Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - PRAHA - sobota 20.10.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR662
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)306
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)120
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)96
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)94
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)30
JMJunioři (2001 - 2004)9
JZJuniorky (2001 - 2004)7
Celkem přihlášených662

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.7.2018Adámek Petr Bohemia GR MIX 1.8.2018
Tým: Bohemia↳ Fojtíková SimonaBohemia
1.1.2018Al-Rihani Jakub GR M 11.1.2018
13.12.2017Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 15.12.2017
27.5.2018Andrš Filip GR M 28.5.2018
27.5.2018Andrš Martin GR M 28.5.2018
27.5.2018Andršová Lenka GR Z 28.5.2018
15.7.2018Angerová Renata GR Z2 20.7.2018
30.7.2018Ansorge Martin Bohemia GR MIX 31.7.2018
Tým: Pivoni↳ Loskotová Tereza
17.9.2018Antoš Karel GR M 19.9.2018
4.9.2018Antošová Žaneta Olfin Car GR Z 12.9.2018
18.9.2018Babák Josef Tantrum Monstra GR MIX 19.9.2018
Tým: Tantrum Monstra↳ Vernerová Aneta
12.2.2018Babala Jan #GLADIATORRACETEAM GR M2 17.2.2018
14.12.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 16.12.2017
6.8.2018Balek Jan Bohemia GR M 7.8.2018
11.6.2018Baránek Jan GR M2 19.6.2018
30.5.2018Barna Martin Ždimiators GR M 1.6.2018
29.8.2018Bárta Ondřej GR M 29.8.2018
6.5.2018Bartošek Tomáš GR M 8.5.2018
24.9.2018Barvič Michal GR M nezaplaceno
20.3.2018Bažant Jan GR M 22.3.2018
29.1.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M 3.2.2018
30.1.2018Becvar Radek Ampéři GR M 1.2.2018
11.9.2018Bedlek Tomas VEGII GR M2 15.9.2018
20.12.2017Bednář Petr GR M 22.12.2017
20.12.2017Bednář Ladislav ALPA GR M 22.12.2017
10.9.2018Bednar Patrik GR M 18.9.2018
25.9.2018Bekr Ondřej GR MIX 25.9.2018
Tým: Alfaneobsazeno
21.9.2018Benda Jaroslav GR M2 25.9.2018
31.3.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M 5.4.2018
26.6.2018Beran Pavel GR M2 28.6.2018
19.9.2018Béreš Daniel GR M nezaplaceno
18.9.2018Bergl Petr 2haSance GR M2 21.9.2018
30.3.2018Berková Simona GLADIATORRACETEAM GR Z 10.4.2018
7.5.2018Bervid Jiří 2hasance GR M 14.5.2018
10.2.2018Bezděk Miroslav GR M2 14.2.2018
29.3.2018Bílek Jiří OCRA CZ TEAM GR M 5.4.2018
31.12.2017Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M 9.1.2018
8.6.2018Bláha Jaroslav GR M2 13.6.2018
9.9.2018Bochenská Tereza GR Z 9.9.2018
24.9.2018Bohm Jaroslav KAPEBAJA TEAM GR M2 nezaplaceno
14.9.2018Bolcek Martin Habří Stars GR M2 18.9.2018
22.3.2018Borč Lukáš Pierburg team GR M 28.3.2018
22.6.2018Brabec Jan GR JM 26.6.2018
30.12.2017Brčák Pavel D.T.P. GR M 3.1.2018
16.9.2018Brda Ladislav GR M2 19.9.2018
21.5.2018Březina Ondřej vyzva 21 dní GR MIX 22.5.2018
Tým: Kohuti↳ Slavická AnetaVýzva 21 dní
18.12.2017Březina Michal Krkonoše GR M 19.12.2017
20.7.2018Brož Michal GR M2 20.7.2018
7.9.2018Brychcová Martina GR Z 10.9.2018
26.3.2018Budka Josef GR M 28.3.2018
10.9.2018Bujárek Josef Jokers GR MIX 10.9.2018
Tým: Jokers↳ Šmídová VendulaJokers
31.12.2017Bukva David GR M2 3.1.2018
25.7.2018Bukvicová Barbora SURI GR Z 31.7.2018
17.9.2018Čapková Michaela GR MIX 18.9.2018
Tým: Láska na celý životneobsazeno
26.8.2018Capkova Barbora GR MIX 27.8.2018
Tým: BarJir↳ Vrba Jiri
6.9.2018Cenefels Filip Wild Snails GR M 7.9.2018
6.9.2018Čermáková Jana GR Z2 13.9.2018
6.9.2018Čermáková Denisa GR Z 15.9.2018
28.12.2017Černý Lukáš GR M 29.12.2017
22.5.2018Černý Jakub GR M 24.5.2018
28.4.2018Červenka Jiří Smrt létu GR M 30.4.2018
14.5.2018Chaloupka Radek GR M 17.5.2018
27.6.2018Chlup Tomáš Cyklo-nanuk GR M 30.6.2018
10.5.2018Chmelařová Barbora GR Z 14.5.2018
16.9.2018Chocholouš Tomáš GR M 22.9.2018
24.9.2018Choleva Marek My3 GR M2 nezaplaceno
2.9.2018Chromý Roman GR M 6.9.2018
20.9.2018Chroustova Karolina GR Z 20.9.2018
12.8.2018Chvojka Tomáš GR JM 15.8.2018
