Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - PRAHA - neděle 21.10.2018

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II282
KIDS IKIDS I233
KGR F1km/7+ překážek59
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2007 - 2008100
H2Chlapci - rok narození 2009 - 201090
D2Dívky - rok narození 2009 - 201062
FAMFamily59
H4Chlapci - rok narození 2005 - 200657
D3Dívky - rok narození 2007 - 200851
H1Chlapci - rok narození 2011 - 201249
D4Dívky - rok narození 2005 - 200639
D1Dívky - rok narození 2011 - 201232
H5Chlapci - rok narození 2003 - 200420
D5Dívky - rok narození 2003 - 200415
Celkem přihlášených574

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.10.2018 Bachet Jonas RK Petrovice KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018 Juhás Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Ackermann Václav KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2018Arazim Matěj KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2018Arazim Nikolas KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2018Audrlický Viktor KIDS II H3 uhrazeno
14.12.2017Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
14.12.2017Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
14.12.2017Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.9.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Balcar Jiří CHEMI KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2018Bártl Jonáš KIDS II H4 uhrazeno
30.9.2018Bártl Filip KIDS II H3 uhrazeno
13.6.2018Baťka Petr Jan KIDS II H3 uhrazeno
1.10.2018Batovec Max KIDS II H4 uhrazeno
7.10.2018Baudischová Veronika SRTG Praha KIDS I D2 uhrazeno
25.9.2018Baumová Barbora OCR Runners Šumperk KIDS II D5 uhrazeno
26.6.2018Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
26.6.2018Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
26.6.2018Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D3 uhrazeno
29.7.2018Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
10.10.2018Beneš Tobias ČON KIDS II H5 uhrazeno
10.10.2018Benešová Eliška ČON 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
14.10.2018Benešová Denisa KIDS I D2 uhrazeno
17.9.2018Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
17.9.2018Benešová Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
5.9.2018Berezneva Karin Zabijaci KIDS II D4 uhrazeno
25.9.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
6.10.2018Berka Pavel KIDS II H4 uhrazeno
7.10.2018Bešťák Jakub 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
7.10.2018Bešťák Dominik KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Bláha Michal KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2018Blailová Barunka KK Chomutov KIDS I D1 uhrazeno
14.5.2018Blailová Editka KK Chomutov KIDS I D2 uhrazeno
16.9.2018Blažek Štěpán Bohemia sport Žatec KIDS I H1 uhrazeno
8.10.2018Blažek David KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2018Blažková Iva Bohemia sport Žatec KIDS I D2 uhrazeno
22.5.2018Blažková Justýna KIDS I D2 uhrazeno
25.9.2018Boháč Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2018Bohatá Eliška KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
25.7.2018Borčová Šarlotka SRTG KLADNO 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
6.9.2018Boudný Petr BRUTÁLNÍ PRINCEZNY KIDS I H2 uhrazeno
24.9.2018Bouzek David KIDS II H4 uhrazeno
2.9.2018Brandýská Aneta scpap KIDS II D3 uhrazeno
10.9.2018Breberová Viktorie KACU GROUP KIDS I D2 uhrazeno
20.9.2018Brinkman Matěj KIDS II H4 uhrazeno
21.9.2018Bříštěla Marek KIDS II H3 uhrazeno
29.9.2018Bříštělová Lucie KIDS I D2 uhrazeno
20.7.2018Brož Michal KIDS II H3 uhrazeno
20.7.2018Brož Matěj KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2018Brožková Marie KIDS II D5 uhrazeno
20.7.2018Brožová Marie KIDS I D2 uhrazeno
5.9.2018Brýna Leoš #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2018Buďárek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Buďárková Laura KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2018Čapková Claudie KIDS II D3 uhrazeno
13.9.2018Cédl Jiří KIDS I H1 uhrazeno
5.10.2018Cejpa Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2018Cenker Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018Cenkerová Adéla KIDS II D5 uhrazeno
14.8.2018Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2018Čermák Denis KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2018Čermáková Johana 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
7.10.2018Černíková Laura SUN SKI ACADEMY KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2018Černohorská Denisa judo Chlumec n/C KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2018Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
14.5.2018Červená Alena hřebíci KIDS I D1 uhrazeno
14.5.2018Červená Helena hřebíci KIDS I D2 uhrazeno
8.10.2018Cervenkova Lucie KIDS II D3 uhrazeno
14.5.2018Červený Dan hřebíci KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2018Chalupecký Lukáš TJ Sokol Bílá Hora KIDS I H2 uhrazeno
