Startovní listina JARNÍ PŮLMARATON****

Statistika přihlášných

Trať
Dpůlmaraton110
K10,5 km66
A3A38
A4A45
A2A25
A5A55
A1A12
A6A61
Kategorie
38
31
30
22
14
11
10
6
5
5
4
4
4
4
3
3
2
1
1
1
1
1
1
Celkem přihlášených202

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.4.2018Andres Zdeněk 10,5 km uhrazeno
13.4.2018Barna Martin Ždimiators 10,5 km uhrazeno
15.4.2018Belobrad Ivan Pasivity Žamberk půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton uhrazeno
16.4.2018BEZDÍČKOVÁ Lucie 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Bína Jakub Transformers42 půlmaraton uhrazeno
27.2.2018Blehová Michaela 10,5 km uhrazeno
3.2.2018Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí 10,5 km uhrazeno
10.4.2018Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Breitrová Petra SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Brejcha Martin x půlmaraton uhrazeno
21.2.2018Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
9.4.2018Čápová Kateřina 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Charvát Jan TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton uhrazeno
15.1.2018Čožíková Dagmar 10,5 km uhrazeno
26.3.2018Dlabáčková Miroslava Zdravka team 10,5 km uhrazeno
6.1.2018Doležal Jakub Fit RUN Hronov 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Doležal Lukáš 10,5 km uhrazeno
12.4.2018Doležalová Libuše Nové Město nad Metují půlmaraton uhrazeno
11.2.2018Doucha Jiří Hvězda Pardubice půlmaraton uhrazeno
3.4.2018Dryml Mojmír Hvězda Pardubice půlmaraton uhrazeno
8.4.2018Dufková Šárka Atletika Žamberk 10,5 km uhrazeno
7.3.2018Dycka Jan půlmaraton uhrazeno
7.3.2018Dyckova Sarka Vysoké Mýto půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Fabry Linda půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Fabry Anton půlmaraton uhrazeno
12.4.2018Fikejs Vladimír 3D fitness Race Team Žamberk půlmaraton uhrazeno
6.1.2018Filingerová Radka Živelné stavby Synkov půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Fišerová Beáta TJ Dlouhá Třebová A3 uhrazeno
19.2.2018Fousková Hana půlmaraton uhrazeno
30.1.2018Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton uhrazeno
6.4.2018Fujak Martin Endorfinové fretky 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Gabriel Aleš Týníště n.Orl. půlmaraton uhrazeno
3.4.2018Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton uhrazeno
3.4.2018Grebennikov Boris Estoy Loco půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton uhrazeno
27.2.2018Haase Lukáš AK Hradec 10,5 km uhrazeno
21.1.2018Halamka Petr Squadra půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec půlmaraton uhrazeno
24.2.2018Hanzlová Markéta Svaz českých bohémů půlmaraton uhrazeno
3.4.2018Hartmanová Marcela GoMango 10,5 km uhrazeno
12.4.2018Hejnyšová Staňka 10,5 km uhrazeno
5.1.2018Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton uhrazeno
2.4.2018Holingerová Bětka K.O.B. Choceň A4 uhrazeno
5.1.2018Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton uhrazeno
2.4.2018Holingerová Alenka K.O.B. Choceň A3 uhrazeno
17.4.2018Horák Jakub půlmaraton uhrazeno
15.3.2018Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 10,5 km uhrazeno
12.4.2018Hovořáková Anna DIMENSE 10,5 km uhrazeno
10.4.2018Hovorka Jiří MATRIX 10,5 km uhrazeno
24.2.2018Hovorková Petra 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Hubáček Pavel půlmaraton uhrazeno
28.2.2018Jakeš Josef SKOB Týniště n. Orlicí půlmaraton uhrazeno
3.4.2018Jakeschová Jana Rozběháme Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
11.4.2018Janata Milan Run4fun/Salming půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Janeček Tomáš OK99 Hradec Králové 10,5 km uhrazeno
25.1.2018Janočko Miroslav půlmaraton uhrazeno
12.4.2018Ješina Ondřej půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Ješinová Lucie TJ zavinutý tvarůžek 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Jindra Michal Matrix 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Jirásek Tomáš Running Stones Praha půlmaraton uhrazeno
23.2.2018Kaška Radek půlmaraton uhrazeno
