Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - 6. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km237
K5 km73
A4A411
A5A510
A3A310
A1A17
10 kmK106
A2A25
A6A61
Kategorie
M30+Muži 30 - 39 let55
M40+Muži 40 - 49 let54
ZŽeny 18 a více let44
M18+Muži 18 - 29 let28
Z40+Ženy 40 - 49 let25
MMuži 18 a více let24
Z30+Ženy 30 - 39 let23
Z18+Ženy 18 - 29 let17
M50+Muži 50 - 59 let16
Z50+Ženy 50 - 59 let9
D3Dívky 7 - 8 let (2010-2011)8
M60+Muži 60 a více let7
CH4Chlapci 9 - 10 let (2008-2009)7
D5Dívky 11 - 12 let (2006-2007)6
D4Dívky 9 - 10 let (2008-2009)4
CH5Chlapci 11 - 12 let (2006-2007)4
CH1Chlapci do 4 let (2014 a mladší)4
JZJuniorky 15 - 17 let4
KMMuži - Koloběžka 4
Z60+Ženy 60 a více let3
D2Dívky 5 - 6 let (2012-2013)3
D1Dívky do 4 let (2014 a mladší)3
CH2Chlapci 5 - 6 let (2012-2013)2
ZKženy - Koloběžka2
CH3Chlapci 7 - 8 let (2010-2011)2
JMJunioři 15 - 17 let1
D6Dívky 13 - 14 let (2004-2005)1
Celkem přihlášených360

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba Star.č.
16.1.2018Adámek Jakub 10 km M30+ 18.1.201834
21.3.2018Adámek Daniel REDPOINT - ELEVEN TEAM 10 km M18+ 24.3.2018190
14.3.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ 16.3.2018160
13.3.2018Andráš Jakub 10 km M18+ 15.3.2018154
5.2.2018Antoš Matěj Novopacko A1 CH1 6.2.201814
5.2.2018Antoš Radek Podzimek-Auto 10 km M40+ 6.2.201854
21.3.2018Antošová Hana 10 km Z30+ 23.3.2018191
9.1.2018Bajer Lukáš 10 km M30+ 10.1.201826
28.2.2018Balcar Jaroslav 10 km M40+ 2.3.2018103
19.2.2018Balcarová Zdeňka RUM klub 5 km Z 2.3.2018418
26.3.2018Balický Břetislav 10 km M40+ 28.3.2018225
26.3.2018Baťka Petr Jan A5 CH5 28.3.201831
25.2.2018Beránková Eva 10 km Z40+ 6.3.201889
14.2.2018Bernardova Magda 10 km Z50+ 20.2.201864
18.3.2018Bezvoda Jaroslav 10 km M60+ 21.3.2018176
7.2.2018Bíbová Kamila 5 km Z 8.2.2018411
25.3.2018Bienek Vojtěch RUN magazine team 10 km M30+ 28.3.2018217
15.1.2018Bílková Jiřina 5 km Z 24.1.2018403
23.3.2018Bis Dalibor Bullman team 10 km M40+ 28.3.2018207
26.12.2017Bláha Jiří Houme Coowa Team 10 km M40+ 4.1.201814
26.12.2017Bláhová Tereza TJ Sokol HK A5 D5 4.1.201822
13.1.2018Bláhová Šárka 10 km Z18+ 16.1.201827
9.3.2018Blehová Michaela AK Hradec 5 km Z 9.3.2018438
6.2.2018Bočková Zuzana 5 km Z 8.2.2018410
27.3.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav 10 km M40+ 28.3.2018245
27.3.2018Bortlová Vladimíra SRTG Čelákovice 5 km Z 30.3.2018481
20.2.2018Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km M50+ 22.2.201873
13.2.2018Brzák Jan 10 km M30+ 16.2.201863
16.1.2018Bubeníček Jiří 10 km M40+ 24.1.201831
22.3.2018Bulisová Eva 10 km Z30+ 24.3.2018195