24.3.2018Chwastek Vladimír GR M2 28.3.2018
19.9.2018Čiamporová Vendula Kimmca GR Z nezaplaceno
8.1.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 8.1.2018
29.6.2018Ciprová Tereza Na pohodu GR MIX 3.7.2018
Tým: Spartan Gym - Na pohodu↳ Sára PetrSpartan Gym - Na pohodu
27.4.2018Čmucha Jiří GR MIX 30.4.2018
Tým: Brouci↳ Vařechová Alice
12.9.2018Coufal Ondřej Pilulka Athletic Team GR M 13.9.2018
23.2.2018Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 27.2.2018
20.2.2018Cukr Tomáš GR M 22.2.2018
16.5.2018Darebna Petra Postavkolo.cz GR Z 17.5.2018
16.5.2018Darebný Filip SKP Maják GR M 17.5.2018
3.9.2018Dědek Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M 5.9.2018
3.9.2018Dědková Lenka GLADIATORRACETEAM GR Z2 5.9.2018
13.1.2018Demjanovič Tomáš GR M 17.1.2018
27.12.2017Diblík Jan GR M 28.12.2017
3.9.2018Ditrych Tomáš GR M 5.9.2018
31.12.2017Dobeš Radek Total Vital GR M 4.1.2018
24.5.2018Dobrá Lída Office Girl GR Z 26.5.2018
22.7.2018Dočekal Eduard GR M 27.7.2018
18.8.2018Doležal Jan RunFórFun GR M 20.8.2018
18.8.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 20.8.2018
21.2.2018Doležalová Andrea GR Z 22.2.2018
17.9.2018Doležel Lukáš GR M 19.9.2018
24.9.2018Dragomír Jan My3 GR M nezaplaceno
27.6.2018Drahovzalová Eva GR Z2 4.7.2018
30.6.2018Drčka Jiří SVVAT GR M 3.7.2018
6.9.2018Dubec Robin GR MIX 8.9.2018
Tým: 1.SPP↳ Káňová Lucie1.SPP
26.7.2018Dubinová Kristýna Lukavec GR Z 31.7.2018
29.3.2018Duchek Petr Predator workout Kladno GR M 5.4.2018
14.3.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M 20.3.2018
23.8.2018Dušek Michal GR M 31.8.2018
19.3.2018Dusil Radek Dusil Team GR M 21.3.2018
7.6.2018Dvořák Libor TRIUMPHALIS GR M2 8.6.2018
29.6.2018Dvořák Antonín GR M 30.6.2018
13.9.2018Dvořák Martin Tvrdý játra GR M 14.9.2018
13.5.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 19.5.2018
6.9.2018Dvořák Miroslav GR M 14.9.2018
26.12.2017Dvořáková Martina GR Z 29.12.2017
12.2.2018Dzurenda Ján Kooki Dirt GR M 14.2.2018
27.6.2018Echegaray Inigo GR M 30.6.2018
30.12.2017Erben Lukáš GR M 3.1.2018
23.7.2018Faulová Jana GR Z2 23.7.2018
8.4.2018Fencl Michal GR M 11.4.2018
20.7.2018Fiedlerová Lucie GR MIX 20.7.2018
Tým: Fíďa↳ Fiedler Tomáš
24.6.2018Fikejzova Anna Zabijaci GR Z 29.6.2018
10.1.2018Fléglová Blanka GR Z 10.1.2018
10.9.2018Fojtů Josef KAPEBAJA TEAM GR M 13.9.2018
31.12.2017Foldynová Veronika Folmers Lions GR MIX 3.1.2018
Tým: Folmers Lions↳ Merc JaroslavFolmers Lions
5.9.2018Formánek Tomáš GR MIX 12.9.2018
Tým: Formeci↳ Formánková Eliška
27.4.2018Franc Dan SUPERBORCI GR M2 29.4.2018
11.2.2018Franc Jan GR M 13.2.2018
29.8.2018Francová Michaela GR Z 1.9.2018
17.12.2017Friml Jirka GR M 20.12.2017
1.1.2018Gábler Michal GR M 4.1.2018
21.12.2017Gábler Stanislav GR M 28.12.2017
10.9.2018gembal jakub GR M 12.9.2018
10.7.2018Gillernova Kateřina GR Z 18.7.2018
12.9.2018glos petr GR M 19.9.2018
12.9.2018Glosová Kristýna svabi.cz GR Z 13.9.2018
21.9.2018Gottffied Max GR M 25.9.2018
21.9.2018Gottfried Prtra GR Z nezaplaceno
14.8.2018Gottfried Marek GR M 15.8.2018
22.7.2018Gráfová Michaela GR Z 23.7.2018
12.9.2018Gregorová Klára GR Z 15.9.2018
22.9.2018Grus Petr STS Chvojkovice-Brod GR M 25.9.2018
24.9.2018Hábová Kateřina My3 GR Z nezaplaceno
18.9.2018Haider Karel GR M 22.9.2018
29.3.2018Hampejsová Martina New Roll Runners GR Z 30.3.2018
13.5.2018Hanáček Michal Pilulka Athletic Team GR M 17.5.2018
24.7.2018Hančilová Denisa GR Z 31.7.2018
8.8.2018Hanousek Jiri Ja a tragéd GR M 10.8.2018
14.2.2018Hanzlík Michal GR MIX 16.2.2018
Tým: Medvíďata↳ Sedněvová Šárka
7.5.2018Hartl Petr GR MIX 8.5.2018
Tým: MLPH↳ Laipertová Michaela
24.12.2017Hartmanova Pavlina GR Z2 29.12.2017
8.8.2018Havelík Petr Já a tragéd GR M 10.8.2018
19.9.2018Havlat Marek GR M nezaplaceno
17.12.2017Heindl Martin Čukrové GR M 19.12.2017
18.7.2018Hejtman Jan GR MIX 20.7.2018
Tým: HKGR↳ Hejtmanová Kateřina
30.6.2018Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM GR M2 3.7.2018
