Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE PARDUBICE - sobota 24.11.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR1364
FUNFUN25
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)476
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)258
ZŽeny do 39 let (1978 - 2000)186
TTýmy (čtyřčlenné)182
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)164
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)49
JMJunioři (2001 - 2004)33
FUNFUN25
JZJuniorky (2001 - 2004)16
Celkem přihlášených1389

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.11.2018Abel Ondřej Lagunino GR M 12.11.2018
13.12.2017Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 15.12.2017
20.10.2018Antlová Anna Výzva 21 dní GR Z 24.10.2018
1.11.2018Arazim Milan ROCO TEAM GR M 8.11.2018
18.9.2018Audy Zdeněk GR M 18.9.2018
11.6.2018Aujeská Gabriela GR MIX 13.6.2018
Tým: GAPA↳ Aujeský Pavel
27.10.2018Axmanová Mirka GR MIX 30.10.2018
Tým: M&Z team↳ Mazák Zdeněk
12.2.2018Babala Jan #GLADIATORRACETEAM GR M2 17.2.2018
14.12.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 16.12.2017
6.9.2018Balek Jan Bohemia GR M 8.9.2018
5.11.2018Bálková Veronika GR Z 8.11.2018
6.10.2018Bank Jiri GR M 15.10.2018
27.6.2018Bareš Jan GR M 28.6.2018
9.10.2018Bareš Filip GR M 18.10.2018
9.11.2018Bártlová Tereza Equicentrum Jaroměř GR Z 9.11.2018
26.9.2018Bartošová Andrea GR Z2 28.9.2018
28.10.2018Bartošová Lenka GR MIX 1.11.2018
Tým: Big band theory↳ Tonar Patrik Big band theory
14.10.2018Baškovská Kateřina Holky z Vršovky GR Z 15.10.2018
14.10.2018Baškovská Romana Holky z Vršovky GR Z2 15.10.2018
22.10.2018Batíková Dominika GR Z 23.10.2018
28.8.2018Bažant Václav GR M 30.8.2018
1.5.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M 8.5.2018
25.7.2018Becvar Radek Ampéři GR M 25.7.2018
30.9.2018Bedlek Tomas VEGII GR M2 9.10.2018
17.12.2017Bednář Ladislav ALPA GR T 19.12.2017
Tým: ALPA↳ Bednář Petr
↳ Renčová Alena
↳ Náměstková Adéla
29.10.2018Bednář Vít GR M 30.10.2018
14.10.2018Bejr Stanislav Progres Run Team Liberec GR M2 15.10.2018
29.9.2018Bendová Petra GR MIX 2.10.2018
Tým: Bendovi↳ Benda Stanislav
17.2.2018Beneš Ladislav ABUS Přelouč GR M 20.2.2018
29.10.2018Beneš Martin Calabrone Cycling Club GR M2 29.10.2018
10.11.2018Beneš Jan GR JM 15.11.2018
1.11.2018Beneš Petr Kvíčala Team GR M2 7.11.2018
4.6.2018Benešová Barbora GR Z 9.6.2018
12.6.2018Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z 12.6.2018
27.10.2018Beran Michal GR M 30.10.2018
20.8.2018Beránek Josef PK Sezemice GR M2 27.8.2018
2.11.2018Beránek Jakub J-Elita Ostrava GR M 3.11.2018
20.10.2018Bergl Petr 2haSance GR M2 23.10.2018
31.8.2018Berka Milan REBELS 766 GR MIX 6.9.2018
Tým: REBELS 766neobsazeno
22.2.2018Berková Simona #GLADIATORRACETEAM GR Z 1.3.2018
28.10.2018Berky Martin Az do cile GR M2 31.10.2018
5.11.2018Bezdíček Martin BOOBIES GR M 9.11.2018
31.12.2017Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M 9.1.2018
19.9.2018Blahošová Ivana GR MIX 20.9.2018
Tým: L&I↳ Mrzílek Lukáš
16.10.2018Blatník Josef GR M2 26.10.2018
18.12.2017Blažek Ondřej GR JM 20.12.2017
26.6.2018Blažek David Šneci Team GR M 28.6.2018
28.2.2018Blažková Helena CEE Logistics GR Z 6.3.2018
14.8.2018Blehová Michaela AK Hradec GR MIX 15.8.2018
Tým: Trenér a trenérova žena↳ Hubálek LukášSRTG Hradec Králové
12.11.2018Bobál Roman Atletico Club Bobalu GR M 15.11.2018
12.11.2018Bobal Jakub Atletice club bobalu GR M 15.11.2018
15.10.2018Bočková Lucie SRTG Rychnov nad Kněžnou FUN FUN 18.10.2018
17.11.2018Bodnar German Ka4ki GR M 17.11.2018
14.12.2017Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
15.5.2018Bohatý Martin GR M 17.5.2018
10.11.2018Bohm Jaroslav KAPEBAJA TEAM GR MIX 12.11.2018
Tým: KAPEBAJA TEAM↳ Böhmová BarboraKAPEBAJA TEAM
8.11.2018Bošková Michaela NO BARBIE TEAM FUN FUN 12.11.2018
17.10.2018Boučková Jitka GR Z2 23.10.2018
22.10.2018Bouška Jan GR JM 23.10.2018
23.10.2018Bouzková Pavlína GR Z 31.10.2018
15.5.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 17.5.2018
25.2.2018Brabec Tomáš Nový Bor GR M2 28.2.2018
31.12.2017Branda Filip GR MIX 9.1.2018
Tým: Branďáci↳ Brandová Veronika
22.10.2018Brázda Miroslav GR M 30.10.2018
30.12.2017Brčák Pavel D.T.P. GR M 3.1.2018
27.9.2018Breuerová Veronika Ira dei GR MIX 2.10.2018
Tým: Ira dei↳ Vybíral Lukáš
21.10.2018Brokl Jakub GR M 23.10.2018
20.7.2018Brož Michal GR M2 20.7.2018
19.9.2018Bruml Hynek GR M2 21.9.2018
17.12.2017Brumovský Jiří GR M 19.12.2017
27.10.2018Bryx Ondřej GR M 3.11.2018
21.10.2018Buben Václav GR M 23.10.2018
4.11.2018Bubeník Štěpán GR JM 9.11.2018
30.10.2018Buček Jakub GR M 30.10.2018
4.5.2018Bukovská Jitka GR Z2 8.5.2018
29.4.2018Bukovský Vítek GR MIX 4.5.2018
Tým: Milovičácineobsazeno
6.11.2018Bukvai Miloš Extreme Obstacle Runners GR M 12.11.2018
9.11.2018Bukvaiová Lenka GR Z 12.11.2018
31.12.2017Buldrová Alexandra Kinderkamionaci.eu GR Z 4.1.2018
23.9.2018Bulušek Filip GR JM 2.10.2018
25.10.2018Buršík Miroslav RUNmagazine team GR M 26.10.2018
24.10.2018Buršíková Tereza Jů a Hele GR Z 26.10.2018
28.10.2018Buryšková Eliška GR Z 30.10.2018
30.9.2018Butorová Lenka Extra Brno GR Z 30.9.2018
11.11.2018Čáka Petr GR M 12.11.2018
8.10.2018Čapek Martin GR M 15.10.2018
1.11.2018Čapková Barbora GR MIX 9.11.2018
Tým: BARJIR↳ Vrba Jiri
26.9.2018Čáslavský Josef Old Apes GR M 3.10.2018
24.10.2018Čermáková Denisa GR Z 30.10.2018
28.10.2018Čermáková Berenika GR MIX 7.11.2018
Tým: Spadané jablka ↳ Škandera David
6.11.2018Čermáková Jana GR Z2 7.11.2018
17.7.2018Černá Petra Pak jdem chlastat GR Z 18.7.2018
20.10.2018Černík Miroslav SUN SKI ACADEMY GR M2 23.10.2018
25.9.2018Černíková Nina Snad doběhneme!!! GR Z 26.9.2018
10.10.2018Černíková Zita GR Z2 18.10.2018
5.9.2018Černoch Marek GR M2 8.9.2018
24.9.2018Černohorský Patrik Fanatic gym GR M 24.9.2018
21.10.2018Černohorský Petr GR M 24.10.2018
13.12.2017Černý Jakub GR M 16.12.2017
28.12.2017Černý Lukáš GR M 29.12.2017
2.1.2018Černý Pavel neBULL a Makej GR M 13.1.2018
1.11.2018Červeňák Robert ČKČ TEAM GR M2 7.11.2018
1.11.2018Červeňák Filip ČKČ TEAM GR JM 7.11.2018
11.11.2018Červený David Gatorade GR M2 12.11.2018
30.4.2018Chaloupka Radek GR M 8.5.2018
31.12.2017Chaloupkova Martina Kamarádi GR Z 10.1.2018
25.1.2018Chalupník Ivan GR JM 27.1.2018
6.3.2018Chlád Robert GR M 14.3.2018
18.10.2018Chmel Matěj GR M 19.10.2018
14.10.2018Chmela Jan SRTG Litovel GR M2 18.10.2018
15.11.2018Chmelík Tomáš GR M 15.11.2018
26.6.2018Chrudimský Lukáš OCR steam runners GR M 3.7.2018
23.12.2017Chvojka Tomáš GR JM 28.12.2017
29.4.2018Chwastek Vladimír GR M2 3.5.2018
16.11.2018Čiamporová Vendula Kimmca GR Z 16.11.2018
13.12.2017Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 19.12.2017
3.10.2018Čihák Jakub GR M 6.10.2018
15.10.2018Čiháková Alexandra SRTG Rychnov nad Kněžnou FUN FUN 18.10.2018
1.11.2018Čírtek Michal GR M 3.11.2018
28.9.2018Čistý Tomáš Čisťáci GR MIX 4.10.2018
Tým: Čisťáci↳ Čistá BrigitaČisťáci
27.10.2018Čížek Jakub GR M 1.11.2018
7.11.2018Čížek Marek GR M 9.11.2018
29.1.2018Čížková Nikola SRTG Kolín GR JZ 3.2.2018
29.6.2018Čížková Andrea GR Z 4.7.2018
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z 29.10.2018
28.2.2018Cukr Tomáš GR M 2.3.2018
27.10.2018Culka Jan GR M 30.10.2018
7.8.2018Darebná Petra Postavkolo.cz GR Z 10.8.2018
7.8.2018Darebný Filip SKP Maják GR M 7.8.2018
4.11.2018David Miloš GR M2 12.11.2018
4.11.2018David Radek GR MIX 7.11.2018
Tým: Ultra Team↳ kadeřábková petraSRTG Strupčice
25.9.2018Dědek Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M 26.9.2018
25.9.2018Dědková Lenka GLADIATORRACETEAM GR Z2 26.9.2018
13.1.2018Demjanovič Tomáš GR M 17.1.2018
27.12.2017Diblík Jan GR M 28.12.2017
3.9.2018Ditrych Tomáš GR M 5.9.2018
25.6.2018Dlouhá Denisa Želvy na úprku GR MIX 26.6.2018
Tým: želvy na úprku↳ Dlouhý MartinŽelvy na úprku
25.6.2018Dlouhý Petr želvy na úprku GR T 26.6.2018