12.3.2018Buršík Michal 10 km M18+ 14.3.2018143
13.12.2017Buřval Lukáš 10 km M18+ 16.12.20178
15.3.2018Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team 10 km M40+ 15.3.2018162
6.3.2018Částek Michal Fort SMC 10 km M40+ 20.3.2018116
14.3.2018Čečetková Klára A2 D2 16.3.201833
18.1.2018Celba Jiří 10 km M60+ 20.1.201836
21.3.2018Čeněk Jan Refugees Welcome 10 km M30+ 27.3.2018188
15.3.2018Černá Petra Báječné ženy v běhu 10 km Z40+ 17.3.2018167
24.3.2018Černá Stella A4 D4 27.3.201811
16.1.2018Černá Kamila 10 km Z40+ 20.1.201833
25.2.2018Černohous Pavel Jablonská běžecká liga - Standa tým 10 km M30+ 27.2.201888
19.3.2018Černý Jakub 10 km M18+ 21.3.2018180
8.3.2018Červený Jakub TJ Lokomotiva Trutnov 10 km M18+ 10.3.2018125
24.3.2018Chaloupková Šárka 10 km Z18+ 27.3.2018209
15.3.2018Chmelař Vítězslav 5 km M 26.3.2018450
8.1.2018Chmelař Michal 10 km M30+ 16.1.201825
24.3.2018Chrobák Adam 5 km M 27.3.2018469
24.3.2018Chrobáková Lenka 10 km Z40+ 27.3.2018212
24.3.2018Chrobáková Karolína 10 km Z18+ 27.3.2018213
22.3.2018Chudoba Petr K10 KM 23.3.20181002
18.2.2018Číhař Tomáš 10 km M40+ 20.2.201868
21.2.2018Číž Josef 10 km M40+ 22.2.201877
7.3.2018Cöger Martin 10 km M18+ 16.3.2018123
27.3.2018Cutych Jakub Hradecký Spinning Klub 10 km M18+ 28.3.2018235
20.2.2018Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5 km M 21.2.2018419
6.3.2018Daněk Jiří Rychlá Rota b.s. 10 km M30+ 8.3.2018119
28.1.2018dejmkova petra vokurka 5 km Z 3.2.2018407
21.3.2018Demjanovič Tomáš 10 km M30+ 24.3.2018193
1.3.2018Dlabáčková Miroslava Zdravka team 10 km Z60+ 14.3.2018109
3.3.2018Dlouhá Roberta Šlemrgang 5 km Z 8.3.2018435
10.3.2018Dohnalová Milada 5 km Z 13.3.2018441
13.2.2018Doležalová Zora KOVO TEAM 10 km Z30+ 17.2.201861
3.3.2018Doležel Tomáš Šlemrgang 5 km M 10.3.2018436
12.3.2018Dostálová Vendula A3 D3 16.3.201842
21.3.2018Drapáč Radek Občerstvení pod mostem, Brod u Heřmanic K10 KM 22.3.20181001
10.3.2018Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km M40+ 14.3.2018134
23.2.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec 10 km M18+ 27.2.201882
27.2.2018Dundová Karolína Sport-zone A1 D1 2.3.201815
27.2.2018Dundová Ema FBC Hradec Králové A4 D4 2.3.20185
26.11.2017Dusík Václav ELDIS Pardubice 10 km M50+ 28.11.20175
12.3.2018Dušková Iveta Knedlíšci 10 km Z30+ 16.3.2018140
24.3.2018Dvorak Michal 10 km M40+ 24.3.2018210
22.3.2018Fejfarová Marie 10 km Z30+ 28.3.2018200
27.2.2018Fiala Petr 10 km M40+ 1.3.201898
22.3.2018Fialová Barbora 10 km Z18+ 27.3.2018202
22.3.2018Firkušný Martin Smiřice 10 km M30+ 24.3.2018204
25.3.2018Fischer Martin Glatt 5 km M 25.3.2018472
