Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN ČESKÝ RÁJ - dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
KGR IIKGR II125
KGR IKGR I109
KGR F1km/7+ překážek35
Kategorie
H3Chlapci 2007 - 200848
H2Chlapci 2009 - 201038
FAMFamily35
D2Dívky 2009 - 201031
H1Chlapci 2011 - 201224
D3Dívky 2007 - 200823
H4Chlapci 2005 - 200622
D1Dívky 2011 - 201216
D4Dívky 2005 - 200614
H5Chlapci 2003 - 200412
D5Dívky 2003 - 20046
Celkem přihlášených269

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.9.2018Adamcová Adéla KGR II D3 10.9.2018
6.9.2018Audrlický Viktor KGR II H3 8.9.2018
14.8.2018Badalec Daniel KGR I H2 15.8.2018
4.9.2018Bálik Tomáš KGR I H1 6.9.2018
14.8.2018Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KGR I D2 15.8.2018
2.9.2018Benová Anežka KGR II D3 12.9.2018
2.9.2018Benová Terezka KGR I D1 12.9.2018
5.9.2018Berák Marek KGR II H5 7.9.2018
9.9.2018Beránek Jiří KGR I H2 12.9.2018
8.9.2018Bergerová Eliška KGR I D2 10.9.2018
3.9.2018Bešťák Jakub 1km/7+ překážek FAM 6.9.2018
3.9.2018Bešťák Dominik KGR I H2 6.9.2018
3.9.2018Bláha Michal KGR II H3 7.9.2018
9.9.2018Bláha Matěj maloroh KGR II H3 10.9.2018
9.9.2018Bláha Tobiáš maloroh KGR II H3 10.9.2018
6.9.2018Blažek Matej 1km/7+ překážek FAM 8.9.2018
28.8.2018Borovičková Viktorie SRTG Mladá Boleslav KGR I D1 28.8.2018
9.9.2018BRAGATTO VIVIEN KGR II D4 10.9.2018
5.9.2018BRAGATTO TOBIAS KGR II H3 7.9.2018
2.9.2018Brandýská Aneta scpap KGR II D3 10.9.2018
17.8.2018Bukovsky Adam KGR II H3 24.8.2018
31.8.2018Bulušek Kamil KGR II H4 4.9.2018
5.9.2018Bulušek Jaromír KGR I H2 10.9.2018
31.8.2018Bulušková Julie KGR II D3 4.9.2018
5.9.2018Bulušková Barbora 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
22.8.2018Cabaj Ondřej KGR I H1 23.8.2018
22.8.2018Cabajová Kristýna KGR I D2 23.8.2018
4.9.2018Cabrnochová Tereza KGR II D5 7.9.2018
27.8.2018Čellárová Zuzana SKI & RUN Čakovice KGR II D3 28.8.2018
27.8.2018Čellárová Jolana SKI & RUN Čakovice KGR II D3 28.8.2018
2.9.2018Černohorská Klára KGR II D3 6.9.2018
28.8.2018Černý Dominik SRTG Vyškov KGR I H1 30.8.2018
20.8.2018Červinková Sára KGR II D3 30.8.2018
9.9.2018Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM KGR I H2 9.9.2018
9.9.2018Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM KGR I D2 9.9.2018
6.9.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM KGR II D3 6.9.2018
27.5.2018Císař Jakub KGR I H2 29.5.2018
2.9.2018Dědek Václav Dědas team Turnov KGR II H4 4.9.2018
9.9.2018Dobry Ondrej CK LOKO Rakovnik KGR I H1 10.9.2018
9.9.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije KGR II D3 12.9.2018
13.8.2018Domácí Ondřej KGR II H3 22.8.2018
13.8.2018Domácí Barbora KGR II D4 22.8.2018
5.9.2018Drázský Vlastik KGR I H1 10.9.2018
4.9.2018Dvořák Daniel KGR I H1 8.9.2018
28.8.2018Dvořák Lukáš Bahňáci KGR II H4 30.8.2018
23.5.2018Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KGR I D2 29.5.2018
28.8.2018Dvořáková Barbora Bahňáci KGR II D4 30.8.2018
