Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT WINTER GLADIATOR RACE - PEVNOST JOSEFOV - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR249
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)82
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)66
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)48
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)35
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)12
JZJuniorky (2002 - 2005)5
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených249

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.11.2018Abel Ondřej Lagunino GR M uhrazeno
31.12.2018Adámek Petr Bohemia GR MIX uhrazeno
Tým: Bohemia↳ Fojtíková SimonaBohemia
31.12.2018Ansorge Martin Bohemia GR MIX uhrazeno
Tým: Olafáci↳ Loskotová Tereza
29.1.2019Babuška Jan GR M2 uhrazeno
24.10.2018Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
4.2.2019Balek Jan Bohemia GR M uhrazeno
25.10.2018Barna Martin Ždimiators GR M uhrazeno
31.1.2019Bartels Andy No_Burpees GR M uhrazeno
29.1.2019Bečka Ondřej BIKE FREAKS HOLICE GR M uhrazeno
21.1.2019Beneš Petr JEDNICKY GR M2 uhrazeno
30.1.2019Bensch Michal Division Schlesien GR MIX uhrazeno
Tým: Division Wigstadtl↳ Benschová RenataDivision Schlesien
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
5.11.2018Berka Milan REBELS 766 GR M2 uhrazeno
24.1.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M uhrazeno
3.1.2019Blahutová Barbora Spartan Gym GR MIX uhrazeno
Tým: SVVAT + PRWOUNL↳ Klement OldřichPredator Workout Ústí nad Labem
25.10.2018Blažek Petr MORSY GR M uhrazeno
18.12.2018Blažková Helena CEE Logistics GR Z uhrazeno
16.1.2019Boučková Jitka GR Z2 uhrazeno
21.1.2019Bouma Lukáš GR M uhrazeno
29.1.2019Bouška Jan GR M uhrazeno
30.1.2019branda zdenek GR M2 uhrazeno
26.11.2018Buben Václav GR M uhrazeno
12.12.2018Bubeníček Leoš GR M uhrazeno
29.1.2019Bukvai Miloš Extreme Obstacle Runners GR M uhrazeno
28.1.2019Buldrová Alexandra Kinderkamionaci.eu GR Z uhrazeno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
1.2.2019Čáp Martin GR M uhrazeno
21.1.2019Čapková Jessica GR Z uhrazeno
18.12.2018Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 uhrazeno
3.2.2019Červená Bečáková Zuzka GR MIX uhrazeno
Tým: Grupa HK + NA↳ Bydžovský David
26.1.2019Červenka Martin GR M uhrazeno
28.11.2018Chocholouš Tomáš GR M uhrazeno
1.2.2019Chromý David #KluciBezTrika GR M uhrazeno
21.1.2019Cimler Jiří Gladiators GR MIX uhrazeno
Tým: Gladiators powered by EDGAR↳ Soukupová VendulaGladiators
27.1.2019Cingrošová Alice Osmička GR Z2 uhrazeno
13.12.2018Dlouhá Denisa #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
13.11.2018Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: želvy na úprku ↳ Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM
13.11.2018Dlouhý Martin Želvy na úprku GR M uhrazeno
13.11.2018Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: želvy na úprku 1↳ Kobosilová Alena Želvy na úprku
23.1.2019Dopita Pavel Kráska a Zvíře GR MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Štěpánková VeronikaCRTC WORKOUT
1.2.2019Droneberg Stefanie GR Z uhrazeno
3.2.2019Duchoň Mišo ETOS Slovakia GR M uhrazeno
31.12.2018Dušek Michal #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.1.2019Dvořák Pavel SK Praha Karlín GR M2 uhrazeno
26.11.2018Dvořáková Veronika EXTRA Brno GR MIX uhrazeno
Tým: EXTRA Brno↳ Dvořák MartinEXTRA Brno
23.1.2019Enge Kateřina GR Z uhrazeno
27.1.2019Erbanová Markéta GR Z uhrazeno
25.1.2019Farsky Jakub GR M uhrazeno
18.1.2019Farsky Lukáš GR M2 uhrazeno
18.1.2019Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
15.11.2018Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
30.1.2019Fojtík Dan GR MIX uhrazeno
Tým: Čučky↳ Levínská Žofie
31.1.2019Franc Tomáš GR M uhrazeno
3.1.2019Frno Roman i-riders GR M uhrazeno
17.12.2018Grau Jakub Postřelmov GR M uhrazeno
29.11.2018Greibig Michaela OCR Munich GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
7.1.2019Groger Karel GR M2 uhrazeno
21.1.2019Hampl Štěpán STG Čelákovice GR MIX uhrazeno
Tým: Š&L↳ Mikulášová LenkaSTG Čelákovice
2.12.2018Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
12.11.2018Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora GR Z uhrazeno
