Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ 2018

Statistika přihlášených

Trať
Dpůlmaraton395
K11 km109
A3A39
A2A28
A4A46
A5A55
A1A14
A6A63
Kategorie
M30+Muži 30 - 39 let94
M40+Muži 40 - 49 let83
Z30+Ženy 30 - 39 let61
Z40+Ženy 40 - 49 let56
ZŽeny 18 a více let56
MMuži 18 a více let49
M18+Muži 18 - 29 let30
Z18+Ženy 18 - 29 let28
M50+Muži 50 - 59 let27
Z50+Ženy 50 - 59 let13
D3Dívky 7 - 8 let (2010 - 2011)7
CH2Chlapci 5 - 6 let (2012 - 2013)5
CH5Chlapci 11 - 12 let (2006 - 2007)4
D1Dívky do 4 let (2014 a mladší)4
JZJuniorky 15 - 17 let4
CH4Chlapci 9 - 10 let (2008 - 2009)4
CH6Chlapci 13 - 14 let (2004-2005)3
D2Dívky 5 - 6 let (2012 - 2013)3
D4Dívky 9 - 10 let (2008 - 2009)2
M60+Muži 60 a více let2
CH3Chlapci 7 - 8 let (2010 - 2011)2
Z60+Ženy 60 a více let1
D5Dívky 11 - 12 let (2006 - 2007)1
Celkem přihlášených539

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.7.2018Adam Jan půlmaraton M40+ 25.7.2018
3.9.2018Ambrúžová Simona Jilemnické nebe půlmaraton Z30+ 5.9.2018
10.7.2018Andrade Telmo Terronska UTD 11 km M 12.7.2018
11.9.2018Andráš Jakub půlmaraton M18+ 13.9.2018
4.8.2018Andres Zdeněk půlmaraton M30+ 15.8.2018
22.8.2018Andrová Martina vždy s úsměvem :) půlmaraton Z40+ 3.9.2018
28.7.2018Antalová Saskie 11 km Z 2.8.2018
11.9.2018Aust Vaclav A2 CH2 14.9.2018
13.5.2018Babovák Radim Running Man a Team 11 km M 17.5.2018
12.4.2018Bačkovská Petra půlmaraton Z40+ 16.4.2018
2.9.2018Balušík Mikuláš KČT Nový Bydžov A4 CH4 4.9.2018
2.9.2018Balušík Štěpán KČT Nový Bydžov A5 CH5 4.9.2018
13.12.2017Balušík Michal KČT Nový Bydžov půlmaraton M40+ 15.12.2017
25.8.2018Barna Michal Ždimiators půlmaraton M30+ 1.9.2018
29.5.2018Barna Martin Ždimiators půlmaraton M30+ 1.6.2018
10.9.2018Baroch Lukáš SRTG Most půlmaraton M30+ 12.9.2018
8.5.2018Bartáková Eva půlmaraton Z30+ 14.5.2018
22.5.2018Bartáková Anna půlmaraton Z18+ 23.5.2018
26.8.2018Bártlová Klára půlmaraton Z30+ 27.8.2018
6.9.2018Bártová Zuzana 11 km Z 8.9.2018
8.7.2018Bednář Pavel půlmaraton M50+ 11.7.2018
16.8.2018Benatík Tomáš půlmaraton M18+ 28.8.2018
16.8.2018Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton M30+ 17.8.2018
11.8.2018Beneš Vít A5 CH5 15.8.2018
11.8.2018Beneš Roman půlmaraton M40+ 15.8.2018
25.8.2018Berná Eva Bühler motor půlmaraton Z40+ 28.8.2018
30.7.2018Bičišťová Karolína Altran 11 km Z 30.7.2018
3.2.2018Bílková Tereza Adventure Menu půlmaraton Z30+ 6.2.2018
9.9.2018Bláha Milan AF KŘOVICE půlmaraton M60+ 10.9.2018
6.6.2018Blahova Jana půlmaraton Z30+ 13.6.2018
24.7.2018Blašková Nikola půlmaraton Z18+ 26.7.2018
5.9.2018Blažek Martin SDH Dneboh půlmaraton M40+ 7.9.2018
10.9.2018Boháč Jan RUN4FUN půlmaraton M30+ 13.9.2018
23.8.2018Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton M50+ 24.8.2018
10.9.2018Brebera Viktor KACU GROUP 11 km M 12.9.2018
9.5.2018Bretová Kristýna 11 km Z 14.5.2018
9.9.2018Brož Jan 11 km M 10.9.2018
29.12.2017Brož Michal půlmaraton M40+ 3.1.2018
30.5.2018Brunová Jana půlmaraton Z50+ 1.6.2018
30.8.2018Brustmann Ondra Dalmácko půlmaraton M30+ 1.9.2018
8.8.2018Brzák Jan půlmaraton M30+ 10.8.2018
8.8.2018Brzáková Viktorie A1 D1 10.8.2018
30.7.2018Bulíček Radek Altran CZ 11 km M 30.7.2018
25.7.2018Burghardt Ondřej A2 CH2 7.8.2018
25.7.2018Burghardt Aleš 11 km M 7.8.2018
25.7.2018Burghardt Alexej A2 CH2 7.8.2018
13.12.2017Buriánek Tomáš půlmaraton M40+ 15.12.2017
15.8.2018Bušek Jan AŠ Mladá Boleslav C půlmaraton M18+ 16.8.2018
3.9.2018Cabalková Iva Run4fun půlmaraton Z50+ 5.9.2018
6.8.2018Čabelová Lenka půlmaraton Z40+ 8.8.2018
16.8.2018Čadil Josef Laufteam půlmaraton M30+ 27.8.2018
30.5.2018Čása Ladislav půlmaraton M40+ 1.6.2018
4.3.2018Čechura Jiří Čistý sport půlmaraton M50+ 6.3.2018
10.9.2018Čermák Pavel půlmaraton M50+ 12.9.2018
2.9.2018Čermák Jiří 11 km M 4.9.2018
25.4.2018Čermák Kryštof Northern Warriors půlmaraton M30+ 29.4.2018
10.9.2018Čermák Tomáš půlmaraton M40+ 12.9.2018