12.9.2018Herman Kamil GR M 12.9.2018
4.9.2018Heřman Patrik GR M2 6.9.2018
9.9.2018Hladík Stanislav Už nemůžeš? Tak přidej! GR M 10.9.2018
9.9.2018Hladík Radim Už nemůžeš? Tak přidej! GR M 10.9.2018
30.8.2018Hlaváček Vojtěch GR M 31.8.2018
28.12.2017Hlavová Vendula GR Z 30.12.2017
25.7.2018Hloušek Jan SURI GR M 1.8.2018
31.8.2018Hobor Jakub GR M 5.9.2018
5.3.2018Holubář Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí GR M 13.3.2018
27.4.2018Holubík Jiří SUPERBORCI GR M2 29.4.2018
14.2.2018Hora Vojtěch Predator Workout Kladno GR M 15.2.2018
15.9.2018Horák Milan STG Senica GR MIX nezaplaceno
Tým: STG Senicaneobsazeno
9.8.2018Horčička Tomáš GR M 10.8.2018
18.6.2018Horká Pavla SRTG Šumperk GR Z 20.6.2018
30.8.2018Hošek Jakub GR M 31.8.2018
31.8.2018Hospodka Vojta SDH Letňany GR JM 6.9.2018
31.8.2018Hospodková Anna SDH Letňany GR JZ 6.9.2018
24.4.2018Houdek Jan GR MIX 26.4.2018
Tým: Tapeta se starou!!!↳ Charvátová Soňa
13.3.2018Houfek David Pierburg team GR M 17.3.2018
12.2.2018Hrabovský Adam GR M 15.2.2018
24.9.2018Hrachovinová Kristýna GR Z nezaplaceno
29.8.2018Hrbáčová Barbara GR JZ 31.8.2018
22.5.2018Hrdlička Martin GR M2 23.5.2018
28.6.2018Hromádko Daniel AC Pardubice GR M 30.6.2018
28.6.2018Hromádko Jaroslav AČR VP Pardubice GR M2 3.7.2018
12.9.2018Hronová Petra GR MIX 19.9.2018
Tým: Petra a Michalneobsazeno
14.9.2018Hruška Michal SRTG Praha GR M 15.9.2018
28.1.2018HUBÁLEK David GR M2 30.1.2018
28.12.2017Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M 30.12.2017
12.9.2018Hybler Jan GR M 19.9.2018
10.5.2018Hyhlík František GR M 17.5.2018
31.8.2018Hýla Jan SDH Letňany GR M2 4.9.2018
28.8.2018Hýř Marek GR M 30.8.2018
6.9.2018Jagoš Jakub GR MIX 8.9.2018
Tým: Motorkáři Jičín↳ Slavíková Jana
15.5.2018Jakl Radek GR M 17.5.2018
25.9.2018James Ashley GR MIX nezaplaceno
Tým: Him n Herneobsazeno
27.6.2018Janda Pavel GR MIX 28.6.2018
Tým: Koblížci↳ Jandová Adéla
22.12.2017Janeček Miroslav GR M 28.12.2017
5.9.2018Janeček Michal Fighters GR MIX 10.9.2018
Tým: Fighters↳ Janečková Aneta
30.5.2018Janoš Petr flexfitnessolomouc GR M2 1.6.2018
15.7.2018Janota Jiří GR M2 18.7.2018
26.3.2018Janoušek Petr Gladiators GR M 5.4.2018
20.6.2018Jansová Gabriela GR MIX 23.6.2018
Tým: Bahňáci reloaded↳ Vlk FilipBahňáci
19.9.2018Jará Marcela Olfin Car GR Z nezaplaceno
25.7.2018Jechort Pavel Suri GR M2 27.7.2018
25.7.2018Jelínek Radek SURI GR M 31.7.2018
29.1.2018Jelínek Vlastimil GR M 6.2.2018
27.3.2018Jelínek Jaromír GR M2 28.3.2018
27.3.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 28.3.2018
21.2.2018Jenčík Petr Praha GR M2 24.2.2018
22.7.2018Jeřábek Jakub GR M 24.7.2018
15.2.2018Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z 17.2.2018
16.9.2018Ježek Jakub GR M 21.9.2018
4.9.2018Jílek Petra GR Z 6.9.2018
4.9.2018Jílek Čeněk GR M2 6.9.2018
15.3.2018Jirásková Šárka #GLADIATORRACETEAM GR Z 17.3.2018
17.12.2017Jiruška Petr GR M 20.12.2017
14.7.2018Jozefčák Ladislav GR M 18.7.2018
28.3.2018Judl Libor Fast Horses GR MIX 28.3.2018
Tým: fast horses↳ Holcová PetraTrailRunningCZ
31.12.2017Juřík Pavel yesenik GR M2 2.1.2018
28.8.2018Kábele Lukáš GR M2 30.8.2018
7.2.2018Kábrt Tomáš GR M 8.2.2018
4.9.2018Kališ Erik GR M 14.9.2018
17.9.2018Kantorová Aneta GR Z 18.9.2018
18.5.2018Karlová Martina Mickey a Minnie GR MIX 21.5.2018
Tým: Mickey a Minnie↳ Nepokoj Tomáš Mickey a Minnie
11.9.2018kasalova tereza GR Z 18.9.2018
12.9.2018Kašíková Petra Srtg Kroměříž GR Z 19.9.2018
11.9.2018Kašpar Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M 17.9.2018
22.12.2017Kašpar Marián GR M 29.12.2017
28.6.2018Kavalírová Eva SRTG Praha GR MIX 30.6.2018
Tým: JoE↳ Kýček JonášSRTG Praha
6.9.2018Kavenský Václav Tvrdý Játra GR M 8.9.2018
10.9.2018Kavulok Lukáš GR M 18.9.2018
27.8.2018Kazmar Ondřej GR M 28.8.2018
16.12.2017Kecina Tomáš Kondiční box TRUTNOV GR M2 20.12.2017
31.12.2017Klicpera Václav OCRA CZ TEAM GR M 6.1.2018