18.1.2019Hejnová Pavlína GR Z uhrazeno
31.1.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
14.11.2018Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
1.2.2019Hofman Daniel GR M uhrazeno
14.1.2019Holub Zdeněk GR M uhrazeno
26.1.2019Horáčková Veronika GR JZ uhrazeno
18.1.2019Hošek Martin Tygři GR M uhrazeno
21.11.2018Hošek Jakub GR M uhrazeno
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
20.1.2019Hynek Otto ZEWL GANG GR M2 uhrazeno
1.2.2019Janda Martin Magor gym Varnsdorf GR M2 uhrazeno
20.1.2019Janečková Aneta GR Z uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
7.12.2018Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
11.12.2018Jelínek Petr GR M2 uhrazeno
7.12.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
1.2.2019Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov GR M2 uhrazeno
1.2.2019Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov GR Z2 uhrazeno
8.1.2019Juhaňák Radek GR M uhrazeno
3.2.2019Junková Markéta GR MIX uhrazeno
Tým: Junkovi↳ Junek Vladimír
4.2.2019Kabourek Jiri Barbarian extreme tem GR M uhrazeno
29.12.2018Kališ Erik GR M uhrazeno
24.1.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
31.1.2019Kalous Štěpán GR M uhrazeno
23.1.2019Kalus Martin GR M uhrazeno
28.12.2018Karásek Tomáš BC REBEL GR M2 uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
7.12.2018Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.10.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 uhrazeno
28.12.2018Klikoš Jiří A-team GR MIX uhrazeno
Tým: Kimmca↳ Čiamporová VendulaKimmca
31.1.2019Kliková Renáta GR Z uhrazeno
16.1.2019Knápková Petra GR Z uhrazeno
13.11.2018Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX uhrazeno
Tým: želvy na úprku 2↳ Kolomá Kateřina Karla Kolomá
20.1.2019Kolb Antonín Esquadra GR M uhrazeno
30.1.2019Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
4.2.2019Kotenová Klára GR MIX uhrazeno
Tým: Dream Team Repre↳ Šťastný David
28.11.2018Kotlín Roman Lagunino GR M2 uhrazeno
30.11.2018Koubková Kateřina GR Z uhrazeno
11.1.2019Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M uhrazeno
4.2.2019Krejčík Luboš Veselé volno GR M2 uhrazeno
31.12.2018Křivka Martin GR M2 uhrazeno
15.12.2018Křivková Martina GR JZ uhrazeno
7.1.2019Krivosudská Simona GR Z uhrazeno
26.1.2019Krutil Michal GR M uhrazeno
1.2.2019Kubišová Hana GR MIX uhrazeno
Tým: Všechno nebo nic↳ Neshyba PatrikSPONGEBOB AND PATRICK
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
21.1.2019Kučírek Roman GR M uhrazeno
8.1.2019Kuncl Martin J.Elita GR M uhrazeno
28.10.2018Kysilka Ondra GR M uhrazeno
26.1.2019Landovský Jakub GR M uhrazeno
31.12.2018Lantora Jan SRTG Praha GR MIX uhrazeno
Tým: Dos Flamingos↳ Medková AlenaSRTG Praha
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.12.2018Loskot Karel GR M2 uhrazeno
31.12.2018Loskotová Barbora Podhoří GR MIX uhrazeno
Tým: Oslík a špagetka↳ Míšek Jakub
20.1.2019Machová Viktorie GR JZ uhrazeno
3.2.2019Magula Miloš HEROES OCR Team Slovakia GR M uhrazeno
23.1.2019Malinová Dana GR Z2 uhrazeno
22.1.2019Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team GR Z uhrazeno
1.2.2019Maloch Aleš PEPINA TEAM RUDNÍK GR M2 uhrazeno
1.2.2019Marčík Vlastimil GR M2 uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
27.1.2019MARTINEK PAVEL Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
4.2.2019Mašatová Iveta Brutální princezny GR Z uhrazeno
31.1.2019Matějíček Robert GR M uhrazeno
22.1.2019Mendřická Petra GR Z uhrazeno
22.1.2019Mendřická Marta Blonďáci GR Z uhrazeno
13.11.2018mervart Jiří GR M uhrazeno
31.10.2018Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
28.12.2018Michalová Vendula GR MIX uhrazeno
Tým: BC REBELneobsazeno
30.11.2018Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
17.11.2018Mlynařík Josef GR M2 uhrazeno
1.1.2019Moupic Jan GR M2 uhrazeno
29.11.2018Mráček Jiří GR M uhrazeno
25.12.2018Mrhálková Ludmila GR JZ uhrazeno
16.1.2019Müllerová Kateřina GR Z uhrazeno
7.12.2018Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
28.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
4.1.2019Noháčik Jakub Nep*čuj a Makaj GR M uhrazeno
3.2.2019Novotná Helena GR Z uhrazeno
21.1.2019Opltová Andrea GR Z uhrazeno
