Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina Olfincar HRADECKÝ PŮLMARATON A ČSOB MARATON HRADEC KRÁLOVÉ 2018

Statistika přihlášených

Trať
K4půlmaraton1122
Dmaraton186
A4A420
A5A512
A3A36
A1A16
A2A25
A6A64
Kategorie
M40+Muži 40 - 49 let225
M30+Muži 30 - 39 let223
M18+Muži 18 - 29 let102
Z40+Ženy 40 - 49 let98
Z30+Ženy 30 - 39 let91
DDvojice91
STŠtafeta78
Z18+Ženy 18 - 29 let74
M40Muži 40 - 49 let64
M50+Muži 50 - 59 let56
M30Muži 30 - 39 let48
IZSMIZS muži - (pouze Policie ČR, HZS, SDH, Armáda ČR, Městská policie, Vězeňská služba)36
M60+Muži 60 a více let21
M18Muži 18 - 29 let19
Z50+Ženy 50 - 59 let19
M50Muži 50 - 59 let18
Z40Ženy 40 - 49 let11
D4Dívky 9 - 10 let (2008 - 2009)11
Z18Ženy 18 - 29 let9
CH4Chlapci 9 - 10 let (2008 - 2009)9
Z30Ženy 30 - 39 let9
D5Dívky 11 - 12 let (2006 - 2007)8
D3Dívky 7 - 8 let (2010 - 2011)6
M60Muži 60 a více let6
IZSZIZS ženy - (pouze Policie ČR, HZS, SDH, Armáda ČR, Městská policie, Vězeňská služba)5
CH5Chlapci 11 - 12 let (2006 - 2007)4
CH2Chlapci 5 - 6 let (2012 - 2013)3
CH1Chlapci do 4 let (2014 a mladší)3
Z60+Ženy 60 a více let3
D1Dívky do 4 let (2014 a mladší)3
D6Dívky 13 - 14 let (2004 - 2005)2
D2Dívky 5 - 6 let (2012 - 2013)2
CH6Chlapci 13 - 14 let (2004 - 2005)2
Z50Ženy 50 - 59 let2
Celkem přihlášených1361

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.4.2018Abrahamova Vladka půlmaraton Z40+ 12.4.2018
17.9.2018Adámek Jan RUN magazine Team půlmaraton M30+ 17.9.2018
1.5.2018Adamíra Jan půlmaraton M30+ 3.5.2018
30.12.2017Adamírová Lenka půlmaraton Z18+ 3.1.2018
24.9.2018Albastová Slavěna maraton Z18 nezaplaceno
13.8.2018Andrle Jakub maraton M30 15.8.2018
4.9.2018Andrle Tomáš Kostelec n.Č.l. maraton M30 6.9.2018
9.8.2018Antuš Erik SANUS HK půlmaraton M40+ 15.8.2018
25.6.2018Ayrer Martin půlmaraton M30+ 4.7.2018
27.8.2018Babáková Andrea Báječné ženy v běhu půlmaraton Z18+ 4.9.2018
23.9.2018Baborský Tomáš A1 CH1 nezaplaceno
23.9.2018Baborský David A1 CH1 nezaplaceno
5.9.2018Bača Jan HPI-CZ půlmaraton M40+ 12.9.2018
5.9.2018Bača Jáchym LANATAL A5 CH5 12.9.2018
5.9.2018Bača Matyáš LANATAL A6 CH6 12.9.2018
12.4.2018Bačkovská Petra půlmaraton Z40+ 16.4.2018
21.3.2018Bagová Linda Glatt maraton Z18 21.3.2018
31.5.2018Balušík Michal KČT Nový Bydžov maraton M40 5.6.2018
12.6.2018Barešová Zuzana půlmaraton Z30+ 15.6.2018
30.5.2018Barna Martin Ždimiators půlmaraton M30+ 1.6.2018
31.8.2018Bárová Anna půlmaraton Z18+ 4.9.2018
17.8.2018Bárta Libor půlmaraton M40+ 20.8.2018
6.5.2018Bartáková Anna maraton Z18 8.5.2018
9.6.2018Bártek Milan půlmaraton M18+ 13.6.2018
14.8.2018Bartonicek Petr Zborov 1917 půlmaraton M30+ 15.8.2018
13.8.2018Bartoňková Nina AK Drnovice půlmaraton Z18+ 15.8.2018
19.9.2018Bartoš Petr Zahrádkáři Svatý Jiří půlmaraton M50+ 20.9.2018
24.9.2018Bartoš Ondřej RTZlo půlmaraton IZSM nezaplaceno
24.9.2018Barvič Michal půlmaraton M30+ nezaplaceno
10.7.2018Bauerová Lucie OCR Runners Olomouc půlmaraton Z18+ 12.7.2018
21.2.2018Baxa Simona 3DFuture půlmaraton Z30+ 2.3.2018
11.9.2018Bažantová Andrea Sokol Hradec Králové půlmaraton Z30+ 13.9.2018
1.9.2018Bednář Pavel půlmaraton M50+ 7.9.2018
16.9.2018Bedrna Radek BMBK půlmaraton M40+ 18.9.2018
24.9.2018Bedroš Roman RETIA půlmaraton M30+ 24.9.2018
24.9.2018Bělehrádek Pavel TJ Čolek půlmaraton M60+ nezaplaceno
3.9.2018Bělohlávek Jiří ELDIS Pardubice maraton M40 3.9.2018
25.9.2018Běloušek Martin maraton M18 25.9.2018
22.8.2018Benák Lukáš půlmaraton M18+ 24.8.2018
26.12.2017Bendl Petr půlmaraton IZSM 29.12.2017
26.12.2017Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton Z30+ 29.12.2017
16.7.2018Beneda Jan Hoesch půlmaraton M30+ 18.7.2018
28.12.2017Beneš Petr půlmaraton M30+ 30.12.2017
12.8.2018Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton M30+ 15.8.2018
10.9.2018Beneš Daniel Černí koně půlmaraton M30+ 10.9.2018
23.9.2018Benko Jan AC Gomango Hogner maraton M40 nezaplaceno
31.7.2018Beránek Jan půlmaraton M18+ 2.8.2018
26.8.2018Bergmann David půlmaraton M40+ 27.8.2018
25.5.2018Bergmanová Eva půlmaraton Z18+ 29.5.2018
19.3.2018Berka Milan půlmaraton M50+ 21.3.2018
30.8.2018Berka Tomáš Zdravotní klaun půlmaraton D 4.9.2018
Tým: Budík-Houskaneobsazeno
2.8.2018Berná Eva Bühler motor půlmaraton Z40+ 2.8.2018
7.5.2018Bervid Jiří 2hasance půlmaraton M30+ 14.5.2018
15.9.2018Bičiště Tomáš půlmaraton M30+ 18.9.2018
26.8.2018Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40+ 27.8.2018
6.3.2018Bísek Miroslav SK Bafana půlmaraton M40+ 8.3.2018
26.8.2018Bittner Josef Vitality Brno půlmaraton M40+ 31.8.2018
31.8.2018Bittnerová Vendula půlmaraton Z30+ 4.9.2018
26.12.2017Bláha Jiří Houme Coowa Team půlmaraton M40+ 3.1.2018
31.8.2018Bláha Matěj A1 CH1 1.9.2018
26.12.2017Bláhová Tereza TJ Sokol HK A5 D5 4.1.2018
31.8.2018Bláhová Klára A2 D2 1.9.2018
4.9.2018Blažka Dušan Svitavy maraton M40 6.9.2018
31.8.2018Blažková Bibiána půlmaraton D 4.9.2018
Tým: Hujeři↳ Vidová Barbora
26.8.2018Bočkayová Veronika půlmaraton Z18+ 28.8.2018
16.8.2018Bolechová Veronika půlmaraton Z30+ 22.8.2018
8.7.2018Borovička Radko půlmaraton M40+ 11.7.2018
7.8.2018Bouchal Hynek maraton M40 10.8.2018
10.4.2018Bouhi Stéphanie maraton Z30 12.4.2018
26.12.2017Brabec Jiří ukaž Šárce záda :) maraton M40 28.12.2017
31.8.2018Brabec Jan půlmaraton M40+ 4.9.2018
1.9.2018Brablec Michal půlmaraton M30+ 10.9.2018
31.8.2018Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic maraton M50 4.9.2018
9.9.2018Braunová Lucie SKP Harrachov půlmaraton Z30+ 9.9.2018
28.8.2018Brázdilová Kateřina půlmaraton Z18+ 30.8.2018
13.12.2017Breburdová Hana MK Kladno maraton Z50 20.12.2017
28.8.2018Břeň Václav půlmaraton M18+ 30.8.2018
14.8.2018Břešťanová Kateřina UNICORN půlmaraton D 15.8.2018
Tým: UNICORN↳ Serbousek OndřejUNICORN
30.8.2018Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z40+ 7.9.2018
15.8.2018Březinová Alena run4run půlmaraton Z30+ 16.8.2018
26.6.2018Brod Sabrina Bühler Motor půlmaraton Z30+ 26.6.2018
19.9.2018Brouček Pavel adidas Runners půlmaraton M40+ 20.9.2018
15.9.2018Brožek Radmil KRB Chrudim půlmaraton M60+ 18.9.2018
20.9.2018Brůj Pavel půlmaraton M30+ 25.9.2018
30.8.2018Brustmann Ondra Dalmácko půlmaraton M30+ 1.9.2018
31.8.2018Brychová Eva SK Dobřany půlmaraton Z30+ 1.9.2018
20.5.2018Bureš Vladimír půlmaraton M40+ 23.5.2018
28.8.2018Bureš Michal maraton M40 29.8.2018
24.9.2018Bureš Ivo půlmaraton M40+ nezaplaceno
12.9.2018Burešová Kateřina půlmaraton Z40+ 13.9.2018
17.9.2018Burešová Ivana půlmaraton Z40+ 19.9.2018
24.9.2018Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové půlmaraton Z40+ 24.9.2018
30.7.2018Bürger Jaroslav DuPont půlmaraton M50+ 31.7.2018
13.12.2017Buřval Lukáš půlmaraton M18+ 16.12.2017
13.12.2017Buřvalová Anežka půlmaraton Z18+ 16.12.2017
22.9.2018Buttafoco Marco půlmaraton M30+ nezaplaceno
30.8.2018Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M40+ 1.9.2018
31.8.2018Čápová Kateřina půlmaraton Z30+ 1.9.2018
28.8.2018Částek Michal Fort SMC půlmaraton M40+ 30.8.2018
19.6.2018Čech František půlmaraton M30+ 19.6.2018
30.8.2018Čechová Iva půlmaraton Z40+ 1.9.2018
23.8.2018Cejpek Stanislav půlmaraton M40+ 24.8.2018
18.9.2018Cejpová Tereza půlmaraton Z30+ nezaplaceno
31.12.2017Celar Marek Run4fun půlmaraton M30+ 9.1.2018
20.3.2018Čentíš Ján Čáslav půlmaraton IZSM 21.3.2018
11.9.2018Čepek Michal maraton M40 12.9.2018
6.12.2017čepela milan půlmaraton M40+ 15.12.2017
29.8.2018Čepelka Petr půlmaraton M30+ 30.8.2018
18.7.2018Čepková Hana Český běžecký klub maraton Z30 24.7.2018
27.6.2018Čermák Zdeněk půlmaraton M40+ 5.7.2018
18.9.2018Čermák Martin Mrkvičky maraton M40 nezaplaceno
9.6.2018Čermáková Lucie půlmaraton Z18+ 13.6.2018
8.4.2018Černá Markéta Olík neví půlmaraton D 11.4.2018
Tým: Olík nevíneobsazeno
6.5.2018Černá Jana půlmaraton Z30+ 8.5.2018
14.7.2018Černá Petra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ 18.7.2018
30.4.2018Černý Miroslav půlmaraton M30+ 4.5.2018
5.9.2018Černý Jan EEF o.s. půlmaraton M30+ 7.9.2018
17.9.2018Černý Tomáš 25A půlmaraton M40+ 19.9.2018
25.9.2018Čeřovský Luděk půlmaraton M18+ nezaplaceno
16.9.2018Červinková Eliška půlmaraton Z18+ 18.9.2018
11.8.2018Česal Martin půlmaraton M30+ 17.8.2018
3.6.2018Chaloupecký Martin půlmaraton M18+ 5.6.2018
26.8.2018Chaloupka Filip Kamarádi půlmaraton M30+ 1.9.2018
26.8.2018Chaloupkova Martina Kamarádi půlmaraton Z30+ 1.9.2018
21.8.2018Chlanda Oldřich ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK půlmaraton M40+ 23.8.2018
29.8.2018Chlumský Tomáš půlmaraton M18+ 4.9.2018
31.8.2018Chmelík Petr Chmelik team půlmaraton M18+ 4.9.2018
26.7.2018Chourová Martina půlmaraton Z40+ 27.7.2018
9.9.2018Chrástecká Antonie půlmaraton Z30+ 12.9.2018
23.7.2018Chrumko Adam maraton M18 2.8.2018
10.9.2018Chrumková Jana půlmaraton Z18+ 12.9.2018
23.9.2018Chvojka Dominik půlmaraton M40+ 25.9.2018
30.8.2018Číhař Tomáš půlmaraton M40+ 1.9.2018
5.6.2018cita jan hc bily ujezd půlmaraton M30+ 5.6.2018
27.12.2017Číž Josef půlmaraton M40+ 29.12.2017
10.8.2018Cöger Martin půlmaraton M18+ 17.8.2018
2.9.2018Čonka Martin Nehery půlmaraton M40+ 4.9.2018
11.6.2018Coufal Rostislav půlmaraton M30+ 13.6.2018
22.8.2018Cyrankowská Martina půlmaraton Z18+ 22.8.2018
26.12.2017Cyrany Jiří fitclubjicin půlmaraton M40+ 28.12.2017
19.12.2017Czagan Jan SDH Dědek půlmaraton M40+ 21.12.2017
5.12.2017Daňha Tomáš půlmaraton M40+ 7.12.2017
13.9.2018Danielka Filip půlmaraton M18+ 15.9.2018
17.6.2018Dařbuján Lukáš maraton M40 19.6.2018
25.6.2018Dařbujánová Dorothea A4 D4 3.7.2018
25.6.2018Dařbujánová Valentina A4 D4 3.7.2018
13.4.2018Daubner Jan půlmaraton M40+ 19.4.2018
