Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE PARDUBICE - sobota 24.11.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR360
FUNFUN2
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)139
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)66
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)56
ZŽeny do 39 let (1978 - 2000)48
TTýmy (čtyřčlenné)28
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)11
JMJunioři (2001 - 2004)7
JZJuniorky (2001 - 2004)5
FUNFUN2
Celkem přihlášených362

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.12.2017Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 15.12.2017
11.6.2018Aujeská Gabriela GR MIX 13.6.2018
Tým: GAPAneobsazeno
12.2.2018Babala Jan #GLADIATORRACETEAM GR M2 17.2.2018
14.12.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 16.12.2017
30.5.2018Barna Martin Ždimiators GR M 1.6.2018
20.3.2018Bažant Jan GR M 22.3.2018
1.5.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M 8.5.2018
17.12.2017Bednář Ladislav ALPA GR T 19.12.2017
Tým: ALPA↳ Bednář Petr
↳ Renčová Alena
↳ Náměstková Adéla
17.2.2018Beneš Ladislav ABUS Přelouč GR M 20.2.2018
12.6.2018Benešová Kateřina ZF Electronics, Klášterec GR Z 12.6.2018
4.6.2018Benešová Barbora GR Z 9.6.2018
22.2.2018Berková Simona GR Z 1.3.2018
31.12.2017Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M 9.1.2018
18.12.2017Blažek Ondřej GR JM 20.12.2017
28.2.2018Blažková Helena CEE Logistics GR Z 6.3.2018
14.12.2017Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
15.5.2018Bohatý Martin GR M 17.5.2018
15.5.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 17.5.2018
25.2.2018Brabec Tomáš Nový Bor GR M2 28.2.2018
31.12.2017Branda Filip GR MIX 9.1.2018
Tým: Branďáci↳ Brandová Veronika
30.12.2017Brčák Pavel D.T.P. GR M 3.1.2018
18.12.2017Březina Michal Krkonoše GR M 19.12.2017
17.12.2017Brumovský Jiří GR M 19.12.2017
29.4.2018Bukovský Vítek GR MIX 4.5.2018
Tým: Milovičáci↳ Bukovská Jitka
31.12.2017buldrova alexandra GR Z 4.1.2018
29.12.2017Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 3.1.2018
28.12.2017Černý Lukáš GR M 29.12.2017
13.12.2017Černý Jakub GR M 16.12.2017
2.1.2018Černý Pavel neBULL GR M 13.1.2018
31.12.2017Chaloupka Filip Kamarádi GR M 10.1.2018
30.4.2018Chaloupka Radek GR M 8.5.2018
31.12.2017Chaloupkova Martina Kamaradi GR Z 10.1.2018
25.1.2018Chalupnik Ivan GR JM 27.1.2018
6.3.2018Chlád Robert GR M 14.3.2018
23.12.2017Chvojka Tomáš GR JM 28.12.2017
29.4.2018Chwastek Vladimír GR M2 3.5.2018
13.12.2017Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 19.12.2017
29.1.2018Čížková Nikola SRTG Kolín GR JZ 3.2.2018
28.2.2018Cukr Tomáš GR M 2.3.2018
13.1.2018Demjanovič Tomáš GR M 17.1.2018
27.12.2017Diblík Jan GR M 28.12.2017
31.12.2017Dobeš Radek Total Vital GR M 4.1.2018
24.5.2018Dobrá Lída Office Girl GR Z 26.5.2018
15.4.2018Dobruský Jaromír Sexy bonbónky GR T 20.4.2018
Tým: Sexy bonbonky↳ Smolik Tomas
↳ Jablonský Michael
↳ Králová VeronikaSexy bonbonky
21.6.2018Dohnal Martin GR MIX nezaplaceno
