Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS TAXIS GLADIATOR RACE - sobota 24.11.2018

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II252
KIDS IKIDS I178
KGR F1km/7+ překážek30
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2007 - 200884
H2Chlapci - rok narození 2009 - 201064
D3Dívky - rok narození 2007 - 200853
D2Dívky - rok narození 2009 - 201052
H4Chlapci - rok narození 2005 - 200646
H1Chlapci - rok narození 2011 - 201238
D4Dívky - rok narození 2005 - 200637
FAMFamily30
D1Dívky - rok narození 2011 - 201224
D5Dívky - rok narození 2003 - 200420
H5Chlapci - rok narození 2003 - 200412
Celkem přihlášených460

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.11.2018Arazim Matěj KIDS II H4 uhrazeno
1.11.2018Arazim Nikolas KIDS I H2 uhrazeno
1.11.2018Audrlický Viktor KIDS II H3 uhrazeno
16.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
28.10.2018Bartoš Damián Big band theory KIDS II H3 uhrazeno
12.11.2018Bartoš Matyáš Bartoš club 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
12.11.2018Bartošová Kristýna Bartoš club 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
17.11.2018Bartošová Michaela Bartoš club 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
28.10.2018Bartošová Lucie Big band theory KIDS II D4 uhrazeno
29.10.2018Batelková Eliška BEAST - OCR team KIDS I D2 uhrazeno
5.9.2018Baťka Petr Jan KIDS II H3 uhrazeno
26.6.2018Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
26.6.2018Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D3 uhrazeno
26.6.2018Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
28.10.2018Bendová Natálie KIDS I D1 uhrazeno
1.11.2018Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II H3 uhrazeno
29.10.2018Beneš Jan USK Praha KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2018Beneš František KIDS I H1 uhrazeno
30.10.2018Beneš Ferdinand 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
1.11.2018Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Benešová Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.10.2018Beníšek Roman KIDS II H4 uhrazeno
15.11.2018Beránek Jiří KIDS I H2 uhrazeno
29.10.2018Beránková Eliška PK Sezemice KIDS II D4 uhrazeno
16.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
6.9.2018Berka Marek Šumperk KIDS I H1 uhrazeno
9.11.2018Bernardová Terezie KIDS II D5 uhrazeno
3.11.2018Bláha Michal KIDS II H3 uhrazeno
26.6.2018Blažek Vojta Šneci KIDS I H1 uhrazeno
2.10.2018Blažek David KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS I D2 uhrazeno
4.11.2018Blažková Justýna KIDS I D2 uhrazeno
23.10.2018Boháč Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2018Bohatá Eliška KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Bouzek David KIDS II H4 uhrazeno
25.2.2018Brabcová Aneta Nový Bor KIDS II D4 uhrazeno
13.8.2018Brandýská Aneta scpap KIDS II D3 uhrazeno
16.10.2018Břízková Anna Moravan Louňovice KIDS II D3 uhrazeno
20.7.2018Brož Michal KIDS II H3 uhrazeno
20.7.2018Brož Matěj KIDS I H1 uhrazeno
20.7.2018Brožová Marie KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Buček Ondra YourBody KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2018Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
3.11.2018Bukovsky Adam KIDS II H3 uhrazeno
22.10.2018Bulis Samuel Joshua KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2018Bulušek Kamil KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2018Bulušková Julie KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2018Cabrnochová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
31.10.2018Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
31.10.2018Čapková Anna Sofie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
21.10.2018Cenker Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2018Cenkerová Adéla KIDS II D5 uhrazeno
20.10.2018Černíková Laura SUN SKI ACADEMY KIDS II D3 uhrazeno
5.9.2018Černoch Marek KIDS I H2 uhrazeno
17.7.2018Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
27.10.2018Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
17.7.2018Černý Šimon Pretorian KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2018Chramostová Marie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
14.9.2018Chráska Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2018Chvojková Ema Chvojini KIDS II D4 uhrazeno
12.11.2018Chvojková Anna Chvojini KIDS II D3 uhrazeno
31.10.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Čírtková Nela KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2018Císař Jakub KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2018Čížek Radek KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2018Čížková Elen KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Čmejrková Emma KIDS I D2 uhrazeno
