Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - JOSEFOV - neděle 2.9.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR182
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)52
MMuži do 39 let (1979 - 2000)47
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)26
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)15
JMJunioři (2001 - 2004)9
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)7
JZJuniorky (2001 - 2004)6
Celkem přihlášených182

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.5.2018Andělová Ivana GR Z 1.6.2018
28.5.2018Antlová Viktorie Vejcosh GR JZ 5.6.2018
20.6.2018Antošová Žaneta Olfin Car GR Z nezaplaceno
23.2.2018Babák Josef Tantrum Monstra GR M 1.3.2018
26.3.2018Bartoníček Jan Prostě tým! GR M2 5.4.2018
5.12.2017Bartoš Přemysl GR M 9.12.2017
11.1.2018Beneš Martin GR M2 11.1.2018
28.5.2018Bitnar Dominik Vejcosh GR M 1.6.2018
14.12.2017Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
28.5.2018Bohadlová Barbora Vejcosh GR JZ 31.5.2018
1.11.2017Bohatý Martin GR M 3.11.2017
8.5.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 13.5.2018
28.5.2018Bureš Jiří Hradecký spinning klub GR JM 5.6.2018
30.11.2017Burešová Jaroslava Hradecký spinning klub GR Z2 7.12.2017
10.2.2018Čáka Petr GR M 13.2.2018
12.12.2017Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 13.12.2017
10.5.2018Červený David GR M2 10.5.2018
29.3.2018Chaloupka Filip Kamarádi GR M 5.4.2018
24.11.2017Chalupnik Ivan GR JM 29.11.2017
27.3.2018Ciglerová Barbora GR Z2 28.3.2018
17.6.2018Daniel Marcel GR M2 19.6.2018
21.6.2018Dlouhý Petr želvy na úprku GR T 23.6.2018
Tým: ŽELVY NA ÚPRKUneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
9.5.2018Dobrovolná Lucie GR Z 14.5.2018
9.5.2018Dobrovolný Filip GR M 14.5.2018
17.12.2017Doležal Lukáš GR M 20.12.2017
16.5.2018Drinka Filip OCRA CZ TEAM GR M 23.5.2018
24.5.2018Falta Matyáš GR M 30.5.2018
17.5.2018Felkl Martin GR JM 19.5.2018
17.5.2018Felkl Tomáš GR M2 19.5.2018
20.2.2018Frič Jaroslav GR M2 27.2.2018
21.1.2018Frydrych Jan GR M 26.1.2018
30.5.2018Gazárková Kateřina Máme jiný problém... GR MIX 5.6.2018
Tým: Ani krab nás nezastaví↳ Svitek AndrejMáme jiný problém...
8.5.2018Gerhardová Ivana GR Z2 13.5.2018
17.4.2018Haase Lukáš AK Hradec GR T 17.4.2018
Tým: SRTG Markoušovice↳ Knotková BarboraAK Hradec
↳ Knotková Kateřina
↳ Hadač Jan
16.1.2018Hamáčková Kateřina GR T 19.1.2018
Tým: Marná snaha↳ Kunová Simona
↳ Kilevníková PetraMarná snaha
↳ Stránská Věra
19.2.2018Hanáček Michal Pilulka Athletic Team GR M 21.2.2018
30.11.2017Hanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí GR M 8.12.2017
16.4.2018Havlík Petr GR M2 17.4.2018
28.2.2018Hegar Ladislav Angry Wolves GR M 6.3.2018
5.6.2018Hetfleiš Jakub GR T 6.6.2018
Tým: Ranaři↳ Schillerová Denisa
neobsazeno
neobsazeno
18.5.2018Hettler Václav GR M 23.5.2018
18.1.2018Hisem Miroslav Běh pro Rozálku GR M 23.1.2018
20.6.2018Holmanova Lada Hornobrannska jelita GR MIX 23.6.2018
Tým: Hornobrannska jelita↳ Frk Zdenek
10.3.2018Honzík Josef GR M2 21.3.2018