20.8.2018Čermáková Žaneta COMBO LADIES půlmaraton Z30+ 22.8.2018
31.8.2018Čermáková Kamila půlmaraton Z30+ 4.9.2018
7.9.2018Černý Jaroslav Triathlete půlmaraton M30+ 10.9.2018
11.9.2018Černý Ondřej Žižkovský tygři půlmaraton M30+ 13.9.2018
11.9.2018Červenka Jiří Smrt létu půlmaraton M30+ 13.9.2018
30.5.2018Chalupa Lukáš půlmaraton M30+ 1.6.2018
11.9.2018Chlumecká Jana SRTG MOST 11 km Z 13.9.2018
31.8.2018Chmelík Petr Chmelik team půlmaraton M18+ 4.9.2018
10.9.2018Chrumková Jana půlmaraton Z18+ 12.9.2018
2.9.2018Cirus Samuel A2 CH2 5.9.2018
11.2.2018Čuchranová Mária půlmaraton Z30+ 14.2.2018
8.6.2018Czernek Miroslav půlmaraton M30+ 13.6.2018
8.9.2018Daďourková Helena půlmaraton Z40+ 10.9.2018
8.9.2018Dandova Anna OutdoorOutsiders 11 km Z 10.9.2018
20.7.2018David Lubos SRTG Kolín půlmaraton M30+ 24.7.2018
17.7.2018Dneboský František Terronská UTD 11 km M 18.7.2018
4.9.2018Dogaru Vasil Rungo.cz půlmaraton M30+ 6.9.2018
19.1.2018Domalípová Eva půlmaraton Z30+ 26.1.2018
1.8.2018Dostál Michal Pandovic půlmaraton M30+ 3.8.2018
26.8.2018Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř A3 D3 31.8.2018
30.5.2018Doubek Vladimír půlmaraton M40+ 31.5.2018
24.11.2017Dovičín Michal BBB team (Báječní Bratři Běží) 11 km M 7.12.2017
24.11.2017Dovičín Petr BBB team (Báječní Bratři Běží) 11 km M 28.11.2017
4.9.2018Drbohlavová Zuzana Jablonec n.N. 11 km Z 7.9.2018
30.4.2018Drdla Matěj 11 km M 3.5.2018
10.9.2018Drozdová Martina půlmaraton Z40+ 13.9.2018
26.3.2018Dusbabová Radka půlmaraton Z30+ 28.3.2018
23.5.2018Dvořáková Daniela GLADIATORRACETEAM A4 D4 29.5.2018
7.1.2018Eliáš Petr EMA Team půlmaraton M30+ 9.1.2018
11.9.2018Faltová Jiřina půlmaraton Z40+ 13.9.2018
27.7.2018Filipcová Ilona půlmaraton Z18+ 28.7.2018
13.8.2018Fišerová Markéta MP Mahonyroach 11 km Z 15.8.2018
31.7.2018Foltin Jan 11 km M 1.8.2018
26.6.2018formankova alena půlmaraton Z40+ 28.6.2018
23.7.2018Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ 23.7.2018
10.9.2018Fořt Marek půlmaraton M40+ 12.9.2018
10.1.2018Fousková Hana půlmaraton Z30+ 12.1.2018
7.9.2018Franc Radek Tři pírka půlmaraton M40+ 8.9.2018
3.9.2018Fraňková Alexandra Horoguru 11 km Z 15.9.2018
8.12.2017Frková Dita Výletnice půlmaraton Z40+ 13.12.2017
2.8.2018Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ 4.8.2018
10.9.2018Frydl Saito Tomoko půlmaraton Z40+ 12.9.2018
25.8.2018Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton M30+ 27.8.2018
5.6.2018Gardelka Zdeněk půlmaraton M30+ 19.6.2018
5.6.2018Gardelka Tomáš půlmaraton M30+ 8.6.2018
14.4.2018Gittlerová Jana BK Manušice 11 km Z 19.4.2018
16.7.2018Grebennikov Boris Estoy Loco půlmaraton M40+ 18.7.2018
14.8.2018Groh Jiří půlmaraton M30+ 21.8.2018
20.7.2018Groh David Altran CZ 11 km M 23.7.2018
21.8.2018Grolmus Radek půlmaraton M40+ 22.8.2018
26.8.2018Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton M30+ 28.8.2018
20.7.2018Hájková Ludmila CET půlmaraton Z40+ 4.8.2018
8.8.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton M30+ 11.8.2018
18.8.2018Hartmanová Marcela AC GoMango Hogner 11 km Z 20.8.2018
7.9.2018Havelka Petr Citrus Bike Team půlmaraton M40+ 10.9.2018
22.8.2018Havelka Petr Eleven Run Team půlmaraton M40+ 22.8.2018
2.7.2018Havlíček Jaroslav půlmaraton M40+ 5.7.2018
14.6.2018Havlíčková Dana půlmaraton Z40+ 28.6.2018
6.9.2018Havliger Petr půlmaraton M30+ 6.9.2018
10.9.2018Hejcman Jiří půlmaraton M18+ 12.9.2018
14.2.2018Herman Aleš šmudlové :-) půlmaraton M40+ 24.2.2018
31.5.2018Herrmannová Petra půlmaraton Z40+ 13.6.2018
6.9.2018Hlůžová Hana půlmaraton Z30+ 8.9.2018
23.7.2018Hobza Martin Altran CZ 11 km M 23.7.2018
18.4.2018Hocková Helena 11 km Z 20.4.2018
9.7.2018Hofmanová Tereza LKP půlmaraton Z30+ 11.7.2018
27.8.2018Holcr Jiří T půlmaraton M30+ 4.9.2018
21.3.2018Holdova Kamila Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ 24.3.2018
29.1.2018Honců Jan půlmaraton M40+ 31.1.2018
