Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - HOLICE - neděle 17.6.2018

Statistika přihlášených

Trať
KGR II2km/12+ překážek301
KGR I1km/7+ překážek282
Kategorie
H3Chlapci 2007 - 200896
H2Chlapci 2009 - 201093
D2Dívky 2009 - 201064
D3Dívky 2007 - 200862
H4Chlapci 2005 - 200656
H1Chlapci 2011 - 201253
D4Dívky 2005 - 200644
FAMFamily38
D1Dívky 2011 - 201234
D5Dívky 2003 - 200425
H5Chlapci 2003 - 200418
Celkem přihlášených583

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.5.2018Ackermann Václav 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
14.5.2018Andel Jakub 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
14.5.2018Andel Marek 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
29.5.2018Andresová Natálie TJ Sokol Horní Ředice 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
16.5.2018Arazim Matěj 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
16.5.2018Arazim Nikolas 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.5.2018Audrlický Viktor 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
1.11.2017Babuška David 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
1.11.2017Babuška Matěj 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
1.11.2017Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
18.4.2018Badalec Daniel 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
16.5.2018Baďura Tomáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
8.6.2018Balcar Jiří CHEMI 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
10.6.2018Bartoníček Ondřej Prostě tým! 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Bartoníčková Tereza Prostě tým! 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
13.2.2018Baťka Petr Jan 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
16.5.2018Bauerová Hana 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
16.5.2018Bauerová Ella 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
20.5.2018Baum Marek SRTG Šumperk 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
20.5.2018Baumová Barbora OCR Runners Šumperk 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
2.6.2018Bébrová Sofie Bébříci 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
2.6.2018Bébrová Julie Bébříci 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.5.2018Bednář Kryštof Bedýnky 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
28.5.2018Bednář Vojtěch Bedýnky 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
14.5.2018Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.5.2018Bednářová Klára Bedýnky 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
3.6.2018Běhounek Jan 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.6.2018Běhounková Klára 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
15.2.2018Benda Jan 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.5.2018Benešová Denisa 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
8.5.2018Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
8.5.2018Benešová Kristýna #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
2.6.2018Berák Marek 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
8.4.2018Berezneva Karin Zabijaci 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
6.6.2018Berounský Martin 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
17.4.2018Bešťák Dominik 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
21.5.2018Bidlo Filip 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
21.5.2018Bidlová Nikola 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
8.6.2018Blažek Vojta Šneci 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
9.5.2018Blažek Aleš Nasavrky bikers 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.5.2018Blažková Jolana Nasavrky bikers 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
22.5.2018Blažková Justýna 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
8.5.2018Boháč Matyáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
1.11.2017Bohatá Eliška 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
1.11.2017Bohatá Barbora 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
28.5.2018Bolehovský Štěpán TJ Sokol Horní Ředice 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
8.5.2018Borovičková Viktorie STG Mladá Boleslav 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
12.5.2018Brandýská Aneta scpap 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
19.5.2018Breberová Viktorie KACU GROUP 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.4.2018Březinová Kateřina Březinka 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
27.5.2018Brož Michal 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
27.5.2018Brož Matěj 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.6.2018Brožková Marie 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
27.5.2018Brožová Marie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
13.4.2018Buben Jan 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
27.5.2018Buďárek Šimon 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
27.5.2018Buďárková Laura 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.6.2018Bursíková Anna BIKEHOME 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
4.3.2018Buryšek Matyáš Motomach 3 /OlfinCar SkiTeam Trutnov 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
24.5.2018Cabrnochová Tereza 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
16.5.2018Čadek Tomáš 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
8.6.2018Čech Jan 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
10.6.2018Čechová Karolina 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
31.5.2018Cédl Jiří 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
7.5.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
7.5.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.5.2018Černý Šimon Pretorian 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
6.5.2018Černý Matyáš Pretorian 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
26.5.2018Černý Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.6.2018Cervenkova Lucie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
16.4.2018Chalupníček Michal 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
5.5.2018Chráska Štěpán 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
20.5.2018Chvojka Matyáš 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
21.5.2018Chvojková Kristýna 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
1.6.2018Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
28.5.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
28.5.2018Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.5.2018Císař Jakub 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.6.2018Cosentino Marco 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