11.10.2018Chalupecký Martin TJ Sokol Bílá Hora KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2018Charouzková Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
4.4.2018Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
7.7.2018chmel jan KIDS I H2 uhrazeno
26.9.2018Chramostová Marie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.9.2018Chráska Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
13.9.2018Císař Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.9.2018Čížek Radek KIDS I H1 uhrazeno
23.9.2018Čížková Elen KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2018Čmejrková Emma KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2018Cosentino Marco KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2018Daniel Matyaš KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D3 uhrazeno
31.8.2018Dědíček Jan KIDS I H2 uhrazeno
26.9.2018Dobry Radim CK LOKO Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
26.9.2018Dobry Ondrej CK LOKO Rakovnik KIDS I H1 uhrazeno
9.9.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
8.10.2018Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H3 uhrazeno
20.9.2018Drahota Daniel KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2018Drahotínská Anna KIDS I D1 uhrazeno
8.10.2018Drahotínská Kateřina 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Drahotínský Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
20.9.2018Drahotová Natálie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
23.6.2018Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II D4 uhrazeno
9.10.2018Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
19.9.2018Fajčík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
19.9.2018Fajčík Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
5.9.2018Fefková Terezie KIDS II D3 uhrazeno
5.9.2018Fefková Sofie KIDS I D1 uhrazeno
12.10.2018Fiala Matěj KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2018Fiala Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
17.9.2018Fialová Johana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
15.8.2018Fila Josef Predátor Workout Počátky KIDS II H4 uhrazeno
15.8.2018Filla Jirka Zabiják z Heřmanče KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Fišer Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
12.10.2018Fišer Daniel KIDS II H3 uhrazeno
7.5.2018Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2018Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
2.10.2018Fojtík Václav KIDS I H1 uhrazeno
16.9.2018Fojtů Matylda MASERF KIDS II D4 uhrazeno
16.9.2018Fojtů Ferdinand Ferdiš KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2018Fousek Albert KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2018Francová Alice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.9.2018Frdlík Jan KIDS II H3 uhrazeno
12.9.2018Frdlík Jakub KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2018Fritscher Maxmilián Mláďata 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
22.8.2018Gebrová Dominika Mláďata 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
8.5.2018Gerhard Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
16.9.2018Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2018Glaser Slávek SK Joudrs Praha KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Golas Martin KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Golasová Nicole KIDS II D3 uhrazeno
3.7.2018Görglová Kateřina Team Slivenec KIDS II D3 uhrazeno
3.7.2018Görglová Karolina SC Radotín KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2018Grajciarová Sasha KIDS I D2 uhrazeno
6.10.2018Grybauskas Max Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2018Grýgera Alan S1A KIDS II H3 uhrazeno
23.9.2018Guňka Jakub 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
23.9.2018Guňka Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
20.9.2018Haider Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
20.9.2018Haiderová Michaela 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
2.9.2018Haluška Šimon 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
2.9.2018Haluška Adam KIDS II H5 uhrazeno
6.9.2018Hanák Matěj KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Hanč Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2018hančová anetka KIDS I D2 uhrazeno
14.5.2018Hanušová Karolína hřebíci KIDS II D5 uhrazeno
26.9.2018Haraga Šimon STG Kutná Hora 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
18.9.2018Haugwitzová Terezie KIDS I D1 uhrazeno
19.6.2018Havlíčková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
13.2.2018Havlík Jakub KIDS II H4 uhrazeno
13.2.2018Havlík Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
10.9.2018Hejcman Patrik KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Hejnal Jakub Hejny team KIDS II H3 uhrazeno
12.10.2018Hejnalova Lucinka Hejny team KIDS I D1 uhrazeno
16.5.2018Hellich Daniel KIDS I H2 uhrazeno
18.9.2018Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
18.9.2018Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Herza Jan Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2018Hessová Kateřina SRTG Teplice KIDS II D3 uhrazeno