25.2.2018Fogl Marek Jablonská běžecká liga - Standa tým 10 km M40+ 27.2.201883
19.2.2018Fojtů Dája RUM klub 5 km Z 2.3.2018417
28.2.2018Folvarská Lucie 5 km Z 8.3.2018431
19.1.2018Friml Jirka 10 km M18+ 23.1.201840
30.1.2018Frosch Petr OK LOKO Pardubice 10 km M40+ 6.2.201850
4.3.2018Frybert Tomas Koruna 1822 10 km M30+ 6.3.2018113
1.3.2018Frýbertová Linda Koruna 1822 5 km Z 2.3.2018434
11.3.2018Frýdl Miroslav 10 km M50+ 13.3.2018135
20.3.2018Frýdlová Šárka 5 km Z 21.3.2018453
20.3.2018Gabriel Aleš 10 km M50+ 23.3.2018185
15.2.2018Gajdoš Jakub 5 km M 17.2.2018413
15.3.2018Galbavá Barbora Olomouc 5 km JZ 20.3.2018447
15.3.2018Galbavá Sára Olomouc 5 km Z 20.3.2018448
15.3.2018Galbavý Pavel Olomouc 5 km M 20.3.2018449
22.3.2018Grebennikov Boris Estoy Loco 10 km M40+ 27.3.2018196
26.2.2018Grygera Tomáš Shinda running 5 km M 28.2.2018423
27.2.2018Haase Lukáš AK Hradec 10 km M30+ 27.2.201897
24.1.2018Habal František 10 km M30+ 26.1.201843
12.3.2018Haisová Miroslava Wolfiho smečka 5 km Z 14.3.2018443
28.2.2018Hájek Miroslav JSDH Ústí nad Orlicí 10 km M30+ 6.3.2018102
19.3.2018Hajzler Aleš 10 km M18+ 21.3.2018183
19.3.2018Hajzlerová Milena 10 km Z40+ 21.3.2018182
25.3.2018Hak Tomáš 10 km M40+ 27.3.2018219
21.1.2018Halamka Petr Squadra 10 km M40+ 24.1.201842
27.3.2018Hamral Lukáš 10 km M18+ 28.3.2018244
15.3.2018Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec 10 km Z50+ 22.3.2018168
16.1.2018Harant Petr Sobotka 10 km M30+ 17.1.201832
26.2.2018Hartman Karel 10 km M40+ 1.3.201895
26.2.2018Hartmanová Žaneta 5 km Z 1.3.2018425
7.1.2018Hartmanová Marcela AC GoMango Hogner 10 km Z40+ 9.1.201824
26.3.2018Haškovec Jan 10 km M30+ 28.3.2018224
21.2.2018Haveka Milan 10 km M18+ 24.2.201878
27.2.2018Havel Lukáš 10 km M30+ 28.2.201896
14.3.2018Havelka Petr Eleven Run Team 10 km M40+ 14.3.2018156
27.3.2018Havlíková Zuzana 10 km Z30+ 28.3.2018246
23.3.2018Havrda Aleš K10 KM 28.3.20181004
13.3.2018Hejcman Jiří 10 km M18+ 15.3.2018153
27.3.2018Hejtíková Gabriela 10 km Z30+ 27.3.2018240
28.2.2018Heřman Roman Koruna 1822 10 km M40+ 3.3.2018100
28.2.2018Heřmanová Jana Koruna 1822 5 km Z 3.3.2018429
25.3.2018Herzán Jiří Olomouc 10 km M18+ 30.3.2018216
17.1.2018Hladíková Eva Kubča & Sabča Lískovice 5 km Z 20.1.2018404
26.1.2018Hlinecký Martin 10 km M30+ 30.1.201845
6.3.2018Hlobil Petr Šalamoun a královna ze Sáby 10 km M40+ 6.3.2018117
24.3.2018Hochmanova Pavla ASK Slavie 5 km Z 27.3.2018467
17.3.2018Hodboď Radko 10 km M60+ 20.3.2018173
17.3.2018Hodboďová Jiřina 10 km Z60+ 20.3.2018172
24.3.2018Hojdn Lukáš Run magazine team 10 km M30+ 24.3.2018215
