Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS WINTER GLADIATOR RACE - PEVNOST JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II215
KIDS IKIDS I99
FF14
Kategorie
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200750
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200950
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201144
D4Dívky - rok narození 2006 - 200743
D3Dívky - rok narození 2008 - 200936
D2Dívky - rok narození 2010 - 201129
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200518
D5Dívky - rok narození 2004 - 200518
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201317
FKIDS FAMILY14
D1Dívky - rok narození 2012 - 20139
Celkem přihlášených328

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.11.2018Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
23.1.2019Badalec Daniel F F uhrazeno
24.11.2018Baťka Petr Jan KIDS II H4 uhrazeno
22.1.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
22.1.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
22.1.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
23.1.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
2.2.2019Benda Jiří Fit-Klub Ludvík KIDS II H5 uhrazeno
2.2.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2018Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
29.1.2019Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II H3 uhrazeno
11.1.2019Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.1.2019Benešová Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
8.1.2019Berky Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
8.1.2019Berky Adela KIDS II D4 uhrazeno
12.1.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
28.1.2019Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
28.1.2019Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
2.12.2018Brandýská Aneta scpap KIDS II D4 uhrazeno
13.1.2019Buben Jan KIDS II H4 uhrazeno
31.1.2019Buček Ondra YourBody KIDS I H2 uhrazeno
15.12.2018Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
28.1.2019Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D1 uhrazeno
28.10.2018Buryšek Matyáš Motomach 3 /OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
15.1.2019Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
15.1.2019Čapková Anna Sofie #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
26.12.2018Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
25.1.2019Černíková Laura SUN SKI ACADEMY KIDS II D3 uhrazeno
31.1.2019Černilovská Lucie KIDS II D5 uhrazeno
29.1.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
24.1.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
24.1.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
1.2.2019Červený Vítek KIDS II H5 uhrazeno
20.12.2018Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
21.1.2019Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
3.2.2019Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
13.12.2018Cigler Filip KIDS I H2 uhrazeno
13.12.2018Ciglerová Alžběta KIDS II D3 uhrazeno
13.12.2018Ciglerová Viktorie KIDS II D4 uhrazeno
12.1.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
1.2.2019Čížek Tomáš #GLADIATORRACE KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2018Čížek Radek KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2018Čížková Elen KIDS II D4 uhrazeno
31.1.2019Čudová Agáta KIDS II D5 uhrazeno
10.1.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
27.1.2019Davidová Adriana KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2019Dlouhý Dominik KIDS II H4 uhrazeno
10.1.2019Dobry Radim CK LOKO Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
10.1.2019Dobry Ondrej CK LOKO Rakovnik KIDS I H1 uhrazeno
10.1.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
23.1.2019Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
23.1.2019Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
1.2.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
29.1.2019Dvořák Šimon SK Záměl KIDS I H2 uhrazeno
15.1.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
29.1.2019Dvořáková Ema SK Záměl KIDS II D3 uhrazeno
1.2.2019EISNER Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
1.2.2019EISNER Honza KIDS II H5 uhrazeno
23.12.2018Elznic Martin Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2018Flanderová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
25.11.2018Flanderová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
7.1.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
7.1.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
26.11.2018Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
28.1.2019Fousek Albert KIDS II H5 uhrazeno
31.1.2019Franc Honzik SRTG Čelákovice F F uhrazeno
24.1.2019Frouz Vojtěch F F uhrazeno
24.1.2019Frouz Matěj OCRA Junior CZ KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2018Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
7.11.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
17.12.2018Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
13.1.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
13.1.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
30.11.2018Haluška Adam KIDS II H5 uhrazeno
4.2.2019Haluška Šimon KIDS I H1 uhrazeno
3.2.2019Hanák Matěj KIDS II H4 uhrazeno
24.1.2019Havel Matěj Novovesan KIDS II H4 uhrazeno
24.1.2019Havel Antonín Novovesan KIDS II H3 uhrazeno
29.1.2019Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší F F uhrazeno
29.1.2019Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H2 uhrazeno
18.12.2018Havlíčková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
31.12.2018Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
20.12.2018Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
28.12.2018Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
29.1.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
29.1.2019Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
19.11.2018Heřman Kristián KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí KIDS II H3 uhrazeno
9.1.2019Holub Jan KIDS II H4 uhrazeno
5.1.2019Horák Lukáš ZEKON KIDS II H4 uhrazeno
22.1.2019Horák Matouš Srtg Mladá Boleslav KIDS I H2 uhrazeno
7.1.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
31.1.2019Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
