Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
22.8.2018 | | Ackermann Václav | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Arazim Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Arazim Nikolas | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Babuška David | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Babuška Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Babušková Lucie | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Badalec Daniel | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.1.2018 | | Baga Sophie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.1.2018 | | Baga Alexandr | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Balcar Jiří | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
30.6.2018 | | Bártl Eliáš | Loko Nymburk- lyžařský oddíl |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.6.2018 | | Bártl Mikoláš | Loko Nymburk- lyžařský oddíl |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.6.2018 | | Bártl Jonáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Barva Tomáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
11.5.2018 | | Baťka Petr Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Baum Marek | SRTG Šumperk |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Baumová Barbora | OCR Runners Šumperk |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.2.2018 | | Bébr Bruno | Bébříci |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.2.2018 | | Bébrová Sofie | Bébříci |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.2.2018 | | Bébrová Julie | Bébříci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.12.2017 | | Bednářová Alžběta | Sokol Jaroměř |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Beneš Marek | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
10.7.2018 | | Benešová Pavlína | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Benešová Denisa | Dobruška.net |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.7.2018 | | Benešová Kristýna | ZF Electronics, Klášterec |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Benová Terezka | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Benová Anežka | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Bergerová Eliška | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
1.5.2018 | | Bergerová Eliška | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Biskupičová Adéla | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Bláha Michal | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Blahošová Katka | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.12.2017 | | Bláhová Tereza | TJ Sokol HK |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Blazek Daniel | BINTANA - speciální stavební práce |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.5.2018 | | Blažková Justýna | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Blažková Jolana | Nasavrky bikers |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.6.2018 | | Boháč Matyáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.12.2017 | | Bohatá Eliška | GLADIATORRACETEAM Trutnov |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.12.2017 | | Bohatá Barbora | GLADIATORRACETEAM Trutnov |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Bohm David | KAPEBAJA TEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
8.5.2018 | | Borovičková Viktorie | STG Mladá Boleslav |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Bouška Adam | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Brandýská Aneta | scpap |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Breberová Viktorie | KACU GROUP |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Brož Matěj | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Brož Michal | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Brožová Marie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Buben Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Buďárek Šimon | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
28.6.2018 | | Budoš Vojtěch | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Bursíková Anna | BIKEHOME |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
9.5.2018 | | Buryšek Matyáš | OlfinCar SkiTeam Trutnov |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
12.6.2018 | | Čadek Tomáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Čapek Filip | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.4.2018 | | Čapková Tereza | MIKOTERY |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Čapková Anna Sofie | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.4.2018 | | Čapková Miroslava | MIKOTERY |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Cédl Jiří | HC Rakovnik |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Čepek Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Čepková Kristýna | Narušené Myšlení |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
3.8.2018 | | Čermák Martin | Smrkáči |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Černá Kateřina | judo Chlumec n/C |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Černík Tadeáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Černík Daniel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Černíková Laura | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Černilovská Lucie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Černoch Jakub | Dlouhoňovice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Černoch Tomáš | Dlouhoňovice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Černoch Marek | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Černohorská Klára | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
4.8.2018 | | Černohorská Denisa | judo Chlumec n/C |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Černý Dominik | Spartans Vyškov |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Černý Šimon | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Černý Matyáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Cervenkova Lucie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Chmelík Lukáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.8.2018 | | Chráska Štěpán | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Cibulková Johana | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.8.2018 | | Cibulková Anna | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
27.3.2018 | | Cigler Filip | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.3.2018 | | Ciglerová Viktorie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
27.3.2018 | | Ciglerová Alžběta | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Cioce Christian | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.7.2018 | | Císař Jakub | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Čížek Radek | Fotbalová Akademie Pardubice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Čížková Elen | ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Čuda Jan | SK Třebechovice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Čudová Agáta | Týpci na prknech |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Daniel Matyaš | CrossfitJD Rýmařov,z.s |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