13.4.2018Daubnerová Renata půlmaraton Z30+ 19.4.2018
13.8.2018David Václav Údolí sviní půlmaraton M40+ 15.8.2018
15.4.2018Demel Ondřej Proindustry půlmaraton M30+ 20.4.2018
26.6.2018Dietrich Nikolaus Bühler Motor půlmaraton M40+ 26.6.2018
30.8.2018Dlabáček Martin půlmaraton M30+ 31.8.2018
28.8.2018Dlabáčková Miroslava Zdravka team půlmaraton Z60+ 5.9.2018
17.6.2018Dlouhá Dana RAC půlmaraton Z40+ 19.6.2018
30.8.2018Dlouhá Roberta Šlemrgang půlmaraton D 6.9.2018
Tým: Šlemrgang↳ Doležel Tomᚊlemrgang
13.9.2018Dobeš Václav HZS JMK, HS- Břeclav půlmaraton IZSM 19.9.2018
30.8.2018Dobřemysl Kamil maraton M40 1.9.2018
25.7.2018Dobrkovský Miroslav půlmaraton M18+ 27.7.2018
17.8.2018Dočkal Petr půlmaraton M40+ 17.8.2018
21.8.2018Dočkálek Libor Nordic Team půlmaraton M40+ 22.8.2018
10.8.2018Dogaru Vasil Rungo.cz půlmaraton M30+ 11.8.2018
24.9.2018Dolecek Josef Fort SMC Usti nad Orlici půlmaraton M30+ nezaplaceno
5.9.2018Doleželová Tereza Rozběháme UH + Slabý odvar půlmaraton Z30+ 10.9.2018
23.7.2018Dominik Petr půlmaraton M40+ 26.7.2018
27.6.2018Došel Jan půlmaraton M18+ 28.6.2018
22.6.2018Dostál Václav Unicorn maraton M30 26.6.2018
1.8.2018Dostál Michal Pandovic půlmaraton M30+ 1.8.2018
6.9.2018Dostál Michal půlmaraton M30+ 8.9.2018
30.5.2018Doubek Lukáš FIDOBAR maraton M40 1.6.2018
11.2.2018Doucha Jiří Hvězda Pardubice maraton M40 14.2.2018
24.11.2017Dovičín Michal BBB team (Báječní Bratři Běží) půlmaraton M30+ 2.12.2017
24.11.2017Dovičín Petr BBB team (Báječní Bratři Běží) půlmaraton M30+ 28.11.2017
10.8.2018Dressler Jan Piccadilly Bühler půlmaraton D 10.8.2018
Tým: Buehler Motor 23↳ Vobořil MartinPiccadilly Bühler
18.7.2018Drobník Tomáš půlmaraton M50+ 24.7.2018
25.9.2018Drozd Jiří Mopos Pce půlmaraton M60+ nezaplaceno
19.8.2018Dufková Šárka půlmaraton Z30+ 20.8.2018
30.8.2018Dundáček Ondřej Triathlon Team Chrudim půlmaraton M30+ 7.9.2018
19.9.2018Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim půlmaraton Z30+ 22.9.2018
24.9.2018Dunděrová Kamila Kino Řevnice půlmaraton Z30+ 24.9.2018
14.5.2018Dundová Zuzana půlmaraton Z40+ 17.5.2018
31.8.2018Dus Tomáš půlmaraton M30+ 6.9.2018
23.9.2018Dušek Aleš půlmaraton M30+ nezaplaceno
10.12.2017Dvořáček Radek půlmaraton M18+ 12.12.2017
20.8.2018Dvořáček Vlastimil maraton M50 21.8.2018
6.9.2018Dvořák Adam půlmaraton M18+ 12.9.2018
31.8.2018Dvořák Petr Sanus H.K. půlmaraton M50+ 4.9.2018
11.9.2018Dvořák Radek půlmaraton M40+ 12.9.2018
26.1.2018Dvořáková Zuzana půlmaraton Z30+ 27.1.2018
2.6.2018Dvořáková Alena půlmaraton Z40+ 9.6.2018
31.7.2018Dvořáková Eliška NO FEAR půlmaraton Z30+ 3.8.2018
25.9.2018Dvořáková Petra AC Čáslav půlmaraton Z30+ nezaplaceno
20.8.2018Dyntera Vojtěch půlmaraton M18+ 21.8.2018
23.7.2018Eliáš Radim půlmaraton M40+ 23.7.2018
24.11.2017Elzner Petr maraton M30 25.11.2017
14.8.2018Engelmajer Jakub Zborov 1917 půlmaraton M30+ 14.8.2018
30.8.2018Eppich Lukáš půlmaraton D 4.9.2018
Tým: PPS ADVOKÁTI 3↳ Tichý Jakub
19.8.2018Erben Petr půlmaraton M30+ 20.8.2018
28.8.2018Ersepke Lubos půlmaraton M30+ 28.8.2018
28.8.2018Exlerova Michaela maraton Z30 29.8.2018
13.9.2018Fabiánek Bronislav maraton M40 13.9.2018
20.9.2018Fabiánek David půlmaraton M30+ 25.9.2018
17.9.2018Faja Ondřej maraton M40 19.9.2018
8.9.2018Fajfrlíková Lenka půlmaraton Z18+ 10.9.2018
3.9.2018Fajmon Luboš půlmaraton M50+ 5.9.2018
23.8.2018Farský Ivo Zdravotní klaun půlmaraton M50+ 24.8.2018
24.9.2018Ferencová Martina půlmaraton Z40+ nezaplaceno
17.8.2018Fešar Marek půlmaraton M40+ 21.8.2018
21.9.2018Fiala Václav půlmaraton M30+ 25.9.2018
18.9.2018Fikejs Vladimír 3D Fitness Race Team půlmaraton M60+ 21.9.2018
18.8.2018Fikejzová Kristýna MC Metuje půlmaraton Z18+ 23.8.2018
18.9.2018Fíla Jakub půlmaraton M30+ 19.9.2018
11.12.2017Filip Lukáš SportStyl HK maraton M40 13.12.2017
28.3.2018Filip Zbyněk půlmaraton M40+ 30.3.2018
14.6.2018Filipová Marie SRTG Kolín půlmaraton Z18+ 15.6.2018
30.8.2018Firkušný Martin Smiřice / Kingspan půlmaraton M30+ 1.9.2018
25.3.2018Fischer Martin Glatt půlmaraton M18+ 25.3.2018
25.5.2018Fischerová Iva Spartak Praha 4 půlmaraton Z30+ 29.5.2018
17.9.2018Flajžík Petr půlmaraton M50+ 19.9.2018
3.8.2018Flegel Jan půlmaraton M40+ 11.8.2018
20.6.2018Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M40 20.6.2018
13.7.2018Floryková Zdeňka Team Bedihošť půlmaraton Z40+ 17.7.2018
28.8.2018Fojtanik Tomaš půlmaraton M30+ 4.9.2018
3.9.2018Foltin Jan půlmaraton M40+ 5.9.2018
24.9.2018Foltin Matěj A4 CH4 nezaplaceno
24.9.2018Foltinová Lucie A6 D6 nezaplaceno
22.9.2018Fořt Stanislav Nadšená veřejnost půlmaraton M40+ 22.9.2018
19.9.2018Fousková Hana půlmaraton Z30+ 21.9.2018
22.6.2018Franc Bohuslav Unicorn půlmaraton M30+ 26.6.2018
26.8.2018Franc Pavel půlmaraton M18+ 28.8.2018
6.6.2018Frátriková Šárka půlmaraton IZSZ 8.6.2018
24.2.2018Friedl Marek půlmaraton M40+ 28.2.2018
29.8.2018Friesinger Petr ČOU půlmaraton M50+ 31.8.2018
31.8.2018Friesingerova Tereza půlmaraton D 1.9.2018
Tým: Sestřenky↳ Vídeňská Markéta
31.8.2018Frodlová Jana Quadient půlmaraton Z30+ 4.9.2018
2.8.2018Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ 4.8.2018
22.7.2018Frýbová Jana KoKa TEAM maraton Z40 25.7.2018
9.9.2018Frydl Saito Tomoko maraton Z40 10.9.2018
11.5.2018Frýdlová Šárka půlmaraton Z18+ 17.5.2018
12.5.2018Fuchs Jan Ondřejov maraton M30 17.5.2018
3.9.2018Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton M30+ 4.9.2018
17.8.2018Fuchsová Kristýna půlmaraton Z40+ 20.8.2018
19.9.2018Fuka Jindřich půlmaraton D 19.9.2018
Tým: Hvězdy ČSOB↳ Čermák KryštofNorthern Warriors
10.7.2018Fuksa Leoš LK Lokomotiva půlmaraton D 12.7.2018
Tým: LK Lokomotiva↳ Švecová Karolína
31.8.2018Gábler Radek BK Kmínek Králíky maraton M18 8.9.2018
1.7.2018Gajdoš Jiří půlmaraton M50+ 3.7.2018
23.8.2018Gerega Marian půlmaraton IZSM 24.8.2018
21.8.2018Gerlich Adam A4 CH4 23.8.2018
21.8.2018Gerlichová Beata A3 D3 23.8.2018
21.8.2018Gerlichová Linda A2 D2 23.8.2018
22.12.2017Gimun Vladislav PMO 100 maraton M60 23.12.2017
25.9.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem A4 D4 nezaplaceno
29.6.2018Gogola Ján půlmaraton M40+ 3.7.2018
27.3.2018Golová Zuzana půlmaraton Z30+ 28.3.2018
21.9.2018GÖTZ Jan Olfin car půlmaraton M40+ nezaplaceno
10.9.2018Gracík Kryštof půlmaraton M18+ 12.9.2018
3.4.2018Grätz Ondřej www.ranapece.cz půlmaraton M30+ 5.4.2018
23.8.2018Gregušiaková Anna půlmaraton IZSZ 24.8.2018
1.9.2018Grešková Markéta půlmaraton Z40+ 4.9.2018
11.6.2018Groulík Václav Ústí nad Labem maraton M40 11.6.2018
27.8.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton M30+ 30.8.2018
1.9.2018Guňka Lukáš A4 CH4 8.9.2018
1.9.2018Guňka Jakub A2 CH2 8.9.2018
4.9.2018Hájek Radek maraton M40 4.9.2018
16.9.2018Hájková Eliška A1 D1 18.9.2018
20.9.2018Hajzler Aleš půlmaraton M18+ 25.9.2018
14.9.2018Hála Kamil VHV Vyškov půlmaraton IZSM 18.9.2018
21.1.2018Halamka Petr Squadra půlmaraton M40+ 24.1.2018
15.4.2018Hálková Milena 4C půlmaraton ST 25.4.2018
Tým: 9C↳ vlasák jiří
↳ Zvára Jiří
↳ Fendrichová Jana9C
17.8.2018Hálová Lucie půlmaraton Z30+ 17.8.2018
7.8.2018Haman Jakub maraton M18 8.8.2018
30.8.2018Hampl Štěpán půlmaraton M18+ 31.8.2018
17.8.2018Hamplová Šárka půlmaraton Z30+ 19.8.2018
15.8.2018Hanzal Petr Ochranářský pumpy PSP půlmaraton IZSM 16.8.2018
13.4.2018Hanzl Filip půlmaraton M30+ 19.4.2018
1.9.2018Hanzl Radko V Lukách půlmaraton M50+ 4.9.2018
6.8.2018Hanzlová Markéta Svaz českých bohémů půlmaraton Z40+ 10.8.2018
17.9.2018Harant Petr Sobotka maraton M30 19.9.2018
25.9.2018Harloff Andreas VfL Westercelle půlmaraton M50+ 25.9.2018
31.8.2018Hartlová Zuzana půlmaraton Z30+ 1.9.2018
11.4.2018Hartman Radek půlmaraton M30+ 20.4.2018
30.8.2018Hartmanová Kateřina Quadient půlmaraton Z18+ 31.8.2018
8.7.2018Hastik Dalibor půlmaraton M40+ 12.7.2018
22.8.2018Havelka Petr Eleven Run Team maraton M40 22.8.2018
17.9.2018HAVLASOVA Petra MenX Krucemburk půlmaraton Z50+ 18.9.2018
10.4.2018Havranová Lenka Tchičína-run půlmaraton Z40+ 13.4.2018
25.4.2018Heczková Petra půlmaraton Z30+ 29.4.2018
7.6.2018Heczková Jana půlmaraton Z30+ 9.6.2018
29.7.2018Heger Michal maraton M30 7.8.2018
22.9.2018Hejkrlík Martin HBC Družstevní půlmaraton M30+ 25.9.2018
26.12.2017Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ maraton Z30 3.1.2018
15.8.2018Hejna Leoš HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton IZSM 15.8.2018
16.9.2018Hejtmánek Jan Join the Dark Side Running Team půlmaraton M18+ 18.9.2018
17.8.2018Helcl Ladislav půlmaraton M40+ 21.8.2018
23.9.2018Hep Zbyněk půlmaraton M60+ 25.9.2018
8.9.2018Herman Lukáš půlmaraton M30+ 10.9.2018
21.5.2018Hinnerova Marie půlmaraton Z40+ 23.5.2018
16.9.2018Hladík Vojtěch Lískovice A6 CH6 18.9.2018
25.9.2018Hlásný František půlmaraton M18+ nezaplaceno
1.6.2018Hlaváč Jaroslav maraton M30 5.6.2018
10.8.2018Hlavacek Radovan půlmaraton M40+ 15.8.2018
28.8.2018Hlaváčová Veronika půlmaraton Z18+ 30.8.2018
27.8.2018Hlavatý Michal půlmaraton M40+ 28.8.2018
24.9.2018Hloušková Monika AC Mariánské Lázně půlmaraton Z30+ nezaplaceno
28.8.2018Hlůšek Jaroslav MoroSystems půlmaraton M30+ 30.8.2018
21.12.2017Hnátnická Zuzana OB Žamberk půlmaraton Z18+ 29.12.2017
30.5.2018Hofman František maraton M50 31.5.2018
31.8.2018Hofman Jiri Ders půlmaraton M30+ 7.9.2018
31.8.2018Hojgr Jiří půlmaraton M40+ 8.9.2018
31.8.2018Hojgrová Veronika TJ SOKOL HK A5 D5 8.9.2018
27.8.2018Holeček Mirek půlmaraton M40+ 28.8.2018
14.8.2018Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton M40+ 17.8.2018
14.8.2018Holingerová Alenka K.O.B. Choceň A3 D3 17.8.2018
14.8.2018Holingerová Bětka K.O.B. Choceň A4 D4 17.8.2018