3.5.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí KIDS II H3 uhrazeno
6.9.2018Hniličková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
15.8.2018Hocque Sofie KIDS I D2 uhrazeno
16.9.2018Holá Valerie SRTG Teplice KIDS I D2 uhrazeno
24.9.2018Holub David KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2018Holub Jan KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2018Homolka Vojtěch ČON KIDS II H5 uhrazeno
8.10.2018Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
10.10.2018Horáček Tibor ČON KIDS II H5 uhrazeno
8.10.2018Horáčková Karolína SKI & RUN Čakovice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.10.2018Horák Samuel KIDS I H2 uhrazeno
6.10.2018Horak Jakub KIDS I H1 uhrazeno
6.10.2018Horák Matouš Srtg Mladá Boleslav KIDS I H2 uhrazeno
4.10.2018Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H4 uhrazeno
8.10.2018Hornych Matyáš M&S KIDS I H2 uhrazeno
19.7.2018Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
26.6.2018Hrabík Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
12.10.2018Hruška Šimon KIDS II H4 uhrazeno
8.10.2018Hrušková Hana KIDS II D3 uhrazeno
12.10.2018Hrušková Magdaléna KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2018Hudáček Josef KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
14.10.2018Huml Jan KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2018hvozdenska linda Gladiator race Lanškroun KIDS I D2 uhrazeno
19.9.2018Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
31.8.2018Hýla Jan SDH Letňany KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
18.9.2018Innert Matěj KIDS II H3 uhrazeno
25.9.2018Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.9.2018jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
1.6.2018Janáček Tomáš TOM KIDS I H1 uhrazeno
6.10.2018Janda Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
16.8.2018Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Jánský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
13.12.2017Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2018Jilemnická Anna Blue Tee KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018JIRKA Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
16.9.2018Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Jiruše Amálie Firemani KIDS I D2 uhrazeno
4.9.2018Johan Marek KIDS I H2 uhrazeno
4.9.2018Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
10.9.2018Joukalová Maruška Cyklomax Rockmachine KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2018Juhás Matěj KIDS II H4 uhrazeno
7.10.2018Jurková Anna KIDS II D4 uhrazeno
29.8.2018Kábele Max KIDS I H1 uhrazeno
29.8.2018Kábeleová Vanesa KIDS I D2 uhrazeno
8.2.2018Kabrhel Jan šneci KIDS II H3 uhrazeno
8.2.2018Kabrhelová Pavlína šneci KIDS II D4 uhrazeno
30.9.2018Kalčíková Kateřina kalčusky KIDS I D2 uhrazeno
30.9.2018Kalčíková Gabriela kalčusky KIDS I D1 uhrazeno
12.10.2018Karas Vítězslav SVVAT KIDS I H2 uhrazeno
1.10.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
1.10.2018Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.10.2018Karniš Simon KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2018Kaválek Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Kavka Martin KIDS I H2 uhrazeno
25.9.2018Khomová Viktorie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.10.2018Kindl Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2018Klempířová Barbora 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
30.9.2018Kletenský Bartoloměj KIDS I H1 uhrazeno
17.9.2018Klevcovová Anežka KIDS I D2 uhrazeno
8.10.2018Klouda Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Klouda Jonáš KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2018Kobr Denny ČON KIDS II H3 uhrazeno
10.10.2018Kobrová Agáta ČON KIDS II D5 uhrazeno
11.10.2018Kočovský Radek KIDS I H1 uhrazeno
19.6.2018Kohoutová Adéla KIDS II D3 uhrazeno
29.4.2018Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I H1 uhrazeno
29.4.2018Kolářová Kateřina SK Vlaška KIDS I D2 uhrazeno
1.10.2018Komárek Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
23.9.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H1 uhrazeno
23.9.2018Königsmarková Justýna SK Jeseniova KIDS II D5 uhrazeno
9.9.2018Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.7.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2018Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
11.5.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
9.9.2018Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.9.2018Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2018Kopecky Toby JOUDRS KIDS I H2 uhrazeno
11.5.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
11.5.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
31.7.2018Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Kopecky Jessica KIDS II D3 uhrazeno
9.9.2018Korbel Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
9.9.2018Korbelová Adéla KIDS I D2 uhrazeno
