Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN HK - dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
KGR II2 km130
KGR I1 km95
Kategorie
H3Chlapci (2007 - 2008)50
H2Chlapci (2009 - 2010)43
D3Dívky (2007 - 2008)27
D2Dívky (2009 - 2010)23
H4Chlapci (2005 - 2006)22
H1Chlapci (2011 - 2012)22
D4Dívky (2005 - 2006)15
H5Chlapci (2003 - 2004)12
D1Dívky (2011 - 2012)7
D5Dívky (2003 - 2004)4
Celkem přihlášených225

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.2.2018Ackermann Václav 2 km H4 4.3.2018
21.3.2018Adamová Karolína 2 km D4 31.3.2018
22.2.2018Babuška Matěj 2 km H3 24.2.2018
17.3.2018Bartovská Anna 2 km D3 21.3.2018
17.3.2018Bartovský Jakub 2 km H3 21.3.2018
23.3.2018Batelková Eliška #GLADIATORRACETEAM 1 km D2 24.3.2018
28.2.2018Bébr Bruno Bébříci 2 km H5 7.3.2018
28.2.2018Bébrová Julie Bébříci 1 km D2 7.3.2018
28.2.2018Bébrová Sofie Bébříci 2 km D3 7.3.2018
12.3.2018Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 2 km H3 20.3.2018
14.3.2018Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 2 km D3 16.3.2018
11.3.2018Benešová Denisa 1 km D2 21.3.2018
14.3.2018Benešová Kristýna #GLADIATORRACETEAM 2 km D4 16.3.2018
25.3.2018Berák Marek 2 km H5 29.3.2018
10.3.2018Berounský Martin 2 km H5 14.3.2018
12.3.2018Boháčová Anna RUN4FUN 1 km D1 13.3.2018
22.3.2018Borovičková Viktorie SRTG Mladá Boleslav 1 km D1 24.3.2018
25.3.2018Bouchal Šimon Pretorian 2 km H5 30.3.2018
25.3.2018Buryšek Matyáš Motomach 3 /OlfinCar SkiTeam Trutnov 2 km H3 31.3.2018
25.3.2018Čáp Michal Malé jádro 1 km H2 30.3.2018
20.3.2018Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM 1 km H1 22.3.2018
22.2.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice 1 km H1 27.2.2018
22.2.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice 2 km H3 27.2.2018
25.3.2018Černý Šimon Pretorian 1 km H1 30.3.2018
25.3.2018Černý Matyáš Pretorian 2 km H3 29.3.2018
10.3.2018Chalupníček Michal 1 km H2 13.3.2018
19.3.2018Chráska Štěpán 1 km H2 21.3.2018
22.3.2018Chvojsík Richard BUDOKAI Brandýsek 2 km H4 28.3.2018
19.3.2018Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM 1 km H2 19.3.2018
18.3.2018Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM 1 km D2 18.3.2018
18.3.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM 2 km D3 18.3.2018
12.3.2018Čuda Jan 1 km H2 16.3.2018
12.3.2018Čudová Agáta 2 km D4 16.3.2018
20.3.2018Dlabola Jáchym VLČATA 1 km H2 22.3.2018
17.3.2018Dolana Matěj 2 km H4 21.3.2018
17.3.2018Dolanová Marta 2 km D3 21.3.2018
23.3.2018Dolanová Mariana 1 km D1 30.3.2018
14.3.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije 2 km D3 16.3.2018
8.3.2018Dostál Jan JAE Incognito 2 km H3 10.3.2018
23.2.2018Dostál Ondřej 1 km H2 24.2.2018
23.2.2018Dostál Matěj 2 km H3 24.2.2018
8.3.2018Dostál Jiří JAE Incognito 2 km H3 10.3.2018
4.3.2018Dřevecký Matěj 2 km H3 14.3.2018
21.3.2018Fefková Sofie 1 km D1 23.3.2018
21.3.2018Fefková Terezie 2 km D3 23.3.2018
19.3.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem 1 km D2 19.3.2018