16.3.2018Holá Markéta Atletika človíček A3 D3 20.3.201844
6.1.2018HOLANEC PETR 10 km M40+ 9.1.201822
2.3.2018Holeček Mirek 10 km M40+ 7.3.2018112
6.3.2018Holub Karel Run4Fun 10 km M30+ 9.3.2018118
16.3.2018Holý Radek 10 km M40+ 20.3.2018170
17.3.2018Honegr Tomáš 10 km M30+ 24.3.2018174
15.3.2018Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 10 km Z50+ 21.3.2018161
19.2.2018horáková nora A5 D5 21.2.201823
15.3.2018Hornych Milan 10 km M30+ 16.3.2018163
12.3.2018Hostinský Jaroslav HPB Pardubice 10 km M50+ 14.3.2018141
20.11.2017Houserek Tomáš 10 km M30+ 21.11.20172
28.2.2018Hovadová Alena Hovad team Rychnov nad Kněžnou 10 km Z40+ 2.3.2018101
28.1.2018Hovorka Martin 10 km M30+ 30.1.201848
28.1.2018Hovorková Jana fitMAMI 10 km Z30+ 3.2.201847
20.3.2018Hrabík Lukáš A5 CH5 22.3.201827
23.3.2018Hrdinka Jirka Run4fun 10 km M30+ 24.3.2018205
12.3.2018Hrodková Lenka Caesarova garda 5 km Z 14.3.2018445
16.3.2018Hron Lubomír 10 km M50+ 17.3.2018169
12.3.2018Hudrliková Vendula 5 km Z 14.3.2018444
18.3.2018Hynková Lucie Condors 5 km Z 21.3.2018451
22.3.2018Jahelka Aleš Hradecké střely 10 km M30+ 24.3.2018201
22.3.2018Jahelková Kamila Hradecké střely A2 D2 24.3.201834
22.3.2018Jahelková Hana Hradecké střely A3 D3 24.3.201850
13.1.2018Jakubec Jiří 10 km M18+ 16.1.201828
13.2.2018Janák Matěj TK Chvaletice 5 km M 15.2.2018412
26.3.2018Janata Milan Run4fun/Salming 10 km M30+ 26.3.2018228
13.3.2018Jandera Jakub 10 km M30+ 16.3.2018149
13.3.2018Janderová Veronika 10 km Z30+ 16.3.2018148
18.2.2018Janečková Jana 10 km Z50+ 20.2.201867
1.12.2017Janočko Miroslav 10 km M30+ 7.12.20177
7.2.2018Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 10 km M30+ 13.2.201857
27.3.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team 5 km Z 28.3.2018477
29.12.2017Jiřička Miloš 10 km M40+ 3.1.201817
19.1.2018Jiruška Petr 10 km M30+ 25.1.201839
16.2.2018Johan Marek Městská policie Trutnov 10 km M40+ 20.2.201865
8.2.2018Johnová Kamila 10 km Z18+ 9.2.201858
8.3.2018Judová Petra Běhna z Trauče 10 km Z40+ 14.3.2018126
24.2.2018Jungwirth Karel 5 km M 25.2.2018420
1.3.2018Kabrhel Jan šneci A4 CH4 6.3.20186
1.3.2018Kabrhel Jan Šneci 10 km M40+ 6.3.2018107
1.3.2018Kabrhelová Pavlína šneci A5 D5 6.3.201824
1.3.2018Kabrhelová Pavlína Šneci 10 km Z40+ 6.3.2018108
14.1.2018Kačer Jan Sokol Vlastibořice 10 km M18+ 17.1.201829
12.3.2018Kahl Václav Magnalink, a.s. 10 km M30+ 14.3.2018142
28.12.2017Kalaš Pavel 10 km M30+ 29.12.201716
23.3.2018Karásková Tereza 10 km Z18+ 27.3.2018208
23.2.2018Kaška Radek 10 km M40+ 24.2.201880
19.2.2018Kašpárek Martin TJ Velichovky 10 km M50+ 22.2.201870
