Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN Pardubice - dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
KGR I1+ km142
KGR II2+ km126
KGR F1km/7+ překážek41
Kategorie
H2Chlapci (2009 - 2010)53
H3Chlapci (2007 - 2008)43
FAMFamily41
D2Dívky (2009 - 2010)33
H1Chlapci (2011 - 2012)33
D4Dívky (2005 - 2006)29
D3Dívky (2007 - 2008)28
D1Dívky (2011 - 2012)23
H4Chlapci (2005 - 2006)16
D5Dívky (2003 - 2004)7
H5Chlapci (2003 - 2004)3
Celkem přihlášených309

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.7.2018Adamec Michael 1+ km H1 uhrazeno
2.8.2018Andel Jakub 1+ km H2 uhrazeno
2.8.2018Andel Marek 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.6.2018Anderle Eliška 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.6.2018Anderle Leoš 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.6.2018Audrlický Viktor 2+ km H3 uhrazeno
30.7.2018Baborák Jakub 1+ km H2 uhrazeno
30.7.2018Baborák Filip 1+ km H1 uhrazeno
10.7.2018Badalec Daniel 1+ km H2 uhrazeno
4.6.2018Bébrová Julie Bébříci 1+ km D2 uhrazeno
22.5.2018Bébrová Sofie Bébříci 2+ km D3 uhrazeno
17.7.2018Bednář Vojtěch 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
17.7.2018Bednář Kryštof 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
3.8.2018Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř 1+ km D2 uhrazeno
9.6.2018Bendová Natálie 1+ km D1 uhrazeno
22.7.2018Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 2+ km H3 uhrazeno
3.7.2018Benová Terezka 1+ km D1 uhrazeno
3.7.2018Benová Anežka 2+ km D3 uhrazeno
30.4.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM 1+ km D2 uhrazeno
28.7.2018Bláha Michal 2+ km H3 uhrazeno
5.8.2018Blažek Radovan 2+ km H5 uhrazeno
24.7.2018Blažková Adéla 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
4.8.2018Borčová Šarlotka SRTG KLADNO 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.4.2018Brádle Martin 1+ km H2 uhrazeno
13.7.2018Buben Jan 2+ km H4 uhrazeno
30.5.2018Bukovsky Adam 2+ km H3 uhrazeno
21.5.2018Bulíčková Kateřina 2+ km D4 uhrazeno
31.7.2018Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM 1+ km H1 uhrazeno
31.7.2018Čapková Anna Sofie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
25.6.2018Čapková Vanda 2+ km D5 uhrazeno
26.7.2018Carmine Nicol Atletika Jižní Město 1+ km D2 uhrazeno
26.7.2018Carmine Adam 1+ km H2 uhrazeno
13.7.2018Cédl Jiří 1+ km H1 uhrazeno
9.7.2018Cejnar Ondřej ski-team.cz Čakovice 1+ km H1 uhrazeno
9.7.2018Čellárová Jolana SKI & RUN Čakovice 2+ km D3 uhrazeno
9.7.2018Čellárová Zuzana SKI & RUN Čakovice 2+ km D3 uhrazeno
21.6.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice 1+ km H1 uhrazeno
21.6.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice 2+ km H3 uhrazeno
22.7.2018Černohorská Klára 2+ km D3 uhrazeno
9.4.2018Černý Šimon Pretorian 1+ km H1 uhrazeno
9.4.2018Černý Matyáš Pretorian 2+ km H3 uhrazeno