Tým: Samec a samicaneobsazeno
28.2.2018Domorád Vojtěch GR M 8.3.2018
28.2.2018Dopita Pavel Vrahovice GR MIX 1.3.2018
Tým: Vrahovice↳ Dopitová Simona
1.4.2018Drahokoupil Dan Hýbeme se s Danem GR M 1.4.2018
28.2.2018Drozd Michal Kikoti GR M2 7.3.2018
14.3.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M 20.3.2018
11.2.2018Dusil Radek Dusil Team GR M 20.2.2018
13.5.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 19.5.2018
12.2.2018Dzurenda Ján Kooki Dirt GR M 14.2.2018
14.12.2017Erben Dušan GR M2 23.12.2017
30.4.2018Erben Lukáš GR M 3.5.2018
28.2.2018Fabiánová Jana GR Z2 7.3.2018
30.12.2017Fiala Martin GR M 4.1.2018
11.6.2018Fiedlerová Lucie GR MIX 19.6.2018
Tým: Fíďaneobsazeno
15.1.2018Fišer Tom SRTG ČeskáTřebová GR M 19.1.2018
10.1.2018Fléglová Blanka GR Z 10.1.2018
25.2.2018Forejt Pavel GR M2 27.2.2018
24.2.2018Franc Jan GR M 27.2.2018
25.2.2018Frič Jaroslav GR M2 3.3.2018
17.12.2017Friml Jirka GR M 20.12.2017
15.2.2018Glacner Jiří Equine Vet Service GR M 21.2.2018
27.12.2017glos petr GR M 29.12.2017
27.12.2017Glosová Kristýna svabi.cz GR Z 29.12.2017
20.12.2017Gregorová Zuzana Berounští medvědi GR MIX 28.12.2017
Tým: Berounští medvědi↳ Gregor OndřejBerounští medvědi
12.2.2018Greibig Michaela OCR Munich GR MIX 17.2.2018
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
31.12.2017Hanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí GR M 3.1.2018
24.12.2017Hartmanova Pavlina GR Z2 29.12.2017
27.12.2017Havelka Michal GR M 29.12.2017
2.6.2018Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM GR M2 6.6.2018
18.1.2018Hisem Miroslav Běh pro Rozálku GR M 23.1.2018
13.12.2017Hlava Roman #GLADITORRACETEAM GR M2 15.12.2017
29.1.2018Hlavatý David GR M 31.1.2018
28.2.2018Hlavová Vendula Predator Workout Brno GR Z 2.3.2018
28.2.2018Hnetila Tomáš SRTG Plzeň GR MIX 2.3.2018
Tým: SRTG Plzeň↳ Třebová ŠtěpánkaSRTG Plzeň
15.2.2018Hnida David GR M 21.2.2018
29.5.2018Hodek Pavel Rychlé šípy GR T 31.5.2018
Tým: Rychlé šípy↳ Henžlík Luboš
↳ Kuníková Jana
↳ Kreuzová Milada
13.12.2017Hora Milan Alfasquadra team GR M 15.12.2017
28.2.2018Horká Lenka SRTG Šumperk GR MIX 2.3.2018
Tým: 2lab5o↳ Vykoukal PavelSRTG Šumperk
18.6.2018Horká Pavla SRTG Šumperk GR Z 20.6.2018
12.2.2018Hrabovský Adam GR M 15.2.2018
31.12.2017Hrůzová Blanka GR Z2 4.1.2018
28.1.2018HUBÁLEK David GR M2 30.1.2018
28.2.2018Hubený Jan Extra Brno GR M2 3.3.2018
28.12.2017Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M 30.12.2017
22.12.2017Janeček Miroslav GR M 28.12.2017
26.3.2018Janoušek Petr Gladiators GR M 5.4.2018
20.6.2018Jansová Gabriela GR Z 23.6.2018
27.2.2018Jelínek Jaromír GR M2 1.3.2018
27.2.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 1.3.2018
15.2.2018Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z 17.2.2018
30.4.2018Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR MIX 4.5.2018
Tým: Crossáci↳ Bělina David
28.2.2018Jirků Milan Zmrzlíci Plzeň GR M 3.3.2018
3.3.2018Jiruse Josef Firemani GR M2 7.3.2018
17.12.2017Jiruška Petr GR M 20.12.2017