29.7.2018 | | Davídková Adéla | JUDO Beskydy |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Deif Samer | ŠSK Újezd nad Lesy |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Deif Karim | ŠSK Újezd nad Lesy |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Deif Jusef | ŠSK Újezd nad Lesy |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Dejdarová Tereza | ISCAREX Junior Team Česká Třebová |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Dekker Natalia | Kids GRTS Trutnov |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Divíšek Radim | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Dobry Ondrej | CK LOKO Rakovnik |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Dobry Radim | CK LOKO Rakovnik |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.3.2018 | | Dolejšková Denisa | Písecké Zmije |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Domácí Barbora | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Domácí Ondřej | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Dörr Vítek | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Dörr Matyáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Dostál Jiří | JAE Incognito |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Dostál Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Dostál Ondřej | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Dostál Jan | JAE Incognito |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Dostálová Vendula | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.6.2018 | | Durychová Julie | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Dušek Jonáš | Sokol D. K. n L.- sokolská všestranost |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Dušek Jan | Sokol D. K. n L. |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Dvořáčková Nataela | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.5.2018 | | Dvořáková Daniela | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
16.7.2018 | | Fajfr Adam | HCM Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.7.2018 | | Fajfrová Markéta | HCM Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Farský Richard | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Farský Alexander | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.7.2018 | | Fefková Sofie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.7.2018 | | Fefková Terezie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
30.6.2018 | | Fejfar Matyáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Ferenčíková Nela | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Ferynová Natálie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
31.5.2018 | | Fiala Martin | Bouchači |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Ficenec William | FICAs team |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Ficenec David | Fícas team |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Fidranská Nella | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
7.5.2018 | | Fléglová Kristýna | Milovice kids |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
7.5.2018 | | Fléglová Karolína | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
31.7.2018 | | Florian Matěj | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Fojtík Václav | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.6.2018 | | Fousek Albert | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Francová Alice | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.6.2018 | | Frič Norbert | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Frolo Adam | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
9.11.2017 | | Gerhard Matyáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Gerhátová Sylvie | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Glosová Nela | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Guňka Jakub | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Guňka Lukáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Hájková Ema | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Hájková Rozálie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Halíková Natálie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Halíková Adéla | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Halounek Ladislav | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.7.2018 | | Haluška Adam | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
31.5.2018 | | Hanák Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Havlíčková Barbora | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.2.2018 | | Havlík Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.2.2018 | | Havlík Jakub | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Havlín Matěj | Run magazine team |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Havrda Adam | AKJ Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Hejcman Patrik | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Henčl Marek | Vojtěch Jaroš |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Hendrych Matěj | STG Pardubice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Hendrych Antonín | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Heřmánková Tereza | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Hessová Kateřina | SRTG Teplice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
3.5.2018 | | Hlava Viktor | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Hlinková Lucia | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Hlinkova Alexandra | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Hodas Marek | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Holá Valerie | SRTG Teplice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Holan Matěj | Holáňata |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Holub Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Homola Šimon | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Homola Jonáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.3.2018 | | Honzík Tomáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Horák Filip | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Horák Lukáš | ZEKON |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Horák Jakub | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Hordósová Sabina | Písečná |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.8.2018 | | Hornych Matyáš | M&S |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Hošek Matěj | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Hoškova Barbora | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.7.2018 | | Hovad Štěpán | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.6.2018 | | Hrabík Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
27.6.2018 | | Hruban Jan | VOJTĚCH KOLA HOLICE |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Hudáček Josef | CrossfitJD Rýmařov, z. s |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.11.2017 | | Hynek Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.11.2017 | | Hynek Ondřej | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.11.2017 | | Hynková Eliška | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.7.2018 | | Hynková Dominika | ZEWL GANG |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Innert Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Jahodová Eliška | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
7.5.2018 | | Jaklová Vendula | Atletika Jaroměř |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Jaklová Natálie | Sokol Dvůr Králové nad Labem |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Jaklová Sára | Sokol Dvůr Králové nad Labem |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Jakubcová Tereza | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Jakubovits štěpán | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.5.2018 | | Janáček Tomáš | TOM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Janda Vojtěch | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Janeš Šimon | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Jaroš Vojtěch | Marek Henčl |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
7.12.2017 | | Jelínková Kristýna | Brno |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Jezdinská Nina | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Ježek Karel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Jičínský Antonín | Sviňáci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Jindra Pavel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Johan Marek | Olfin Car Ski Team |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Johanová Anika | Olfin Car Ski Team |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.6.2018 | | Jurek Daniel | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Jursa Daniel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
