Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT WINTER GLADIATOR RACE - PEVNOST JOSEFOV - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR121
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)42
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)29
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)27
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)15
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)5
JZJuniorky (2002 - 2005)3
Celkem přihlášených121

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.11.2018Abel Ondřej Lagunino GR M 6.12.2018
31.12.2018Adámek Petr Bohemia GR MIX 2.1.2019
Tým: Bohemia↳ Fojtíková SimonaBohemia
31.12.2018Ansorge Martin Bohemia GR MIX 2.1.2019
Tým: Olafáci↳ Loskotová Tereza
24.10.2018Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 31.10.2018
25.10.2018Barna Martin Ždimiators GR M 31.10.2018
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M 7.11.2018
5.11.2018Berka Milan REBELS 766 GR M2 9.11.2018
14.1.2019Bláha David ČSOB Pojišťovna GR M nezaplaceno
3.1.2019Blahutová Barbora SVVAT GR MIX 4.1.2019
Tým: SVVAT + PRWOUNL↳ Klement OldřichPredator Workout Ústí nad Labem
25.10.2018Blažek Petr MORSY GR M 31.10.2018
18.12.2018Blažková Helena CEE Logistics GR Z 20.12.2018
7.1.2019Braha Pavel Bohemia GR M nezaplaceno
26.11.2018Buben Václav GR M 27.11.2018
12.12.2018Bubeníček Leoš GR M 13.12.2018
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 21.11.2018
18.12.2018Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 21.12.2018
28.11.2018Chocholouš Tomáš GR M 4.12.2018
13.12.2018Dlouhá Denisa Želvy na úprku GR Z 14.12.2018
13.11.2018Dlouhý Petr želvy na úprku GR MIX 19.11.2018
Tým: želvy na úprku ↳ Dlouhá martina želvy na úprku
13.11.2018Dlouhý Martin Želvy na úprku GR M 19.11.2018
13.11.2018Dlouhý Jiří želvy na úprku GR MIX 19.11.2018
Tým: želvy na úprku 1↳ Kobosilová Alena Želvy na úprku
31.12.2018Dušek Michal GR M 8.1.2019
26.11.2018Dvořáková Veronika EXTRA Brno GR MIX 27.11.2018
Tým: EXTRA Brno↳ Dvořák MartinEXTRA Brno
15.11.2018Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX 16.11.2018
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
3.1.2019Frno Roman i-riders GR M 5.1.2019
17.12.2018Grau Jakub GR M 20.12.2018
29.11.2018Greibig Michaela OCR Munich GR MIX 4.12.2018
Tým: OCR Munichneobsazeno
7.1.2019Groger Karel GR M2 11.1.2019
2.12.2018Hanáček Zbyněk GR M2 4.12.2018
12.11.2018Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora GR Z 12.11.2018
14.11.2018Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 14.11.2018
14.1.2019Holub Zdeněk GR M 15.1.2019
21.11.2018Hošek Jakub GR M 22.11.2018
10.11.2018Hyhlík František GR M 12.11.2018
28.12.2018Jansen Martin GR M 31.12.2018
7.12.2018Jelínek Jaromír GR M2 12.12.2018
11.12.2018Jelínek Petr GR M2 11.12.2018
7.12.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 12.12.2018
8.1.2019Juhaňák Radek GR M 9.1.2019
29.12.2018Kališ Erik GR M 3.1.2019
28.12.2018Karásek Tomáš BC REBEL GR M2 31.12.2018
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 26.10.2018
7.12.2018Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 10.12.2018
31.10.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 3.11.2018
28.12.2018Klikoš Jiří Fox GR MIX 31.12.2018
Tým: Kimmca↳ Čiamporová VendulaKimmca
7.1.2019Kliková Renáta GR Z nezaplaceno
13.11.2018Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX 19.11.2018
Tým: želvy na úprku 2↳ Kolomá Kateřina Karla Kolomá
28.11.2018Kotlín Roman Lagunino GR M2 30.11.2018