25.11.2018Hrdlička Tobík KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2018Hrdlička Nikos KIDS I H2 uhrazeno
27.1.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
27.1.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
4.1.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
4.1.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
4.1.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
7.12.2018Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
27.10.2018Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
31.10.2018Hýla Jan SDH Letňany KIDS I H2 uhrazeno
20.1.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
3.2.2019Innert Matěj KIDS II H4 uhrazeno
6.1.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
25.12.2018Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
30.1.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
31.1.2019Johan Marek KIDS II H3 uhrazeno
31.1.2019Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
1.2.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
1.2.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
29.11.2018Jurková Anna KIDS II D4 uhrazeno
22.11.2018Kábele Max KIDS I H1 uhrazeno
22.11.2018Kábeleová Vanesa KIDS II D3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan šneci KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína šneci KIDS II D4 uhrazeno
7.1.2019Karban Štěpán F F uhrazeno
7.1.2019Karban Šimon KIDS II H3 uhrazeno
7.1.2019Karbanová Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
25.11.2018Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
25.11.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
27.1.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
12.12.2018Kaválek Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2019Kejval Mikuláš KIDS II H4 uhrazeno
2.2.2019Khomová Viktorie F F uhrazeno
17.1.2019Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2018Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2018Koblasa Jakub KIDS II H4 uhrazeno
18.12.2018Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
4.2.2019Kolářová Jolana KIDS II D4 uhrazeno
26.11.2018Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H2 uhrazeno
20.1.2019Konštacká andrea KIDS II D3 uhrazeno
31.1.2019Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
21.12.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
21.12.2018Kopecká Kateřina Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
21.12.2018Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
21.12.2018Kopecký Václav Altus Pons KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
14.1.2019Kopecký Šimon KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2018Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
28.1.2019Koreček Tobiáš KIDS I H2 uhrazeno
28.1.2019Korečková Sára KIDS II D5 uhrazeno
31.12.2018Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2018Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2018Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
3.2.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
3.2.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
29.1.2019Kotus Patrik KIDS I H2 uhrazeno
29.1.2019Kotus Robert KIDS II H3 uhrazeno
22.12.2018Kotyková Nina KIDS II D5 uhrazeno
11.1.2019Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
4.2.2019Kracík Matěj KIDS II H4 uhrazeno
4.2.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
9.11.2018Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
12.11.2018Krátká Zuzka Bike Freaks Holice KIDS II D3 uhrazeno
5.1.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
3.2.2019Křížalová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
14.1.2019Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
14.1.2019Krpatová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
19.12.2018Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
19.12.2018Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
7.1.2019Kvasnička David KIDS II H4 uhrazeno
29.11.2018Ladnar Filip KIDS II H4 uhrazeno
27.1.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
27.1.2019Lončák Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
30.1.2019Lukáš Jáchym Horni Pocernice KIDS II H4 uhrazeno
31.1.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
15.12.2018Maivaldová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
20.1.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2018Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D4 uhrazeno
18.12.2018Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
23.12.2018Meierová Magdaléna KIDS I D2 uhrazeno
29.12.2018Meierová Emílie KIDS II D3 uhrazeno
30.1.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
30.1.2019Milatová Veronika GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
21.1.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
4.2.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
29.1.2019Motlová Tereza SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
3.1.2019Mrhálková Ludmila KIDS II D5 uhrazeno
25.12.2018Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice KIDS II D4 uhrazeno
5.12.2018Munzar Maxmilián KIDS I H1 uhrazeno
17.1.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
30.1.2019Neliba Martin HOPO KIDS II H4 uhrazeno
31.1.2019Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS I H1 uhrazeno
30.1.2019Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS I D1 uhrazeno
28.11.2018Nikodím Michal KIDS I H2 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
27.1.2019Novotna Lucie KIDS II D5 uhrazeno
7.12.2018Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
4.2.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
4.2.2019Ouhrabková Elena F F uhrazeno
30.12.2018Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
3.1.2019Pajerová Ema KIDS II D4 uhrazeno
3.1.2019Pajerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
28.11.2018Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2018Páv Matouš Čápici KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2018Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
11.1.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
9.11.2018Pavlík Jan KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2018Pavlová Aneta Náš tým KIDS II D3 uhrazeno
30.1.2019Pekárková Zuzana Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II D4 uhrazeno