13.5.2018Klikoš Jiří Fox GR M 17.5.2018
13.5.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 17.5.2018
13.9.2018Klíma Dominik GR M 18.9.2018
9.3.2018Kliment Michal GR M 13.3.2018
27.8.2018Klimeš Ondřej GR MIX 27.8.2018
Tým: My dva↳ Patočková Nikola
25.9.2018Klobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
20.3.2018Klos Petr GR M 22.3.2018
21.9.2018Klůz Tomáš GR M nezaplaceno
24.9.2018Kmoch Michal GR M nezaplaceno
25.9.2018kmoch Škodova Linda GR Z2 nezaplaceno
6.9.2018Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM GR JZ 13.9.2018
31.12.2017Knourek Jan Dream team GR MIX 4.1.2018
Tým: Dream Team↳ Dvořáková Kateřina
31.8.2018Kocek Roman GR M 4.9.2018
28.6.2018Kočí Michaela GR MIX 29.6.2018
Tým: Šmídíci↳ Schmied Jakub
19.9.2018Kocián Vojtěch V cíli padnu GR M 21.9.2018
27.5.2018Kočíř Aleš GR M 28.5.2018
4.9.2018Kocourek Vladimír Seveřani GR M 6.9.2018
28.6.2018Kocourková Radka GR Z 30.6.2018
2.9.2018Kokešová Radka GR Z 6.9.2018
24.9.2018Kolenčík Pavel #GLADIATORRACETEAM GR MIX nezaplaceno
Tým: Na pohodu ↳ Vegrichtová Jitka
26.12.2017Kolovrátník Jiří JIROUS GR M2 30.12.2017
10.8.2018Komarek Ales GR M 15.8.2018
26.6.2018Komárek Pavel Skladníci Korálky.cz GR M 28.6.2018
2.9.2018Komárek Marian SDH Rájec GR M 4.9.2018
23.9.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 25.9.2018
14.5.2018Konečný Jaroslav GR M2 17.5.2018
6.9.2018Konta Pavel GR M 8.9.2018
8.8.2018Kopáč Ondřej Já a tragéd GR M2 15.8.2018
13.8.2018Kopec Daniel GR M 15.8.2018
20.4.2018Kopecký David GR M 20.4.2018
3.9.2018Kopr Eduard GR M 8.9.2018
7.8.2018Kopřivová Eva GR Z 10.8.2018
27.3.2018Kořínek Miroslav I love mud GR M 5.4.2018
27.12.2017Kořínek Michal GR M2 29.12.2017
21.4.2018Kosová Zuzana GR Z 26.4.2018
31.12.2017Koštialová Lucie GR Z 3.1.2018
17.9.2018Koubek Michal GR M 18.9.2018
3.9.2018Koudelkova Katerina GR MIX 5.9.2018
Tým: Nunezovi↳ Heryč AleksandrNunezovi
3.3.2018Koudelková Lucie #GLADIATORRACETEAM GR Z 10.3.2018
24.6.2018Kovář Jakub Zabijaci GR M 5.7.2018
27.2.2018Kozák Milan GR M 6.3.2018
31.12.2017Kozáková Jindra Total Vital GR Z 4.1.2018
16.9.2018Kozel Aleš GR M2 18.9.2018
16.9.2018Kozlová Jana GR Z2 25.9.2018
7.9.2018Králík Petr GR M 7.9.2018
14.8.2018Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M 15.8.2018
17.9.2018Kratochvíl Pavel GR M 20.9.2018
14.8.2018Krčmář Martin GR M 15.8.2018
20.8.2018Krejčí Michal Písečná GR MIX 20.8.2018
Tým: Písečnáneobsazeno
20.8.2018Krejčová Lucie Písecké Zmije GR MIX 20.8.2018
Tým: Písecké Zmije↳ Říha PavelPísecké Zmije
27.6.2018Křenková Irena GR Z 3.7.2018
13.12.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 21.12.2017
17.7.2018Krestová Kateřina GR Z 24.7.2018
24.7.2018Křikava Vojtěch GR M 25.7.2018
13.3.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team GR M 17.3.2018
11.2.2018Křižan Martin GR M 12.2.2018
20.5.2018Křížka Pavel GR JM 23.5.2018
22.8.2018Krotil Jan SDH Kňovice GR M 23.8.2018
31.12.2017Kroužek Jan Total Vital GR M2 5.1.2018
18.9.2018Kruliš Dan GR M 19.9.2018
30.1.2018Kruliš Tomáš GR M 7.2.2018
3.9.2018Kubečková Gabriela GR Z2 8.9.2018
16.9.2018Kubíčová Pavlína Veselačky GR Z nezaplaceno
1.7.2018Kubíková Dagmar GR Z 3.7.2018
6.8.2018Kubinčiak Pavel Duo madness GR MIX 7.8.2018
Tým: xTremers↳ Pištěková Stanislava Duo Madness
31.3.2018Kubišta Miroslav Incore fitness team GR M 5.4.2018
26.8.2018Kuboš Jakub GR MIX 27.8.2018
Tým: Monkey Team↳ Blinkova Tereza
13.12.2017Kučera Radek Doksy GR M2 15.12.2017
5.5.2018Kučera Radek Doksy GR JM 8.5.2018
19.9.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 25.9.2018
3.9.2018Kudrna Miloš GR M2 6.9.2018
12.9.2018Kudrna Aleš GR M 14.9.2018
13.9.2018Kudrna Daniel GR M 15.9.2018
27.3.2018Kudrnáčová Kristýna I love mud GR Z 28.3.2018
29.3.2018Kudrnovska Zuzana SRTG Praha GR Z 30.3.2018
10.9.2018Kulich Peter GR M 18.9.2018
25.9.2018Kyjovský Adam GR M nezaplaceno
25.9.2018Kyjovský Matěj GR M nezaplaceno
14.12.2017Kysilka Lukáš GR M 16.12.2017