30.11.2018Koubková Kateřina GR Z 6.12.2018
11.1.2019Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M 15.1.2019
31.12.2018Křivka Martin GR M2 3.1.2019
15.12.2018Křivková Martina GR JZ 18.12.2018
7.1.2019Krivosudská Simona GR Z 8.1.2019
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 26.10.2018
8.1.2019Kuncl Martin J.Elita GR M 16.1.2019
28.10.2018Kysilka Ondra GR M 30.10.2018
31.12.2018Lantora Jan SRTG Praha GR MIX 7.1.2019
Tým: Dos Flamingos↳ Medková AlenaSRTG Praha
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 7.11.2018
31.12.2018Loskot Karel GR M2 3.1.2019
31.12.2018Loskotová Barbora Podhoří GR MIX 2.1.2019
Tým: Oslík a špagetkaneobsazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M 1.1.2019
13.11.2018mervart Jiří GR M 19.11.2018
31.10.2018Michalego Aleš GR MIX 1.11.2018
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
28.12.2018Michalová Vendula GR MIX 31.12.2018
Tým: BC REBELneobsazeno
30.11.2018Miltner Milan Pierburg Team GR M2 4.12.2018
15.1.2019Miltner Milan GR M nezaplaceno
17.11.2018Mlynařík Josef GR M2 19.11.2018
1.1.2019Moupic Jan GR M2 1.1.2019
29.11.2018Mráček Jiří GR M 7.12.2018
25.12.2018Mrhálková Ludmila AVSP Neratovice GR JZ 27.12.2018
7.12.2018Nečas Vladimír GR M2 12.12.2018
28.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 3.11.2018
4.1.2019Noháčik Jakub Nep*čuj a Makaj GR M 10.1.2019
15.12.2018Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z 18.12.2018
24.10.2018Patka Michal MORSY GR M2 30.10.2018
30.12.2018Pávek Petr GR M 9.1.2019
30.11.2018Petrášová Barbora GR Z 8.12.2018
4.1.2019Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM GR M2 4.1.2019
14.1.2019Pocar Lukáš GR M nezaplaceno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M 1.11.2018
4.1.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 9.1.2019
30.11.2018Prokop Petr GR M2 1.12.2018
30.11.2018Randáčková Lenka OCR Losers GR Z2 4.12.2018
31.10.2018Rapčan Ladislav GR M 31.10.2018
25.10.2018Raul Jan MORSY GR M 1.11.2018
8.12.2018Repiský Tomáš GR M 14.12.2018
3.1.2019Řezáčová Veronika Predator Workout Ústí nad Labem GR MIX 4.1.2019
Tým: Predator Workout UNL↳ Chrudimský FilipPredator Workout UNL
9.11.2018Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR M 9.11.2018
9.11.2018Rohla Milan COSTE czech GR M2 17.11.2018
25.10.2018Schild Jiří MORSY GR M2 30.10.2018
14.12.2018Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M2 17.12.2018
6.1.2019Sonda Martin SVVAT GR M2 6.1.2019
7.1.2019Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX 7.1.2019
Tým: Lanáčovcineobsazeno
17.12.2018Stiska Petr GR M 19.12.2018
3.1.2019Strieženec Patrik i-riders.sk GR M 9.1.2019
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 8.12.2018
31.10.2018Svobodová Klára GR Z 31.10.2018
25.10.2018Terpilowski Pawel MORSY GR M 25.10.2018
25.10.2018Tuže Ondřej MORSY GR M2 25.10.2018
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z 7.11.2018
15.12.2018Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z 18.12.2018
15.1.2019Večeřa Jan OCR Runners Olomouc GR M 16.1.2019
14.1.2019Věchetová Monika GR Z 15.1.2019
10.1.2019Veselá Hana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 16.1.2019
10.1.2019Veselá Nikol #GLADIATORRACETEAM GR JZ 16.1.2019
11.12.2018Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M 13.12.2018
30.11.2018Volšická Barbora GR Z 3.12.2018
24.10.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 25.10.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.