5.11.2018David Oliver KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2018Davidová Adriana KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Dobrá Daniela 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
1.11.2018Dobrý Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
28.10.2018Dobrý Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
21.10.2018Dohnal Vojtěch PERUN KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2018Dolejš Jan KIDS I H2 uhrazeno
10.11.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2018Doležel Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
11.10.2018Doleželová Eliška 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.11.2018Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2018Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H3 uhrazeno
22.9.2018Doubrava Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
29.10.2018Ďurech Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
3.11.2018Dus Matěj KIDS I H2 uhrazeno
3.11.2018Dusová Veronika KIDS I D1 uhrazeno
5.11.2018Dvořáková Anežka KIDS I D2 uhrazeno
1.11.2018Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2018Eichelmann Mike KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2018EISNER Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
21.10.2018EISNER Honza KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2018Erben Miroslav KIDS I H1 uhrazeno
6.11.2018Erbenova Nikola KIDS I D2 uhrazeno
6.11.2018Erbenova Monika KIDS I D2 uhrazeno
4.11.2018Fefková Sofie KIDS I D1 uhrazeno
4.11.2018Fefková Terezie KIDS II D3 uhrazeno
3.10.2018Fencl Vojta KIDS I H1 uhrazeno
26.10.2018Ferenčíková Nela KIDS II D4 uhrazeno
26.10.2018Ferenčíková Sofie KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2018Fiala Jonáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.9.2018Fiala Martin Bouchači KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Fialová Johana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
28.10.2018Ficek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
28.10.2018Ficková Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
7.5.2018Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
17.5.2018Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Florianová Nela KIDS I D2 uhrazeno
29.10.2018Fojtík Václav KIDS I H1 uhrazeno
21.10.2018Fojtů Matylda MASERF KIDS II D4 uhrazeno
2.11.2018Fousek Albert KIDS II H4 uhrazeno
7.11.2018Franc Viktor KIDS II H3 uhrazeno
15.11.2018Francová Alice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.10.2018Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS I D1 uhrazeno
5.9.2018Geist Patrik KIDS II H3 uhrazeno
13.9.2018Gerhart Tobiáš KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2018Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
17.6.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS I D2 uhrazeno
1.11.2018Görglová Karolina SC Radotín KIDS II D4 uhrazeno
1.11.2018Görglová Kateřina Team Slivenec KIDS II D3 uhrazeno
28.10.2018Grygárek Dan KIDS I H2 uhrazeno
28.10.2018Grygárková Nela KIDS I D2 uhrazeno
4.11.2018Guňka Jakub 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.11.2018Guňka Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
29.10.2018Hájek Tomáš Manchester United MBAPPÉ KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2018Hájková Rozálie KIDS II D3 uhrazeno
4.11.2018Halamka Jiří KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2018Halamková Justýna KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Haluška Adam KIDS II H5 uhrazeno
8.11.2018Hanáková Viktorie Holly Spartans KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2018Haraga Šimon STG Kutná Hora 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
23.10.2018Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
23.10.2018Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H1 uhrazeno
24.9.2018Hejcman Patrik KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2018Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
1.11.2018Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
1.11.2018Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2018Hessová Kateřina SRTG Teplice KIDS II D3 uhrazeno
3.5.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí KIDS II H3 uhrazeno
28.10.2018Hlavatý Matěj AC Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
15.11.2018Hledíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
4.11.2018Holoubková Nela FIT Studio ENERGY Kolín KIDS II D5 uhrazeno
27.8.2018Holubec Matyáš čvacht KIDS I H2 uhrazeno
