Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - JOSEFOV - neděle 2.9.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR36
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)12
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)7
MMuži do 39 let (1979 - 2000)7
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
JMJunioři (2001 - 2004)2
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)2
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)1
Celkem přihlášených36

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Klub Trať Kat. Platba
5.12.2017Bartoš Přemysl 1979 GR M 9.12.2017
11.1.2018Beneš Martin 1971 GR M2 11.1.2018
14.12.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
1.11.2017Bohatý Martin 1980 GR M 3.11.2017
30.11.2017Burešová Jaroslava 1969 Hradecký spinning klub GR Z2 7.12.2017
12.12.2017Černoch Michal 1977 Dlouhoňovice GR M2 13.12.2017
24.11.2017Chalupnik Ivan 2001 GR JM 29.11.2017
17.12.2017Doležal Lukáš 1982 GR M 20.12.2017
30.11.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí GR M 8.12.2017
30.11.2017Jonášová Zdeňka 1964 Hradecký spinning klub GR Z2 8.12.2017
9.11.2017Kašpar David 1989 SRTG Pardubice GR T 11.11.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák Matěj1991SRTG Pardubice
↳ Hendrych Jan1978
↳ Letáček Radek1974
31.12.2017Knourek Jan 1979 Dream team GR T 4.1.2018
Tým: Dream Teamneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
13.11.2017Krätzer Petr 1990 GR T 14.11.2017
Tým: bicákytricákykokosáče↳ Šulák Miroslav1986
↳ Němec Milan1991
neobsazeno
9.1.2018Krejčová Lucie 1992 Tygrofans GR MIX 12.1.2018
Tým: TygroFansneobsazeno
9.11.2017Kubasa Jiří 1977 Maratonstav Úpice GR MIX 14.11.2017
Tým: ...zase skoro první...neobsazeno
24.11.2017Lampárková Pavlína 1995 GR Z 29.11.2017
20.12.2017Liška Jan 1975 GR M2 22.12.2017
5.12.2017Motal Jan 1971 GR M2 7.12.2017
27.11.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS GR M 30.11.2017
25.11.2017Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS GR T 28.11.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Pulkrábková Pavla1985
↳ Chýlková Lucie 1984
↳ Břetenářová Tereza1990
4.11.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec GR M2 7.11.2017
26.11.2017Rožboud Tomáš 1992 GR M 28.11.2017
6.12.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains GR M2 15.12.2017
15.11.2017Šesták Filip 2002 GR JM 22.11.2017
27.12.2017Šilhánková Andrea 1988 Zumba fitness Nezvěstice GR MIX 3.1.2018
Tým: Zumba fitness Nezvěsticeneobsazeno
11.1.2018Vepřek Karel 1977 GR M2 12.1.2018
31.12.2017Vepřek Martin 1990 Kolšov GR MIX 4.1.2018
Tým: Žížalovci↳ Drábková Veronika1996SRTG Šumperk

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.