25.6.2018Černý Dominik Spartans Vyškov 1+ km H1 uhrazeno
4.8.2018Chráska Štěpán 1+ km H2 uhrazeno
5.8.2018Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM 1+ km D2 uhrazeno
29.7.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM 2+ km D3 uhrazeno
4.8.2018Cigler Filip 1+ km H2 uhrazeno
4.8.2018Ciglerová Viktorie 2+ km D4 uhrazeno
4.8.2018Ciglerová Alžběta 2+ km D3 uhrazeno
12.7.2018Čuda Jan 1+ km H2 uhrazeno
12.7.2018Čudová Agáta 2+ km D4 uhrazeno
24.7.2018Daněk Viktor 2+ km H3 uhrazeno
25.7.2018Daniel Matyaš 2+ km H3 uhrazeno
25.7.2018Dobrý Lukáš 2+ km H4 uhrazeno
16.7.2018Domácí Barbora 2+ km D4 uhrazeno
16.7.2018Domácí Ondřej 2+ km H3 uhrazeno
7.7.2018Drahotínský Matyáš 1+ km H2 uhrazeno
1.5.2018Dufek Michal 2+ km H3 uhrazeno
15.6.2018Dušek David 1+ km H2 uhrazeno
15.6.2018Duškova Justyna 2+ km D4 uhrazeno
20.7.2018Dvořák Tomáš 2+ km H3 uhrazeno
21.5.2018Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM 1+ km D2 uhrazeno
8.5.2018Dvořáková Anežka 1+ km D2 uhrazeno
19.7.2018Eichelmann Mike 2+ km H4 uhrazeno
19.7.2018Eichelmann Matthew 1+ km H1 uhrazeno
31.7.2018Ferenčíková Sofie 1+ km D2 uhrazeno
31.7.2018Ferenčíková Nela 2+ km D4 uhrazeno
25.7.2018Flanier Patrik 2+ km H3 uhrazeno
18.7.2018Gabriel Tomáš 2+ km H3 uhrazeno
8.5.2018Gerhard Matyáš 1+ km H2 uhrazeno
17.6.2018Gug Charlotta Gabriela 1+ km D1 uhrazeno
8.7.2018Guňka Jakub 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
8.7.2018Guňka Lukáš 1+ km H2 uhrazeno
24.7.2018Hájek Tomáš Manchester United MBAPPÉ 1+ km H2 uhrazeno
6.7.2018Halíková Natálie 1+ km D2 uhrazeno
6.7.2018Halíková Adéla 1+ km D2 uhrazeno
5.8.2018Hašek Tomáš 1+ km H2 uhrazeno
17.6.2018Hejcman Patrik 1+ km H2 uhrazeno
30.6.2018Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
26.4.2018Heller Jáchym 1+ km H1 uhrazeno
27.6.2018Hendrych Matěj 2+ km H4 uhrazeno
27.6.2018Hendrych Antonín 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
22.6.2018Holá Karolína 1+ km D2 uhrazeno
31.7.2018Horák Robert 1+ km H1 uhrazeno
9.7.2018Hořejší Ondřej SKI & RUN Čakovice 2+ km H4 uhrazeno
19.7.2018Horváthová Elizabeth 1+ km D1 uhrazeno
5.8.2018Hošek Matěj 1+ km H2 uhrazeno
5.8.2018Hoškova Barbora 2+ km D3 uhrazeno
18.6.2018Hrabík Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
8.7.2018Hrdá Viktorie TJ Oslavany 1+ km D2 uhrazeno
27.6.2018Hruban Jan Hasiči Holice 2+ km H3 uhrazeno
26.6.2018Hruška Vít Hruszky 1+ km H1 uhrazeno
26.6.2018Hruška Matěj Hruszky 1+ km H1 uhrazeno
26.6.2018Hrušková Nella Hruszky 2+ km D3 uhrazeno
9.7.2018Hudáček Josef 1+ km H2 uhrazeno
5.8.2018hvozdenska linda Gladiator race Lanškroun 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
2.7.2018Hyblova Jasmina 1+ km D2 uhrazeno
31.5.2018Hýla Jan SDH Letňany 1+ km H2 uhrazeno
30.4.2018Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1+ km D2 uhrazeno
