Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - PRAHA - neděle 21.10.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR74
FUNFUN2
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)24
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)16
MMuži do 39 let (1979 - 2000)13
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)10
ZŽeny do 39 let (1978 - 2000)5
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)3
FUNFUN2
JMJunioři (2001 - 2004)2
JZJuniorky (2001 - 2004)1
Celkem přihlášených76

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.5.2018Blailová Jana Blailíci GR MIX 17.5.2018
Tým: Blailícineobsazeno
19.2.2018Blažek Ondřej GR JM 20.2.2018
14.12.2017Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
15.5.2018Bohatý Martin GR M 22.5.2018
19.6.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 21.6.2018
10.2.2018Čáka Petr GR M 13.2.2018
13.4.2018čálek ondřej GR M 21.4.2018
29.12.2017Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 3.1.2018
14.5.2018Červený Ladislav hřebíci GR MIX 17.5.2018
Tým: hřebícineobsazeno
6.5.2018Cvrčková Helena GR Z 14.5.2018
7.6.2018Fenclová Kateřina GR MIX 14.6.2018
Tým: K&M Fénix Plzeň↳ Fencl Miroslav
25.2.2018Frič Jaroslav GR M2 3.3.2018
8.5.2018Gerhardová Ivana GR Z2 14.5.2018
15.2.2018Glacner Jiří Equine Vet Service GR M 21.2.2018
26.5.2018goldšmíd jan frantisekdron.cz GR M 26.5.2018
16.4.2018Havlík Petr GR M2 17.4.2018
27.3.2018Ježek Pavel GR M2 30.3.2018
3.3.2018Jiruse Josef Firemani GR M2 7.3.2018
10.4.2018Karas Vítězslav SVVAT GR M 12.4.2018
14.12.2017Kašpar David SRTG Pardubice GR T 16.12.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Hendrych Jan
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Horák MatějSRTG Pardubice
27.2.2018Kocourek Martin GR M2 2.3.2018
7.6.2018Kohoutová Adéla GR MIX 8.6.2018
Tým: Z - TEAM↳ Zavadil Petr
29.4.2018Kolářová Pavla SK Vlaška GR Z2 3.5.2018
31.5.2018Koníček Filip SRTG Rychnov nad kněžnou GR M 1.6.2018
19.6.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z nezaplaceno
11.2.2018Kubasa Jiří Maratonstav Úpice GR M2 13.2.2018
11.2.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ 13.2.2018
31.12.2017Kunstát Jiří GR M2 4.1.2018
20.12.2017Liška Jan GR M2 22.12.2017
23.1.2018Lutonský Ondřej GR M 25.1.2018
8.5.2018Lux Jiří Galantní Orli GR T 9.5.2018
Tým: Galantní Orlineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
11.3.2018Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM GR M 13.3.2018
26.3.2018Minařík Adam GR T 28.3.2018
Tým: Nesmrtelní↳ Lavická Kristýna
↳ Holub Josef
↳ Lavická Markéta
22.6.2018Novák Jan Mar(i)ňáci GR MIX nezaplaceno
Tým: Tvoje Bábaneobsazeno
9.5.2018Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
13.6.2018Pacovský Tomáš GR M2 14.6.2018
21.2.2018Pešek Michal GR T 22.2.2018
Tým: Sebranka↳ Pešková Klára
↳ Titl Stanislav
↳ Luxová Petra
14.5.2018Petružálek Tomáš GR T 17.5.2018
Tým: #zahezkezadecky↳ Miltnerová Michaela
↳ Mrázek Ondřej
↳ Měšťanová Kateřina
9.5.2018Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
28.12.2017Pošvová Iveta TRIUMPHALIS GR T 30.12.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Chýlková Lucie
↳ Břetenářová Tereza
neobsazeno
3.1.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 5.1.2018
30.1.2018Saňák Vlastimil SRTG Šumperk GR M2 3.2.2018
10.2.2018Scheithauer Marek GR M2 13.2.2018
13.5.2018Škopová Štěpánka FUN FUN 17.5.2018
7.3.2018Sládek Jaroslav GR M2 9.3.2018
12.2.2018Špicl Martin GR MIX 15.2.2018
Tým: RunTogether↳ Šafránková Johankadvojice - s Martin Špicl
18.5.2018Toman Miloš GR M 22.5.2018
2.1.2018Valentová Kateřina Matysík Eventing GR Z 10.1.2018
25.4.2018Vašák Martin GR T 27.4.2018
Tým: ČZU Kozatar team↳ Brixí RomanČZÚ Kozatar Team
↳ Hoffmann JaroslavČZU Kozatar team
↳ Davidek MichalCZU Kozatar team
26.2.2018Vavřička Stanislav GR JM 3.3.2018
1.2.2018Vepřek Karel SRTG TEPLICE GR M2 3.2.2018
6.6.2018Voborský Matěj GR M 13.6.2018
27.5.2018Vodenka Tomáš BroTeam GR MIX 29.5.2018
Tým: BroTeamneobsazeno
10.5.2018Vyhnalek Lukas SKBU Trutnov GR M 17.5.2018
15.5.2018Zelinková Kateřina FUN FUN 23.5.2018
28.2.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 3.3.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.