13.8.2018Fadrhons Jakub KGR II H3 15.8.2018
13.8.2018Fadrhonsová Sára KGR I D2 15.8.2018
8.9.2018Fajčík Lukáš KGR II H4 10.9.2018
4.9.2018Fefková Terezie KGR II D3 6.9.2018
4.9.2018Fefková Sofie KGR I D1 6.9.2018
4.9.2018Fiala Matěj KGR II H4 10.9.2018
17.8.2018Fiala Pavel KGR II H4 20.8.2018
4.9.2018Fiala Ondřej KGR I H2 10.9.2018
17.8.2018Fiala Adam Fiala KGR II H3 20.8.2018
8.9.2018Fibrich Adam KGR I H1 10.9.2018
17.6.2018Fojtů Ferdinand Ferdiš KGR I H2 21.6.2018
17.6.2018Fojtů Matylda MASERF KGR II D4 21.6.2018
7.9.2018Gerhát Jan KGR II H3 10.9.2018
2.9.2018Gerhátová Sylvie KGR I D1 5.9.2018
1.9.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KGR I D2 8.9.2018
13.8.2018Halíková Adéla 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
13.8.2018Halíková Natálie KGR I D2 15.8.2018
5.9.2018Hamáček Kryštof KGR I H1 7.9.2018
5.9.2018Hamáčková Anežka 1km/7+ překážek FAM 7.9.2018
28.8.2018Havlasova Klára KGR I D2 30.8.2018
7.9.2018Havránek Michal KGR I H2 14.9.2018
7.9.2018Havránková Natalie KGR I D1 14.9.2018
15.8.2018Hejcman Patrik KGR I H2 15.8.2018
27.6.2018Hejtmánek Ignác KGR II H3 29.6.2018
7.9.2018Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek FAM 12.9.2018
7.9.2018Hoffmannová Marianna #GLADIATORRACETEAM KGR II D3 12.9.2018
5.9.2018Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KGR I H2 12.9.2018
4.9.2018Horák Matouš Srtg Mladá Boleslav KGR I H2 13.9.2018
6.9.2018Hordósová Sabina Písečná 1km/7+ překážek FAM 13.9.2018
19.8.2018Hořejší Ondřej SKI & RUN Čakovice KGR II H4 23.8.2018
25.8.2018Hribal Mikuláš 1km/7+ překážek FAM 31.8.2018
24.5.2018Hyblova Jasmina KGR I D2 31.5.2018
6.9.2018Hybner Samuel KGR II H3 7.9.2018
30.6.2018Hýla Jan SDH Letňany KGR I H2 10.7.2018
16.8.2018Janeš Šimon Bmx Pardubice KGR I H2 24.8.2018
7.9.2018jirák filip KGR II H3 10.9.2018
7.9.2018jirakova amálie 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
9.9.2018Jiravová Gabriela 1km/7+ překážek FAM 14.9.2018
7.9.2018Johan Tomáš KGR II H4 13.9.2018
20.8.2018Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KGR II H4 23.8.2018
20.8.2018Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KGR I D2 23.8.2018
7.9.2018Jursa Josef KGR II H3 14.9.2018
16.8.2018Kabatnikova Viktorie Ski Klub Ještěd KGR II D4 17.8.2018
23.7.2018Kabrhel Jan šneci KGR II H3 31.7.2018
23.7.2018Kabrhelová Pavlína šneci KGR II D4 31.7.2018
7.9.2018Karas Vítězslav SVVAT KGR I H2 12.9.2018
16.7.2018Karychová Nela KGR II D3 20.7.2018
7.9.2018Khomová Viktorie 1km/7+ překážek FAM 8.9.2018
9.9.2018Kinclová Markéta KGR I D2 10.9.2018
31.8.2018Kletenský Bartoloměj KGR I H1 5.9.2018
3.9.2018Klevcovová Anežka KGR I D2 4.9.2018
7.9.2018Knížek Albert 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
5.9.2018Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KGR I D1 6.9.2018
4.9.2018Komárek Matyáš KGR I H2 8.9.2018
30.8.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KGR II H3 31.8.2018