2.11.2017 | | Kabrhel Jan | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
2.11.2017 | | Kabrhelová Pavlína | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Kalenda Ondřej | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Kalenda Jaroslav | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Kalous Dominik | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Karamanová Aneta | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Karas Vítězslav | SVVAT |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.2.2018 | | Karban Jakub | KARBAŇÁCI |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
27.2.2018 | | Karban Šimon | KARBAŇÁCI |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.2.2018 | | Karbanová Kateřina | TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Kareš Matouš | AC Pardubice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Karlík Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
10.4.2018 | | Kašpar Vitek | Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Kejval Mikuláš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Khandl Libor | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Khomová Viktorie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Kindl Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Kindl Ondřej | Já na bráchu brácha na mě |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Kindlová Eliška | Já na bráchu brácha na mě |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Klempířová Marie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
9.8.2018 | | Kletenský Bartoloměj | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Klevcovová Anežka | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Klimeš Pavel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Klusáček Tomáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Koblasa Jakub | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Kočovský Radek | HC Rakovník |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Kohoutová Adéla | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Kolářová Jolana | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Kolovrátník Václav | JIROUS |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Kolovrátníková Ema | JIROUS |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.4.2018 | | Komňacký Petr | Gladio Týnec |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
10.2.2018 | | Kopecká Adéla | Atletika Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
31.7.2018 | | Kopecká Rozálie Emma | Altus Pons |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Kopecká Tereza | Tj sokol kejžlice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kopecká Kateřina | Altus Pons |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.2.2018 | | Kopecký Ladislav | Atletika Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
10.2.2018 | | Kopecký Vojtěch | Atletika Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Kopecký Šimon | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
31.7.2018 | | Kopecký Matyáš | Altus Pons |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kopecky Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kopecký Václav | Altus Pons |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Kordíková Mariana | Sport Most - krasobruslení |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.4.2018 | | Koričanská Andrea | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.4.2018 | | Koričanský Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
29.5.2018 | | Košková Bára | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
29.5.2018 | | Košková Tereza | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Košnarová Eliška | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.4.2018 | | Koubek Matěj | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.7.2018 | | Koubová Nikola | Sokol Kejžlice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kováč Ondřej | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.3.2018 | | Koza Petr | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.3.2018 | | Kozová Klára | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kracík Štěpán | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Kramule Tadeáš | Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Kramule Matyáš | Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Krauseová Marie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Krejčí Tobiáš | Písečná |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Krejčíková Zuzana | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
8.7.2018 | | Křelina Matyáš | HC Mountfield HK |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
8.8.2018 | | Křepel Matěj | Judo Chlumec n.C. |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Křepelová Karolína | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Kristejnová Josefina | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Kristejnová Anežka | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Křivda Tomáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Křivdová Barbora | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Kropáčková Nelly | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Krpata Tomáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Krpatová Nikola | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.6.2018 | | Krupičková Vivien | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.6.2018 | | Krupičková Ellen | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kubánek Bronislav | ZNACAR Holice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
9.11.2017 | | Kubasová Sabina | TJ Maratonstav Úpice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Kubata Kuba | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.7.2018 | | Kubíček Matěj | Sokol Dvůr Králové nad Labem |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.7.2018 | | Kubíčková Kateřina | Sokol Dvůr Králové nad Labem |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | kubík petr | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
9.8.2018 | | Kuchař Petr | PVD Crew |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Kudláček Milan | TJ Sokol Jaroměř |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Kutík Richard | Atletika Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
11.11.2017 | | Kutil Filip | OCR Kids Poděbrady |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
30.6.2018 | | Kutil Lukáš | OCR Kids Poděbrady |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Kutílková Adéla | SRTG Most |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Kýna Jan | HC Rakovník |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Kýna Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Lacina Kristian | rugby buldog |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Ladnar Filip | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Lapáčková Tereza | Tj Jiskra Zruč nad Sázavou |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
4.8.2018 | | Lebowski Šimon | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
1.8.2018 | | Lejsek Bruno | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.8.2018 | | Lejsková Laura | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Lončák Ondřej | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Lukáš Michal | Sokol Dvůr Králové |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Lukášová Karolína | Sokol Dvůr Králové nad Labem |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.7.2018 | | Lutonský Dominik | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Macek David | PVD crew |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.6.2018 | | Macek David | komar tým |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Machač Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Macháček Tomáš | HO Stěžery |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Macháček Jakub | OK Slavia Hradec Králové |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Macháčková Lucie | OK Slavia |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