Tým: želvy na úprku↳ Dlouhá martina želvy na úprku
↳ Dlouhý Jiří želvy na úprku
↳ Kobosilová Alena Želvy na úprku
7.9.2018Dlouhý Ladislav GR M 7.9.2018
12.11.2018Dlouhý Petr IDPD GR M 13.11.2018
31.12.2017Dobeš Radek Total Vital GR M 4.1.2018
24.5.2018Dobrá Lída Office Girl GR Z 26.5.2018
29.9.2018Dobrovolná Lucie GR Z 2.10.2018
29.9.2018Dobrovolný Filip GR M 30.9.2018
15.4.2018Dobruský Jaromír Sexy bonbónky GR T 20.4.2018
Tým: Sexy bonbonky↳ Smolik Tomas
neobsazeno
neobsazeno
31.10.2018Dobry Petr RAJEC Trek GR M2 3.11.2018
21.6.2018Dohnal Martin GR MIX 28.6.2018
Tým: Samec a samica↳ Horáková Michaela
21.10.2018DOHNAL LUKAS PERUN GR M 23.10.2018
21.10.2018Dohnalová Monika PERUN GR Z 23.10.2018
21.10.2018Dolejš Radek GR M 23.10.2018
15.10.2018Doležal Jan RunFórFun GR M 18.10.2018
23.9.2018Doležalová Simona GR MIX 25.9.2018
Tým: Přišli jsme se podívat↳ Doležal Pavel
15.10.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 19.10.2018
25.10.2018Doležel Lukáš GR M 26.10.2018
28.2.2018Domorád Vojtěch GR M 8.3.2018
28.2.2018Dopita Pavel Kráska a Zvíře GR MIX 1.3.2018
Tým: Vrahovice↳ Dopitova Lenka Vrahovice
14.11.2018Doubrava David Kutná Hora GR JM 15.11.2018
1.4.2018Drahokoupil Dan INOV 8 TÝM GR M 1.4.2018
11.10.2018Drahos Martin GR M 15.10.2018
11.10.2018Drahoš Martin GR M 15.10.2018
25.10.2018Drbohlavová Šárka GR Z 25.10.2018
25.6.2018Dřevikovský Jakub GR M 26.6.2018
17.7.2018Drinka Filip OCRA CZ TEAM GR M 21.7.2018
28.2.2018Drozd Michal Kikoti GR M2 7.3.2018
23.10.2018Dubravský Lukáš GR M 25.10.2018
10.10.2018Dubská Kateřina GR MIX 10.10.2018
Tým: KateřinaLadislav↳ Forman Ladislav
2.11.2018Dufek Jakub GR M 2.11.2018
14.3.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M 20.3.2018
24.10.2018Dufková Alena GR MIX 25.10.2018
Tým: Mr. & Mrs. Smith ↳ Janák Miloš
30.10.2018Důjka Martin SRTG Kroměříž GR M 31.10.2018
14.8.2018Durin Jan SK Cart print Nitra GR M2 20.8.2018
13.10.2018Dušek Michal GR M 23.10.2018
30.10.2018Dušek Josef GR JM 9.11.2018
13.5.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 19.5.2018
13.9.2018Dvořák Martin Tvrdý játra GR M 14.9.2018
26.9.2018Dvořák Otto GR M2 4.10.2018
29.10.2018Dvořák Josef FUN FUN 29.10.2018
25.9.2018Dvořáková Lenka Bootcamp Team GR Z 3.10.2018
1.11.2018Dvorský Lukáš SRTG Žilina GR T 6.11.2018
Tým: SRTG ŽILINA ↳ bulej rastosrtgžilina
↳ Zajac Martin
↳ Frnčo Ján SRTG ŽILINA
12.2.2018Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM GR M 14.2.2018
23.10.2018Eberlova Pavlina SRTG Mlada Boleslav FUN FUN 25.10.2018
14.12.2017Erben Dušan GR M2 23.12.2017
24.10.2018Fáber Robin GR M 30.10.2018
28.2.2018Fabiánová Jana GR Z2 7.3.2018
7.11.2018Fadrhonc Radek GR T 8.11.2018
Tým: Růžové prasátka↳ Štěpán Michal
↳ Poslt Martin
↳ Poslt Jan
6.11.2018Faltýnková Lucie GR T 7.11.2018
Tým: Nasa team 2↳ Zychal Jan
↳ Dostálek TomášNasa
neobsazeno
12.11.2018Farský Martin GR T 13.11.2018
Tým: Joudové↳ Danilov Denis
↳ Farská Anna
↳ Smetana Martin
25.10.2018Farský Ondřej GR M2 25.10.2018
9.11.2018Fassati Marek Equicentrum Jaroměř GR M 9.11.2018
9.11.2018Fassati Gabriela Equicentrum Jaroměř GR Z2 9.11.2018
9.11.2018Fassati Miroslav Equicentrum Jaroměř GR M2 9.11.2018
6.11.2018Faulová Jana GR Z2 12.11.2018
7.11.2018Fauová Michaela Ultra Team GR Z 9.11.2018
31.10.2018Feglarová Adéla SDH Letňany FUN FUN 7.11.2018
21.9.2018Felcman Miroslav GR M 25.9.2018
21.9.2018Felcman Martin GR M 25.9.2018
3.10.2018Fencl Michal GR M 9.10.2018
30.12.2017Fiala Martin GR M 4.1.2018
11.6.2018Fiedlerová Lucie GR MIX 19.6.2018
Tým: Fíďa↳ Fiedler Tomáš
19.10.2018Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 29.10.2018
30.10.2018Filip Filip GR M 7.11.2018
8.10.2018filipkova krystyna zatraceni GR Z 9.10.2018
15.1.2018Fišer Tom SRTG ČeskáTřebová GR M 19.1.2018
11.10.2018Flaszová Petra (j)elita GR Z 12.10.2018
10.1.2018Fléglová Blanka GR Z 10.1.2018
31.10.2018Fnouček Tomáš SK Gym Humpolec GR M 1.11.2018
10.9.2018Fojtů Josef KAPEBAJA TEAM GR MIX 13.9.2018
Tým: KAPEBAJA↳ Fojtů KateřinaKAPEBAJA
8.10.2018foldyna eduard zatraceni GR M 9.10.2018
25.2.2018Forejt Pavel GR M2 27.2.2018
1.10.2018Forejtník Miroslav OOK GR T 3.10.2018
Tým: Švestky↳ Burešová AlenaOOK
↳ Novák JiříOOK
↳ Chromý TomášOOK
12.11.2018Foukal Petr FUN FUN 13.11.2018
24.2.2018Franc Jan GR M 27.2.2018
20.10.2018Francová Michaela GR Z 23.10.2018
5.11.2018Franěk Patrik RSáci GR M 7.11.2018
25.9.2018Fraus Tomáš Universal Power GR T 27.9.2018
Tým: Universal Power↳ Frausová PetraUniversal Power
↳ Kratochvílová LibušeUniversal Power
↳ Pařilová ZdeňkaUniversal Power
25.2.2018Frič Jaroslav GR M2 3.3.2018
14.10.2018Fridrich Lukáš GR M 15.10.2018
17.12.2017Friml Jirka GR M 20.12.2017
5.11.2018Frolo Libor GR JM 8.11.2018
7.11.2018Fusek Roobin Gladiatori GR M 8.11.2018
16.11.2018Gabriel Jan GR M 16.11.2018
16.11.2018Gebhartova Jana GR Z 16.11.2018
15.2.2018Glacner Jiří Equine Vet Service GR M 21.2.2018
2.9.2018Glogarová Kateřina Vzteklé želvy GR MIX 5.9.2018
Tým: Šmatlonožky ↳ Valenta Petr
27.12.2017glos petr GR M 29.12.2017
27.12.2017Glosová Kristýna svabi.cz GR Z 29.12.2017
31.10.2018Gobernacová Lucie GR MIX 4.11.2018
Tým: GoVy↳ Vysoudil Jakub
25.10.2018Gondek Pavel Už tam budeeem?! GR MIX 25.10.2018
Tým: Už tam budeeem?! 3neobsazeno
3.7.2018Görgl Jan Team Slivenec GR M2 5.7.2018
14.8.2018Gottfried Marek GR M 15.8.2018
1.11.2018Gottwaldová Lenka GR Z 7.11.2018
29.10.2018Greer Sydney GR MIX 30.10.2018
Tým: Sydošteam↳ Zezula Martin
20.12.2017Gregorová Zuzana Berounští medvědi GR MIX 28.12.2017
Tým: Berounští medvědi↳ Gregor OndřejBerounští medvědi
25.9.2018Gregorova Lucia SRTG Pardubice GR Z 26.9.2018
12.2.2018Greibig Michaela OCR Munich GR MIX 17.2.2018
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
27.10.2018Groger Karel GR M 30.10.2018
23.8.2018Grygárková Jitka Tři Malé sestry GR Z 24.8.2018
12.10.2018Guzanič Aleš FUN FUN 15.10.2018
31.10.2018Gvardová Kateřina VeniVidiCaput GR MIX 3.11.2018
Tým: VeniVidiKaput↳ Heřman VašekVeniVidiKaput
26.9.2018Hadač Jiří HaPi GR M 27.9.2018
9.11.2018Hájek Daniel GR M 15.11.2018
31.10.2018Hájek David GR T 3.11.2018
Tým: Pytlíci ze Sáčkova↳ Hanousek Matej
↳ Čaladi Tereza
↳ Vokál Ondřej
11.11.2018Hájek Martin Žamberk GR JM 11.11.2018
19.9.2018Hák Jakub GR M 25.9.2018
25.9.2018Hakenová Kateřina Funkční trénink Milovice GR Z2 28.9.2018
1.10.2018Halás Juraj GR M 3.10.2018
27.9.2018Halířová Kristýna SRTG HK GR Z 30.9.2018
10.8.2018Hampejsová Helena #GLADIATORRACETEAM GR Z 15.8.2018
22.10.2018Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z 24.10.2018
25.9.2018Hampl Jan GR M 27.9.2018
8.11.2018Hanák Michal GR T 12.11.2018
Tým: Holly Spartans↳ Hanusova StepankaH&H
↳ Hanus VladislavH&H
↳ Polínský TomášHolly Spartans
31.10.2018Hanák Břetislav GR MIX 7.11.2018
Tým: spolutodame↳ Hlásenská Natálie
16.10.2018Hantschová Adéla GR MIX 18.10.2018
Tým: HODNĚ BUDEŠ NĚKDE ↳ Bydžovský Jakub
1.10.2018Hanuljaková Lucie NO BARBIE TEAM FUN FUN 6.10.2018
31.12.2017Hanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí GR M 3.1.2018
26.6.2018Hanzalova Tatana GR Z2 28.6.2018
26.10.2018Hanzelková Veronika GR Z 31.10.2018
12.11.2018Hanžlová Tereza Konye GR MIX 13.11.2018
Tým: Konye↳ Šumavský JonatanKonye
24.12.2017Hartmanova Pavlina GR Z2 29.12.2017
3.11.2018Haš Vladimír GR M2 7.11.2018
27.12.2017Havelka Michal GR M 29.12.2017
28.10.2018Havelka Vojtěch GR M 30.10.2018
6.11.2018Havelková Václava GR Z 8.11.2018
30.9.2018Havlínová Zuzana GR Z 4.10.2018
3.10.2018Havlová Eliška Vidláci GR T 9.10.2018
Tým: Havlovi↳ Havel Ivan
↳ Havel František
↳ Havel Jan
14.10.2018Havrdová Aneta GR JZ 15.10.2018
18.9.2018Hegar Ladislav Angry Wolves GR M 25.9.2018
25.10.2018Hejduk Zdeněk GR JM 25.10.2018
5.8.2018Hejný Jakub Fyziofitness Černošice GR M 5.8.2018
2.6.2018Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM GR M2 6.6.2018
