Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT WINTER GLADIATOR RACE

Statistika přihlášených

Trať
NGRNGR167
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)64
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)41
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)31
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)16
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)9
JZJuniorky (2001 - 2004)5
JMJunioři (2001 - 2004)1
Celkem přihlášených167

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.1.2018Babušková Stanislava NGR Z2 24.1.2018
15.1.2018Belko Stanislav Šabubo NGR MIX 16.1.2018
Tým: Sabubo↳ Honusová Eva
24.1.2018Beneš Petr TNT NGR M 26.1.2018
15.1.2018Berky Martin Az do cile NGR M2 17.1.2018
25.1.2018Binko Dominik TRIUMPHALIS NGR M 1.2.2018
27.1.2018Bočkaj Karel SRTG Ceska Trebova NGR MIX 1.2.2018
Tým: Neřízené střely↳ Stojanová ŽanetaFunkční trénink Ústí,Třebová
14.1.2018Bohm Jaroslav KAPEBAJA TEAM NGR M2 17.1.2018
15.1.2018Bohonek Martin Až do cile NGR M 17.1.2018
17.1.2018Borč Lukáš Pierburg team NGR M 20.1.2018
22.1.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 25.1.2018
15.1.2018Buchalová Karolína NGR Z 20.1.2018
21.1.2018Burian Lukáš Hřebci NGR M 27.1.2018
15.1.2018Černý Lukáš NGR M 16.1.2018
14.1.2018Chaloupka Radek NGR MIX 16.1.2018
Tým: Rychlá rota↳ Šormová Romana
14.1.2018Čihák Martin R-Hope NGR M 16.1.2018
17.1.2018Cvejn Antonín LUDUS MAGNUS NGR M 24.1.2018
30.1.2018David Jan NGR M 7.2.2018
3.2.2018Diblíčků Alex NGR M 7.2.2018
31.1.2018Doležalová Nikola NGR Z 3.2.2018
18.1.2018Dušek Michal NGR M 27.1.2018
30.1.2018Dušková Iveta Knedlíšci NGR MIX 2.2.2018
Tým: Knedlíšci↳ Hornych Milan
30.1.2018Dvořák Petr NGR M2 1.2.2018
30.1.2018Dvořáková Iva NGR Z 1.2.2018
15.1.2018Dvorakova Zdenka Až do cile NGR Z2 23.1.2018
29.1.2018Eisenreichová Petra RSáci NGR Z 1.2.2018
31.1.2018Fabiánová Jana NGR MIX 6.2.2018
Tým: FaTom↳ Tomeš Martin
31.1.2018Farský Ondřej NGR M2 2.2.2018
30.1.2018Faulová Jana NGR Z2 30.1.2018
31.1.2018Festová Bára NGR Z 3.2.2018
23.1.2018Fojtík Václav SVVAT NGR MIX 25.1.2018
Tým: SVVAT↳ Dani MichaelaPonici
21.1.2018Fojtů Josef KAPEBAJA TEAM NGR M 25.1.2018
30.1.2018Glos Petr Czech Extreme Team NGR MIX 2.2.2018
Tým: Czech Extreme Team↳ Pražáková Veronika
28.1.2018Greibig Michaela OCR Munich NGR Z 3.2.2018
22.1.2018Halabrín Radovan NGR M 24.1.2018
30.1.2018Halmo Martin Last Minute Spartan Boy NGR M 3.2.2018
17.1.2018Hamala Miroslav Pierburg Team NGR M 20.1.2018
28.1.2018Hampelová Eliška BEAST Varnsdorf NGR Z 31.1.2018
16.1.2018Hanousková Lenka svabi.cz NGR Z 18.1.2018
21.1.2018Hanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí NGR M 25.1.2018
3.2.2018Hanzelín Lukáš SRTG Kolín NGR M 3.2.2018
3.2.2018Havlínová Jana Run Magazine team NGR Z 7.2.2018
2.2.2018Heindl Martin Čukrové NGR M 6.2.2018
23.1.2018Hervertová Klára NGR MIX 23.1.2018