31.12.2017Juřík Pavel yesenik GR M2 1.1.2018
19.12.2017Jurník Lukáš GR M 29.12.2017
18.12.2017Jurníková Petra GR Z 21.12.2017
7.2.2018Kábrt Tomáš GR M 8.2.2018
10.4.2018Karas Vítězslav SVVAT GR M 16.4.2018
14.12.2017Kašpar David SRTG Pardubice GR T 16.12.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Hendrych Jan
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Horák MatějSRTG Pardubice
16.12.2017Kecina Tomáš Kondiční box TRUTNOV GR M2 20.12.2017
24.12.2017Kinčl Jiří Rumoví tatínci GR M 28.12.2017
31.12.2017Klicpera Václav OCRA CZ TEAM GR M 6.1.2018
13.5.2018Klikoš Jiří Fox GR M 17.5.2018
13.5.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 17.5.2018
20.3.2018Klos Petr GR M 22.3.2018
26.1.2018kmonicková iva GR Z 1.2.2018
31.12.2017Knettigová Petra GR Z 4.1.2018
31.12.2017Knourek Jan Dream team GR MIX 4.1.2018
Tým: Dream Team↳ Dvořáková Kateřina
27.2.2018Kocourek Martin GR M2 2.3.2018
26.12.2017Kolovrátník Jiří JIROUS GR M2 30.12.2017
10.5.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 17.5.2018
31.5.2018Koníček Filip SRTG Rychnov nad kněžnou GR M 1.6.2018
6.6.2018Kopecký Miloš Leveris GR M2 13.6.2018
26.2.2018Kořínek Miroslav I love mud GR M 2.3.2018
21.12.2017Košinár Daniel GR M 23.12.2017
31.12.2017Koštialová Lucie GR Z 3.1.2018
28.2.2018Kovářová Petra GR MIX 2.3.2018
Tým: A TÝM↳ Matyáštík Jakub
27.2.2018Kozák Milan GR M 6.3.2018
31.12.2017Kozáková Jindra Total Vital GR Z 4.1.2018
21.4.2018Králíková Simona GR MIX 25.4.2018
Tým: PLZENACI↳ Králík Petr
28.2.2018Kratochvíl Zdeněk GR M 2.3.2018
28.2.2018Kraus Stanislav GR MIX 3.3.2018
Tým: Family↳ Mejzlíková Šárka
13.12.2017Krejčí Michal Písečná GR MIX 15.12.2017
Tým: Písečná↳ Krejčí PavlaPísečná
30.12.2017Krejčová Lucie Tygrofans GR MIX 5.1.2018
Tým: Tygrofans↳ Říha PavelTygrofans
13.12.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 21.12.2017
9.3.2018Kritzbach Jan GR M 14.3.2018
9.3.2018Kritzbach Vladimír GR M2 14.3.2018
26.4.2018Křivková Martina GR JZ 3.5.2018
31.12.2017Křivský Jaroslav Coolna Team GR M 9.1.2018
20.5.2018Křížka Pavel GR JM 23.5.2018
31.12.2017Kroužek Jan Total Vital GR M2 5.1.2018
30.1.2018Kruliš Tomáš GR M 7.2.2018
11.2.2018Kubasa Jiří Maratonstav Úpice GR M2 13.2.2018
11.2.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ 13.2.2018
9.5.2018Kubinčiak Pavel Duo madness GR MIX 14.5.2018
Tým: xTremers↳ Pištěková Stanislava Duo Madness
30.4.2018Kubišta Miroslav Incore fitness team GR M 4.5.2018
13.12.2017Kučera Radek Doksy GR M2 15.12.2017
1.1.2018Kučera Vojtěch Amorino Team GR M 3.1.2018
5.5.2018Kučera Radek Doksy GR JM 8.5.2018
27.3.2018Kučera Lukáš Alfasquadra team GR M 28.3.2018
31.12.2017Kučerová Petra GR Z 3.1.2018
25.2.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 28.2.2018
26.2.2018Kudrnáčová Kristýna I love mud GR Z 28.2.2018
28.2.2018Kulhánek Martin GR T 3.3.2018
Tým: BOMBERMANI↳ David RichardBombermani
↳ Blažek MilanBOMBERMANI
↳ David MarekBombermani
13.12.2017Kysilka Lukáš GR M 15.12.2017
31.12.2017Kytýr Pavel SRTG Teplice GR M2 3.1.2018