15.3.2018Halamková Justýna 2 km D4 21.3.2018
20.3.2018Hamadová Viktorie 1 km D2 25.3.2018
22.2.2018Hanák Matěj 2 km H3 24.2.2018
25.3.2018Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší 1 km H1 31.3.2018
22.2.2018Hejcman Patrik 1 km H2 24.2.2018
21.3.2018Hendrych Matěj 2 km H4 29.3.2018
21.3.2018Hendrych Antonín 1 km H2 29.3.2018
25.3.2018Herman Jan Pretorian 1 km H2 31.3.2018
7.3.2018Horák Lukáš ZEKON 2 km H3 10.3.2018
21.3.2018Hornych Matyáš M&M 1 km H2 22.3.2018
20.3.2018Hrabík Lukáš 2 km H3 22.3.2018
28.2.2018Hromádka Róbert 1 km H2 4.3.2018
25.3.2018Hruška Matěj Hruszky 1 km H1 29.3.2018
25.3.2018Hruška Vít Hruszky 1 km H1 29.3.2018
25.3.2018Hrušková Nella Hruszky 2 km D3 29.3.2018
25.3.2018Husáková Anna Pretorian 2 km D5 30.3.2018
19.3.2018Hyblova Jasmina 1 km D2 21.3.2018
11.3.2018Hynková Dominika ZEWL GANG 1 km D2 13.3.2018
23.2.2018Imramovský Jiří SRTG Žďár nad Sázavou 2 km H5 27.2.2018
21.3.2018Janáček Tomáš TOM 1 km H1 22.3.2018
25.3.2018Jezdinský Jáchym GRKHK 1 km H2 29.3.2018
19.3.2018Jirousek Adam 1 km H1 21.3.2018
1.3.2018Kabrhel Jan šneci 2 km H3 6.3.2018
1.3.2018Kabrhelová Pavlína šneci 2 km D4 6.3.2018
24.3.2018Kalousová Karolína 2 km D3 29.3.2018
25.3.2018Kamenický František Pretorian 2 km H4 30.3.2018
16.3.2018Karas Vítězslav SVVAT 1 km H2 20.3.2018
20.3.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice 2 km H3 24.3.2018
17.3.2018Kavka Martin 1 km H2 18.3.2018
12.3.2018Kindl Ondřej Já na bráchu brácha na mě 2 km H4 17.3.2018
12.3.2018Kindlová Eliška Já na bráchu brácha na mě 2 km D4 17.3.2018
21.3.2018Klubal Šimon 2 km H3 23.3.2018
16.3.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM 1 km D1 17.3.2018
18.3.2018Kolářová Jolana 2 km D3 29.3.2018
8.3.2018Kolovrátníková Ema JIROUS 1 km D2 15.3.2018
21.3.2018Komňacký Petr Gladio Týnec 2 km H3 24.3.2018
11.3.2018Kopecký Šimon 2 km H4 14.3.2018
11.3.2018Koričanská Andrea 1 km D2 13.3.2018
11.3.2018Koričanský Lukáš 2 km H3 13.3.2018
13.3.2018Koutecký Tomáš 2 km H3 15.3.2018
13.3.2018Koutecký Jaroslav 2 km H5 15.3.2018
14.3.2018Kramule Tadeáš 1 km H1 17.3.2018
14.3.2018Kramule Matyáš 1 km H2 17.3.2018
19.3.2018Křelina Matyáš HC Mountfield HK 1 km H1 22.3.2018
21.3.2018Křepel Matěj Judo Chlumec n.C. 2 km H3 24.3.2018
23.3.2018Kristejnová Anežka 2 km D4 28.3.2018
23.3.2018Kristejnová Josefina 1 km D2 28.3.2018
2.3.2018Krupičková Ellen 2 km D3 6.3.2018
2.3.2018Krupičková Vivien 1 km D2 6.3.2018
12.3.2018Kubánek Bronislav ZNACAR Holice 2 km H5 16.3.2018
21.2.2018Kubeček Antonín 2 km H3 22.2.2018
21.2.2018Kubeček Eduard 1 km H2 22.2.2018
22.3.2018Kubincová Eliška 2 km D3 30.3.2018
14.3.2018Kučera Vojta 2 km H4 16.3.2018
14.3.2018Kučera Péťa 2 km H3 16.3.2018
16.3.2018Kult Tomáš Kultíci 2 km H3 22.3.2018
16.3.2018Kultová Ludmila 2 km D5 22.3.2018
22.3.2018Langášek Marek 1 km H2 30.3.2018
25.3.2018Lohniský Denis 2 km H4 31.3.2018
23.3.2018Lukáš Michal 2 km H3 29.3.2018
23.3.2018Lukášová Karolína Lukášovi 1 km D2 29.3.2018
