Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - Josefov - pátek 31.8.2018

Statistika přihlášených

Trať
NGRNGR169
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)55
MMuži do 39 let (1979 - 2000)45
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)32
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)21
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)7
JMJunioři (2001 - 2004)6
JZJuniorky (2001 - 2004)3
Celkem přihlášených169

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.11.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM NGR Z2 14.11.2017
13.11.2017Babušková Lucie NGR Z 14.11.2017
29.11.2017Becha Andrea Warriors NGR MIX 1.12.2017
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
31.5.2018Bekr Ondřej NGR JM 8.6.2018
28.2.2018Bílková Lucie Mrkvičky NGR MIX 1.3.2018
Tým: lucky neobsazeno
27.2.2018Blažek Petr MORSY NGR M 1.3.2018
14.4.2018Bohuslav Zdenek NGR M 17.4.2018
22.3.2018Borč Lukáš Pierburg team NGR M 28.3.2018
15.5.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 17.5.2018
30.12.2017Bulva Tomáš Perníci NGR MIX 6.1.2018
Tým: LiskyRysky↳ Bartůňková Žaneta
23.6.2018Burian Lukáš Hřebci NGR M nezaplaceno
29.4.2018Čermák Martin PEPINO NGR M2 2.5.2018
28.12.2017Černý Lukáš NGR M 29.12.2017
22.3.2018Červenka Jan Pierburg Team NGR M2 28.3.2018
11.4.2018Cigler Jan cigi NGR M2 17.4.2018
27.3.2018Ciglerová Barbora NGR Z2 28.3.2018
28.11.2017Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M 1.12.2017
22.6.2018Dřímal Petr NGR M nezaplaceno
14.2.2018Fencl Miroslav NGR MIX 16.2.2018
Tým: K&M Fénix Plzeň↳ Fenclová Kateřina
10.1.2018Fléglová Blanka NGR Z 10.1.2018
23.12.2017Folta Radek lacrima NGR M 28.12.2017
10.12.2017Foltová Lucie PLESÁCI NGR MIX 12.12.2017
Tým: Plesáci↳ Novák Jan PLESÁCI
15.1.2018Garbier Martin NGR M2 16.1.2018
1.1.2018Gerlichová Renata NGR Z 6.1.2018
7.6.2018Gilík Ladislav NGR MIX 8.6.2018
Tým: RYBIČKY2↳ Gilíková Romana
28.2.2018Glas Dominik NGR JM 10.3.2018
8.1.2018Hanousková Veronika NGR MIX 9.1.2018
Tým: Václav Palička ↳ Palička Václav
30.11.2017Hanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí NGR M 8.12.2017
6.3.2018Hanzelín Lukáš SRTG Kolín NGR M 8.3.2018
9.5.2018Havlínová Jana Run Magazine team NGR Z 17.5.2018
28.11.2017Heindl Martin Čukrové NGR M 1.12.2017
13.12.2017Hlava Roman #GLADITORRACETEAM NGR M2 15.12.2017
1.3.2018Holbová Tereza Digi D11 NGR Z 3.3.2018
5.6.2018Honěk Jan NGR MIX 8.6.2018
Tým: RYBIČKY 1↳ Hoňková Monika
24.3.2018Hora Milan Alfasquadra team NGR M 28.3.2018
4.1.2018Horečný Karel NGR M2 6.1.2018
30.5.2018Horváthová Lucie NGR Z 1.6.2018
13.3.2018Houfek David Pierburg team NGR M 17.3.2018
5.11.2017Hyhlík František NGR M 15.11.2017
5.4.2018Izák Miroslav SRTG Hradec Králové NGR M 6.4.2018
8.5.2018Jankovec Karel NGR MIX 13.5.2018
Tým: Psychoticus↳ Šumberová BarboraPsychoticus
25.4.2018Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 27.4.2018
18.6.2018Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov NGR M2 23.6.2018