26.5.2018Janeš Šimon Bmx Pardubice 1+ km H2 uhrazeno
25.5.2018Jenčík Jakub 2+ km H3 uhrazeno
24.7.2018Jiravová Gabriela 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
16.5.2018Johnová Pavlína 1+ km D1 uhrazeno
16.5.2018Johnová Kateřina 1+ km D2 uhrazeno
10.5.2018Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov 2+ km H4 uhrazeno
30.4.2018Jonáš Tadeáš 1+ km H1 uhrazeno
30.4.2018Jonášová Markéta 2+ km D3 uhrazeno
10.5.2018Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov 1+ km D2 uhrazeno
10.6.2018Kabrhel Jan šneci 2+ km H3 uhrazeno
10.6.2018Kabrhelová Pavlína šneci 2+ km D4 uhrazeno
4.8.2018Kadaně Marek Báječné děti v běhu 2+ km H3 uhrazeno
4.8.2018Kadaně Matěj Báječné děti v běhu 1+ km H2 uhrazeno
15.7.2018Kalčíková Kateřina kalčusky 1+ km D2 uhrazeno
15.7.2018Kalčíková Gabriela kalčusky 1+ km D1 uhrazeno
30.7.2018Kalous Jakub 1+ km H2 uhrazeno
30.7.2018Kalousová Anna 2+ km D4 uhrazeno
1.8.2018Kapuciánová Vanesa Gladiators 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.7.2018Karas Vítězslav SVVAT 1+ km H2 uhrazeno
5.8.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice 2+ km H3 uhrazeno
5.8.2018Kavka Martin 1+ km H2 uhrazeno
5.8.2018Kavková Klára 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
2.8.2018Kindl Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
29.7.2018Klempířová Marie 2+ km D3 uhrazeno
3.8.2018Kletenský Bartoloměj 1+ km H1 uhrazeno
31.5.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM 1+ km D1 uhrazeno
2.8.2018Kočovský Radek 1+ km H1 uhrazeno
22.6.2018Koletová Eliška Hvězda Pardubice 2+ km D4 uhrazeno
25.7.2018Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice 2+ km D4 uhrazeno
7.7.2018Kopečková Lilian 1+ km D2 uhrazeno
7.7.2018Kopečková Adriana 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
1.8.2018Kopecky Jessica 2+ km D3 uhrazeno
1.8.2018Kopecky Toby 1+ km H2 uhrazeno
25.4.2018Koričanská Andrea 1+ km D2 uhrazeno
25.4.2018Koričanský Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
26.7.2018Kotyková Nina 2+ km D5 uhrazeno
4.7.2018Koubová Nikola Sokol Kejžlice 2+ km D4 uhrazeno
19.7.2018Koutová Iveta 2+ km D5 uhrazeno
29.7.2018Králíčková Magdaléna 1+ km D1 uhrazeno
9.7.2018Kramule Matyáš 1+ km H2 uhrazeno
9.7.2018Kramule Tadeáš 1+ km H1 uhrazeno
24.7.2018Krauseová Marie 1+ km D2 uhrazeno
27.7.2018Krejčíková Zuzana 2+ km D3 uhrazeno
8.7.2018Křelina Matyáš HC Mountfield HK 1+ km H1 uhrazeno
8.7.2018Křepelová Karolína #GLADIATORRACETEAM 1+ km D1 uhrazeno
28.5.2018Kristejnová Anežka 2+ km D4 uhrazeno
28.5.2018Kristejnová Josefina 1+ km D2 uhrazeno
29.7.2018Kroupa Jakub 1+ km H2 uhrazeno
21.6.2018Krupičková Vivien 1+ km D2 uhrazeno
21.6.2018Krupičková Ellen 2+ km D3 uhrazeno
16.4.2018Kubeček Eduard 1+ km H2 uhrazeno
16.4.2018Kubeček Antonín 2+ km H3 uhrazeno
1.8.2018kubík petr 1+ km H2 uhrazeno
