Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - JOSEFOV - neděle 2.9.2018

Statistika přihlášených

Trať
KGR II2km/12+ překážek310
KGR II1km/7+ překážek279
Kategorie
H3Chlapci 2007 - 2008118
H2Chlapci 2009 - 201088
D2Dívky 2009 - 201072
H4Chlapci 2005 - 200661
D3Dívky 2007 - 200858
H1Chlapci 2011 - 201252
D4Dívky 2005 - 200644
FAMFamily36
D1Dívky 2011 - 201231
D5Dívky 2003 - 200416
H5Chlapci 2003 - 200413
Celkem přihlášených589

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.8.2018Ackermann Václav 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
23.8.2018Arazim Nikolas 1km/7+ překážek H2 30.8.2018
23.8.2018Arazim Matěj 2km/12+ překážek H4 30.8.2018
1.11.2017Babuška David 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
1.11.2017Babuška Matěj 2km/12+ překážek H3 5.11.2017
1.11.2017Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D4 3.11.2017
14.8.2018Badalec Daniel 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
13.1.2018Baga Sophie 2km/12+ překážek D5 17.1.2018
13.1.2018Baga Alexandr 2km/12+ překážek H4 17.1.2018
26.8.2018Balcar Jiří CHEMI 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
30.6.2018Bártl Mikoláš Loko Nymburk- lyžařský oddíl 1km/7+ překážek H2 3.7.2018
30.6.2018Bártl Jonáš 2km/12+ překážek H4 3.7.2018
30.6.2018Bártl Eliáš Loko Nymburk- lyžařský oddíl 1km/7+ překážek H1 3.7.2018
24.8.2018Barva Tomáš 1km/7+ překážek FAM 27.8.2018
11.5.2018Baťka Petr Jan 2km/12+ překážek H3 17.5.2018
17.8.2018Baum Marek SRTG Šumperk 2km/12+ překážek H4 20.8.2018
17.8.2018Baumová Barbora SRTG Šumperk 2km/12+ překážek D5 20.8.2018
17.2.2018Bébr Bruno Bébříci 2km/12+ překážek H5 22.2.2018
17.2.2018Bébrová Julie Bébříci 1km/7+ překážek D2 22.2.2018
17.2.2018Bébrová Sofie Bébříci 2km/12+ překážek D3 22.2.2018
27.12.2017Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek D2 29.12.2017
17.8.2018Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
10.7.2018Benešová Kristýna ZF Electronics, Klášterec 2km/12+ překážek D4 12.7.2018
25.8.2018Benešová Denisa 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
10.7.2018Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 12.7.2018
12.8.2018Benová Terezka 1km/7+ překážek D1 15.8.2018
12.8.2018Benová Anežka 2km/12+ překážek D3 15.8.2018
1.5.2018Bergerová Eliška 2km/12+ překážek D4 3.5.2018
20.8.2018Bergerová Eliška 1km/7+ překážek D2 21.8.2018
16.8.2018Biskupičová Adéla 2km/12+ překážek D5 22.8.2018
12.8.2018Bláha Michal 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
23.8.2018Blahošová Katka 2km/12+ překážek D5 24.8.2018
26.12.2017Bláhová Tereza TJ Sokol HK 2km/12+ překážek D3 4.1.2018
23.8.2018Blazek Daniel ACS RÝCHORY 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
19.8.2018Blažková Jolana Nasavrky bikers 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
22.5.2018Blažková Justýna 1km/7+ překážek D2 23.5.2018
20.6.2018Boháč Matyáš 1km/7+ překážek H2 21.6.2018
30.12.2017Bohatá Eliška 1km/7+ překážek D1 3.1.2018
30.12.2017Bohatá Barbora 2km/12+ překážek D3 3.1.2018
19.8.2018Bohm David KAPEBAJA TEAM 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
8.5.2018Borovičková Viktorie SRTG Mladá Boleslav 1km/7+ překážek D1 13.5.2018
19.8.2018Bouška Adam 1km/7+ překážek H2 21.8.2018
13.8.2018Brandýská Aneta scpap 2km/12+ překážek D3 15.8.2018
18.8.2018Breberová Viktorie KACU GROUP 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
20.7.2018Brož Michal 2km/12+ překážek H3 20.7.2018
20.7.2018Brož Matěj 1km/7+ překážek H1 20.7.2018
20.7.2018Brožová Marie 1km/7+ překážek D2 20.7.2018
21.8.2018Buben Jan 2km/12+ překážek H4 22.8.2018
21.8.2018Buďárek Šimon 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
28.6.2018Budoš Vojtěch 2km/12+ překážek H3 3.7.2018
23.8.2018Bursíková Anna BIKEHOME 1km/7+ překážek D1 29.8.2018
9.5.2018Buryšek Matyáš Motomach 3 /OlfinCar SkiTeam Trutnov 2km/12+ překážek H3 17.5.2018
12.6.2018Čadek Tomáš 2km/12+ překážek H4 15.6.2018
21.8.2018Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H1 22.8.2018
26.4.2018Čapková Tereza MIKOTERY 1km/7+ překážek D1 29.4.2018
21.8.2018Čapková Anna Sofie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM 22.8.2018
26.4.2018Čapková Miroslava MIKOTERY 1km/7+ překážek D2 29.4.2018
22.8.2018Cédl Jiří 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
25.8.2018Čepek Jan 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
14.8.2018Čepková Kristýna 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
3.8.2018Čermák Martin Smrkáči 2km/12+ překážek H4 7.8.2018
5.8.2018Černá Kateřina judo Chlumec n/C 2km/12+ překážek D3 15.8.2018
24.8.2018Černík Tadeáš 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
24.8.2018Černík Daniel 2km/12+ překážek H5 27.8.2018
18.8.2018Černíková Laura SUN SKI ACADEMY 2km/12+ překážek D3 20.8.2018
17.8.2018Černilovská Lucie 2km/12+ překážek D5 20.8.2018
