Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina JARNÍ PŮLMARATON****

Statistika přihlášených

Trať
Dpůlmaraton110
K10,5 km66
A3A38
A4A45
A2A25
A5A55
A1A12
A6A61
Kategorie
38
31
30
22
14
11
10
6
5
5
4
4
4
4
3
3
2
1
1
1
1
1
1
Celkem přihlášených202

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba Star.č.
15.4.2018Andres Zdeněk 10,5 km uhrazeno252
13.4.2018Barna Martin Ždimiators 10,5 km uhrazeno242
15.4.2018Belobrad Ivan Pasivity Žamberk půlmaraton uhrazeno79
15.4.2018Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton uhrazeno82
16.4.2018BEZDÍČKOVÁ Lucie 10,5 km uhrazeno258
17.4.2018Bína Jakub Transformers42 půlmaraton uhrazeno113
27.2.2018Blehová Michaela AK Hradec 10,5 km uhrazeno215
3.2.2018Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí 10,5 km uhrazeno206
10.4.2018Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton uhrazeno59
16.4.2018Breitrová Petra SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ půlmaraton uhrazeno91
16.4.2018Brejcha Martin x půlmaraton uhrazeno92
21.2.2018Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno22
9.4.2018Čápová Kateřina 10,5 km uhrazeno233
16.4.2018Charvát Jan TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton uhrazeno98
15.1.2018Čožíková Dagmar 10,5 km uhrazeno204
4.1.2018Dicá Vladimír Slavoj Bečov nad Teplou půlmaraton uhrazeno1
26.3.2018Dlabáčková Miroslava Zdravka team 10,5 km uhrazeno221
16.4.2018Doležal Lukáš 10,5 km uhrazeno256
6.1.2018Doležal Jakub Fit RUN Hronov 10,5 km uhrazeno202
12.4.2018Doležalová Libuše Nové Město nad Metují půlmaraton uhrazeno64
11.2.2018Doucha Jiří Hvězda Pardubice půlmaraton uhrazeno19
3.4.2018Dryml Mojmír Hvězda Pardubice půlmaraton uhrazeno47
8.4.2018Dufková Šárka 10,5 km uhrazeno229
7.3.2018Dycka Jan půlmaraton uhrazeno30
7.3.2018Dyckova Sarka půlmaraton uhrazeno29
15.4.2018Fabry Anton půlmaraton uhrazeno84
17.4.2018Fabry Linda půlmaraton uhrazeno102
12.4.2018Fikejs Vladimír 3D fitness Race Team Žamberk půlmaraton uhrazeno66
6.1.2018Filingerová Radka Živelné stavby Synkov půlmaraton uhrazeno7
13.4.2018Fišerová Beáta TJ Dlouhá Třebová A3 uhrazeno18
19.2.2018Fousková Hana půlmaraton uhrazeno21
30.1.2018Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton uhrazeno15
6.4.2018Fujak Martin Endorfinové fretky 10,5 km uhrazeno226
16.4.2018Gabriel Aleš Týníště n.Orl. půlmaraton uhrazeno89
3.4.2018Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton uhrazeno45
3.4.2018Grebennikov Boris Estoy Loco půlmaraton uhrazeno43
16.4.2018Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton uhrazeno95
27.2.2018Haase Lukáš AK Hradec 10,5 km uhrazeno214
21.1.2018Halamka Petr Squadra půlmaraton uhrazeno10
15.4.2018Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec půlmaraton uhrazeno80
24.2.2018Hanzlová Markéta Svaz českých bohémů půlmaraton uhrazeno24
3.4.2018Hartmanová Marcela GoMango 10,5 km uhrazeno223
5.1.2018Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton uhrazeno5