18.6.2018Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov NGR Z2 23.6.2018
28.2.2018Judl Libor Fast Horses NGR MIX 2.3.2018
Tým: fast horses↳ Holcová PetraTrailRunningCZ
7.2.2018Kábrt Tomáš NGR MIX 8.2.2018
Tým: A.T.↳ Pišlová Aneta
16.6.2018Kalmar Vojtech NGR MIX 17.6.2018
Tým: Kalmarcineobsazeno
28.2.2018Karas Vítězslav SVVAT NGR M 2.3.2018
16.12.2017Kecina Tomáš Kondiční box TRUTNOV NGR M2 20.12.2017
29.11.2017Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M 1.12.2017
6.6.2018Klikoš Jiří Fox NGR MIX 13.6.2018
Tým: Kimmča↳ Čiamporová VendulaKimmca
28.5.2018Klimeš Pavel NGR JM 5.6.2018
27.5.2018Klimeš Stanislav NGR M2 5.6.2018
28.5.2018Kobulnicky Patrik Rastislav GLADIATORS NGR MIX 29.5.2018
Tým: Gladiators↳ Tuháčková OldřiškaGladiators
1.11.2017Kočí Monika Lions club NGR MIX 3.11.2017
Tým: Lions club↳ Kočí PetrLions club
5.1.2018Kocián Vojtěch V cíli padnu NGR MIX 9.1.2018
Tým: Kociáni↳ Kociánová Barbora
1.3.2018Kravciv Štěpán Digi D11 NGR M 2.3.2018
2.11.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM NGR M2 8.11.2017
29.5.2018Křivková Martina NGR JZ 1.6.2018
13.3.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team NGR M 17.3.2018
24.3.2018Kučera Lukáš Alfasquadra team NGR M 27.3.2018
25.2.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM NGR Z 28.2.2018
24.1.2018Kudláčková Klára NGR Z 26.1.2018
14.12.2017Kysilka Lukáš NGR M 16.12.2017
9.5.2018Lenfeldová Kristýna Fanaxové NGR MIX 13.5.2018
Tým: Fanaxové↳ Lazový DominikFanaxové
23.5.2018Leppeltová Adéla NGR JZ 26.5.2018
31.5.2018Limberg Tomáš NGR MIX 8.6.2018
Tým: Predators neobsazeno
12.2.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM NGR Z 14.2.2018
8.1.2018Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM NGR M 10.1.2018
6.3.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín NGR M 8.3.2018
22.12.2017Majorová Kateřina NGR Z 23.12.2017
15.2.2018Malinová Staňka Motor Village 69 NGR Z 22.2.2018
30.5.2018Marečková Veronika NGR Z 6.6.2018
29.11.2017Matejovic Andrej Warriors NGR M 7.12.2017
22.1.2018Miksovsky Michal Gladiators NGR M 24.1.2018
9.1.2018Milichovská Lucie NGR Z 13.1.2018
13.3.2018Miltner Milan Pierburg Team NGR M2 17.3.2018
29.11.2017Musílková Marcela NGR Z 1.12.2017
31.5.2018Nasch Ladislav NGR M2 1.6.2018
1.11.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM NGR M2 8.11.2017
17.6.2018Němcová Veronika NGR Z 19.6.2018
13.3.2018Němec David Pierburg Team NGR M 17.3.2018
19.6.2018novotna Marketa Zeus Power House Jihlava NGR MIX nezaplaceno
Tým: Zeus Power House Jihlavaneobsazeno
15.12.2017Novotný Karel NGR M 19.12.2017
3.12.2017Páblová Aneta NGR Z 5.12.2017
22.1.2018Papadopulu Martina Už se do toho dostáváme NGR Z 24.1.2018
2.5.2018Patka Michal MORSY NGR M2 5.5.2018
17.5.2018Pažin Jakub NGR M 19.5.2018
30.5.2018Pejchalová Petra Jonasteam NGR Z2 31.5.2018
20.6.2018Petrášová Barbora NGR Z nezaplaceno
29.12.2017Petruchová Hana NGR Z2 30.12.2017
28.2.2018Picha Martin NGR JM 9.3.2018
28.2.2018Pichová Martina NGR Z2 9.3.2018