27.11.2017Daněk Viktor 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.6.2018Daniel Filip 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
6.5.2018Daniel Matyaš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.5.2018Davídková Adéla JUDO Beskydy 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
26.5.2018Dlouhý Jan 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
8.5.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
11.5.2018Doležel Samuel Michal 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
11.5.2018Doležel Teodor Michal 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
15.5.2018Dostál Jan JAE Incognito 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
15.5.2018Dostál Jiří JAE Incognito 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
21.5.2018Doubrava Ondřej 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
22.3.2018Ducheček Jakub 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
30.1.2018Durychová Julie rugby Petrovice 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
1.4.2018Dusil Štěpán Svítkovští tygři 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
1.4.2018Dusilová Bára Svítkovští tygři 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
23.5.2018Dušovská Veronika 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
1.11.2017Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
8.6.2018Ernst Vojtěch 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
16.5.2018Fefková Terezie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
16.5.2018Fefková Sofie 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
10.6.2018Fenglová Eliška 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.5.2018Ferenčíková Sofie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.6.2018Ferenčíková Nela 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
8.5.2018Fiala Ondřej 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
8.5.2018Fiala Matěj 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
8.5.2018Filip Mathias HC Chrudim 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
31.5.2018Fišer Matyáš 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
31.5.2018Fišer Daniel 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.6.2018Flanier Patrik 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
17.5.2018Fléglová Karolína Milovice kids 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.5.2018Fléglová Kristýna Milovice kids 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
8.4.2018Fliger MICHAL 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
21.4.2018Fojtík Václav 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.5.2018Fojtů Ferdinand Ferdiš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.5.2018Fojtů Matylda MASERF 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
2.6.2018Fondrnaj Maxim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
6.6.2018Fousek Albert 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
9.11.2017Gerhard Matyáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
11.5.2018Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
10.6.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.6.2018Görglová Karolina SC Radotín 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
10.5.2018Grasev Vít 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.5.2018Grasevová Agáta 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
14.5.2018Grubhoffer Nikolas 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.5.2018Gug Charlotta 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
11.5.2018Guňka Lukáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
8.6.2018Hájková Rozálie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
21.5.2018Háková Natálie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
24.5.2018Halíková Natálie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
24.5.2018Halíková Adéla 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.5.2018Haluška Adam 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
31.5.2018Hanák Matěj 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
19.12.2017Havlasova Klára 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.5.2018Havlíčková Barbora 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
13.2.2018Havlík Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
13.2.2018Havlík Jakub 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
16.5.2018Havlín Matěj Run magazine team 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.6.2018Havránek Michal 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Havránková Natalie 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
7.5.2018Hejcman Patrik 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
17.5.2018Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.4.2018Hessová Kateřina SRTG Teplice 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
12.5.2018Hezlarova Kamila 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
16.5.2018Hladík Vojtěch 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
3.5.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
7.6.2018Hobkirk Alex 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
7.6.2018Hobkirk Adrian 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
18.4.2018Holá Karolína 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
9.6.2018Holan Matěj Holáňata 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.6.2018Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
27.5.2018Holoubek Šimon 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
23.5.2018Holoubková Nela FIT Studio ENERGY Kolín 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
4.6.2018Holub Jan 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
10.5.2018Honskus Vojtěch 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
30.5.2018Horák Lukáš ZEKON 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
20.4.2018Hořínek Honzík 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
22.5.2018Hornych Matyáš M&S 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Hoškova Barbora 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
10.5.2018Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
30.5.2018Hozáková Eliška Anna 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
1.5.2018Hrabík Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.6.2018Hrochová Eliška 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
10.6.2018Hrouza Jan KOS Krnov 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.6.2018Hruban Jan Hasiči Holice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.5.2018Hruška Jakub 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