31.12.2017Kytýr Pavel SRTG Teplice GR M2 3.1.2018
21.12.2017Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 22.12.2017
25.2.2018Lettl Libor GR M 27.2.2018
9.9.2018Levá Tereza GR Z 10.9.2018
31.8.2018Limberg Tomáš GR M 7.9.2018
13.9.2018Lonska Martina GR Z2 18.9.2018
13.12.2017Lopata Daniel GR M2 15.12.2017
31.7.2018Loskot Karel GR MIX 8.8.2018
Tým: Podhoří↳ Loskotová BarboraPodhoří
27.6.2018Ludwig Jana GR Z2 4.7.2018
19.6.2018Lukeš Vladimír Varovi legie GR M 20.6.2018
8.7.2018Lysáková Petra GR Z 11.7.2018
28.8.2018Macáková Magda GR MIX 30.8.2018
Tým: Pytlis tým↳ Mikulec Petr
27.6.2018Macek Lukáš GR M 28.6.2018
19.12.2017Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 21.12.2017
25.9.2018Mach Tomáš Koch GR M nezaplaceno
9.9.2018Macháček Viktor Marešáci GR MIX 12.9.2018
Tým: MAMARneobsazeno
22.5.2018Macháček Ivo GR M 23.5.2018
26.6.2018Malá Marie Maxáci GR Z 28.6.2018
30.6.2018Malchárek Miroslav GR M 4.7.2018
11.7.2018Málek Lukáš GR M2 13.7.2018
15.4.2018Malík Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR MIX 20.4.2018
Tým: Maldicineobsazeno
17.6.2018Malinová Staňka Motor Village 69 GR Z 19.6.2018
19.9.2018Malinsky Zdenek GR M2 22.9.2018
29.6.2018Malíský Michal GR M 3.7.2018
22.8.2018Mandovec Petr SDH Kňovice GR M 23.8.2018
21.6.2018Marada Pavel GR M 23.6.2018
3.9.2018Marčík Karel GLADIATORRACETEAM GR M2 12.9.2018
21.2.2018Marčík Vlastimil GR M2 22.2.2018
27.6.2018Maredová Šárka GR Z2 3.7.2018
21.9.2018Marek Filip BF team GR MIX 24.9.2018
Tým: BF Team↳ Řeháčková BarboraBF team
30.8.2018Mareš Pavel GR M 4.9.2018
17.9.2018Markvart Lukáš GR M nezaplaceno
29.8.2018MARTINEK PAVEL GR M 31.8.2018
21.9.2018Martinkova JAROSLAVA GR Z2 25.9.2018
3.9.2018Martínková Michaela GR MIX 12.9.2018
Tým: Martínkovi↳ Martínek Václav
31.8.2018Mašková Veronika GR MIX 4.9.2018
Tým: Jaroušek a Verunka↳ Tuček Jaroslav
15.7.2018Maštálka Daniel GR M 18.7.2018
19.3.2018Medžibrický Jozef GR M 21.3.2018
26.3.2018Melichar Miroslav GR M 28.3.2018
11.5.2018Meloun Radek GR MIX 22.5.2018
Tým: Melounkovíneobsazeno
6.9.2018Mertl Ondřej BEZ PEDALU GR M 10.9.2018
6.9.2018Mertlová Ivana BEZ PEDALU GR Z 8.9.2018
7.9.2018Michálková Markéta GR Z 10.9.2018
12.9.2018Mihula Lukáš GR M 14.9.2018
12.3.2018Mikel Marek Barbarian extreme team GR M 15.3.2018
5.9.2018Milec Jindřich BEAST Varnsdorf GR M 12.9.2018
21.8.2018Milion Jakub GR M 22.8.2018
12.9.2018Milotová Petra GR Z 12.9.2018
13.3.2018Miltner Milan Pierburg Team GR M2 17.3.2018
13.7.2018Mísař Martin GR M 13.7.2018
16.9.2018Morin Matthieu Doksy GR JM nezaplaceno
11.6.2018Motlík Jan GR M2 13.6.2018
28.6.2018Mráz Tomáš AC Gladiators GR M 3.7.2018
24.9.2018Mrkvičková Sára Mrkvičky GR MIX nezaplaceno
Tým: Mrkvičkyneobsazeno
5.9.2018Müllerová Michaela GR MIX 7.9.2018
Tým: Michaela Mullerova, Martin Šulcneobsazeno
31.12.2017Náhlík Jan Total Vital GR M 3.1.2018
3.1.2018Nákonečný David SRTG Šumperk GR M 4.1.2018
20.12.2017Náměstková Adéla GR Z 22.12.2017
30.1.2018Navara Tomáš SRTG Šumperk GR M 31.1.2018
10.5.2018Navratil Lukas SUPERBORCI GR M2 10.5.2018
16.7.2018Nečas Vladimír GR M2 20.7.2018
9.5.2018Nedvěd Ondřej GR M2 17.5.2018
23.12.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 28.12.2017
13.3.2018Němec David Pierburg Team GR M 17.3.2018
10.9.2018Němec Filip AC Gladiators GR M 14.9.2018
3.5.2018Němeček Bohuslav #Poklop Cars GR M 5.5.2018
17.6.2018Nerudová Monika GR Z 19.6.2018
11.9.2018Netíková Anežka GLADIATORS GR Z 14.9.2018
31.8.2018Neubergová Veronika NO BARBIE TEAM GR JZ 6.9.2018
16.6.2018Neuman Martin GR M 19.6.2018
13.2.2018Nezbeda Tomáš GR M 15.2.2018
31.12.2017Nouzová Eva Chaos GR Z 9.1.2018
21.8.2018Nová Adéla GR MIX 21.8.2018
Tým: Marian&Adela↳ Kovařík Marian Marian&Adela
27.7.2018Novák Zdeněk GR M 31.7.2018
31.12.2017Novák David GR M 5.1.2018
24.6.2018Novák Pavel Zabijáci GR M2 4.7.2018
23.8.2018Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z 23.8.2018
13.8.2018Nováková Martina GR Z 15.8.2018
