Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina WINTER GLADIATOR RACE - PEVNOST JOSEFOV - sobota

Statistika přihlášených

Trať
GRGR649
FUNFUN6
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)261
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)117
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)93
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)92
TTýmy (čtyřčlenné)35
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)33
JMJunioři (2002 - 2005)11
JZJuniorky (2002 - 2005)7
FFUN6
Celkem přihlášených655

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.11.2018Aberle Jiří Gladiator Race Team, Army of TWO GR M2 6.12.2018
29.10.2018Adam Martin Fitness Life Liberec GR M2 30.10.2018
9.1.2019Adámek Daniel SRTG HK GR M 10.1.2019
24.10.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 30.10.2018
11.1.2019Andělová Ivana GR Z 14.1.2019
19.11.2018Antoš Karel GR M 19.11.2018
3.1.2019Arazim Milan ROCO TEAM GR M 12.1.2019
25.10.2018Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 25.10.2018
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M 15.11.2018
29.11.2018Balek Jan Bohemia GR M 30.11.2018
25.10.2018Barna Martin Ždimiators GR M 31.10.2018
29.11.2018Bartošová Andrea GR Z2 1.12.2018
27.10.2018Barvič Michal GR M 30.10.2018
18.12.2018Batíková Dominika GR Z 21.12.2018
16.12.2018Bažant Jan GR M 17.12.2018
30.10.2018Becvar Radek Ampéři GR M 31.10.2018
29.10.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M 1.11.2018
10.11.2018Bedlek Tomas #GLADIATORRACETEAM GR M2 13.11.2018
30.10.2018Bednář Petr GR M 1.11.2018
30.10.2018Bednář Jan GR M 31.10.2018
30.10.2018Bednář Ladislav ALPA GR M 31.10.2018
11.1.2019Bejdák Tomáš STG Mladá Boleslav GR M2 14.1.2019
17.11.2018Benda Stanislav GR M 19.11.2018
31.10.2018Bendová Petra GR Z 1.11.2018
31.12.2018Beneš Petr Kvíčala Team GR M2 2.1.2019
8.1.2019Beneš Radek GR M2 8.1.2019
19.11.2018Beneš Ladislav ABUS Přelouč GR M 26.11.2018
8.11.2018Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 9.11.2018
31.10.2018Beran Pavel GR M2 31.10.2018
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M 7.11.2018
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 25.10.2018
24.10.2018Bergerová Tereza GR Z 31.10.2018
2.12.2018Bergl Petr 2haSance GR M2 4.12.2018
5.11.2018Berka Milan REBELS 766 GR MIX 9.11.2018
Tým: REBELS 766↳ Berková JanaREBELS 766
14.1.2019Berky Martin Az do cile GR M2 15.1.2019
3.1.2019Blahutová Barbora SVVAT GR MIX 4.1.2019
Tým: SVVAT + PRWOUNL↳ Klement OldřichPredator Workout Ústí nad Labem
30.12.2018Blažek Ondřej GR JM 31.12.2018
18.12.2018Blažková Helena CEE Logistics GR Z 20.12.2018
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 7.11.2018
30.10.2018Bohatý Martin GR M 31.10.2018
14.1.2019Bohm Tomáš KAPEBAJA TEAM GR JM 15.1.2019
31.12.2018Bonaventura Denisa flexfitnessolomouc GR Z2 9.1.2019
7.11.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 9.11.2018
3.1.2019Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 4.1.2019
27.10.2018Brabec Jan GR M 30.10.2018
31.12.2018Brčák Pavel D.T.P. GR M 7.1.2019
28.11.2018Buben Václav GR M 29.11.2018
4.1.2019Bujárek Josef Jokers GR MIX 5.1.2019
Tým: Jokers↳ Šmídová VendulaJokers
15.1.2019Buryšková Eliška GR Z 16.1.2019
31.10.2018Butorová Lenka Extra Brno GR Z 3.11.2018
1.12.2018Čáka Petr GR M 3.12.2018
31.12.2018Čapek Michal GR M2 7.1.2019
9.1.2019Čapková Barbora GR MIX 15.1.2019
Tým: BarJir↳ Vrba Jiri
25.12.2018Čech Petr GR M 28.12.2018
26.10.2018Čech Daniel VM Cross GR M2 30.10.2018
13.1.2019Čermáková Jana GR Z2 nezaplaceno
3.1.2019Čermáková Denisa GR Z 4.1.2019
13.1.2019Černota Patrik FKS Vítězná GR M2 nezaplaceno
13.1.2019Černota Jan FKS Vítězná GR M2 nezaplaceno
24.10.2018Černý Jakub GR M 26.10.2018
19.12.2018Černý Lukáš GR M 20.12.2018
16.12.2018Chocholouš Tomáš GR M 21.12.2018
8.1.2019Chromý Roman GR M 9.1.2019