5.1.2018Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton uhrazeno6
2.4.2018Holingerová Bětka K.O.B. Choceň A4 uhrazeno20
2.4.2018Holingerová Alenka K.O.B. Choceň A3 uhrazeno15
17.4.2018Horák Jakub půlmaraton uhrazeno103
15.3.2018Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 10,5 km uhrazeno219
12.4.2018Hovořáková Anna DIMENSE 10,5 km uhrazeno240
10.4.2018Hovorka Jiří MATRIX 10,5 km uhrazeno236
24.2.2018Hovorková Petra 10,5 km uhrazeno210
17.4.2018Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová půlmaraton uhrazeno101
16.4.2018Hubáček Pavel půlmaraton uhrazeno100
28.2.2018Jakeš Josef SKOB Týniště n. Orlicí půlmaraton uhrazeno25
3.4.2018Jakeschová Jana Rozběháme Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno44
11.4.2018Janata Milan Run4fun/Salming půlmaraton uhrazeno61
16.4.2018Janeček Tomáš OK99 Hradec Králové 10,5 km uhrazeno262
25.1.2018Janočko Miroslav půlmaraton uhrazeno12
12.4.2018Ješina Ondřej půlmaraton uhrazeno62
16.4.2018Ješinová Lucie TJ zavinutý tvarůžek 10,5 km uhrazeno261
16.4.2018Jindra Michal Matrix 10,5 km uhrazeno259
17.4.2018Jirásek Tomáš Running Stones Praha půlmaraton uhrazeno106
23.2.2018Kaška Radek půlmaraton uhrazeno23
15.2.2018Khunova Hana VON KHUN 10,5 km uhrazeno207
5.1.2018Klíchová Petra půlmaraton uhrazeno3
27.2.2018Kocourová Tereza 10,5 km uhrazeno216
27.3.2018Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno38
13.4.2018Koďousová Veronika #GLADIATORRACETEAM 10,5 km uhrazeno244
17.4.2018Kolovrátník Václav JIROUS A2 uhrazeno8
17.4.2018Kolovrátník Jiří JIROUS 10,5 km uhrazeno263
17.4.2018Kolovrátníková Ema JIROUS A4 uhrazeno24
28.1.2018Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou půlmaraton uhrazeno14
12.4.2018Kostka Adam půlmaraton uhrazeno63
3.4.2018Kotek František Indigo cycling team půlmaraton uhrazeno46
15.4.2018Koucký Jiří půlmaraton uhrazeno78
8.2.2018Kovařík Pavel Run4Fun půlmaraton uhrazeno17
10.2.2018Kovaříková Lucie půlmaraton uhrazeno18
15.3.2018Králíček Vojtěch půlmaraton uhrazeno33
8.4.2018Kratochvil Jan Poděbrady 10,5 km uhrazeno230
27.2.2018Křepelka Karel Zdravotní klaun 10,5 km uhrazeno213
26.3.2018Krunčík Pavel SK Týniště nad Orlicí půlmaraton uhrazeno37
19.2.2018Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno20
25.2.2018Kružberská Nikola MARATONmama.cz 10,5 km uhrazeno211
16.4.2018Kružberský Štěpán MARATONmama A1 uhrazeno4
16.4.2018Kružberský Vojtěch MARATONmama A1 uhrazeno3
8.4.2018Kubát Ondřej půlmaraton uhrazeno51
17.4.2018Kubíček Josef půlmaraton uhrazeno105
14.4.2018Kubík Petr SRTG Choceň půlmaraton uhrazeno76
10.4.2018Kučera Vojta A6 uhrazeno32
10.4.2018Kučera Péťa A5 uhrazeno26
10.4.2018Kučerová Jaroslava 10,5 km uhrazeno237
17.4.2018Labík Martin ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK půlmaraton uhrazeno111
19.2.2018Lesák Jakub 10,5 km uhrazeno208
27.12.2017Luxová Lucie 10,5 km uhrazeno201
16.4.2018Macák Ondra půlmaraton uhrazeno90
16.4.2018Machačová Ivana půlmaraton uhrazeno99
13.4.2018Macko Milan SRTG Česká Třebová půlmaraton uhrazeno75