7.9.2018Nováková Aneta GR Z 10.9.2018
2.9.2018Novotná Zuzana FitBrokers GR Z 2.9.2018
21.8.2018Novotný Tomáš GR M 27.8.2018
20.9.2018Novotný Michal GR M nezaplaceno
24.12.2017Novotný Jakub GR M 28.12.2017
20.8.2018Novotný Karel GR M 20.8.2018
24.9.2018Olbrich Martin GR M 25.9.2018
17.9.2018Oplt Pavel SRTG Teplice GR MIX 19.9.2018
Tým: Adrenalin↳ Řeřichová Jaroslava SRTG Teplice
17.9.2018Opltová Tereza GR Z 19.9.2018
26.4.2018Osladil Mira SUPERBORCI GR M2 3.5.2018
5.9.2018Otčenášková Martina flexfitnessolomouc GR Z 6.9.2018
27.12.2017Palýová Tereza SRTG Praha GR MIX 28.12.2017
Tým: Palýovci↳ Palý Daniel
27.6.2018Pán Dominik GR M 28.6.2018
22.1.2018Papadopulu Martina Mrkvičky GR Z 24.1.2018
13.9.2018Papcůnová Maria GR MIX 18.9.2018
Tým: Habří Starsneobsazeno
7.9.2018Pavelka Bronislav GR M 14.9.2018
8.5.2018Pavlíček Petr GR M 9.5.2018
26.7.2018Pejša Petr SURI GR M 27.7.2018
3.6.2018Pekař Patrik Kamarádi GR M 5.6.2018
3.6.2018Pekařová Lucie Kamarádi GR Z 5.6.2018
16.8.2018Pernstecherová Andrea GR Z2 16.8.2018
20.9.2018Perthenová ml. Kateřina GR JZ 21.9.2018
25.9.2018Pešek Zdeněk Skladníci Korálky.cz GR M nezaplaceno
8.9.2018Peterka Lukáš GR M 15.9.2018
5.3.2018Petráň David GR M 9.3.2018
19.8.2018Petráň Tomáš GR M 19.8.2018
13.7.2018Petrášová Barbora GR Z 14.7.2018
5.6.2018Peuker Michael GR M2 9.6.2018
11.2.2018Pišlová Aneta GR Z 13.2.2018
8.9.2018Pleskač Michal GR M 10.9.2018
28.5.2018Plšek Miroslav GR M 31.5.2018
20.2.2018Podaný Lubomír GR M 21.2.2018
23.8.2018Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z 23.8.2018
28.2.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.3.2018
27.7.2018Polášek Adam GR M 28.7.2018
31.3.2018Polčan Štefan Incore fitness team GR M2 7.4.2018
13.8.2018Polívka Michal GLADIATORRACETEAM GR M 15.8.2018
25.9.2018Pollák Jaroslav GR M2 nezaplaceno
25.7.2018Pour Jaroslav SURI GR M2 27.7.2018
25.7.2018Pour Matěj SURI GR JM 27.7.2018
7.9.2018Prachařová Táňa GR Z 10.9.2018
10.5.2018Prášil Jiří GR M 14.5.2018
30.8.2018Procházková Kateřina GR MIX 31.8.2018
Tým: Hlavně nebreč↳ Bartoš MichalHlavně nebreč
29.12.2017Procházková Monika 2haSance GR Z 3.1.2018
27.8.2018Prošek Aleš GR M2 28.8.2018
22.3.2018Protiva Pavel GR M 24.3.2018
19.9.2018Průša Milan GR M 21.9.2018
20.12.2017Rapčan Ladislav GR M 22.12.2017
17.6.2018Raslová Marie 2running hearts GR MIX 19.6.2018
Tým: 2running hearts↳ Řezníček David2running hearts
20.12.2017Renčová Alena GR Z 22.12.2017
14.9.2018Repiský Tomáš GR M 21.9.2018
3.1.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 5.1.2018
7.8.2018Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR M 7.8.2018
14.8.2018Roček Jan Sumci GR M 17.8.2018
24.9.2018Roneš Petr GR M nezaplaceno
14.12.2017Roth Zdeněk GR M 16.12.2017
31.12.2017Rott Pavel Total Vital GR M2 3.1.2018
26.6.2018Routa Michal GR M 28.6.2018
16.9.2018Rovenský Jan NLR GR M nezaplaceno
7.6.2018Růžek Adam GR M 8.6.2018
19.5.2018Růžička Martin Seveřani GR M 23.5.2018
19.9.2018Růžička David GR M 21.9.2018
27.6.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M 29.6.2018
19.12.2017Rybišar Josef #gladiatorraceteam GR M2 21.12.2017
14.9.2018Rychtařík Pavel GR M 18.9.2018
13.9.2018Rykýř Petr STEEL Konstrukce s.r.o. GR M 15.9.2018
13.12.2017Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 16.12.2017
22.4.2018Salaj Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 25.4.2018
19.9.2018Šalandová Veronika GR Z 22.9.2018
31.12.2017Salášek Stanislav SRTG HK GR M 4.1.2018
27.4.2018Šalomoun Stanislav GR M 3.5.2018
27.3.2018Samek Ondřej I love mud GR M 5.4.2018
13.9.2018Šašková Martina GR Z 21.9.2018
22.9.2018Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
22.9.2018Šatný Jan #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
22.9.2018Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
13.9.2018Scholzová Lenka GR Z 15.9.2018
11.4.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M2 13.4.2018