29.4.2018Hruška Matěj Hruszky 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
6.5.2018Hruška Petr 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
29.4.2018Hruška Vít Hruszky 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
29.4.2018Hrušková Nella Hruszky 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
17.5.2018Hudský Kryštof KAJMANRUN TEAM 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
17.5.2018Hudský Jonáš KAJMANRUN TEAM 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.5.2018Husák Alexandr 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Husch Adam 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
10.6.2018Huschová Nela 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
7.5.2018Hyblova Jasmina 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
31.5.2018Hynková Dominika ZEWL GANG 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.4.2018Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
15.5.2018Janáček Tomáš TOM 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
6.6.2018janackova tereza 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
11.5.2018Janda Vojtěch 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
4.6.2018Janeš Šimon Bmx Pardubice 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.12.2017Jelínková Kristýna Brno 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
16.5.2018Jezdinský Jáchym GRKHK 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
31.5.2018Jiravová Gabriela 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
7.5.2018Jiruše Amálie Firemani 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
8.5.2018Johan Marek 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
8.5.2018Johanová Anika 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
10.5.2018Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
10.5.2018Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
2.11.2017Kabrhel Jan šneci 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
2.11.2017Kabrhelová Pavlína šneci 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
14.5.2018Kadlec Dominik Gladiator Race KIDS tréninková skupina Hradec Králové 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
12.12.2017Kalaba Vladimír hc chrudim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.6.2018Kamaryt Filip 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
7.6.2018Kamarytová Karin 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.6.2018Karas Vítězslav SVVAT 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.4.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
8.5.2018Kašpar David 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
3.4.2018Kindl Ondřej Já na bráchu brácha na mě 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
6.6.2018Kindl Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
3.4.2018Kindlová Eliška Já na bráchu brácha na mě 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
10.6.2018Klempířová Marie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
15.5.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
31.5.2018Kočovský Radek 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
27.3.2018Koďous Leoš #GLADIATORRACE 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.6.2018Kofroň Adam 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
28.5.2018Kohoutová Adéla 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
17.5.2018Kolářová Jolana 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
22.1.2018Koletová Eliška Hvězda Pardubice 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
6.6.2018Kolovrátník Václav JIROUS 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
6.6.2018Kolovrátníková Ema JIROUS 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
13.4.2018Komňacký Petr Gladio Týnec 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
11.5.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
1.5.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
15.5.2018Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
1.5.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
3.6.2018Kopecký Šimon 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
1.5.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
11.5.2018Kopecký Matyáš Altus Pons 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
29.4.2018Kopejtko Jindřich 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
25.4.2018Koričanská Andrea 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
25.4.2018Koričanský Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.6.2018Kořínková Karolína Pardubice 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
15.5.2018Košnarová Natalie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
4.6.2018Kotrncová Tereza 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.5.2018Kotyková Nina 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
27.4.2018Koubek Matěj 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
28.5.2018Koubová Ema TJ Sokol Horní Ředice 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
9.5.2018Kováč Ondřej 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
7.5.2018Kramule Tadeáš 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
7.5.2018Kramule Matyáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
31.5.2018Krauseová Marie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
12.4.2018Krejčí Metoděj Bílofčáci 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.4.2018Krejčí Mikuláš Bílofčáci 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
14.5.2018Krejčí Leona 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
25.5.2018Krejčíková Zuzana 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
25.5.2018Kremlíková Anežka MASERF 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
13.5.2018Kremlíková Adina MASERF 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
28.5.2018Křepelová Karolína #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
2.4.2018Kristejnová Anežka 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
2.4.2018Kristejnová Josefina 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
16.5.2018Kropáčková Nelly 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
7.5.2018Krpata Tomáš 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
7.5.2018Krpatová Nikola 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
7.5.2018Krupičková Ellen 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
7.5.2018Krupičková Vivien 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.6.2018Kubánek Bronislav ZNACAR Holice 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