20.1.2018Khunova Hana R4F 10 km Z40+ 24.1.201841
27.3.2018Khýn Lukáš 10 km M18+ 28.3.2018234
30.11.2017Klimešová Zuzka AC GoMango Hogner 10 km Z50+ 6.12.20176
8.3.2018Klimešová Petra AC GoMango Hogner 10 km Z30+ 14.3.2018130
28.1.2018Kmínková Barbora 5 km JZ 30.1.2018406
9.3.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM A3 D3 10.3.201841
20.3.2018Kocourová Tereza 5 km Z 22.3.2018458
18.2.2018Kolar Jakub 10 km M30+ 22.2.201869
22.3.2018Kopecký Aleš Altus Pons 10 km M40+ 23.3.2018198
13.3.2018Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10 km M40+ 13.3.2018151
22.2.2018Kořínek Martin 10 km M50+ 24.2.201879
26.3.2018Kosařová Michaela RUN magazine team 5 km Z 28.3.2018473
1.2.2018Košťálová Olga 10 km Z40+ 3.2.201852
12.3.2018Kovářová Monika 10 km Z50+ 14.3.2018144
22.3.2018Král Vladislav 10 km M40+ 27.3.2018199
18.3.2018Krejčí Klára 10 km Z30+ 20.3.2018178
19.2.2018Krejčová Michaela 5 km Z 21.2.2018416
2.1.2018Krempa Milan AC Gomango Högner 10 km M50+ 4.1.201820
2.1.2018Krempová Anna AC Gomango Högner 10 km Z50+ 4.1.201819
7.2.2018Kristoforyová Markéta Šneci v běhu 10 km Z40+ 13.2.201856
27.3.2018Kubcová Šárka Koloběžec Pardubice K10 ZK 28.3.20181006
27.3.2018Kubovičová Barbora A1 D1 30.3.201820
13.3.2018Kučera Ladislav Iscarex č.Třebová 10 km M40+ 24.3.2018150
26.3.2018Kučera Petr 10 km M18+ 28.3.2018231
1.2.2018Kučerová Štěpánka TJ Sokol Hradec Králové 10 km Z30+ 3.2.201851
28.2.2018Kučerová Adéla 5 km JZ 7.3.2018433
23.2.2018Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 10 km M18+ 27.2.201881
9.3.2018Lebedínská Andrea 5 km Z 13.3.2018440
9.3.2018Lebedínský Petr 10 km M30+ 13.3.2018132
25.2.2018Lehký Vladimír T. J. Sokol Ústí nad Orlicí 10 km M30+ 2.3.201890
14.3.2018Lexmanová Marcela Mattoni freerun 10 km Z40+ 15.3.2018158
12.3.2018Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 10 km M30+ 12.3.2018138
22.3.2018Linhart Vladimír 10 km M40+ 28.3.2018197
14.3.2018Lipenská Erika K10 ZK 16.3.20181000
6.1.2018Losman Miroslav 10 km M60+ 9.1.201821
25.2.2018Lukášek Jiří 10 km M30+ 1.3.201884
8.3.2018Lukešová Petra 10 km Z18+ 10.3.2018128
5.2.2018Luňáčková Lucie 5 km JZ 7.2.2018409
1.3.2018Macák Jiří 10 km M30+ 14.3.2018110
3.12.2017Macek Filip A4 CH4 15.12.20171
6.3.2018Macháček Tomáš A4 CH4 17.3.20187
6.3.2018Macháček Jakub A2 CH2 17.3.201832
6.3.2018Macháčková Lucie A3 D3 17.3.201840
18.3.2018Machút Michal 10 km M50+ 20.3.2018177
22.11.2017Macková Petra Atletická škola HK 10 km Z30+ 30.11.20173
30.11.2017Majorová Kateřina 5 km Z 2.12.2017402
26.3.2018Malinová Staňka Motor Village 69 10 km Z18+ 26.3.2018232
24.3.2018Mareš Filip AK Herálec A4 CH4 27.3.201812