27.6.2018Honzová Petra 11 km Z 28.6.2018
11.9.2018Horáček Václav SOPKolin půlmaraton M50+ 12.9.2018
14.6.2018Horáková Jindra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z50+ 16.6.2018
19.1.2018Horska Petra půlmaraton Z30+ 27.1.2018
28.1.2018Hovorka Martin 11 km M 30.1.2018
28.1.2018Hovorková Jana fitMAMI 11 km Z 3.2.2018
24.8.2018Hrdinka Jirka Run4fun půlmaraton M30+ 24.8.2018
20.7.2018Hrubý Jindřich Klokočí půlmaraton M30+ 21.7.2018
11.2.2018Hrušovský Tomáš půlmaraton M30+ 13.2.2018
22.5.2018Hubínek Libor půlmaraton M40+ 23.5.2018
23.5.2018Hujer Petr půlmaraton M40+ 23.5.2018
30.5.2018Hurbánková Romana půlmaraton Z30+ 13.6.2018
11.9.2018Hušek Jaroslav SILVINI MADSHUS team půlmaraton M40+ 13.9.2018
11.9.2018Hušková Jana Silvini Madshus team půlmaraton Z40+ 13.9.2018
25.6.2018Imlauf Pavel Hattrick Wanderers půlmaraton M30+ 3.7.2018
14.5.2018Imrichová Marcela 11 km Z 17.5.2018
23.8.2018Jahelka Aleš Hradecké střely půlmaraton M30+ 24.8.2018
23.8.2018Jahelková Kamila Hradecké střely A2 D2 24.8.2018
23.8.2018Jahelková Hana Hradecké střely A3 D3 24.8.2018
27.8.2018Jampílková Lucie L+L team půlmaraton Z40+ 28.8.2018
11.9.2018Janata Tomáš 11 km M 12.9.2018
11.9.2018Janatová Zuzana Rungo pro ženy půlmaraton Z30+ 14.9.2018
11.9.2018Janatová Viola Ema A3 D3 12.9.2018
29.8.2018Janda Jiri Milovičtí běžcí půlmaraton M40+ 31.8.2018
29.7.2018Jandera Jakub půlmaraton M30+ 30.7.2018
29.7.2018Janderová Veronika půlmaraton Z30+ 30.7.2018
23.8.2018Jandíková Gabriela AVEWomen půlmaraton Z30+ 23.8.2018
1.5.2018Janečková Jana půlmaraton Z50+ 3.5.2018
23.5.2018Janecký Jiří půlmaraton M18+ 24.5.2018
21.8.2018Janegová Helena Jablonecké Mattonky půlmaraton Z50+ 22.8.2018
8.6.2018Ježková Jitka půlmaraton Z40+ 8.6.2018
29.12.2017Jiřička Miloš půlmaraton M40+ 3.1.2018
11.9.2018Jírů Jaroslav půlmaraton M18+ 13.9.2018
4.9.2018Jíšová Barbora Eleven run team půlmaraton Z18+ 4.9.2018
9.8.2018johan oldřich SK Nové město nad Metují půlmaraton M40+ 10.8.2018
11.9.2018Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub půlmaraton Z50+ nezaplaceno
19.8.2018Jor Martin Runsport Team 11 km M 20.8.2018
10.9.2018Joukalová Sysa Cyklomax Rockmachine 11 km Z 15.9.2018
13.4.2018Juřicová Martina Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ 19.4.2018
19.8.2018Kabátek Michal půlmaraton M30+ 20.8.2018
3.2.2018Kabátková Barbora BBNB Liberec půlmaraton Z30+ 6.2.2018
14.6.2018Kačerovská Kristýna 11 km JZ 21.6.2018
12.6.2018Kacerovsky Jan půlmaraton M40+ 21.6.2018
29.8.2018Kadlečková Petra půlmaraton Z30+ 5.9.2018
24.4.2018Kára Vladimír AC-Patřín půlmaraton M50+ 29.4.2018
16.5.2018Karakas Umut půlmaraton M30+ 23.5.2018
10.9.2018Karásek Václav LKP půlmaraton M18+ 12.9.2018
18.6.2018Karl Christian půlmaraton M18+ 3.7.2018
8.3.2018Kárová Tereza půlmaraton Z40+ 13.3.2018
27.6.2018Kasal Milan půlmaraton M50+ 28.6.2018
27.7.2018Kašpar Daniel 11 km M 31.7.2018
26.5.2018Katolická Markéta Sk Luštěnice 2012 11 km Z 29.5.2018
19.8.2018Kautzký Tomáš Sokol Kněžmost půlmaraton M40+ 20.8.2018
26.8.2018Kazda Jan Škoda Auto a.s. 11 km M 27.8.2018
30.7.2018Kejval Jaromír Altran CZ půlmaraton M40+ 1.8.2018
26.5.2018Kelnar Pavel půlmaraton M30+ 29.5.2018
3.2.2018Kelnar Petr půlmaraton M30+ 6.2.2018
3.2.2018Kelnar Vladimír půlmaraton M30+ 6.2.2018
4.2.2018Kelnar Radim půlmaraton M30+ 10.2.2018
12.7.2018Klema Dalimil půlmaraton M40+ 17.7.2018
26.6.2018Klimešová Magda Na pohodu s.r.o. půlmaraton Z40+ 28.6.2018
2.9.2018Klouček Richard Žďár u Kumburku půlmaraton M50+ 5.9.2018
2.7.2018Klumpar Pavel půlmaraton M50+ 3.7.2018
2.9.2018Kmínek Lukáš 11 km M 4.9.2018
5.9.2018Kmošek Roman půlmaraton M40+ 10.9.2018
27.8.2018Knébl Ondřej Malý Rohozec půlmaraton M30+ 7.9.2018
26.8.2018Knespl Pavel půlmaraton M30+ 27.8.2018
5.9.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM A3 D3 6.9.2018
31.5.2018Kobrlová Gabriela Lučany n. N. 11 km Z 2.6.2018
6.9.2018Kočí Matouš Podolští běžci A6 CH6 10.9.2018