13.1.2019Chvojka Tomáš GR JM nezaplaceno
31.12.2018Chwastek Vladimír RSáci GR M2 7.1.2019
13.12.2018Cigler Jan cigi GR M2 15.12.2018
13.12.2018Ciglerová Barbora GR Z2 15.12.2018
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 3.11.2018
30.11.2018Čistý Tomáš Čisťáci GR MIX 3.12.2018
Tým: Čistˇáci↳ Čistá BrigitaČisťáci
26.10.2018Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM GR M2 30.10.2018
29.11.2018Darebná Petra Postavkolo.cz GR Z 30.11.2018
29.11.2018Darebný Filip SKP Maják GR M 30.11.2018
25.10.2018Demjanovič Tomáš GR M 25.10.2018
24.10.2018Diblík Jan GR M 25.10.2018
6.1.2019Ditrych Tomáš GR M nezaplaceno
13.12.2018Dlouhá Denisa Želvy na úprku GR Z 14.12.2018
13.11.2018Dlouhý Martin Želvy na úprku GR M 19.11.2018
19.12.2018Dlouhý Lukáš GR M2 21.12.2018
13.11.2018Dlouhý Petr želvy na úprku GR T 19.11.2018
Tým: želvy na úprku↳ Dlouhá martina želvy na úprku
↳ Dlouhý Jiří želvy na úprku
↳ Kobosilová Alena Želvy na úprku
30.11.2018Dobrá Lída Office Girl GR Z 4.12.2018
30.10.2018Dobrovolná Lucie GR Z 31.10.2018
29.10.2018Dobrovolný Filip GR M 30.10.2018
31.12.2018Dobruský Jaromír Sexy bonbónky GR M2 3.1.2019
30.11.2018Dobry Petr RAJEC Trek GR M2 3.12.2018
27.10.2018Doležal Jan RunFórFun GR M 30.10.2018
27.10.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 3.11.2018
19.12.2018Doležel Lukáš GR M 20.12.2018
16.11.2018Dopita Pavel Kráska a Zvíře GR MIX 20.11.2018
Tým: Kráska a Zvíře↳ Štěpánková VeronikaCRTC WORKOUT
11.1.2019Došková Lenka GR Z 12.1.2019
15.1.2019Drčka Jiří SVVAT GR M nezaplaceno
16.12.2018Drinka Filip OCRA CZ TEAM GR M 18.12.2018
4.11.2018Dubec Robin GR MIX 7.11.2018
Tým: 1.SPP↳ Káňová Lucie1.SPP
28.12.2018Dubenský Antonín Extreme fecal runners GR MIX 31.12.2018
Tým: Ursus papanasi runners↳ Černá NatálieExtreme Fecal Runners
13.1.2019Dubnová Veronika GR Z nezaplaceno
23.11.2018Dubravský Lukáš GR M 24.11.2018
24.11.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M 27.11.2018
31.12.2018Dufková Alena GR MIX 1.1.2019
Tým: Mr. & Mrs. Smith ↳ Janák Miloš
31.12.2018Dušek Michal GR M 8.1.2019
10.1.2019Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
31.12.2018Dvořáček Lukáš GR M 7.1.2019
30.12.2018Dvořák Petr SDH Letňany GR M 4.1.2019
31.10.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 7.11.2018
30.11.2018Dvořák Antonín GR M 3.12.2018
27.11.2018Dvořák Libor TRIUMPHALIS GR M2 3.12.2018
26.11.2018Dvořáková Veronika EXTRA Brno GR MIX 27.11.2018
Tým: EXTRA Brno↳ Dvořák MartinEXTRA Brno
16.12.2018Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM GR M 18.12.2018
10.1.2019Eberlova Pavlina SRTG Mlada Boleslav GR Z 15.1.2019
15.12.2018Ehrlich Jaroslav KB Kamenický Šenov GR M 17.12.2018
30.12.2018Erben Karel NO TY VOLE GR M2 4.1.2019
10.1.2019Fáber Robin GR M 10.1.2019
28.10.2018Felkl Martin GR JM 30.10.2018
13.1.2019Fencl Michal GR M 16.1.2019
15.11.2018Fencl Miroslav GR MIX 16.11.2018
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fenclová KateřinaFénix Plzeň K&M
25.10.2018Fialová Lucie Tačmud Run GR Z 31.10.2018
14.12.2018Fialová Karolína GR Z 20.12.2018
15.1.2019Fiedlerová Lucie GR Z nezaplaceno
19.12.2018Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 27.12.2018
12.1.2019Flégl Vladimír GR M nezaplaceno
14.1.2019Fnouček Tomáš SK Gym Humpolec GR M 15.1.2019
11.1.2019Fojtů Josef KAPEBAJA TEAM GR T 15.1.2019
Tým: KAPEBAJA↳ Bohm JaroslavKAPEBAJA TEAM
↳ Böhmová BarboraKAPEBAJA TEAM
↳ Fojtů KateřinaKAPEBAJA
15.1.2019Forbelský Lukáš GR M nezaplaceno
3.1.2019Frolo Libor GR M 7.1.2019
15.11.2018Gabriel Jan GR M 16.11.2018
28.10.2018Gajdošík Lukáš GR MIX 30.10.2018
Tým: Luky&Terra↳ Libigerová Tereza
26.11.2018Gazárková Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z 27.11.2018
6.12.2018Glosová Kristýna svabi.cz GR Z 7.12.2018
29.11.2018Gondek Pavel Už tam budeeem?! GR MIX 30.11.2018
Tým: Už tam budeeem?! 2↳ Šmaterová MichaelaUž tam budeeem?!