12.4.2018Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team 10,5 km uhrazeno241
17.4.2018Malý Ondřej půlmaraton uhrazeno108
12.3.2018Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton uhrazeno32
15.4.2018Marešová Nikola Kamarádi 10,5 km uhrazeno249
17.4.2018Mařík Jiří 3D Fitness Race Team 10,5 km uhrazeno264
20.3.2018Marschik Jan CDL SYSTEM, HOSPUL půlmaraton uhrazeno36
5.3.2018Martinek Ladislav půlmaraton uhrazeno28
17.4.2018Matějů Ladislav 10,5 km uhrazeno268
16.4.2018Mikešová Jana Sokol Nová Paka půlmaraton uhrazeno93
11.4.2018Mikulecký Daniel MATRIX 10,5 km uhrazeno238
16.4.2018Mikulková Radka Glatt 10,5 km uhrazeno255
9.4.2018Minar Jan půlmaraton uhrazeno56
2.4.2018Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno42
17.4.2018Moravec Karel Running Stones půlmaraton uhrazeno104
13.4.2018Myšák Tomáš půlmaraton uhrazeno71
15.4.2018Nagy Lukáš TJ sokol Jaroměř A4 uhrazeno22
15.4.2018Nagy Adam Tj Sokol Jaroměř A5 uhrazeno30
13.4.2018Nedeliaková Andrea půlmaraton uhrazeno73
5.4.2018Novák Josef 10,5 km uhrazeno225
16.4.2018Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 10,5 km uhrazeno260
17.4.2018Novotný Luděk 3D Fitness Race Team 10,5 km uhrazeno265
29.3.2018Ondruš Jan půlmaraton uhrazeno39
16.4.2018Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov n. Kn. 10,5 km uhrazeno253
16.4.2018Parýzek Jiří půlmaraton uhrazeno94
25.2.2018Pavlů Adam MARATONmama.cz 10,5 km uhrazeno212
24.2.2018Pávová Gabriela Čápici 10,5 km uhrazeno209
15.4.2018Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko 10,5 km uhrazeno247
15.4.2018Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko 10,5 km uhrazeno248
22.1.2018Pešina Jan FTC Vysoké Mýto půlmaraton uhrazeno11
15.4.2018Petrásek Pavel půlmaraton uhrazeno83
9.3.2018Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo A3 uhrazeno13
9.3.2018Plašilová Lenka 10,5 km uhrazeno218
11.4.2018Pluhařová Rut půlmaraton uhrazeno60
1.2.2018Polická Julie Poličátka A2 uhrazeno5
1.2.2018Polická Beáta POLIČÁTKA A3 uhrazeno12
15.4.2018Polická Liliana POLIČÁTKA A5 uhrazeno29
4.1.2018Polický Tomáš Kudowianka RuN půlmaraton uhrazeno2
15.4.2018Povr Ladislav 10,5 km uhrazeno251
2.1.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM A3 uhrazeno11
9.4.2018Rambová Marcela AC Gomango Hogner půlmaraton uhrazeno54
17.4.2018Reichl Lukáš A2 uhrazeno9
9.4.2018Reichl Lukáš TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou půlmaraton uhrazeno55
11.4.2018Rolek Vaclav Rolčata A3 uhrazeno16
5.4.2018Rolková Eliška Rolčata A4 uhrazeno21
11.4.2018rolkova pavlina Rolčata 10,5 km uhrazeno239
12.4.2018Růžička Lukáš Runsport Team půlmaraton uhrazeno65
1.3.2018Rychtera Petr půlmaraton uhrazeno27
7.4.2018Šafářová Anna run4fun půlmaraton uhrazeno50
10.4.2018Šafusová Lída SANUS 10,5 km uhrazeno234
15.4.2018Samková Lenka 10,5 km uhrazeno250
25.3.2018Schubertová Monika 10,5 km uhrazeno220
17.4.2018Sehnal Adrien SC Radotín půlmaraton uhrazeno110
17.4.2018Seidl Jan Siko koupelny půlmaraton uhrazeno109