23.8.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
16.8.2018Černoch Marek 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
23.8.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
4.8.2018Černohorská Denisa judo Chlumec n/C 1km/7+ překážek D1 7.8.2018
13.8.2018Černohorská Klára 2km/12+ překážek D3 20.8.2018
17.7.2018Černý Matyáš Pretorian 2km/12+ překážek H3 20.7.2018
17.7.2018Černý Šimon Pretorian 1km/7+ překážek H1 20.7.2018
13.8.2018Černý Dominik SRTG Vyškov 1km/7+ překážek H1 15.8.2018
19.8.2018Cervenkova Lucie 2km/12+ překážek D3 24.8.2018
20.8.2018Chmelík Lukáš 1km/7+ překážek FAM 20.8.2018
4.8.2018Chráska Štěpán 1km/7+ překážek H2 7.8.2018
4.8.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 4.8.2018
26.8.2018Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 26.8.2018
27.3.2018Cigler Filip 1km/7+ překážek H2 28.3.2018
27.3.2018Ciglerová Viktorie 2km/12+ překážek D4 28.3.2018
27.3.2018Ciglerová Alžběta 2km/12+ překážek D3 28.3.2018
26.8.2018Cioce Christian 2km/12+ překážek H4 26.8.2018
1.7.2018Císař Jakub 1km/7+ překážek H2 3.7.2018
12.8.2018Čížek Radek 1km/7+ překážek H1 21.8.2018
12.8.2018Čížková Elen 2km/12+ překážek D3 21.8.2018
22.8.2018Čuda Jan 1km/7+ překážek H2 23.8.2018
22.8.2018Čudová Agáta 2km/12+ překážek D4 23.8.2018
17.6.2018Daniel Matyaš 2km/12+ překážek H3 19.6.2018
29.7.2018Davídková Adéla JUDO Beskydy 2km/12+ překážek D3 31.7.2018
1.11.2017Deif Samer ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek H2 3.11.2017
1.11.2017Deif Jusef ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek H2 3.11.2017
1.11.2017Deif Karim ŠSK Újezd nad Lesy 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
22.8.2018Dejdarová Tereza ISCAREX Junior Team Česká Třebová 1km/7+ překážek D2 23.8.2018
22.8.2018Dekker Natalia 1km/7+ překážek D2 23.8.2018
13.8.2018Divíšek Radim 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
25.8.2018Dobry Ondrej CK LOKO Rakovnik 1km/7+ překážek H1 28.8.2018
25.8.2018Dobry Radim CK LOKO Rakovnik 1km/7+ překážek H2 28.8.2018
19.3.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije 2km/12+ překážek D3 22.3.2018
13.8.2018Domácí Ondřej 2km/12+ překážek H3 22.8.2018
13.8.2018Domácí Barbora 2km/12+ překážek D4 22.8.2018
14.8.2018Dörr Vítek 1km/7+ překážek H2 20.8.2018
14.8.2018Dörr Matyáš 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
11.8.2018Dostál Jan JAE Incognito 2km/12+ překážek H3 14.8.2018
13.8.2018Dostál Ondřej 1km/7+ překážek H2 20.8.2018
11.8.2018Dostál Jiří JAE Incognito 2km/12+ překážek H3 14.8.2018
13.8.2018Dostál Matěj 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
26.8.2018Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek D2 31.8.2018
23.6.2018Durychová Julie rugby Petrovice 2km/12+ překážek D4 26.6.2018
24.8.2018Dušek Jan Sokol D. K. n L. 2km/12+ překážek H3 24.8.2018
24.8.2018Dušek Jonáš Sokol D. K. n L.- sokolská všestranost 1km/7+ překážek H2 24.8.2018
13.8.2018Dvořáčková Nataela 1km/7+ překážek D2 15.8.2018
21.5.2018Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 23.5.2018
16.7.2018Fajfr Adam HCM Jaroměř 2km/12+ překážek H3 18.7.2018
16.7.2018Fajfrová Markéta HCM Jaroměř 2km/12+ překážek D4 18.7.2018
15.8.2018Farský Alexander 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
15.8.2018Farský Richard 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
14.7.2018Fefková Terezie 2km/12+ překážek D3 17.7.2018
14.7.2018Fefková Sofie 1km/7+ překážek D1 17.7.2018
30.6.2018Fejfar Matyáš 2km/12+ překážek H4 3.7.2018
25.8.2018Ferenčíková Nela 2km/12+ překážek D4 30.8.2018
17.8.2018Ferynová Natálie 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
31.5.2018Fiala Martin Bouchači 2km/12+ překážek H3 1.6.2018
25.8.2018Ficenec David Čivavové s.r.o. 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
25.8.2018Ficenec William FICAs team 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
18.8.2018Fidranská Nella 2km/12+ překážek D4 21.8.2018
7.5.2018Fléglová Karolína 1km/7+ překážek D2 17.5.2018
7.5.2018Fléglová Kristýna 2km/12+ překážek D3 17.5.2018
31.7.2018Florian Matěj 1km/7+ překážek H2 10.8.2018
20.8.2018Fojtík Václav 1km/7+ překážek H1 27.8.2018
21.6.2018Fousek Albert 2km/12+ překážek H4 28.6.2018
24.6.2018Frič Norbert 1km/7+ překážek FAM 26.6.2018
20.8.2018Frolo Adam 2km/12+ překážek H4 22.8.2018
9.11.2017Gerhard Matyáš 1km/7+ překážek H2 15.11.2017
17.6.2018Gerhátová Sylvie 1km/7+ překážek D1 21.6.2018
17.6.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem 1km/7+ překážek D2 19.6.2018
14.8.2018Guňka Jakub 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
14.8.2018Guňka Lukáš 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
26.8.2018Hájková Ema 1km/7+ překážek D1 27.8.2018
13.8.2018Hájková Rozálie 2km/12+ překážek D3 15.8.2018