8.11.2018Gottfried Prtra GR Z 9.11.2018
17.12.2018Grau Jakub GR M 20.12.2018
29.11.2018Greibig Michaela OCR Munich GR MIX 4.12.2018
Tým: OCR Munichneobsazeno
7.1.2019Groger Karel GR M2 11.1.2019
25.10.2018Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z 25.10.2018
15.1.2019Hanuš Jakub GR M 16.1.2019
17.12.2018Havelík Petr Já a tragéd GR M 19.12.2018
15.1.2019Havlat Marek GR M nezaplaceno
24.10.2018Havlínová Jana Run Magazine team GR Z 26.10.2018
28.12.2018Havránková Tereza Pofrčíme GR Z 31.12.2018
24.10.2018Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM GR M2 1.11.2018
26.10.2018Henke David GR M 1.11.2018
26.10.2018Heřman Patrik GR M2 30.10.2018
3.1.2019Hertl Ondřej Spartan Gym Praha GR M 8.1.2019
5.11.2018Herzig Radek 4FUN GR M 7.11.2018
25.10.2018Hindráková Petra GR Z 25.10.2018
29.12.2018Hisem Miroslav Běh pro Rozálku GR M 31.12.2018
28.11.2018Hladík Michal GR M 29.11.2018
13.11.2018Hladík Martin GR M 15.11.2018
24.10.2018Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 25.10.2018
30.10.2018Hlavová Vendula EXTRA Brno GR Z 31.10.2018
3.1.2019Hlouš Jiří GR M2 4.1.2019
30.11.2018Hodáňová Adéla SK PRIMA Polička GR Z 3.12.2018
28.10.2018Hoffmann Jaroslav ČZU Kozatar team GR M 30.10.2018
31.10.2018Holasová Alena Tabata Killers GR Z2 31.10.2018
7.1.2019Holub Petr GR M 12.1.2019
10.1.2019Homola Pavel Dojdemeto GR M2 10.1.2019
8.1.2019Horák Miloš SRTG Mladá Boleslav GR M2 10.1.2019
25.10.2018Horáková Simona VM Cross GR Z2 25.10.2018
28.12.2018Hošek Jakub GR M 29.12.2018
30.11.2018Hospodka Vojta SDH Letňany GR JM 6.12.2018
30.11.2018Hospodková Anna SDH Letňany GR JZ 6.12.2018
31.10.2018Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN F 7.11.2018
27.12.2018Hrabalová Jitka EXTRA Brno GR Z 28.12.2018
16.12.2018Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM GR M 21.12.2018
25.11.2018Hrdličková Cecílie GR JZ 29.11.2018
7.1.2019Hrochová Michaela GR Z 14.1.2019
12.11.2018Hromádko Jaroslav AČR VP Pardubice GR M2 15.11.2018
4.1.2019Hromádková Lenka GR Z 7.1.2019
30.10.2018Hromas Michal GR M 3.11.2018
26.10.2018Hronová Petra GR Z 30.10.2018
30.12.2018Hruban Lubomír GR M 31.12.2018
30.11.2018Hruška Ondřej GR T 3.12.2018
Tým: Turbošneci↳ Nezbedová Marie
neobsazeno
neobsazeno
29.11.2018HUBÁLEK David SRTG Praha GR M2 1.12.2018
29.11.2018Hubený Jan Extra Brno GR M2 30.11.2018
6.1.2019Hubinger Tomáš SRTG České Budějovice GR M 7.1.2019
28.12.2018Hubka Vojtěch GR M 31.12.2018
28.12.2018Hubka ; GR M 31.12.2018
24.10.2018Hurajová Veronika OHS GR Z 25.10.2018
13.1.2019Hurdálková Anna GR MIX 15.1.2019
Tým: Saláti↳ Kondáš Filip
24.10.2018Husák Jakub GR MIX 26.10.2018
Tým: Kuka↳ Bulová Kateřina
8.1.2019Husták Tomáš Buřtíci Jihlava GR MIX 16.1.2019
Tým: Buřtícineobsazeno
2.1.2019Hýbl Jan GR M 3.1.2019
27.10.2018Hýblová Kateřina GR Z2 30.10.2018
10.11.2018Hyhlík František GR M 12.11.2018
14.12.2018Hyhlík Jakub GR M 18.12.2018
10.12.2018Hyka Jaroslav Tvrdý játra GR M 12.12.2018
31.10.2018Hýla Jan SDH Letňany GR M2 1.11.2018
4.1.2019Jakubská Beáta GR JZ 7.1.2019
1.12.2018Janda Pavel GR M 4.12.2018
30.12.2018Janda Martin Magor gym Varnsdorf GR M2 31.12.2018
24.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 25.10.2018
27.12.2018Janousek Petr OCR losers GR M 29.12.2018
28.12.2018Jansen Martin GR M 31.12.2018
30.12.2018Jánský Petr GR M2 4.1.2019
28.11.2018Jansová Gabriela GR Z 30.11.2018
8.11.2018Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí GR M 12.11.2018
31.10.2018Jelínek Jaromír GR M2 7.11.2018
31.10.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 7.11.2018
28.11.2018Jenčík Petr Praha GR M2 3.12.2018
30.11.2018Jeřábková Petra Fénix Plzeň GR Z 6.12.2018
22.11.2018Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z 24.11.2018
14.1.2019Ježek Jakub Gauner club Jihlava GR M 15.1.2019
25.11.2018Ježek Jakub Jezek_team GR M 30.11.2018
26.10.2018Jílek Čeněk GR M2 30.10.2018
26.10.2018Jílek Petra GR Z 30.10.2018
10.12.2018Jílková Alena tvrdý játra GR Z 11.12.2018
28.12.2018jiráňová tamara Narušené Myšlení GR Z2 31.12.2018
31.12.2018Jirků Milan Ultimátní krabice GR M 2.1.2019
29.10.2018Jízdný Václav GR M2 3.11.2018
1.1.2019Jonák Robert GR M2 3.1.2019