21.9.2018Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D1 uhrazeno
25.4.2018Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
25.4.2018Koričanský Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2018Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
10.10.2018Kos Michael KIDS I H1 uhrazeno
13.9.2018Košatková Veronika #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.10.2018Košatková Sofie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.10.2018Kosová Veronika 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.9.2018Kosta Sarah Jessica SRTG Praha KIDS I D2 uhrazeno
6.5.2018Koťátko Jan KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2018Kotlaba Adam KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2018Koubek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
5.10.2018Koubová Nella Sokol Kejžlice KIDS I D1 uhrazeno
26.9.2018Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
14.10.2018Koucká Terezie KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2018Koucký Jiří KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2018Kovaříková Kristýna 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.10.2018Krajíčková Natálie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.10.2018Krajíčková Vanesa KIDS I D1 uhrazeno
2.9.2018Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
2.9.2018Kramule Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
26.9.2018Kraus Jakub KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018Kraušner Honzik KIDS I H1 uhrazeno
10.9.2018Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
22.9.2018Kremlíková Anežka MASERF KIDS II D5 uhrazeno
10.10.2018Křivanec Šimon KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Křížalová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2018Kropáčková Nelly KIDS II D4 uhrazeno
20.9.2018Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
20.9.2018Krpatová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
17.8.2018Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
17.8.2018Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
19.9.2018Kubáňková Alena Blanca 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
21.8.2018Kubeček Eduard KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Kubeček Antonín KIDS II H3 uhrazeno
18.6.2018Kubešová Aneta Target Sport Milovice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
14.9.2018Kubíček Matěj Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II H3 uhrazeno
5.10.2018kubík petr KIDS I H2 uhrazeno
18.6.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Kudrnova Victorie KIDS II D4 uhrazeno
4.1.2018Kunstát Jiří KIDS II H3 uhrazeno
4.1.2018Kunstátová Karolina KIDS I D2 uhrazeno
4.1.2018Kunstátová Kamila KIDS II D4 uhrazeno
4.10.2018Kvíz Patrik KIDS I H1 uhrazeno
13.10.2018Kýna Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2018Kýna Jan HC Rakovník KIDS I H1 uhrazeno
19.6.2018Lacina Kristian rugby buldog KIDS II H4 uhrazeno
30.7.2018Langer Ondrej KIDS I H1 uhrazeno
6.9.2018Lebowski Šimon KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Lerch Denis KIDS II H5 uhrazeno
8.10.2018Lerch Damián KIDS II H5 uhrazeno
16.5.2018Lízner David 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
8.10.2018Lončák Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
30.9.2018Ludvíková Tamara KIDS II D5 uhrazeno
13.10.2018Lukáš Jáchym Horni Pocernice KIDS II H3 uhrazeno
11.9.2018Lutonský Dominik 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
26.6.2018Macek David KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2018Macháček Kryštof SK Joudrs Praha KIDS I H2 uhrazeno
22.9.2018Machata Matěj SDH Čížkovice KIDS II H5 uhrazeno
24.9.2018Macková Tereza KIDS II D3 uhrazeno
25.9.2018Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2018Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D3 uhrazeno
13.9.2018Martincová Markéta KIDS I D2 uhrazeno
5.9.2018Martinec Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
13.9.2018Martinec Václav 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.8.2018Mašek Adam Mika training KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Matouš Lukáš 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
26.9.2018Matoušek Jiří KIDS II H4 uhrazeno
26.9.2018Matoušek Marek KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2018Mezerová Justina Rachot lebek KIDS II D3 uhrazeno
28.8.2018Mikulec Břeťa 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Mikulka Jakub SWST 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Mikulka Martin Michael SWST 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Mikulka Jan SWST 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Mikulková Nicol Lucie SWST 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.10.2018Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
10.10.2018Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Mlčoch Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
10.10.2018Mohatron Valérie Predator Workout Kladno KIDS I D2 uhrazeno