30.8.2018Honzík Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018Horváthová Elizabeth KIDS I D1 uhrazeno
26.10.2018Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
7.10.2018Hradílek Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
27.10.2018Hrdlička Nikos KIDS I H1 uhrazeno
29.10.2018Hrdlička Tobík KIDS I H2 uhrazeno
15.10.2018Hrochová Eliška KIDS II D4 uhrazeno
21.10.2018Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
21.10.2018Hrudková Katka KIDS I D2 uhrazeno
5.11.2018Hrušková Magdaléna KIDS I D2 uhrazeno
21.10.2018Huml Jan KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018hvozdenska linda Gladiator race Lanškroun KIDS I D2 uhrazeno
2.11.2018Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
30.9.2018jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2018Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
11.10.2018Jankovič Libor KIDS II H4 uhrazeno
5.11.2018Janků Mariana 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
13.12.2017Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
25.10.2018JIRKA Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2018Jirkovský Daniel OCRA junior KIDS I H1 uhrazeno
16.9.2018Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
2.11.2018Johan Marek KIDS I H2 uhrazeno
2.11.2018Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
7.10.2018Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
7.10.2018Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2018Kábele Max KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2018Kábeleová Vanesa KIDS I D2 uhrazeno
8.2.2018Kabrhel Jan šneci KIDS II H3 uhrazeno
8.2.2018Kabrhelová Pavlína šneci KIDS II D4 uhrazeno
12.9.2018Kalous Dominik KIDS II H4 uhrazeno
16.9.2018Kalousová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
28.2.2018Kamaryt Filip KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2018Kamarytová Karin KIDS II D3 uhrazeno
12.10.2018Karas Vítězslav SVVAT KIDS I H2 uhrazeno
1.10.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
1.10.2018Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
3.9.2018Kejval Mikuláš KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2018Kembická Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
24.8.2018Kembický Max KIDS I H1 uhrazeno
22.10.2018Kindl Ondřej Já na bráchu brácha na mě KIDS II H4 uhrazeno
29.10.2018Klement Samuel Benjamin #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2018Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
17.9.2018Klevcovová Anežka KIDS I D2 uhrazeno
29.10.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2018Koblasa Jakub KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2018Kolářová Jolana KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS I D2 uhrazeno
23.9.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
31.7.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2018Kopecká Kateřina Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
20.10.2018Kopecký Šimon KIDS II H4 uhrazeno
31.7.2018Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H3 uhrazeno
22.10.2018Kopecký Václav Altus Pons KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2018Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
25.4.2018Koričanský Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
9.9.2018Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
21.10.2018Košková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
21.10.2018Košková Bára #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
22.10.2018Košnarová Eliška KIDS I D1 uhrazeno
30.9.2018Kotyk Michal Závodní hlemýžď KIDS I H1 uhrazeno
28.10.2018Kotyková Nina KIDS II D5 uhrazeno
16.10.2018Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Kout Tadeáš KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Koutová Iveta KIDS II D5 uhrazeno
1.11.2018Kracík Matěj KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Kracík Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2018Krajíčková Vanesa KIDS I D1 uhrazeno
30.10.2018Krajíčková Natálie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
1.11.2018Králíčková Magdaléna KIDS I D1 uhrazeno
2.9.2018Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
2.9.2018Kramule Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
15.11.2018Krátká Zuzka Bike Freaks Holice KIDS II D3 uhrazeno
22.9.2018Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
11.9.2018Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H1 uhrazeno
10.10.2018Křivanec Šimon KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Kropáčková Nelly KIDS II D4 uhrazeno
3.11.2018Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.10.2018Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