13.7.2018Hellebrant Dalibor Pak jdem chlastat GR M 18.7.2018
15.11.2018Hendl Martin GR MIX 16.11.2018
Tým: SRTG DCneobsazeno
30.10.2018Herynek Petr GR M 1.11.2018
18.1.2018Hisem Miroslav Běh pro Rozálku GR M 23.1.2018
9.9.2018Hladík Radim Už nemůžeš? Tak přidej! GR M 18.9.2018
9.9.2018Hladík Stanislav Už nemůžeš? Tak přidej! GR M 10.9.2018
21.9.2018Hladík Martin GR M 25.9.2018
3.10.2018Hladík Michal GR M 10.10.2018
8.11.2018Hladíková Lucie GR Z 12.11.2018
23.10.2018Hlaváčková Kateřina GR Z 25.10.2018
29.1.2018Hlavatý David GR M 31.1.2018
28.2.2018Hlavová Vendula EXTRA Brno GR Z 2.3.2018
5.11.2018Hlouš Jiří GR M2 7.11.2018
30.9.2018Hnát Josef GR M 2.10.2018
28.2.2018Hnetila Tomáš SRTG Plzeň GR MIX 2.3.2018
Tým: SRTG Plzeň↳ Třebová ŠtěpánkaSRTG Plzeň
15.2.2018Hnida David GR M 21.2.2018
29.5.2018Hodek Pavel Rychlé šípy GR T 31.5.2018
Tým: Rychlé šípy↳ Henžlík Luboš
↳ Kuníková Jana
neobsazeno
13.8.2018Hofman Daniel GR M 15.8.2018
22.10.2018Holec Vojtěch Devils GR M 26.10.2018
24.10.2018Holek Kamil GR M 30.10.2018
10.9.2018Holub Petr GR M 18.9.2018
26.10.2018Holub Zdeněk GR MIX 26.10.2018
Tým: sovička a žubrienka ↳ Pupáková Dominika
19.8.2018Holubcová Tereza GR Z 20.8.2018
6.11.2018Homolka Dušan GR M 6.11.2018
13.12.2017Hora Milan Alfasquadra team GR M 15.12.2017
3.11.2018Hora Michal GR M 3.11.2018
30.9.2018Horáček Jindřich SRTG PRAHA GR M 5.10.2018
12.11.2018Horáček Jiří Jirka@Jirka GR M2 15.11.2018
11.11.2018Horáčková Veronika GR JZ 15.11.2018
24.9.2018Horáková Simona VM Cross GR Z2 27.9.2018
28.2.2018Horká Lenka SRTG Šumperk GR MIX 2.3.2018
Tým: 2lab5o↳ Vykoukal Pavel SRTG Šumperk
18.6.2018Horká Pavla SRTG Šumperk GR Z 20.6.2018
11.11.2018Horochovská Martina GR Z2 15.11.2018
8.11.2018Hošek Ondřej GR M2 9.11.2018
11.8.2018Hotař Vladislav GR M2 15.8.2018
12.2.2018Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM GR M 15.2.2018
29.10.2018Hrachovinová Kristýna GR Z 30.10.2018
30.10.2018Hrbáčová Barbara GR JZ 31.10.2018
19.10.2018Hrčkulák Richard SRTG Kutná Hora GR MIX 25.10.2018
Tým: KH SRTG↳ Brandejská IrenaSRTG Kutná Hora
27.10.2018Hrdlička Martin GR M 30.10.2018
27.10.2018Hrdličková Cecílie GR JZ 1.11.2018
17.10.2018Hronek Milan GR M 23.10.2018
8.11.2018Hrstka Michal Pondělní dietáři Nymburk GR M2 9.11.2018
25.9.2018Hrušková Adéla SDH Kořenice GR MIX 27.9.2018
Tým: SDH Kořeniceneobsazeno
31.12.2017Hrůzová Blanka GR Z2 4.1.2018
28.1.2018HUBÁLEK David SRTG Praha GR M2 30.1.2018
28.2.2018Hubený Jan Extra Brno GR M2 3.3.2018
6.11.2018Hubka Vojtěch GR M 7.11.2018
12.11.2018Hudousek Josef GR M 15.11.2018
28.9.2018Hůlková Michaela GR Z 5.10.2018
13.9.2018Hurajová Veronika OHS GR Z 15.9.2018
28.12.2017Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M 30.12.2017
13.8.2018Husáková Lucie SRTG Kladno GR Z 20.8.2018
26.6.2018Husták Tomáš Buřtíci Jihlava GR T 28.6.2018
Tým: Buřtíci↳ Hustáková VendulaBuřtíci Jihlava
↳ Chvastek TomášBuřtíci
↳ Körber PavelBuřtíci Jihlava
3.11.2018Hyka Jaroslav Tvrdý játra GR M 12.11.2018
18.10.2018HYNEK JOSEF PEPÍČKŮV EXTRÉM GR M2 18.10.2018
18.10.2018Hynková Veronika Barbarian extreme team GR JZ 18.10.2018
7.11.2018ILAVSKÝ ROMAN #GLADIATORRACETEAM GR M2 11.11.2018
8.10.2018Jaburek Martin GR M 15.10.2018
9.11.2018Jachan David GR M 19.11.2018
9.10.2018Janáková Kateřina X-force GR Z 15.10.2018
15.7.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 18.7.2018
7.11.2018Janouch Marek BOOBIES GR M 7.11.2018
26.3.2018Janoušek Petr Gladiators GR M 5.4.2018
20.6.2018Jansová Gabriela GR Z 23.6.2018
23.10.2018Jaroschyová Aneta GR Z 25.10.2018
25.8.2018Jaroslav Košťák GR M2 30.8.2018
15.11.2018Jelačičová Veronika GR T 19.11.2018
Tým: SRTG DC2↳ Ebermann Pavel
↳ Mařan Ondřej
↳ Wicherek Jiří
27.2.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 1.3.2018
15.2.2018Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z 17.2.2018
30.10.2018Jerlingova Lucka Marná snaha GR Z 30.10.2018
21.10.2018Ježek Jakub Jezek_team GR M 26.10.2018
30.4.2018Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR MIX 4.5.2018
Tým: Crossáci↳ Bělina David
4.11.2018Jílková Lucie D.T.P. GR Z 9.11.2018
5.10.2018Jindra Petr SDH GR T 9.10.2018
Tým: Pro čest a slávu↳ Vágenknecht Milan
↳ Blažková OlgaPro čest a slávu
↳ Kriegler Pavel SDH Jičín
26.10.2018Jirásková Šárka #GLADIATORRACETEAM GR Z 29.10.2018
16.10.2018Jirkal Honza SRTG Praha GR M2 16.10.2018
2.11.2018Jirků Milan Ultimátní krabice GR M 7.11.2018
3.3.2018Jiruse Josef Firemani GR M2 7.3.2018
17.12.2017Jiruška Petr GR M 20.12.2017
4.9.2018Judl Libor Fast Horses GR MIX 5.9.2018
Tým: fast horses↳ Holcová PetraTrailRunningCZ
12.7.2018Juhas Antonin Andro Tým GR M 18.7.2018
12.11.2018Juláková Kristýna GR Z 15.11.2018
7.11.2018Junková Markéta GR MIX 9.11.2018
Tým: Junkovi↳ Junek Vladimír
19.10.2018Jurcsik Roman bednicka GR M 23.10.2018
31.12.2017Juřík Pavel yesenik GR M2 1.1.2018
12.7.2018Jurkáček Milan GR M2 19.7.2018
23.10.2018Kábele Lukáš GR M2 25.10.2018
30.9.2018Kabrnová Markéta GR MIX 2.10.2018
Tým: Kabrňáci↳ Jaroš Michal
7.2.2018Kábrt Tomáš GR M 8.2.2018
2.11.2018Kaczko Adam GR MIX 7.11.2018
Tým: IAODG↳ Sejkorová Šárka
26.10.2018Kadeřábková Iva GR Z 30.10.2018
24.10.2018Kafka Petr Jů a Hele GR M 25.10.2018
10.10.2018Kalousek Kryštof SDH Česká Rybná GR JM 18.10.2018
10.10.2018Kalousek Patrik SDH Česká Rybná GR JM 18.10.2018
31.10.2018Kalousek Adam FUN FUN 1.11.2018
28.9.2018Káninská Aneta #GLADIATORRACETEAM GR Z 3.10.2018
14.11.2018Kanta Milan GR M2 15.11.2018
31.10.2018Karanská Hana GR Z 7.11.2018
10.4.2018Karas Vítězslav SVVAT GR M 16.4.2018
31.10.2018Karasová Jana Ždimiators GR MIX 1.11.2018
Tým: Ždimiatorsneobsazeno
25.9.2018Karlová Martina Mickey a Minnie GR MIX 2.10.2018
Tým: Mickey a Minnie↳ Nepokoj Tomáš Mickey a Minnie
14.12.2017Kašpar David SRTG Pardubice GR T 16.12.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Horák MatějSRTG Pardubice
5.10.2018Kašpar Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M 12.10.2018
13.10.2018Kavenský Václav Tvrdý Játra GR M 23.10.2018
21.10.2018Kavulok Lukáš GR M 30.10.2018
9.11.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR MIX 13.11.2018
Tým: Kondičáci Trutnovneobsazeno
2.10.2018Kerberová Markéta GR Z 5.10.2018
24.12.2017Kinčl Jiří Rumoví tatínci GR M 28.12.2017
13.11.2018Kindl Radek GR JM 15.11.2018
11.11.2018Kirschner Damián RUN75 FUN FUN 13.11.2018
11.11.2018Kirschner David RUN75 FUN FUN 13.11.2018
2.9.2018Klanica Tomáš GR M2 6.9.2018
3.9.2018Klanica Tomáš GR M 5.9.2018
3.9.2018Klanica Ondřej GR M 8.9.2018
28.6.2018Klempíř Filip Pardubičtí hodní kanci GR M 30.6.2018
31.12.2017Klicpera Václav OCRA CZ TEAM GR M 6.1.2018
13.5.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 17.5.2018
19.8.2018Klofáč Jakub YES GR M 23.8.2018
20.3.2018Klos Petr GR M 22.3.2018
25.10.2018Kloz Lukáš GR M 26.10.2018
5.11.2018Kloz David GR M 7.11.2018
22.10.2018Kmoch Michal GR MIX 26.10.2018
Tým: Kmošáci↳ kmoch Škodova LindaBoxing podebrady
26.1.2018kmonicková iva GR Z 1.2.2018
17.10.2018Knápková Petra GR Z 23.10.2018
31.12.2017Knettigová Petra GR Z 4.1.2018
26.10.2018Knobloch Lukáš SRTG Nové Strašecí GR M 31.10.2018
26.10.2018Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM GR JZ 30.10.2018
31.12.2017Knourek Jan Dream team GR MIX 4.1.2018
Tým: Dream Team↳ Dvořáková Kateřina
25.6.2018Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX 26.6.2018
Tým: želvičky na úprku↳ Kolomá Kateřina Karla Kolomá
14.11.2018Kočárková Aneta SRTG Hradec Králové GR Z 16.11.2018
15.11.2018Kočárková Petra SRTG Hradec Králové GR Z2 16.11.2018
1.11.2018Kocián Vojtěch V cíli padnu GR M 7.11.2018
27.2.2018Kocourek Martin GR M2 2.3.2018
26.10.2018Kocumová Zuzana Czech inov-8 team GR Z 26.10.2018
9.10.2018Kohout Petr Jižani GR M 11.10.2018
15.11.2018Kokoška Martin GR M 15.11.2018
18.10.2018Kolařík Petr GR MIX 19.10.2018
Tým: Potom jdeme do sauny↳ Sanders Alena