29.11.2018Jonáš Petr GR M2 5.12.2018
9.1.2019Josífek Petr Traktoři GR M 16.1.2019
10.1.2019Jozefčák Ladislav GR M 11.1.2019
30.10.2018Juklová Pavla GR Z2 31.10.2018
28.11.2018Juřík Pavel yesenik GR M2 7.12.2018
22.11.2018Kábele Lukáš GR M2 23.11.2018
31.12.2018Kapuciánová Radka GLADIATORS GR Z 8.1.2019
17.11.2018Kárník Radek Judo Chlumec n/C GR M2 19.11.2018
17.11.2018Kárníková Kateřina Judo Chlumec n/C GR Z2 19.11.2018
12.12.2018Kašpar Marián GR M 18.12.2018
7.1.2019Kašpar Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M 10.1.2019
25.10.2018Kašpar David SRTG Pardubice GR T 30.10.2018
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
21.11.2018Kavenský Václav Tvrdý Játra GR M 23.11.2018
11.1.2019Kavkova Iveta GR Z 12.1.2019
25.11.2018Kavulok Lukáš GR M2 3.12.2018
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 26.10.2018
12.1.2019Kindl Radek GR JM nezaplaceno
15.11.2018Klein Jiří GR M2 16.11.2018
31.10.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 3.11.2018
28.12.2018Klikoš Jiří Fox GR M 31.12.2018
16.12.2018Klos Petr GR M 17.12.2018
29.11.2018Kloz Lukáš GR M 30.11.2018
4.12.2018Kmoch Michal GR M 6.12.2018
29.11.2018kmoch Škodova Linda Boxing podebrady GR Z2 3.12.2018
10.1.2019Knotek Tomáš GR M 14.1.2019
13.11.2018Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX 19.11.2018
Tým: želvy na úprku 2↳ Kolomá Kateřina Karla Kolomá
29.12.2018Kocián Vojtěch V cíli padnu GR M 31.12.2018
6.1.2019Kocourek Martin GR M2 7.1.2019
29.10.2018Kolenčík Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 31.10.2018
19.12.2018Koliba Jiří GR M 27.12.2018
7.1.2019Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M 15.1.2019
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 7.1.2019
30.11.2018Konečný Jaroslav GR T 3.12.2018
Tým: OPIČKY↳ Kalašová Veronika
↳ Čáp Martin
neobsazeno
25.12.2018Koníčková Helena GR Z 28.12.2018
25.10.2018Kopecká Martina GLADIATORRACETEAM GR Z 30.10.2018
21.12.2018Kopecký Aleš Altus Pons GR M2 22.12.2018
26.12.2018Kopřiva Ondřej GR M 28.12.2018
31.12.2018Kordík František Sport Most - krasobruslení GR M 2.1.2019
17.12.2018Kostal Petr GR M 18.12.2018
8.1.2019Kostovský Roman SVVAT GR T 15.1.2019
Tým: Úpice Team↳ Nyklíček OndřejUpice Team
↳ Nyklíček Luděk
↳ David Miloš
29.10.2018Kotek Tomáš GR M 7.11.2018
31.10.2018Kotrbáčková Ivana NO BARBIE TEAM FUN F 7.11.2018
31.10.2018Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN F 7.11.2018
24.10.2018Kotrnec Jan Pat a Mat GR M 30.10.2018
22.12.2018Kotyk Jenda Ritalin GR M 24.12.2018
4.1.2019Kotyk Honza GR M2 7.1.2019
26.11.2018Kouba Pavel GR M 27.11.2018
23.12.2018Koubek Michal GR M 24.12.2018
27.10.2018Kouřilová Kristýna GR MIX 30.10.2018
Tým: JKRK↳ Řezníček JosefJKRK
3.1.2019Kout Martin ROCO TEAM GR M2 12.1.2019
31.12.2018Koutná Lenka SVVAT GR Z 3.1.2019
30.11.2018Kozák Milan GR M 4.12.2018
31.10.2018Kozáková Jindra Total Vital GR Z2 3.11.2018
10.1.2019Kozub Václav GR M 11.1.2019
30.10.2018Kozubíková Ludmila GR Z2 31.10.2018
31.12.2018Krajčovič David GR M2 2.1.2019
13.12.2018Králíček Matěj GR M 18.12.2018
11.1.2019Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M 15.1.2019
11.1.2019Kratochvil Karel GR M 15.1.2019
29.12.2018Krausová Lucie Gedžitka GR Z 1.1.2019
31.10.2018Krčil Martin GR M2 31.10.2018
30.12.2018Krčmář Martin GR M 4.1.2019
15.11.2018Křesťan Vladimír Vesničani GR M 21.11.2018
1.12.2018Křivský Vladimír Pobřeží kocoviny GR M 3.12.2018
31.10.2018Křížová Jana GR Z 7.11.2018
30.11.2018Krotil Jan SDH Kňovice GR M 4.12.2018
26.12.2018Kroutil Roman #GLADIATORRACETEAM GR M 27.12.2018
9.11.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z 16.11.2018
30.10.2018Kruliš Tomáš GR M 31.10.2018
19.12.2018Krupička Martin GR M2 20.12.2018
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice GR M2 1.11.2018
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ 1.11.2018
24.12.2018Kubeček Ondřej GR M 27.12.2018
19.12.2018Kubeček Martin GR M 20.12.2018
4.1.2019Kubinčiak Pavel Duo madness GR MIX 7.1.2019
Tým: Duo madness↳ Pištěková Stanislava Duo Madness
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M 26.10.2018
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M2 26.10.2018