23.10.2018Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2018Kubeček Eduard KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2018Kubeček Antonín KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2018Kubínová Alžběta KIDS I D1 uhrazeno
15.10.2018Kubínová Šarlota KIDS II D3 uhrazeno
18.6.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
24.10.2018Kultová Ludmila KIDS II D5 uhrazeno
1.11.2018Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
10.9.2018Kuthan Jakub KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Kvíz Patrik KIDS I H1 uhrazeno
11.9.2018Lannen Tomáš Bouchači KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Lapáčková Tereza Tj Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D3 uhrazeno
6.11.2018Lejsek Bruno KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2018Lejsková Laura KIDS II D3 uhrazeno
26.10.2018Löffler Dominik Spartan gym 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.10.2018Losa Antonín KIDS II H4 uhrazeno
31.10.2018Losa Václav KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2018Lutonský Dominik 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
5.11.2018Macek David KIDS I H1 uhrazeno
6.11.2018Machač Martin FK Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
1.11.2018Machač Jan KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Macková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Macková Marie KIDS I D2 uhrazeno
10.11.2018Maivaldová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
5.11.2018Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D3 uhrazeno
21.9.2018Marišler Vít KIDS II H3 uhrazeno
10.11.2018Markova Emilie Popkovice KIDS I D1 uhrazeno
12.10.2018Martinec Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
28.10.2018Matějec Míša KIDS I H1 uhrazeno
21.10.2018Matouš Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H1 uhrazeno
18.5.2018Meloun Daniel KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2018Mezerová Justina Rachot lebek KIDS II D3 uhrazeno
15.10.2018Michálek Jan KIDS I H2 uhrazeno
12.8.2018Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
17.9.2018Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2018Mlčoch Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
29.10.2018Mooren Sam SK GYM HUMPOLEC KIDS II H3 uhrazeno
9.9.2018Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice KIDS II D4 uhrazeno
27.9.2018Mrhálková Ludmila KIDS II D5 uhrazeno
2.10.2018Mundil Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2018Náhlovská Anna KIDS II D3 uhrazeno
6.11.2018Nechvíle Vojta KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2018Nedbal Dalibor X-force KIDS II H3 uhrazeno
28.10.2018Němcová Adéla KIDS II D5 uhrazeno
3.9.2018Nikodím Michal KIDS I H2 uhrazeno
29.10.2018Nohynková Eliška STG Mladá Boleslav KIDS I D2 uhrazeno
22.10.2018Novák Lukas čvacht KIDS II H3 uhrazeno
18.9.2018Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H3 uhrazeno
15.11.2018Novák Matěj KIDS I H2 uhrazeno
17.9.2018Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
21.10.2018Nováková Veronika PERUN KIDS I D2 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Novotná Júlia KIDS II D4 uhrazeno
1.11.2018Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.10.2018Novotná Luisa KIDS II D4 uhrazeno
4.11.2018Novotný Adam KIDS I H2 uhrazeno
2.11.2018Odvárková Eliška Tea GR Warriors KIDS I D1 uhrazeno
17.11.2018Olmrová Anežka KIDS I D1 uhrazeno
28.10.2018Olšavský Nikolas SRTG RK KIDS II H4 uhrazeno
22.8.2018Ondřej Tichý KIDS II H3 uhrazeno
17.9.2018Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Pánek Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Pánek Samuel KIDS I H1 uhrazeno
30.10.2018Pánková Julie KIDS II D4 uhrazeno
17.6.2018Páv Matouš Čápici KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2018Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.10.2018Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS I H2 uhrazeno
9.9.2018Pavlová Aneta Náš tým KIDS II D3 uhrazeno
4.11.2018Pekař Štěpán Kamarádi KIDS I H1 uhrazeno
4.11.2018Pekař Jan Kamarádi KIDS I H2 uhrazeno
25.5.2018Peleška Martin KIDS II H5 uhrazeno
3.9.2018Pelikán Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
5.9.2018Peřina Lukáš Náš tým KIDS I H2 uhrazeno
5.9.2018Peřinová Adéla Náš tým KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Perthen Michal KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Perthenová Eva KIDS II D4 uhrazeno
5.11.2018Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
12.11.2018Petrová Pavla KIDS II D3 uhrazeno
14.11.2018Petrová Bára KIDS II D5 uhrazeno