31.7.2018Kučera Matěj 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.7.2018Kučera Štěpán 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
3.8.2018Kučka Martin 2+ km H3 uhrazeno
3.8.2018Kučková Elen 1+ km D1 uhrazeno
18.6.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř 1+ km H2 uhrazeno
17.5.2018Kýna Jan HC Rakovník 1+ km H1 uhrazeno
3.8.2018Laliková Adéla 1+ km D1 uhrazeno
3.8.2018Laliková Markéta 1+ km D1 uhrazeno
30.7.2018Langer Ondrej 1+ km H1 uhrazeno
8.7.2018Mach Vojtěch Machovi 2+ km H3 uhrazeno
8.7.2018Mach Matyáš Machovi 2+ km H4 uhrazeno
25.7.2018Macháček Vít AC Choceň 1+ km H1 uhrazeno
10.7.2018Martinec Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
22.5.2018Menšík Damian Venamo 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
22.5.2018Menšíková Evelin Venamo 1+ km D2 uhrazeno
9.7.2018Mikušová Michaela SKI & RUN Čakovice 1+ km D2 uhrazeno
4.8.2018Mráz Jakub SKI & RUN Čakovice 1+ km H2 uhrazeno
2.8.2018Nadrchal Daniel 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
2.8.2018Nadrchalová Soňa 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
22.7.2018Němcová Adéla 2+ km D5 uhrazeno
27.7.2018Novák Matěj 1+ km H2 uhrazeno
26.6.2018Novák Matyáš Nováci 1+ km H2 uhrazeno
16.7.2018Novák Patrik www.kalirna.cz 2+ km H5 uhrazeno
9.7.2018Novák Oliver kalirna.cz 2+ km H3 uhrazeno
17.5.2018Odehnal Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
9.7.2018Ondráčková Lucie SKI & RUN Čakovice 2+ km D4 uhrazeno
14.5.2018Pašková Josefína 1+ km D1 uhrazeno
12.5.2018Páv Matouš Čápici 2+ km H3 uhrazeno
21.6.2018Pavlík Šimon 2+ km H3 uhrazeno
26.7.2018Pavlíková Barbora 1+ km D1 uhrazeno
5.8.2018Pekárková Zuzana Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 2+ km D3 uhrazeno
9.4.2018Peřina Lukáš Náš tým 1+ km H2 uhrazeno
9.4.2018Peřinová Adéla Náš tým 2+ km D3 uhrazeno
17.6.2018Peřinová Julie 2+ km D4 uhrazeno
25.6.2018Petrides Andreas Blato team 1+ km H1 uhrazeno
17.6.2018Petrovský Vojtěch 1+ km H2 uhrazeno
9.4.2018Píchová Tereza Sokol Horní Počernice 1+ km D1 uhrazeno
18.6.2018Piskačová Andrea 2+ km D4 uhrazeno
18.6.2018Pithart Adam 2+ km H4 uhrazeno
18.7.2018Pizúr Matouš 1+ km H2 uhrazeno
5.8.2018Planík Martin 2+ km H4 uhrazeno
3.7.2018Plušková Eva 1+ km D1 uhrazeno
18.7.2018Popilková Marie OCR Losers 2+ km D3 uhrazeno
28.7.2018Pošva Jakub SRTG Pardubice 1+ km H1 uhrazeno
28.7.2018Pošva Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
25.5.2018Pošvářová Tereza 2+ km D4 uhrazeno
3.8.2018Pražan Tomáš 2+ km H3 uhrazeno
3.8.2018Pražan Filip 1+ km H2 uhrazeno
22.7.2018Přibylová Zuzana 1+ km D2 uhrazeno
8.4.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1+ km D2 uhrazeno
23.5.2018Rakouš Denis HC Dynamo 1+ km H1 uhrazeno
23.5.2018Rakouš Filip HC Dynamo 1+ km H2 uhrazeno
2.8.2018Rampáček Vojtěch 1+ km H1 uhrazeno