29.10.2018Kolenčík Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 30.10.2018
26.12.2017Kolovrátník Jiří JIROUS GR M2 30.12.2017
10.5.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 17.5.2018
14.10.2018Konečný Miroslav GR M2 15.10.2018
23.10.2018Konečný Jaroslav GR T 25.10.2018
Tým: Opičky ↳ Čáp Martin
↳ Kalašová Veronika
↳ Bažantová Ivetaju2hvt
31.5.2018Koníček Filip SRTG Rychnov nad kněžnou GR M 1.6.2018
31.10.2018Konopická Olga Veselačky GR Z 1.11.2018
6.6.2018Kopecký Miloš Leveris GR M2 13.6.2018
10.9.2018Kopecký Aleš Altus Pons GR M2 13.9.2018
15.10.2018Kopecký David GR M 16.10.2018
1.11.2018Kopecký Jakub Kubičkovi holky GR MIX 7.11.2018
Tým: Brácha a ségraneobsazeno
2.11.2018Kopecký Ondřej GR M 7.11.2018
25.8.2018Kopřiva Petr Glock Team Mělník GR M 30.8.2018
31.10.2018Kopřiva Pavel GR M 1.11.2018
31.10.2018Kořánová Zuzana GR Z2 1.11.2018
6.10.2018Korbelová Barbora GR Z 10.10.2018
9.11.2018Korešová Hana GR Z 9.11.2018
26.2.2018Kořínek Miroslav I love mud GR M 2.3.2018
30.9.2018Kořínek Michal GR M2 2.10.2018
15.11.2018Kořistka Lukáš GR M 16.11.2018
21.12.2017Košinár Daniel GR M 23.12.2017
25.8.2018Košťák Jan GR M2 30.8.2018
31.12.2017Koštialová Lucie GR Z 3.1.2018
16.11.2018Kotalík Daniel GR M 16.11.2018
28.9.2018Kotek Tomáš GR M 5.10.2018
4.11.2018Kotlín Roman Lagunino GR M 7.11.2018
29.9.2018Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN FUN 3.10.2018
29.9.2018Kotrbáčková Ivana NO BARBIE TEAM FUN FUN 3.10.2018
24.10.2018Kotulkova Eliska 2hasance GR Z 26.10.2018
30.9.2018Kotyk Jiří Závodní hlemýžď GR M2 1.10.2018
28.10.2018Kotyk Jenda Ritalin GR JM 30.10.2018
28.10.2018Kotyk Honza GR M2 28.10.2018
24.9.2018Koubová Patricie GR MIX 25.9.2018
Tým: Žaves↳ Kouba Pavel
1.11.2018Koudelka Martin GR M 1.11.2018
1.11.2018Kout Martin ROCO TEAM GR M2 8.11.2018
30.9.2018Koutník Jiří GR T 2.10.2018
Tým: Koníci↳ Koutník Jiří
↳ Koutníková Michaela
↳ Koutník Tomáš
7.10.2018Kovanic Pavel OCR steam runners GR JM 10.10.2018
28.2.2018Kovářová Petra GR MIX 2.3.2018
Tým: A TÝM↳ Matyáštík Jakub
27.2.2018Kozák Milan GR M 6.3.2018
31.12.2017Kozáková Jindra Total Vital GR Z 4.1.2018
31.10.2018Kozlová Petruška FUN FUN 7.11.2018
1.11.2018Kracík Petr GR M2 7.11.2018
28.8.2018Krajčová Veronika GR Z 1.9.2018
1.11.2018Král Tomáš GR M2 1.11.2018
3.9.2018Králík Petr GR MIX 7.9.2018
Tým: No Breath↳ Luňáčková Michaela
21.4.2018Králíková Simona GR MIX 25.4.2018
Tým: PLZENACI↳ Králík Petr
28.2.2018Kratochvíl Zdeněk GR M 2.3.2018
9.10.2018Kratochvílová Eva X-force GR Z 11.10.2018
18.10.2018Krätzer Petr GR M 19.10.2018
28.2.2018Kraus Stanislav GR MIX 3.3.2018
Tým: Family↳ Mejzlíková Šárka
29.10.2018Krausová Lucie Gedžitka GR Z 31.10.2018
21.10.2018Krčil Lukáš GR M2 23.10.2018
30.9.2018Krčmář Martin GR M 10.10.2018
1.11.2018Krčmář Martin GR M2 3.11.2018
27.9.2018Krčmářová Gabriela TRXBezHranic GR Z2 2.10.2018
1.11.2018Krejčík Petr ČKČ TEAM GR M 7.11.2018
13.12.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 21.12.2017
9.3.2018Kritzbach Vladimír GR M2 14.3.2018
9.3.2018Kritzbach Jan GR M 14.3.2018
26.4.2018Křivková Martina GR JZ 3.5.2018
8.10.2018Křivohlavá Jaroslava BEAST Varnsdorf GR Z 15.10.2018
29.10.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team GR M 3.11.2018
31.12.2017Křivský Jaroslav Coolna Team GR M 9.1.2018
20.5.2018Křížka Pavel GR JM 23.5.2018
3.11.2018Kropáč Lukáš GR M 9.11.2018
15.11.2018Kropáček Filip GR MIX 15.11.2018
Tým: Pinďouři↳ Nyklesová Liduš
16.10.2018Kroulíková Pavla GR MIX 23.10.2018
Tým: Steel Legs↳ Kroulík Radim
27.9.2018Kroutil Miroslav GR M 2.10.2018
31.10.2018Kroutil Roman #GLADIATORRACETEAM GR M 1.11.2018
31.12.2017Kroužek Jan Total Vital GR M2 5.1.2018
12.10.2018Krpata Petr 2hasance GR M 19.10.2018
7.11.2018Kršmaru Barbora GR Z 7.11.2018
30.1.2018Kruliš Tomáš GR M 7.2.2018
12.11.2018Kruliš Dan GR M 15.11.2018
8.11.2018Krupařová Jana GR Z 15.11.2018
30.6.2018Krupica Ondřej GR M 10.7.2018
23.10.2018Krupička Martin GR M 25.10.2018
11.11.2018Krýsl Miloslav Orel Rtyně GR M 12.11.2018
31.10.2018Kubala Miroslav SDHFNO GR M2 1.11.2018
17.7.2018Kubáň Jan Šneci GR M 20.7.2018
11.2.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice GR M2 13.2.2018
11.2.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ 13.2.2018
8.10.2018Kubeček Petr ProBro GR M 10.10.2018
8.10.2018Kubeček Antonín ProBro GR M 10.10.2018
2.11.2018Kubeček Ondřej GR M 7.11.2018
23.10.2018Kubias David GR M 25.10.2018
14.11.2018Kubiasová Kateřina GR Z 14.11.2018
9.5.2018Kubinčiak Pavel Duo madness GR MIX 14.5.2018
Tým: xTremers↳ Pištěková Stanislava Duo Madness
30.4.2018Kubišta Miroslav Incore fitness team GR M 4.5.2018
18.11.2018Kubista Josef GR MIX 18.11.2018
Tým: Running lionsneobsazeno
13.12.2017Kučera Radek Doksy GR M2 15.12.2017
1.1.2018Kučera Vojtěch Amorino Team GR M 3.1.2018
27.3.2018Kučera Lukáš Alfasquadra team GR M 28.3.2018
5.5.2018Kučera Radek Doksy GR JM 8.5.2018
31.12.2017Kučerová Petra GR Z 3.1.2018
25.2.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 28.2.2018
6.11.2018Kudlová Lucie Šneci team GR Z 13.11.2018
6.11.2018Kudrmann Pavel GR M 6.11.2018
14.9.2018Kudrna Daniel GR M 18.9.2018
14.9.2018Kudrna Aleš GR M 15.9.2018
26.2.2018Kudrnáčová Kristýna I love mud GR Z 28.2.2018
15.8.2018Kukula Michal Skorolezci GR MIX 17.8.2018
Tým: Skorolezci↳ Kukulová NikolaSkorolezci
28.2.2018Kulhánek Martin GR T 3.3.2018
Tým: BOMBERMANI↳ David RichardBombermani
↳ Blažek MilanBOMBERMANI
↳ David MarekBombermani
29.10.2018Kulhánek Martin STG Havířov GR MIX 30.10.2018
Tým: STG Havířov↳ Kadlčíková BarboraSTG Havířov
12.11.2018Kulhavý Jiří Jirka@Jirka GR M 15.11.2018
11.11.2018Kunčarová Alena 3 koc GR Z2 12.11.2018
5.11.2018Kuncl Martin J.Elita GR M 12.11.2018
7.11.2018Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z 7.11.2018
29.9.2018Kupka Petr GR M 30.9.2018
20.8.2018Kuropatnická Zuzana GR T 27.8.2018
Tým: Koňáci Praha↳ Becisová Denisa
↳ Bindík František
↳ Štohanzl Jaromír
4.11.2018Kuželíková Zuzana Ultimátní krabice GR Z 4.11.2018
4.11.2018Kvasničáková Adéla GR Z 13.11.2018
1.11.2018Kyjovský Matěj GR T 3.11.2018
Tým: Kozush tým↳ Kožuchová Veronika
↳ Kožuchová Adriana
↳ Ujčík Adam
1.11.2018Kyjovský Adam GR MIX 7.11.2018
Tým: My 2↳ Kratochvílová Markéta
13.12.2017Kysilka Lukáš GR M 15.12.2017
5.11.2018Kysilka Michal BOOBIES GR M 9.11.2018
31.12.2017Kytýr Pavel SRTG Teplice GR M2 3.1.2018
31.7.2018Lacina Josef OCR runners Beroun GR M2 31.7.2018
7.11.2018Langerová Petra GR Z 15.11.2018
8.11.2018Lánský Petr GR M2 12.11.2018
29.9.2018Lásková Zuzana GR Z 4.10.2018
29.12.2017Laštovička Martin GR M 3.1.2018
29.12.2017Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 3.1.2018
4.11.2018Lehký Marcel GR M 7.11.2018
4.11.2018Lehký Marek GR M 7.11.2018
25.2.2018Lettl Libor GR M 27.2.2018
21.9.2018Levý Jan GR T 28.9.2018
Tým: Left Boys↳ Novák Tomáš
↳ Poskočil Aleš
↳ Karoch Jan
28.2.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 6.3.2018
20.12.2017Liška Jan GR M2 22.12.2017
11.11.2018Liška David GR M 12.11.2018
2.11.2018Listopad Jan SRTG Kutná Hora GR M2 7.11.2018
10.11.2018Litschmannová Martina GR MIX 12.11.2018
Tým: Páreček↳ Šindelář Karel
2.11.2018Löffler Erik Spartan gym GR M 2.11.2018
2.11.2018Löffler Dominika Spartan gym GR MIX 2.11.2018
Tým: Vrangymneobsazeno
4.11.2018Lonska Martina GR Z2 7.11.2018
29.9.2018Losová Martina GR Z 30.9.2018
11.11.2018Lukačovič Miloš Šneci GR T 13.11.2018
Tým: Šneci↳ Hriadel JaroslavŠneci
neobsazeno
neobsazeno
15.11.2018Lupínek Vít GR M 19.11.2018
31.10.2018Lutonský Ondřej GR M 31.10.2018
19.12.2017Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 21.12.2017
15.12.2017Mach Martin SRTG ŠUMPERK GR MIX 19.12.2017
Tým: Spartan Šumperk ↳ Drábková VeronikaSRTG Šumperk
24.10.2018Mach Jiří SRTG Kladno GR M2 25.10.2018
2.10.2018Mácha Daniel GR T 3.10.2018
Tým: Záchranáři FZS↳ Repáňová Lucie
↳ Konečná Kamila