Tým: topude↳ Cimler JiříGladiators
14.1.2018Hlava Roman Běháme v Holicích a okolí NGR M2 17.1.2018
18.1.2018Holá Martina Holy family NGR MIX 20.1.2018
Tým: Dámičky ↳ Kratochvíl David
24.1.2018Hošek Martin Tygři NGR M 30.1.2018
30.1.2018Hynek Otto ZEWL GANG NGR M2 1.2.2018
31.1.2018Jankovec Karel NGR MIX 2.2.2018
Tým: Psychoticusneobsazeno
1.2.2018Janoušek Filip NGR M 7.2.2018
17.1.2018Jeřábek Jan NGR M 24.1.2018
29.1.2018KADRMAS Martin NGR M 1.2.2018
26.1.2018Kadrmas Marek NGR M 31.1.2018
16.1.2018Karas Vítězslav SVVAT NGR MIX 24.1.2018
Tým: SVVAT MIX↳ Blahutová BarboraSVVAT
29.1.2018Kasche Denny OCR Munich NGR M 3.2.2018
23.1.2018Kellner David NGR M2 26.1.2018
3.2.2018Klikoš Jiří Fox NGR MIX 7.2.2018
Tým: Kimmcaneobsazeno
16.1.2018Kliková Renáta NGR Z 16.1.2018
30.1.2018Klobáska Lukáš NGR M 2.2.2018
3.2.2018Korda Lukáš Švábi.cz NGR Z 7.2.2018
18.1.2018Kořistka Lukáš NGR M 23.1.2018
25.1.2018Korytova Kateřina Heřmanice nad Labem NGR Z2 1.2.2018
14.1.2018Křepela Pavel T42 NGR MIX 23.1.2018
Tým: Malé a velké téčko↳ Fléglová Blanka
31.1.2018Křepelová Leona NOVOMĚSTSKÝ HVĚZDY NGR Z 2.2.2018
28.1.2018Křivohlavá Jaroslava BEAST Varnsdorf NGR Z 1.2.2018
17.1.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team NGR M 20.1.2018
17.1.2018Křivohlavý Tomáš Pierburg Team NGR M 20.1.2018
24.1.2018Kroupa Tomáš Tygři NGR M 27.1.2018
30.1.2018Krupka Michal NGR M 31.1.2018
23.1.2018Kučerová Tereza NGR Z 31.1.2018
23.1.2018Kuděla Mojmír NGR M 25.1.2018
23.1.2018Kuncl Martin J.Elita NGR M 31.1.2018
30.1.2018Kyjovský Matěj NGR M 2.2.2018
30.1.2018Kyjovský Adam NGR M 2.2.2018
31.1.2018Lábus Radek NGR M 7.2.2018
25.1.2018LINKA MILAN EXTREME OBSTACLE RUNNERS NGR M 27.1.2018
27.1.2018Lipovská Markéta VSČR NGR Z 30.1.2018
29.1.2018Lončák Andrej NGR M 3.2.2018
14.1.2018Máčel Jan NGR M 17.1.2018
3.2.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín NGR M 4.2.2018
23.1.2018Mácová Linda Ty a Ja NGR Z 25.1.2018
3.2.2018Mahnertová Michaela SRTG-Litvínov NGR MIX 6.2.2018
Tým: SRTG-Litvínovneobsazeno
3.2.2018Malinová Staňka Motor Village 69 NGR Z 6.2.2018
31.1.2018Markup Emil Lanáčovci NGR M 2.2.2018
15.1.2018Medek František NGR M 17.1.2018
30.1.2018Michalčák Matěj GALDIATOR RACE TEAM NGR M 30.1.2018
22.1.2018Miksovsky Michal Gladiators NGR M 24.1.2018
28.1.2018Milcová Martina BEAST Varnsdorf NGR Z 30.1.2018
15.1.2018Milec Jindřich BEAST Varnsdorf NGR M 17.1.2018
17.1.2018Miltner Milan Pierburg Team NGR M2 20.1.2018
4.2.2018Molnárová Lucie RSáci NGR Z 5.2.2018
21.1.2018NÉMA Tibor TRIUMPHALIS NGR M2 23.1.2018
31.1.2018Němcová Tereza Zoufalci NGR JZ 2.2.2018
31.1.2018Němcová Šárka Zoufalci NGR JZ 2.2.2018
17.1.2018Němec David Pierburg Team NGR M 20.1.2018
15.1.2018Novotný Tomáš BEAST Varnsdorf NGR M 17.1.2018
23.1.2018Novotný Petr Shybuj.cz NGR M 26.1.2018
23.1.2018Oplt Pavel SRTG Teplice NGR MIX 30.1.2018
Tým: adrenalin↳ Řeřichová Jaroslava SRTG Teplice