2.8.2018Rampáček Eduard 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
18.6.2018Rázek Šimon 2+ km H3 uhrazeno
5.8.2018Řeháková Klára 2+ km D4 uhrazeno
21.6.2018Řivnáč Šimon HC Chrudim 2008 2+ km H3 uhrazeno
20.6.2018Řivnáč Matěj 2+ km H3 uhrazeno
20.6.2018Řivnáč Vojtěch 1+ km H1 uhrazeno
25.6.2018Rokos Kryštof 1+ km H1 uhrazeno
27.6.2018Römerová Mia 1+ km D2 uhrazeno
4.8.2018Rozlívka Vojtěch 2+ km H4 uhrazeno
3.8.2018Ryba Jakub 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
30.7.2018Rykýřová Nikol 1+ km D2 uhrazeno
21.7.2018Ryšavá Anna 2+ km D4 uhrazeno
5.8.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 1+ km H2 uhrazeno
21.7.2018Ryšavý Alex 1+ km H2 uhrazeno
26.6.2018Sedláček Antonín 1+ km H2 uhrazeno
28.7.2018Sedláčková Zuzana 1+ km D2 uhrazeno
28.7.2018Sedláčková Kateřina 2+ km D3 uhrazeno
22.5.2018Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
23.4.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM 1+ km H2 uhrazeno
22.5.2018Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM 2+ km H4 uhrazeno
29.7.2018Široká Valerie treperendy 2+ km D4 uhrazeno
19.5.2018Skala Denis 1+ km H2 uhrazeno
3.8.2018Škalda David 1+ km H1 uhrazeno
3.8.2018Škaldová Andrea 1+ km D1 uhrazeno
15.7.2018Školník Milan FK Náchod 2+ km H3 uhrazeno
31.7.2018Škudrna Ratibor Wild Hogs 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.6.2018Slavík Martin 2+ km H3 uhrazeno
19.6.2018Slavíková Anna 2+ km D3 uhrazeno
17.6.2018Slezáčková Alice 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.7.2018Šmatera Oldřich 1+ km H2 uhrazeno
1.8.2018Smejkalova Terezka 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.7.2018Smékalová Šárka 2+ km D4 uhrazeno
28.6.2018Smolik Matyáš 1+ km H1 uhrazeno
5.6.2018Smutná Simonka Run Magazine Team 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
3.8.2018Spáčilová Natálie 2+ km D5 uhrazeno
31.7.2018Stárková Sofie KSK Koldín 2+ km D3 uhrazeno
4.8.2018Štipská Julie 1+ km D2 uhrazeno
5.8.2018Štorková Natálie 2+ km D3 uhrazeno
28.7.2018Stránská Tereza 2+ km D4 uhrazeno
28.7.2018Strnad Vítek AC Pardubice 1+ km H2 uhrazeno
22.6.2018Štryncl Vilda JOVI team 2+ km H3 uhrazeno
22.6.2018Štrynclová Johanka JOVI team 2+ km D4 uhrazeno
30.6.2018Suková Stanislava sokol Kejžlice 2+ km D5 uhrazeno
15.7.2018suková rozalie sokol kejzlice 1+ km D1 uhrazeno
7.5.2018Švec Jakub 1+ km H1 uhrazeno
7.5.2018Švecová Kristýna 2+ km D3 uhrazeno
25.7.2018Sviták Samuel Svidnický extrém team 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.4.2018Syrůček Filip Náš tým 2+ km H4 uhrazeno
5.8.2018Telecká Emma 2+ km D4 uhrazeno
5.8.2018Telecký Lukáš 2+ km H3 uhrazeno
15.7.2018Téra Jan FK Náchod 2+ km H3 uhrazeno
24.7.2018Tesárek Tomáš 1+ km H1 uhrazeno
12.7.2018Tošner Robin Týpci na prknech 1+ km H2 uhrazeno
12.7.2018Tošner Natálie Týpci na prknech 2+ km D4 uhrazeno
12.7.2018Tošnerová Viktorka Týpci na prknech 2+ km D4 uhrazeno