9.4.2018Šejnohová Monika 10,5 km uhrazeno231
11.3.2018Šíma Jiří půlmaraton uhrazeno31
14.3.2018Šíma Vojtěch A2 uhrazeno6
14.3.2018Šíma Antonín A3 uhrazeno14
17.4.2018Šimerda Jiří půlmaraton uhrazeno107
4.4.2018Šinkovská Olga #GLADIATORRACETEAM 10,5 km uhrazeno224
13.4.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A3 uhrazeno17
13.4.2018Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM A5 uhrazeno27
14.1.2018Škeříková Pavla Zahrádkáři Svatý Jiří 10,5 km uhrazeno203
13.4.2018Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton uhrazeno74
16.4.2018Slavík Jan Kačeři Chrudim půlmaraton uhrazeno96
27.1.2018Smola Josef Běžecký klub Náchod půlmaraton uhrazeno13
15.4.2018Sochor Tobiáš A2 uhrazeno7
15.4.2018Sochor Miloš půlmaraton uhrazeno85
15.4.2018Sochorová Šarlota A4 uhrazeno23
31.3.2018Štaigl Jindřich Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno41
8.4.2018Steckerová Beáta půlmaraton uhrazeno53
16.4.2018Steiner Lukáš Veselí výletníci 10,5 km uhrazeno254
10.4.2018Stempel Adam Silvini Madshus team 10,5 km uhrazeno235
16.4.2018Stojanová Žaneta SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ půlmaraton uhrazeno88
12.4.2018Stránský Tomáš půlmaraton uhrazeno67
10.4.2018Strnad Adam 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno58
5.4.2018Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno49
13.4.2018Suchodol Josef 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno72
14.4.2018Svatos Martin 10,5 km uhrazeno246
14.4.2018Svatos Martin 10,5 km uhrazeno245
3.4.2018Švorc Ondřej HC Bílý Újezd půlmaraton uhrazeno48
13.4.2018Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team půlmaraton uhrazeno68
13.4.2018Tarnóczy Miroslav BEAST - OCR team půlmaraton uhrazeno69
7.4.2018Trebatická Alice 10,5 km uhrazeno227
16.3.2018Tůma Petr Prokop metaXtren půlmaraton uhrazeno34
10.1.2018Ulč Vratislav půlmaraton uhrazeno9
10.1.2018Ulčová Karolína půlmaraton uhrazeno8
16.4.2018Vašátko Marek RFOBL Team 10,5 km uhrazeno257
15.4.2018Vavřínková Eva Royal bay půlmaraton uhrazeno86
3.2.2018Vencl Jiri půlmaraton uhrazeno16
13.4.2018Vepřek Martin OCR Runners Šumperk půlmaraton uhrazeno70
31.3.2018Veselý Petr Royal Bay 10,5 km uhrazeno222
17.4.2018Vincour Petr Nový Bydžov půlmaraton uhrazeno115
19.3.2018Visek David Kanada půlmaraton uhrazeno35
5.1.2018Víšková Mirka půlmaraton uhrazeno4
17.4.2018Volejník Zdeněk 10,5 km uhrazeno266
15.4.2018Vrša Martin Amatér Polnička půlmaraton uhrazeno81
9.4.2018Weihrauch Radek 10,5 km uhrazeno232
29.3.2018Weisser Jan FC Zdelov 1963 půlmaraton uhrazeno40
28.2.2018Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno26
13.4.2018Ždímal Michal Ždimiators 10,5 km uhrazeno243
14.4.2018Zelinka Jakub půlmaraton uhrazeno77
24.3.2018Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A5 uhrazeno25
17.4.2018Zemanová Gabriela půlmaraton uhrazeno114
27.1.2018Zítko Petr KSK Koldín 10,5 km uhrazeno205
3.3.2018Žižka David TRX team Pardubice 10,5 km uhrazeno217

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.