↳ Sixta Martin
31.10.2018Macháček Ivo GR M 7.11.2018
5.11.2018Mackeová Miloslava RSáci GR Z 7.11.2018
7.11.2018Maga Martin Gladiatori GR M 9.11.2018
22.12.2017Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice GR Z 23.12.2017
26.6.2018Malá Marie Maxáci GR Z 28.6.2018
30.6.2018Malchárek Miroslav GR M 4.7.2018
2.11.2018Maliha Roman SRTG Pardubice GR MIX 3.11.2018
Tým: Ti malí↳ Pošvářová Eliška
15.4.2018Malík Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR MIX 20.4.2018
Tým: Maldicineobsazeno
5.11.2018Malíková Zdeňka GR Z 5.11.2018
12.5.2018Malina Daniel #GLADIATORRACETEAM GR M 17.5.2018
27.10.2018Malina Jan GR M 30.10.2018
17.6.2018Malinová Staňka Run4fun GR Z 19.6.2018
18.10.2018Malinsky Zdenek GR M2 19.10.2018
12.5.2018Malý Jakub #GLADIATORRACETEAM GR M 17.5.2018
1.11.2018Malý Ondřej GRwarriors GR M 8.11.2018
20.9.2018Mandak Ales GR M2 26.9.2018
27.9.2018Maneth Petr GR M 2.10.2018
28.9.2018MANETHOVÁ YVETTA GR Z 2.10.2018
5.8.2018Manolevski Michael GR M2 15.8.2018
21.2.2018Marčík Vlastimil GR M2 22.2.2018
29.6.2018Marek Ondřej GR M 3.7.2018
4.9.2018Marek Jaroslav PARDUBICE GR T 6.9.2018
Tým: STORY DESIGN GLADIATORS↳ Šteflová Jitka
↳ Lněnička JanSTORY DESIGN GLADIATORS
↳ Trčka OndřejSTORY DESIGN GLADIATORS
18.9.2018Marek Miloslav GR M 19.9.2018
13.2.2018Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM GR M 15.2.2018
31.12.2017Marešová Nikola Kamarádi GR Z 9.1.2018
29.10.2018Maresova Dvoranova Pavlina GR Z2 31.10.2018
25.9.2018Marko Tibor GR M 27.9.2018
30.10.2018Marková Jana Marná snaha GR Z 30.10.2018
2.11.2018Markup Emil Lanáčovci GR M 3.11.2018
12.10.2018Martinec Robert GR M2 15.10.2018
20.10.2018Martinek Petr GR M 23.10.2018
23.10.2018Martínek Václav GR M2 30.10.2018
23.10.2018Martínková Michaela GR Z 30.10.2018
9.10.2018Martinovský Ondřej GR M 9.10.2018
1.11.2018Maryško Tomáš GRwarriors GR M 7.11.2018
7.11.2018Märzova Lenka GR Z 8.11.2018
4.9.2018Mašatová Ingrid GR Z2 6.9.2018
6.11.2018Masopust Karel GR M2 7.11.2018
15.7.2018Maštálka Daniel GR M 18.7.2018
6.11.2018Matějková Jana GR MIX 7.11.2018
Tým: Nasa team↳ Paldrman Libor
21.10.2018Matouš Ladislav GR JM 25.10.2018
10.10.2018Matoušek Jan Beast Varnsdorf GR M2 15.10.2018
10.10.2018Matoušek Jaroslav BEAST Varnsdorf GR M2 15.10.2018
23.10.2018Mečíř Zbyněk GR M 31.10.2018
12.10.2018Mědílková Anna GR MIX 18.10.2018
Tým: The need for speed↳ Chocholouš Tomáš
6.11.2018Medková Alena SRTG Praha GR Z 7.11.2018
2.11.2018Mejznar Jakub GR M 2.11.2018
14.12.2017Melicharová Petra GR MIX 15.12.2017
Tým: Sindibad↳ Volný PetrSindibad
15.10.2018Melotík Lukáš GR M 18.10.2018
23.5.2018Meloun Radek GR M 23.5.2018
18.11.2018Meravý Tomáš Extreme Obstacle Runners GR M 18.11.2018
31.10.2018Mevald Dalibor GR M 1.11.2018
1.11.2018Mevald Filip GR M 3.11.2018
2.7.2018Mezerová Jitka GR Z 3.7.2018
1.11.2018Michal David GR M2 1.11.2018
24.12.2017Michálek František Rumoví tatínci GR M2 29.12.2017
21.10.2018Michek Jiří GR M 23.10.2018
11.11.2018Mikan David MMA Čáslav GR M 12.11.2018
1.11.2018Mikulášová Lenka SRTG Čelákovice GR MIX 3.11.2018
Tým: L&Š↳ Hampl Štěpán
19.9.2018Milotová Petra GR Z 21.9.2018
2.10.2018minarik lukas GR M 5.10.2018
22.10.2018Minařík Rostislav SRTG Nové Strašecí GR M 24.10.2018
25.10.2018Mintál Tomáš GR MIX 26.10.2018
Tým: žvejkačky↳ Manová Táňasmíšená dvojka Žvejkačky
30.12.2017Míšek Lukáš GR M 5.1.2018
28.7.2018Mlejnek Tomas SRTG HK GR MIX 31.7.2018
Tým: Pirats↳ Chaloupková Šárka
8.11.2018Mňuková Tereza GR Z 8.11.2018
11.11.2018Molnár Tomáš GR M 12.11.2018
28.2.2018Mooren Rob SK GYM HUMPOLEC GR M2 6.3.2018
6.9.2018Moravcová Andrea Zumba fitness Nezvěstice GR MIX 7.9.2018
Tým: Moravčíci↳ Moravec Martin
20.8.2018Moravec Antonín OLD STARS GR T 22.8.2018
Tým: OLD STARS↳ Born DušanOLD STARS
↳ Karabec MiloslavOLD STARS
↳ Daníček MarcelOLD STARS
16.10.2018Moravec Libor GR M2 18.10.2018
30.10.2018Moravec Michal OCRA CT TEAM GR M 30.10.2018
1.11.2018Moravec Milan #GLADIATORRACETEAM GR MIX 1.11.2018
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Hvozdenska Tereza#GLADIATORRACETEAM
25.4.2018Morávková Monika JK Briliant - Petrovice GR T 29.4.2018
Tým: JK Briliant - Petrovice↳ Píšová MarkétaJK Briliant - Petrovice
↳ Vacková Dominika
↳ Křížková Denisa
5.11.2018Moupic Ondřej GR M 7.11.2018
1.10.2018Mračko Aleš GR M 3.10.2018
31.10.2018Mrkoutova Iva GR Z 1.11.2018
10.10.2018Mrkvičková Diana OKP Chrpa GR MIX 11.10.2018
Tým: OKP Chrpa↳ Hess PetrOKP Chrpa
7.11.2018Mrkvičková Sára Mrkvičky GR MIX 8.11.2018
Tým: Mrkvičky↳ Mrkvička JiříMrkvičky
13.12.2017Müller Michal SRTG Česká Třebová GR M 15.12.2017
9.11.2018Muller Vojtěch GR M 19.11.2018
17.10.2018Müllerová Kateřina GR Z 23.10.2018
1.11.2018Musil Pavel Šimitepa GR T 3.11.2018
Tým: Black squad↳ Šubrtová Tereza
↳ Selimovič Mirza
↳ Pecka ŠimonŠimitepa
6.9.2018Mysliveček Jindřich GR M 8.9.2018
9.11.2018Nacke Ondřej GR M 15.11.2018
12.11.2018Nacková Lucie GR MIX 19.11.2018
Tým: BalákNacková↳ Balák Miroslav
31.12.2017Náhlík Jan Total Vital GR M 3.1.2018
3.1.2018Nákonečný David SRTG Šumperk GR M 4.1.2018
16.11.2018Navrátil Miloš GR M 16.11.2018
16.10.2018Navrátilová Radka SRTG Mladá Boleslav FUN FUN 18.10.2018
11.11.2018Nečada Šimon FUN FUN 13.11.2018
10.9.2018Nečas Vladimír GR M2 17.9.2018
15.11.2018Nečas Lubomír GR MIX 15.11.2018
Tým: Otec a dceraneobsazeno
27.9.2018Nekužová Kristýna Running Lions GR Z 6.10.2018
23.12.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 28.12.2017
18.10.2018Němcová Šárka SPK Zaloňov GR JZ 23.10.2018
18.10.2018Němcová Lenka SPK Zaloňov GR Z2 23.10.2018
18.10.2018Němcová Tereza SPK Zaloňov GR JZ 23.10.2018
25.7.2018Němeček Bohuslav #Poklop Cars GR M 25.7.2018
25.5.2018Nešněrová Veronika TJ Lokomotiva Nymburk GR Z2 4.6.2018
14.10.2018Netušilová Nela GR JZ 15.10.2018
11.10.2018Neuman Martin GR M 12.10.2018
27.9.2018Norocelová Eva SRTG Česká Třebová GR Z 2.10.2018
31.12.2017Nouzová Eva Chaos GR Z 9.1.2018
29.10.2018Nová Adéla GR MIX 7.11.2018
Tým: Marian&Adelaneobsazeno
31.12.2017Novák David GR M 5.1.2018
30.9.2018Novák Lukáš Sičáci GR M 2.10.2018
18.9.2018Novák Jan GR M2 22.9.2018
18.9.2018Novák Martin GR JM 22.9.2018
30.10.2018Novák Josef GR M 1.11.2018
10.10.2018Novák Michal Šneci GR M 12.10.2018
29.10.2018Novák Daniel GR M 1.11.2018
2.11.2018Novák Jan Tvoje bába GR MIX 8.11.2018
Tým: Mar(i)ňáci↳ Krejčí Ludmila
12.11.2018Novák Tomáš GR JM 19.11.2018
8.5.2018Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
21.10.2018Nováková Eva PERUN GR Z2 23.10.2018
1.11.2018Nováková Alena GR Z 3.11.2018
25.10.2018Nováková Martina GR Z 30.10.2018
17.11.2018Novitskiy Nikita Ka4ki GR M 19.11.2018
30.6.2018Novosad Pavel SRTG Prostějov GR MIX 6.7.2018
Tým: 1&11↳ Jílková Martina
27.10.2018Novotná Martina GR MIX 30.10.2018
Tým: eMplusHa↳ Pánek Jan
29.10.2018Novotná Tomanová Klára GR Z 7.11.2018
24.12.2017Novotný Jakub Rest GR M 28.12.2017
1.10.2018Novotný Petr Shybuj.cz GR M 9.10.2018
23.10.2018Novotny Antonín GR M2 25.10.2018
31.10.2018Novotný Tomáš BEAST Varnsdorf GR M 3.11.2018
2.11.2018Novotný Tomáš GR M2 8.11.2018
6.11.2018Novotný Karel GR M 16.11.2018
14.10.2018Nový Daniel KCK TEAM Letohrad GR JM 18.10.2018
15.6.2018Nyergesová Jana GR Z 23.6.2018
2.11.2018Odvárko Jiří GR MIX 9.11.2018
Tým: GR Warriorsneobsazeno
12.11.2018Odvárková Zuzana GR Z 14.11.2018
21.10.2018Okluská Monika GR Z 23.10.2018
5.8.2018Olšarová Jana Fyziofitness Černošice FUN FUN 5.8.2018
29.6.2018Ondráček Hynek www.pánská-jízda.cz GR M2 3.7.2018
17.10.2018Ondrášek Eduard flexfitnessolomouc GR M2 18.10.2018
2.11.2018Onesorková Anna Polička GR MIX 8.11.2018
Tým: AnJar↳ Onesork JaroslavPolička
31.8.2018Opočenská Marie Fitness Spektrum GR Z 7.9.2018
31.8.2018Opočenská Ladislava Fitness Spektrum GR Z 7.9.2018
28.12.2017Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX 30.12.2017
Tým: Už tan budeeem?!↳ Pacholíková LenkaUž tam budeeem?!