3.8.2018Tůmová Kačka dvojčata to dají 2+ km D3 uhrazeno
15.7.2018Tumová Natálie Sokol Kejžlice 2+ km D5 uhrazeno
3.8.2018Tůmová Nelly Dvojcata to dají 2+ km D3 uhrazeno
20.7.2018Tumová Amálie tj sokol Kejžlice 2+ km D4 uhrazeno
17.6.2018Turek Matěj 2+ km H3 uhrazeno
15.7.2018Vacková Tamara 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
29.7.2018Valentová Kateřina 2+ km D3 uhrazeno
29.7.2018Valentová Veronika Valentovi holky 1+ km D1 uhrazeno
12.7.2018Valeš Jonáš 2+ km H4 uhrazeno
23.7.2018Vašek Zbyněk 2+ km H4 uhrazeno
3.8.2018Vecková Klára 2+ km D3 uhrazeno
21.7.2018Veletová Veronika TJ sokol kejžlice 2+ km D4 uhrazeno
31.7.2018Veselá Natálie 1+ km D1 uhrazeno
18.7.2018Vítek Lumír 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
9.4.2018Vítková Stela 1+ km D2 uhrazeno
24.5.2018Vitovský Marek 2+ km H3 uhrazeno
17.6.2018Vlk Jan 1+ km H2 uhrazeno
14.7.2018Voborník Radim 1+ km H2 uhrazeno
25.6.2018Voborník Matěj 2+ km H4 uhrazeno
3.8.2018Vojtisek Vavrinec behejsnami.cz 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
31.7.2018Vojtiskova Nela 2+ km D3 uhrazeno
31.7.2018Vojtiskova Sofie 1+ km D2 uhrazeno
31.7.2018Vojtková Rebeka 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
11.6.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM 1+ km D2 uhrazeno
11.7.2018Volkman Tomáš 1+ km H2 uhrazeno
11.7.2018Volkman Pavel 2+ km H3 uhrazeno
11.7.2018Vontor Patrik 1+ km H2 uhrazeno
21.6.2018Voženílek Tomáš 1+ km H2 uhrazeno
19.6.2018Voženílek Vojta 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
19.6.2018Voženílek Matěj 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
21.6.2018Voženílková Viktorie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
27.7.2018Vrána Tomáš 1+ km H1 uhrazeno
27.7.2018Vrána Jakub 1+ km H2 uhrazeno
5.6.2018Všetula Milan Venamo 1+ km H2 uhrazeno
5.6.2018Všetulová Vendula Venamo 1+ km D1 uhrazeno
9.7.2018Zápotocká Kristýna SKI & RUN Čakovice 2+ km D3 uhrazeno
20.6.2018Zdeněk Jakub 2+ km H4 uhrazeno
20.6.2018Zdeněk Tomáš 1+ km H1 uhrazeno
5.8.2018Ždila Tomáš 2+ km H3 uhrazeno
30.7.2018Zdychynec Ondřej 2+ km H5 uhrazeno
8.7.2018Zelený Václav Zizelovci 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
8.7.2018Zelený Ladislav Zizelovci 1+ km H2 uhrazeno
29.7.2018Zelinková Karolina treperendy 2+ km D4 uhrazeno
17.6.2018Zellerová Amalie 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
17.6.2018Zellerová Nella 1+ km D1 uhrazeno
30.7.2018Žídková Aneta 2+ km D4 uhrazeno
26.7.2018Zítková Simona KSK Koldín, z.s. 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
26.7.2018Zítková Edita KSK Koldín, z.s. 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
8.7.2018Zittová Emma Zizelovci 1km/7+ překážek FAM uhrazeno
5.8.2018Zlámalová Natálie 1+ km D1 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.