14.8.2018Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton Z30+ 17.8.2018
1.7.2018Holková Jiřina půlmaraton Z40+ 3.7.2018
22.9.2018Holoubková Petra Lada půlmaraton Z30+ nezaplaceno
20.12.2017Holubář Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton M18+ 23.12.2017
22.8.2018Holubová Aneta Quadient půlmaraton D 22.8.2018
Tým: Best & Best↳ Rýdlová MichaelaQuadient
24.9.2018Holubová Zuzana půlmaraton Z18+ 25.9.2018
2.6.2018Holuša Radomír Snakes maraton M18 9.6.2018
15.8.2018Honzl Jiří Ochranářský pumpy PSP půlmaraton IZSM 16.8.2018
12.8.2018Horáček Petr půlmaraton M18+ 15.8.2018
4.9.2018Horáček Jiří půlmaraton M30+ 6.9.2018
4.7.2018Horák Michal TJ Sokol Studnice půlmaraton M40+ 5.7.2018
9.7.2018Horák Jaromír půlmaraton IZSM 13.7.2018
16.8.2018Horák Roman půlmaraton IZSM 17.8.2018
30.8.2018Horák Martin půlmaraton M40+ 4.9.2018
24.8.2018Horák Václav Libčany maraton M60 27.8.2018
29.5.2018Horčičková Klára SRTG Kolín půlmaraton Z18+ 30.5.2018
28.8.2018Horochovská Martina půlmaraton Z40+ 30.8.2018
18.7.2018Hošek Ctibor Unicorn půlmaraton M40+ 20.7.2018
21.9.2018Hošek Michal půlmaraton M30+ 25.9.2018
27.8.2018Hoško Martin půlmaraton M30+ 28.8.2018
27.8.2018Hoško Marek Cembrit a.s. půlmaraton M18+ 28.8.2018
26.11.2017Houdek Jakub nechtˇak Kuba maraton M30 29.11.2017
23.8.2018Houdková Ludmila půlmaraton Z50+ 23.8.2018
3.9.2018Housová Martina DREDY TEAM půlmaraton Z40+ 6.9.2018
17.9.2018Hovadová Alena Hovad team Rychnov nad Kněžnou půlmaraton Z40+ 20.9.2018
4.9.2018Hovorková Jana fitMAMI půlmaraton Z30+ 4.9.2018
19.9.2018Hrabal Antonín Baron Team půlmaraton M18+ 20.9.2018
14.7.2018Hrabala Petr Ders půlmaraton M18+ 18.7.2018
14.7.2018Hrabala Petr půlmaraton M50+ 18.7.2018
24.9.2018Hrabík Lukáš A5 CH5 25.9.2018
24.8.2018Hrdinka Jirka Run4fun půlmaraton M30+ 24.8.2018
7.8.2018Hrdý Jaroslav půlmaraton M40+ 10.8.2018
12.9.2018Hreňo Ján půlmaraton M30+ 12.9.2018
2.9.2018Hrneček Pavel Crnci půlmaraton M40+ 12.9.2018
17.9.2018Hrubá Jana run4run půlmaraton ST 19.9.2018
Tým: run4run Náchod↳ Malínská Janarun4run
↳ Peinlová Šárkarun4run
↳ Fendrychová Renatarun4run
22.7.2018Hrubeš Pavel půlmaraton M30+ 24.7.2018
23.8.2018Hrůša Vojtěch TJ Sokol HK půlmaraton M18+ 30.8.2018
29.8.2018Hrušková Kristýna půlmaraton Z18+ 31.8.2018
14.8.2018Hubáček Pavel půlmaraton M50+ 15.8.2018
8.4.2018Hubálek Miloš KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton M40+ 11.4.2018
20.8.2018Hubka Vojtěch půlmaraton M18+ 22.8.2018
11.7.2018Hübner Pavel body sport půlmaraton M50+ 17.7.2018
27.8.2018Hulec Jan půlmaraton M30+ 30.8.2018
31.8.2018Hůlek Jan půlmaraton D 1.9.2018
Tým: Rainbow & Stick↳ Duha Jakub
31.8.2018Hůlek Michal půlmaraton D 4.9.2018
Tým: Tough & Stick↳ Hrubý Jakub
3.5.2018Hulka Lukas F*ck #metoo půlmaraton M30+ 5.5.2018
17.7.2018Hůlka Josef Unicorn maraton M30 25.7.2018
31.8.2018Hurt Martin ELDIS Pardubice půlmaraton M18+ 1.9.2018
10.12.2017Hušek Jaroslav SILVINI MADSHUS team půlmaraton M40+ 12.12.2017
10.12.2017Hušková Jana Silvini Madshus team půlmaraton Z40+ 12.12.2017
23.9.2018Hůza Petr půlmaraton M40+ nezaplaceno
11.6.2018Hvězda Jiří půlmaraton M40+ 15.6.2018
28.8.2018Hybášek Stanislav MoroSystems půlmaraton D 30.8.2018
Tým: MoroSystems 3↳ Hybášková EvaMoroSystems
17.9.2018Hynková Míša půlmaraton Z18+ 25.9.2018
15.4.2018Ilavský Milan Lande půlmaraton M40+ 20.4.2018
25.6.2018Imlauf Pavel Hattrick Wanderers půlmaraton M30+ 3.7.2018
22.12.2017Izák Miroslav SRTG Hradec Králové půlmaraton M30+ 23.12.2017
25.9.2018Jadrníček Tomáš AC Mladá Boleslav půlmaraton M40+ 25.9.2018
24.9.2018Jáhnová Kateřina půlmaraton Z40+ nezaplaceno
30.8.2018Jakeš Josef SKOB Týniště n. Orlicí půlmaraton IZSM 1.9.2018
8.9.2018Jakubský Marek půlmaraton M50+ 10.9.2018
20.6.2018Janata Daniel půlmaraton M50+ 28.6.2018
23.9.2018Janderová Veronika půlmaraton Z30+ 25.9.2018
17.12.2017Janečková Jana půlmaraton Z50+ 19.12.2017
26.8.2018Janečková Petra půlmaraton Z30+ 27.8.2018
27.8.2018Janouchová Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton Z50+ 4.9.2018
15.9.2018Janoušek Milan Sokol Kolín půlmaraton M18+ 18.9.2018
26.8.2018Janušková Marie půlmaraton Z50+ 27.8.2018
26.6.2018Jarmer Jaroslav půlmaraton M30+ 27.6.2018
20.8.2018Jaroš Jan Siblings maraton M18 21.8.2018
5.8.2018jasansky viktor půlmaraton M30+ 7.8.2018
21.9.2018Jašíček Radek fKlidu sport team půlmaraton M18+ 25.9.2018
21.9.2018Jašíčková Jarmila fKlidu sport team půlmaraton Z50+ 25.9.2018
28.8.2018Jedlinský Miloš půlmaraton M18+ 31.8.2018
31.3.2018Jehlička Jiří půlmaraton M40+ 6.4.2018
6.8.2018Ježková Renata Sanus HK půlmaraton ST 7.8.2018
Tým: Sanus HK↳ Fialová RadmilaSanus HK
↳ Dusová Luciesanus Hk
↳ Pilná VeronikaSanus HK
24.9.2018Jilek Kamil B.K.Čestice půlmaraton M40+ nezaplaceno
12.8.2018Jirak Roman maraton M40 12.8.2018
14.9.2018Jiran Václav ABND Racing Team půlmaraton M40+ 18.9.2018
29.12.2017Jiřička Miloš maraton M40 3.1.2018
2.9.2018Jirout Bohumil Gomango půlmaraton M40+ 4.9.2018
24.9.2018Jirovec Petr maraton M40 nezaplaceno
21.6.2018Jiruška Petr půlmaraton M30+ 28.6.2018
16.9.2018Jiruška Martin půlmaraton M30+ 20.9.2018
19.9.2018Jíšová Barbora Eleven run team půlmaraton Z18+ 19.9.2018
13.8.2018Johan Marek Městská policie Trutnov půlmaraton IZSM 20.8.2018
3.9.2018johan oldřich SK Nové město nad Metují půlmaraton M40+ 13.9.2018
25.12.2017Johnová Ludmila maraton Z18 29.12.2017
12.8.2018Josl Lubomir půlmaraton M50+ 16.8.2018
31.8.2018Joštová Kateřina půlmaraton Z18+ 7.9.2018
13.7.2018Jožáková Soňa Bühler Motor půlmaraton D 13.7.2018
Tým: Bühler Motor 1↳ Hellerová HanaBühler Motor
11.9.2018Judová Petra Běhna z Trauče půlmaraton Z40+ 11.9.2018
24.9.2018Jungmann František Kino Řevnice půlmaraton M30+ 24.9.2018
7.6.2018Jüptner Petr ČSOB Na Zdraví maraton M40 7.6.2018
16.9.2018Jurášek Roman půlmaraton M50+ 22.9.2018
5.9.2018Jurča Přemysl Slabý Odvar půlmaraton M30+ 6.9.2018
4.7.2018jurczyk Michal CZdrS Přáslavice půlmaraton IZSM 10.7.2018
9.6.2018Jureček Jan půlmaraton M30+ 19.6.2018
28.8.2018Jůzová Tereza MoroSystems půlmaraton Z18+ 30.8.2018
24.9.2018Kabrhel Jan šneci A4 CH4 nezaplaceno
24.9.2018Kabrhel Jan Šneci půlmaraton M40+ nezaplaceno
24.9.2018Kabrhelová Pavlína šneci A5 D5 nezaplaceno
24.9.2018Kabrhelová Pavlína Šneci půlmaraton Z40+ nezaplaceno
28.8.2018Kačer Ctibor Run the World maraton M30 30.8.2018
24.9.2018Kaděrová Petra maraton Z40 nezaplaceno
31.12.2017Kadlic Pavel maraton M30 3.1.2018
13.9.2018Kahl Václav Draci v Hradci půlmaraton D 13.9.2018
Tým: Draci v Hradci↳ Syrovátková Jana
24.9.2018Kalibán Milan půlmaraton M30+ nezaplaceno
21.9.2018Kalinová Michaela A4 D4 25.9.2018
23.9.2018Kališová Kristýna půlmaraton Z30+ 25.9.2018
26.6.2018Kalmar Vojtech maraton M40 28.6.2018
26.8.2018Kalmuk Halyna půlmaraton Z30+ 27.8.2018
17.9.2018Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton Z18+ 25.9.2018
3.6.2018Kamenický Tomáš půlmaraton M30+ 13.6.2018
18.6.2018kara milan RAC CERHOVICE půlmaraton M40+ 20.6.2018
31.8.2018Karas Pavel Převážně neškodný DBT půlmaraton M40+ 7.9.2018
26.8.2018Karásek Jiří Kartouzy maraton M40 27.8.2018
18.9.2018Karbanová Markéta Rungo pro ženy půlmaraton Z30+ 18.9.2018
18.9.2018Karbusický Zbyněk půlmaraton M30+ 19.9.2018
12.9.2018Kardosová Kateřina půlmaraton D 20.9.2018
Tým: Běhnyneobsazeno
12.8.2018Karnetova Tereza LCC Radotín půlmaraton Z18+ 15.8.2018
4.9.2018Kárníková Hana půlmaraton Z40+ 4.9.2018
13.6.2018Kárová Iveta Running Academy Cerhovice půlmaraton Z40+ 20.6.2018
21.9.2018Kaška Filip DUKASE půlmaraton M40+ 25.9.2018
24.9.2018Kažmír Roman Ironman Sudoměř team půlmaraton M40+ nezaplaceno
18.9.2018kehárová Kateřina půlmaraton Z50+ 19.9.2018
15.9.2018Kerekesova Kate půlmaraton Z40+ 25.9.2018
17.8.2018Ketner Karel půlmaraton M60+ 21.8.2018
31.8.2018Khýn Lukáš půlmaraton M18+ 1.9.2018
16.8.2018Kinc Petr maraton M18 17.8.2018
4.9.2018Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40 4.9.2018
22.8.2018Klapal Pavel půlmaraton IZSM 27.8.2018
30.5.2018Klein Josef půlmaraton M30+ 31.5.2018
16.9.2018Kligl Lukáš Kligl Vojenská elita maraton M18 18.9.2018
23.8.2018Klimeš Alexander Run the World půlmaraton M50+ 27.8.2018
22.5.2018Klimešová Zuzka AC GoMango Hogner půlmaraton Z50+ 23.5.2018
18.7.2018Kluka Adam LFHK půlmaraton M18+ 19.7.2018
29.8.2018Klusák Petr půlmaraton M40+ 5.9.2018
28.8.2018Kmošek Roman půlmaraton M40+ 4.9.2018
31.8.2018Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z40+ 5.9.2018
3.9.2018Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z18+ 5.9.2018
24.7.2018Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50+ 31.7.2018
30.8.2018Koblížek Jiří půlmaraton M30+ 1.9.2018
25.9.2018Kocábová Jana Glykon půlmaraton Z60+ nezaplaceno
9.9.2018Kočanová Veronika Quadient půlmaraton Z18+ 10.9.2018
18.9.2018Kocian David Leopard team půlmaraton M40+ nezaplaceno
21.9.2018Kočíb Jan Štefko Running Team půlmaraton M30+ nezaplaceno
5.3.2018Koco Zdeněk maraton M50 14.3.2018
27.3.2018Koďous Leoš MOP VOKO maraton M40 28.3.2018
24.7.2018Kohout Michael Praha 3 - Žižkov půlmaraton M30+ 26.7.2018
18.9.2018Kohout Pavel půlmaraton M40+ nezaplaceno
30.8.2018Kohoutkova Marta půlmaraton Z30+ 4.9.2018
18.9.2018Kohoutová Kateřina půlmaraton Z18+ 25.9.2018
28.7.2018Kokštejn Pavel půlmaraton M40+ 31.7.2018
31.12.2017Kolaja Marcel Red Hat půlmaraton M30+ 9.1.2018
16.6.2018Kolář Petr Dredyteam půlmaraton M40+ 19.6.2018
27.11.2017Kolářová Iva Cesta do Mechova půlmaraton Z30+ 29.11.2017
16.6.2018Kolářová Dominika Anežka Dredyteam půlmaraton Z18+ 19.6.2018
30.8.2018Kolembus David SLAVKOVŠTÍ RAFANI půlmaraton M30+ 1.9.2018
24.9.2018Kolomý Lukáš Qanto půlmaraton M40+ 24.9.2018