20.11.2018Peřina Lukáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
20.11.2018Peřinová Adéla Náš tým KIDS II D4 uhrazeno
25.1.2019Perthen Michal KIDS II H3 uhrazeno
25.1.2019Perthenová Eva KIDS II D4 uhrazeno
30.1.2019Pešek Alexander KIDS II H3 uhrazeno
15.1.2019Petera Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
15.1.2019Petera Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.2.2019Peťovská Nicol KIDS II D3 uhrazeno
28.1.2019Petrová Pavla KIDS II D4 uhrazeno
28.1.2019Petrová Bára KIDS II D5 uhrazeno
24.11.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
25.1.2019Petschová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
2.2.2019Pitrmanová Kateřina Sportstyl Hradec Kralové KIDS II D5 uhrazeno
21.1.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
16.1.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.1.2019Port Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
31.1.2019Pošva Jakub SRTG Pardubice KIDS I H1 uhrazeno
31.1.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
11.1.2019Povr Tadeáš iDiot 2015 KIDS II H4 uhrazeno
11.1.2019Povr Tobias iDiot 2015 KIDS I H2 uhrazeno
26.1.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
23.1.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
14.1.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
21.12.2018Procházková Tereza Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
9.1.2019Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS II H3 uhrazeno
7.1.2019Raušer Dominik Babí KIDS II H3 uhrazeno
11.1.2019Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
11.1.2019Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
2.2.2019Řeháková Klára KIDS II D4 uhrazeno
31.1.2019Rosůlek Matěj YourBody KIDS I H2 uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
4.2.2019Šabartová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
28.1.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
3.1.2019Saňák Denis OCR Runners Šumperk KIDS II H5 uhrazeno
3.2.2019Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
8.12.2018Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
28.11.2018Scheithauerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
28.11.2018Scheithauerová Ella KIDS I D2 uhrazeno
31.1.2019Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2018Seifertova Petra KIDS II D4 uhrazeno
30.1.2019Semeráková Michaela KIDS II D5 uhrazeno
24.1.2019Skalová Šarlota Az do cile KIDS I D2 uhrazeno
11.1.2019Šklíba Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
11.1.2019Šklíba Honza KIDS II H4 uhrazeno
25.1.2019Škudrna Ratibor Wild Hogs KIDS I H1 uhrazeno
15.11.2018Sládková Monika KIDS II D3 uhrazeno
16.1.2019Smutná Simonka Kobylnice KIDS II D3 uhrazeno
21.1.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
6.1.2019Sodomka Martin Babí KIDS II H4 uhrazeno
28.1.2019Soldán Jakub F F uhrazeno
21.1.2019Soldánová Ema KIDS I D2 uhrazeno
25.11.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
3.2.2019Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
23.1.2019Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I H2 uhrazeno
28.1.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
1.2.2019Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
29.11.2018Štveráková Karolína Atletika Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
12.1.2019Suchá Tereza gym jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
8.1.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
31.1.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
24.10.2018Šulc Tomáš Bakov N.J KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Šulc Filip Bakov nad Jizerou KIDS II H4 uhrazeno
10.1.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
1.2.2019Svatoš Adam KIDS II H3 uhrazeno
1.2.2019Svatošová Valerie KIDS I D1 uhrazeno
6.1.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
6.1.2019Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
3.2.2019Švejcar Marek KIDS II H3 uhrazeno
3.2.2019Švejcarová Lucie F F uhrazeno
9.1.2019Szczesny Bartek KIDS I H2 uhrazeno
9.1.2019Szczesny Borys KIDS I H2 uhrazeno
4.1.2019Tatoušek Jakub OCR RUNNERS ŠUMPERK KIDS II H3 uhrazeno
4.1.2019Tatoušková Anna OCR RUNNERS ŠUMPERK KIDS II D3 uhrazeno
30.11.2018Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Toman Karel KIDS I H2 uhrazeno
28.1.2019Tomíček David totostudio KIDS I H2 uhrazeno
28.1.2019Tomíčková Anna totostudio KIDS I D1 uhrazeno
29.1.2019Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 uhrazeno
7.12.2018Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H4 uhrazeno
19.1.2019Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
3.2.2019Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
3.2.2019Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
6.1.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
4.2.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
28.1.2019Urbánek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Valenta Kryštov KIDS II H4 uhrazeno
23.12.2018Vaněk Matěj Obklady Vaněk F F uhrazeno
9.1.2019Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
31.1.2019Veckova Klárka KIDS II D4 uhrazeno
3.2.2019Veletová Veronika TJ sokol kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
18.11.2018Veselý Michal KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2018Vincent jr. Oldřich F F uhrazeno
4.2.2019Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
20.12.2018Víšek Petr Kulíšci KIDS I H2 uhrazeno
20.12.2018Víšek Jan Kulíšci KIDS II H3 uhrazeno
24.1.2019Vlasák Šebastián KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2018Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2018Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
29.1.2019Vojta Martin KIDS II H5 uhrazeno
16.1.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
23.1.2019Volrábová Adélka JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
3.1.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.1.2019Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H3 uhrazeno
15.1.2019Záhorská Barbora KIDS II D3 uhrazeno
22.1.2019Zatřepálek Robert KIDS II H4 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2018Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I D2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.