21.8.2018Halíková Adéla 1km/7+ překážek D2 22.8.2018
21.8.2018Halíková Natálie 1km/7+ překážek D2 22.8.2018
15.8.2018Halounek Ladislav 1km/7+ překážek H2 20.8.2018
24.7.2018Haluška Adam 2km/12+ překážek H5 25.7.2018
31.5.2018Hanák Matěj 2km/12+ překážek H3 1.6.2018
19.6.2018Havlíčková Barbora 2km/12+ překážek D5 23.6.2018
13.2.2018Havlík Jakub 2km/12+ překážek H4 15.2.2018
13.2.2018Havlík Lukáš 2km/12+ překážek H3 15.2.2018
19.8.2018Havlín Matěj Run magazine team 1km/7+ překážek FAM 21.8.2018
21.8.2018Havrda Adam AKJ Jaroměř 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
17.6.2018Hejcman Patrik 1km/7+ překážek H2 19.6.2018
22.8.2018Henčl Marek Vojtěch Jaroš 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
24.8.2018Hendrych Matěj 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
24.8.2018Hendrych Antonín 1km/7+ překážek H2 24.8.2018
19.8.2018Heřmánková Tereza 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
17.7.2018Hessová Kateřina SRTG Teplice 2km/12+ překážek D3 19.7.2018
3.5.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí 2km/12+ překážek H3 5.5.2018
22.8.2018Hlinková Lucia 2km/12+ překážek D5 24.8.2018
22.8.2018Hlinkova Alexandra 2km/12+ překážek D4 24.8.2018
25.8.2018Hodas Marek 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
17.7.2018Holá Valerie SRTG Teplice 1km/7+ překážek D2 19.7.2018
24.8.2018Holan Matěj Holáňata 1km/7+ překážek H2 24.8.2018
24.8.2018Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové 1km/7+ překážek D2 24.8.2018
12.8.2018Holub Jan 2km/12+ překážek H4 14.8.2018
18.6.2018Homola Šimon 2km/12+ překážek H3 21.6.2018
18.6.2018Homola Jonáš 1km/7+ překážek H2 21.6.2018
10.3.2018Honzík Tomáš 2km/12+ překážek H4 21.3.2018
26.8.2018Horák Filip 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
17.8.2018Horák Lukáš ZEKON 2km/12+ překážek H3 24.8.2018
26.8.2018Horák Jakub 1km/7+ překážek FAM 27.8.2018
24.8.2018Hordósová Sabina Písečná 1km/7+ překážek FAM 28.8.2018
10.8.2018Hornych Matyáš M&M 1km/7+ překážek H2 11.8.2018
19.8.2018Hošek Matěj 1km/7+ překážek H2 23.8.2018
19.8.2018Hoškova Barbora 2km/12+ překážek D3 23.8.2018
19.7.2018Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H1 27.7.2018
26.6.2018Hrabík Lukáš 2km/12+ překážek H3 28.6.2018
27.6.2018Hruban Jan Hasiči Holice 2km/12+ překážek H3 28.6.2018
14.8.2018Hudáček Josef 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
20.11.2017Hynek Ondřej 2km/12+ překážek H4 23.11.2017
20.11.2017Hynek Lukáš 2km/12+ překážek H4 23.11.2017
13.7.2018Hynková Dominika ZEWL GANG 1km/7+ překážek D2 17.7.2018
20.11.2017Hynková Eliška 1km/7+ překážek D2 23.11.2017
26.8.2018Innert Matěj 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
21.8.2018Jahodová Eliška 2km/12+ překážek D5 22.8.2018
23.8.2018Jaklová Natálie Sokol Dvůr Králové nad Labem 1km/7+ překážek FAM 24.8.2018
7.5.2018Jaklová Vendula Atletika Jaroměř 1km/7+ překážek D2 17.5.2018
23.8.2018Jaklová Sára Sokol Dvůr Králové nad Labem 1km/7+ překážek D2 23.8.2018
19.8.2018Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
13.8.2018jakubovits štěpán FK Malšova Lhota 2km/12+ překážek H3 15.8.2018
25.5.2018Janáček Tomáš TOM 1km/7+ překážek H1 29.5.2018
20.8.2018Janda Vojtěch 1km/7+ překážek H1 21.8.2018
12.8.2018Janeš Šimon Bmx Pardubice 1km/7+ překážek H2 17.8.2018
21.8.2018Jaroš Vojtěch Marek Henčl 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
7.12.2017Jelínková Kristýna Brno 2km/12+ překážek D4 11.12.2017
18.6.2018Jezdinská Nina 2km/12+ překážek D4 21.6.2018
18.6.2018Ježek Karel 2km/12+ překážek H3 21.6.2018
18.8.2018Jičínský Antonín Sviňáci 1km/7+ překážek H1 20.8.2018
21.8.2018Jindra Pavel 2km/12+ překážek H5 22.8.2018
18.6.2018Johan Marek 1km/7+ překážek H2 19.6.2018
18.6.2018Johanová Anika 1km/7+ překážek D1 19.6.2018
23.6.2018Jurek Daniel 1km/7+ překážek H2 26.6.2018
15.8.2018Jursa Daniel 2km/12+ překážek H3 16.8.2018
2.11.2017Kabrhel Jan šneci 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
2.11.2017Kabrhelová Pavlína šneci 2km/12+ překážek D4 3.11.2017
4.3.2018Kalenda Jaroslav 2km/12+ překážek H3 6.3.2018
4.3.2018Kalenda Ondřej 1km/7+ překážek H2 6.3.2018
24.8.2018Kalous Dominik 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
23.8.2018Karamanová Aneta 2km/12+ překážek D4 27.8.2018
24.8.2018Karas Vítězslav SVVAT 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
27.2.2018Karban Jakub 2km/12+ překážek H3 1.3.2018
27.2.2018Karban Šimon 1km/7+ překážek H2 1.3.2018
27.2.2018Karbanová Kateřina 1km/7+ překážek D1 1.3.2018
16.8.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice 2km/12+ překážek H3 17.8.2018
25.8.2018Karlík Jan 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
10.4.2018Kašpar Vitek 2km/12+ překážek H3 12.4.2018
20.8.2018Kejval Mikuláš 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
25.8.2018Khandl Libor 1km/7+ překážek H1 28.8.2018