6.9.2018Kočí Šimon Podolští běžci A6 CH6 10.9.2018
5.9.2018Kocián Ivan půlmaraton M30+ 6.9.2018
31.7.2018Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton M18+ 2.8.2018
31.7.2018Kolátor Aleš MTB MEL 11 km M 2.8.2018
31.7.2018Kolátorová Alena MTB MEL 11 km JZ 2.8.2018
31.7.2018Kolátorová Pavlína MTB MEL 11 km Z 2.8.2018
26.8.2018Kollertová Eva Jezdecká stáj Luisa půlmaraton Z30+ 27.8.2018
24.8.2018Komárek Tomáš půlmaraton M30+ 27.8.2018
17.5.2018Konečný Filip půlmaraton M30+ 24.5.2018
26.8.2018Kopecký Aleš Altus Pons půlmaraton M40+ 29.8.2018
20.7.2018Kopřiva Jaroslav Altran půlmaraton M18+ 23.7.2018
11.9.2018Kořínek Michal 11 km M 13.9.2018
9.9.2018Kosina Petr 11 km M 10.9.2018
28.8.2018Koťátková Věra půlmaraton Z40+ 30.8.2018
6.9.2018Kotroušová Věra Jinolice půlmaraton Z40+ 10.9.2018
10.9.2018Kotyza Tomáš půlmaraton M18+ 12.9.2018
7.9.2018Koudelková Lucie #GLADIATORRACETEAM 11 km Z 8.9.2018
26.8.2018Kovář Jan Kumpáni Vyskeř půlmaraton M30+ 27.8.2018
20.7.2018Kovářová Anna OB Česká Třebová půlmaraton Z40+ 27.7.2018
11.9.2018Kozák Štěpán půlmaraton M30+ 13.9.2018
6.9.2018Kozák Pavel Jinolice půlmaraton M40+ 10.9.2018
9.9.2018Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 11 km Z 10.9.2018
9.9.2018Krajniaková Jana půlmaraton Z40+ 14.9.2018
9.9.2018Král Zdeněk Velké Přílepy půlmaraton M50+ 10.9.2018
28.5.2018Kratochvíl Jiří půlmaraton M18+ 5.6.2018
24.7.2018Krcmarova Simona 11 km Z 31.7.2018
2.9.2018Krejčí Matěj MK Nová Paka A4 CH4 4.9.2018
11.5.2018Krekels Julien půlmaraton M30+ 17.5.2018
10.9.2018Křepelová Iveta půlmaraton Z30+ 12.9.2018
13.8.2018Kriesche Alena 11 km Z 15.8.2018
5.8.2018Křížek Petr půlmaraton M40+ 10.8.2018
5.8.2018Křížková Anna půlmaraton Z30+ 10.8.2018
1.3.2018Kropáčková Barbara AR půlmaraton Z18+ 15.3.2018
10.1.2018Krupička Martin půlmaraton M30+ 12.1.2018
26.8.2018Kubát Petr půlmaraton M30+ 28.8.2018
25.6.2018Kubátová Linda Na pohodu půlmaraton Z30+ 28.6.2018
12.1.2018Kubias David půlmaraton M30+ 13.1.2018
9.9.2018Kubín Tomáš Run4fun půlmaraton M40+ 14.9.2018
24.8.2018Kubiš Tomáš půlmaraton M18+ 27.8.2018
8.4.2018Kučerová Ludmila 11 km Z 10.4.2018
26.8.2018Kučerová Pavla 11 km Z 30.8.2018
7.9.2018Kudrna Michal Sportigo.cz půlmaraton M40+ 10.9.2018
17.8.2018Kulhánek Josef půlmaraton M18+ 20.8.2018
30.5.2018Kulhánková Dana půlmaraton Z40+ 1.6.2018
22.7.2018Kulhavy Vaclav půlmaraton M40+ 24.7.2018
18.6.2018Kunosic Selma půlmaraton Z18+ 19.6.2018
8.4.2018Kutlvašrová Vlaďka OOS Vrchlabí půlmaraton Z40+ 10.4.2018
17.6.2018Kůtová Barbora BSK Kopýt(k)a půlmaraton Z30+ 19.6.2018
9.4.2018Kužel Jiří SK Šráni Frámka 11 km M 20.4.2018
23.5.2018kvapilová marie půlmaraton Z30+ 29.5.2018
12.3.2018Kvasnica Miloš půlmaraton M40+ 14.3.2018
15.6.2018Kvasnička Jaroslav 11 km M 22.6.2018
30.4.2018Kvochová Květuše 11 km Z 3.5.2018
30.4.2018Kvochová Kateřina 11 km Z 3.5.2018
22.7.2018Kybal Petr Vasa Pasa půlmaraton M30+ 24.7.2018
7.8.2018Kysela Olda Bike and Ski Bakajda půlmaraton M30+ 8.8.2018
31.8.2018Kyselová Veronika 11 km Z 4.9.2018
19.8.2018Lacina Radek Chudířáci půlmaraton M30+ 1.9.2018
9.9.2018Langr Michal Bomby 11 km M 10.9.2018
7.9.2018Latislavova Eva Běháme s radostí 11 km Z 7.9.2018
11.9.2018Laur Zbyněk půlmaraton M50+ 13.9.2018
10.9.2018Lexmanová Marcela Mattoni Freerun půlmaraton Z40+ 12.9.2018
25.7.2018Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 11 km M 25.7.2018
7.9.2018Lištinský Roman půlmaraton M30+ 10.9.2018
24.6.2018Lohová Monika Šneci v běhu půlmaraton Z30+ 26.6.2018
11.9.2018Louda Radek půlmaraton M30+ 13.9.2018
11.9.2018Louda David půlmaraton M30+ 13.9.2018
9.9.2018Loudová Markéta půlmaraton Z18+ 10.9.2018
27.7.2018Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ 27.7.2018
15.5.2018Macenauerova Tereza Vinična Hotel půlmaraton Z18+ 17.5.2018
16.6.2018Macháček Karel půlmaraton M40+ 28.6.2018
16.6.2018Macháčková Zuzana půlmaraton Z40+ 28.6.2018