30.5.2018Hudáková Marcela GR T 31.5.2018
Tým: Turbošneci↳ Kydalová Silvie
↳ Rychter Martin
↳ Rychter Jiří
22.6.2018Janoušek Petr Gladiators GR M nezaplaceno
18.6.2018Jánský Petr GR M2 nezaplaceno
28.5.2018Jerman Vojtěch Vejcosh GR JM 5.6.2018
28.5.2018Jirmanová Sabina Vejcosh GR JZ 31.5.2018
30.11.2017Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub GR Z2 8.12.2017
31.5.2018Kamic Petr GR M 6.6.2018
10.4.2018Karas Vítězslav SVVAT GR M 12.4.2018
9.11.2017Kašpar David SRTG Pardubice GR T 11.11.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Hendrych Jan
↳ Helger DavidSRTG Pardubice
11.6.2018Kašpar Jan GR MIX 11.6.2018
Tým: Já ti říkal ať zůstaneš doma miláčku↳ Hübnerová Alena
28.5.2018Kleiner Honza Vejcosh GR M 31.5.2018
31.12.2017Knourek Jan Dream team GR T 4.1.2018
Tým: Dream Team↳ Dvořáková Kateřina
↳ Křováková Ilona
↳ Machová Lucie
21.6.2018Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX 23.6.2018
Tým: želvy na úprkuneobsazeno
27.2.2018Kocourek Martin GR M2 2.3.2018
9.6.2018Kolář Adam Vejcosh GR JM 13.6.2018
10.5.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 17.5.2018
13.11.2017Krätzer Petr GR T 14.11.2017
Tým: bicákytricákykokosáče↳ Šulák Miroslav
↳ Němec Milan
↳ Rybák Martin
9.1.2018Krejčová Lucie Tygrofans GR MIX 12.1.2018
Tým: TygroFans↳ Říha PavelTygrofans
19.6.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z nezaplaceno
21.6.2018Krupička Martin GR M nezaplaceno
9.11.2017Kubasa Jiří Maratonstav Úpice GR MIX 14.11.2017
Tým: ...zase skoro první...↳ Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice
9.5.2018Kupka Petr GR M 17.5.2018
24.11.2017Lampárková Pavlína GR Z 29.11.2017
31.5.2018Liška Martin GR M 1.6.2018
20.12.2017Liška Jan GR M2 22.12.2017
10.5.2018Lukášek Martin GR M 10.5.2018
23.1.2018Lutonský Ondřej GR M 25.1.2018
25.5.2018Málková Andrea Toro team GR T 29.5.2018
Tým: Toro team↳ Žáková Kristýna Toro team
↳ Horník TomášSypači
↳ Novák Kamil Traitors
20.6.2018Marčík Karel GLADIATORRACETEAM GR M2 nezaplaceno
20.5.2018Mašatová Ingrid HEAVY RAIN GR Z2 23.5.2018
18.6.2018Meister Luboš GR M nezaplaceno
18.5.2018Meloun Radek GR M 22.5.2018
12.3.2018Mikel Marek Barbarian extreme team GR M 15.3.2018
5.12.2017Motal Jan GR M2 7.12.2017
3.4.2018Neuman Martin GR M 4.4.2018
28.5.2018Nývltová Sabina Vejcosh GR JZ 5.6.2018
31.5.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 8.6.2018
23.6.2018Paleník Miroslav GR M2 nezaplaceno
10.4.2018Pešek Daniel Ruskej Standart GR M 12.4.2018
27.11.2017Petrides Oldřich TRIUMPHALIS GR M 30.11.2017
28.2.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.3.2018
9.5.2018Poláčková Kvetoslava GR Z 14.5.2018
13.2.2018Pošvářová Eliška GR JZ 16.2.2018
25.11.2017Pošvová Iveta TRIUMPHALIS GR T 28.11.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Pulkrábková Pavla
↳ Chýlková Lucie
↳ Břetenářová Tereza
9.5.2018Pravdová Petra GR Z 14.5.2018
21.6.2018Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z 21.6.2018
21.3.2018Rambousek Jakub GR JM 28.3.2018
26.2.2018Rambousek Matěj GR M 28.2.2018