8.6.2018Kubata Jakub 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.2.2018Kubeček Antonín 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.2.2018Kubeček Eduard 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.5.2018Kubíček Ondřej Kubíčci 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.5.2018Kubíček Michal Kubíčci 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
7.5.2018Kubíček Matěj Sokol Dvůr Králové nad Labem 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
7.5.2018Kubíčková Kateřina Sokol Dvůr Králové nad Labem 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
19.5.2018kubík petr 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
18.5.2018Kučka Martin 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
18.5.2018Kučková Elen 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
14.5.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.5.2018Kultová Ludmila 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
11.11.2017Kutil Filip 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.5.2018Kýna Jan HC Rakovník 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
8.6.2018Lach Timotej 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
8.6.2018Lachová Johanka 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
7.5.2018Laliková Adéla 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
7.5.2018Laliková Markéta 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
29.5.2018Langer Ondřej gladiator race team 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
16.5.2018Larva Tomáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
4.6.2018Láska Tomáš 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
31.5.2018Láska Lukáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
23.5.2018Lebowski Šimon 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Lelková Nikol Žížaláci 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
10.6.2018Lelovski Petr 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
18.3.2018Limberská Jana 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
18.3.2018Limberský Roman 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
4.6.2018Linda Kadavá 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
17.5.2018Lončák Ondřej 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
23.1.2018Lyčka Ondřej Paskov 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
23.1.2018Lyčková Helenka Paskov 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
20.5.2018Macek David 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
29.5.2018Macháček Tomáš HO Stěžery 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
29.5.2018Macháček Jakub HO Stěžery 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
29.5.2018Macháčková Lucie HO Stěžery 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
7.6.2018Machaň Matyáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
14.5.2018Macková Marie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
14.5.2018Macková Eliška 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
1.6.2018Macoun František 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
1.6.2018Macounová Amálie 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
7.6.2018Manychová Michaela 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
7.6.2018Manychová Monika 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
7.6.2018Manychová Andrea 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
6.6.2018Marcaník Josef CERMEN racing team 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
23.5.2018Marek Josef #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
8.6.2018Marek Daniel 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
20.5.2018Marešová Ivana Ika 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.6.2018Markl Matyáš 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
6.6.2018Marklová Eliška 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
3.12.2017Martincová Nikol 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
3.12.2017Martincová Ellen 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
10.5.2018Martinec Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
17.5.2018Matouš Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.6.2018Matys Dominic 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
10.6.2018Melc Matyáš 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
4.5.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
21.5.2018Melichová Štěpánka 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
21.5.2018Melichová Týna 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
18.5.2018Meloun Daniel 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
21.5.2018Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.6.2018Mladenov Tobiáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
6.5.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
11.5.2018Mňuk Alex FC Probluz 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
2.6.2018Murmak Lukáš CGE 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
2.6.2018Murmaková Tereza CGE 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
28.1.2018Myška Matěj SDH Chlumětín 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
3.6.2018Nástraha Patrik Řetováci 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
12.5.2018Neffe Laura TRIUMPHALIS 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
30.5.2018Neliba Martin HOPO 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
30.5.2018Neliba Tomáš HOPO 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
11.5.2018Němcová Michaela 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
11.4.2018Němcová Kateřina 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
11.4.2018Němec Petr 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
1.6.2018Nikodím Michal 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Novák Vojtěch Bike freaks Holice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
19.5.2018Novák Oliver kalirna.cz 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
19.5.2018Novák Patrik www.kalirna.cz 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
18.5.2018Novák Matěj 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.5.2018Novák Tadeáš Šneci 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
23.4.2018Novakova Natalie Zabijaci 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.5.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
15.5.2018Novotná Vanesa 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
6.5.2018Odehnal Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
28.5.2018Odvárková Eliška Tea GR Warriors 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
4.6.2018Ondrášek Jan Nejde jenom chcíplá koza!!!! 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.6.2018Ondrášková Kateřina Nejde jenom chcíplá koza!!!! 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.5.2018Orgoník Filip 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