28.8.2018Kolovratník Jan AC1866 půlmaraton M40+ 5.9.2018
2.9.2018Komárek Marian SDH Rájec půlmaraton M18+ 4.9.2018
20.8.2018Koňák Ladislav půlmaraton M30+ 21.8.2018
23.8.2018Koňařík Marek Quadient půlmaraton M30+ 31.8.2018
27.8.2018Končitík Martin SLAVKOVŠTÍ RAFANI půlmaraton M30+ 30.8.2018
17.5.2018Konečný Filip maraton M30 24.5.2018
31.8.2018Konečný Tomáš Eldis půlmaraton M30+ 1.9.2018
31.8.2018König Filip Quadient půlmaraton M18+ 4.9.2018
9.9.2018Kopecký Josef půlmaraton M18+ 10.9.2018
31.7.2018Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40+ 31.7.2018
7.9.2018Korecký Štěpán Elabteam půlmaraton M18+ 14.9.2018
20.8.2018Kořínek Martin půlmaraton M50+ 20.8.2018
14.5.2018Kořínková Aneta Žacké ženy půlmaraton Z30+ 17.5.2018
20.8.2018Kořínková Tereza půlmaraton Z18+ 23.8.2018
7.9.2018Košek Martin půlmaraton M40+ 10.9.2018
21.1.2018Košín Roman Tri Chrudim půlmaraton M40+ 26.1.2018
21.1.2018Košínová Gabriela Tri Chrudim půlmaraton Z40+ 26.1.2018
24.9.2018Košťál Václav Salming/Hořice půlmaraton M18+ 24.9.2018
24.9.2018Košťál Jakub Hořice půlmaraton M30+ 24.9.2018
18.7.2018Košťálová Olga půlmaraton Z40+ 20.7.2018
31.8.2018Kostková Petra Popina Team maraton Z30 6.9.2018
11.9.2018Kotěrová Ludmila Baron team půlmaraton ST 13.9.2018
Tým: Kotěrovic čičinkyneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
17.9.2018Kotlín Matěj ČSOB Na Zdraví maraton M30 18.9.2018
3.8.2018Koudelka Martin půlmaraton M18+ 7.8.2018
20.9.2018Koukola Antonín Běžecký klub České spořitelny půlmaraton M30+ 21.9.2018
22.8.2018Koutník Jiří půlmaraton M30+ 23.8.2018
1.7.2018Koutová Lenka půlmaraton Z18+ 3.7.2018
21.9.2018Kovalčuk Vladimír půlmaraton M18+ nezaplaceno
11.8.2018Kovář Petr půlmaraton M30+ 12.8.2018
31.8.2018Kovařík Pavel půlmaraton M40+ 5.9.2018
31.7.2018Kovářová Monika půlmaraton Z50+ 2.8.2018
27.8.2018Kozáková Denisa Hvězda Pardubice půlmaraton Z30+ 27.8.2018
15.1.2018Kozelka Pavel maraton M30 16.1.2018
3.9.2018Kozlovský Jan Unicorn půlmaraton M18+ 5.9.2018
27.8.2018Kožuch Vít Zapro team půlmaraton M40+ 28.8.2018
28.8.2018Kožuchová Alexandra půlmaraton Z40+ 30.8.2018
2.9.2018Krabec Jan půlmaraton M40+ 11.9.2018
3.9.2018Krabec Jakub půlmaraton D 5.9.2018
Tým: Sedličky↳ Krabcová Ivana
26.6.2018Krajíčková Martina RUN magazine team půlmaraton Z40+ 28.6.2018
9.6.2018Král Jakub Bühler Motor půlmaraton M18+ 13.6.2018
1.6.2018Královský Martin Nicmoc půlmaraton M40+ 5.6.2018
4.9.2018Krasny Dan půlmaraton M40+ 12.9.2018
22.8.2018Kratěnová Šárka půlmaraton Z40+ 23.8.2018
14.9.2018Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30+ 14.9.2018
13.8.2018Kratochvíl Lukáš Unicorn půlmaraton M18+ 20.8.2018
6.7.2018Kraumannová Anna půlmaraton Z18+ 10.7.2018
25.11.2017Kraus Tomáš Branovský statek půlmaraton M40+ 28.11.2017
4.9.2018Kraus Dušan Fläktgroup maraton M40 8.9.2018
30.12.2017Krausová Veronika půlmaraton Z18+ 6.1.2018
29.8.2018Krchňák Pavel půlmaraton M30+ 5.9.2018
27.8.2018Krechler Martin půlmaraton M30+ 30.8.2018
30.12.2017Kreis Andreas SV Herschfeld půlmaraton M40+ 3.1.2018
28.12.2017Krejčí Klára půlmaraton Z30+ 30.12.2017
19.9.2018Krejčí Matěj MK Nová Paka A4 CH4 22.9.2018
9.9.2018Krempa Milan AC Gomango Högner půlmaraton M50+ 10.9.2018
24.9.2018Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40+ 25.9.2018
31.8.2018Kriegler Jan POVL půlmaraton M40+ 5.9.2018
30.8.2018Krikl Pavel CK Slovan Moravská Třebová maraton M30 6.9.2018
23.8.2018Křivda Petr půlmaraton IZSM 27.8.2018
13.4.2018Křivohlavý Antonín půlmaraton M30+ 19.4.2018
29.8.2018Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M30+ 30.8.2018
28.8.2018Kroulík Václav půlmaraton M30+ 30.8.2018
16.7.2018Kroulíková Pavla půlmaraton Z18+ 25.7.2018
30.8.2018Křoustek Jiří Sokol Březník půlmaraton M40+ 1.9.2018
17.7.2018Kršňáková Lada půlmaraton Z30+ 18.7.2018
30.11.2017Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60 2.12.2017
17.9.2018Krupička Martin půlmaraton M30+ 19.9.2018
26.6.2018Křupková Lenka RUN magazine team půlmaraton Z40+ 29.6.2018
23.6.2018Krzok Daniel půlmaraton M30+ 26.6.2018
29.8.2018Kuba Martin půlmaraton M40+ 31.8.2018
29.5.2018Kubalec Vít maraton M30 31.5.2018
26.8.2018Kubicek Jaroslav půlmaraton M18+ 27.8.2018
31.8.2018Kubík Daniel BK Třeskoprsky maraton M30 6.9.2018
17.9.2018Kubiš Tomáš půlmaraton M18+ 19.9.2018
25.9.2018Kubová Michaela Ironman Sudoměř team půlmaraton Z40+ 25.9.2018
11.4.2018Kučera Jan půlmaraton M40+ 14.4.2018
29.8.2018Kučera Martin Quadient maraton M40 31.8.2018
11.4.2018Kučerová Ivana půlmaraton Z40+ 14.4.2018
29.8.2018Kučerová Štěpánka TJ Sokol Hradec Králové půlmaraton Z30+ 31.8.2018
10.8.2018Kuchyňka Pavel půlmaraton M40+ 15.8.2018
15.2.2018KUCKO Miroslav Liberec maraton M60 17.2.2018
30.12.2017Kulhánek Martin Šneček team půlmaraton M30+ 3.1.2018
17.8.2018Kulhánek Josef půlmaraton IZSM 20.8.2018
26.8.2018Kulhánek Marcel půlmaraton IZSM 29.8.2018
6.8.2018Kulhánková Šárka půlmaraton Z30+ 7.8.2018
30.8.2018Kulhavy Vaclav půlmaraton M40+ 1.9.2018
18.7.2018Kuliš Jindřich půlmaraton M40+ 20.7.2018
11.6.2018Kulka Michal Ultima K. Lap Praha maraton M30 13.6.2018
22.9.2018Kunc Jakub půlmaraton M18+ 25.9.2018
20.9.2018Kupa Jan Vejvanovice půlmaraton M40+ nezaplaceno
17.9.2018Kuperová Lucie půlmaraton Z30+ nezaplaceno
31.8.2018Kupka Roman TRX bez hranic Prostějov maraton M30 5.9.2018
20.9.2018Kupova Jana Vejvanovice půlmaraton Z40+ 20.9.2018
28.8.2018Kuřík Filip půlmaraton M18+ 30.8.2018
20.9.2018Kurzweil Libor Sokol Čečelice půlmaraton M30+ nezaplaceno
3.9.2018Kus Daniel PSK Olymp Praha půlmaraton M40+ 6.9.2018
20.9.2018Kušnír Luboš ČSOB Pojišťovna Bobr Team maraton M40 20.9.2018
11.9.2018Kutáčová Kateřina půlmaraton Z40+ 12.9.2018
20.9.2018kuttich martin půlmaraton M50+ 22.9.2018
16.9.2018Lagarde Martin BMBK půlmaraton M50+ 18.9.2018
16.9.2018Lagarde Matyáš BMBK půlmaraton M30+ 18.9.2018
21.8.2018Lambert Josef Syrovátka půlmaraton M60+ 27.8.2018
17.9.2018Lang Jindřich půlmaraton D 19.9.2018
Tým: NonStopaři z Florence↳ Šlechta Lukáš
23.9.2018Lang Marek půlmaraton D 25.9.2018
Tým: Kubatura↳ Lang Pavlína
13.7.2018Langášek David půlmaraton M30+ 18.7.2018
24.9.2018Langer Martin SDH Hylváty půlmaraton IZSM nezaplaceno
2.8.2018Langrová Simona půlmaraton Z30+ 3.8.2018
29.5.2018Látal Václav Freerun Přerov maraton M30 31.5.2018
15.12.2017Latislavova Eva Běháme s radostí půlmaraton Z40+ 23.12.2017
24.8.2018Launerová Eliška půlmaraton Z18+ 27.8.2018
21.8.2018Lauryn Radek maraton M40 28.8.2018
15.9.2018Laža Ondřej půlmaraton M30+ 18.9.2018
15.8.2018Lébl Ondřej půlmaraton M30+ 17.8.2018
27.8.2018Lee William maraton M50 28.8.2018
31.8.2018Lender Jan Ders maraton M40 7.9.2018
21.6.2018Lenehan Patrick půlmaraton M40+ 25.6.2018
13.6.2018Levínská Kateřina půlmaraton Z30+ 20.6.2018
12.4.2018Lhotsky Michal Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton M40+ 14.4.2018
2.9.2018Libánek Tomáš půlmaraton D 5.9.2018
Tým: subutraquecursores↳ Tanzmann LubomírSubutraquecursores
14.8.2018Libus Jan SK Heliport půlmaraton M30+ 15.8.2018
20.8.2018Lidák Jiří půlmaraton M18+ 22.8.2018
7.8.2018Lifka Radek BKČS půlmaraton M40+ 10.8.2018
12.6.2018Linhart Vladimír maraton M40 20.6.2018
29.8.2018Linhart Milan KBA Grafitec Dobruška maraton M50 7.9.2018
11.9.2018Linka Dominik Temný stín smrti nad obzorem půlmaraton M30+ 13.9.2018
3.2.2018Lochman Petr půlmaraton M40+ 6.2.2018
22.9.2018Lorenčík Aleš Chrudim půlmaraton M40+ 25.9.2018
13.8.2018Loukotová Šárka lousci půlmaraton Z18+ 15.8.2018
9.9.2018Lounek Jaroslav půlmaraton M40+ 14.9.2018
4.6.2018Lukavcová Věra TJ Sokol Spořilov půlmaraton Z30+ 8.6.2018
22.9.2018Luňáčková Lucie Rozhoupej město půlmaraton Z18+ nezaplaceno
10.9.2018Luňáková Lenka půlmaraton Z40+ 12.9.2018
16.9.2018Lutovský Ondřej BMBK půlmaraton M40+ 18.9.2018
14.5.2018Lyons Kevan půlmaraton M40+ 17.5.2018
15.12.2017Macák Ondřej půlmaraton M30+ 19.12.2017
13.12.2017Macáková Veronika půlmaraton Z30+ 19.12.2017
26.12.2017Macháček Karel A2 CH2 30.12.2017
25.4.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín půlmaraton M18+ 29.4.2018
7.6.2018Macháček Petr KUS Jablonné n/O půlmaraton M50+ 13.6.2018
21.8.2018Macháček Lukáš HOVRCH půlmaraton M30+ 22.8.2018
9.9.2018Macháček Jan půlmaraton M18+ 10.9.2018
21.9.2018Macháček Karel půlmaraton M40+ 25.9.2018
26.12.2017Macháčková Zuzana půlmaraton Z40+ 30.12.2017
26.12.2017Macháčková Tereza A3 D3 30.12.2017
1.9.2018Machačová Ivana půlmaraton Z18+ 4.9.2018
28.12.2017Machút Michal půlmaraton M50+ 30.12.2017
22.12.2017Madejewský Radek půlmaraton M18+ 28.12.2017
9.9.2018Majercik Miroslav F. C. Vsetaty půlmaraton M18+ 10.9.2018
24.12.2017Makovský Tomáš Fajn Tým půlmaraton M40+ 29.12.2017
17.6.2018Malinová Staňka Motor Village 69 půlmaraton Z18+ 19.6.2018
28.6.2018Malý Pavel maraton M18 30.6.2018
14.8.2018Malý Jan ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40+ 14.8.2018
26.8.2018Malý Josef maraton M50 4.9.2018
21.8.2018Maňáková Marie Unicorn půlmaraton Z18+ 22.8.2018
28.5.2018Mařák Václav půlmaraton IZSM 5.6.2018
16.9.2018Marcinčín Jakub Trail Losers půlmaraton M30+ nezaplaceno
29.8.2018Mareček Jaroslav půlmaraton M30+ 30.8.2018
20.8.2018Marek Vlastimil půlmaraton M30+ 20.8.2018
18.7.2018Marek Filip A4 CH4 25.7.2018
19.7.2018Marek Michal Bühler Motor půlmaraton D 19.7.2018
Tým: BMS one↳ Hlavatý JaroslavBühler Motor
31.7.2018Marek Martin Nepolisy půlmaraton M40+ 1.8.2018
29.8.2018Marek Dušan Sokol K.n.O. maraton M40 31.8.2018
27.8.2018Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M18+ 28.8.2018
27.5.2018Marešová Nikola Kamarádi půlmaraton ST 1.6.2018
Tým: Kamarádi↳ Pekařová LucieKamarádi