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 2.11.2018
28.11.2018Kučerová Petra GR Z 29.11.2018
7.1.2019Kuchařová Jana GR MIX 8.1.2019
Tým: Chleba z máslem↳ Bubeník MichalChleba z máslem
25.12.2018Kudlička Erik GR M 28.12.2018
4.11.2018Kudrna Miloš GR M2 8.11.2018
3.11.2018Kudrna Daniel GR M 7.11.2018
3.11.2018Kudrna Aleš GR M 7.11.2018
27.11.2018Kukulová Nikola Skorolezci GR Z 28.11.2018
14.1.2019Kulovaná Agnes GR Z nezaplaceno
12.1.2019Kultová Šárka GR Z 14.1.2019
8.1.2019Kuncl Martin J.Elita GR M nezaplaceno
30.10.2018Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z 31.10.2018
30.10.2018Kupka Petr GR M 3.11.2018
14.12.2018Kuželíková Zuzana Ultimátní krabice GR Z 14.12.2018
7.1.2019Kvasnička Jaroslav GR M 15.1.2019
30.11.2018Kyjovský Matěj GR MIX 4.12.2018
Tým: Kozush team ↳ Kožuchová Veronika
11.12.2018Kyncl Radim Elite Gym GR MIX 12.12.2018
Tým: Přátelé zeleného údolí↳ Vranová MarkétaElite Gym
24.10.2018Kysilka Lukáš GR M 25.10.2018
31.12.2018Kytýr Pavel SRTG Teplice GR M2 5.1.2019
31.12.2018Lantora Jan SRTG Praha GR MIX 7.1.2019
Tým: Dos Flamingos↳ Medková AlenaSRTG Praha
31.10.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 1.11.2018
16.12.2018Leščenková Anna GR Z 18.12.2018
20.12.2018Leščenková Kateřina GR JZ 27.12.2018
11.1.2019Lesňák Petr GR MIX 16.1.2019
Tým: PM↳ Lesňáková Markéta
30.11.2018Lettl Libor GR M 7.12.2018
31.12.2018Liberda Jiří GR MIX 7.1.2019
Tým: Moorcata↳ Šindelářová Zuzana
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 1.11.2018
11.1.2019Liška Martin GR M 14.1.2019
3.1.2019Lískovec Václav ROCO TEAM GR M 12.1.2019
19.12.2018Lončák Andrej GR M 20.12.2018
25.12.2018Lopušná Martina GR Z 27.12.2018
25.10.2018Lukeš Vladimír Varovi legie GR M 26.10.2018
9.1.2019Lustyková Lada GR Z 10.1.2019
1.12.2018Lutonský Ondřej GR M 4.12.2018
5.1.2019Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 10.1.2019
25.11.2018Mach Libor GR M 26.11.2018
25.11.2018Mach Honza GR M 26.11.2018
29.11.2018Malá Marie Maxáci GR Z 3.12.2018
26.10.2018Malina Daniel #GLADIATORRACETEAM GR M 30.10.2018
16.1.2019Malinsky Zdenek GR M2 nezaplaceno
31.10.2018Mališ Jiří Páťáci GR M 1.11.2018
4.12.2018Maloň Tomáš GR M 12.12.2018
25.11.2018Malý Martin Martma GR M2 26.11.2018
26.12.2018Manolevski Michael GR M2 2.1.2019
14.1.2019Mařáčková Monika GR Z nezaplaceno
1.12.2018Marčík Karel GLADIATORRACETEAM GR M2 7.12.2018
29.12.2018Marčík Vlastimil GR M2 30.12.2018
31.10.2018Mareš Pavel GR M 31.10.2018
24.12.2018Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM GR M 27.12.2018
30.11.2018Marko Tibor GR M 4.12.2018
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M 1.1.2019
26.12.2018Maršálková Pavlína EXTRA Brno GR Z 27.12.2018
18.12.2018Martinec Robert GR M2 19.12.2018
30.12.2018Martinec Jan GR M 31.12.2018
30.11.2018Martinec Zdeněk GR M2 3.12.2018
15.11.2018Mašatová Ingrid GR Z2 16.11.2018
30.11.2018Mašek Marek GR M 4.12.2018
26.11.2018Masopust Karel GR M2 28.11.2018
25.10.2018Maštálka Daniel GR M 26.10.2018
28.10.2018Mazura Ondřej Czech Extreme Runners GR M 30.10.2018
22.11.2018Medžibrický Jozef SRTG Čelákovice GR M2 23.11.2018
1.12.2018Meister Luboš GR M 5.12.2018
8.11.2018Mencová Lucie SportclubVrchlabí GR Z 15.11.2018
29.11.2018Mevald Dalibor GR M 3.12.2018
11.12.2018Mikeš Petr duo iuris GR M2 13.12.2018
8.11.2018Militký Jan Sport Club Vrchlabí GR M 16.11.2018
31.10.2018Milotová Lucie GR Z 7.11.2018
8.1.2019Milotová Daniela NO BARBIE TEAM FUN F 9.1.2019
30.11.2018Miltner Milan Pierburg Team GR M2 4.12.2018
15.1.2019Miltner Milan GR M nezaplaceno
26.11.2018Mišáková Kristýna GR Z 27.11.2018
28.12.2018Mokříž Jakub GR M 31.12.2018
29.11.2018Morávek Jan GR M 30.11.2018
25.10.2018Morstein Karel Street Workout Kladno GR M 25.10.2018
3.1.2019Moupic Ondřej GR M 10.1.2019
10.1.2019Mrkvičková Diana OKP Chrpa GR Z 11.1.2019
15.1.2019Muller Vojtěch GR M 16.1.2019
5.12.2018Munzar Milan GR M 6.12.2018
31.12.2018Musil Pavel Šimitepa GR T 7.1.2019
Tým: Black squadneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
6.1.2019Nagy Kamil GR JM 7.1.2019
31.10.2018Náhlík Jan Total Vital GR M 3.11.2018
19.12.2018Navrátil Tomáš GR JM 21.12.2018