25.10.2018Pacolova Ivana GR Z 25.10.2018
1.11.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 8.11.2018
2.11.2018Pajerová Jana SDH Velký Trebešov GR Z 6.11.2018
11.11.2018Pakostová Šárka GR Z 12.11.2018
12.7.2018Paldusová Veronika SRTG Praha GR Z 14.7.2018
7.10.2018Pálková Kateřina GR MIX 9.10.2018
Tým: Pozdní sběr↳ Bednář Radim
17.9.2018Papadopulu Martina Mrkvičky GR Z 19.9.2018
11.11.2018Parilova Lenka GR Z 15.11.2018
28.6.2018Patka Leoš GR M 29.6.2018
8.11.2018Patrick Boekhout Dostihový spolek GR T 8.11.2018
Tým: Dostihový spolek↳ Mikšovský Michal Dostihový spolek
↳ Spáčil JakubDostihový spolek
↳ Odložil JanDostihový spolek
12.11.2018Pav Michal SVVAT GR M 12.11.2018
8.10.2018Pávek Petr GR M 15.10.2018
24.10.2018Pavelka Bronislav GR M 26.10.2018
18.11.2018Pavelka Robert GR M2 18.11.2018
3.9.2018Pavelková Anna Excalibur race team GR Z 3.9.2018
3.11.2018Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR M2 9.11.2018
13.10.2018Pavlíčková Sandra GR Z 15.10.2018
1.11.2018Pavlíčková Zdeňka Happy team GR Z2 1.11.2018
17.8.2018Pavlík David Šneci v běhu GR M 23.8.2018
22.10.2018Pavlík Michal Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX 23.10.2018
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Fabiánová MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
14.12.2017Pavlová Zuzana GR Z 16.12.2017
30.12.2017Pávová Gabriela Čápici GR MIX 3.1.2018
Tým: Čápici↳ Páv RadovanČápici
4.11.2018Pechač Lukáš GR M 7.11.2018
20.9.2018Pecková Dominika GR MIX 22.9.2018
Tým: BraPec↳ Braciník René
31.12.2017Pekař Patrik Kamarádi GR M 4.1.2018
31.12.2017Pekařová Lucie Kamarádi GR Z 3.1.2018
6.11.2018Pernstecherová Andrea GR Z2 8.11.2018
1.11.2018Perthen Ervín ml. GR M 7.11.2018
1.11.2018Perthen Ervín GR M2 7.11.2018
1.11.2018Perthenová ml. Kateřina GR JZ 7.11.2018
16.10.2018Pešoutová Tereza FUN FUN 16.10.2018
7.1.2018Peták Radek GR M2 11.1.2018
8.11.2018Petiška Ondřej GR M 8.11.2018
19.10.2018Petr Oto flexfitnessolomouc GR M 23.10.2018
10.11.2018Petr Vojtěch Plhovský psi GR M 11.11.2018
5.3.2018Petráň David GR M 9.3.2018
19.8.2018Petráň Tomáš GR M 22.8.2018
31.12.2017Petrásek Robin Ninja Team GR M 5.1.2018
24.3.2018Petrášová Barbora GR Z 28.3.2018
5.11.2018Petrides Oldřich TRIUMPHALIS GR M 8.11.2018
14.9.2018Petruchová Hana GR MIX 14.9.2018
Tým: xyz↳ Kudera Tomáš
19.5.2018Petrusek Tomáš GR M 23.5.2018
23.10.2018Pfeifer Radek SDH Česká Rybná GR JM 24.10.2018
14.10.2018Pfeifer Tomáš SDH Česká Rybná GR JM 23.10.2018
29.6.2018Pilek Jakub SRTG Strupčice GR M 3.7.2018
10.10.2018Pinkava Roman Predator Workout Kladno GR MIX 12.10.2018
Tým: Predator Workout Kladno↳ Mohatron BarboraPredator Workout Kladno
25.9.2018Pintér Ivan HaPi GR M 27.9.2018
8.10.2018Piruch Dalibor GR M 10.10.2018
2.11.2018Plachý Miroslav GR M 9.11.2018
6.3.2018Plašilová Tereza GR Z 14.3.2018
23.10.2018Plecháček Jaroslav GR M 25.10.2018
10.10.2018Plhová Jana BEAST Varnsdorf GR Z 18.10.2018
7.11.2018Plíhal Tomáš svidnicky extrem GR M2 15.11.2018
8.4.2018Plíšek David GR M 11.4.2018
28.5.2018Plšek Miroslav GR M 29.5.2018
5.11.2018Pobuda Martin GR M 5.11.2018
30.9.2018Pobudová Monika GR T 9.10.2018
Tým: Quattro pikante↳ Koudelková Dagmar
↳ Petřík Lukáš
↳ Trojanová Andrea
6.11.2018Počekajla Vladimír GR M 8.11.2018
20.5.2018Pochylý Martin GR M 23.5.2018
31.12.2017Podaný Lubomír GR M 4.1.2018
25.9.2018Podivinskÿ Tomáš GR M 27.9.2018
8.5.2018Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
6.11.2018Pohořalá Martina Gladiatorraceteam GR Z2 7.11.2018
6.11.2018Pohořalý Petr Gladiatorraceteam GR M2 7.11.2018
28.2.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.3.2018
12.11.2018Pokorná Linda GR Z 13.11.2018
12.11.2018Pokorný Zdeněk BEAST Varnsdorf GR M2 16.11.2018
24.10.2018Poláček Jindřich GR M 25.10.2018
12.11.2018Poláčková Romana GR Z2 15.11.2018
6.3.2018Polák Dušan GR M2 8.3.2018
12.11.2018Polák Vlastislav GR M 13.11.2018
12.11.2018Polášek Adam GR M 14.11.2018
8.10.2018Polášková Miluše GR Z 11.10.2018
30.4.2018Polčan Štefan Incore fitness team GR M2 5.5.2018
21.10.2018Polívka Michal #GLADIATORRACETEAM GR M 23.10.2018
22.9.2018Pomichálková Dana GR MIX 25.9.2018
Tým: 4fun↳ Schenk Michal4fun
29.9.2018Ponížil Michal SRTG Litovel GR M2 2.10.2018
3.11.2018Pop David GR M2 7.11.2018
6.10.2018Pošta Roman GR M 9.10.2018
28.12.2017Pošvová Iveta SRTG Pipi a spol. GR T 30.12.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Chýlková Lucie
↳ Břetenářová Tereza
↳ Pulkrábková PavlaSRTG Pardubice
29.9.2018Pouč Petr SRTG Litovel GR M 5.10.2018
9.2.2018Prášil Jiří GR M 13.2.2018
25.2.2018Pražák Roman HC SDH Kostelec GR M2 1.3.2018
26.9.2018Pražák Radovan GR M2 27.9.2018
30.9.2018Pražák Martin Grafton GR M 9.10.2018
11.10.2018Přecechtělová Martina GR Z 15.10.2018
4.11.2018Přibyl Tomáš GR M 13.11.2018
30.12.2017Příhoda Martin KaMikaze team GR M 3.1.2018
3.10.2018Příkazský Petr OOK GR M2 5.10.2018
8.11.2018Přívozníková Martina GR Z 9.11.2018
22.6.2018Prošek Aleš GR M2 22.6.2018
27.10.2018Průcha Václav GR M 1.11.2018
10.10.2018Prüherová Adéla FUN FUN 12.10.2018
24.9.2018Průša Milan GR M 25.9.2018
16.11.2018Psiuch Jaroslaw SRTG GR M 16.11.2018
22.4.2018Pudilová Marie GR Z2 25.4.2018
5.11.2018Pyšnová Alena RSáci GR Z 7.11.2018
13.12.2017Rajnoha Matěj Predators Gym GR M 19.12.2017
16.11.2018Rapant Daniel GR M 16.11.2018
20.12.2017Rapčan Ladislav GR M 22.12.2017
17.6.2018Raslová Marie 2running hearts GR MIX 19.6.2018
Tým: 2running hearts↳ Řezníček David2running hearts
28.10.2018Řeháček Filip GR M 30.10.2018
12.11.2018Řehoř Zdeněk SRTG Strupčice GR M2 13.11.2018
22.10.2018Remeš Michal Sokolík GR M2 23.10.2018
14.9.2018Repiský Tomáš GR M 21.9.2018
24.10.2018Řeřichová Jaroslava SRTG Teplice GR MIX 30.10.2018
Tým: adrenalin↳ Oplt PavelSRTG Teplice
6.11.2018Reynelt Tomáš GR M 12.11.2018
1.10.2018Řežábková Monika Predator Gym GR Z 9.10.2018
3.1.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 5.1.2018
18.8.2018Říha Tomáš Pardubice GR M 21.8.2018
18.10.2018Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR MIX 19.10.2018
Tým: GLADIATORRACETEAMneobsazeno
30.9.2018Ročeň Pavel GR M 2.10.2018
27.9.2018Roessler Tomáš GR T 3.10.2018
Tým: SupERAci↳ Turský Juraj
↳ Panovský Zbyněk SupERAci
↳ Betlach Jan
10.11.2018Rohlena Daniel GR T 13.11.2018
Tým: warriors↳ Stasiaczeková Andrea
↳ Martinec David
↳ Altmann Lukášwarriors
26.9.2018Rosenberg Pavel Old Apes GR M 3.10.2018
13.11.2018Rosenkranzová Michaela GR Z 13.11.2018
13.12.2017Roth Zdeněk GR M 15.12.2017
31.12.2017Rott Pavel Total Vital GR M2 3.1.2018
14.5.2018Rulíšek Lukáš GR M 17.5.2018
19.5.2018Růžička Martin Seveřani GR M 23.5.2018
6.11.2018Růžička Jan GR M 10.11.2018
30.9.2018Růžičková Isabella Grafton GR Z 10.10.2018
27.6.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M 29.6.2018
18.10.2018Rybák Martin GR M 25.10.2018
19.8.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 20.8.2018
27.12.2017Ryšánek Lukáš GR M 28.12.2017
13.12.2017Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 18.12.2017
21.6.2018Ryšavý Tomáš SRTG Česká Třebová GR M 28.6.2018
28.6.2018Ryšavý David Pardubičtí hodní kanci GR M 1.7.2018
11.10.2018Ryšavý Petr GR M2 15.10.2018
18.10.2018Rýznar Aleš flexfitnessolomouc GR M2 19.10.2018
7.6.2018Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 8.6.2018
25.10.2018Šafařík Filip GR M 30.10.2018
30.9.2018Ságl Martin Závodní hlemýžď GR M 3.10.2018
27.9.2018Sajfrtová Kateřina NO Barbie Team FUN FUN 3.10.2018
31.12.2017Salášek Stanislav SRTG HK GR M 4.1.2018
27.4.2018Šalomoun Stanislav GR M 3.5.2018
26.2.2018Samek Ondřej I love mud GR M 1.3.2018
30.1.2018Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk GR MIX 3.2.2018
Tým: SRTG Šumperk 2↳ Saňáková NikolaOCR Runners Šumperk
29.9.2018Saracino Daniel GR T 2.10.2018
Tým: GradientDivergence↳ Novotný Vojtěch
↳ Hofbauer Martin
↳ Kunčarová Lucie
12.11.2018Šašková Martina GR Z 19.11.2018
21.10.2018Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 26.10.2018
25.10.2018Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 26.10.2018
10.2.2018Scheithauer Marek GR M2 13.2.2018
28.9.2018Schmieder Oto SRTG Strupčice GR M 28.9.2018
22.10.2018Schuster Roman GR M 26.10.2018
27.8.2018Schwarz Václav GR M 1.9.2018
11.4.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M2 13.4.2018