↳ Pekař PatrikKamarádi
neobsazeno
3.9.2018Mařík Jiří 3D Fitness race team půlmaraton IZSM 5.9.2018
25.6.2018Martinec Jan půlmaraton M30+ 28.6.2018
31.8.2018Martinec Petr Cembrit a.s. půlmaraton M30+ 4.9.2018
22.9.2018Martinek Jiří půlmaraton M40+ 25.9.2018
6.9.2018Martinkova Tereza půlmaraton Z30+ 12.9.2018
19.9.2018Martinová Iva půlmaraton Z30+ nezaplaceno
28.6.2018Máša David Neher půlmaraton M40+ 28.6.2018
22.6.2018Mašát David maraton M30 26.6.2018
31.8.2018Mašek Jan Jílovští sandyboys půlmaraton M40+ 8.9.2018
20.9.2018Mašek Radek PEKASS running team půlmaraton M40+ 21.9.2018
30.4.2018Masničáková Blanka Olomouc maraton Z40 2.5.2018
28.8.2018Maštalířská Edita Lyžaři Svratka A3 D3 30.8.2018
27.8.2018Maštalířský Lukáš půlmaraton M30+ 30.8.2018
16.2.2018Matějek Jaromír Atletic Třebíč maraton M40 20.2.2018
29.7.2018Matejicek Petr 1.R.S.C. Hradec půlmaraton M40+ 31.7.2018
14.8.2018Matějus Tomáš půlmaraton M18+ 15.8.2018
13.9.2018Matyáš Miroslav Jituláci půlmaraton M40+ 15.9.2018
29.4.2018Matys Vladimír půlmaraton M30+ 2.5.2018
27.8.2018Mazac Martin Caslav půlmaraton M40+ 30.8.2018
1.5.2018Mazura Tomas půlmaraton M40+ 5.5.2018
21.8.2018Mazůrek Roman půlmaraton IZSM 21.8.2018
25.12.2017Medlík Jan Česká čtvrť Šumperk maraton M30 26.12.2017
17.9.2018Medlík Ctirad Šumperk půlmaraton M60+ 19.9.2018
31.7.2018Mejstřík Adam maraton M18 2.8.2018
24.9.2018Melicharová Monika Taekwondo HK A4 D4 nezaplaceno
19.9.2018Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové půlmaraton Z40+ 20.9.2018
28.8.2018Michalčík Roman MoroSystems půlmaraton D 30.8.2018
Tým: MoroSystems 2neobsazeno
13.8.2018Michetschläger Lukáš lousci půlmaraton M18+ 15.8.2018
31.8.2018Michl Petr půlmaraton M18+ 4.9.2018
13.9.2018Mikula Richard MIKI FUN Bruntál půlmaraton M50+ 19.9.2018
26.8.2018Mikulecký Stanislav Unicorn půlmaraton M40+ 27.8.2018
15.12.2017Mikulka Martin půlmaraton M30+ 19.12.2017
21.3.2018Mikulková Radka Glatt půlmaraton Z30+ 21.3.2018
16.9.2018Miluničová Rita Běžci Slaný půlmaraton Z40+ 19.9.2018
2.1.2018Minar Jan maraton M30 4.1.2018
24.8.2018Minařík Vladimír Cintorín Rollers maraton M50 30.8.2018
23.9.2018Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí maraton M30 nezaplaceno
31.8.2018Mišáková Kristýna půlmaraton Z30+ 6.9.2018
3.9.2018Mizera Martin půlmaraton M30+ 7.9.2018
3.9.2018Mizera Bretislav půlmaraton M60+ 7.9.2018
27.6.2018Moník Petr AK Hradec půlmaraton M40+ 27.6.2018
21.9.2018Moravcik Zdenek Trisportshop půlmaraton M50+ nezaplaceno
3.7.2018Moravcová Magdalena srubíci maraton Z40 14.7.2018
3.7.2018Moravec Daniel srubíci maraton M40 14.7.2018
26.7.2018Moravec Marian SCHILLER Choceň TT půlmaraton IZSM 31.7.2018
29.12.2017Morávek Ivan půlmaraton M50+ 30.12.2017
31.8.2018Morávek Jiří půlmaraton M40+ 4.9.2018
13.9.2018Mosca Massimiliano půlmaraton M30+ 14.9.2018
23.9.2018Moskaliev Dusan půlmaraton M40+ nezaplaceno
6.7.2018Motl Libor půlmaraton M30+ 10.7.2018
15.9.2018Motola Ján maraton M30 16.9.2018
31.3.2018Motyčková Zuzana půlmaraton Z40+ 5.4.2018
31.12.2017Moulisová Hana Galen půlmaraton Z50+ 3.1.2018
5.4.2018Mráček Marek půlmaraton M40+ 13.4.2018
21.2.2018Mrázek Petr SK Hasiči Brno půlmaraton IZSM 1.3.2018
8.5.2018Mrázek Radek půlmaraton M30+ 14.5.2018
22.8.2018mrázek martin půlmaraton M30+ 22.8.2018
20.8.2018Mrázik Martin půlmaraton M30+ 22.8.2018
24.6.2018Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ 28.6.2018
3.7.2018Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ 4.7.2018
31.8.2018Müler Vojtěch půlmaraton D 4.9.2018
Tým: Kosmonauti↳ Krejčíř ViktorZuzaktor
29.7.2018Müller Tomáš půlmaraton M30+ 31.7.2018
14.8.2018Müller Michal SRTG Česká Třebová půlmaraton IZSM 17.8.2018
18.9.2018Musil Vladimír maraton M18 19.9.2018
25.9.2018Myška Dušan půlmaraton M40+ nezaplaceno
14.8.2018Nádhera Petr maraton M50 15.8.2018
24.9.2018Nádherová Hana Hradec Králové půlmaraton Z50+ nezaplaceno
26.8.2018Nádvorník Martin půlmaraton M40+ 27.8.2018
21.8.2018Nádvorník Miroslav půlmaraton M50+ 22.8.2018
27.8.2018Navrátil Vlastimil půlmaraton M60+ 28.8.2018
21.9.2018Nebeský Jakub L4M Mladá Boleslav půlmaraton M30+ 21.9.2018
18.6.2018Nejedlý Petr TJ Sokol Tisová půlmaraton M40+ 19.6.2018
27.8.2018Nejedlý Petr maraton M40 28.8.2018
27.8.2018Nekulová Alena run4fun půlmaraton Z30+ 27.8.2018
28.8.2018Nemčík Martin g496vyedkl půlmaraton M30+ 28.8.2018
14.5.2018Němcová Eva maraton Z40 22.5.2018
31.8.2018Němec Petr půlmaraton M40+ 6.9.2018
31.8.2018Němeček Stanislav půlmaraton M30+ 4.9.2018
21.9.2018Němečková Zuzana půlmaraton Z30+ nezaplaceno
19.6.2018Nepokoj Josef maraton M60 19.6.2018
27.5.2018Nepustil Petr maraton M40 5.6.2018
14.8.2018Nespěšná Ludmila půlmaraton D 19.8.2018
Tým: Holky Pospíšilovi↳ Pospíšilová Petra
27.8.2018Nespěšný Jiří půlmaraton M30+ 27.8.2018
20.9.2018Nesvadbová Michaela půlmaraton IZSZ 22.9.2018
27.6.2018Nesvadbová Andrea půlmaraton Z40+ 29.6.2018
31.7.2018Nesvadbová Tereza půlmaraton Z18+ 10.8.2018
26.6.2018Neumann Andreas Bühler Motor půlmaraton M50+ 26.6.2018
31.8.2018Nevařilová Blanka půlmaraton Z50+ 2.9.2018
24.7.2018Nevrlý Lukáš maraton M30 26.7.2018
29.6.2018Nezbeda Tomáš maraton M18 3.7.2018
27.6.2018Nídlová Pavla půlmaraton Z40+ 29.6.2018
5.8.2018Nogová Denisa půlmaraton Z40+ 10.8.2018
22.1.2018Noha Jan půlmaraton M40+ 24.1.2018
22.9.2018Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner maraton M40 22.9.2018
28.6.2018Novák Petr Bühler Motor půlmaraton D 28.6.2018
Tým: Bühler Motor↳ Holý AlešHSK
12.7.2018Novák Ladislav půlmaraton M40+ 14.7.2018
21.7.2018Novák Michal maraton M30 24.7.2018
18.8.2018Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M18+ 21.8.2018
28.8.2018Novák Tomáš Quadient půlmaraton M30+ 28.8.2018
29.8.2018Novák Michal půlmaraton M40+ 30.8.2018
30.8.2018Novák Karel půlmaraton M50+ 31.8.2018
14.9.2018Novák Emanuel RWTTC půlmaraton M60+ 14.9.2018
14.9.2018novák alois RWTTC půlmaraton M60+ 14.9.2018
14.9.2018Novák Josef RWTTC půlmaraton M60+ 14.9.2018
14.9.2018Novák Evžen RWTTC půlmaraton M60+ 14.9.2018
14.9.2018novak leopold RWTTC půlmaraton M60+ 14.9.2018
29.8.2018Nováková Dana půlmaraton Z40+ 29.8.2018
10.4.2018Novotná Magda Tchičínarun půlmaraton Z40+ 13.4.2018
20.8.2018Novotná Jana Běžecky klub České sporitelny půlmaraton Z30+ 21.8.2018
26.8.2018Novotná Eliška půlmaraton Z18+ 27.8.2018
16.9.2018Novotná Gréta BMBK půlmaraton Z40+ 18.9.2018
29.12.2017Novotný František CC Choceň půlmaraton M60+ 30.12.2017
21.3.2018Novotný Filip Klenečská půlmaraton M40+ 23.3.2018
9.8.2018Novotný Jiří UNO Srch půlmaraton M40+ 15.8.2018
5.9.2018Novotný Miloš půlmaraton M40+ 5.9.2018
29.8.2018Novotný Marek půlmaraton D 31.8.2018
Tým: Březhradští gepardi↳ Novotná Pavlína
8.9.2018Novotný Luděk 3D Fitness Race team půlmaraton M50+ 13.9.2018
20.9.2018Novotný Vojtěch KCA půlmaraton M30+ 22.9.2018
17.9.2018Novotný Luboš půlmaraton M40+ 19.9.2018
17.9.2018Novotný Pavel půlmaraton M40+ 19.9.2018
25.6.2018Nunvář Jan půlmaraton M18+ 26.6.2018
28.12.2017Odl Milan Rejden půlmaraton M30+ 3.1.2018
25.9.2018odrobiňáková vladimíra půlmaraton Z40+ nezaplaceno
2.5.2018Okrouhlická Tereza půlmaraton Z18+ 2.5.2018
16.6.2018Oleják Ondřej Dredyteam půlmaraton M30+ 21.6.2018
5.6.2018Olívka Tomáš CHDP sport divizion půlmaraton M30+ 6.6.2018
12.2.2018Ondráček Petr maraton M30 20.2.2018
27.7.2018Ondrová Lada půlmaraton Z40+ 3.8.2018
23.9.2018Ondruš Jan maraton M40 nezaplaceno
16.4.2018Opravilová Ivana půlmaraton Z60+ 16.4.2018
30.8.2018Ospaldova Jana půlmaraton Z40+ 1.9.2018
19.1.2018Osvald René MK Kladno maraton M40 23.1.2018
30.7.2018Ott Michal půlmaraton M30+ 7.8.2018
23.9.2018Ovcarčík Ján půlmaraton M40+ nezaplaceno
6.7.2018Pachman Aleš půlmaraton M30+ 6.7.2018
26.8.2018Pachtová Iva Mk Seitl ostrava maraton Z40 28.8.2018
21.8.2018Páleník Martin půlmaraton M30+ 22.8.2018
29.8.2018Paliga Martina půlmaraton M40+ 31.8.2018
15.9.2018Palij Lubomír maraton M50 18.9.2018
13.7.2018Panáčková Karla půlmaraton Z40+ 17.7.2018
21.8.2018Panek Michal maraton M18 22.8.2018
25.8.2018Panovský Ondřej SD Snad Doběhneme :) půlmaraton M40+ 31.8.2018
3.5.2018Papoušek Petr půlmaraton M40+ 14.5.2018
31.8.2018Parák David Svitavy-Lačnov půlmaraton M30+ 4.9.2018
21.8.2018Paráková Jitka Svitavy-Lačnov půlmaraton Z30+ 21.8.2018
20.7.2018Pašková Monika Lipovka půlmaraton D 27.7.2018
Tým: Rychlé tlapky↳ Šimková AndreaRychlé tlapky
9.7.2018Paštyková Veronika půlmaraton Z18+ 18.7.2018
31.12.2017Patočková Lucie Black Squirrels Squad půlmaraton Z18+ 4.1.2018
7.6.2018Patzák Jindřich půlmaraton M40+ 13.6.2018
28.5.2018Pavelcová Martina půlmaraton Z40+ 29.5.2018
22.7.2018Pavelka Michal KČT Nový Bydžov půlmaraton M30+ 27.7.2018
12.9.2018Pavlíčková Kristýna půlmaraton Z30+ 15.9.2018
15.5.2018Pavlík Petr SC Horní Jelení půlmaraton M30+ 17.5.2018
16.7.2018Pavlík David Šneci v běhu maraton M30 18.7.2018
22.8.2018Pavlík Vladimír půlmaraton M40+ 22.8.2018
22.9.2018Pavlík Radovan půlmaraton M40+ 23.9.2018
15.5.2018Pavlíková Iva půlmaraton Z30+ 17.5.2018
4.9.2018Pavliš Jiří Humbuk půlmaraton M30+ 5.9.2018
6.8.2018Pečenka Franta Údolí sviní půlmaraton M40+ 7.8.2018
1.9.2018Pěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbrady půlmaraton M50+ 4.9.2018
31.8.2018Pechačová Veronika Hop hop půlmaraton D 5.9.2018
Tým: My dva a čas↳ Řezníček Jan
25.7.2018Pecina David ELEVEN RUN TEAM maraton M40 25.7.2018
28.1.2018Pergner Petr LDN půlmaraton M50+ 30.1.2018
22.1.2018Pešina Jan FTC Vysoké Mýto půlmaraton M18+ 26.1.2018
25.7.2018Peterka Tomáš půlmaraton M40+ 31.7.2018
11.9.2018Peterková Veronika půlmaraton IZSZ 14.9.2018
18.7.2018Petr Miloš BK Česká Proseč půlmaraton M40+ 20.7.2018