28.9.2018Mošovský Jan KIDS I H1 uhrazeno
9.10.2018Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
27.9.2018Mrhálková Ludmila KIDS II D5 uhrazeno
9.9.2018Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice KIDS II D4 uhrazeno
27.9.2018Mrkvička Dominik SDH Čížkovice KIDS II H5 uhrazeno
4.9.2018Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H1 uhrazeno
27.9.2018Munzar Maxmilián 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
7.10.2018Mynařík Patrik KIDS II H5 uhrazeno
25.9.2018Náhlovská Anna KIDS II D3 uhrazeno
17.9.2018Nechvíle Vojta KIDS II H4 uhrazeno
6.10.2018Neckar Patrik KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2018Neckarová Andrea KIDS I D1 uhrazeno
1.10.2018Neliba Martin HOPO KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.9.2018Nohynková Eliška STG Mladá Boleslav KIDS I D2 uhrazeno
14.9.2018Novák Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
23.9.2018Novák Lukas čvacht KIDS II H3 uhrazeno
14.9.2018Novák Jakub KIDS II H3 uhrazeno
5.9.2018Novakova Natalie Zabijaci KIDS I D2 uhrazeno
16.9.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018Novotna Anna KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2018Novotný Tobias Joudrs KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Novotný Matyáš STRG Praha KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2018Novotný David Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Nutil Michal 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.10.2018Nýdrlová Eliška SKI & RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
6.5.2018Odehnal Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
5.10.2018Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
10.10.2018Ondrová Lucie SK Joudrs KIDS II D3 uhrazeno
12.10.2018Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018Outerská Sofie KIDS I D1 uhrazeno
17.9.2018Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
13.6.2018Pacovský Maxim KIDS I H1 uhrazeno
11.9.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
16.9.2018Pajerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
16.9.2018Pajerová Ema KIDS II D4 uhrazeno
12.9.2018Pakandl Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
10.10.2018Palán Štěpán ČON KIDS II H4 uhrazeno
6.10.2018Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
25.9.2018Panenka Jan KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2018Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2018Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
14.10.2018Pavlíková Barbora KIDS I D1 uhrazeno
28.2.2018Peleška Martin KIDS II H5 uhrazeno
6.9.2018Pelichová Karin KIDS II D3 uhrazeno
19.9.2018Perthen Michal KIDS II H3 uhrazeno
19.9.2018Perthenová Eva KIDS II D4 uhrazeno
18.9.2018Pešek Matěj KIDS I H1 uhrazeno
12.10.2018Pešek Alexander KIDS I H2 uhrazeno
27.9.2018Petera Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
27.9.2018Petera Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
8.9.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
20.9.2018Petschová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
12.8.2018Píchová Tereza Sokol Horní Počernice KIDS I D1 uhrazeno
7.10.2018Pilař Pavel KIDS I H2 uhrazeno
6.10.2018Pilařová Markéta KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2018Piskačová Andrea KIDS II D4 uhrazeno
18.7.2018Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
24.9.2018Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
1.10.2018Pleva Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
30.9.2018Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Pokorný Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
2.10.2018Pokorný Adam KIDS I H2 uhrazeno
17.9.2018Pokrupa Matěj KIDS II H3 uhrazeno
16.5.2018Polivkova Sarka kids 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
13.3.2018Port Vojtěch KIDS II H4 uhrazeno
3.9.2018Pošva Jakub SRTG Pardubice KIDS I H1 uhrazeno
3.9.2018Pošva Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2018Povr Tadeáš iDiot 2015 KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2018Povr Tobias iDiot 2015 KIDS I H2 uhrazeno
22.9.2018Prchlík Tomaš KIDS II H4 uhrazeno
16.9.2018Prchlík Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
18.9.2018Proroková Lucie KIDS II D3 uhrazeno
25.9.2018Prudký Jakub Fly Iron KIDS II H4 uhrazeno
8.10.2018Ptáček David Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
8.10.2018Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Rahbani Mathias KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Rahbani Filip KIDS I H1 uhrazeno
9.10.2018Ráliš Dominik BMX Pardubice KIDS I H1 uhrazeno
16.8.2018Rálková Tereza KIDS II D3 uhrazeno
9.10.2018Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
9.10.2018Řehák Dominik Milovice kids KIDS I H2 uhrazeno
6.9.2018Říha Daniel KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2018Rokos Michal KIDS II H5 uhrazeno
15.8.2018Rokosová Lucie KIDS II D3 uhrazeno
3.9.2018Römerová Mia KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018Rubeš Michal KIDS I H1 uhrazeno