2.7.2018 | | Machaň Matyáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
28.6.2018 | | Macková Tereza | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Mareček Mikuláš | SKI Jilemnice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.5.2018 | | Mareček Filip | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Marečková Olivie | SKI Jilemnice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.7.2018 | | Marek Josef | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Marek Daniel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Marešová Ivana | Ika |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Markl Matyáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Marklová Eliška | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Marková Jana | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Martinec Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Martinovský Vojtěch | SquashHK |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Matějka Jakub | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Matějková Anna | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Melichar Tomáš | Cyklokramo Suchdol nad Odrou |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.5.2018 | | Meloun Daniel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Měřinská Klára | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Mezerová Justina | Rachot lebek |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
28.6.2018 | | Mišák Robert | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.7.2018 | | Mišák Richard | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.7.2018 | | Miškolci Tadeáš | Extreme Obstacle Runners |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.12.2017 | | Mitták Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.12.2017 | | Mitták Adam | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Mizera Jakub | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Mňuk Dominik | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.12.2017 | | Motal David | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.12.2017 | | Motal Jan | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Moupic Martin | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Mrhálková Ludmila | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Mrhálková Doubravka | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Mrkos Filip | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Mrzílek Adam | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Mrzílková Sára | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Müller Matyáš | HC Mountfield HK |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.6.2018 | | Nagy Kamil | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Navrátil Lukáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Navrátilová Nella | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.8.2018 | | Navrátilová Aneta | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.7.2018 | | Nechvíle Vojta | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Neckar Patrik | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Neffe Laura | TRIUMPHALIS |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Němcová Michaela | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Nikodím Michal | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Nohynková Eliška | STG Mladá Boleslav |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Novák Matěj | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.7.2018 | | Novák Oliver | kalirna.cz |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.7.2018 | | Novák Patrik | www.kalirna.cz |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Nováková Natálie | TJ SOKOL JAROMĚŘ |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.2.2018 | | Nováková Bára | Jablonec nad Jizerou |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Novotná Tereza | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Novotna Lucie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Novotná Adriana | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
6.5.2018 | | Odehnal Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Ondrášek Jan | Nejde jenom chcíplá koza!!!! |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Ondrášková Kateřina | Nejde jenom chcíplá koza!!!! |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Outerská Sofie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Pácha Jonáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Pácha Jakub | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Pacola Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.6.2018 | | Padyásek Marek | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
31.5.2018 | | Pajer Jan | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Pajerová Ema | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Pajerová Anna | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
6.8.2018 | | Palán Štěpán | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
6.4.2018 | | Páslerová Eliška | Gaučáci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.5.2018 | | Páv Matouš | Čápici |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Pávíček Patrik | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Pávíčková Ema | Taneční škola Česká Třebová |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Pavlíková Barbora | ATOM KIDS Praha |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.8.2018 | | Pavlová Aneta | Tři čuníci |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.8.2018 | | Pechanová Anna | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.8.2018 | | Pechanová Kristýna | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Pejřimovská Antonie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
14.8.2018 | | Pekárková Zuzana | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
7.5.2018 | | Peřina Lukáš | Náš tým Litomyšl |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
7.5.2018 | | Peřinová Adéla | Atletika Litomyšl |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
29.6.2018 | | Perthen Michal | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
29.6.2018 | | Perthenová Eva | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
29.6.2018 | | Petera Martin | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
29.6.2018 | | Petera Tomáš | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Peťovská Nicol | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
8.8.2018 | | Petrák Stanislav | judo Chlumec n/C |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
7.8.2018 | | Petrová Pavla | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Petrovský Vojtěch | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
9.8.2018 | | Pintner Matouš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.7.2018 | | Pizúr Matouš | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.7.2018 | | Pohořalý Jiří | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Polc Ondřej | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Pošva Jakub | SRTG Pardubice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Pošva Lukáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.2.2018 | | Pošvářová Tereza | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Pour Nikolas | EN QUAD TEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Pour Sebastian | EN QUAD TEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Povr Tadeáš | iDiot 2015 |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Povr Tobias | iDiot 2015 |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Přibyl Lukáš | Děcka z K2 |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