28.8.2018Petr Radek MoroSystems půlmaraton M30+ 30.8.2018
18.9.2018Petr Jan Ještětice půlmaraton M18+ 20.9.2018
9.5.2018Petráňová Naďa Cvoci s.r.o. půlmaraton Z40+ 15.5.2018
4.6.2018Petrásek Robin Ninja Team půlmaraton M18+ 5.6.2018
21.7.2018Petržíková Jana maraton Z40 24.7.2018
24.4.2018Pham Linh maraton Z18 26.4.2018
23.3.2018Picek Karel Glatt půlmaraton D 23.3.2018
Tým: glatt↳ Picková SoňaGlatt
27.6.2018Píchal Tomáš Růžďka půlmaraton M50+ 30.6.2018
30.7.2018Pichrtová Lucie maraton Z18 7.8.2018
15.7.2018Pirkl Pavel Liberec maraton M30 18.7.2018
15.8.2018Pirkl Miroslav CzechTRI K. Team maraton M40 22.8.2018
11.4.2018Písek Lukáš půlmaraton M30+ 13.4.2018
19.9.2018Píšová Simona půlmaraton ST 19.9.2018
Tým: OPOlidi↳ Nováková Kateřina
↳ Hendrychová Martina
↳ Valík David
26.8.2018Plašil Jan půlmaraton M30+ 27.8.2018
27.8.2018Plátek Martin Jablonecké Mattonky půlmaraton M18+ 27.8.2018
30.8.2018Pleskot Ondřej Czech TRI K. Team maraton M30 1.9.2018
3.9.2018Plšek Radek ERA a.s. půlmaraton M30+ 7.9.2018
27.8.2018Pluhařová Rut půlmaraton Z40+ 28.8.2018
25.12.2017Poborská Jitka AC Čáslav půlmaraton Z50+ 28.12.2017
25.12.2017Poborský Ladislav AC Čáslav půlmaraton M60+ 28.12.2017
23.8.2018Podlešák Marek Quadient půlmaraton M40+ 24.8.2018
5.9.2018Podškubka Viktor Eleven Run Team půlmaraton M40+ 12.9.2018
3.9.2018Pohanka Petr jídelna Pohanka půlmaraton M50+ 4.9.2018
16.8.2018Pohanková Markéta TJ Žďas Žďár nad Sázavou půlmaraton Z40+ 17.8.2018
10.6.2018Pokorný Milan půlmaraton M50+ 15.6.2018
17.9.2018Pol Jakub #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M30+ 18.9.2018
23.8.2018Polách Jakub ČSOB Na zdraví půlmaraton M40+ 23.8.2018
5.8.2018Polák Stanislav půlmaraton M50+ 7.8.2018
28.8.2018Polan Michal KC Kutná Hora půlmaraton IZSM 30.8.2018
29.8.2018Polanský Michal maraton M40 30.8.2018
20.9.2018Polanský Petr polansky bike&run půlmaraton M60+ 22.9.2018
23.8.2018Polášek Libor DREDY TEAM půlmaraton M40+ 27.8.2018
23.9.2018Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým půlmaraton D 25.9.2018
Tým: JBL - Standa tým ↳ Fogl MarekJBL - Standa tým
12.9.2018Popelka Miloslav půlmaraton M50+ 13.9.2018
21.6.2018Popelková Iveta půlmaraton Z30+ 23.6.2018
31.8.2018Popíková Ivana popina team maraton Z50 6.9.2018
15.8.2018Porwiszová Marcela půlmaraton Z40+ 21.8.2018
31.12.2017Pospíšil Marek půlmaraton M30+ 3.1.2018
30.7.2018Pospíšil Daniel půlmaraton M40+ 31.7.2018
23.9.2018Potocek Pavel Vrtule Ledska maraton M50 24.9.2018
16.9.2018Potůček Jiří Fast and light půlmaraton M30+ 18.9.2018
7.9.2018Požárková Zuzana Běžecký klub České spořitelny maraton Z30 10.9.2018
25.8.2018Pradáč Jan RUN magazine team půlmaraton M18+ 31.8.2018
14.8.2018Prchlík Jindřich Wolfiho smečka maraton M40 20.8.2018
26.6.2018Přecechtěl Martin údolí žízně půlmaraton M30+ 28.6.2018
28.6.2018Preclík Michal půlmaraton M18+ 30.6.2018
29.8.2018Preisler Michal Jablonecké Mattonky půlmaraton M40+ 2.9.2018
31.8.2018Preiss Přemysl Kola Vondra Lovosice půlmaraton M18+ 1.9.2018
10.8.2018Prejzek Ondřej SK Heliport půlmaraton M30+ 11.8.2018
8.7.2018Přibyl Aleš maraton M18 14.7.2018
9.12.2017Příhoda Martin Tasmanian tigers maraton M30 12.12.2017
12.9.2018Příhodová Michaela půlmaraton D 13.9.2018
Tým: SK SPEEDSKI CZ↳ Příhoda JiříSK SPEEDSKI CZ
2.8.2018Procházka Jan Vlk Chrudim maraton M40 4.8.2018
4.9.2018Procházka David PEKASS maraton M30 8.9.2018
25.9.2018Procházka Martin Etriatlon Team půlmaraton M50+ nezaplaceno
5.8.2018Procházková Nikola Triatlon Chrudim půlmaraton Z18+ 7.8.2018
10.8.2018Prokeš Michal Racers půlmaraton M30+ 15.8.2018
25.9.2018Prokop Marek TJ SOKOL Předměřice kanoistika půlmaraton M18+ nezaplaceno
26.6.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM A3 D3 28.6.2018
30.7.2018Prokš Petr půlmaraton M40+ 2.8.2018
14.8.2018Prokšová Marie půlmaraton Z40+ 15.8.2018
24.8.2018Prokůpek Martin Dredyteam půlmaraton M40+ 24.8.2018
27.11.2017Prouza Martin půlmaraton M40+ 30.11.2017
9.1.2018Prouzová Karolína půlmaraton Z18+ 12.1.2018
22.9.2018Provaznikova Veronika půlmaraton Z18+ nezaplaceno
23.9.2018Prus Roman Český běžecký klub půlmaraton M18+ 25.9.2018
31.8.2018Průšová Ivana půlmaraton Z50+ 4.9.2018
31.8.2018Pšenička Otakar půlmaraton M18+ 1.9.2018
20.9.2018Ptáček Jakub půlmaraton M18+ 21.9.2018
28.7.2018Ptáčková Klára půlmaraton Z40+ 31.7.2018
10.9.2018Pucholt Jiří T.J. Sokol Unhošť maraton M50 12.9.2018
14.9.2018Rabová Alena půlmaraton Z50+ 19.9.2018
11.9.2018Rada Tomáš půlmaraton D 13.9.2018
Tým: Broučci↳ Dvořáková Štěpánka
18.1.2018Radoň Luboš půlmaraton M30+ 19.1.2018
12.3.2018Rampas Václav půlmaraton M50+ 14.3.2018
19.8.2018Randa Drahomír půlmaraton M40+ 29.8.2018
27.8.2018Řeháčková Monika půlmaraton Z30+ 28.8.2018
19.9.2018Reichová Michaela Baron Team půlmaraton Z18+ 20.9.2018
30.12.2017Rejcha Karel Vysoká nad Labem půlmaraton M40+ 31.12.2017
28.8.2018Rejha Lukáš MoroSystems půlmaraton M30+ 30.8.2018
6.3.2018Rejman Jakub půlmaraton M30+ 8.3.2018
14.8.2018Rejman Jiří půlmaraton M18+ 15.8.2018
30.8.2018Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové půlmaraton M40+ 1.9.2018
6.9.2018Reslová Hana půlmaraton Z18+ 6.9.2018
21.8.2018Rezek Michal PIM Kings maraton M50 21.8.2018
17.8.2018Režný Matěj půlmaraton M18+ 20.8.2018
25.9.2018Říčař Martin TSS půlmaraton ST nezaplaceno
Tým: TSSneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
19.7.2018Richter Milan Run magazine team půlmaraton M18+ 21.7.2018
24.9.2018Richterová Zuzana A1 D1 nezaplaceno
25.11.2017Riegel Jan Riva Husky Ostrava půlmaraton M30+ 28.11.2017
10.7.2018Říhová Andrea SRTG Kolín půlmaraton Z30+ 12.7.2018
3.6.2018Řízek Jiří maraton M30 5.6.2018
25.12.2017Rocejdlova Marketa maraton Z18 3.1.2018
2.8.2018Romanovský Jiří M.K. DD Sport Daňci Olomouc půlmaraton M40+ 7.8.2018
20.9.2018Ropková Marie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ 25.9.2018
28.8.2018Rovnaníková Lexie A4 D4 5.9.2018
18.9.2018Rovnaníková Jana půlmaraton Z30+ 18.9.2018
29.7.2018Rozlivková Šárka půlmaraton Z18+ 31.7.2018
31.8.2018Rozman Tomáš půlmaraton M18+ 4.9.2018
31.8.2018Rudolf Jan půlmaraton M18+ 8.9.2018
31.8.2018Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton Z40 8.9.2018
1.8.2018Rund Tomas maraton M40 3.8.2018
19.9.2018Ruprecht Pavel půlmaraton M50+ 22.9.2018
22.9.2018Ruta Jiří A2 CH2 nezaplaceno
22.9.2018Rutová Renata A4 D4 nezaplaceno
7.9.2018Ryashko Boris DHL ITS running club půlmaraton M40+ 15.9.2018
24.11.2017Rybář Radek K+M+B Teplice půlmaraton M30+ 29.11.2017
2.9.2018Rybička Jakub Transformers 42 půlmaraton M30+ 11.9.2018
24.6.2018Rybín Josef půlmaraton D 3.7.2018
Tým: Rybíňáci ↳ Černá Tereza
1.3.2018Rychtera Petr půlmaraton M30+ 3.3.2018
29.8.2018Rychterová Eva Quadient půlmaraton Z40+ 31.8.2018
18.6.2018Rydrych Jiří půlmaraton M40+ 21.6.2018
14.8.2018Ryšavý Tomáš SRTG Česká Třebová půlmaraton M30+ 17.8.2018
9.9.2018Ryšková Jitka půlmaraton Z40+ 13.9.2018
13.5.2018Šabaka Petr půlmaraton IZSM 17.5.2018
31.8.2018Šabata Petr maraton M40 6.9.2018
26.3.2018Šabatková Petra půlmaraton Z30+ 28.3.2018
29.8.2018Sádovský Michal SEXS půlmaraton M30+ 31.8.2018
6.9.2018Sahánková Barbora půlmaraton Z18+ 10.9.2018
13.7.2018Šajbanová Simona půlmaraton Z18+ 18.7.2018
31.7.2018Salavec Ondra NO FEAR půlmaraton M30+ 3.8.2018
26.8.2018Šamalová Helena Báječné ženy v běhu půlmaraton IZSZ 27.8.2018
31.8.2018Samek Michal ELDIS Pardubice půlmaraton M30+ 1.9.2018
12.4.2018Saňáková Josephine Gabriela půlmaraton Z18+ 20.4.2018
7.9.2018Šanderová Petra půlmaraton Z30+ 8.9.2018
10.9.2018Šaršon Vít půlmaraton M30+ 12.9.2018
22.6.2018Scháněl Petr Unicorn maraton M30 28.6.2018
27.7.2018Schiller Andrea půlmaraton Z40+ 28.7.2018
27.5.2018Schmidt Josef půlmaraton M30+ 31.5.2018
1.7.2018Schreib Pavel Potkol půlmaraton M40+ 11.7.2018
1.7.2018Schreibová Eliška Hostivice A5 D5 3.7.2018
30.12.2017Schwaningerová Petra RockMachine - Cyklomax půlmaraton Z30+ 3.1.2018
16.5.2018Schwarz Marek BPŽ maraton M30 17.5.2018
24.9.2018Šebek Michal FORT SMC Usti nad Orlici půlmaraton M30+ nezaplaceno
21.6.2018Šebelka Zdeněk intimity.cz půlmaraton M40+ 23.6.2018
19.9.2018Šebetka Vladimír SK Městec Králové půlmaraton M40+ 25.9.2018
26.8.2018Šeda David půlmaraton M50+ 28.8.2018
27.8.2018Šeda Jakub půlmaraton M18+ 27.8.2018
28.6.2018Šedivý Luděk Weidmuller Klippon Connect půlmaraton M40+ 30.6.2018
13.8.2018Šedivý Josef CSOB půlmaraton M30+ 13.8.2018
31.8.2018Šedivý Martin půlmaraton M40+ 4.9.2018
13.8.2018Sedláček Tomáš Quadient půlmaraton M30+ 15.8.2018
22.7.2018Sedláčková Ilona RUN4FUN půlmaraton Z40+ 2.8.2018
20.8.2018Sejkora Petr půlmaraton M40+ 21.8.2018
27.8.2018Šembera Jan půlmaraton M30+ 28.8.2018
15.8.2018Semelka Tomáš půlmaraton M40+ 16.8.2018
24.7.2018Semerádová Věra Bühler Motor půlmaraton ST 24.7.2018
Tým: Bühler Motorky s.r.o↳ Jebavá Šárka
↳ Šmídová TerezaBühler Motor
↳ Esposito AndreaBühler Motor
30.8.2018Senk Jakub Fitnessfreedom půlmaraton M18+ 31.8.2018
22.7.2018Sháněl Martin DuPont CZ půlmaraton M40+ 24.7.2018
31.8.2018Shánělová Markéta půlmaraton D 4.9.2018
Tým: QA Masters↳ Skřek Pavel
6.8.2018Shejbal Petr OSDP 2018 maraton M40 7.8.2018
15.9.2018Shejbalová Jana RUN magazine team půlmaraton Z18+ 18.9.2018
17.9.2018Shorná Romana půlmaraton Z40+ 18.9.2018
10.9.2018Siatka Radim Dynamo Pičín půlmaraton M40+ 10.9.2018
29.8.2018Sigler Jaroslav půlmaraton M50+ 30.8.2018
12.9.2018Šíma Jiří maraton M30 21.9.2018
24.8.2018Šimčík Josef půlmaraton M40+ 27.8.2018
19.9.2018Šimek Zdeněk BULLS maraton M60 20.9.2018
6.9.2018Šimek Jiří HTW půlmaraton M30+ 10.9.2018
9.9.2018Šimerda Jiří půlmaraton M40+ 10.9.2018