6.1.2019Navrátilová Radka SRTG Mladá Boleslav GR Z 7.1.2019
7.12.2018Nečas Vladimír GR M2 7.12.2018
28.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 3.11.2018
4.12.2018Németh Jan GR M2 5.12.2018
31.10.2018Neubergová Veronika SDH Letňany GR JZ 7.11.2018
26.11.2018Nová Adéla #GLADIATORRACETEAM GR MIX 29.11.2018
Tým: #GLADIATORRACETEAM ↳ Kovařík Marian #GLADIATORRACETEAM
30.11.2018Novák Jan GR M 1.12.2018
8.12.2018Novák Martin GR M 14.12.2018
25.11.2018Novák Daniel GR M 3.12.2018
25.12.2018Novák Jan Tvoje bába GR MIX 31.12.2018
Tým: Tvoje bábaneobsazeno
25.11.2018Novák Michal Šneci GR M 3.12.2018
15.11.2018Nováková Michaela GR MIX 19.11.2018
Tým: Trejsíč Team↳ Novák Tomáš
31.12.2018Novotný Jakub Rest GR M 1.1.2019
7.1.2019Novotný Petr Shybuj.cz GR M 9.1.2019
5.1.2019Novotný Marek GR MIX 5.1.2019
Tým: Koťátka↳ Trojanová AlžbětaSRTGHK
27.11.2018Nyklesová Liduš GR Z 28.11.2018
14.1.2019Ochoc Thomas GR MIX 15.1.2019
Tým: JaneTom↳ Humlová Jana
30.11.2018Oliverius Vojtěch Už tam budeeem?! GR MIX 7.12.2018
Tým: Už tam budeeem?! 4↳ Butalová MarcelaUž tam budeeem?!
26.10.2018Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX 30.10.2018
Tým: Už tam budeeem?!↳ Pacholíková LenkaUž tam budeeem?!
29.11.2018Ouředník Jiří GR M2 30.11.2018
31.10.2018Ouředník Vít GR M 1.11.2018
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 30.10.2018
30.12.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 8.1.2019
31.12.2018Paleník Miroslav GR M2 8.1.2019
5.1.2019Palmová Lenka GR MIX 10.1.2019
Tým: kopekar↳ Karel David
19.12.2018Pátek Jan (T)lamy GR M 27.12.2018
30.12.2018Pávek Petr GR M 9.1.2019
14.1.2019Pavelková Anna CASIA Excalibur Race Team GR Z 15.1.2019
29.11.2018Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR M2 5.12.2018
28.11.2018Pavlík Michal Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX 29.11.2018
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Fabiánová MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.11.2018Pavlišta Jiří GR M 3.12.2018
5.11.2018Pávová Gabriela Čápici GR Z2 7.11.2018
22.12.2018Pechová Barbora GR MIX 27.12.2018
Tým: Auteráci↳ Auterský David
17.12.2018Pekáč Daniel GR M 18.12.2018
2.12.2018Pekař Patrik Kamarádi GR M 4.12.2018
2.12.2018Pekařová Lucie Kamarádi GR Z 6.12.2018
29.12.2018Peštová Monika OCR UPOL Team GR Z 31.12.2018
3.1.2019Petera Tadeáš Foxtrot GR M 5.1.2019
15.1.2019Peterová Věra #GLADIATORRACETEAM GR Z2 16.1.2019
28.12.2018Petira Michal GR M 4.1.2019
30.11.2018Petrášová Barbora GR Z 8.12.2018
31.12.2018Petružálek Tomáš GR M 1.1.2019
23.11.2018Peuker Michael GR M2 26.11.2018
8.11.2018Pilař Miroslav Sokol Team GR M 15.11.2018
25.11.2018Pizúr marek #GLADIATORRACETEAM GR M2 28.11.2018
25.11.2018Pizúrová Ivana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 28.11.2018
31.12.2018Plešner Michal MPplast Elite Team GR M 2.1.2019
27.12.2018Pohlová Petra EXTRA Brno GR Z2 28.12.2018
13.1.2019Pohořelý Jiří FKS Vítězná GR M2 nezaplaceno
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.1.2019
13.1.2019Pokorný Zdeněk BEAST Varnsdorf GR M2 15.1.2019
26.10.2018Polický Jiří GR M 26.10.2018
29.11.2018Pošvová Iveta SRTG Pipi a spol. GR T 1.12.2018
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Břetenářová Tereza
↳ Pulkrábková PavlaSRTG Pardubice
↳ Chýlková Lucie
23.12.2018Pourová Kateřina GR Z 28.12.2018
1.11.2018Prášil Jiří GR M 7.11.2018
30.10.2018Pravdová Petra GR Z 31.10.2018
31.12.2018Pražák Radovan GR M2 3.1.2019
4.1.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR MIX 4.1.2019
Tým: The Avengers↳ Mlejnek TomasSRTG HK
17.12.2018Prokop Jan GR M 19.12.2018
7.1.2019Provaznikova Veronika #GLADIATORRACETEAM GR Z 7.1.2019
28.12.2018Prudká Šárka Pruďásci GR Z 3.1.2019
29.11.2018Průša Milan GR M 30.11.2018
5.1.2019Prusák Radek GR M2 7.1.2019
22.12.2018Rajs Jan GR M 31.12.2018
30.11.2018Randáčková Lenka OCR Losers GR Z2 4.12.2018
30.10.2018Rapčan Ladislav GR M 30.10.2018
11.1.2019Řehák Jaroslav GR M 15.1.2019
26.12.2018Reisinger Martin GR M 3.1.2019
28.11.2018Reisinger Lukáš GR M 29.11.2018
31.10.2018Renčová Alena GR Z 31.10.2018
8.12.2018Repiský Tomáš GR M 14.12.2018
31.10.2018Rešková Veronika Tabata Killers GR MIX 7.11.2018