14.4.2018Píza Tomáš NGR M 17.4.2018
2.11.2017Přibylová Alexandra CrossFit Destiny NGR Z 6.11.2017
31.5.2018Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM NGR Z 6.6.2018
30.5.2018Příhodová Michaela NGR JZ 6.6.2018
2.4.2018Rak Michal Gaučáci NGR M 10.4.2018
22.2.2018Rapčan Ladislav NGR M 22.2.2018
27.2.2018Raul Jan MORSY NGR M 6.3.2018
18.6.2018Řeřichová Jaroslava SRTG Teplice NGR MIX 21.6.2018
Tým: Gladiatorraceteam↳ Oplt PavelSRTG Teplice
16.6.2018Richter Lukáš NGR M 19.6.2018
20.2.2018Rožková Magdaléna NGR Z 1.3.2018
30.1.2018Růžička Lukáš NGR M 1.2.2018
3.11.2017Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE NGR M2 9.11.2017
12.12.2017Šála Bohuslav SK Samuraj Domažlice NGR MIX 13.12.2017
Tým: SK Samuraj Domažlice↳ Buličková IvetaSK samuraj Domažlice
31.12.2017Salášek Stanislav SRTG HK NGR M 4.1.2018
20.2.2018Saňáková Josephine Gabriela NGR Z 28.2.2018
30.12.2017Šára David Perníci NGR MIX 5.1.2018
Tým: Perníci↳ Šárová Jana
27.2.2018Schild Jiří MORSY NGR M2 6.3.2018
6.12.2017Šeda Radek OCRA CZ TEAM NGR M2 13.12.2017
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové NGR MIX 24.1.2018
Tým: Ze Vsí↳ Šleisová KláraČukrové
22.3.2018Šimeček Martin NGR M 28.3.2018
31.5.2018Šímová Andrea NGR MIX 1.6.2018
Tým: Andrea+Pavel↳ Bitter Pavel
7.2.2018Šimůnek Jaroslav NGR M 9.2.2018
22.6.2018Šindelářová Michaela kondiční Box Trutnov NGR Z2 nezaplaceno
9.1.2018Širmer Daniel NGR M 13.1.2018
9.1.2018Širmerová Michaela NGR Z 13.1.2018
17.5.2018Škodová Pavla NGR Z 22.5.2018
28.2.2018Šmídová Lucie MORSY NGR MIX 3.3.2018
Tým: Skápek NGR↳ Šmíd JiříMorsy
20.1.2018Smutná Veronika RUN magazine team NGR MIX 23.1.2018
Tým: Kobylňáci I↳ Smutný MartinRUN magazine team
28.5.2018Špreňar Jakub NGR MIX 30.5.2018
Tým: Lůzři↳ Olbortová MonikaLůzři
29.12.2017Šrámek Dobroslav Lanáčovci NGR MIX 4.1.2018
Tým: Lanáčovcineobsazeno
1.1.2018Stejskalová Soňa NGR Z 6.1.2018
29.1.2018Stuchlik Bohumil NGR M2 1.2.2018
3.5.2018Šumelda ivan Ždimiators NGR M 5.5.2018
19.11.2017Svíčka Tomáš NGR M2 21.11.2017
22.2.2018Svobodová Klára NGR Z 22.2.2018
27.2.2018Terpilowski Pawel MORSY NGR M 1.3.2018
3.6.2018Ticháček Jan NGR JM 8.6.2018
13.6.2018Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team NGR Z 13.6.2018
27.2.2018Tuže Ondřej MORSY NGR M2 1.3.2018
28.2.2018Tuže Pavlína MORSY NGR Z 2.3.2018
16.6.2018Vaníčková Martina SRTG Praha NGR Z 20.6.2018
17.6.2018Věchetová Monika NGR Z nezaplaceno
14.12.2017Větrovský Jiří Vrchlabáci NGR MIX 22.12.2017
Tým: Vrchlabáci↳ Větrovská Jana
28.5.2018Vlček Václav GLADIATORS NGR JM 2.6.2018
17.6.2018Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM NGR M 19.6.2018
4.1.2018Volšička Petr NGR M2 6.1.2018
19.11.2017Voženílek Michal NGR M 22.11.2017
19.11.2017Voženílek Lukáš NGR M 22.11.2017
15.5.2018Wohlgemuthová Eva SRTG Praha NGR MIX 17.5.2018
Tým: VeFka↳ Bělohlavý Tomáš
22.3.2018Wünsch Petr NGR M 28.3.2018
9.1.2018Ždímal Michal Ždimiators NGR M 10.1.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.