6.9.2018Machačná Nikola SRTG Čelákovice 11 km Z 6.9.2018
17.2.2018Madejewský Radek půlmaraton M18+ 21.2.2018
27.6.2018Maiová Kateřina půlmaraton Z40+ 28.6.2018
21.5.2018Majerová Kateřina Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ 23.5.2018
8.12.2017Malá Věra Výletnice půlmaraton Z40+ 13.12.2017
11.9.2018Malík Ondřej Rungo.cz půlmaraton M30+ 12.9.2018
23.7.2018Malíková Klára Hakuna Matata půlmaraton Z30+ 25.7.2018
28.8.2018Malzer Petr půlmaraton M30+ 28.8.2018
10.8.2018Mannová Lea A3 D3 10.8.2018
19.8.2018Marcincakova Karin 11 km Z 27.8.2018
30.7.2018Markel Roman SWELL/Altran půlmaraton M40+ 30.7.2018
12.1.2018Martinec Robert půlmaraton M40+ 16.1.2018
19.8.2018Maruška Zdeněk Diamant půlmaraton M50+ 21.8.2018
10.8.2018Mašek Zdeněk ČSOB NaZdraví půlmaraton M30+ 11.8.2018
15.7.2018Maštálka Daniel půlmaraton M18+ 17.7.2018
17.4.2018Matějka David DAMP Family Team půlmaraton M40+ 19.4.2018
30.1.2018Matějková Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ 1.2.2018
11.9.2018Matějů Pavlína půlmaraton Z30+ 13.9.2018
28.7.2018Mátl Radek TK Radošovice půlmaraton M30+ 10.8.2018
23.4.2018Matoušková Eva půlmaraton Z40+ 25.4.2018
9.8.2018Matoušková Petra SKP Nymburk 11 km Z 15.8.2018
10.5.2018Mazancová Lucie 11 km Z 14.5.2018
30.8.2018Medlik Jan Nwow půlmaraton M18+ 1.9.2018
21.8.2018Medunova Dagmar Zatac Brusel půlmaraton Z40+ 24.8.2018
9.9.2018Melgrová Viola L+L Team A5 D5 10.9.2018
4.9.2018Metelka Tomáš Hradec Králové A4 CH4 10.9.2018
3.9.2018Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové půlmaraton Z40+ 4.9.2018
18.7.2018Michalčík David půlmaraton M30+ 20.7.2018
9.9.2018Míchalová Šárka 11 km Z 12.9.2018
2.9.2018Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky půlmaraton Z40+ 5.9.2018
12.4.2018Muller Jan půlmaraton M30+ 14.4.2018
3.7.2018Myšková Karolina KoaSquad půlmaraton Z40+ 13.7.2018
15.8.2018Nečas Vladimír půlmaraton M30+ 16.8.2018
24.6.2018Nečesaná Šárka BSK Kopýt(k)a půlmaraton Z30+ 26.6.2018
24.8.2018Nechanická Karin 11 km Z 28.8.2018
4.9.2018Nedeliaková Andrea půlmaraton Z40+ 5.9.2018
4.9.2018Němcová Tereza SPK Zaloňov 11 km JZ 6.9.2018
4.9.2018Němcová Lenka SPK Zaloňov 11 km Z 6.9.2018
4.9.2018Němcová Šárka SPK Zaloňov 11 km JZ 6.9.2018
5.9.2018Nemšák Miroslav RunSport team půlmaraton M40+ 10.9.2018
7.1.2018Nevečeřalová Michaela půlmaraton Z18+ 10.1.2018
13.2.2018Nezbeda Tomáš půlmaraton M30+ 15.2.2018
30.3.2018Nosková Daniela D&D 11 km Z 5.4.2018
12.4.2018Novák Martin Něco vtipnýho půlmaraton M18+ 14.4.2018
13.5.2018Novák Antonín Remy team půlmaraton M50+ 17.5.2018
11.9.2018Novák Karel půlmaraton M50+ 12.9.2018
11.6.2018Novák Tomáš půlmaraton M30+ 13.6.2018
29.8.2018Novák Matěj Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce půlmaraton M18+ 31.8.2018
31.8.2018Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka půlmaraton Z18+ 4.9.2018
6.8.2018Nováková Věra VeGa půlmaraton Z40+ 10.8.2018
11.9.2018Nováková Simona půlmaraton Z30+ 11.9.2018
9.5.2018Novotná Ivana půlmaraton Z50+ 17.5.2018
21.3.2018Novotný Filip Klenečská půlmaraton M40+ 23.3.2018
9.8.2018Novotný Jiří UNO Srch půlmaraton M40+ 15.8.2018
9.9.2018Odehnalová Marie 11 km Z 12.9.2018
21.5.2018Odnoha David Kosmorunners půlmaraton M40+ 24.5.2018
5.6.2018Olahová Zuzana Ladyhawks půlmaraton Z40+ 6.6.2018
11.9.2018Ouhrabka Dominik A2 CH2 13.9.2018
11.9.2018Ouhrabková Veronika půlmaraton Z30+ 13.9.2018
11.9.2018Ouhrabková Elena A1 D1 13.9.2018
2.8.2018Padevět Radim půlmaraton M18+ 6.8.2018
3.9.2018Pallayová Kristína půlmaraton Z30+ 3.9.2018
24.8.2018Pánková Christiane 11 km Z 27.8.2018
30.8.2018Panožková Martina 11 km Z 31.8.2018
6.8.2018Pasquier Guillaume půlmaraton M40+ 8.8.2018
26.6.2018Paukertová Marcela Na pohodu půlmaraton Z40+ 28.6.2018
9.9.2018paulů blanka maratonstav úpice 11 km Z 10.9.2018
2.9.2018Pavel Cihak Bauer Ski Team půlmaraton M40+ 4.9.2018
13.4.2018Pavelka Michal KČT Nový Bydžov půlmaraton M30+ 25.4.2018