25.1.2018Lampárková Pavlína GR Z 27.1.2018
29.12.2017Laštovička Martin GR M 3.1.2018
29.12.2017Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 3.1.2018
25.2.2018Lettl Libor GR M 27.2.2018
28.2.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 6.3.2018
20.12.2017Liška Jan GR M2 22.12.2017
19.12.2017Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 21.12.2017
15.12.2017Mach Martin SRTG ŠUMPERK GR MIX 19.12.2017
Tým: Spartan Šumperk ↳ Drábková VeronikaSRTG Šumperk
22.12.2017Majorová Kateřina GR Z 23.12.2017
15.4.2018Malík Zdeněk Sebranka GR MIX 20.4.2018
Tým: Maldicineobsazeno
12.5.2018Malina Daniel Malá Malina GR M 17.5.2018
17.6.2018Malinová Staňka Motor Village 69 GR Z 19.6.2018
12.5.2018Malý Jakub Malá Malina GR M 17.5.2018
21.2.2018Marčík Vlastimil GR M2 22.2.2018
13.2.2018Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM GR M 15.2.2018
31.12.2017Marešová Nikola Kamarádi GR Z 9.1.2018
14.12.2017Melicharová Petra GR MIX 15.12.2017
Tým: Sindibad↳ Volný PetrSindibad
23.5.2018Meloun Radek GR M 23.5.2018
24.12.2017Michálek František Rumoví tatínci GR MIX 29.12.2017
Tým: Amazonka Démonneobsazeno
30.12.2017Míšek Lukáš GR M 5.1.2018
28.2.2018Mooren Rob SK GYM HUMPOLEC GR M2 6.3.2018
25.4.2018Morávková Monika JK Briliant - Petrovice GR T 29.4.2018
Tým: JK Briliant - Petrovice↳ Píšová MarkétaJK Briliant - Petrovice
↳ Vacková Dominika
↳ Křížková Denisa
13.12.2017Müller Michal SRTG Česká Třebová GR M 15.12.2017
31.12.2017Náhlík Jan Total Vital GR M 3.1.2018
3.1.2018Nákonečný David SRTG Šumperk GR M 4.1.2018
20.2.2018Natana Filip Florent GR M 21.2.2018
23.12.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 28.12.2017
25.5.2018Nešněrová Veronika TJ Lokomotiva Nymburk GR Z2 4.6.2018
31.12.2017Nouzová Eva Chaos GR Z 9.1.2018
22.6.2018Novák Jan Mar(i)ňáci GR M nezaplaceno
31.12.2017Novák David GR M 5.1.2018
8.5.2018Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
24.12.2017Novotný Jakub GR M 28.12.2017
15.6.2018Nyergesová Jana GR Z 23.6.2018
28.12.2017Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX 30.12.2017
Tým: Už tan budeeem?!↳ Canincová IvanaUž tam budeeem?!
30.12.2017Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 3.1.2018
14.12.2017Pavlová Zuzana GR Z 16.12.2017
30.12.2017Pávová Gabriela Čápici GR MIX 3.1.2018
Tým: Čápici↳ Páv RadovanČápici
31.12.2017Pekař Patrik Kamarádi GR M 4.1.2018
7.1.2018Peták Radek GR M2 11.1.2018
5.3.2018Petráň David GR M 9.3.2018
31.12.2017Petrásek Robin Ninja Team GR M 5.1.2018
24.3.2018Petrášová Barbora GR Z 28.3.2018
21.2.2018Petruchová Hana GR MIX 22.2.2018
Tým: Ty & jáneobsazeno
19.5.2018Petrusek Tomáš GR M 23.5.2018
6.3.2018Plašilová Tereza GR Z 14.3.2018
8.4.2018Plíšek David GR M 11.4.2018
28.5.2018Plšek Miroslav GR M 29.5.2018
20.5.2018Pochylý Martin GR M 23.5.2018
31.12.2017Podaný Lubomír GR M 4.1.2018
8.5.2018Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z 14.5.2018
28.2.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.3.2018
6.3.2018Polák Dušan GR M2 8.3.2018