26.8.2018Simon Martin Dopravní zdravotní služba Náchod půlmaraton IZSM 26.8.2018
9.9.2018simon katerina Běžci z Polabí půlmaraton Z40+ 13.9.2018
24.9.2018Simon Marcel Qanto půlmaraton M40+ 24.9.2018
28.8.2018Šindelář Pavel MoroSystems půlmaraton M30+ 30.8.2018
14.8.2018Šindelářová Stanislava FK Čáslav maraton Z30 16.8.2018
27.8.2018Šindlar Libor maraton M40 31.8.2018
24.8.2018Šírek Jan maraton M30 24.8.2018
31.8.2018Skala Marek Braník maraton M40 4.9.2018
21.3.2018Škaldová Hana GLATT půlmaraton Z30+ 21.3.2018
17.9.2018Skalický Petr půlmaraton M40+ 18.9.2018
23.7.2018Škaloud Jan půlmaraton M30+ 25.7.2018
10.9.2018Skalská Magdaléna - A5 D5 15.9.2018
22.9.2018Škorpilová Králová Lenka Báječné ženy v běhu půlmaraton D 25.9.2018
Tým: LeOn↳ Škorpil Ondřej
13.8.2018Škorvánek Jiří Quadient půlmaraton M18+ 20.8.2018
31.8.2018Skotálek Jan SMC Fort UO půlmaraton M18+ 7.9.2018
31.8.2018Skrbek Jan KoKoSk půlmaraton ST 4.9.2018
Tým: KoKoSkneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
16.9.2018Slabý Jan TVOJE MÁMA půlmaraton ST 18.9.2018
Tým: TVOJE MÁMA↳ Lux Petr
↳ Šalda Michal
↳ Fišer DavidTvoje Máma
29.12.2017Sládek František www.presstextile.cz půlmaraton M30+ 30.12.2017
16.9.2018Sládek Augustin BMBK půlmaraton M60+ 18.9.2018
21.8.2018Sláma Martin SPORTVISIO Team.cz půlmaraton M50+ 21.8.2018
24.9.2018Sláma Lukáš maraton M30 nezaplaceno
25.6.2018Šlambora Jakub AC GoMango Högner maraton M30 26.6.2018
24.9.2018Slámová Barbora maraton Z30 nezaplaceno
19.8.2018Slanina Zdeněk půlmaraton M40+ 20.8.2018
24.2.2018Slánská Tereza půlmaraton Z30+ 28.2.2018
1.7.2018Slavíček Jan půlmaraton M30+ 3.7.2018
29.8.2018Slavíček Lukáš Quadient půlmaraton M18+ 31.8.2018
27.8.2018Slavík Ondřej půlmaraton IZSM 28.8.2018
25.9.2018Slavkovský Milan Dum spiro spero půlmaraton M40+ nezaplaceno
14.6.2018Slezáková Eva půlmaraton Z30+ 19.6.2018
8.7.2018Slezáková Zuzana SK Tuněchody půlmaraton Z40+ 10.7.2018
18.9.2018Směja Daniel Trek 1324 půlmaraton IZSM 19.9.2018
12.5.2018Šmejkalová Hana ACES Karlovy Vary půlmaraton Z40+ 17.5.2018
6.4.2018Šmíd Martin Apollo půlmaraton M40+ 10.4.2018
30.7.2018Šmíd Lukáš půlmaraton M18+ 31.7.2018
9.7.2018Šmída Pavel půlmaraton M30+ 10.7.2018
3.9.2018Šmída Marek půlmaraton IZSM 6.9.2018
22.7.2018Šmídlová Nela půlmaraton ST 24.7.2018
Tým: Rychlé šípy↳ Rýdlová Zuzana
↳ Novák Martin
↳ Miletín Tomáš
27.8.2018Šmiková Ilona půlmaraton Z40+ 28.8.2018
20.6.2018smith tony půlmaraton M50+ 21.6.2018
15.6.2018Smolka Aleš Pardubice maraton M30 19.6.2018
25.8.2018Smolková Kamila SD Snad Doběhneme :) půlmaraton Z30+ 31.8.2018
5.8.2018Snopčok Róbert Berghofské sanatorium půlmaraton M30+ 11.8.2018
28.8.2018Šobáň Vojtěch MoroSystems půlmaraton M30+ 30.8.2018
17.9.2018Sofín Luděk Sófa maraton M40 nezaplaceno
28.8.2018Šofr Ondřej Zborov 1917 půlmaraton M30+ 28.8.2018
24.9.2018Sommer FILIP půlmaraton ST nezaplaceno
Tým: A-Team neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
7.5.2018Sopek Tomas půlmaraton M40+ 14.5.2018
29.8.2018Šotola Daniel KKK K půlmaraton M18+ 31.8.2018
8.12.2017Souček Daniel půlmaraton M30+ 9.12.2017
31.8.2018Souček Vladislav Kovářství Souček Team půlmaraton M40+ 8.9.2018
7.5.2018Soukup Michal maraton M40 14.5.2018
27.6.2018Soukupová Pavla půlmaraton ST 28.6.2018
Tým: Fitmami Pája↳ Krausová Linda
↳ Gavčíková Alena
neobsazeno
22.8.2018Šoul Mirek Atlas půlmaraton M30+ 22.8.2018
25.9.2018Šparlinek Marcel RETIA půlmaraton M40+ 25.9.2018
25.9.2018Speta Josef Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton M30+ nezaplaceno
21.9.2018Špinler Daniel SKS Studené půlmaraton M30+ 25.9.2018
9.4.2018Špinlerová Pavla půlmaraton Z30+ 12.4.2018
17.9.2018Spitzerova Marketa půlmaraton Z30+ 25.9.2018
9.9.2018Šplinová Anežka A4 D4 18.9.2018
9.9.2018Špliňová Ema A3 D3 18.9.2018
22.9.2018Šprinc Ladislav půlmaraton M18+ 25.9.2018
15.4.2018Šrajer Filip Snakes maraton M18 20.4.2018
29.3.2018Sramek Jan půlmaraton M30+ 30.3.2018
8.9.2018Sroll Boris půlmaraton IZSM 8.9.2018
24.9.2018Šrotová Adriana půlmaraton Z40+ nezaplaceno
7.8.2018Srp Radek Unicorn půlmaraton M40+ 10.8.2018
13.7.2018Sršeň Michal maraton M40 21.7.2018
14.9.2018Štachová Romana půlmaraton Z40+ 19.9.2018
23.8.2018staffa pavel sokol racice nad trotinou půlmaraton M40+ 28.8.2018
24.12.2017Štancl Josef půlmaraton M40+ 30.12.2017
24.12.2017Štanclová Terezie půlmaraton Z18+ 30.12.2017
20.6.2018Štanclová Aneta půlmaraton Z18+ 28.6.2018
18.9.2018Štandera Martin Před použitím protřepat půlmaraton M18+ 19.9.2018
21.3.2018Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M18+ 21.3.2018
5.9.2018Stárková Alena SK Babice půlmaraton Z40+ 6.9.2018
31.12.2017Šťastná Anna AC Track & Field Brno A5 D5 9.1.2018
24.9.2018Šťastný Zděnek půlmaraton M30+ nezaplaceno
16.9.2018Šťastný Roman Rock Machine-Cyklomax maraton M30 nezaplaceno
24.9.2018Šťastný Zděnek půlmaraton M40+ 24.9.2018
12.9.2018Štefan Radim Run the World půlmaraton M40+ 13.9.2018
20.8.2018Steiner Roman půlmaraton M30+ 21.8.2018
20.8.2018Stejskalová Anna půlmaraton Z50+ 22.8.2018
25.9.2018Steklý Petr půlmaraton M40+ 25.9.2018
24.9.2018Štencl Roman FourClima s.r.o. půlmaraton M18+ nezaplaceno
26.6.2018Stengel Peter Bühler Motor půlmaraton M30+ 26.6.2018
21.8.2018Štěpán Radek Klára s Elou půlmaraton M40+ 22.8.2018
26.8.2018Štěpánek Lukáš půlmaraton M18+ 1.9.2018
20.8.2018Štěpánová Lenka půlmaraton Z40+ 27.8.2018
29.8.2018Štěrba Petr půlmaraton M30+ 31.8.2018
20.9.2018Štětka Robert půlmaraton M40+ 20.9.2018
22.9.2018Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50+ 23.9.2018
22.9.2018Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50+ 23.9.2018
9.9.2018Stohwasser Petr půlmaraton M30+ 10.9.2018
30.8.2018Štolfa Ladislav Šneci v běhu půlmaraton M30+ 1.9.2018
24.9.2018Štorek Josef půlmaraton M50+ nezaplaceno
28.8.2018Šťovíček Pavel Antipecka půlmaraton M18+ 29.8.2018
21.9.2018Straka Marek žiadny maraton M18 nezaplaceno
25.9.2018Stratílek Aleš Pardubice maraton M30 nezaplaceno
10.4.2018Střecha Martin půlmaraton M40+ 11.4.2018
26.6.2018Střecha Tomáš maraton M40 28.6.2018
9.9.2018Strejčková Zuzana TESTR running team půlmaraton D 10.9.2018
Tým: TESTR running team↳ Černušáková JanaTESTR running team
7.6.2018Stříteský Vít půlmaraton M18+ 9.6.2018
10.9.2018Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team půlmaraton M40+ 12.9.2018
21.9.2018Strnad Richard půlmaraton M40+ 22.9.2018
30.8.2018Štrof Michal duo iuris půlmaraton D 1.9.2018
Tým: PPS ADVOKÁTI 1↳ Divíšek František
30.8.2018Štrofová Barbora duo iuris půlmaraton ST 4.9.2018
Tým: PPS ADVOKÁTI 4↳ Zezulková Tereza
↳ Zezulka Adam
↳ Stoklásková Michala
15.3.2018Stuchlý Zdeněk TJ Krupka maraton M40 20.3.2018
28.6.2018Štverák Ondřej Unicorn půlmaraton M30+ 29.6.2018
12.9.2018Suchánková Marcela ČSOB Na Zdraví půlmaraton ST 18.9.2018
Tým: ČSOB Na Zdraví↳ Vévoda JiříČSOB Na Zdraví
↳ Sadil JanČSOB Na Zdraví
↳ Knapp PetrČSOB Na Zdraví
6.12.2017suchanova edita půlmaraton Z30+ 15.12.2017
29.8.2018Suchý Miroslav Forrest Gump maraton M40 31.8.2018
4.5.2018Suk Jan půlmaraton M40+ 8.5.2018
17.8.2018Šuk Michal půlmaraton M18+ 20.8.2018
24.9.2018Suk David půlmaraton M18+ 25.9.2018
17.9.2018Šulc Miroslav maraton M50 18.9.2018
8.5.2018Šulcová Michala půlmaraton Z30+ 14.5.2018
25.9.2018Šúry Jakub maraton M18 nezaplaceno
30.8.2018Švadlena Petr půlmaraton D 6.9.2018
Tým: PPS ADVOKÁTI 2↳ Vojáček Vladimír
21.9.2018Švarc Aleš Pocem půlmaraton M40+ nezaplaceno
5.8.2018Svatoňová Edita půlmaraton Z30+ 7.8.2018
28.4.2018Švédová Barbora půlmaraton Z18+ 3.5.2018
31.8.2018Švestková Aneta půlmaraton Z18+ 1.9.2018
20.8.2018Světelská Denisa půlmaraton D 21.8.2018
Tým: Kostíci↳ Gregora JanActivityLa
27.8.2018Svítil Jakub Quadient půlmaraton M30+ 30.8.2018
7.5.2018Svoboda Tomáš půlmaraton M30+ 8.5.2018
21.6.2018Svoboda Ludvík Igráčci půlmaraton M40+ 26.6.2018
28.8.2018Svoboda Petr půlmaraton M40+ 30.8.2018
30.8.2018Svoboda Ondřej půlmaraton M30+ 6.9.2018
9.9.2018Svoboda Petr Unicorn půlmaraton M30+ 10.9.2018
22.9.2018Svoboda Michal půlmaraton M30+ 25.9.2018
23.9.2018Svoboda Štepán Báječné dítě v běhu A4 CH4 25.9.2018
7.5.2018Svobodová Martina půlmaraton Z18+ 17.5.2018
19.8.2018Svobodová Jana půlmaraton Z30+ 21.8.2018
22.9.2018Svobodová Petra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ 25.9.2018
30.8.2018Svobodová Wejdová Jana S/W půlmaraton Z40+ 6.9.2018
20.9.2018Švorc Jiří Ještětice půlmaraton M30+ 21.9.2018
23.9.2018Švrček David RUN magazine půlmaraton M30+ 25.9.2018
11.9.2018Sýkora Jiří půlmaraton IZSM 11.9.2018
10.9.2018Sýkora Martin In Life půlmaraton M30+ 13.9.2018
10.9.2018Sýkorová Šárka ZŠ SNP půlmaraton Z40+ 13.9.2018
25.8.2018TACL PETR půlmaraton M40+ 27.8.2018
28.8.2018Teichmann Radek MoroSystems půlmaraton D 30.8.2018
Tým: MoroSystems 1↳ Teichmannová MichaelaMoroSystems
27.8.2018Teichmanová Veronika Hradec Králové maraton Z30 3.9.2018
28.11.2017Tichá Jana půlmaraton Z30+ 30.11.2017
31.8.2018Tichá Andrea popina team maraton Z40 1.9.2018
14.8.2018Tillmann Wolfgang AC Čáslav půlmaraton M50+ 19.8.2018
1.8.2018Tobišek Martin půlmaraton M30+ 3.8.2018
6.9.2018Tomáš Josef TK Chotzen půlmaraton D 13.9.2018
Tým: TK Chotzenneobsazeno
24.7.2018Tomášek Adam půlmaraton M30+ 24.7.2018
6.8.2018Tomášková Pavla To dám půlmaraton Z40+ 10.8.2018
30.8.2018Tomášková Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton ST 31.8.2018
Tým: Kardio - JIP↳ Marčíková Lucie
↳ Vosáhlová Miroslava
↳ Řezníčková Tereza
24.9.2018Tomášová Lenka AC Gomango - Hogner půlmaraton D nezaplaceno
Tým: AC GoMango Högnerneobsazeno
24.8.2018Tomešová Adéla půlmaraton Z30+ 24.8.2018