23.8.2018Khomová Viktorie 1km/7+ překážek FAM 29.8.2018
19.6.2018Kindl Ondřej Já na bráchu brácha na mě 2km/12+ překážek H4 30.6.2018
25.8.2018Kindl Lukáš 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
19.6.2018Kindlová Eliška Já na bráchu brácha na mě 2km/12+ překážek D4 30.6.2018
11.8.2018Klempířová Marie 2km/12+ překážek D3 15.8.2018
9.8.2018Kletenský Bartoloměj 1km/7+ překážek H1 15.8.2018
20.8.2018Klevcovová Anežka 1km/7+ překážek D1 20.8.2018
1.11.2017Klimeš Pavel 2km/12+ překážek H4 3.11.2017
20.8.2018Klusáček Tomáš 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
17.8.2018Koblasa Jakub 2km/12+ překážek H3 17.8.2018
24.8.2018Kočovský Radek 1km/7+ překážek H1 24.8.2018
19.6.2018Kohoutová Adéla 2km/12+ překážek D3 21.6.2018
20.8.2018Kolářová Jolana 2km/12+ překážek D3 22.8.2018
24.8.2018Kolovrátník Václav JIROUS 1km/7+ překážek H1 27.8.2018
24.8.2018Kolovrátníková Ema JIROUS 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
13.4.2018Komňacký Petr Gladio Týnec 2km/12+ překážek H3 21.4.2018
31.7.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons 1km/7+ překážek D2 7.8.2018
5.8.2018Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice 2km/12+ překážek D4 7.8.2018
26.8.2018Kopecká Kateřina Altus Pons 1km/7+ překážek D2 28.8.2018
10.2.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek D4 17.2.2018
26.8.2018Kopecký Václav Altus Pons 1km/7+ překážek H2 28.8.2018
10.2.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H4 17.2.2018
19.8.2018Kopecký Šimon 2km/12+ překážek H4 21.8.2018
10.2.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H3 17.2.2018
31.7.2018Kopecký Matyáš Altus Pons 2km/12+ překážek H3 7.8.2018
26.8.2018Kopecky Matěj 2km/12+ překážek H4 28.8.2018
20.8.2018Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení 1km/7+ překážek D1 20.8.2018
25.4.2018Koričanská Andrea 1km/7+ překážek D2 26.4.2018
25.4.2018Koričanský Lukáš 2km/12+ překážek H3 26.4.2018
29.5.2018Košková Bára #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D1 31.5.2018
29.5.2018Košková Tereza #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 31.5.2018
15.8.2018Košnarová Eliška 1km/7+ překážek D1 20.8.2018
27.4.2018Koubek Matěj 1km/7+ překážek H2 2.5.2018
4.7.2018Koubová Nikola Sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D4 5.7.2018
26.8.2018Kováč Ondřej 1km/7+ překážek H1 27.8.2018
5.3.2018Koza Petr 2km/12+ překážek H3 9.3.2018
5.3.2018Kozová Klára 1km/7+ překážek D2 9.3.2018
26.8.2018Kracík Štěpán 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
15.8.2018Kramule Matyáš 1km/7+ překážek H2 17.8.2018
15.8.2018Kramule Tadeáš 1km/7+ překážek H1 17.8.2018
26.8.2018Krauseová Marie 1km/7+ překážek D2 30.8.2018
24.8.2018Krejčí Tobiáš Písečná 1km/7+ překážek FAM 24.8.2018
12.8.2018Krejčíková Zuzana 2km/12+ překážek D3 15.8.2018
8.7.2018Křelina Matyáš HC Mountfield HK 1km/7+ překážek H1 13.7.2018
8.8.2018Křepel Matěj Judo Chlumec n.C. 2km/12+ překážek H3 10.8.2018
18.6.2018Křepelová Karolína #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D1 19.6.2018
22.8.2018Kristejnová Josefina 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
22.8.2018Kristejnová Anežka 2km/12+ překážek D4 27.8.2018
23.8.2018Křivda Tomáš 1km/7+ překážek H2 23.8.2018
23.8.2018Křivdová Barbora 2km/12+ překážek D3 23.8.2018
23.8.2018Kropáčková Nelly 2km/12+ překážek D4 30.8.2018
19.6.2018Krpata Tomáš 2km/12+ překážek H4 28.6.2018
19.6.2018Krpatová Nikola 1km/7+ překážek D2 28.6.2018
21.6.2018Krupičková Ellen 2km/12+ překážek D3 28.6.2018
21.6.2018Krupičková Vivien 1km/7+ překážek D2 28.6.2018
26.8.2018Kubánek Bronislav ZNACAR Holice 2km/12+ překážek H5 27.8.2018
9.11.2017Kubasová Sabina 2km/12+ překážek D4 14.11.2017
17.8.2018Kubata Kuba 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
14.7.2018Kubíček Matěj Sokol Dvůr Králové nad Labem 2km/12+ překážek H3 18.7.2018
14.7.2018Kubíčková Kateřina Sokol Dvůr Králové nad Labem 2km/12+ překážek D5 18.7.2018
26.8.2018kubík petr 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
9.8.2018Kuchař Petr 1km/7+ překážek H1 15.8.2018
18.6.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 19.6.2018
25.8.2018Kutík Richard Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
11.11.2017Kutil Filip 2km/12+ překážek H3 14.11.2017
30.6.2018Kutil Lukáš 1km/7+ překážek H2 3.7.2018
26.8.2018Kutílková Adéla SRTG Most 2km/12+ překážek D3 27.8.2018
23.8.2018Kýna Lukáš 2km/12+ překážek H4 23.8.2018
23.8.2018Kýna Jan HC Rakovník 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
19.6.2018Lacina Kristian rugby buldog 2km/12+ překážek H4 26.6.2018
23.8.2018Ladnar Filip 2km/12+ překážek H3 24.8.2018
14.8.2018Lapáčková Tereza Tj Jiskra Zruč nad Sázavou 2km/12+ překážek D3 17.8.2018
4.8.2018Lebowski Šimon 1km/7+ překážek H2 7.8.2018