Tým: Tabata Killers↳ Cigánek MichaelTabata Killers
31.10.2018Rešková Jana Tabata Killers GR MIX 7.11.2018
Tým: Mokrý banditineobsazeno
3.1.2019Řezáčová Veronika Predator Workout Ústí nad Labem GR MIX 4.1.2019
Tým: Predator Workout UNL↳ Chrudimský FilipPredator Workout UNL
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 31.10.2018
30.11.2018Richter Lukáš GR M 3.12.2018
16.12.2018Říha Tomáš Pardubice GR M 18.12.2018
9.11.2018Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR M 9.11.2018
16.11.2018Říha Pavel Písecké Zmije GR T 19.11.2018
Tým: Písecké zmije↳ Kukula MichalSkorolezci
↳ Krejčí MichalPísečná
↳ Toman Luboš
31.12.2018Rizner David GR M 4.1.2019
9.11.2018Rohla Milan COSTE czech GR M2 17.11.2018
31.10.2018ROMAN David Páťáci GR M 1.11.2018
27.11.2018Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 29.11.2018
15.12.2018Rotek Pavel GR M2 18.12.2018
24.10.2018Roth Zdeněk GR M 25.10.2018
31.10.2018Rott Pavel Total Vital GR M2 1.11.2018
27.11.2018Rozsypal Tomáš GR M2 28.11.2018
28.10.2018Roztočil Vojtěch GR M 30.10.2018
9.11.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M 12.11.2018
30.12.2018Rychtařík Pavel GR M 2.1.2019
3.12.2018Rydlo Stanislav GR M 12.12.2018
29.11.2018Rylková Kateřina OCRA CZ TEAM GR Z 30.11.2018
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 25.10.2018
31.12.2018Šabart Roman GR M2 2.1.2019
9.1.2019Salášek Stanislav SRTG HK GR M 9.1.2019
31.10.2018Šalomoun Stanislav GR M 7.11.2018
29.11.2018Samseli Veronika KOmety GR Z 3.12.2018
30.11.2018Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk GR M2 5.12.2018
28.11.2018Scheithauer Marek GR M2 6.12.2018
18.12.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M2 28.12.2018
3.1.2019Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z2 5.1.2019
1.12.2018Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.12.2018
31.12.2018Šimková Nikola GR Z 3.1.2019
31.12.2018Šimková Pavla GR Z2 3.1.2019
26.10.2018Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM GR MIX 26.10.2018
Tým: Andrea+Pavel↳ Bitter Pavel
29.10.2018Šindlerová Dita SVVAT GR Z 30.10.2018
3.1.2019Sitterová Daniela Brutální princezny GR Z 4.1.2019
26.11.2018Skula Miroslav SRTG Žďár nad Sázavou GR M 27.11.2018
25.10.2018Škvor Josef GR M2 26.10.2018
7.11.2018Sládek Jaroslav GR M2 7.11.2018
26.11.2018Slivenská Andrea GR Z 27.11.2018
28.10.2018Šmudla Radek Tři švagři GR M2 7.11.2018
29.11.2018Snětivý Tomáš GR M 2.12.2018
9.11.2018Šob Petr Vesničani GR M 15.11.2018
31.10.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 7.11.2018
30.11.2018Sonda Martin SVVAT GR T 3.12.2018
Tým: SVVAT↳ Hrazdil Martin SVVAT
neobsazeno
neobsazeno
9.1.2019Šorf Petr GR M 10.1.2019
12.12.2018Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 13.12.2018
29.12.2018Souček Pavel SRTG Praha GR M 4.1.2019
25.12.2018Špačková Markéta GR Z 3.1.2019
15.1.2019Špinka Pavel AK Hradec GR MIX nezaplaceno
Tým: Ája a Pájaneobsazeno
14.11.2018Sprinz Matúš olfin-car ski team GR M 15.11.2018
18.11.2018Srb Ondřej GR M 19.11.2018
27.11.2018Staněk Valdemar Spartan Gym GR M2 28.11.2018
30.11.2018Starý Ondřej Army of TWO GR M 6.12.2018
31.12.2018Štefánek Petr GR M 1.1.2019
22.11.2018Štěpán Martin GR MIX 23.11.2018
Tým: Při-štěneobsazeno
24.10.2018Štětinová Soňa OHS GR Z 25.10.2018
17.12.2018Stiska Petr GR M 19.12.2018
10.11.2018Štrof Michal duo iuris GR M 16.11.2018
28.10.2018Suchý Jaroslav GR M 30.10.2018
6.12.2018Suchý Jindřich GR M 7.12.2018
6.12.2018Suchý Vít GR JM 7.12.2018
4.11.2018Suk Lukáš GR M 7.11.2018
25.11.2018Šulc Martin GR M 26.11.2018
25.11.2018Šulc Martin GR MIX 26.11.2018
Tým: Šulc Martin Mullerova Michaela↳ Müllerová Michaela
4.1.2019Šulcová Jana GR Z 10.1.2019
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 8.12.2018
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 26.10.2018
28.10.2018Svatoš Martin GR M 30.10.2018
6.1.2019švec luboš GR M 8.1.2019
3.1.2019Švec Michal GR M 3.1.2019
1.1.2019Svoboda Marek GR M 7.1.2019
26.12.2018Svoboda Honza EXTRA Brno GR M 27.12.2018
28.10.2018Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM GR MIX 30.10.2018
Tým: super tým Bílinaneobsazeno
30.10.2018Svobodová Klára GR Z 30.10.2018