6.6.2018Ouda Kryštof 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.6.2018Oudová Theodora 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
6.6.2018Ouhrabka Dominik 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
6.6.2018Ouhrabková Elena 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.5.2018Oupická Eliška 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
11.5.2018Pacola Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
13.5.2018Padyásek Marek 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
11.3.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
29.5.2018Paraj Patrik HC Chrudim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.4.2018Pavlík Šimon 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.6.2018Pavliš Filip 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
13.4.2018Pavliš Tomáš HC Chrudim 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.6.2018Pekař Štěpán Kamarádi 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.6.2018Pekař Jan Kamarádi 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.4.2018Peleška Martin 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
5.12.2017Peřina Lukáš Náš tým 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
5.12.2017Peřinová Adéla Náš tým 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
11.2.2018Peřinová Julie 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
31.1.2018Perthen Michal 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
31.1.2018Perthenová Eva 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
9.5.2018Petera Martin #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
8.5.2018Peťovská Nicol 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
22.5.2018Petrides Andreas Blato team 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
6.5.2018Petrovský Vojtěch 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.12.2017Petržílek Oliver HC Chrudim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
3.6.2018Piskačová Andrea 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
4.6.2018Pivková Eliška 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
16.5.2018Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
25.5.2018Planík Martin 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
25.5.2018Plašilová Marie 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
15.5.2018Pohorský Pavel 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
12.5.2018Pošva Jakub SRTG Pardubice 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
12.5.2018Pošva Lukáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
13.11.2017Pošvářová Tereza 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
6.5.2018Povr Tobias iDiot 2015 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
6.5.2018Povr Tadeáš iDiot 2015 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
7.6.2018Pračka Martin Prakini RIC 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
7.6.2018Pračková Ema Prakini RIC 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
10.6.2018Pražan Filip 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Pražan Tomáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
15.5.2018Přibyl Lukáš Děcka z K2 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
1.11.2017Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
21.5.2018Proroková Lucie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
15.4.2018Ptáček David Team Opočno 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
15.4.2018Ptáček Lukáš Team Opočno 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
3.6.2018Rasl Jan gladiator Liberec 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.6.2018Raslova Marie Gladiator Liberec 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.1.2018Ratkoš Tobiáš 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
25.5.2018Raušer Dominik Babí 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
4.12.2017Rázek Šimon 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
8.5.2018Řehák Dominik Milovice kids 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
8.5.2018Řehák Patrik Milovice kids 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
20.11.2017Rejmanová Tereza 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
30.5.2018Richtrmocová Ema Gladiators 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
12.4.2018Řivnáč Šimon Mad Parrots Úhřetice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
14.4.2018Řivnáč Matěj 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
23.2.2018Roessler Jan šikulíci 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
23.2.2018Roesslerová Michaela šikulíci 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
20.5.2018Roth Zdeněk 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
5.6.2018Rouha Jáchym 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
5.6.2018Rouhová Nela 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
6.5.2018Runčík Tadeáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.5.2018Růžička Adam 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
3.4.2018Růžička Adam Já na bráchu brácha na mě 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.6.2018Rychlá Karolína TJ Loko Krnov 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
30.5.2018Rychterová Lucie TJ Sokol Hradec Králové 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
28.1.2018Ryšavý Ivan SDH Chlumětín 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
29.5.2018Rýz Štěpán snakes Vysoké Mýto 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
29.5.2018Rýz ml. Bohuslav snakes Vysoké Mýto 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
12.5.2018Šafářová Michaela 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
25.5.2018Sajfridová Dorota Bohemia 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
12.12.2017Salfický Patrik HC Chrudim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
4.3.2018Sampford Henrika Marie HMS 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
17.5.2018Saňák Denis OCR Runners Šumperk 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
3.1.2018Šára David 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
3.1.2018Šárová Eliška 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
10.5.2018Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
7.5.2018Scheithauerová Ella 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
7.5.2018Scheithauerová Anna 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
4.3.2018Schlappl Dominik Dominator 2004 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
8.6.2018Schmidt Vojtěch FK Vysoká nad Labem 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