1.8.2018Lejsek Bruno 2km/12+ překážek H4 7.8.2018
1.8.2018Lejsková Laura 2km/12+ překážek D3 7.8.2018
16.8.2018Lončák Ondřej 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
25.8.2018Lukáš Michal 2km/12+ překážek H3 25.8.2018
25.8.2018Lukášová Karolína Lukášovi 1km/7+ překážek D2 25.8.2018
24.7.2018Lutonský Dominik 1km/7+ překážek FAM 25.7.2018
24.6.2018Macek David 2km/12+ překážek H3 26.6.2018
5.8.2018Macek David 1km/7+ překážek H1 7.8.2018
13.8.2018Machač Jan 2km/12+ překážek H3 15.8.2018
13.8.2018Macháček Tomáš HO Stěžery 2km/12+ překážek H3 15.8.2018
13.8.2018Macháček Jakub HO Stěžery 1km/7+ překážek H1 15.8.2018
13.8.2018Macháčková Lucie HO Stěžery 1km/7+ překážek D1 15.8.2018
2.7.2018Machaň Matyáš 1km/7+ překážek H2 3.7.2018
28.6.2018Macková Tereza 2km/12+ překážek D3 3.7.2018
30.5.2018Mareček Filip 1km/7+ překážek H2 6.6.2018
22.8.2018Mareček Mikuláš SKI Jilemnice 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
22.8.2018Marečková Olivie SKI Jilemnice 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
17.8.2018Marek Daniel 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
15.7.2018Marek Josef #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 17.7.2018
15.8.2018Marešová Ivana Ika 1km/7+ překážek D2 15.8.2018
22.8.2018Markl Matyáš 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
22.8.2018Marklová Eliška 1km/7+ překážek FAM 24.8.2018
23.8.2018Marková Jana 2km/12+ překážek D3 24.8.2018
18.8.2018Martinec Lukáš 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
5.8.2018Martinovský Vojtěch SquashHK 2km/12+ překážek H3 7.8.2018
24.8.2018Matějka Jakub 1km/7+ překážek FAM 24.8.2018
24.8.2018Matějková Anna 1km/7+ překážek FAM 24.8.2018
18.6.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1km/7+ překážek H1 19.6.2018
18.5.2018Meloun Daniel 2km/12+ překážek H3 22.5.2018
23.8.2018Měřinská Klára 2km/12+ překážek D3 23.8.2018
16.8.2018Mezerová Justina Rachot lebek 2km/12+ překážek D3 16.8.2018
25.7.2018Mišák Richard 1km/7+ překážek FAM 27.7.2018
28.6.2018Mišák Robert 1km/7+ překážek H2 4.7.2018
23.7.2018Miškolci Tadeáš SRTG Česká Třebová 1km/7+ překážek H2 27.7.2018
5.12.2017Mitták Adam 1km/7+ překážek H1 13.12.2017
5.12.2017Mitták Matěj 2km/12+ překážek H3 13.12.2017
13.8.2018Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
25.8.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery 2km/12+ překážek H5 27.8.2018
5.12.2017Motal Jan 1km/7+ překážek H2 7.12.2017
5.12.2017Motal David 1km/7+ překážek H1 7.12.2017
14.8.2018Moupic Martin 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
22.8.2018Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice 2km/12+ překážek D4 24.8.2018
22.8.2018Mrhálková Ludmila AVSP Neratovice 2km/12+ překážek D5 24.8.2018
13.8.2018Mrkos Filip 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
23.8.2018Mrzílek Adam 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
23.8.2018Mrzílková Sára 2km/12+ překážek D3 24.8.2018
20.7.2018Müller Matyáš 1km/7+ překážek H1 25.7.2018
14.6.2018Nagy Kamil 2km/12+ překážek H5 23.6.2018
19.8.2018Navrátil Lukáš 1km/7+ překážek H2 21.8.2018
19.8.2018Navrátilová Nella 1km/7+ překážek D2 21.8.2018
19.8.2018Navrátilová Aneta 1km/7+ překážek D1 21.8.2018
24.7.2018Nechvíle Vojta 2km/12+ překážek H4 27.7.2018
19.6.2018Neckar Patrik 2km/12+ překážek H3 21.6.2018
23.8.2018Neffe Laura TRIUMPHALIS 2km/12+ překážek D4 24.8.2018
20.8.2018Němcová Michaela 1km/7+ překážek D2 22.8.2018
26.8.2018Nikodím Michal 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
23.8.2018Nohynková Eliška SRTG Mladá Boleslav 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
20.8.2018Novák Matěj 1km/7+ překážek H2 21.8.2018
5.7.2018Novák Oliver kalirna.cz 2km/12+ překážek H3 10.7.2018
5.7.2018Novák Patrik www.kalirna.cz 2km/12+ překážek H5 10.7.2018
26.2.2018Nováková Bára Prostě MY 2km/12+ překážek D3 2.3.2018
14.8.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 15.8.2018
25.8.2018Novotná Adriana 1km/7+ překážek D1 1.9.2018
17.8.2018Novotna Lucie 2km/12+ překážek D4 17.8.2018
17.8.2018Novotná Tereza 2km/12+ překážek D3 17.8.2018
6.5.2018Odehnal Lukáš 2km/12+ překážek H3 8.5.2018
24.8.2018Ondrášek Jan Nejde jenom chcíplá koza!!!! 1km/7+ překážek FAM 31.8.2018
24.8.2018Ondrášková Kateřina Nejde jenom chcíplá koza!!!! 1km/7+ překážek D2 31.8.2018
11.8.2018Outerská Sofie 1km/7+ překážek D1 17.8.2018
15.8.2018Pácha Jonáš 1km/7+ překážek H2 17.8.2018
17.8.2018Pácha Jakub 2km/12+ překážek H4 17.8.2018
19.6.2018Pacola Lukáš 2km/12+ překážek H3 22.6.2018
23.6.2018Padyásek Marek 1km/7+ překážek H1 26.6.2018
31.5.2018Pajer Jan SDH Velký Třebešov 1km/7+ překážek H2 8.6.2018
18.8.2018Pajerová Ema 2km/12+ překážek D4 21.8.2018
18.8.2018Pajerová Anna 2km/12+ překážek D3 21.8.2018
6.8.2018Palán Štěpán Čivavové s.r.o. 2km/12+ překážek H4 6.8.2018