6.9.2018Růžičková Linda KIDS II D3 uhrazeno
19.12.2017Rybišarová Lucie čvacht KIDS II D4 uhrazeno
19.12.2017Rybišarová Tina čvacht KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018Rychlý Matěj Joudrs KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2018Rychlý Ondřej Joudrs KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2018Saferna Sebastian AK Olomouc KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2018Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
4.3.2018Sampford Henrika Marie HMS KIDS II D3 uhrazeno
1.10.2018Šana Sebastian KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2018Saňák Denis OCR Runners Šumperk KIDS II H5 uhrazeno
10.10.2018ŠAŠEK VIKTOR Predátors 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.5.2018Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2018Scheithauerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
9.10.2018Scheithauerová Ella KIDS I D1 uhrazeno
4.3.2018Schlappl Dominik Dominator 2004 KIDS II H5 uhrazeno
4.9.2018Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
3.9.2018Sedláčková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
3.9.2018Sedláčková Zuzana KIDS I D2 uhrazeno
19.9.2018Sedlák Mojmír 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.9.2018Sedlák Tobiáš 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.9.2018Sedláková Anežka 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.10.2018Semeráková Michaela KIDS II D5 uhrazeno
18.8.2018Shala Ayline KIDS I D1 uhrazeno
12.10.2018Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.10.2018Šimek David KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2018Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2018Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
12.9.2018Široká Valerie treperendy KIDS II D4 uhrazeno
10.10.2018Škalda David KIDS I H1 uhrazeno
10.10.2018Škaldová Andrea KIDS I D1 uhrazeno
7.10.2018Škoda Maxmilián KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2018Školník Milan FK Náchod KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2018Sládková Monika KIDS II D3 uhrazeno
8.10.2018Slavík Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
5.9.2018Slezák Jakub Team Opočno KIDS II H5 uhrazeno
5.9.2018Slezáková Štěpánka Team Opočno KIDS II D3 uhrazeno
16.9.2018Smejkalová Alžběta #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
16.9.2018Smejkalova Terezka 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
29.8.2018Smutná Simonka Kobylnice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.10.2018Snětina Honza KIDS I H2 uhrazeno
11.10.2018Snětinová Simonka KIDS II D3 uhrazeno
12.9.2018Šnitrová Eliska KIDS II D4 uhrazeno
3.9.2018Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS I D2 uhrazeno
7.10.2018Sodomka Martin Babí KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Sojáková Barbora SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
26.9.2018Soldánová Ema KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2018Sondová Rita SVVAT KIDS II D4 uhrazeno
18.5.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
18.5.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
28.9.2018Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
18.9.2018Součková Lucie SKBU Trutnov KIDS I D2 uhrazeno
17.9.2018Soukup Hubert KIDS I H1 uhrazeno
8.5.2018Špeldová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
25.9.2018Šťastný Martin KIDS II H3 uhrazeno
15.9.2018Stejskal Adam T4 KIDS II H4 uhrazeno
15.9.2018Stejskal Antonín T4 KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Štembera Martin KIDS I H1 uhrazeno
9.10.2018Štemberová Elen KIDS I D1 uhrazeno
26.9.2018Štěpánek Adam KIDS I H2 uhrazeno
26.9.2018Štěpánek Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
3.9.2018Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
8.10.2018Suchopárek Tobiáš Predator Workout Kladno KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Suchopárek Matouš Predator Workout Kladno KIDS II H4 uhrazeno
16.9.2018Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
3.10.2018suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
28.9.2018Šulc Tomáš Bakov N.J KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2018Šulc Filip Bakov nad Jizerou KIDS II H3 uhrazeno
7.10.2018Šulc Sebastian KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2018Sunkovský Jiří KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2018Švec Vojtěch HOPO KIDS II H3 uhrazeno
7.8.2018Švec Jakub KIDS I H1 uhrazeno
7.8.2018Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2018Švejcar Marek 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
14.10.2018Švejcarová Lucie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.10.2018Svobodová Veronika ČON KIDS II D5 uhrazeno
7.5.2018Sýkorová Nela gladiatortraining KIDS I D2 uhrazeno
18.7.2018Syrový Adam KIDS II H3 uhrazeno
12.10.2018Takimci Deniz 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.12.2017Taudy Ema čvacht KIDS II D4 uhrazeno
10.6.2018Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ KIDS II D3 uhrazeno
