Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN HK

Statistika přihlášených

Trať
GRGR191
FUNFUN9
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)52
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)43
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)37
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)30
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)11
TTýmy (čtyřčlenné)10
FFUN9
JZJuniorky (2002 - 2005)6
JMJunioři (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených200

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.1.2019Adamcová Eliška GR Z nezaplaceno
30.10.2018Antoš Radek Grady Run GR M2 31.10.2018
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M 15.11.2018
15.12.2018Baškovská Romana Holky z Vršovky GR Z2 18.12.2018
15.12.2018Baškovská Kateřina Holky z Vršovky GR Z 18.12.2018
24.10.2018Bednář Ladislav ALPA GR M 25.10.2018
28.12.2018Berková Simona #GLADIATORRACETEAM GR Z 31.12.2018
19.12.2018Buben Václav GR M 20.12.2018
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 21.11.2018
18.12.2018Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 21.12.2018
20.12.2018Černý Oldřich Mr. & Mrs. Black GR MIX 22.12.2018
Tým: Mr. & Mrs. Black↳ Černá Kateřina
24.10.2018Černý Jakub GR M 26.10.2018
30.12.2018Červinková Lucie Koronárka FUN F 31.12.2018
14.11.2018Chládek Luboš GR M2 15.11.2018
16.11.2018Chlíbek Lukáš GR M 19.11.2018
28.11.2018Chocholouš Tomáš GR M 4.12.2018
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 3.11.2018
15.12.2018Císařová Kristýna GR Z 17.12.2018
25.12.2018Coufal Ondřej Pilulka Athletic Team GR MIX 27.12.2018
Tým: Coufálci↳ Olejníková Bára
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z 30.10.2018
30.12.2018Darebná Petra Postavkolo.cz GR Z 8.1.2019
25.10.2018Demjanovič Tomáš GR M 30.10.2018
30.12.2018Dobešová Zuzana GR Z 31.12.2018
14.12.2018Dočekal Petr Elite Squad GR M 17.12.2018
14.12.2018Dočekal Pavel Elite Squad GR M 16.12.2018
27.10.2018Doležal Jan RunFórFun GR M 30.10.2018
27.10.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 3.11.2018
14.1.2019Drbohlavová Šárka GR Z 15.1.2019
22.12.2018Dvořáková Tereza GR MIX 27.12.2018
Tým: Bubobubo↳ Weissar Petr
22.11.2018Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX 23.11.2018
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
28.10.2018Filipová Lenka SRTG Česká Třebová GR Z 30.10.2018
2.11.2018Fišerová Petra GR Z 7.11.2018
25.10.2018Franc Jan GR M 26.10.2018
20.11.2018Greer Sydney GR MIX 20.11.2018
Tým: Sydošteam↳ Zezula Martin
14.12.2018Haklová Jana GR Z 15.12.2018
31.12.2018Hanuljaková Lucie NO BARBIE TEAM FUN F 5.1.2019
8.12.2018Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora GR Z 8.12.2018
30.12.2018Havrdová Aneta GR Z 31.12.2018
29.12.2018Hindráková Petra GR Z 31.12.2018
9.1.2019Hledík Jan FUN F 10.1.2019
5.11.2018Holub Vladimir Dobruska GR M2 12.11.2018
31.12.2018Hospodka Vojta SDH Letňany GR JM 4.1.2019
31.12.2018Hospodková Anna SDH Letňany GR JZ 4.1.2019
31.12.2018Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN F 4.1.2019
29.10.2018Hrubý Jiří GR M 7.11.2018
2.1.2019Hůďa Ondřej GR M 3.1.2019
8.11.2018Hušková Lucie GR Z 9.11.2018
10.11.2018Hyhlík František GR M 12.11.2018
31.12.2018Hýla Jan SDH Letňany GR M2 2.1.2019
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 30.10.2018
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 30.10.2018
29.10.2018Janouchová Viktorie GR Z 7.11.2018
29.10.2018Janouchová Martina GR Z2 7.11.2018
29.10.2018Janouchová Kateřina GR Z 7.11.2018
11.12.2018Jelínek Petr GR M2 11.12.2018
21.12.2018Jeřábek Martin GR M 27.12.2018
22.11.2018Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z 24.11.2018
14.1.2019Ježek Jakub Gauner club Jihlava GR M nezaplaceno
29.12.2018JIRKA Vojtěch GR JM 1.1.2019