6.4.2018Páslerová Eliška Gaučáci 1km/7+ překážek D2 10.4.2018
12.5.2018Páv Matouš Čápici 2km/12+ překážek H3 17.5.2018
13.8.2018Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
13.8.2018Pávíčková Ema 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
17.8.2018Pavlíková Barbora 1km/7+ překážek D1 20.8.2018
10.8.2018Pavlová Aneta Náš tým 2km/12+ překážek D3 14.8.2018
1.8.2018Pechanová Kristýna 1km/7+ překážek D2 10.8.2018
1.8.2018Pechanová Anna 2km/12+ překážek D3 10.8.2018
21.8.2018Pejřimovská Antonie 1km/7+ překážek D2 21.8.2018
14.8.2018Pekárková Zuzana Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 2km/12+ překážek D3 21.8.2018
7.5.2018Peřina Lukáš Náš tým 1km/7+ překážek H2 17.5.2018
7.5.2018Peřinová Adéla Náš tým 2km/12+ překážek D3 17.5.2018
29.6.2018Perthen Michal 2km/12+ překážek H3 30.6.2018
29.6.2018Perthenová Eva 2km/12+ překážek D4 30.6.2018
29.6.2018Petera Tomáš #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H3 30.6.2018
29.6.2018Petera Martin #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 30.6.2018
25.8.2018Peťovská Nicol 2km/12+ překážek D3 28.8.2018
8.8.2018Petrák Stanislav judo Chlumec n/C 2km/12+ překážek H3 16.8.2018
7.8.2018Petrová Pavla 2km/12+ překážek D3 10.8.2018
17.6.2018Petrovský Vojtěch 1km/7+ překážek H2 18.6.2018
9.8.2018Pintner Matouš 2km/12+ překážek H3 14.8.2018
18.7.2018Pizúr Matouš 1km/7+ překážek H2 21.7.2018
23.7.2018Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H3 23.7.2018
15.8.2018Polc Ondřej 2km/12+ překážek H4 20.8.2018
24.8.2018Pošva Lukáš 2km/12+ překážek H3 1.9.2018
24.8.2018Pošva Jakub 1km/7+ překážek H1 1.9.2018
13.2.2018Pošvářová Tereza 2km/12+ překážek D4 16.2.2018
15.8.2018Pour Nikolas EN QUAD TEAM 1km/7+ překážek FAM 20.8.2018
15.8.2018Pour Sebastian EN QUAD TEAM 1km/7+ překážek H1 20.8.2018
17.7.2018Povr Tadeáš iDiot 2015 2km/12+ překážek H3 20.7.2018
17.7.2018Povr Tobias iDiot 2015 1km/7+ překážek H2 20.7.2018
11.8.2018Přibyl Lukáš Děcka z K2 2km/12+ překážek H4 16.8.2018
30.5.2018Příhodová Petra 2km/12+ překážek D4 6.6.2018
8.8.2018Procházka Václav Box klub Jičín 2km/12+ překážek H3 10.8.2018
8.8.2018Procházková Elen 1km/7+ překážek D2 10.8.2018
13.8.2018Prokopová Daniela 2km/12+ překážek D4 15.8.2018
1.11.2017Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 3.11.2017
21.5.2018Proroková Lucie 2km/12+ překážek D3 25.5.2018
26.8.2018Ptáček Lukáš Team Opočno 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
26.8.2018Ptáček David Team Opočno 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
2.4.2018Raková Vendula Gaučáci 1km/7+ překážek D2 10.4.2018
22.8.2018Rampír Jiří 1km/7+ překážek H2 23.8.2018
22.8.2018Rampír David 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
30.7.2018Raušer Dominik Babí 1km/7+ překážek H2 1.8.2018
18.6.2018Rázek Šimon 2km/12+ překážek H3 26.6.2018
6.7.2018Řehák Patrik Milovice kids 1km/7+ překážek H1 12.7.2018
6.7.2018Řehák Dominik Milovice kids 1km/7+ překážek H2 12.7.2018
26.8.2018Řeháková Klára 2km/12+ překážek D4 31.8.2018
20.11.2017Rejmanová Tereza 2km/12+ překážek D5 29.11.2017
5.8.2018Rez Vladimír judo Chlumec n/C 1km/7+ překážek H2 14.8.2018
5.8.2018Rez Martin judo Chlumec n/c 2km/12+ překážek H3 14.8.2018
26.8.2018Ročínová Viktorie 1km/7+ překážek D1 26.8.2018
25.8.2018Römerová Mia 1km/7+ překážek FAM 27.8.2018
26.8.2018Runčík Tadeáš 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
26.8.2018Rutová Renata 1km/7+ překážek D2 31.8.2018
26.8.2018Růžička Patrik 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
19.6.2018Růžička Adam Já na bráchu brácha na mě 2km/12+ překážek H3 30.6.2018
22.8.2018Ryba Šimon 2km/12+ překážek H3 24.8.2018
26.8.2018Rychterová Lucie TJ Sokol Hradec Králové 2km/12+ překážek D4 27.8.2018
5.8.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 1km/7+ překážek H2 7.8.2018
24.8.2018Sadílek Šimon Sáďovci 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
24.8.2018Sadílková Natálie Sáďovci 1km/7+ překážek D2 24.8.2018
4.3.2018Sampford Henrika Marie HMS 2km/12+ překážek D3 6.3.2018
17.8.2018Saňák Denis SRTG Šumperk 2km/12+ překážek H5 21.8.2018
10.5.2018Šašková Kristýna Roudnice nad Labem 1km/7+ překážek D2 17.5.2018
28.5.2018Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H1 31.5.2018
22.8.2018Šaurová Kateřina 1km/7+ překážek FAM 28.8.2018
4.3.2018Schlappl Dominik Dominator 2004 2km/12+ překážek H5 6.3.2018
4.8.2018Schovánková Adéla judo Chlumec n/C 2km/12+ překážek D4 7.8.2018
1.1.2018Schreiber Jakub Schreiberovic 2km/12+ překážek H3 8.1.2018
1.1.2018Schreiber Ondřej Schreiberovic 2km/12+ překážek H5 5.1.2018
1.1.2018Schreiberová Kateřina Schreiberovic 1km/7+ překážek D2 5.1.2018
25.8.2018Sedláčková Zuzana 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
25.8.2018Sedláčková Kateřina 2km/12+ překážek D3 27.8.2018
17.6.2018Sehnoutka Štěpán 2km/12+ překážek H3 19.6.2018