15.2.2018Khunova Hana VON KHUN 10,5 km uhrazeno
5.1.2018Klíchová Petra půlmaraton uhrazeno
27.2.2018Kocourová Tereza Ženy v běhu 10,5 km uhrazeno
27.3.2018Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Koďousová Veronika #GLADIATORRACETEAM 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Kolovrátník Václav JIROUS A2 uhrazeno
17.4.2018Kolovrátník Jiří JIROUS 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Kolovrátníková Ema JIROUS A4 uhrazeno
28.1.2018Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou půlmaraton uhrazeno
12.4.2018Kostka Adam půlmaraton uhrazeno
3.4.2018Kotek František Rychnov nad Kněžnou půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Koucký Jiří půlmaraton uhrazeno
8.2.2018Kovařík Pavel Běžecký klub Náchod, Run4Fun půlmaraton uhrazeno
10.2.2018Kovaříková Lucie půlmaraton uhrazeno
15.3.2018Králíček Vojtěch půlmaraton uhrazeno
8.4.2018Kratochvil Jan Poděbrady 10,5 km uhrazeno
27.2.2018Křepelka Karel Zdravotní klaun 10,5 km uhrazeno
26.3.2018Krunčík Pavel SK Týniště nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
19.2.2018Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
25.2.2018Kružberská Nikola MARATONmama.cz 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Kružberský Štěpán MARATONmama A1 uhrazeno
16.4.2018Kružberský Vojtěch MARATONmama A1 uhrazeno
8.4.2018Kubát Ondřej půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Kubíček Josef půlmaraton uhrazeno
14.4.2018Kubík Petr SRTG Choceň půlmaraton uhrazeno
10.4.2018Kučera Vojta STG Rychnov nad Kněžnou A6 uhrazeno
10.4.2018Kučera Péťa A5 uhrazeno
10.4.2018Kučerová Jaroslava 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Labík Martin ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK půlmaraton uhrazeno
19.2.2018Lesák Jakub 10,5 km uhrazeno
27.12.2017Luxová Lucie 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Macák Ondra půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Machačová Ivana půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Macko Milan STG Česká Třebová půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Malý Ondřej půlmaraton uhrazeno
12.3.2018Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Marešová Nikola Kamarádi 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Mařík Jiří 3D Fitness Race Team 10,5 km uhrazeno
20.3.2018Marschik Jan CDL SYSTEM, HOSPUL půlmaraton uhrazeno
5.3.2018Martinek Ladislav půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Matějů Ladislav 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Mikešová Jana Salming CZ půlmaraton uhrazeno
11.4.2018Mikulecký Daniel MATRIX 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Mikulková Radka Glatt 10,5 km uhrazeno
9.4.2018Minar Jan půlmaraton uhrazeno
2.4.2018Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Moravec Karel Running Stones půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Myšák Tomáš Hradec Válec půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Nagy Lukás TJ Sokol Jaroměř A4 uhrazeno
15.4.2018Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř A5 uhrazeno
13.4.2018Nedeliaková Andrea půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Novák Filip MFF UK 10,5 km uhrazeno
5.4.2018Novák Josef Horní Čermná / HZSp Správa železnic, Česká Třebová 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Novotný Luděk 3D Fitness Race Team 10,5 km uhrazeno
29.3.2018Ondruš Jan půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov n. Kn. 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Parýzek Jiří půlmaraton uhrazeno
25.2.2018Pavlů Adam MARATONmama.cz 10,5 km uhrazeno
24.2.2018Pávová Gabriela Čápici 10,5 km uhrazeno
15.4.2018Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko 10,5 km uhrazeno
15.4.2018Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko 10,5 km uhrazeno
22.1.2018Pešina Jan FTC Vysoké Mýto půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Petrásek Pavel půlmaraton uhrazeno
9.3.2018Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo, z. s. A3 uhrazeno