22.2.2018Rapčan Ladislav GR M 22.2.2018
4.11.2017Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 7.11.2017
26.11.2017Rožboud Tomáš GR M 28.11.2017
28.5.2018Růžička Jiří Vejcosh GR M 5.6.2018
30.1.2018Saňák Vlastimil SRTG Šumperk GR M2 3.2.2018
10.2.2018Scheithauer Marek GR M2 13.2.2018
6.12.2017Šeda Radek OCRA CZ TEAM GR M2 15.12.2017
21.5.2018Šedivý Marek GR M2 21.5.2018
28.2.2018Sedlecká Veronika GR MIX 2.3.2018
Tým: Vera a Monty↳ Motyčka Tomáš
8.2.2018Seitlová Zuzana Fitness club Slovany GR Z 10.2.2018
20.6.2018Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 nezaplaceno
15.11.2017Šesták Filip GR JM 22.11.2017
27.12.2017Šilhánková Andrea Zumba fitness Nezvěstice GR MIX 3.1.2018
Tým: Zumba fitness Nezvěsticeneobsazeno
13.5.2018Šindler Radek GR M 17.5.2018
19.6.2018Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM GR T 19.6.2018
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Hlava Roman#GLADITORRACETEAM
neobsazeno
neobsazeno
18.5.2018Sláma Martin GR M 23.5.2018
5.6.2018Smutná Veronika RUN magazine team GR MIX 8.6.2018
Tým: Run Magazine Teamneobsazeno
7.6.2018Šnýdr Pavel SRTG Česká Třebová GR M 9.6.2018
31.5.2018Sprinz Matúš olfin-car ski team GR M 7.6.2018
21.5.2018Stuchlíková Karolína Lovci zážitků GR T 24.5.2018
Tým: Lovci zážitků↳ Hájek Sebastian
neobsazeno
neobsazeno
2.6.2018Šulc Martin GR MIX 5.6.2018
Tým: Michaela Műllerová,Martin Šulcneobsazeno
6.6.2018švec luboš GR M 6.6.2018
28.2.2018Svobodová Eliška Rokytka GR Z 1.3.2018
22.2.2018Svobodová Klára GR Z 22.2.2018
30.5.2018Talavášek Karel GR T 31.5.2018
Tým: Rychlí a zběsilí↳ Neterdová Jana
↳ Očko Michal
↳ Říhová Barbora
31.1.2018Tichý Ivo Tři švagři GR T 3.2.2018
Tým: UFEmission↳ Hlavačka Ondřej
neobsazeno
neobsazeno
15.5.2018Toman Miloš GR M 22.5.2018
18.6.2018Tumová Eliska GR Z 19.6.2018
17.6.2018Urbanová Lucie GR Z nezaplaceno
20.2.2018Vavřička Stanislav GR JM 27.2.2018
7.2.2018Vavrušková Veronika SRTG Praha GR Z2 14.2.2018
16.2.2018Vejr Matěj GR JM 20.2.2018
11.1.2018Vepřek Karel SRTG TEPLICE GR M2 12.1.2018
31.12.2017Vepřek Martin Kolšov GR MIX 4.1.2018
Tým: Žížalovci↳ Drábková VeronikaSRTG Šumperk
15.2.2018Vídeňská Barbora Parta HIC III GR T 17.2.2018
Tým: PARTA HIC II↳ Bienová Renata
↳ Smrček Antonín
neobsazeno
25.5.2018Vitásek Aleš SRTG Mladá Boleslav GR M2 29.5.2018
27.5.2018Vodenka Tomáš BroTeam GR MIX 29.5.2018
Tým: BroTeamneobsazeno
31.5.2018Voříšek Luděk Skorpion GR M 8.6.2018
22.6.2018Voves Václav GR M2 nezaplaceno
24.5.2018Vrlík Petr GR M 26.5.2018
10.5.2018Vyhnalek Lukas SKBU Trutnov GR M 17.5.2018
9.5.2018Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z 13.5.2018
18.5.2018Zelenka Ladislav GR M 23.5.2018
17.6.2018Zemanová Adéla GR Z nezaplaceno
28.2.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 3.3.2018
13.2.2018Zimová Hana AK Hradec GR T 16.2.2018
Tým: Parta HIC↳ Mikulecký Jan
↳ Škvor Vojtěch
↳ Černoch Marek
24.4.2018Zitta Vaclav Rowers GR MIX 27.4.2018
Tým: Rowersneobsazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.