30.4.2018Polčan Štefan Incore fitness team GR M2 5.5.2018
28.12.2017Pošvová Iveta TRIUMPHALIS GR T 30.12.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Chýlková Lucie
neobsazeno
neobsazeno
28.2.2018Pourová Kateřina GR Z 1.3.2018
9.2.2018Prášil Jiří GR M 13.2.2018
25.2.2018Pražák Roman HC SDH Kostelec GR M2 1.3.2018
30.12.2017Příhoda Martin Tasmanian tigers GR M 3.1.2018
30.4.2018Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z 3.5.2018
22.6.2018Prošek Aleš GR M2 22.6.2018
22.4.2018Pudilová Marie GR Z2 25.4.2018
13.12.2017Rajnoha Matěj Predators Gym GR M 19.12.2017
20.12.2017Rapčan Ladislav GR M 22.12.2017
17.6.2018Raslová Marie 2running hearts GR MIX 19.6.2018
Tým: 2running hearts↳ Řezníček David2running hearts
3.1.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 5.1.2018
19.6.2018Říha Vladimír CRTC Workout GR M nezaplaceno
13.12.2017Roth Zdeněk GR M 15.12.2017
31.12.2017Rott Pavel Total Vital GR M2 3.1.2018
14.5.2018Rulíšek Lukáš GR M 17.5.2018
19.5.2018Růžička Martin Seveřani GR M 23.5.2018
27.12.2017Ryšánek Lukáš GR M 28.12.2017
13.12.2017Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE GR M2 18.12.2017
21.6.2018Ryšavý Tomáš SRTG Česká Třebová GR M nezaplaceno
7.6.2018Šafařík Jiří GR M2 8.6.2018
31.12.2017Salášek Stanislav SRTG HK GR M 4.1.2018
27.4.2018Šalomoun Stanislav GR M 3.5.2018
26.2.2018Samek Ondřej I love mud GR M 1.3.2018
30.1.2018Saňák Vlastimil SRTG Šumperk GR MIX 3.2.2018
Tým: SRTG Šumperk 2↳ Saňáková NikolaSRTG Šumperk
13.12.2017Sanko Robin Shybuj.cz GR M 15.12.2017
10.2.2018Scheithauer Marek GR M2 13.2.2018
11.4.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M2 13.4.2018
11.4.2018Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z2 13.4.2018
22.4.2018Sedlmeier Jan Čakovice GR M2 27.4.2018
16.5.2018Seman Martin Vánoční hvězdy FUN FUN 19.5.2018
16.5.2018Semanová Adéla FUN FUN 19.5.2018
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové GR M 24.1.2018
28.2.2018Simandl Radek Dvojčátka GR MIX 1.3.2018
Tým: bratřijaksepatří↳ Kykalová Barbora
27.2.2018Simandl Ondřej Dvojčátka GR MIX 28.2.2018
Tým: Bratřijaksepatří.cz↳ Pavlíčková ŠárkaSpartan Gym
29.1.2018Šimek Václav GR M 31.1.2018
13.2.2018Sládek Jaroslav GR M2 14.2.2018
30.4.2018Sláma Martin Leveris GR M 8.5.2018
25.4.2018Sláma Jiří Leveris GR M 26.4.2018
25.4.2018Sláma Jan Leveris GR M 4.5.2018
30.4.2018Sláma Michal Leveris GR M 3.5.2018
30.5.2018Slaměník Bedřich neBULL GR M2 8.6.2018
30.12.2017Slavík Tomáš Rokytka GR M 3.1.2018
13.12.2017Snopko David shybuj.cz GR M 20.12.2017
10.5.2018Šnorová Lucie Invalidi GR T 14.5.2018
Tým: Invalidi↳ Lenčéšová VeronikaInvalidi
neobsazeno
neobsazeno
13.5.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 17.5.2018
18.12.2017Špidlík Ondřej Urbangang GR MIX 21.12.2017
Tým: Urbangangneobsazeno
18.12.2017Šťastná Andrea RECUTECH GR Z 20.12.2017
3.1.2018Stebel Martin Svídnický extrém team GR MIX 10.1.2018
Tým: Svídnický extrém teamneobsazeno
17.2.2018Štěpán Jan Muddyhob GR M 20.2.2018
28.4.2018Štěpán Martin GR M 4.5.2018