30.8.2018Komňacký Jan Gladio Týnec 1km/7+ překážek FAM 31.8.2018
5.9.2018Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KGR II D4 10.9.2018
3.9.2018Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KGR I D1 5.9.2018
5.9.2018Koričanská Andrea KGR I D2 7.9.2018
5.9.2018Koričanský Lukáš KGR II H3 7.9.2018
9.9.2018Koričanský Ivan KGR II H5 10.9.2018
7.8.2018Koťátková Laura KGR I D2 10.8.2018
21.8.2018Kotrouš Matěj Jinolice KGR II H3 22.8.2018
3.9.2018Kotyková Nina KGR II D5 5.9.2018
22.8.2018Koubová Nikola Sokol Kejžlice KGR II D4 23.8.2018
15.8.2018Kramule Tadeáš KGR I H1 16.8.2018
15.8.2018Kramule Matyáš KGR I H2 16.8.2018
21.8.2018Kraušner Honzik KGR I H1 21.8.2018
6.9.2018Krejčí Tobiáš Písečná 1km/7+ překážek FAM 8.9.2018
12.8.2018Krejčíková Zuzana KGR II D3 15.8.2018
8.7.2018Křelina Matyáš HC Mountfield HK KGR I H1 13.7.2018
18.6.2018Kremlíková Adina MASERF KGR II D5 28.6.2018
20.7.2018Kremlíková Anežka MASERF KGR II D5 20.7.2018
9.9.2018Křepelová Karolína #GLADIATORRACETEAM KGR I D1 11.9.2018
6.9.2018Kubánek Bronislav ZNACAR Holice KGR II H5 8.9.2018
9.9.2018Kuchař Vladimír KGR I H1 10.9.2018
9.9.2018Kuchař Petr KGR I H1 10.9.2018
7.9.2018Kudrna Jonáš Sportigo.cz KGR II H4 10.9.2018
6.9.2018Kutil Lukáš KGR I H2 8.9.2018
6.9.2018Kutil Filip KGR II H3 8.9.2018
6.9.2018Kuželka Vladimír KGR II H3 8.9.2018
6.9.2018Kuželková Anna KGR II D3 8.9.2018
27.8.2018Kvasnička David KGR II H3 28.8.2018
27.8.2018Macek David KGR I H1 4.9.2018
9.9.2018Macháčková Viktorie KGR I D2 12.9.2018
23.5.2018Malík Tomáš KGR II H3 29.5.2018
23.5.2018Malík David KGR II H5 29.5.2018
9.9.2018Mareš Matěj KGR II H3 12.9.2018
9.9.2018Marešová Karolína KGR I D2 10.9.2018
2.9.2018Marhold Jan Choceň KGR II H3 5.9.2018
6.9.2018Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KGR II D3 8.9.2018
9.9.2018Maxová Nikola KGR I D1 11.9.2018
19.8.2018Mikušová Michaela SKI & RUN Čakovice KGR I D2 23.8.2018
6.9.2018Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KGR I H2 7.9.2018
23.7.2018Miškolci Tadeáš SRTG Česká Třebová KGR I H2 27.7.2018
9.9.2018Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KGR I H2 10.9.2018
6.9.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KGR II H5 7.9.2018
22.8.2018Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice KGR II D4 24.8.2018
22.8.2018Mrhálková Ludmila AVSP Neratovice KGR II D5 24.8.2018
2.9.2018Müller Matyáš KGR I H1 4.9.2018
4.9.2018Nechvíle Vojta KGR II H4 7.9.2018
9.9.2018Neckar Patrik KGR II H3 10.9.2018
2.9.2018Němec Jakub 1km/7+ překážek FAM 8.9.2018
3.9.2018Nikodím Michal KGR I H2 6.9.2018
6.9.2018Nohava Adam 1km/7+ překážek FAM 8.9.2018
29.6.2018Nohynková Eliška SRTG Mladá Boleslav KGR I D2 3.7.2018
9.9.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM KGR I D2 10.9.2018
9.9.2018Odvárková Eliška Tea GR Warriors KGR I D1 10.9.2018
8.9.2018Ouhrabka Dominik KGR I H1 10.9.2018
8.9.2018Ouhrabková Elena 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