11.9.2018Pavlíček Michal Svépravice půlmaraton M30+ 13.9.2018
6.9.2018Pavlíček Rudolf SRTG Strupčice půlmaraton M40+ 7.9.2018
27.6.2018Pavlů Milan 11 km M 28.6.2018
18.8.2018Pávová Gabriela Čápici 11 km Z 20.8.2018
25.7.2018Pecina David ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40+ 25.7.2018
10.9.2018Pelc Matyáš Pelcata A6 CH6 12.9.2018
10.9.2018Pelc Tadeáš Pelcata A5 CH5 12.9.2018
11.9.2018Pelc Václav OB Strakonice půlmaraton M50+ nezaplaceno
10.9.2018Pelcová Pavla Pavluška 11 km Z 12.9.2018
27.8.2018Pešl Josef TT Loko Beroun půlmaraton M30+ 5.9.2018
11.9.2018Peterová Věra #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z40+ 13.9.2018
11.9.2018Petr Jan OutdoorOutsiders půlmaraton M30+ 12.9.2018
11.9.2018Petsch Jaroslav Vebrovyboudy.com půlmaraton M40+ 13.9.2018
2.9.2018Picek Lukáš Semily půlmaraton M30+ 4.9.2018
24.6.2018Pícha Jan Šneci v běhu půlmaraton M30+ 26.6.2018
11.9.2018Pilbauerová Kateřina půlmaraton Z18+ 11.9.2018
14.4.2018Pisková Ilona Mont Blanc půlmaraton Z40+ 19.4.2018
9.9.2018Pivoňková Lenka L+L Team 11 km Z 10.9.2018
12.6.2018Pohl Marek 11 km M 26.6.2018
12.6.2018Pohlová Gabriela půlmaraton Z30+ 26.6.2018
30.7.2018Pospíšil Daniel půlmaraton M40+ 31.7.2018
27.8.2018Pospíšil Adam Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton M40+ 6.9.2018
1.9.2018Pospíšil Jaroslav půlmaraton M40+ 4.9.2018
14.6.2018Povolný Josef půlmaraton M40+ 19.6.2018
21.8.2018Pražáková Tereza 11 km Z 21.8.2018
4.9.2018Prchal Pavel GP Kolín půlmaraton M50+ 10.9.2018
24.7.2018Přichystal Jiří půlmaraton M18+ 25.7.2018
8.7.2018Procházka Ivo půlmaraton M40+ 12.7.2018
23.5.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM A3 D3 26.5.2018
7.3.2018Průša Václav půlmaraton M50+ 14.3.2018
18.1.2018Pšenička Jaroslav půlmaraton M40+ 18.1.2018
1.9.2018Pšenková Tereza A3 D3 4.9.2018
1.9.2018Pšenková Eliška A4 D4 4.9.2018
1.9.2018Pšenková Iva půlmaraton Z30+ 4.9.2018
5.6.2018Ptáčková Radmila Sokol Podlázky půlmaraton Z40+ 6.6.2018
8.9.2018Pulda Štěpán půlmaraton M40+ 10.9.2018
7.9.2018Pullman Miroslav Jablonec nad Nisou půlmaraton M60+ 10.9.2018
7.8.2018Půlpán Roman KOB Choceň půlmaraton M50+ 15.8.2018
23.6.2018Racková Eliška půlmaraton Z30+ 26.6.2018
10.9.2018Raisová Barbora půlmaraton Z18+ 10.9.2018
21.7.2018Raitmajer Václav půlmaraton M30+ 24.7.2018
27.5.2018Rajtarova Alzbeta 11 km Z 29.5.2018
21.5.2018Randáková Helena OB Vrchlabí půlmaraton Z40+ 23.5.2018
2.6.2018Rapčák Láďa Hostinec U Tří pírek půlmaraton M40+ 5.6.2018
9.8.2018Raulová Ema A2 D2 10.8.2018
9.8.2018Raulová Radka Rungo pro ženy půlmaraton Z30+ 15.8.2018
14.4.2018Regner Tomáš Biatlon Liberec 11 km M 19.4.2018
10.9.2018Řeháčková Ivana půlmaraton Z18+ 12.9.2018
16.5.2018Rejchrt Milan půlmaraton M40+ 23.5.2018
23.8.2018Rejha Lukáš MoroSystems 11 km M 24.8.2018
23.8.2018Rejhová Tereza A1 D1 24.8.2018
9.9.2018Remšík David půlmaraton M18+ 10.9.2018
16.8.2018Řezáč Jan Podolští běžci půlmaraton M40+ 16.8.2018
6.9.2018Řezáčová Stella Podolští běžci A1 D1 10.9.2018
13.4.2018Richtrova Helena Gomango půlmaraton Z40+ 20.4.2018
30.5.2018Říha Jan půlmaraton M30+ 31.5.2018
9.7.2018Rohrbacher Tomáš půlmaraton M30+ 12.7.2018
31.8.2018Rudolfova Jana Draci Trutnov půlmaraton Z40+ 8.9.2018
10.9.2018Ryba Roman Neratovice 11 km M 10.9.2018
14.8.2018Rychnová Markéta půlmaraton Z18+ 21.8.2018
13.5.2018Šabaka Petr půlmaraton M40+ 17.5.2018
4.5.2018Šabatka Jan půlmaraton M30+ 14.5.2018
13.8.2018Šachová Aneta Unicorn Bitches půlmaraton Z18+ 15.8.2018
23.4.2018Sadílková Petra Viničná Hotel půlmaraton Z18+ 2.5.2018
26.8.2018Šafránková Rita IThinkBeer půlmaraton Z30+ 28.8.2018
31.5.2018Šámal Oldřich iQLANDIA 11 km M 2.6.2018
27.7.2018Sangho Aline půlmaraton Z18+ 31.7.2018
10.6.2018Šanko Jan půlmaraton M50+ 11.6.2018
12.7.2018Šantinová Gabriela Šantinová půlmaraton Z18+ 14.7.2018
11.9.2018Schmidt Matěj FK Vysoká nad Labem A4 CH4 13.9.2018