14.9.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2018Pfeifer Petr SDH Česká Rybná KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2018Pfeifer Pavel SDH Česká Rybná KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Pichlíková Barbora Maratonci KIDS II D4 uhrazeno
15.8.2018Píchová Tereza Sokol Horní Počernice KIDS I D1 uhrazeno
14.9.2018Pilař Šimon MFK Chrudim KIDS II H4 uhrazeno
16.7.2018Piskačová Andrea KIDS II D4 uhrazeno
2.10.2018Pištora Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
5.11.2018Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2018Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Plašilová Marie KIDS II D5 uhrazeno
1.11.2018Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
21.10.2018Pokorná Laura KIDS I D2 uhrazeno
28.10.2018Pokrupa Matěj KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2018Polášek Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
22.10.2018Polc Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2018Pospíšil Matěj KIDS I H2 uhrazeno
3.9.2018Pošva Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
12.7.2018Pošvářová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2018Pour Sebastian EN QUAD TEAM KIDS I H1 uhrazeno
6.11.2018Pour Nikolas EN QUAD TEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
10.11.2018Povr Tadeáš iDiot 2015 KIDS II H3 uhrazeno
22.10.2018Prchlík Tomaš KIDS II H4 uhrazeno
22.10.2018Prchlík Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2018Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2018Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
23.10.2018Procházková Tereza Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
11.2.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
18.9.2018Proroková Lucie KIDS II D3 uhrazeno
29.10.2018Prudký Jakub Fly Iron KIDS II H4 uhrazeno
29.10.2018Ptáček David Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
29.10.2018Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2018Ráliš Dominik BMX Pardubice KIDS I H1 uhrazeno
4.11.2018Rálková Tereza KIDS II D3 uhrazeno
23.9.2018Rázek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Řehák Tomáš Hvězda Pardubice KIDS II H3 uhrazeno
17.6.2018Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
30.10.2018Rosůlek Matěj YourBody KIDS I H2 uhrazeno
14.12.2017Rožanská Alena KIDS II D5 uhrazeno
14.12.2017Rožanská Eliška KIDS I D2 uhrazeno
14.12.2017Rožanská Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2018Růžička Adam Já na bráchu brácha na mě KIDS II H3 uhrazeno
27.8.2018Rybišarová Tina čvacht KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2018Rybišarová Lucie čvacht KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
22.10.2018Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
4.3.2018Sampford Henrika Marie HMS KIDS II D3 uhrazeno
27.10.2018Saňák Denis OCR Runners Šumperk KIDS II H5 uhrazeno
3.1.2018Šára David KIDS I H1 uhrazeno
3.1.2018Šárová Eliška KIDS I D1 uhrazeno
21.10.2018Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
2.11.2018Schalek Daniel 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.3.2018Schlappl Dominik Dominator 2004 KIDS II H5 uhrazeno
3.9.2018Schwarzkopf Alexander KIDS I H2 uhrazeno
29.10.2018Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Sedláčková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Sedláčková Zuzana KIDS I D2 uhrazeno
22.4.2018Sedlmeier Vojta Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
22.4.2018Sedlmeier Kryštof Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
18.8.2018Shala Ayline KIDS I D1 uhrazeno
20.9.2018Shejbalova Lucie KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2018Šimeček Jan KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2018Šimečková Ella 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.10.2018Šimek David KIDS II H5 uhrazeno
26.10.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
1.11.2018Široká Valentýna Treperendy KIDS II D4 uhrazeno
29.10.2018Skalová Šarlota Az do cile KIDS I D2 uhrazeno
23.10.2018Šklíba Honza KIDS II H3 uhrazeno
23.10.2018Šklíba Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2018Sládková Monika KIDS II D3 uhrazeno
29.8.2018Slejška Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Smejkalová Alžběta #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2018Šmíd Ladislav 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.10.2018Šmídová Leona 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
6.11.2018Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS I D2 uhrazeno
26.10.2018Sondová Rita SVVAT KIDS II D4 uhrazeno
20.10.2018Sosík Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
18.5.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