30.12.2017Tomšíková Lenka Šneček team půlmaraton Z18+ 10.1.2018
26.12.2017Trávníček Marek maraton M40 29.12.2017
18.9.2018Trenda Filip Intersport ČR maraton M18 18.9.2018
23.8.2018Tringela Josef TJ Sokol Lužany půlmaraton M40+ 30.8.2018
7.9.2018Trnečka Pavel půlmaraton M30+ 10.9.2018
10.9.2018Trník Josef bazarhorice půlmaraton M30+ 12.9.2018
29.8.2018Trnka Pavel maraton M40 4.9.2018
28.4.2018Trojanová Alice půlmaraton ST 2.5.2018
Tým: Lentilka↳ Hýsek PetrLentilka
↳ Havlová Markéta
↳ Kropáček Jan Lentilka
17.12.2017Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner půlmaraton Z40+ 19.12.2017
30.8.2018Trpišovský Miroslav SK Jakub maraton M50 1.9.2018
23.9.2018Trunec Martin půlmaraton M50+ nezaplaceno
6.8.2018Tůma Jan UTA Czech půlmaraton M30+ 6.8.2018
16.8.2018Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z40+ 17.8.2018
19.9.2018Tušerová Jindra MK JCC půlmaraton D 20.9.2018
Tým: Musher klub JCC↳ Slabá GabrielaMusher Klub JCC
9.9.2018Tvrdá Markéta půlmaraton Z40+ 10.9.2018
27.3.2018Tydlitát Jiří půlmaraton M30+ 28.3.2018
3.6.2018Tylš Nikolas HC Trutnov A4 CH4 8.6.2018
29.8.2018Tylšová Pavlína Báječné ženy v běhu půlmaraton ST 31.8.2018
Tým: BĚŽÍCI↳ Tlukévá TerezaBáječné ženy v běhu
↳ Valášková Lenka
↳ Tylšová AdélaBáječné ženy v běhu
24.9.2018Uhlíř Martin Pardubice půlmaraton ST nezaplaceno
Tým: Rychlá rotaneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
19.9.2018Ulma Tomáš maraton M50 nezaplaceno
18.9.2018Ulrichová Michaela půlmaraton ST 19.9.2018
Tým: Ulrich Teamneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
10.8.2018Umlaufová Ema půlmaraton Z18+ 15.8.2018
8.1.2018Urban Tomáš půlmaraton M30+ 13.1.2018
2.9.2018Urban Radek Šedivec půlmaraton M18+ 4.9.2018
24.9.2018Urbánek Ivan Hostěrádky-Rešov půlmaraton M30+ nezaplaceno
10.7.2018Urbánková Kateřina půlmaraton Z30+ 12.7.2018
28.8.2018Urbanová Johana půlmaraton Z18+ 29.8.2018
13.6.2018urxová jana půlmaraton Z40+ 16.6.2018
31.8.2018Vabroušek Pavel RunTheWorld půlmaraton M40+ 4.9.2018
1.8.2018Vachek Mikuláš půlmaraton M30+ 10.8.2018
30.7.2018Vaclavik Martin půlmaraton M40+ 30.7.2018
18.9.2018Václavík Jan půlmaraton M18+ nezaplaceno
18.4.2018Vajrychová Marie půlmaraton Z30+ 20.4.2018
13.8.2018Valenta Martin Quadient půlmaraton M30+ 15.8.2018
6.9.2018Valeš Jonáš A5 CH5 6.9.2018
29.8.2018Valla Marek půlmaraton M40+ 31.8.2018
7.9.2018Valla Michal půlmaraton M30+ 10.9.2018
30.8.2018Vaňásková Markéta Běháme v Holicích a okolí půlmaraton Z40+ 30.8.2018
12.9.2018Vančo Ruben půlmaraton M40+ 19.9.2018
16.9.2018Vandrovec Václav SK Přerov půlmaraton M18+ 21.9.2018
16.9.2018Vandrovec René SK Přerov půlmaraton M40+ 21.9.2018
5.5.2018Vaněk Jan půlmaraton M30+ 14.5.2018
29.8.2018Vanek Tomáš A4 CH4 6.9.2018
25.2.2018Vaníček Petr půlmaraton M18+ 2.3.2018
14.2.2018Vaníková Zuzana půlmaraton Z18+ 17.2.2018
23.7.2018Vaňkát Oldřich IBK Hradec Králové půlmaraton M18+ 25.7.2018
4.5.2018Vaňková Lucie půlmaraton Z30+ 14.5.2018
29.8.2018Vaňková Karolína A4 D4 6.9.2018
15.4.2018Vašinová Markéta TJ Sokol Horní Brusnice půlmaraton Z40+ 20.4.2018
23.9.2018Vávra Štěpán půlmaraton M18+ nezaplaceno
16.9.2018Vavrečka Martin nic mě nenapadá půlmaraton M18+ 25.9.2018
3.7.2018Vavreková Iveta RUN magazine team půlmaraton Z18+ 11.7.2018
17.9.2018Vávrová Lucie půlmaraton Z30+ 19.9.2018
19.9.2018Vavruška Michal půlmaraton M30+ 25.9.2018
17.9.2018Veber Josef LK Tatran Chodov půlmaraton IZSM 19.9.2018
28.8.2018Věchet Ladislav Česká Lípa maraton M40 30.8.2018
20.9.2018Vejběra Jan Cyklo pokr půlmaraton M50+ nezaplaceno
27.8.2018Vejrová Ilona půlmaraton Z40+ 28.8.2018
7.7.2018Vendova Martina Jablonne nad Orlici půlmaraton Z40+ 13.7.2018
13.5.2018Věříšová Jaroslava půlmaraton Z40+ 17.5.2018
14.8.2018Verster Rigardt maraton M30 15.8.2018
6.9.2018Veselá Edita půlmaraton Z40+ 6.9.2018
27.8.2018Veselá Jana půlmaraton Z30+ 28.8.2018
27.8.2018Veselka Michal půlmaraton M18+ 28.8.2018
24.5.2018Vesely Lukas půlmaraton M30+ 26.5.2018
31.8.2018Veselý Petr maraton M40 4.9.2018
7.9.2018Veselý Martin půlmaraton D 14.9.2018
Tým: Mudringneobsazeno
30.11.2017Vetchý Jan Iscarex Česká Třebová půlmaraton M30+ 2.12.2017
21.9.2018Videcký Jan AC Mladá Boleslav půlmaraton M30+ 21.9.2018
31.8.2018Víšek Jakub Šlemrgang půlmaraton ST 4.9.2018
Tým: A team↳ Francová Lidmila A team
↳ Vaňurová Kamilafunící divočáci
↳ Hroneš Michael A team
17.9.2018Visek David Kanada maraton M40 19.9.2018
13.7.2018Vít Michal Team Bedihošť půlmaraton M40+ 17.7.2018
Tým: Team Bedihošťneobsazeno
15.8.2018Vítková Klára run4run půlmaraton Z30+ 16.8.2018
25.9.2018Vlachynská Kristýna HaKi-run půlmaraton Z40+ nezaplaceno
16.12.2017Vlasáková Beáta maraton Z18 20.12.2017
16.12.2017Vlasáková Ria maraton Z18 20.12.2017
3.9.2018Vlk Martin ELDIS Pardubice půlmaraton M40+ 10.9.2018
26.8.2018Vodička Standa Qanto maraton M30 27.8.2018
23.9.2018Vogel Radim půlmaraton M40+ 24.9.2018
29.12.2017Vojtěch Pavel Horní Jelení půlmaraton M40+ 30.12.2017
24.9.2018Vojtková Marie půlmaraton Z50+ nezaplaceno
23.12.2017Vokuš Zdeněk Liberec půlmaraton M60+ 29.12.2017
23.12.2017Vokušová Dana půlmaraton Z40+ 29.12.2017
1.7.2018Vokušová Tereza Liberec A6 D6 3.7.2018
1.7.2018Vokušová Veronika Tatran Jablonec A5 D5 3.7.2018
24.11.2017Volejník Zdeněk půlmaraton M40+ 30.11.2017
8.9.2018Volejníková Michaela Ardagh Skřivany půlmaraton ST 12.9.2018
Tým: Ardagh Skřivany↳ Nováková Martina
↳ Stránská BlankaArdagh
↳ Bentes PetraArdagh Skřivany
22.1.2018Volter Zdeněk půlmaraton M50+ 24.1.2018
5.2.2018Vondrousova Petra Fitness Club Slovany maraton Z40 15.2.2018
17.9.2018Vopršálek Miroslav Bohemia Rings půlmaraton M40+ 22.9.2018
24.9.2018Vorisek Petr půlmaraton M40+ nezaplaceno
31.7.2018Vorlová Michaela půlmaraton Z18+ 2.8.2018
31.12.2017Vosátka Tomáš RockMachine - Cyklomax půlmaraton M30+ 3.1.2018
16.9.2018Voseček Václav půlmaraton M30+ 18.9.2018
18.7.2018Vostřel Lukáš půlmaraton M30+ 20.7.2018
27.11.2017Vostrý Miroslav MK Kladno maraton M40 1.12.2017
16.9.2018Votava Radek BMBK půlmaraton M40+ 18.9.2018
29.12.2017Votypková Pavla BŽB, Run4Fun půlmaraton Z40+ 30.12.2017
7.5.2018Voženílek Michal půlmaraton M30+ 14.5.2018
3.9.2018Všetečka Roman Všéťa RUN půlmaraton M30+ 4.9.2018
23.9.2018Vydra Michal půlmaraton D 25.9.2018
Tým: Mufdraneobsazeno
28.8.2018Vydrova Alena půlmaraton D 31.8.2018
Tým: Dream team↳ Ekrtová Vilma
23.9.2018Vydrová Viktorie půlmaraton ST 25.9.2018
Tým: Černý a Bílýneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
8.9.2018Vysloužil Miloslav MK Prostějov půlmaraton M30+ 15.9.2018
27.11.2017Vysoká Hanka DIVOČÁCI LÚ půlmaraton Z40+ 28.11.2017
1.9.2018Walica Michal půlmaraton M30+ 4.9.2018
27.8.2018wejda vlastimil půlmaraton M40+ 28.8.2018
24.8.2018Werner Oldřich Wikov Running Team maraton M50 30.8.2018
22.8.2018Woronycz Petr MattoniFreeRunMB půlmaraton D 22.8.2018
Tým: MattoniFreeRunMBneobsazeno
29.7.2018Yamaguchi Nobuyuki daikin půlmaraton M50+ 31.7.2018
6.8.2018Žabčík Marek půlmaraton M30+ 7.8.2018
28.12.2017Zachař František maraton M30 29.12.2017
14.9.2018Zahorec Stanislav SOSE půlmaraton M40+ 19.9.2018
31.8.2018Zajíc Josef Jeden měsíc běžce půlmaraton M30+ 5.9.2018
29.8.2018Zaloudek Jan ElevenRunTeam půlmaraton M30+ 29.8.2018
13.4.2018Zámečníková Zuzana fitMAMI HK půlmaraton ST 20.4.2018
Tým: fitMAMI HK se Zuzkou↳ Dejmková Kateřina
↳ Rezková Ilona
↳ Rousková Jana
31.8.2018Zamouřil Jáchym Bouráci Malšova Lhota půlmaraton ST 4.9.2018
Tým: Bouráci Malšova Lhotaneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
24.9.2018Zapadlo Petr půlmaraton IZSM nezaplaceno
20.5.2018Zápařka Jan půlmaraton M40+ 22.5.2018
2.8.2018Zápařka Radek M.K. DD Sport Daňci Olomouc půlmaraton M40+ 7.8.2018
29.8.2018Zapletal Pavel Zlate Hory půlmaraton M30+ 31.8.2018
25.8.2018Zápotocká Alena půlmaraton Z40+ 30.8.2018
30.8.2018Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40+ 6.9.2018
6.3.2018Závodníková Zuzana půlmaraton D 7.3.2018
Tým: Závodníci↳ Závodník Petr
19.6.2018Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50+ 21.6.2018
19.6.2018Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z18+ 21.6.2018
7.6.2018Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton M30+ 8.6.2018
22.8.2018Zdržálková Petra Sokol Harta půlmaraton Z30+ 27.8.2018
28.12.2017Zelenková Magdalena půlmaraton Z18+ 29.12.2017
26.6.2018Zelenková Radka půlmaraton Z40+ 26.6.2018
28.8.2018Zelinko Vardanová Veronika MoroSystems půlmaraton ST 30.8.2018
Tým: MoroSystems 4↳ Petyovská GabrielaMoroSystems
↳ Zelinko PeterMoroSystems
↳ Zelinková MáriaMoroSystems
24.3.2018Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A5 CH5 28.3.2018
27.6.2018Zemánek Daniel půlmaraton M18+ 28.6.2018
13.9.2018Zetocha Petr SKI Klub Valašsko půlmaraton M40+ 15.9.2018
13.9.2018Zetochová Veronika SKI Klub Valašsko A5 D5 15.9.2018
13.9.2018Zetochová Markéta SKI Klub Valašsko A4 D4 15.9.2018
10.4.2018Zezulka Zdeněk Běh pro radost půlmaraton M40+ 20.4.2018
10.6.2018Zigová Helena půlmaraton Z18+ 19.6.2018
23.9.2018Zimovcak Adam půlmaraton M60+ 25.9.2018
13.8.2018Zítek Martin BrdoBěžci půlmaraton M40+ 15.8.2018
25.9.2018Zítko Petr KSK Koldín půlmaraton M30+ 25.9.2018
13.8.2018Zítková Tereza BrdoBěžci půlmaraton Z18+ 15.8.2018
25.8.2018Zizka Jan maraton M50 27.8.2018
25.8.2018Žižka Jakub maraton M18 27.8.2018
7.9.2018Žižka Ondřej Běžecký klub České spořitelny maraton M30 10.9.2018
22.8.2018Zlatohlávková Marie A1 D1 27.8.2018
26.8.2018Zoubek Michal Poolservis půlmaraton M40+ 28.8.2018
9.8.2018Zubr Hynek NORD půlmaraton M40+ 10.8.2018
15.8.2018Zumr Jan Ochranářský pumpy PSP půlmaraton IZSM 16.8.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.