11.4.2018Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z2 13.4.2018
11.9.2018Šebela Jakub GR M 15.9.2018
4.9.2018Sedliský Ondřej Už nemužeš? Tak přidej! GR M 12.9.2018
9.5.2018Seidl Jan GR M 10.5.2018
30.6.2018Šejna Aleš 2hasance GR M 3.7.2018
8.8.2018Šemík Martin GR M 15.8.2018
3.9.2018Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 12.9.2018
27.1.2018Šerf Jiří GR M2 30.1.2018
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové GR M 23.1.2018
30.5.2018Ševčík Tomáš flexfitnessolomouc GR M 1.6.2018
18.9.2018Severa Michal The power of the North GR M nezaplaceno
22.5.2018Siegl Josef Mrkvičky GR M2 31.5.2018
27.5.2018Šiffelová Lenka GR Z 28.5.2018
28.8.2018Sikora Stanislav GR M2 4.9.2018
28.8.2018Sikorova Hana GR Z 4.9.2018
10.4.2018Simandl Ondřej Dvojčátka GR M 12.4.2018
22.3.2018Šimeček Martin GR M 28.3.2018
29.3.2018Simon František GR M 5.4.2018
16.8.2018Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM GR MIX 23.8.2018
Tým: Andrea+Pavel↳ Bitter Pavel
30.8.2018Šindler Radek GR M 1.9.2018
7.5.2018Šindlerová Dita SVVAT GR Z 14.5.2018
31.8.2018Škandera David GR MIX 4.9.2018
Tým: Spadané jabka ↳ Čermáková Berenika
29.12.2017Skřivan Dominik GR M 3.1.2018
24.9.2018Skřivan Emilián GR M2 nezaplaceno
28.8.2018Škvor Josef GR M2 30.8.2018
11.9.2018Sládek Martin GR M 18.9.2018
30.12.2017Slavík Tomáš Rokytka GR M 3.1.2018
4.9.2018Slavík Michal CrossFit HK GR M 13.9.2018
20.9.2018Slezák Petr GR M 25.9.2018
17.7.2018Sluštík František GR M 26.7.2018
21.3.2018Šmok David Retardíci GR M 23.3.2018
10.9.2018Smrcek Tomas GR M 18.9.2018
31.12.2017Šmudla Radek Tři švagři GR M2 4.1.2018
13.12.2017Snopko David shybuj.cz GR M 20.12.2017
13.5.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 17.5.2018
27.12.2017Šorf Petr GR M 30.12.2017
10.9.2018Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 12.9.2018
6.9.2018Šourek Martin Bahňáci GR M 7.9.2018
24.12.2017Šroufek Jaroslav GR M 29.12.2017
25.5.2018Stanič Michal flexfitnessolomouc GR M 30.5.2018
23.9.2018Stejskal David #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
25.2.2018Štěpán Jan Muddyhob GR M 26.2.2018
27.3.2018Štěpánková Veronika SRTG PRAHA GR Z2 28.3.2018
28.3.2018Štěpánková Anežka SRTG Praha GR MIX 30.3.2018
Tým: Blackovi↳ Černý MichalSRTG Praha
21.8.2018Strádal Jakub GR M 27.8.2018
12.8.2018Štrof Michal duo iuris GR M 15.8.2018
31.8.2018Štross Martin Seveřani GR M 4.9.2018
9.9.2018Strouhalova Hana GR Z 10.9.2018
24.6.2018štrunc michal GR M2 26.6.2018
29.1.2018Stuchlik Bohumil GR M2 1.2.2018
29.4.2018Študent Petr GR M 3.5.2018
14.8.2018Šulc Martin GR M 16.8.2018
7.6.2018Šulc Ondřej GR M 8.6.2018
15.2.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 16.2.2018
27.2.2018Šůstek Richard EXTRA Brno GR M2 1.3.2018
1.8.2018Švábová Blanka GR MIX 1.8.2018
Tým: Tým Rezek↳ Rezek Matěj
16.9.2018Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M2 18.9.2018
14.3.2018Svatoš Martin GR M 16.3.2018
27.8.2018Svoboda Daniel GR M 27.8.2018
22.3.2018Svoboda Aleš GR M2 26.3.2018
22.9.2018Svoboda Marek GR M nezaplaceno
13.1.2018Svobodová Jirina Bilina GR MIX 16.1.2018
Tým: super tym Bilina↳ Svoboda Jakubsuper tym Bilina
20.12.2017Svobodová Klára GR Z 22.12.2017
30.4.2018Svobodová Dagmar SRTG HK GR Z 3.5.2018
15.7.2018Svobodová Andrea GR Z 21.7.2018
24.3.2018Syrový Aleš Never give up GR JM 28.3.2018
24.12.2017Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM GR M 28.12.2017
25.7.2018Tesař Tomáš SURI GR M 27.7.2018
14.12.2017Thomayer Jan GR M 16.12.2017
24.9.2018Ticháček Jan Team Gymbrothers GR JM 25.9.2018
30.6.2018Tilgner Michal Cheerleaders GR M 3.7.2018
30.6.2018Tilgner Jakub Cheerleaders GR M 3.7.2018
3.9.2018Tojnar Pavel REBIRTH GR MIX 8.9.2018
Tým: TRIUMPHALIS MIX↳ Hrubá IvanaPOWER PPC
28.8.2018Torres Daniel Ultimate eXtreme Runners GR M 28.8.2018
19.9.2018Tremmel Jiří GR M2 19.9.2018
5.9.2018Treutner Petr GR M 7.9.2018
12.9.2018Trubač Lukáš KTB fitness Kromeříž GR M 19.9.2018