7.9.2018Pacák Jakub KGR I H2 10.9.2018
4.9.2018Pacák Martin KGR II H5 8.9.2018
7.9.2018Pacák Tomáš KGR I H2 10.9.2018
19.6.2018Pacola Lukáš KGR II H3 26.6.2018
2.9.2018Palán Štěpán Čivavové s.r.o. KGR II H4 5.9.2018
25.8.2018Paliková Laura 1km/7+ překážek FAM 4.9.2018
3.9.2018Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KGR I H2 6.9.2018
3.9.2018Pávíčková Ema 1km/7+ překážek FAM 6.9.2018
6.9.2018Pavlíček vladimír SRTG Strupčice KGR II H3 8.9.2018
23.5.2018Pavlík Standa KGR II H3 29.5.2018
7.9.2018Pavlíková Barbora KGR I D1 12.9.2018
9.9.2018Pelc Tadeáš Pelcata KGR II H4 12.9.2018
9.9.2018Pelc Matyáš Pelcata KGR II H5 12.9.2018
25.5.2018Peleška Martin KGR II H5 31.5.2018
5.9.2018Peřina Lukáš Náš tým KGR I H2 7.9.2018
5.9.2018Peřinová Adéla Náš tým KGR II D3 7.9.2018
8.9.2018Pešek Ondřej SC Jičín KGR II H3 12.9.2018
11.8.2018Petrovský Vojtěch KGR I H2 12.8.2018
7.9.2018Pilecka Pavlina KGR II D3 10.9.2018
13.8.2018Posolda Lukáš SC Jičín KGR I H1 15.8.2018
13.8.2018Posolda Tomáš SC Jičín KGR II H3 15.8.2018
3.9.2018Pošva Jakub KGR I H1 10.9.2018
3.9.2018Pošva Lukáš KGR II H3 10.9.2018
2.9.2018Pour Sebastian EN QUAD TEAM KGR I H1 12.9.2018
9.9.2018Pour Nikolas EN QUAD TEAM 1km/7+ překážek FAM 12.9.2018
8.9.2018Přibyl Lukáš Děcka z K2 KGR II H4 13.9.2018
23.5.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KGR I D2 24.5.2018
3.9.2018Römerová Mia KGR I D2 5.9.2018
18.8.2018Roth Zdeněk 1km/7+ překážek FAM 20.8.2018
31.8.2018Rovná Tereza 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
31.8.2018Rovný Vojtěch 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
30.8.2018Rubeš Michal 1km/7+ překážek FAM 1.9.2018
4.9.2018Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KGR I H1 8.9.2018
9.9.2018Šedivý Roman KGR I H2 10.9.2018
8.9.2018Sedláček Jakub KGR I H2 14.9.2018
7.9.2018Sedláček Antonín KGR I H2 13.9.2018
8.9.2018Sedláčková Nikola 1km/7+ překážek FAM 14.9.2018
9.9.2018Semeráková Michaela KGR II D5 12.9.2018
18.8.2018Shala Ayline KGR I D1 20.8.2018
4.9.2018Šípal Josef AC Šípal KGR II H3 8.9.2018
4.9.2018Šípal Janek AC Šípal KGR I H2 8.9.2018
4.9.2018Šípalová Rozárie AC Šípal KGR I D2 8.9.2018
3.6.2018Skala Denis KGR I H2 5.6.2018
4.9.2018Skalová Šarlota Az do cile KGR I D2 6.9.2018
4.9.2018Škudrna Ratibor Wild Hogs 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
15.8.2018Slánský Viktor 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
13.8.2018Slánský Richard KGR I H1 15.8.2018
21.8.2018Slavík Martin KGR II H3 27.8.2018
21.8.2018Slavíková Anna KGR II D3 27.8.2018
18.6.2018Soldánová Ema KGR I D1 21.6.2018
17.6.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KGR II H3 21.6.2018
17.6.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KGR II H4 21.6.2018
4.9.2018Součková Lucie SKBU Trutnov KGR I D2 7.9.2018
31.8.2018Staněk Tomáš 1km/7+ překážek FAM 4.9.2018
7.9.2018Štemberová Elen KGR I D1 10.9.2018
18.6.2018Štěpánek Šimon KGR I H1 21.6.2018