8.6.2018Schmidt Matěj FK Vysoká nad Labem 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.6.2018Schwertschal Matyáš SRTG Teplice 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
9.6.2018Šeba Michal 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
5.6.2018Šeda Filip Pretorian Pardubice 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.5.2018Šedá Libuše Šneci 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
26.5.2018Šedivý Roman 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.5.2018Sedláčková Zuzana 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
12.5.2018Sedláčková Kateřina 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
25.5.2018Semeráková Michaela 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
2.5.2018Serbousková Sára Iscarex Česká Třebová 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
1.6.2018Šimeček Jan 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
23.4.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
17.5.2018Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
22.5.2018Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
23.5.2018Široká Valerie treperendy 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
11.5.2018Škalda David 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
11.5.2018Škaldová Andrea 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
31.5.2018Skalová Šarlota Az do cile 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.5.2018Školník Milan FK Náchod 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
13.2.2018Sládková Monika 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
24.1.2018Slezák Jan HC Chrudim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.5.2018Slezák Jakub Team Opočno 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
11.2.2018Slezák Matěj OSK OPOČNO 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
24.1.2018Slezáková Kateřina HC Chrudim 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
8.5.2018Slezáková Štěpánka Team Opočno 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
17.5.2018Slovák Daniel 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
17.5.2018Slovák Miroslav SOKOL Nymburk 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
7.5.2018Šmeralová Tereza 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
16.5.2018Smutná Simonka Kobylnice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.5.2018Sodomka Martin Babí 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
18.5.2018Soldánová Ema 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
9.5.2018Sondová Rita SVVAT 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
10.2.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
26.4.2018Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.2.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
7.6.2018Součková Lucie SKBU Trutnov 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
20.5.2018spesny simon lev 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
27.5.2018Špůrová Anežka 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
12.12.2017Staněk Vojta HC Chrudim 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
24.1.2018Staněk Josef HC Chrudim 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Stárková Sofie KSK Koldín 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
2.3.2018Stary Filip 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
10.6.2018Šťastný Kryštof 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
28.5.2018Štenclová Kateřina Žížaláci 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
28.5.2018Štenclová Daniela Žížaláci 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
4.6.2018Štorková Natálie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.5.2018Stránská Valerka 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
9.5.2018Stránská Tereza 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
12.5.2018Střílková Šárka Šneci 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
9.6.2018Studnička Richard 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
29.4.2018Šubotníková Marika 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
6.5.2018Suková Stanislava sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
6.5.2018suková rozalie sokol kejzlice 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
6.5.2018Šulc Tomáš Bakov N.J 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
6.5.2018Šulc Tomáš Bakov N.J 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
15.4.2018Svatoš Pavel 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.5.2018Švec Jakub 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
9.5.2018Švec Jáchym 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.5.2018Švecová Kristýna 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
27.4.2018Svědínek Adam Václav Sokol Dolní Počernice 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
22.3.2018Svobodová Amélie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
22.3.2018Svobodová Dorotea 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
1.11.2017Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
30.5.2018Téra Jan FK Náchod 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
15.5.2018Tojnarová Natálie DARLING 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
15.5.2018Tojnarová Sofie DARLING 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
11.5.2018Toman Karel 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
11.5.2018Tománek Šimon TJ Slavoj Český Brod 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
12.5.2018tománková sára corridoor český brod 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.6.2018Tomášková Adriana 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.2.2018Tomčala Míchal 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
6.6.2018Tomíček David totostudio 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
6.6.2018Tomíčková Anna totostudio 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
4.6.2018Tomková Vendula 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
18.5.2018Tošnar Dan 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
18.5.2018Tošnar Adam 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
12.2.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
9.5.2018Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Trnková Andrea 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
4.4.2018Trubač Vojtěch 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
20.5.2018Tuček Matyáš 2km/12+ překážek H5 uhrazeno
6.5.2018Tumová Amálie Sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
6.5.2018Tumová Natálie Sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
6.5.2018Turek Matěj 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