11.4.2018Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z2 13.4.2018
26.9.2018Šebek Jan Old apes GR M 4.10.2018
29.10.2018Šebela Jakub GR M 30.10.2018
24.10.2018Šebesta Přemysl GR M 30.10.2018
1.11.2018Šedá Markéta Šneci Team GR Z 7.11.2018
26.9.2018Sedláček Matěj GR T 28.9.2018
Tým: OCR Friends↳ Poslední Jakub
↳ Macanová Zuzana
↳ Sušánková Klára
6.11.2018Sedláčková Jana Šneci Team GR Z 12.11.2018
5.11.2018Sedlecká Veronika Gladiators GR Z 7.11.2018
22.4.2018Sedlmeier Jan Čakovice GR M2 27.4.2018
1.11.2018Šedý Pavel Šneci team GR M2 7.11.2018
30.6.2018Šejna Aleš 2hasance GR M 3.7.2018
22.10.2018Sejpka Pavel T.J.Sokol Uhřetická Lhota GR M2 1.11.2018
31.10.2018Sekyra Antonín GR M 3.11.2018
30.9.2018Selucký Matěj OCR steam runners GR M 2.10.2018
16.5.2018Seman Martin Vánoční hvězdy FUN FUN 19.5.2018
16.5.2018Semanová Adéla FUN FUN 19.5.2018
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové GR M 24.1.2018
18.8.2018Shala Enver GR M 20.8.2018
2.11.2018Šíblova Adéla Šíbl Fitness GR Z 7.11.2018
27.2.2018Simandl Ondřej Dvojčátka GR MIX 28.2.2018
Tým: Bratřijaksepatří.cz↳ Pavlíčková ŠárkaSpartan Gym
28.2.2018Simandl Radek bratřijaksepatří GR MIX 1.3.2018
Tým: bratřijaksepatří↳ Kykalová Barbora
29.1.2018Šimek Václav GR M 31.1.2018
1.11.2018Šimůnek Jaroslav GR M 7.11.2018
19.9.2018Šindler Radek GR M 21.9.2018
1.11.2018Šindlerová Dita SVVAT GR Z 1.11.2018
1.10.2018Šírlová Kateřina NO BARBIE TEAM FUN FUN 6.10.2018
31.8.2018Sirůčková Martina GR Z 8.9.2018
6.11.2018Siskosová Nikola SRTG NS GR Z 8.11.2018
20.9.2018Sitterová Daniela Brutální princezny GR Z 26.9.2018
12.11.2018Skohoutil Jiří GR M2 20.11.2018
4.10.2018Škraněk Jiří GR M 10.10.2018
30.9.2018Skřivánek Radim GR M 3.10.2018
30.6.2018Skuhrovec Aleš GR MIX 3.7.2018
Tým: Oužasňácovi↳ Kroupová Ludmila
24.9.2018Skula Miroslav SRTG Žďár nad Sázavou GR M 25.9.2018
17.11.2018Slabý Otto GR M 17.11.2018
13.2.2018Sládek Jaroslav GR M2 14.2.2018
29.10.2018Sládek Martin GR M 1.11.2018
25.4.2018Sláma Jiří Leveris GR M 26.4.2018
25.4.2018Sláma Jan Leveris GR M 4.5.2018
30.4.2018Sláma Martin Leveris GR M 8.5.2018
30.5.2018Slaměník Bedřich neBULL GR M2 8.6.2018
29.10.2018Slavická Aneta Výzva 21 dní GR MIX 29.10.2018
Tým: Kohuti↳ Bžezina OndřejKohuti
30.12.2017Slavík Tomáš Rokytka GR M 3.1.2018
19.10.2018Slavík Dušan SRTG Kutná Hora GR MIX 23.10.2018
19.9.2018Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M2 21.9.2018
30.9.2018Šlejhar Rostislav GR M 2.10.2018
28.6.2018Slezák Ondřej Pardubičtí hodní kanci GR M 30.6.2018
24.10.2018Šlik Jan SRTG Kladno GR M2 25.10.2018
9.10.2018Směja David Jižani GR M 11.10.2018
1.11.2018Smolík Oto GRwarriors GR M 8.11.2018
13.12.2017Snopko David shybuj.cz GR M 20.12.2017
10.5.2018Šnorová Lucie Invalidi GR T 14.5.2018
Tým: Invalidi↳ Lenčéšová VeronikaInvalidi
↳ Maternová EliškaInvalidi
↳ Šnajdr Jirka Invalidi
8.11.2018Šnýdr Pavel GMS Racing Team GR M 8.11.2018
13.5.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 17.5.2018
8.11.2018Sodomek Vojtěch HS -ČHJ Přelouč GR M 9.11.2018
30.9.2018Solnařová Jana GR Z 5.10.2018
26.10.2018Sonda Martin SVVAT GR T 30.10.2018
Tým: SVVAT↳ Hrazdil MartinSVVAT
↳ Drčka JiříSVVAT
↳ Fojtík VáclavSVVAT
8.11.2018Sonntag Petr Flex-Fitness Olomouc GR M 15.11.2018
10.9.2018Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 12.9.2018
30.9.2018Souček Pavel SRTG Praha GR MIX 9.10.2018
Tým: CRTC↳ Štěpánková VeronikaCRTC WORKOUT
25.10.2018Špacírová Denisa GR Z 30.10.2018
27.9.2018Spíchalová Andrea Universal Power GR MIX 28.9.2018
Tým: Dvojka↳ Kvapil MartinUniversal Power
18.12.2017Špidlík Ondřej Urbangang GR MIX 21.12.2017
Tým: Urbangang↳ Felklová Květa
30.9.2018Špitálník Luboš GR M 5.10.2018
27.10.2018Springle Marek GR M 29.10.2018
22.9.2018Špulák Karel GR M 22.9.2018
2.10.2018Spurný Jiří GR MIX 4.10.2018
Tým: Nanukovi↳ Chalupová Andrea
17.9.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX 19.9.2018
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
2.11.2018Šrámková Zdeňka GR Z2 7.11.2018
6.11.2018Šrámková Tereza GR MIX 13.11.2018
Tým: big brother&slow sister team↳ Beitler FrantišekSRTG Pardubice
23.10.2018Srb Ondřej GR M 25.10.2018
1.11.2018Štádler Pavel GR M 3.11.2018
31.10.2018Štancl Jan GR JM 7.11.2018
20.9.2018Staněk Valdemar Spartan Gym GR M2 22.9.2018
3.1.2018Stebel Martin Svídnický extrém team GR MIX 10.1.2018
Tým: Svídnický extrém team↳ Novotná TerezaSvídnický Extrém
19.8.2018Štefánek Petr GR M 23.8.2018
24.10.2018Steiger Jiří GR M 25.10.2018
7.11.2018Steinerová Gabriela Ultra Team GR Z2 13.11.2018
25.10.2018Stejskal David #GLADIATORRACETEAM GR M 25.10.2018
2.11.2018Štembera Petr GR M 2.11.2018
5.11.2018Štemberová Věra GR Z 5.11.2018
17.2.2018Štěpán Jan Muddyhob GR M 20.2.2018
28.4.2018Štěpán Martin GR M 4.5.2018
16.10.2018Štěpán Petr GR MIX 23.10.2018
Tým: Spací pytlíci↳ Kárová Zuzana
3.11.2018Štěpánek Radim GR M 7.11.2018
3.11.2018Štěpánek Václav GR M2 3.11.2018
28.6.2018Štěpánková Anežka SRTG Praha GR MIX 4.7.2018
Tým: Blackovi↳ Černý MichalSRTG Praha
3.11.2018Štěpánková Tereza GR Z 7.11.2018
14.9.2018Štětinová Soňa OHS GR Z 15.9.2018
18.10.2018Štolba František GR M 19.10.2018
19.9.2018Stránský Zdeněk GR M2 21.9.2018
23.10.2018Stránský Martin Solitea - Už tam budeeem?! GR MIX 25.10.2018
Tým: Už tam budeeem?! 2neobsazeno
21.10.2018STRASIL MARTIN PERUN GR M2 23.10.2018
21.10.2018Strašil Martin ml. PERUN GR M 23.10.2018
29.10.2018Štraub David Fénix Plzeň GR MIX 30.10.2018
Tým: Fénix Plzeň↳ Jeřábková PetraFénix Plzeň
2.6.2018Středa Jan GR M 8.6.2018
28.2.2018Střílek Radislav Šneci Team GR MIX 6.3.2018
Tým: Šneci Team B↳ Střílková MilenaŠneci Team
8.11.2018Stříteská Petra Hoděšováci GR Z 13.11.2018
27.10.2018Strnadová Tereza GR Z 30.10.2018
2.11.2018Štroblová Simona GR Z2 7.11.2018
30.9.2018Štrof Michal duo iuris GR M 2.10.2018
30.9.2018Štrofová Barbora duo iuris GR Z 6.10.2018
25.4.2018strouhal josef Leveris GR M 27.4.2018
29.1.2018Stuchlik Bohumil GR M2 3.2.2018
28.8.2018Študent Petr GR M 30.8.2018
8.11.2018Šturma Miloslav GR M2 8.11.2018
8.11.2018Šturma Milan GR M 8.11.2018
7.11.2018Štván Jan GR T 13.11.2018
Tým: Středočeský všestraňáci↳ Hadáček Petr
↳ Strejcovská Dominika
↳ Štvánová Šárka
9.10.2018Suchá Simona GR JZ 11.10.2018
2.4.2018suchankova monika GR Z 5.4.2018
7.10.2018Suchna David OCRA CZ TEAM GR M 9.10.2018
24.10.2018Suchý Vojtěch GR T 25.10.2018
Tým: Tvrdíkovo koně↳ Strejc David
↳ Příhoda Jan
↳ Hrabacka Pavel
6.8.2018Suk Lukáš GR M 7.8.2018
6.8.2018Suk Jan GR M 7.8.2018
23.10.2018Sukup Tomas GR M 25.10.2018
9.10.2018Šulc Martin GR MIX 11.10.2018
Tým: Michaela Mullerová,Martin Šulc↳ Müllerová Michaela
7.10.2018Šulc Martin GR M 9.10.2018
11.10.2018Šulcová Andrea GR Z 11.10.2018
30.9.2018Šulda Jakub GR M 9.10.2018
20.10.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 23.10.2018
23.10.2018Šumová Valentýna GR Z 25.10.2018
10.11.2018Sůrová Adéla GR Z 13.11.2018
27.2.2018Šůstek Richard EXTRA Brno GR M2 1.3.2018
13.12.2017Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M2 15.12.2017
6.9.2018švec luboš GR M 8.9.2018
13.10.2018Švec Michal GR M 15.10.2018
10.10.2018Svoboda Martin GR M 11.10.2018
14.10.2018Svoboda Jan Progres Run Team Liberec GR M2 18.10.2018
21.10.2018Svoboda Marek GR M 23.10.2018
3.11.2018Svoboda Daniel GR M 12.11.2018
3.11.2018Svoboda Tomáš GR M2 12.11.2018
7.11.2018Svoboda Martin Sokol Paběnice GR M 8.11.2018
9.11.2018Svoboda Pavel Ti Druzí CZ GR T 9.11.2018
Tým: Ti druzí↳ Moravec Michael
↳ Merenus Oldrich
↳ Šípal Honza Ti Druzí CZ
20.12.2017Svobodová Klára GR Z 22.12.2017
30.4.2018Svobodová Dagmar SRTG HK GR Z 3.5.2018
14.5.2018Svobodová Jirina Bilina GR MIX 15.5.2018
Tým: super tým Bilina↳ Svoboda Jakubsuper tym Bilina
30.6.2018Svobodová Mirka Tomi & Miri GR Z 3.7.2018
14.10.2018Svobodová Zuzana Progres Run Team Liberec GR Z2 18.10.2018
3.11.2018Svobodová Simona GR Z 12.11.2018
1.9.2018Svoreň Pavel GR M 8.9.2018
31.12.2017Svozilíková Zuzana GR Z 3.1.2018
14.11.2018Sychra Michal GR M2 15.11.2018
24.12.2017Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM GR M 28.12.2017
24.3.2018Syrový Aleš Never give up GR JM 28.3.2018
2.11.2018Syručková Jana GR MIX 2.11.2018
Tým: Zelený morneobsazeno
26.10.2018Szimicsevics Laszlo OCR Veres GR M2 30.10.2018
24.4.2018Telecká Petra GR MIX 26.4.2018
Tým: Opatovec↳ Lampárek Jiří
3.11.2018Teplý Jan GR M 12.11.2018