24.10.2018Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM GR M 26.10.2018
9.1.2019Szczesny Oskar GR M 16.1.2019
4.1.2019Tatoušková Andrea OCR RUNNERS ŠUMPERK GR Z2 5.1.2019
8.1.2019Tesař Radovan GR M 15.1.2019
23.12.2018Thomayer Jan GR M 28.12.2018
2.1.2019Tillová Lucie GR Z2 7.1.2019
30.10.2018Toman Miloš GR M 31.10.2018
30.11.2018Tomanová Ivana GR Z 1.12.2018
8.1.2019Tomiška Radek To dáš! GR M2 8.1.2019
1.1.2019Tomšík Karel GR M 7.1.2019
31.10.2018Tremmel Jakub GR M 7.11.2018
31.10.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
28.10.2018Třešňák Radim Fitness Life Liberec GR M 30.10.2018
31.12.2018Trojan Dalibor GR M2 7.1.2019
29.10.2018Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 1.11.2018
30.12.2018Trubač Lukáš KTB fitness Kromeříž GR MIX 3.1.2019
Tým: Kroměříž stg↳ Kašíková PetraSrtg Kroměříž
11.12.2018Trusina Petr Extreme fecal runners GR MIX 18.12.2018
Tým: Brňenský Duchny↳ Růžičková Dana
29.12.2018Tumová Eliska GR Z 31.12.2018
24.10.2018Tužil Jiří GR T 30.10.2018
Tým: Funteam↳ Pláničková Lenka
↳ Jechort Tomáš
neobsazeno
30.10.2018Uher Vojtěch GR M 30.10.2018
12.12.2018Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M 13.12.2018
26.10.2018Urban František GR M2 30.10.2018
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z 7.11.2018
16.1.2019Václavek Petr #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
19.12.2018Vágner Pavel GR M 21.12.2018
31.10.2018Valouch Petr GR M2 1.11.2018
30.12.2018Vaníček Petr GR M 8.1.2019
30.10.2018Vaníček Josef GR M 30.10.2018
29.12.2018Vaňura Ondřej Sokol Běrunice GR M 30.12.2018
15.1.2019Věchetová Monika GR Z nezaplaceno
3.1.2019Vencl Jakub Eleven Mercedes Mitas GR M 8.1.2019
18.11.2018Veselý Marek GR M2 19.11.2018
31.10.2018Vilingerová Lucie NO BARBIE TEAM FUN F 7.11.2018
31.10.2018Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN F 7.11.2018
31.12.2018Vincent Oldřich Kratká street GR M2 2.1.2019
12.1.2019Virt Sebastián Samuel GR M 14.1.2019
12.1.2019Virt František Nikky GR M 14.1.2019
25.10.2018Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 26.10.2018
12.1.2019Vitek Rudolf GR M2 15.1.2019
25.12.2018Vlach Radim GR M 28.12.2018
21.12.2018Vlasák Jan GR JM 22.12.2018
18.12.2018Vlasáková Libuše GR Z2 19.12.2018
19.11.2018Vlček Tomáš GR M 21.11.2018
29.11.2018Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM GR M 30.11.2018
9.1.2019Vlník Jan GR M 15.1.2019
13.12.2018Vohradský Václav GR M2 14.12.2018
31.12.2018Vojta Vladimír Chaos GR MIX 8.1.2019
Tým: Javoryneobsazeno
30.11.2018Vojtíšek Tomáš Chrchla a spol. GR M2 3.12.2018
11.12.2018Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M 13.12.2018
17.12.2018Volný Jan Zabijáci GR M 18.12.2018
30.11.2018Volšická Barbora GR Z 3.12.2018
16.12.2018Vondráček Martin GR M 17.12.2018
28.11.2018Vondráčková Jana Maxáci GR Z 29.11.2018
30.11.2018Voříšek Luděk Skorpion GR M 3.12.2018
13.1.2019Voříšek Petr GR M2 14.1.2019
29.12.2018Vorlickova Zdenka GR Z2 2.1.2019
9.1.2019Vrabec Jan GR M 15.1.2019
30.12.2018Vrba Ivo Rocktechnik tt GR M 31.12.2018
25.10.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M 3.11.2018
27.11.2018Vrlík Petr GR M 28.11.2018
25.10.2018Všetula Ivo GR M 26.10.2018
30.11.2018Wagner Petr GR M 7.12.2018
31.10.2018Zábská Eliška GR MIX 7.11.2018
Tým: Mazing Togetherneobsazeno
30.12.2018Žaloudek Jiří Klášterec nad Ohří GR M 3.1.2019
6.1.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z 7.1.2019
26.12.2018Zdeněk Martin GR M 28.12.2018
24.10.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 25.10.2018
3.1.2019Zedník Lukáš GR M 4.1.2019
30.11.2018Zelenková Lucie Zelenáči GR MIX 3.12.2018
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Zelenka MiroslavZelenáči
29.11.2018Zelinka Ivo GR M 6.12.2018
28.11.2018Zezula Martin GR M2 30.11.2018
6.12.2018Žilková Veronika GR MIX 7.12.2018
Tým: ŠSK Újezd nad Lesyneobsazeno
7.1.2019Zima Jan GR M 8.1.2019
31.10.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 7.11.2018
18.12.2018Žižka Vojta Never give up GR JM 27.12.2018
30.12.2018Zmitko Jan Classic Workout Praha GR M 1.1.2019
8.1.2019Zvěřina Tomáš GR M 9.1.2019

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.