11.9.2018Schmidt Vojtěch FK Vysoká nad Labem A3 CH3 13.9.2018
12.4.2018Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí půlmaraton Z40+ 13.4.2018
10.6.2018Schwagerová Veronika půlmaraton Z18+ 13.6.2018
14.8.2018Šebková Petra půlmaraton Z40+ 15.8.2018
3.9.2018Sedláček Roman Activity Lanškroun půlmaraton M50+ 7.9.2018
10.9.2018Sedláčková Romana Na pohodu s.r.o. 11 km Z 10.9.2018
11.9.2018Šefcová Eva SKI Police nad Metují,z.s. půlmaraton Z50+ 13.9.2018
11.9.2018Šeflová Vendula půlmaraton Z30+ 13.9.2018
20.8.2018Semerák Ivo Lau Team Kněžmost půlmaraton M40+ 21.8.2018
5.9.2018Šenberk Jiří půlmaraton M40+ 6.9.2018
28.12.2017Simandl Ondřej Dvojčátka půlmaraton M18+ 30.12.2017
28.12.2017Simandl Radek Dvojčátka půlmaraton M18+ 30.12.2017
31.12.2017Simandlová Pavlína půlmaraton Z40+ 3.1.2018
9.9.2018Šimonová Magdalena 11 km Z 10.9.2018
19.12.2017Šindelář Jiří BŽB půlmaraton M30+ 22.12.2017
9.9.2018Šindelářová Lenka 11 km Z 10.9.2018
4.9.2018Šinkovská Olga SPORTVISIO TEAM 11 km Z 4.9.2018
6.9.2018Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM A5 CH5 6.9.2018
6.9.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A3 CH3 6.9.2018
7.8.2018Šíp Michal Staré pily Teplice půlmaraton M30+ 10.8.2018
23.8.2018Skalický Petr půlmaraton M40+ 23.8.2018
10.9.2018Skalický Josef ACTIVITY Lanškroun / Žichlínek půlmaraton M50+ 12.9.2018
21.8.2018Sláma Martin SPORTVISIO Team.cz půlmaraton M50+ 21.8.2018
4.9.2018Šlambora Jakub AC GoMango Högner půlmaraton M30+ 10.9.2018
6.9.2018Slaninová Lída Jičín půlmaraton Z60+ 7.9.2018
17.8.2018Slánská Kateřina půlmaraton Z30+ 21.8.2018
10.5.2018Slavík Daniel půlmaraton M18+ 14.5.2018
27.6.2018Slavíková Martina půlmaraton Z50+ 28.6.2018
5.7.2018Smolíková Eliška BSK kopýt(k)a půlmaraton Z30+ 18.7.2018
22.5.2018Smolová Michaela půlmaraton Z30+ 24.5.2018
30.3.2018Smudek Jiří 11 km M 5.4.2018
30.5.2018Snopková Kateřina půlmaraton Z30+ 1.6.2018
27.8.2018Sofín Luděk Sófa půlmaraton M40+ 28.8.2018
17.8.2018Šolta Marcel SRTG Strupčice půlmaraton M40+ 20.8.2018
7.5.2018Sopek Tomas půlmaraton M40+ 14.5.2018
24.8.2018Součková Zuzana půlmaraton Z18+ 27.8.2018
24.7.2018Špatenka Jindřich Altran CZ 11 km M 27.7.2018
26.7.2018Špínová Eva Avewomen půlmaraton Z30+ 31.7.2018
27.5.2018Spišiaková Magdalena Viničná Hotel půlmaraton Z18+ 28.5.2018
6.9.2018Šrejberová Ludmila půlmaraton Z30+ 8.9.2018
3.8.2018Staňková Veronika TJ Sokol Podlázky půlmaraton Z18+ 7.8.2018
23.6.2018Starý Jan půlmaraton M30+ 26.6.2018
5.8.2018Štemberová Věra půlmaraton Z30+ 16.8.2018
7.9.2018Štemberová Elen A2 D2 10.9.2018
13.1.2018Stezka Václav správná stezka půlmaraton M40+ 16.1.2018
13.1.2018Stezková Jana půlmaraton Z50+ 16.1.2018
7.9.2018Strejcovská Karolína půlmaraton Z18+ 8.9.2018
28.8.2018Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky 11 km M 1.9.2018
26.8.2018Šulc Pavel LKP Jičín půlmaraton M50+ 27.8.2018
13.8.2018Šváb Michal MP Mahonyroach 11 km M 15.8.2018
16.8.2018Švecová Monika půlmaraton Z40+ 29.8.2018
11.6.2018Svitek Andrej Máme jiný problém... půlmaraton M30+ 13.6.2018
16.5.2018Svoboda Michal půlmaraton M30+ 17.5.2018
16.4.2018Svoboda Tomáš 11 km M 21.4.2018
11.9.2018Svobodová Jana Calamity půlmaraton Z40+ 12.9.2018
16.5.2018Svobodová Petra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ 17.5.2018
23.2.2018Svobodová Iva L + L běháme pro radost půlmaraton Z18+ 27.2.2018
25.7.2018Svozilíková Zuzana půlmaraton Z18+ 27.7.2018
30.4.2018Thoř Luděk půlmaraton M30+ 2.5.2018
14.2.2018Tichá Daniela šmudlové :-) půlmaraton Z30+ 28.2.2018
8.9.2018Tichý Roman OutdoorOutsiders 11 km M 10.9.2018
13.8.2018Tkadlec Miroslav půlmaraton M30+ 17.8.2018
20.8.2018Tkadleček Jakub strcprstskrzkost půlmaraton M30+ 21.8.2018
30.8.2018Tomášková Jana Báječné ženy v běhu 11 km Z 6.9.2018
23.7.2018Tomeš Jakub SWELL/Altran 11 km M 23.7.2018
11.6.2018Tomíšek Michal půlmaraton M40+ 19.6.2018
11.9.2018Tomšíková Lenka Šneček team 11 km Z 13.9.2018