18.5.2018Toman Karel KIDS I H1 uhrazeno
8.10.2018Tomíček David totostudio KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Tomíčková Anna totostudio KIDS I D1 uhrazeno
10.10.2018Topič Dominik ČON 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.10.2018Topič Michal ČON 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.10.2018Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
12.2.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2018Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2018Tuma Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2018Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
6.10.2018Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
12.8.2018Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
22.5.2018Tvrdek Michael KIDS II H4 uhrazeno
2.10.2018Tylš Nikolas HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
21.9.2018Urban Dominik KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2018Vagenknecht David KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Vakulyuk Miroslav ČON KIDS II H3 uhrazeno
22.7.2018Vala Tomáš SRTG Praha KIDS I H2 uhrazeno
4.10.2018Valenta Petr SKI & RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
24.7.2018Valenta Jakub KIDS II H4 uhrazeno
4.10.2018Valentová Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
7.10.2018Válka Marek KIDS I H2 uhrazeno
10.10.2018Vaněk Matěj Obklady Vaněk 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
20.9.2018Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
18.9.2018Vašina Timotej Jaroslav Kulhavy Cycling Team KIDS I H2 uhrazeno
26.2.2018Vavřička Mikoláš KIDS II H4 uhrazeno
26.2.2018Vavřička Václav KIDS II H4 uhrazeno
24.9.2018Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H1 uhrazeno
25.9.2018Vavruška David SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2018Vavrušková Adéla SRTG Praha 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.10.2018Veletová Veronika TJ sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
13.4.2018Vepřek Jakub Vepříci z Teplic KIDS II H4 uhrazeno
27.9.2018Veselá Nikol #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.10.2018Veselá Valerie #gladiatorreceteam KIDS I D2 uhrazeno
6.10.2018Veselá Natálie KIDS I D1 uhrazeno
21.9.2018Veselý Michal KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2018Veselý František KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Víravová Eliška JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
8.10.2018Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D3 uhrazeno
26.9.2018Vlasáková Michaela KIDS I D2 uhrazeno
15.9.2018Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2018Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2018Vojta Martin KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2018Vojtiskova Nela KIDS II D3 uhrazeno
9.10.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2018Vojtková Rebeka 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.10.2018Volráb Jan KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Volrábová Adélka JAE Incognito KIDS II D3 uhrazeno
14.9.2018Vomáčková Anna KIDS I D2 uhrazeno
14.9.2018Vomáčková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
26.6.2018Vondráček Jakub Maxáci KIDS I H1 uhrazeno
26.6.2018Vondráček Pavel Maxáci 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
24.9.2018Vontor Patrik KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2018Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H3 uhrazeno
29.9.2018Vrba Šimon Roudnice nad Labem KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2018Vyterna Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Vyterna Václav KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018Wagner Alex KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Wagnerova Tereza #Gladiatorraceteam KIDS I D1 uhrazeno
8.10.2018Wendler Jan UWG Plzeň KIDS I H2 uhrazeno
2.10.2018Žačiková Elsa 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.10.2018Záhorská Barbora KIDS I D2 uhrazeno
2.10.2018Zahradník Roman KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2018Zamrzlová Vanesa 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
5.10.2018Zápotocká Kristýna SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
16.9.2018Zatřepálek Robert KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2018Zavadil Josef Bouráci KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2018Zavadil Václav KIDS I H1 uhrazeno
2.10.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.10.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
12.9.2018Zelinková Karolina treperendy KIDS II D4 uhrazeno
9.10.2018Zeman Petr Bouráci KIDS II H3 uhrazeno
27.6.2018Žert Maxmilian KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2018Zich Dominik KIDS I H2 uhrazeno
20.8.2018Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2018Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2018Zupkova Sara KIDS II D3 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.