5.5.2018Urban Dominik 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
7.6.2018Urbánek Šimon 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
8.5.2018Urválek Matěj HC Chrudim 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.5.2018Vacek Gabriel Redpoint Eleven Team 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
5.1.2018Vágnerová Nella 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
2.5.2018Vala Tomáš SRTG Praha 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
14.4.2018Valek Matěj 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
2.4.2018Valenta Jakub 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
28.5.2018Valeš Jonáš 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
28.5.2018Vaníček Filip Báječné děti v běhu 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
15.5.2018Vaníčková Jana 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
5.6.2018Vanšura Jan 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
12.12.2017Vašák Jan HC Chrudim 2009 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
1.5.2018Vašák Ondřej Tuněchody 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
12.4.2018Vaško Ondřej HC Chrudim 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
20.2.2018Vavřička Mikoláš 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
20.2.2018Vavřička Václav 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
9.6.2018Vavruška David SRTG Praha 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
10.6.2018Vavrušková Adéla SRTG Praha 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.6.2018Vecek Josef 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Vecková Klára 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
12.5.2018Vegnerova Sofia 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
2.4.2018Velecka Julie 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
12.12.2017Velinský Jan HC Chrudim 2009 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
13.4.2018Vepřek Jakub Vepříci z Teplic 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
5.6.2018Veselá Natálie 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
11.5.2018Veselá Nikol #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
29.5.2018Veselý Michal 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
15.5.2018Víravová Anička JAE Incognito 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
23.5.2018Víravová Eliška JAE Incognito 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
4.6.2018Vlachynská Lilian 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
4.6.2018Vlachynský Adam 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
4.6.2018Vlachynský Šimon 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
21.5.2018Vlk Jan 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
22.5.2018Vlková Veronika 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
7.5.2018Voborník Matěj 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
5.6.2018Vodehnalová Tereza Optika Vodehnal 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
30.5.2018Vodrážka Matej LAMPcoffee 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
30.5.2018Vodrážková Lucie LAMPcoffee 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.4.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
16.5.2018Vokatá Daniela 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
16.5.2018Vokatá Alena 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
16.5.2018Vokatý Filip 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
15.5.2018Volkman Pavel 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
15.5.2018Volkman Tomáš 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
16.5.2018Volráb Jan 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
15.5.2018Volrábová Adélka JAE Incognito 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
13.12.2017Vondráček Jakub Maxáci 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
29.5.2018Vondráčková Nikol Spartak Trutnov 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
7.5.2018Vondrouš Antonín 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
9.6.2018Voříšek Luděk Skorpion 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
5.6.2018Voříšková Tereza SDH Vysoká u Holic 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
11.5.2018Vovsová Kristýna 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.5.2018Vovsová Eva 2km/12+ překážek D5 uhrazeno
10.6.2018Voženílek Matěj 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.6.2018Voženílek Tomáš 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
6.5.2018Voženílek Martin 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
10.6.2018Voženílek Vojta 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.6.2018Voženílková Viktorie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.6.2018Vrba Matyáš 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
8.5.2018Vyterna Vojtěch 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
8.5.2018Vyterna Václav 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
9.5.2018Weiner Martin 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
9.5.2018Weinerová Eliška 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
20.5.2018Záhorská Barbora 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
14.4.2018Zdeněk Jakub 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
14.4.2018Zdeněk Tomáš 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
22.3.2018Zdeňková Eliška 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
25.5.2018Ždila Tomáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
23.1.2018Zedek Filip Paskov 2km/12+ překážek H4 uhrazeno
11.5.2018Zelený Václav Zizelovci 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.5.2018Zelený Ladislav Zizelovci 1km/7+ překážek H2 uhrazeno
28.5.2018Zelinková Dominika 2km/12+ překážek D3 uhrazeno
28.5.2018Zelinková Kateřina 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
21.5.2018Zelinková Terezie 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
28.5.2018Zelinková Eliška 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
23.5.2018Zelinková Karolina treperendy 2km/12+ překážek D4 uhrazeno
6.6.2018Zellerová Nella 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
13.12.2017Žert Maxmilian 1km/7+ překážek H1 uhrazeno
1.11.2017Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
1.11.2017Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
6.6.2018Zimmermann Tomáš 2km/12+ překážek H3 uhrazeno
29.5.2018Zítková Simona KSK Koldín, z.s. 1km/7+ překážek D1 uhrazeno
29.5.2018Zítková Edita KSK Koldín, z.s. 1km/7+ překážek D2 uhrazeno
10.5.2018Zittová Eliška 1km/7+ překážek D1 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.