2.6.2018Středa Jan GR M 8.6.2018
28.2.2018Střílek Radislav Šneci Team GR MIX 6.3.2018
Tým: Šneci Team B↳ Střílková MilenaŠneci Team
25.4.2018strouhal josef Leveris GR M 27.4.2018
29.1.2018Stuchlik Bohumil GR M2 3.2.2018
2.4.2018suchankova monika GR Z 5.4.2018
27.2.2018Šůstek Richard EXTRA Brno GR M2 1.3.2018
13.12.2017Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M2 15.12.2017
17.12.2017Svoboda Ludvík Igráčci GR M2 22.12.2017
28.2.2018Svobodová Eliška Rokytka GR Z 1.3.2018
20.12.2017Svobodová Klára GR Z 22.12.2017
14.5.2018Svobodová Jirina Bilina GR MIX 15.5.2018
Tým: super tým Bilina↳ Svoboda Jakubsuper tym Bilina
30.4.2018Svobodová Dagmar SRTG HK GR Z 3.5.2018
31.12.2017Svozilíková Zuzana GR Z 3.1.2018
27.12.2017Swólová Kateřina GR Z 29.12.2017
24.3.2018Syrový Aleš Never give up GR JM 28.3.2018
24.12.2017Syrový Filip Zvičinští mistři GR M 28.12.2017
24.4.2018Telecká Petra GR MIX 26.4.2018
Tým: Opatovec↳ Lampárek Jiří
14.12.2017Thomayer Jan GR M 16.12.2017
18.5.2018Toman Miloš GR M 23.5.2018
10.5.2018Tvrdková Jana Invalidi GR MIX 14.5.2018
Tým: Invalidi↳ Tvrdek LiborInvalidi
27.2.2018Tykal Petr GR M 1.3.2018
27.2.2018Tykal Lukáš Zmrzlíci Plzeň GR M 1.3.2018
30.12.2017Vacková Eliška Princezny GR Z 3.1.2018
31.12.2017Vacková Tereza Tydydym tym team GR Z 5.1.2018
13.12.2017Valentová Kateřina Matysík Eventing GR Z 15.12.2017
28.2.2018Valouch Petr GR MIX 1.3.2018
Tým: Petr a Lucka↳ Čtvrtečková Lucie
28.2.2018Vaněk Aleš Maratónci GR MIX 6.3.2018
Tým: Maratónci↳ Pichlíková PavlínaMaratonci
13.12.2017Vaníček Petr GR M 20.12.2017
18.3.2018Vaníček Josef GR M 19.3.2018
13.12.2017Vaňura Ondřej GR M 19.12.2017
26.2.2018Vavřička Stanislav GR JM 3.3.2018
31.12.2017Večeřa Zdeněk Kozomín GR M 6.1.2018
13.12.2017Večerníková Barbora SRTG Jablonec n. Nisou GR JZ 19.12.2017
1.2.2018Vepřek Karel SRTG TEPLICE GR M2 3.2.2018
31.12.2017Vepřek Martin Kolšov GR M 4.1.2018
25.4.2018Villaris Vojtech Leveris GR M 3.5.2018
18.12.2017Vinopalová Václava GR Z2 21.12.2017
2.3.2018Vítek Pavel GR M2 6.3.2018
20.6.2018Vlk Filip Bahňáci GR M 23.6.2018
31.12.2017Vojta Vladimír Chaos GR M 9.1.2018
28.2.2018Vojtíšek Tomáš Chrchla a spol. GR M2 2.3.2018
25.2.2018Volejník Martin GR M2 1.3.2018
30.12.2017Vondráček Zdeněk Princezny GR M 3.1.2018
20.3.2018Vondráček Martin GR M 22.3.2018
14.12.2017Voženílek Michal GR M 19.12.2017
14.12.2017Voženílek Lukáš GR M 19.12.2017
29.5.2018Vrabec Jan Vlčí máky GR M 5.6.2018
8.2.2018Vrbenský Jakub SRTG Kutná Hora GR M 10.2.2018
26.2.2018Vrlík Petr GR M 1.3.2018
31.12.2017Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z2 7.1.2018
28.1.2018Walach Tomáš SRTG Holešovský region GR M 30.1.2018
27.2.2018Weber Miroslav GR M2 1.3.2018
25.1.2018Zaplatílek Jan Krkonoše GR M 30.1.2018
31.12.2017Zavřelová Lucie Kamarádi GR Z 3.1.2018
6.2.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 8.2.2018
31.12.2017Zmitko Jan Hasiči Zdiby GR M 3.1.2018
7.2.2018žváčková Anna SRTG Šumperk GR Z 10.2.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.