13.6.2018Tůma Pavel GR M2 19.6.2018
27.6.2018Tůmová Dana GR Z2 3.7.2018
10.7.2018Tůmová Alena GR Z 18.7.2018
10.8.2018Tvaroh Vítězslav GR M 10.8.2018
27.2.2018Tykal Petr GR M 1.3.2018
28.2.2018Tykal Lukáš Zmrzlíci Plzeň GR M 2.3.2018
14.12.2017Uhlík Roman SRTG Kolín GR M 19.12.2017
17.9.2018Úradník Pavol GR M 18.9.2018
25.9.2018Urban Jakub Koch GR M nezaplaceno
14.2.2018Urbanová Jaroslava GR Z 15.2.2018
17.9.2018Vacenovský František Seveřani GR M 18.9.2018
30.6.2018Vacková Eliška Princezny GR Z 5.7.2018
13.2.2018Václavek Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 15.2.2018
21.8.2018Václavík Marek GR M 28.8.2018
26.7.2018Vančurová Jana Lukavec GR Z2 31.7.2018
26.7.2018Vančurová Kateřina Lukavec GR Z 31.7.2018
18.3.2018Vaníček Josef GR M 19.3.2018
2.1.2018Vaníček Petr GR M 2.1.2018
24.9.2018Vavrušková Veronika SRTG Praha GR Z2 25.9.2018
2.7.2018Večerníková Barbora Wild snails GR JZ 3.7.2018
31.12.2017Vepřek Martin Kolšov GR MIX 4.1.2018
Tým: Žížalovci↳ Drábková VeronikaSRTG Šumperk
18.9.2018Verešová Věra GR MIX 22.9.2018
Tým: Ajaneobsazeno
13.8.2018Veselá Petra GR MIX 15.8.2018
Tým: 42↳ Škopík Tomáš
23.9.2018Veškrna Matěj GR M 25.9.2018
22.6.2018Vetengl Lukáš neBULL GR MIX 26.6.2018
Tým: neBULL↳ Roučková Kateřina
31.8.2018Vilinger Lukáš SDH Letňany GR M 1.9.2018
31.8.2018Vincent Oldřich Kratká street GR M2 4.9.2018
31.12.2017Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 5.1.2018
26.8.2018Vitásek Aleš SRTG Mladá Boleslav GR M2 27.8.2018
24.7.2018Vitiska Josef GR M 25.7.2018
21.8.2018Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM GR M 22.8.2018
30.5.2018Vlková Marie GR Z 2.6.2018
21.9.2018Vodáková Lída SRTG Teplice GR Z2 21.9.2018
31.12.2017Vojta Vladimír Chaos GR M 9.1.2018
29.4.2018Vojtíšek Tomáš Chrchla a spol. GR M2 4.5.2018
30.12.2017Vojtíšek Jiří GR M 4.1.2018
14.6.2018Vojtíšková Lucie GR Z 20.6.2018
31.8.2018Volejnik Petr GR M 7.9.2018
4.9.2018Volková Martina SRTG Mladá Boleslav GR Z2 10.9.2018
27.6.2018Volšická Barbora GR Z 28.6.2018
20.3.2018Vondráček Martin GR M 22.3.2018
30.6.2018Vondráček Zdeněk Princezny GR M 3.7.2018
26.6.2018Vondráčková Jana Maxáci GR Z 28.6.2018
24.9.2018Vorisek Petr GR M2 nezaplaceno
28.8.2018Vorlickova Zdenka GR Z2 31.8.2018
7.9.2018Voves Václav GR M2 10.9.2018
29.5.2018Vrabec Jan GR M 5.6.2018
8.2.2018Vrbenský Jakub SRTG Kutná Hora GR M 10.2.2018
28.3.2018Vrlík Petr GR M 30.3.2018
31.12.2017Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z2 7.1.2018
13.6.2018Wagner Petr GR M 15.6.2018
30.8.2018Weismayr Stephan GR M2 5.9.2018
22.9.2018Wohlová Brigita GR Z2 nezaplaceno
22.3.2018Wünsch Petr GR M 28.3.2018
24.8.2018Zábská Eliška GR Z 24.8.2018
20.9.2018Záhoř Michal Chaos GR MIX nezaplaceno
Tým: Kreveťácineobsazeno
24.8.2018Zahrádecký Jan GR M 27.8.2018
22.8.2018Zajíček Jakub SDH Kňovice GR M 23.8.2018
25.9.2018Žamboch Rastislav GR M2 nezaplaceno
25.1.2018Zaplatílek Jan Krkonoše GR M 30.1.2018
25.6.2018Zatloukal Tomáš GR M 26.6.2018
30.6.2018Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z 3.7.2018
30.6.2018Zavadilová Alena GR Z2 10.7.2018
6.2.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 8.2.2018
26.4.2018Zdražil Jiří SUPERBORCI GR M2 3.5.2018
24.9.2018Zeman Ladislav Sokolovna Pruhonice GR M 25.9.2018
6.5.2018Zich Jakub GR M 14.5.2018
4.9.2018Zímová Jana Frčaldo Serpentini GR MIX 4.9.2018
Tým: Frčaldo Serpentini↳ Vašák JakubFrčaldo Serpentini
31.12.2017Zítko Petr KSK Koldín GR M 6.1.2018
31.12.2017Zítko Tomáš KSK Koldín GR M 3.1.2018
11.9.2018Zitta Kamil GR MIX 13.9.2018
Tým: Good Idea...neobsazeno
9.9.2018Zittová Jana ZiZel GR MIX 10.9.2018
Tým: Zizelneobsazeno
5.9.2018Žižka Vladimír #GLADIATORRACETEAM GR MIX 7.9.2018
Tým: L´Equipe↳ Hampejsová Helena#GLADIATORRACETEAM
31.12.2017Zmitko Jan Classic Workout Praha GR M 3.1.2018
13.9.2018Zukal David GR M 14.9.2018
30.1.2018žváčková Anna SRTG Šumperk GR Z 10.2.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.