23.3.2018Lukášová Kristýna 2 km D3 29.3.2018
25.3.2018Macháček Tomáš HO Stěžery 2 km H3 29.3.2018
25.3.2018Macháček Jakub HO Stěžery 1 km H1 29.3.2018
12.3.2018Macková Eliška 2 km D3 14.3.2018
12.3.2018Macková Marie 1 km D2 14.3.2018
25.3.2018Malínská Justýna 1 km D2 30.3.2018
25.3.2018Mánek Jiří 2 km H3 29.3.2018
25.3.2018Mánek Lukáš 1 km H1 29.3.2018
28.2.2018Marcaník Josef CERMEN racing team 2 km H4 4.3.2018
24.3.2018Marčík Petr 1 km H2 29.3.2018
17.3.2018Masner Štěpán 1 km H2 17.3.2018
26.2.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1 km H1 1.3.2018
7.3.2018Miškolci Tadeáš SRTG Česká Třebová 1 km H2 9.3.2018
21.3.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery 2 km H5 22.3.2018
25.3.2018Mňuk Alex FC Probluz 2 km H3 26.3.2018
23.3.2018Moravcová Alena SRTG Česká Třebová 2 km D4 24.3.2018
25.3.2018Mrázek Matouš 1 km H1 29.3.2018
22.2.2018Mundil Lukáš 2 km H4 24.2.2018
22.2.2018Mundilová Ema 1 km D2 24.2.2018
28.2.2018Neffe Laura TRIUMPHALIS 2 km D4 4.3.2018
2.3.2018Novák Matěj 1 km H2 9.3.2018
16.3.2018Novotný Jan Mountfield HK 1 km H2 20.3.2018
20.3.2018Novotný Tobias Joudrs 1 km H2 22.3.2018
16.3.2018Novotný Jakub BK Vysoká nad Labem 2 km H3 20.3.2018
20.3.2018Novotný David Joudrs 2 km H3 22.3.2018
5.3.2018Ošlejšek Jan 2 km H3 13.3.2018
15.3.2018Oudrnický Michal 2 km H4 20.3.2018
21.3.2018Pamánek Tomáš 2 km H3 23.3.2018
21.3.2018Pamánek Lukáš 1 km H2 23.3.2018
11.3.2018Pánková Michaela 2 km D3 14.3.2018
12.3.2018Pavlík Šimon 2 km H3 15.3.2018
9.3.2018Pavlíková Barbora 1 km D1 15.3.2018
23.3.2018Pejřimovská Antonie 1 km D2 28.3.2018
16.3.2018Pekař Štěpán Kamarádi 1 km H1 22.3.2018
16.3.2018Pekař Jan Kamarádi 1 km H2 22.3.2018
28.2.2018Peleška Martin 2 km H5 7.3.2018
11.3.2018Peřina Lukáš Náš tým 1 km H2 16.3.2018
11.3.2018Peřinová Adéla Náš tým 2 km D3 16.3.2018
22.3.2018Pernstecher Joshua 2 km H4 28.3.2018
23.3.2018Pešek Alexander 1 km H2 28.3.2018
28.2.2018Petera Martin #GLADIATORRACETEAM 2 km H4 3.3.2018
28.2.2018Petera Tomáš #GLADIATORRACETEAM 2 km H3 3.3.2018
22.2.2018Petrovský Vojtěch 1 km H2 22.2.2018
25.3.2018Pfeiferová Eliška Pretorian 2 km D5 30.3.2018
13.3.2018Pikorová Anna 2 km D3 16.3.2018
17.3.2018Pizúr Matouš 1 km H2 22.3.2018
16.3.2018Poláček David 2 km H4 22.3.2018
16.3.2018Poláček Benjamin 1 km H1 22.3.2018
12.3.2018Polidar Matyáš Startíček 2 km H3 15.3.2018
24.3.2018Posolda Lukáš SC Jičín 1 km H1 29.3.2018
24.3.2018Pošva Lukáš 2 km H3 29.3.2018
21.2.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1 km D2 22.2.2018
24.3.2018Proroková Lucie 2 km D3 31.3.2018
16.3.2018Ptáček David Team Opočno 2 km H4 17.3.2018
16.3.2018Ptáček Lukáš Team Opočno 1 km H2 17.3.2018
22.3.2018Rez Martin judo Chlumec n/c 2 km H3 28.3.2018
13.3.2018Rosenbaum David 2 km H4 16.3.2018
19.3.2018Rouhová Nela 2 km D3 21.3.2018
12.3.2018Růžička Adam Já na bráchu brácha na mě 2 km H3 17.3.2018
24.3.2018Rychterová Lucie TJ Sokol Hradec Králové 2 km D4 29.3.2018
25.3.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 1 km H2 29.3.2018