18.5.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Štemberová Elen KIDS I D1 uhrazeno
24.10.2018Štohanzl Jaromír KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Štohanzlová Silvie KIDS I D2 uhrazeno
3.9.2018Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
27.10.2018Střílková Šárka Šneci KIDS I D2 uhrazeno
13.8.2018Strnad Vítek AC Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
17.10.2018Strnadová Elena AC Pardubice KIDS II D4 uhrazeno
25.10.2018suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
18.10.2018Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
16.9.2018Šulc Filip Bakov nad Jizerou KIDS II H3 uhrazeno
28.9.2018Šulc Tomáš Bakov N.J KIDS II H3 uhrazeno
28.10.2018Švec Jakub KIDS I H1 uhrazeno
6.9.2018Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
1.10.2018Sýkora František Bouchači KIDS II H3 uhrazeno
27.8.2018Taudy Ema čvacht KIDS II D4 uhrazeno
10.6.2018Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2018Tichý Dalibor KIDS I H1 uhrazeno
18.5.2018Toman Karel KIDS I H1 uhrazeno
3.10.2018Tomášek František KIDS I H2 uhrazeno
8.11.2018Tomi Emil KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2018Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 uhrazeno
12.2.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H3 uhrazeno
28.10.2018Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
29.10.2018Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
12.8.2018Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
2.11.2018Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
21.10.2018Urban Dominik KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2018Urbánek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
8.11.2018Vagenknecht David KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Valentová Veronika Valentovi holky KIDS I D1 uhrazeno
22.10.2018Vaněk Vašek Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
28.10.2018Vaněk Matěj Obklady Vaněk 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.10.2018Vaněk Tomáš Maratonci KIDS II H4 uhrazeno
20.9.2018Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
26.10.2018Vaňková Beáta KIDS I D2 uhrazeno
1.11.2018Vaňková Barbora KIDS I D2 uhrazeno
25.10.2018Vaňková Klára Maratonci KIDS II D4 uhrazeno
26.2.2018Vavřička Václav KIDS II H4 uhrazeno
26.2.2018Vavřička Mikoláš KIDS II H4 uhrazeno
17.5.2018Večeřa Kryštof Kozomín 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.11.2018Veletová Veronika TJ sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
13.4.2018Vepřek Jakub Vepříci z Teplic KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018Veseláková Lucie KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2018Veseláková Katka KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Vincent jr. Oldřich 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
1.11.2018Vítková Barbora KIDS II D3 uhrazeno
15.9.2018Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2018Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2018Vojtiskova Nela KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Vojtiskova Sofie KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Vojtková Rebeka 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
26.10.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.10.2018Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2018Voříšek Petr KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2018Vosáhlo Jakub KIDS II H3 uhrazeno
7.9.2018Vovsová Eva KIDS II D5 uhrazeno
4.11.2018Vyhnálek Matěj Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
4.11.2018Vyhnálková Eliška Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
25.10.2018Vyterna Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Vyterna Václav KIDS II H4 uhrazeno
2.11.2018Wendler Jan UWG Plzeň KIDS I H2 uhrazeno
2.11.2018Zatřepálek Robert KIDS II H3 uhrazeno
13.9.2018Ždila Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
31.10.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
1.11.2018Zelinková Karolina treperendy KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2018Zelinková Terezie KIDS I D2 uhrazeno
1.11.2018Zelinková Dominika KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2018Zelinková Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
3.10.2018Zelinková Veronika Spartan Svitavy KIDS I D2 uhrazeno
1.11.2018Zelinková Eliška KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2018zeman bruno KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2018zemanová gréta KIDS II D3 uhrazeno
29.9.2018Zich Marek Lužany 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
29.9.2018Zichová Terezie Lužany KIDS I D2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.