11.11.2018Teply Lubor GR MIX 12.11.2018
Tým: KT+LTneobsazeno
30.9.2018Tesař Lukáš Spolek ledoborců GR M 6.10.2018
9.10.2018Tesař Jiří Jižani GR M 15.10.2018
30.6.2018Tichý Michal SRTG Prostějov GR M2 6.7.2018
25.10.2018Tikalová Lucie GR Z 30.10.2018
30.6.2018Tilgner Jakub Cheerleaders GR M 3.7.2018
31.10.2018Tillingerová Kateřina GR Z 7.11.2018
17.11.2018Tojnar Pavel REBIRTH GR MIX 19.11.2018
Tým: Triumphalis mixneobsazeno
18.5.2018Toman Miloš GR M 23.5.2018
30.10.2018Tomanová Veronika srtg Kutná Hora GR MIX 30.10.2018
Tým: Srtg Kutná Hora↳ Lhotka VladislavSRTG Kutná Hora
30.10.2018Tomiška Radek To dáš! GR M 30.10.2018
13.10.2018Tomšík Karel GR M 18.10.2018
6.11.2018Torres Daniel Ultimate eXtreme Runners GR M 7.11.2018
11.11.2018Toscani Simona 3 koc GR Z2 14.11.2018
16.9.2018Tremmel Jakub GR M 18.9.2018
16.9.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 18.9.2018
6.11.2018Třešňák Petr SlanýKobylky GR M 6.11.2018
31.10.2018Tripšanský Tomáš KTB fitness Kroměříž GR M 7.11.2018
11.10.2018Trousil Jan Bauer Spedition GR M 15.10.2018
24.10.2018Trpková Nikola GR JZ 25.10.2018
30.10.2018Trubač Lukáš KTB fitness Kromeříž GR MIX 7.11.2018
Tým: Gladiator KM↳ Kašíková PetraSrtg Kroměříž
12.11.2018Truksa Ivan GR M 13.11.2018
6.11.2018Tůma Pavel GR MIX 7.11.2018
Tým: čoTOTUje↳ Tomková Lenka
13.11.2018Turek Martin SRTG Kolín GR M 16.11.2018
10.5.2018Tvrdková Jana Invalidi GR MIX 14.5.2018
Tým: Invalidi↳ Tvrdek LiborInvalidi
31.10.2018Tychtlová Michaela Dvě trysky GR MIX 7.11.2018
Tým: Dvě trysky↳ Kvídera JanDvě trysky
27.2.2018Tykal Petr GR M 1.3.2018
27.2.2018Tykal Lukáš Zmrzlíci Plzeň GR M 1.3.2018
31.10.2018Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M 1.11.2018
16.10.2018Ujec Ondřej GR M 16.10.2018
11.10.2018Urban Jiří GR M 11.10.2018
11.10.2018Urban Tomáš GR M 11.10.2018
3.10.2018Vacínková Alena GR Z 5.10.2018
31.12.2017Vacková Tereza Tydydym tym team GR Z 5.1.2018
20.8.2018Václavek Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 21.8.2018
11.10.2018Vaclavek David zatraceni GR M 12.10.2018
30.9.2018Václavková Marcela GR MIX 2.10.2018
Tým: Pavel a Majda↳ Václavek Pavel
30.9.2018Václavková Markéta GR MIX 2.10.2018
Tým: Manuk↳ Kunc Vojtěch
7.9.2018Vaculik Martin GR M 10.9.2018
28.6.2018Vágner Jaroslav GR MIX 1.7.2018
Tým: BetyJára↳ Dubská Alžběta
25.10.2018Vala Ondřej GR M 26.10.2018
28.2.2018Valouch Petr GR MIX 1.3.2018
Tým: Petr a Lucka↳ Čtvrtečková Lucie
8.11.2018Valúch Radko OFKMH GR M 13.11.2018
8.11.2018Vančura Štefan GR M 15.11.2018
27.8.2018Vandra Radek SRTG Rokycany GR T 30.8.2018
Tým: SRTG Rokycany↳ Schwarzová Lucie
↳ Němcová ZuzanaSrtg Rokycany
↳ Wohlmuthová Daniela SRTG Rokycany
28.2.2018Vaněk Aleš RAC GR MIX 6.3.2018
Tým: Maratónci↳ Pichlíková PavlínaMaratonci
21.9.2018Vaňharová Šárka GR MIX 25.9.2018
Tým: Šuníci↳ Tábor Vojtěch
13.12.2017Vaníček Petr GR M 20.12.2017
18.3.2018Vaníček Josef GR M 19.3.2018
6.11.2018Vaňousová Tereza GR Z 7.11.2018
24.10.2018Váňová Karolína GR Z 25.10.2018
13.12.2017Vaňura Ondřej GR M 19.12.2017
27.9.2018Vávra Rudolf GR M2 2.10.2018
4.11.2018Vávra Petr Sokol Dříteč GR M2 7.11.2018
26.2.2018Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM 3.3.2018
7.11.2018Vavrouš Petr GR T 7.11.2018
Tým: Mustangové↳ Vavrouš Tomáš
↳ Růžička Štěpán
↳ Filipová Michaela
31.12.2017Večeřa Zdeněk GLADIATORS GR M 6.1.2018
26.10.2018Velisek Jan GR M 30.10.2018
5.11.2018Velková Veronika SRTG Lázně Kynžvart GR MIX 7.11.2018
Tým: My dva↳ Altman ZdeněkMy dva
21.10.2018Vencl Petr GR M 23.10.2018
4.11.2018Vencl Jakub Eleven Mercedes Mitas GR M 7.11.2018
4.11.2018Vencl Libor Eleven Mercedes Mitas GR JM 7.11.2018
22.10.2018Venzara Pavel Devils GR JM 23.10.2018
31.12.2017Vepřek Martin Kolšov GR M 4.1.2018
1.2.2018Vepřek Karel SRTG TEPLICE GR M2 3.2.2018
8.11.2018Veselá Kateřina GR Z2 9.11.2018
14.10.2018Veselák Miloslav GR MIX 15.10.2018
Tým: Bez názvu↳ Veseláková Vladimíra
17.10.2018Veselý Josef Fly united GR M 18.10.2018
17.9.2018Vetengl Lukáš neBULL GR M 19.9.2018
30.9.2018Vicher Martin GR M 2.10.2018
8.11.2018Viktorín Ondřej Brothers of steal GR M 8.11.2018
30.6.2018Világi Tomáš Tomi & Miri GR M 3.7.2018
25.4.2018Villaris Vojtech Leveris GR M 3.5.2018
1.11.2018Vincent Oldřich Kratká street GR M2 3.11.2018
18.12.2017Vinopalová Václava GR Z2 21.12.2017
30.8.2018Vinovský Petr GR M 1.9.2018
18.9.2018Vít Radek GR M 19.9.2018
23.10.2018Vitásek Aleš SRTG Mladá Boleslav GR M2 25.10.2018
2.3.2018Vítek Pavel GR M2 6.3.2018
4.11.2018Vítová Andrea GR MIX 14.11.2018
Tým: Never Too Lateneobsazeno
3.11.2018Vladyka Lukáš GR M 7.11.2018
20.6.2018Vlk Filip Bahňáci GR M 23.6.2018
27.10.2018Vodicka Josef GR M 30.10.2018
25.9.2018Vodičková Pavla BootcampTeam GR Z2 26.9.2018
31.12.2017Vojta Vladimír Chaos GR M 9.1.2018
28.2.2018Vojtíšek Tomáš Chrchla a spol. GR M2 2.3.2018
25.10.2018Vojtíšek Jiří GR M 26.10.2018
8.11.2018Vokál Aleš Hasiči Přelouč GR JM 15.11.2018
30.9.2018Volák Adam Predator Gym Dream Team GR M 2.10.2018
25.2.2018Volejník Martin GR M2 1.3.2018
4.11.2018Volková Martina SRTG Mladá Boleslav GR Z2 7.11.2018
26.10.2018Volšická Barbora GR Z 30.10.2018
20.3.2018Vondráček Martin GR M 22.3.2018
26.6.2018Vondráčková Jana Maxáci GR Z 28.6.2018
4.11.2018Voříšek Petr GR M2 8.11.2018
4.11.2018Voříšek Daniel GR JM 8.11.2018
26.8.2018Vorlíčková Zuzana GR T 27.8.2018
Tým: Jízdní Praha↳ Dostálová Jana
↳ Mališ David
↳ Šimek Jaroslav
22.10.2018Vorlickova Zdenka GR Z2 25.10.2018
24.9.2018Vostřáková Věra GR Z 2.10.2018
2.11.2018Votava Vladimír Atletic Třebíč GR M 3.11.2018
15.9.2018Voves Václav GR M2 19.9.2018
14.12.2017Voženílek Michal GR M 19.12.2017
4.9.2018Vozenilek Martin GR M 13.9.2018
29.5.2018Vrabec Jan GR M 5.6.2018
16.11.2018Vraný Lukáš GR M 16.11.2018
6.11.2018Vrba Ivo Rocktechnik tt GR M 7.11.2018
8.2.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M 10.2.2018
26.2.2018Vrlík Petr GR M 1.3.2018
7.11.2018Vykouk Karel Gladiatori GR M 9.11.2018
25.10.2018Vykoukal Matěj GR M 26.10.2018
27.9.2018Vyskočilová Jana Universal Power GR T 2.10.2018
Tým: Universal Power A↳ Hamalova Vendula
↳ Kvíčalová Monika
↳ Vyskočil DavidUniversal Power
31.12.2017Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z2 7.1.2018
26.10.2018Vysuček Pavel pvfv GR M 30.10.2018
28.1.2018Walach Tomáš SRTG Holešovský region GR M 30.1.2018
5.11.2018Waldhans Patrik Barbarian Extreme Team GR T 7.11.2018
Tým: Barbarian Extreme Team↳ Krupka MichalBarbarian extreme team
↳ Surý JosefBarbarian extreme team
↳ Kabourek JiriBarbarian extreme tem
27.2.2018Weber Miroslav GR M2 1.3.2018
17.8.2018Zamrzla Josef GR M 20.8.2018
11.11.2018Žanda Vojtěch FUN FUN 13.11.2018
25.1.2018Zaplatílek Jan Krkonoše GR M 30.1.2018
19.9.2018Zárybnický Aleš GR M 19.9.2018
2.11.2018Zatřepálková Monika GR Z 7.11.2018
25.10.2018Zavadil Radek LUKOPREN Gladiator GR M2 26.10.2018
5.10.2018Zavadilová Alena GR Z2 9.10.2018
2.11.2018Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z 5.11.2018
19.8.2018Ždila Pavol GR M 23.8.2018
25.10.2018Ždímal Michal Ždimiators GR T 25.10.2018
Tým: Ždimiators↳ Pacola DavidSRTG Mladá Boleslav
↳ Pešek DanielRuskej Standart
↳ Barna MartinŽdimiators
9.11.2018Zedník Lukáš GR M 12.11.2018
2.11.2018Zelenková Magdalena GR Z 2.11.2018
25.9.2018Zelenková Michaela Snad doběhneme!!! GR Z 27.9.2018
6.8.2018Zelinka Martin EXTRA Brno GR M 15.8.2018
2.9.2018Zeman David neBull GR M 4.9.2018
22.10.2018Zeman Ladislav Sokolovna Pruhonice GR M 25.10.2018
29.10.2018Zeman Jaroslav JACKERMANN GR M2 3.11.2018
30.8.2018Zemanová Táňa GR Z 1.9.2018
23.10.2018Zezula Martin GR M2 30.10.2018
2.10.2018Zielina Matouš NMnM GR M 10.10.2018
30.9.2018Zitta Kamil GR MIX 3.10.2018
Tým: Good Idea...↳ Zitta Kateřina
31.10.2018Zittová Jana ZiZel GR MIX 3.11.2018
Tým: Zizel↳ Zelený LadislavZizelovci
10.8.2018Žižka Vladimír #GLADIATORRACETEAM GR M 15.8.2018
31.12.2017Zmitko Jan Classic Workout Praha GR M 3.1.2018
2.11.2018Zoubek Tomáš GR M 3.11.2018
16.11.2018Zounková Radka GR MIX 16.11.2018
Tým: Žlutý bagrneobsazeno
8.11.2018Zourek Marek GR M2 9.11.2018
5.11.2018Zrno Vlastimil GR M 8.11.2018
5.11.2018Zrno Martin GR M 12.11.2018
7.2.2018žváčková Anna SRTG Šumperk GR Z 10.2.2018
8.10.2018Zvěřina Tomáš GR M 10.10.2018
19.10.2018Zvěřina Petr GLADIÁTOR RACE TEAM GR M2 23.10.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.