29.1.2018pačes Miroslav NGR M 6.2.2018
25.1.2018Pánková Martina NGR JZ 27.1.2018
30.1.2018Pastrňáková Aneta Polabáci NGR MIX 1.2.2018
Tým: night walkers↳ Hráský FrantišekPolabáci
21.1.2018Pávek Petr NGR MIX 23.1.2018
Tým: P&J↳ Dohnalová Jana
31.1.2018Pernstecherová Andrea NGR Z2 6.2.2018
30.1.2018Peterová Věra NGR Z2 1.2.2018
26.1.2018Pospíšil Marek NGR MIX 30.1.2018
Tým: Black squirrels squad↳ Patočková LucieBlack Squirrels Squad
4.2.2018Přiklopil Patrik NGR M 6.2.2018
4.2.2018Přiklopil Marek NGR M 6.2.2018
31.1.2018Řádek Zdeněk NGR M 2.2.2018
25.1.2018Rapčan Ladislav NGR M 27.1.2018
14.1.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE NGR M2 17.1.2018
14.1.2018Šeda Radek Barbarians from Giant Mountains NGR M2 16.1.2018
18.1.2018Sirotková Michaela NGR MIX 23.1.2018
Tým: Dámičky 2↳ Švarc Jiří
24.1.2018Sitterová Daniela Brutální princezny NGR Z 26.1.2018
15.1.2018Skálová Zdeňka Až do cíle NGR Z 17.1.2018
23.1.2018Štěpánek Radim NGR M 31.1.2018
23.1.2018Štěpánková Tereza NGR Z 31.1.2018
14.1.2018Stránský Zdeněk Zdemaři NGR MIX 23.1.2018
Tým: Zdemaři↳ Stránská Markéta Zdemaři
20.1.2018Stuchlik Bohumil NGR M2 24.1.2018
25.1.2018Šubrová Marie Fit4Fun NGR Z2 25.1.2018
31.1.2018Šumelda ivan Ždimiators NGR M 1.2.2018
14.1.2018Švadlák Petr Svídnický Extrém Team NGR M2 16.1.2018
23.1.2018Svibová Monika NGR Z 25.1.2018
23.1.2018Svobodová Veronika BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 25.1.2018
25.1.2018Svobodová Klára NGR Z 27.1.2018
25.1.2018Sýkora Jakub NGR M 31.1.2018
29.1.2018Tarnóczy Kateřina BEAST Varnsdorf NGR Z 29.1.2018
24.1.2018Tocháčková Tereza Barbarian extreme team NGR Z 24.1.2018
30.1.2018Torres Daniel Ultimate eXtreme Runners NGR M 7.2.2018
26.1.2018Třešňák Radim NGR M 30.1.2018
31.1.2018Třísková Michaela Zoufalci NGR Z 8.2.2018
29.1.2018Tršo David Last Minute Spartan Boy NGR M 1.2.2018
23.1.2018Urbánek Jan NGR M2 25.1.2018
16.1.2018Valášek Jaroslav svabi.cz NGR M 18.1.2018
23.1.2018Vaníčková Martina SRTG Praha NGR Z 26.1.2018
25.1.2018Vavříček Čestmír NGR M2 26.1.2018
Tým: DHK Czechneobsazeno
17.1.2018Vavrušková Veronika SRTG Praha NGR MIX 18.1.2018
Tým: Monkeys↳ Vavruška DavidSRTG Praha
31.1.2018Veselá Hana NGR Z2 1.2.2018
2.2.2018Veselá Petra NGR Z 2.2.2018
31.1.2018Veselá Nikol NGR JZ 1.2.2018
30.1.2018Vítek Tadeáš Predator Workout Počátky NGR M 1.2.2018
31.1.2018Vosyková Eva Novomĕstský hvĕzdy NGR Z2 6.2.2018
24.1.2018Weishaupt Martin Tygři NGR M 30.1.2018
3.2.2018Werner Adam NGR JM 3.2.2018
14.1.2018Ždímal Michal Ždimiators NGR M 16.1.2018
28.1.2018Zeler Ondřej huska NGR M 2.2.2018
15.1.2018Zeman Jaroslav JACKERMANN NGR M2 20.1.2018
15.1.2018Zemanová Karina NGR JZ 20.1.2018
25.1.2018zikmund josef vendetta veku NGR MIX 2.2.2018
Tým: vendetta veku↳ Zikmundova Alenavendetta veku
21.1.2018Žižka Josef OCR Losers NGR M 21.1.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.