11.3.2018Mazániková Vendula 5 km Z 15.3.2018442
13.3.2018Mazániková Diana 10 km Z18+ 16.3.2018155
20.3.2018Mazánková Hana JK Roudníky 5 km Z 21.3.2018457
24.3.2018Medunová Petra 5 km Z 28.3.2018470
6.3.2018Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 10 km Z40+ 8.3.2018120
21.3.2018Mikulková Radka Glatt 10 km Z30+ 21.3.2018187
20.3.2018Mikyta Tomáš JK Roudníky 5 km M 22.3.2018454
20.3.2018Mikytová Marie JK Roudníky 5 km Z 22.3.2018455
20.3.2018Mikytová Šárka JK Roudníky 5 km Z 22.3.2018456
12.3.2018Moník Petr AK Hradec 10 km M40+ 14.3.2018136
2.2.2018Moravec David 10 km M18+ 6.2.201853
10.3.2018Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky 10 km Z40+ 16.3.2018133
26.2.2018Nebeský Jakub L4M Mladá Boleslav 10 km M30+ 7.3.201894
15.3.2018Nedeliaková Andrea 10 km Z40+ 16.3.2018165
18.2.2018Nedvídek Daniel 5 km M 20.2.2018415
15.3.2018Nedzelský Martin Ledecké holkííí 10 km M50+ 28.3.2018164
26.2.2018Novák Pavel 5 km M 27.2.2018422
26.3.2018Nováková Zuzana Habřina A2 D2 30.3.201835
26.3.2018Nováková Aneta Habřina A3 D3 30.3.201847
25.3.2018Novotná Věra A5 D5 27.3.201828
18.11.2017Novotná Lucie 5 km Z 21.11.2017401
6.3.2018Novotná Nelly Sokol HK A5 D5 7.3.201825
25.3.2018Novotná Lucie A5 D5 27.3.201829
25.2.2018Novotný David Mokrý Banditi 10 km M30+ 27.2.201885
27.3.2018Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz DKnL 10 km M40+ 28.3.2018241
28.12.2017Odl Milan Rejden 10 km M30+ 3.1.201815
28.1.2018Opravilová Ivana 10 km Z60+ 29.1.201849
18.11.2017Otavová Markéta 10 km Z18+ 21.11.20171
25.2.2018Pachtová Iva 10 km Z40+ 28.2.201886
21.3.2018Pavlík David Šneci v běhu 10 km M30+ 27.3.2018192
27.3.2018Pavlovec Ondrej Kukleny 10 km M30+ 28.3.2018233
11.2.2018Pekař Patrik Kamarádi 10 km M18+ 24.2.201859
23.3.2018Pelant Michal Glatt K10 KM 23.3.20181003
28.1.2018Pergner Petr LDN 10 km M50+ 30.1.201846
23.3.2018Picek Karel Glatt 5 km M 23.3.2018466
4.3.2018Pícha Karel 10 km M40+ 8.3.2018114
18.3.2018Pickova Rebeka www.seakayakHK.cz A4 D4 19.3.20189
25.2.2018Píšová Věra 10 km Z40+ 6.3.201887
28.2.2018Pleskač Bohumír 10 km M60+ 2.3.2018105
26.2.2018Pleskač Jan 10 km M30+ 27.2.201891
13.3.2018Pokorný Radek Komorní filharmonie Pardubice 10 km M40+ 17.3.2018147
13.2.2018Polák Miloš KOVO TEAM 10 km M50+ 15.2.201862
6.3.2018Polan Michal KC Kutná Hora 10 km M30+ 7.3.2018115
21.2.2018Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým 10 km M40+ 22.2.201876
19.3.2018Popilková Martina OCR Losers 10 km Z30+ 20.3.2018179
26.3.2018Popiolek Martin 10 km M30+ 27.3.2018222
16.3.2018Portych Michal 10 km M30+ 25.3.2018171