30.5.2018 | | Příhodová Petra | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
8.8.2018 | | Procházka Václav | Box klub Jičín |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
8.8.2018 | | Procházková Elen | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Prokopová Daniela | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Prokopová Tereza | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.5.2018 | | Proroková Lucie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Ptáček David | Team Opočno |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Ptáček Lukáš | Team Opočno |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
2.4.2018 | | Rakova Vendula | Gaučáci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Rampír Jiří | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Rampír David | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.7.2018 | | Raušer Dominik | Házená Náchod |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Rázek Šimon | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
6.7.2018 | | Řehák Patrik | Funkční Trénink Milovice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
6.7.2018 | | Řehák Dominik | Funkční Trénink Milovice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Řeháková Klára | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.11.2017 | | Rejmanová Tereza | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Rez Vladimír | judo Chlumec n/C |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Rez Martin | judo Chlumec n/c |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Ročínová Viktorie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Römerová Mia | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Runčík Tadeáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Rutová Renata | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Růžička Patrik | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Růžička Adam | Já na bráchu brácha na mě |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Ryba Šimon | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Rychterová Lucie | TJ Sokol Hradec Králové |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Ryšavý Martin | PRO MUSIC PROLOG BIKE |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Sadílek Šimon | Sáďovci |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Sadílková Natálie | Sáďovci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Sampford Henrika Marie | HMS |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Saňák Denis | OCR Runners Šumperk |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
10.5.2018 | | Šašková Kristýna | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
28.5.2018 | | Šatný Michal | EXTREME DOG RACE TEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Šaurová Kateřina | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Schlappl Dominik | Dominator 2004 |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
4.8.2018 | | Schovánková Adéla | judo Chlumec n/C |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.1.2018 | | Schreiber Ondřej | Schreiberovic |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.1.2018 | | Schreiber Jakub | Schreiberovic |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.1.2018 | | Schreiberová Kateřina | Schreiberovic |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Sedláčková Zuzana | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Sedláčková Kateřina | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Sehnoutka Štěpán | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Semerád Marek | Cyklostar Head Pirelli |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Semeráková Michaela | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Shala Ayline | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Šimeček Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.5.2018 | | Šinkovský Filip | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.4.2018 | | Šinkovský Adam | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
9.8.2018 | | Škalda David | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
9.8.2018 | | Škaldová Andrea | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
31.7.2018 | | Skalová Šarlota | Az do cile |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Skálová Lucie | ---- |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Školník Milan | FK Náchod |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.2.2018 | | Sládková Monika | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.7.2018 | | Slezák Jakub | Team Opočno |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
11.2.2018 | | Slezák Matěj | OSK OPOČNO |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.7.2018 | | Slezáková Štěpánka | Team Opočno |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.6.2018 | | Smutná Simona | STG MB |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Snopek Jiří | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Snopek David | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.7.2018 | | Šnýdrová Sabina | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.7.2018 | | Sodomka Martin | Easy gym Náchod |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
30.7.2018 | | Sotona Sebastian | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.2.2018 | | Souček Ondřej | TJ Maratonstav Úpice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.7.2018 | | Souček Dominik | Tj sokol červený Kostelec |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
10.2.2018 | | Souček Šimon | Maratonstav Úpice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Součková Lucie | SKBU Trutnov |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Špaček Dominik | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Stejskal František | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Stejskalová Marika | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Štemberová Elen | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.7.2018 | | Štenclová Kateřina | Žížaláci |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
27.7.2018 | | Štenclová Daniela | Žížaláci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.3.2018 | | Štěpán Kristián | Cyklokroužek |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.3.2018 | | Štěpánová Barbora | Cyklokroužek |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.8.2018 | | Štorková Natálie | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Stránská Tereza | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Strnad Vítek | AC Pardubice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Štveráková Karolína | TJ Sokol Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.7.2018 | | suková rozalie | sokol kejzlice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
30.6.2018 | | Suková Stanislava | sokol Kejžlice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.6.2018 | | Šulc Tomáš | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.6.2018 | | Šulc Filip | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Šulc Sebastian | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Svatoš Adam | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Svatošová Valerie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
6.6.2018 | | Švec Jakub | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
6.6.2018 | | Švecová Kristýna | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Svobodová Nikola | Ti Druzí CZ |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Svobodová Dorotea | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
19.6.2018 | | Svobodová Amélie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