21.8.2018Toncar Květoslav Aikido Dojo MB půlmaraton M40+ 22.8.2018
14.8.2018Trčálek Martin půlmaraton M18+ 16.8.2018
29.8.2018Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky půlmaraton Z30+ 5.9.2018
12.8.2018Troller Tomáš půlmaraton M40+ 23.8.2018
14.8.2018Trop Jakub PK TEAM půlmaraton M30+ 17.8.2018
11.7.2018Trpišovská Iveta Běhám pro radost půlmaraton Z40+ 14.7.2018
12.7.2018Trpišovský František Běhám pro radost půlmaraton M40+ 14.7.2018
15.8.2018Truxová Anděla Ladyhawks půlmaraton Z40+ 15.8.2018
28.8.2018Tůmová Dagmar Vrchlabí půlmaraton Z40+ 30.8.2018
10.9.2018Turková Lenka SRTG Most půlmaraton Z30+ 12.9.2018
28.5.2018Uhlig Markus Sport Plauen půlmaraton M40+ 29.5.2018
25.8.2018uhříček petr perštejn půlmaraton M40+ 30.8.2018
22.8.2018Ukuš Martin Spartan půlmaraton M18+ 28.8.2018
28.8.2018Ungerman Antonín TJ Sokol Podlázky půlmaraton M40+ 29.8.2018
28.5.2018Vagenknechtová Eva půlmaraton Z30+ 29.5.2018
31.12.2017Valenta Jiří půlmaraton M40+ 3.1.2018
7.1.2018Valeš Lukáš MáslaLiberec půlmaraton M30+ 10.1.2018
10.9.2018Váňa Aleš - 11 km M 12.9.2018
25.8.2018vaníková bohunka ak horažďovice 11 km Z 1.9.2018
10.9.2018Vávra Štěpán půlmaraton M18+ 12.9.2018
11.9.2018Vebr Stanislav půlmaraton M40+ 12.9.2018
28.8.2018Věchet Ladislav Česká Lípa půlmaraton M40+ 30.8.2018
19.6.2018Veselý Petr OlfinCar s.r.o. půlmaraton M30+ 26.6.2018
24.8.2018Vida Michal Rumy na vodě 11 km M 28.8.2018
15.3.2018Vidlarova Lucie Líný lemry půlmaraton Z30+ 15.3.2018
26.6.2018Vilímek Petr Novomanželé půlmaraton M18+ 30.6.2018
26.6.2018Vilímková Lucie Novomanželé půlmaraton Z30+ 30.6.2018
26.8.2018Vinšová Romana 11 km Z 28.8.2018
25.5.2018Vitásek Aleš SRTG Mladá Boleslav 11 km M 29.5.2018
11.9.2018Vitmajerova Petra 11 km Z 14.9.2018
8.9.2018Vlachynská Kristýna HaKi-run půlmaraton Z40+ 12.9.2018
22.2.2018Vodička Ondřej Líný lemry půlmaraton M30+ 8.3.2018
30.8.2018Vohanka Jiří jirkovosportovani půlmaraton M30+ 1.9.2018
31.5.2018Vojtěch JIří 11 km M 1.6.2018
5.9.2018Vojteková Michaela Hodkovice nad Mohelkou půlmaraton Z18+ 10.9.2018
18.5.2018Vondra Martin 11 km M 22.5.2018
18.5.2018Vondrová Radka KAMARADI 11 km Z 23.5.2018
24.8.2018Votypková Pavla BŽB, Run4Fun půlmaraton Z40+ 24.8.2018
11.9.2018Vrabec Jan 11 km M 15.9.2018
10.8.2018Vraj Pavel 11 km M 10.8.2018
6.9.2018Vrba Petr RUN magazine team půlmaraton M40+ 6.9.2018
10.9.2018Vyhlídal Jiří Altran CZ půlmaraton M30+ 12.9.2018
19.7.2018Vymlátilová Petra MENZO půlmaraton Z30+ 24.7.2018
10.5.2018Waňková Dita Tj Tichá ulička půlmaraton Z40+ 14.5.2018
14.3.2018Wenzel Martin půlmaraton M50+ 16.3.2018
10.9.2018Wiedeman René Sokol Podlázky půlmaraton M40+ 14.9.2018
19.6.2018Zahrádka Jiří Sobotka rally team půlmaraton M30+ 19.6.2018
26.8.2018Zajíček Josef 11 km M 4.9.2018
7.8.2018Zaloudek Jan ElevenRunTeam 11 km M 7.8.2018
10.9.2018Žalská Barbora AVEWomen půlmaraton Z30+ 15.9.2018
5.6.2018Záveská Nina Ladyhawks půlmaraton Z40+ 6.6.2018
19.6.2018Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z18+ 21.6.2018
19.6.2018Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50+ 21.6.2018
7.6.2018Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton M30+ 8.6.2018
10.7.2018Zdržálková Petra Sokol Harta půlmaraton Z30+ 21.7.2018
9.9.2018Žebráková Táňa půlmaraton Z30+ 12.9.2018
23.8.2018Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK půlmaraton M30+ 27.8.2018
26.8.2018Zelenková Hana půlmaraton Z50+ 27.8.2018
7.9.2018Zemanová Jitka půlmaraton Z50+ 10.9.2018
10.5.2018Zemanová Petra Šneci v běhu půlmaraton Z30+ 14.5.2018
12.2.2018Ženíšek Radek Atletika Doksy půlmaraton M40+ 27.2.2018
27.1.2018Zítko Petr KSK Koldín půlmaraton M30+ 31.1.2018
23.4.2018Zoller Rudolf běháme s radostí půlmaraton M50+ 27.4.2018
31.5.2018Zoubek Zdeněk SWSL Lučany nad Nisou půlmaraton M40+ 2.6.2018
30.12.2017Zvěřina Tomáš Magna půlmaraton M40+ 3.1.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.