22.2.2018Šanda Jakub 1 km H2 24.2.2018
16.3.2018Schmidt Vojtěch FK Vysoká nad Labem 1 km H1 20.3.2018
16.3.2018Schmidt Matěj FK Vysoká nad Labem 2 km H3 20.3.2018
25.3.2018Šeda Filip Pretorian 1 km H2 30.3.2018
12.3.2018Sedlák Jirka 2 km H3 15.3.2018
21.2.2018Semerád Marek Pocta Praha 1 km H1 2.3.2018
25.3.2018Sikora Dominik RSSB ULTRA TEAM 1 km H2 31.3.2018
25.3.2018Šimková Rozálie Hruszky 1 km D2 29.3.2018
25.3.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM 1 km H2 25.3.2018
11.3.2018Školník Milan FK Náchod 2 km H3 13.3.2018
12.3.2018Škuta Nikolas 2 km H3 14.3.2018
12.3.2018Škuta Oliver 2 km H4 14.3.2018
1.3.2018Slavata Karel SDH Letňany 2 km H3 8.3.2018
12.3.2018Slezák Jakub Team Opočno 2 km H5 14.3.2018
12.3.2018Slezáková Štěpánka Team Opočno 2 km D3 14.3.2018
3.3.2018Smutná Simonka Run Magazine Team 1 km D2 8.3.2018
26.2.2018Sodomka Martin Babí 2 km H3 28.2.2018
9.3.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice 2 km H3 14.3.2018
9.3.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice 2 km H4 14.3.2018
19.3.2018Špicar Adam 2 km H5 22.3.2018
23.3.2018ŠRÁMKOVÁ ANDREA 2 km D4 29.3.2018
2.3.2018Stary Filip 1 km H1 6.3.2018
23.3.2018Steklá Barbora TJ Svitavy, z . s. 2 km D3 30.3.2018
12.3.2018Stránská Valerka 1 km D2 14.3.2018
23.3.2018Stránská Tereza 2 km D4 29.3.2018
25.3.2018Strnad David 2 km H5 29.3.2018
25.3.2018Štrup Tomáš 2 km H4 29.3.2018
25.3.2018Štrupová Eliška AC vysoké Mýto 2 km D3 29.3.2018
12.3.2018Štryncl Vilda JOVI team 2 km H3 23.3.2018
23.3.2018Štrynclová Johanka JOVI team 2 km D4 23.3.2018
4.3.2018Svoboda Filip Bilina 2 km H3 7.3.2018
21.2.2018Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ 2 km D3 22.2.2018
11.3.2018Téra Jan FK Náchod 2 km H3 13.3.2018
12.3.2018Tošner Robin Týpci na prknech 1 km H2 16.3.2018
12.3.2018Tošner Natálie Týpci na prknech 2 km D4 16.3.2018
24.3.2018Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř 1 km H2 29.3.2018
16.3.2018Urválek Matěj HC Chrudim 2 km H3 20.3.2018
23.3.2018Vagner Milos Max 1 km H2 29.3.2018
23.3.2018Vala Tomáš SRTG Praha 1 km H2 28.3.2018
12.3.2018Valeš Jonáš 2 km H4 21.3.2018
23.3.2018Večeřa Viktor 1 km H2 24.3.2018
14.3.2018Večeřová Hana Sofie 1 km D2 14.3.2018
7.3.2018Veselá Natálie 1 km D1 9.3.2018
3.3.2018Vilim David 1 km H2 7.3.2018
3.3.2018Vilím Vojtěch 2 km H4 7.3.2018
8.3.2018Víravová Anička JAE Incognito 2 km D3 16.3.2018
21.3.2018Vitásek Jonáš 2 km H3 30.3.2018
22.3.2018Vlášková Marie Vlášková 2 km D3 30.3.2018
25.3.2018Vltavská Eliška sc jičín 2 km D3 29.3.2018
25.3.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM 1 km D2 30.3.2018
8.3.2018Volrábová Adélka JAE Incognito 2 km D3 13.3.2018
14.3.2018Vondruška Jaroslav 2 km H3 15.3.2018
14.3.2018Vondruška Václav 1 km H2 15.3.2018
22.3.2018Winter Nicholas 1 km H1 29.3.2018
22.3.2018Winterová Samantha 2 km D5 29.3.2018
13.3.2018Zelený Filip 1 km H1 14.3.2018
11.3.2018Zemanová Viktorie 2 km D4 14.3.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.