Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - HOLICE - neděle 17.6.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR68
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)22
MMuži do 39 let (1979 - 2000)16
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)9
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)8
JZJuniorky (2001 - 2004)1
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)1
Celkem přihlášených68

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Klub Trať Kat. Platba
26.11.2017Babušková Stanislava 1974 GR Z2 28.11.2017
24.11.2017Bednář Ladislav 1984 ALPA GR T 2.12.2017
Tým: ALPA↳ Bednář Petr1986
↳ Náměstková Adéla1987
↳ Renčová Alena 1995
14.12.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
1.11.2017Bohatý Martin 1980 GR M 3.11.2017
3.11.2017Černoch Michal 1977 Dlouhoňovice GR M2 7.11.2017
6.11.2017Chaloupka Filip 1981 Kamaradi GR M 15.11.2017
6.11.2017Chaloupkova Martina 1983 Kamaradi GR Z 15.11.2017
17.12.2017Doležal Lukáš 1982 GR M 20.12.2017
10.1.2018Dopita Pavel 1964 Vrahovice GR MIX 11.1.2018
Tým: Vrahovice↳ Dopitová Simona1986
14.12.2017Dvořáčková Petra 1987 Maxáci GR Z 22.12.2017
12.1.2018Hančilová Denisa 1987 GR Z nezaplaceno
19.12.2017havlas lukas 1980 GR M 20.12.2017
19.11.2017Hejduková Petra 1985 GR MIX 25.11.2017
Tým: MyDva↳ Stejskal Ondrej1977o96uld
10.1.2018Jánský Petr 1968 GR M2 16.1.2018
9.11.2017Kašpar David 1989 SRTG Pardubice GR T 11.11.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák Matěj1991SRTG Pardubice
↳ Hendrych Jan1978
↳ Letáček Radek1974
30.12.2017Kecina Tomáš 1978 Kondiční box TRUTNOV GR T 3.1.2018
Tým: Kondičáci Trutnovneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.11.2017Koďous Leoš 1974 MOP VOKO GR MIX 2.12.2017
Tým: Zámělácineobsazeno
15.12.2017Lach Bogdan 1977 GR M2 19.12.2017
27.11.2017Laštovička Petr 1987 GR M 29.11.2017
3.11.2017Liška Jan 1975 GR M2 9.11.2017
12.12.2017Lux Jiří 1991 Galantní Orli GR T 15.12.2017
Tým: Galantní Orlineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
15.12.2017Mala Marie 1988 Maxáci GR Z 19.12.2017
6.11.2017Marešová Nikola 1993 Kamarádi GR Z 9.11.2017
2.12.2017Matoušek Karel 1989 GR M 12.12.2017
27.11.2017Morkusova Miluse 1977 GR MIX 29.11.2017
Tým: TyDva↳ Svedinek Martin1971
28.11.2017Nelhybel Petr 1985 GR T 30.11.2017
Tým: No Stress↳ Kubíková Radka1977
↳ Duchečková Andrea1982
↳ Murarik Jiří1980
16.1.2018Novák Jan 1987 Mar(i)ňáci GR M nezaplaceno
6.11.2017Pekař Patrik 1991 Kamarádi GR M 8.11.2017
13.11.2017Pošvářová Eliška 2002 GR JZ 15.11.2017
25.11.2017Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS GR T 28.11.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Pulkrábková Pavla1985
↳ Chýlková Lucie 1984
↳ Břetenářová Tereza1990
4.11.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec GR M2 7.11.2017
6.11.2017Roessler Tomáš 1978 GR T 7.11.2017
Tým: SupERAci↳ Turský Juraj1983
↳ Betlach Jan1950
↳ Panovský Zbyněk 1979SupERAci
12.11.2017Šalomoun Stanislav 1983 GR M 14.11.2017
1.11.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains GR M2 3.11.2017
13.11.2017Simandl Radek 1993 Dvojčátka GR M 15.11.2017
13.11.2017Simandl Ondřej 1993 Dvojčátka GR M 14.11.2017
2.1.2018Šindler Radek 1986 GR M 4.1.2018
30.11.2017Šplíchalová Alena 1992 GR Z 5.12.2017
2.12.2017Suchánková Jana 1994 GR Z 12.12.2017
2.11.2017Šuhajdová Ivana 1987 PM GR MIX 8.11.2017
Tým: Úžasňákovi↳ Staněk Kryštof1950
14.12.2017Švehla Stanislav 1964 GR M2 19.12.2017
20.12.2017Svobodová Klára 1986 GR MIX 22.12.2017
Tým: Pajp tým↳ Rapčan Ladislav1984
1.11.2017Vaníček Petr 1991 GR M 9.11.2017
11.1.2018Vepřek Karel 1977 GR M2 12.1.2018
13.12.2017Vondráčková Jana 1984 Maxáci GR Z 16.12.2017
26.12.2017Vrlík Petr 1987 GR M 29.12.2017
6.11.2017Zavřelová Lucie 1993 Kamarádi GR Z 9.11.2017
6.11.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators GR M 8.11.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.