15.8.2018Štipská Julie KGR I D2 21.8.2018
31.8.2018Štorková Natálie KGR II D3 3.9.2018
3.9.2018Stránská Tereza KGR II D4 7.9.2018
9.9.2018Stránský Jiří 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
9.9.2018Stránský Jan 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
7.9.2018Strnad David KGR II H5 10.9.2018
3.9.2018Štryncl Vilda JOVI team KGR II H3 10.9.2018
3.9.2018Štrynclová Johanka JOVI team KGR II D4 10.9.2018
5.9.2018Šulc Jakub KGR I H2 7.9.2018
12.8.2018Šulc Tomáš Bakov N.J KGR II H3 15.8.2018
5.9.2018Šulc Jan 1km/7+ překážek FAM 7.9.2018
12.8.2018Šulc Filip Bakov nad Jizerou KGR II H3 15.8.2018
13.8.2018Sunkovský Jiří KGR II H3 15.8.2018
21.8.2018Svárovský Petr KGR II H4 22.8.2018
16.7.2018Švec Jakub KGR I H1 18.7.2018
16.7.2018Švecová Kristýna KGR II D3 18.7.2018
10.6.2018Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ KGR II D3 13.6.2018
5.9.2018Trojan Sebastian KGR II H3 8.9.2018
5.9.2018Trojanová Viktorie KGR I D1 8.9.2018
12.8.2018Turek Matěj KGR II H3 15.8.2018
2.9.2018Tylš Nikolas HC Trutnov KGR II H3 5.9.2018
19.8.2018Valenta Petr SKI & RUN Čakovice KGR II H3 23.8.2018
19.8.2018Valentová Magdaléna SKI & RUN Čakovice KGR I D2 23.8.2018
10.8.2018Valeš Jonáš KGR II H4 17.8.2018
6.9.2018Vancl Ondřej HC Devro KGR II H3 7.9.2018
4.9.2018Vanclová Tereza KGR I D2 6.9.2018
13.8.2018Vaněk Matěj Obklady Vaněk 1km/7+ překážek FAM 15.8.2018
20.8.2018Varcholová Kateřina Brutal Kruháč Team KGR I D1 21.8.2018
9.9.2018Veinfurter Adam TJ Sokol Jaroměř KGR II H4 12.9.2018
9.9.2018Veinfurter Vojta TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek FAM 13.9.2018
8.9.2018Veletová Veronika TJ sokol kejžlice KGR II D4 11.9.2018
26.8.2018Vitásková Aneta SK Luštěnice 2012 KGR II D4 27.8.2018
12.8.2018Voborník Matěj KGR II H4 17.8.2018
12.8.2018Voborník Radim KGR I H2 16.8.2018
7.9.2018Vojta Martin KGR II H4 10.9.2018
4.9.2018Vojtiskova Sofie KGR I D2 12.9.2018
4.9.2018Vojtiskova Nela KGR II D3 12.9.2018
2.9.2018Vojtková Rebeka 1km/7+ překážek FAM 10.9.2018
2.9.2018Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KGR I D2 10.9.2018
5.9.2018Vondráček Štěpán KGR II H3 7.9.2018
2.9.2018Vontor Patrik KGR I H2 5.9.2018
30.8.2018Vostřák Josef KGR I H2 6.9.2018
31.8.2018Votruba Lukáš KGR II H4 5.9.2018
4.9.2018Vrána Adam KGR II H5 6.9.2018
8.9.2018Vyhnálek Matěj Děcka z K2 KGR II H5 13.9.2018
2.9.2018Vyterna Václav KGR II H4 4.9.2018
2.9.2018Vyterna Vojtěch KGR II H3 4.9.2018
2.9.2018zalabák matyáš KGR II H3 6.9.2018
3.9.2018Zatřepálek Robert KGR II H3 5.9.2018
2.9.2018Zelenka Petr Spartak Praha 4 KGR I H2 4.9.2018
2.9.2018Zelenka Michal KGR II H3 4.9.2018
9.9.2018Zeman Radim Bike & Ski Bakajda KGR II H5 10.9.2018
6.9.2018Zich Marek Lužany 1km/7+ překážek FAM 7.9.2018
9.9.2018Zich Dominik KGR I H2 10.9.2018
5.9.2018Zichová Terezie Lužany KGR I D2 7.9.2018
5.9.2018Žižková Evelína KGR II D4 7.9.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.