21.8.2018Semerád Marek Pocta Praha 1km/7+ překážek H1 23.8.2018
24.8.2018Semeráková Michaela 2km/12+ překážek D5 31.8.2018
18.8.2018Shala Ayline 1km/7+ překážek D1 20.8.2018
17.8.2018Šimeček Jan 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
22.5.2018Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM 28.5.2018
23.4.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 26.4.2018
9.8.2018Škalda David 1km/7+ překážek H1 10.8.2018
9.8.2018Škaldová Andrea 1km/7+ překážek D1 10.8.2018
18.6.2018Skálová Lucie ---- 1km/7+ překážek D1 21.6.2018
31.7.2018Skalová Šarlota Az do cile 1km/7+ překážek D2 31.7.2018
23.8.2018Školník Milan FK Náchod 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
13.2.2018Sládková Monika 2km/12+ překážek D3 14.2.2018
13.8.2018Slezáčková Alice 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
11.2.2018Slezák Matěj OSK OPOČNO 1km/7+ překážek H1 15.2.2018
13.7.2018Slezák Jakub Team Opočno 2km/12+ překážek H5 17.7.2018
13.7.2018Slezáková Štěpánka Team Opočno 2km/12+ překážek D3 17.7.2018
5.6.2018Smutná Simonka Run Magazine Team 1km/7+ překážek FAM 8.6.2018
20.7.2018Snopek David 1km/7+ překážek H2 20.7.2018
20.7.2018Snopek Jiří 1km/7+ překážek H2 23.7.2018
17.7.2018Šnýdrová Sabina GMS Racing Team 1km/7+ překážek D2 18.7.2018
30.7.2018Sodomka Martin Babí 2km/12+ překážek H3 1.8.2018
30.7.2018Sotona Sebastian 1km/7+ překážek H2 31.7.2018
19.7.2018Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec 1km/7+ překážek H1 24.7.2018
10.2.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice 2km/12+ překážek H4 14.2.2018
10.2.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice 2km/12+ překážek H3 14.2.2018
16.8.2018Součková Lucie SKBU Trutnov 1km/7+ překážek D2 17.8.2018
16.8.2018Špaček Dominik 1km/7+ překážek H2 17.8.2018
12.8.2018Stejskal František 2km/12+ překážek H3 15.8.2018
12.8.2018Stejskalová Marika 1km/7+ překážek D2 15.8.2018
26.8.2018Štemberová Elen 1km/7+ překážek FAM 31.8.2018
27.7.2018Štenclová Daniela Žížaláci 1km/7+ překážek D2 31.7.2018
27.7.2018Štenclová Kateřina Žížaláci 2km/12+ překážek D4 31.7.2018
13.3.2018Štěpán Kristián 1km/7+ překážek H1 14.3.2018
13.3.2018Štěpánová Barbora 1km/7+ překážek D2 14.3.2018
20.8.2018Štorková Natálie 2km/12+ překážek D3 21.8.2018
24.8.2018Stránská Tereza 2km/12+ překážek D4 28.8.2018
13.8.2018Strnad Vítek AC Pardubice 1km/7+ překážek H2 21.8.2018
26.8.2018Štveráková Karolína Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek D4 27.8.2018
30.6.2018Suková Stanislava sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D5 3.7.2018
15.7.2018suková rozalie sokol kejzlice 1km/7+ překážek D1 18.7.2018
24.6.2018Šulc Tomáš Bakov N.J 2km/12+ překážek H3 5.7.2018
21.8.2018Šulc Sebastian 1km/7+ překážek H1 22.8.2018
24.6.2018Šulc Filip Bakov nad Jizerou 2km/12+ překážek H3 5.7.2018
12.8.2018Svatoš Adam 2km/12+ překážek H3 14.8.2018
12.8.2018Svatošová Valerie 1km/7+ překážek FAM 14.8.2018
6.6.2018Švec Jakub 1km/7+ překážek H1 6.6.2018
6.6.2018Švecová Kristýna 2km/12+ překážek D3 6.6.2018
19.6.2018Svobodová Dorotea 1km/7+ překážek D1 26.6.2018
21.8.2018Svobodová Nikola Ti Druzí CZ 2km/12+ překážek D3 21.8.2018
19.6.2018Svobodová Amélie 1km/7+ překážek D2 26.6.2018
31.5.2018Sýkora František Bouchači 2km/12+ překážek H3 1.6.2018
1.11.2017Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ 2km/12+ překážek D3 8.11.2017
23.8.2018Téra Jan FK Náchod 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
23.8.2018Téra Tomáš FK Náchod 1km/7+ překážek H1 27.8.2018
8.8.2018Tichý Daniel judo Chlumec n/C 2km/12+ překážek H3 15.8.2018
8.8.2018Tichý Max judo Chlumec n/C 1km/7+ překážek H1 15.8.2018
3.8.2018Tojnarová Natálie DARLING 1km/7+ překážek D2 10.8.2018
3.8.2018Tojnarová Sofie DARLING 2km/12+ překážek D3 10.8.2018
15.5.2018Toman Karel 1km/7+ překážek H1 22.5.2018
17.8.2018Toman Filip SRTG Kutná Hora 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
25.8.2018tománková sára corridoor český brod 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
26.8.2018Tomášek František 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
3.8.2018Tomíček David totostudio 1km/7+ překážek H2 7.8.2018
3.8.2018Tomíčková Anna totostudio 1km/7+ překážek D1 7.8.2018
12.2.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka 2km/12+ překážek H3 15.2.2018
17.6.2018Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 19.6.2018
23.8.2018Tříska Jan 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
15.7.2018Tumová Natálie Sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D5 21.7.2018
20.7.2018Tumová Amálie tj sokol Kejžlice 2km/12+ překážek D4 24.7.2018
17.6.2018Turek Matěj 2km/12+ překážek H3 21.6.2018
3.6.2018Tylš Nikolas HC Trutnov 2km/12+ překážek H3 8.6.2018
23.8.2018Urbánek Šimon 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