21.1.2019Ouředník Vít GR M uhrazeno
26.1.2019Pakostová Šárka GR Z uhrazeno
15.12.2018Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z uhrazeno
24.10.2018Patka Michal MORSY GR M2 uhrazeno
30.12.2018Pávek Petr GR M uhrazeno
29.1.2019Perthen Ervín GR M2 uhrazeno
29.1.2019Perthen Ervín ml. GR M uhrazeno
30.1.2019Petr Jan GR M uhrazeno
30.11.2018Petrášová Barbora GR Z uhrazeno
4.1.2019Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
26.1.2019Pocar Lukáš GR M uhrazeno
22.1.2019Počekajla Vladimír GR M uhrazeno
16.1.2019Pohořalá Martina Gladiatorraceteam GR Z2 uhrazeno
16.1.2019Pohořalý Petr Gladiatorraceteam GR M2 uhrazeno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
4.2.2019Povejšil Radek GR M2 uhrazeno
4.1.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
30.1.2019Procházka Daniel SDH Chlumětín GR M uhrazeno
30.11.2018Prokop Petr GR M2 uhrazeno
21.1.2019Provazník Matěj B-star Team GR M uhrazeno
30.11.2018Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
25.10.2018Raul Jan MORSY GR M uhrazeno
8.12.2018Repiský Tomáš GR M uhrazeno
23.1.2019Řeřichová Jaroslava #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Adrenalin↳ Oplt Pavel#GLADIATORRACETEAM
3.1.2019Řezáčová Veronika Predator Workout Ústí nad Labem GR MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout UNL↳ Chrudimský FilipPredator Workout UNL
27.1.2019Ridl Jan GR M2 uhrazeno
9.11.2018Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
9.11.2018Rohla Milan COSTE czech GR M2 uhrazeno
20.1.2019Rychnovský Jan Esquadra GR M uhrazeno
31.1.2019Šanda Matěj GR M uhrazeno
25.10.2018Schild Jiří MORSY GR M2 uhrazeno
4.2.2019Šedová Lucie #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Stárkovci ↳ Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM
26.1.2019Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
21.1.2019Škvařil Marek GR M uhrazeno
21.1.2019Škvařil Ladislav GR M uhrazeno
14.12.2018Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M2 uhrazeno
6.1.2019Sonda Martin SVVAT GR M2 uhrazeno
31.1.2019Spazierer Filip GR M uhrazeno
4.2.2019Špička David GR M2 uhrazeno
7.1.2019Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
27.1.2019Srbová Lenka Osmička GR Z2 uhrazeno
23.1.2019Štěpán Patrik GR M2 uhrazeno
17.12.2018Stiska Petr GR M uhrazeno
4.2.2019Strejcovská Dominika GR Z uhrazeno
3.1.2019Strieženec Patrik i-riders.sk GR M uhrazeno
1.2.2019Suchá Kristýna GR MIX uhrazeno
Tým: FK↳ Skácel Filip
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
3.2.2019Surý Josef Barbarian extreme team GR M uhrazeno
22.1.2019Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: super tym Bilina↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
31.10.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
18.1.2019Sýkora Jakub GR M uhrazeno
25.10.2018Terpilowski Pawel MORSY GR M uhrazeno
25.10.2018Tuže Ondřej MORSY GR M2 uhrazeno
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z uhrazeno
4.2.2019Urbanová Stanislava GR Z uhrazeno
15.12.2018Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z uhrazeno
30.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
3.2.2019Vavrušková Veronika SRTG Praha GR MIX uhrazeno
Tým: Vavru team↳ Vavruška DavidSRTG Praha
15.1.2019Večeřa Jan #KluciBezTrika GR M uhrazeno
14.1.2019Věchetová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
10.1.2019Veselá Nikol #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
10.1.2019Veselá Hana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
28.1.2019Vokřál Marek GR M2 uhrazeno
11.12.2018Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
23.1.2019Volek Pavel GR MIX uhrazeno
Tým: P&H DREAM TEAM↳ Šedivá Hana
4.2.2019Volenec Antonín Wild Team GR M uhrazeno
30.11.2018Volšická Barbora Gladiatorraceteam GR Z uhrazeno
18.1.2019Weishaupt Martin Tygři GR M uhrazeno
3.2.2019Zbránek Daniel GR M uhrazeno
24.10.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
3.2.2019Zeman Jaroslav JACKERMANN GR M2 uhrazeno
22.1.2019Zídek Martin B-Star Team GR M uhrazeno
4.2.2019Žižka Josef OCR Losers GR M uhrazeno
21.1.2019Zrno Vlastimil GR MIX uhrazeno
Tým: B-Star Team↳ Bálková Veronika

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.