31.5.2018 | | Sýkora František | Bouchači |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Tázlerová Anna | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Téra Tomáš | FK Náchod |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Téra Jan | FK Náchod |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
8.8.2018 | | Tichý Max | judo Chlumec n/C |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
8.8.2018 | | Tichý Daniel | judo Chlumec n/C |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
3.8.2018 | | Tojnarová Sofie | DARLING |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
3.8.2018 | | Tojnarová Natálie | DARLING |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.5.2018 | | Toman Karel | Kids GRTS Trutnov |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Toman Filip | SRTG Kutná Hora |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | tománková sára | corridoor český brod |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Tomášek František | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
3.8.2018 | | Tomíček David | totostudio |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
3.8.2018 | | Tomíčková Anna | totostudio |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.2.2018 | | Touc Jakub | SK Skalka - PODBŘEZÍ |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Trchalík Tomáš | TJ Sokol Jaroměř |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Tříska Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.7.2018 | | Tumová Amálie | Sokol Kejžlice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.7.2018 | | Tumová Natálie | Sokol Kejžlice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.6.2018 | | Turek Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
3.6.2018 | | Tylš Nikolas | HC Nová Paka |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Urbánek Šimon | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.6.2018 | | Vala Tomáš | SRTG Praha |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.7.2018 | | Valenta Jakub | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
10.7.2018 | | Vaníček Filip | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Vápeník Lukáš | Dastyteam |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Vašina Jindřich | TJ Sokol Horní Brusnice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.2.2018 | | Vavřička Václav | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
20.2.2018 | | Vavřička Mikoláš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
5.8.2018 | | Vavřínková Klára | judo Chlumec n/C |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Vavruška David | SRTG Praha |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
9.6.2018 | | Vavruška Martin | SRTG Praha |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Vavrušková Adéla | SRTG Praha |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Veinfurter Vojta | TJ Sokol Jaroměř |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Veinfurter Adam | TJ Sokol Jaroměř |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.7.2018 | | Veletová Veronika | TJ sokol kejžlice |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.4.2018 | | Vepřek Jakub | Vepříci z Teplic |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Veselá Natálie | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Veselá Nikol | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Víravová Eliška | JAE Incognito |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Víravová Anička | JAE Incognito |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Víšek Jan | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Víšek Petr | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Vlček Šimon | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Vlček Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
25.8.2018 | | Vlčková Marie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
25.6.2018 | | Voborník Matěj | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Voborník Radim | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
27.5.2018 | | Vodenka Tomáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Vojta Martin | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Vojtíšek Tomáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Vojtíšek Jan | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Vojtková Rebeka | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
12.8.2018 | | Vojtková Judita | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
20.6.2018 | | Vokrinek Matej | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Volráb Jan | #GLADIATORRACETEAM |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
11.8.2018 | | Volrábová Adéla | #GLADIATORRACETEAM |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.6.2018 | | Vondra Kuba | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.6.2018 | | Vondra Martin | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Vondrouš Antonín | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Vondroušová Magdalena | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
2.8.2018 | | Vondroušová Linda | TJ Sokol Horní Brusnice |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Vondruška Jaroslav | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Vondruška Václav | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Vontor Patrik | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
18.8.2018 | | Voříšek Luděk | Skorpion |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Vosáhlo Jakub | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.6.2018 | | Vovsová Eva | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.6.2018 | | Vovsová Kristýna | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.6.2018 | | Voženílek Tomáš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.6.2018 | | Voženílková Viktorie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | Vrba Matyáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
17.8.2018 | | Výborný Adam | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.6.2018 | | Vyterna Vojtěch | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.6.2018 | | Vyterna Václav | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Wünsch Matyáš Petr | Vorkoholici |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
15.8.2018 | | Záhorská Barbora | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Zajíc David | SKP Judo Náchod |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
23.8.2018 | | Žák Daniel | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
22.8.2018 | | zalabák matyáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Zbořilová Aneta | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Zbranek Mikuláš | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.8.2018 | | Zbranková Viktorie | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
24.6.2018 | | Zdeňková Eliška | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Zelenka Michal | ATOM KIDS Praha |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Zelenka Petr | ATOM KIDS Praha |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Zelený Ladislav | Zizelovci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Zelený Václav | Zizelovci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
4.3.2018 | | Zelený Tomáš | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Zelinková Eliška | |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Zelinková Dominika | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
21.8.2018 | | Zelinková Kateřina | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
16.8.2018 | | Zelinková Karolina | OCR Pardubaci |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Žilka Matěj | ŠSK Újezd nad Lesy |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |
1.11.2017 | | Žilková Zuzana | ŠSK Újezd nad Lesy |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
13.8.2018 | | Zittová Emma | Zizelovci |
1km/7+ překážek |
|
uhrazeno |
26.8.2018 | | Zrůstová Adéla | |
2km/12+ překážek |
|
uhrazeno |