16.6.2018Vala Tomáš SRTG Praha 1km/7+ překážek H2 20.6.2018
24.7.2018Valenta Jakub 2km/12+ překážek H4 26.7.2018
10.7.2018Vaníček Filip Báječné děti v běhu 1km/7+ překážek H1 12.7.2018
21.8.2018Vápeník Lukáš Dastyteam 2km/12+ překážek H4 22.8.2018
15.8.2018Vašina Jindřich TJ Sokol Horní Brusnice 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
20.2.2018Vavřička Mikoláš 2km/12+ překážek H4 27.2.2018
20.2.2018Vavřička Václav 2km/12+ překážek H4 27.2.2018
5.8.2018Vavřínková Klára judo Chlumec n/C 2km/12+ překážek D3 7.8.2018
9.6.2018Vavruška Martin SRTG Praha 1km/7+ překážek H1 13.6.2018
24.8.2018Vavruška David SRTG Praha 2km/12+ překážek H3 25.8.2018
24.8.2018Vavrušková Adéla SRTG Praha 1km/7+ překážek FAM 25.8.2018
21.8.2018Veinfurter Adam TJ Sokol Jaroměř 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
21.8.2018Veinfurter Vojta TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 24.8.2018
25.7.2018Veletová Veronika TJ sokol kejžlice 2km/12+ překážek D4 27.7.2018
13.4.2018Vepřek Jakub 2km/12+ překážek H4 14.4.2018
23.8.2018Veselá Natálie 1km/7+ překážek D1 23.8.2018
23.8.2018Veselá Nikol ♥ Glaďouškové ♥ 2km/12+ překážek D4 27.8.2018
11.8.2018Víravová Eliška JAE Incognito 2km/12+ překážek D4 17.8.2018
11.8.2018Víravová Anička JAE Incognito 2km/12+ překážek D3 17.8.2018
18.8.2018Víšek Jan Kulíšci 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
18.8.2018Víšek Petr Kulíšci 1km/7+ překážek H1 20.8.2018
25.8.2018Vlček Jan 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
25.8.2018Vlček Šimon 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
25.8.2018Vlčková Marie 1km/7+ překážek D2 27.8.2018
12.8.2018Voborník Radim 1km/7+ překážek H2 16.8.2018
25.6.2018Voborník Matěj 2km/12+ překážek H4 3.7.2018
27.5.2018Vodenka Tomáš 1km/7+ překážek H2 29.5.2018
21.8.2018Vojta Martin 2km/12+ překážek H4 22.8.2018
4.3.2018Vojtíšek Tomáš 2km/12+ překážek H4 6.3.2018
4.3.2018Vojtíšek Jan 2km/12+ překážek H5 6.3.2018
18.8.2018Vojtková Rebeka 1km/7+ překážek FAM 21.8.2018
12.8.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 20.8.2018
20.6.2018Vokrinek Matej 1km/7+ překážek H2 23.6.2018
13.8.2018Volráb Jan 1km/7+ překážek H2 16.8.2018
11.8.2018Volrábová Adélka JAE Incognito 2km/12+ překážek D3 16.8.2018
18.6.2018Vondra Martin 2km/12+ překážek H4 19.6.2018
16.6.2018Vondra Kuba 1km/7+ překážek H2 19.6.2018
17.8.2018Vondrouš Antonín 2km/12+ překážek H4 17.8.2018
2.8.2018Vondroušová Linda TJ Sokol Horní Brusnice 1km/7+ překážek FAM 10.8.2018
24.8.2018Vondroušová Magdalena TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 2km/12+ překážek D4 28.8.2018
26.8.2018Vondruška Jaroslav 2km/12+ překážek H3 30.8.2018
26.8.2018Vondruška Václav 1km/7+ překážek H2 30.8.2018
13.8.2018Vontor Patrik 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
18.8.2018Voříšek Luděk Skorpion 2km/12+ překážek H3 21.8.2018
26.8.2018Vosáhlo Jakub 2km/12+ překážek H3 30.8.2018
22.6.2018Vovsová Eva 2km/12+ překážek D5 26.6.2018
22.6.2018Vovsová Kristýna 2km/12+ překážek D3 26.6.2018
21.6.2018Voženílek Tomáš 1km/7+ překážek H2 23.6.2018
21.6.2018Voženílková Viktorie 1km/7+ překážek FAM 23.6.2018
22.8.2018Vrba Matyáš 2km/12+ překážek H4 27.8.2018
17.8.2018Výborný Adam 2km/12+ překážek H3 20.8.2018
26.6.2018Vyterna Vojtěch 2km/12+ překážek H3 28.6.2018
26.6.2018Vyterna Václav 2km/12+ překážek H4 28.6.2018
23.8.2018Wünsch Matyáš Petr Vorkoholici 1km/7+ překážek H1 24.8.2018
15.8.2018Záhorská Barbora 1km/7+ překážek D2 16.8.2018
24.8.2018Zajíc David SKP Judo Náchod 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
23.8.2018Žák Daniel 2km/12+ překážek H4 24.8.2018
22.8.2018zalabák matyáš 2km/12+ překážek H3 23.8.2018
13.8.2018Zbořilová Aneta 2km/12+ překážek D4 16.8.2018
24.8.2018Zbranek Mikuláš 1km/7+ překážek FAM 31.8.2018
24.8.2018Zbranková Viktorie 1km/7+ překážek D1 31.8.2018
24.6.2018Zdeňková Eliška 1km/7+ překážek D2 28.6.2018
26.8.2018Zelenka Petr Spartak Praha 4 1km/7+ překážek H2 27.8.2018
26.8.2018Zelenka Michal 2km/12+ překážek H3 27.8.2018
13.8.2018Zelený Ladislav Zizelovci 1km/7+ překážek H2 15.8.2018
4.3.2018Zelený Tomáš 2km/12+ překážek H3 13.3.2018
13.8.2018Zelený Václav Zizelovci 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
21.8.2018Zelinková Kateřina 2km/12+ překážek D4 22.8.2018
16.8.2018Zelinková Karolina treperendy 2km/12+ překážek D4 17.8.2018
21.8.2018Zelinková Eliška 1km/7+ překážek D2 22.8.2018
21.8.2018Zelinková Dominika 2km/12+ překážek D3 22.8.2018
1.11.2017Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
1.11.2017Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek D1 3.11.2017
13.8.2018Zittová Emma Zizelovci 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
26.8.2018Zrůstová Adéla 2km/12+ překážek D5 27.8.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.