Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - Praha - pátek 19.10.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR82
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)33
M1XSmíšené dvojice (pouze muž a žena)18
ZŽeny do 39 let (1978 - 2000)18
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)9
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)3
JZJuniorky (2001 - 2004)1
Celkem přihlášených82

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.12.2017Babušková Lucie GR JZ 16.12.2017
14.12.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 16.12.2017
30.5.2018Barna Martin Ždimiators GR M 1.6.2018
30.1.2018Becvar Radek Ampéři GR M 1.2.2018
29.1.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M1X 3.2.2018
Tým: Ampéři↳ Kuncová KarolínaAmpéři
31.12.2017Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M 9.1.2018
22.3.2018Borč Lukáš Pierburg team GR M 28.3.2018
15.5.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 17.5.2018
28.12.2017Černý Lukáš GR M 29.12.2017
13.6.2018Češíková Sylva GR Z2 21.6.2018
31.12.2017Chaloupka Filip Kamarádi GR M 10.1.2018
31.12.2017Chaloupkova Martina Kamaradi GR Z 10.1.2018
30.4.2018Chocholoušová Lucie GR Z 30.4.2018
13.12.2017Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 19.12.2017
16.5.2018Dirbák Tomáš GR M 27.5.2018
17.6.2018Drinka Filip OCRA CZ TEAM GR M 19.6.2018
21.6.2018Echegaray Inigo GR M nezaplaceno
11.6.2018Fiedlerová Lucie GR M1X 19.6.2018
Tým: Fíďaneobsazeno
10.1.2018Fléglová Blanka GR Z 10.1.2018
25.4.2018Hanzelín Lukáš SRTG Kolín GR M 3.5.2018
7.6.2018Havlínová Jana Run Magazine team GR Z 13.6.2018
31.1.2018Heindl Martin Čukrové GR M 6.2.2018
13.12.2017Hlava Roman #GLADITORRACETEAM GR M2 15.12.2017
24.3.2018Hora Milan Alfasquadra team GR M 28.3.2018
22.3.2018Houfek David Pierburg team GR M 28.3.2018
10.5.2018Hyhlík František GR M 17.5.2018
8.5.2018Jankovec Karel GR M1X 14.5.2018
Tým: Psychoticus↳ Šumberová BarboraPsychoticus
25.4.2018Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 27.4.2018
6.5.2018Káninská Aneta GR M1X 8.5.2018
Tým: Pat a Matneobsazeno
22.6.2018Karychová Eva GR Z2 nezaplaceno
20.2.2018Kecina Tomáš Kondiční box TRUTNOV GR M2 22.2.2018
21.12.2017Košinár Daniel GR M 23.12.2017
21.4.2018Kosová Zuzana GR Z 25.4.2018
13.12.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 21.12.2017
22.3.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team GR M 28.3.2018
1.6.2018Krška Lukáš Bolavý kolena GR M1X 5.6.2018
Tým: Bolavý kolena↳ Svobodová Lucie
24.3.2018Kučera Lukáš Alfasquadra team GR M 28.3.2018
31.3.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 5.4.2018
21.5.2018Kuchta Michal GR M 29.5.2018
31.3.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 5.4.2018
8.1.2018Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 10.1.2018
25.4.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín GR M 29.4.2018
15.2.2018Malinová Staňka Motor Village 69 GR Z 22.2.2018
31.12.2017Marešová Nikola Kamarádi GR Z 9.1.2018
18.5.2018Meloun Radek GR M 22.5.2018
22.3.2018Miltner Milan Pierburg Team GR M2 28.3.2018
23.12.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 28.12.2017
22.3.2018Němec David Pierburg Team GR M 28.3.2018
8.5.2018Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
5.3.2018Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR M1X 15.3.2018
Tým: Už tan budeeem?!neobsazeno
31.12.2017Pekař Patrik Kamarádi GR M 4.1.2018
7.1.2018Peták Radek GR M2 11.1.2018
10.2.2018Plešner Michal MPplast Elite Team GR M1X 13.2.2018
Tým: Ollie racing team↳ Roučková OllieDukla
8.5.2018Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
14.3.2018Rapčan Ladislav GR M 15.3.2018
19.12.2017Rybišar Josef čvacht GR M2 21.12.2017
21.5.2018Sádlová Martina GR Z 29.5.2018
20.4.2018Šála Bohuslav SK Samuraj Domažlice GR M 24.4.2018
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové GR M 23.1.2018
22.3.2018Šimeček Martin GR M 28.3.2018
8.1.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR M1X 12.1.2018
Tým: Lanáčovcineobsazeno
11.6.2018Stonawska Adéla GR Z 11.6.2018
29.1.2018Stuchlik Bohumil GR M2 1.2.2018
3.5.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 5.5.2018
16.12.2017Švejda Jan GR M1X 17.12.2017
Tým: Irresistibles↳ Mrázová Michaela
14.3.2018Svobodová Klára GR Z 15.3.2018
21.5.2018Tešný Milan GR M 23.5.2018
13.6.2018Tůma Pavel GR M2 19.6.2018
31.12.2017Vepřek Martin Kolšov GR M1X 4.1.2018
Tým: Žížalovci↳ Drábková VeronikaSRTG Šumperk
29.5.2018Vlková Marie GR Z 2.6.2018
28.3.2018Vrlík Petr GR M 30.3.2018
22.3.2018Wünsch Petr GR M 28.3.2018
31.12.2017Zavřelová Lucie Kamarádi GR Z 3.1.2018
9.1.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 10.1.2018
14.12.2017Zvárová Marie Choboťáci GR M1X 15.12.2017
Tým: Choboťáci↳ Brožík DominikChoboťáci

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.