26.3.2018Portychová Lucie A3 D3 27.3.201848
20.2.2018Pospíšil Jaroslav 10 km M40+ 24.2.201875
22.1.2018Pospíšilová Marta 5 km Z 22.1.2018405
12.3.2018Prchlík Jindřich Wolfiho smečka 10 km M40+ 14.3.2018139
24.11.2017Prokopová Tereza GLADIATOR RACE TG KIDS HK A3 D3 28.11.201739
8.3.2018Puchala Petr AC GoMango Hogner 5 km M 14.3.2018437
18.1.2018Radoň Luboš 10 km M30+ 19.1.201835
27.3.2018ROLENCOVÁ DAGMAR 10 km Z40+ 28.3.2018238
26.3.2018Rubešová Agata A1 D1 30.3.201819
16.2.2018Rundova Renata Zdravka team 10 km Z50+ 20.2.201866
1.3.2018Šafářová Anna run4fun 10 km Z30+ 6.3.2018111
26.2.2018Samberger Martin gerlov 5 km M 28.2.2018424
26.2.2018Samberger Karel gerlov 10 km M60+ 28.2.201893
26.2.2018Šanda Ladislav 5 km M 28.2.2018421
22.3.2018Schejbalová Dana 10 km Z18+ 28.3.2018194
14.3.2018Schmidt Matěj FK Vysoká nad Labem A4 CH4 17.3.20188
14.3.2018Schmidt Vojtěch FK Vysoká nad Labem A3 CH3 17.3.201843
16.2.2018Schubertová Monika SK ŘEKA 5 km Z 20.2.2018414
8.3.2018Seifertová Markéta 10 km Z18+ 10.3.2018129
14.3.2018Šimáková Lenka 10 km Z30+ 15.3.2018159
26.3.2018Šinkovský Filip www.SPORTVISIO.cz A1 CH1 26.3.201818
27.2.2018Škvrnová Zuzana Báječné ženy v běhu 5 km Z 1.3.2018426
24.3.2018Sláma Martin SPORTVISIO Team.cz 10 km M50+ 24.3.2018211
26.3.2018Sláma Petr SPORTVISIO Team.cz 5 km M 28.3.2018474
24.3.2018Sláma Jiří SPORTVISIO Team.cz 5 km M 28.3.2018468
14.3.2018Šlambora Jakub AC GoMango Högner 10 km M30+ 15.3.2018157
18.3.2018Smetanová Karolína Atletická škola Hradec Králové 5 km Z 27.3.2018452
23.3.2018Sobotka Vlastimil 10 km M18+ 27.3.2018206
21.3.2018Souček Michal TJ Sokol Hradec Králové 5 km M 27.3.2018459
24.3.2018Souček Daniel 5 km M 27.3.2018471
8.3.2018staffa pavel sokol racice nad trotinou 10 km M40+ 14.3.2018127
19.2.2018Štancel Milan Prievidza 10 km M60+ 21.2.201872
24.12.2017Štancl Josef 10 km M40+ 30.12.201711
24.12.2017Štanclová Terezie 10 km Z18+ 30.12.201712
13.12.2017Štanclová Anežka 10 km Z18+ 16.12.20179
21.3.2018Staněk Miroslav Glatt 10 km M18+ 21.3.2018189
22.3.2018Šťastný Jiří Glatt 5 km M 22.3.2018460
27.3.2018Štěpová Adéla 5 km Z 28.3.2018476
25.3.2018Struhár Milan 10 km M40+ 27.3.2018220
24.3.2018Suchý Adam AK Herálec A3 CH3 27.3.201846
25.3.2018Šulc Adam Atletika Ostroměř A5 CH5 26.3.201830
20.2.2018Sviták Pavel 10 km M40+ 22.2.201874
27.2.2018Svoboda Václav 5 km M 1.3.2018427
19.1.2018Svoboda Ludvík Igráčci 10 km M40+ 23.1.201838
26.3.2018Švorcová Lenka 10 km Z30+ 27.3.2018223
2.2.2018Szekérová Iva 5 km Z 7.2.2018408
15.1.2018Tamchynova Marcela Máca Prelouc 10 km Z50+ 17.1.201830
19.2.2018Tomáš Zdeněk Triatlon Býšť 10 km M40+ 21.2.201871