9.3.2018Plašilová Lenka 10,5 km uhrazeno
11.4.2018Pluhařová Rut půlmaraton uhrazeno
1.2.2018Polická Julie Poličátka A2 uhrazeno
1.2.2018Polická Beáta POLIČÁTKA A3 uhrazeno
15.4.2018Polická Liliana POLIČÁTKA A5 uhrazeno
4.1.2018Polický Tomáš Kudowianka RuN půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Povr Ladislav 10,5 km uhrazeno
2.1.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM A3 uhrazeno
9.4.2018Rambová Marcela AC Gomango Hogner půlmaraton uhrazeno
9.4.2018Reichl Lukáš TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Reichl Lukáš A2 uhrazeno
11.4.2018Rolek Vaclav Rolčata A3 uhrazeno
11.4.2018rolkova pavlina Rolčata 10,5 km uhrazeno
5.4.2018Rolková Eliška Rolčata A4 uhrazeno
12.4.2018Růžička Lukáš Runsport Team půlmaraton uhrazeno
1.3.2018Rychtera Petr Lakovna runners půlmaraton uhrazeno
7.4.2018Šafářová Anna run4fun půlmaraton uhrazeno
10.4.2018Šafusová Lída SANUS 10,5 km uhrazeno
15.4.2018Samková Lenka 10,5 km uhrazeno
25.3.2018Schubertová Monika 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Sehnal Adrien SC Radotín půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Seidl Jan Siko koupelny půlmaraton uhrazeno
9.4.2018Šejnohová Monika 10,5 km uhrazeno
14.3.2018Šíma Vojtěch A2 uhrazeno
14.3.2018Šíma Antonín A3 uhrazeno
11.3.2018Šíma Jiří půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Šimerda Jiří půlmaraton uhrazeno
4.4.2018Šinkovská Olga 10,5 km uhrazeno
13.4.2018Šinkovský Adam A3 uhrazeno
13.4.2018Šinkovský Samuel A5 uhrazeno
14.1.2018Škeříková Pavla Zahrádkáři Svatý Jiří 10,5 km uhrazeno
13.4.2018Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Slavík Jan Kačeři Chrudim půlmaraton uhrazeno
27.1.2018Smola Josef Běžecký klub Náchod půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Sochor Tobiáš A2 uhrazeno
15.4.2018Sochor Miloš půlmaraton uhrazeno
15.4.2018Sochorová Šarlota A4 uhrazeno
31.3.2018Štaigl Jindřich Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
8.4.2018Steckerová Beáta půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Steiner Lukáš Veselí výletníci 10,5 km uhrazeno
10.4.2018Stempel Adam Silvini Madshus team 10,5 km uhrazeno
16.4.2018Stojanová Žaneta SRTG ČESKÁ TŘEBOVÁ půlmaraton uhrazeno
12.4.2018Stránský Tomáš půlmaraton uhrazeno
10.4.2018Strnad Adam 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
5.4.2018Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Suchodol Josef 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
14.4.2018Svatos Martin 10,5 km uhrazeno
14.4.2018Svatos Martin 10,5 km uhrazeno
3.4.2018Švorc Ondřej HC Bílý Újezd půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Tarnóczy Miroslav BEAST - OCR team půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team půlmaraton uhrazeno
7.4.2018Trebatická Alice 10,5 km uhrazeno
16.3.2018Tůma Petr Prokop metaXtren půlmaraton uhrazeno
10.1.2018Ulč Vratislav půlmaraton uhrazeno
10.1.2018Ulčová Karolína půlmaraton uhrazeno
16.4.2018Vašátko Marek RFOBL Team 10,5 km uhrazeno
15.4.2018Vavřínková Eva Royal bay půlmaraton uhrazeno
3.2.2018Vencl Jiri půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Vepřek Martin OCR Runners Šumperk půlmaraton uhrazeno
31.3.2018Veselý Petr AUTOSTYL a.s. 10,5 km uhrazeno
17.4.2018Vincour Petr Nový Bydžov půlmaraton uhrazeno
19.3.2018Visek David Kanada půlmaraton uhrazeno
5.1.2018Víšková Mirka půlmaraton uhrazeno
4.1.2018Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov nad Teplou půlmaraton uhrazeno
17.4.2018Volejník Zdeněk 10,5 km uhrazeno
15.4.2018Vrša Martin Amatér Polnička půlmaraton uhrazeno
9.4.2018Weihrauch Radek 10,5 km uhrazeno
29.3.2018Weisser Jan FC Zdelov 1963 půlmaraton uhrazeno
28.2.2018Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
13.4.2018Ždímal Michal Chvalovická Čubka 10,5 km uhrazeno
14.4.2018Zelinka Jakub půlmaraton uhrazeno
24.3.2018Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A5 uhrazeno
17.4.2018Zemanová Gabriela půlmaraton uhrazeno
27.1.2018Zítko Petr STARMON tým 10,5 km uhrazeno
3.3.2018Žižka David TRX team Pardubice 10,5 km uhrazeno