27.3.2018Tomášová Lenka AC Gomango - Hogner 10 km Z30+ 28.3.2018239
28.2.2018Tóth Tomáš Vencl tým Ústí nad Orlicí 10 km M18+ 3.3.2018106
12.3.2018Tóthová Eva 3D FITNESS Žamberk 10 km Z18+ 20.3.2018137
26.12.2017Trávníček Marek 10 km M40+ 29.12.201713
24.3.2018Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř A4 CH4 27.3.201810
1.1.2018Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky 10 km Z30+ 5.1.201818
9.3.2018Trojanová Alžběta 5 km Z 9.3.2018439
19.12.2017Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 10 km Z40+ 2.1.201810
27.3.2018Uhlíř Martin Pardubice 10 km M18+ 28.3.2018248
7.3.2018Umlaufová Ema 10 km Z18+ 9.3.2018121
7.3.2018Urban David 10 km M40+ 8.3.2018124
13.3.2018Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 10 km M50+ 13.3.2018152
19.1.2018vachutková patricie 10 km Z40+ 30.1.201837
12.3.2018Valeš Jonáš A5 CH5 21.3.201826
6.1.2018Vanek Tomáš A4 CH4 17.1.20183
26.3.2018Vaniš Dominik A2 CH2 30.3.201836
26.3.2018Vaniš Patrik A1 CH1 30.3.201817
6.1.2018Vaňková Lucie 10 km Z30+ 17.1.201823
6.1.2018Vaňková Karolína A4 D4 17.1.20182
25.3.2018Vavreková Iveta RUN magazine team 10 km Z18+ 25.3.2018218
24.3.2018Včeliš Michal RUN magazine team 10 km M30+ 24.3.2018214
19.3.2018Veber Tomáš LK Tatran Chodov 10 km M40+ 21.3.2018184
13.3.2018Vecka Michal Báječné ženy v běhu 10 km M30+ 13.3.2018145
13.3.2018Vecková Hana Báječné ženy v běhu 10 km Z30+ 16.3.2018146
27.3.2018Věříšová Jaroslava 10 km Z40+ 28.3.2018242
19.3.2018Veselý Jan STK 10 km M18+ 24.3.2018181
27.2.2018Víchová Petra 10 km Z30+ 13.3.201899
15.3.2018vinicky petr 10 km M30+ 20.3.2018166
18.3.2018Vlachynská Kristýna 10 km Z40+ 20.3.2018175
12.2.2018Volný Jan Zabijáci 10 km M18+ 16.2.201860
28.2.2018Vosátka Tomáš RockMachine - Cyklomax 5 km M 2.3.2018430
7.3.2018Waňková Dita Tj Tichá ulička 10 km Z40+ 13.3.2018122
14.3.2018Wernerova Denisa Draci v Hradci 5 km Z 15.3.2018446
28.2.2018Wetzlerová Johana A6 D6 9.3.201837
28.2.2018Wetzlerová Markéta 5 km Z 2.3.2018432
28.2.2018Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Team 10 km M30+ 2.3.2018104
6.2.2018Žabčík Marek 10 km M30+ 7.2.201855
26.3.2018Žáček Miroslav SUEZ Jihlava 10 km M50+ 28.3.2018227
26.3.2018Žáček Richard SUEZ Jihlava 5 km JM 28.3.2018475
23.3.2018Zakopalová Terezie 5 km Z 28.3.2018464
26.2.2018Záruba Martin MěÚ DKnL 10 km M40+ 1.3.201892
26.11.2017Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10 km M40+ 6.12.20174
9.3.2018Zoubek Michal Poolservis 10 km M40+ 13.3.2018131
25.3.2018Zumr Vojtěch A1 CH1 27.3.201816

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.