30.12.2018Jordánová Petra Mapet GR MIX 31.12.2018
Tým: Mapet↳ Kostka MarekMapet
8.1.2019Jurajdová Lenka GR T 10.1.2019
Tým: Švihadla↳ Matečka Martin
↳ Marek Martin
↳ Hájková Michaela
2.1.2019Kábele Lukáš GR M2 3.1.2019
2.1.2019Kábeleová Alžběta GR Z 3.1.2019
29.12.2018Kališ Erik GR M 3.1.2019
23.12.2018Karasová Jana Ždimiators GR MIX 27.12.2018
Tým: Ždimiatorsneobsazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 26.10.2018
26.12.2018Klementová Barbora GLADIATORRACETEAM GR Z 27.12.2018
30.12.2018Kmetova Alena GR Z 1.1.2019
8.1.2019Kocian Tomáš GR MIX 11.1.2019
Tým: Kocíci↳ Kocianová Kristina
4.1.2019Kocourek Jakub GR M 8.1.2019
2.1.2019Koděra Jan GR M 3.1.2019
6.1.2019Kolenčík Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 8.1.2019
9.1.2019Kolínová Lucie GR Z 10.1.2019
30.10.2018Konečný Jaroslav GR M2 7.11.2018
21.12.2018Kopecký Aleš Altus Pons GR M2 22.12.2018
31.12.2018Kotrbáčková Ivana NO BARBIE TEAM FUN F 3.1.2019
31.12.2018Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN F 2.1.2019
2.1.2019Kouba Pavel GR M 3.1.2019
13.11.2018Kozová Markéta GR MIX 13.11.2018
Tým: Kozičkyneobsazeno
30.12.2018Krejčová Jana GR Z 3.1.2019
31.12.2018Křivková Martina GR JZ 3.1.2019
25.11.2018Kruliš Tomáš GR M 27.11.2018
19.12.2018Kubeček Martin GR MIX 20.12.2018
Tým: Paramedicsneobsazeno
30.12.2018Kubeček Ondřej GR M 31.12.2018
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 26.10.2018
30.10.2018Kukula Michal Skorolezci GR MIX 31.10.2018
Tým: Skorolezci↳ Kukulová NikolaSkorolezci
31.12.2018Kylar Martin GR M 7.1.2019
31.10.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX 1.11.2018
Tým: Vlaštovičky↳ Laštovičková Lenka
12.1.2019Linhartová Petra GR Z2 14.1.2019
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 7.11.2018
14.12.2018Mácha Rostislav GR M2 19.12.2018
14.12.2018Macola Pavel SRTG - Pardubice GR M2 15.12.2018
26.12.2018Manolevski Michael GR M2 2.1.2019
24.12.2018Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM GR M 27.12.2018
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M 1.1.2019
29.12.2018Martincová Kateřina JK Briliant - Petrovice GR Z 31.12.2018
31.12.2018Melicharová Hana GR MIX 2.1.2019
Tým: MeLisneobsazeno
31.12.2018Mikyska Václav GR M2 2.1.2019
13.12.2018Morávek Tomáš GR M2 18.12.2018
27.12.2018Morávková Monika JK Briliant - Petrovice GR Z 28.12.2018
31.12.2018Moupic Jan GR M2 7.1.2019
30.12.2018Mrázková Leona GR Z 31.12.2018
28.10.2018Müller Michal SRTG Česká Třebová GR M 7.11.2018
30.10.2018Nauš Robert GR M2 7.11.2018
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
13.12.2018Novotná Michaela GR MIX 15.12.2018
Tým: MíšaSven↳ Ebert Sven
14.1.2019Ochoc Thomas GR MIX nezaplaceno
Tým: TomJanet↳ Humlová Jana
3.12.2018Ondroušek Martin Predator Workout Brno GR MIX 10.12.2018
Tým: m+m↳ Trierová Monika
31.10.2018Ouředník Vít GR M 1.11.2018
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 30.10.2018
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z 7.11.2018
14.1.2019Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z 16.1.2019
31.12.2018Pašková Pavlína GR Z2 1.1.2019
24.11.2018Pavlát Josef GR M 27.11.2018
16.12.2018Pávová Gabriela Čápici GR Z2 19.12.2018
24.12.2018Pecková Dominika GR T 27.12.2018
Tým: Sebevražedný oddíl↳ Kopečková Denisa Sebevražedný oddíl
↳ Tichý JakubSebevražedný oddíl
neobsazeno
16.12.2018Pelc Martin PuK GR M 18.12.2018
31.12.2018Píšová Markéta JK Briliant - Petrovice GR Z 7.1.2019
3.1.2019Pleskot Jiří Elite Squad GR M 5.1.2019
27.12.2018Podaný Lubomír GR M 28.12.2018
29.11.2018Podivinskÿ Tomáš GR M 30.11.2018
16.12.2018Pospíchalová Kristýna Koronárka GR Z 19.12.2018
26.10.2018Pošvářová Eliška GR JZ 30.10.2018
26.12.2018Přecechtělová Martina GR Z 27.12.2018
15.12.2018Přibylová Petra Holky z Vršovky GR Z 18.12.2018
25.12.2018Průša Milan GR M 27.12.2018
4.11.2018Ráček Martin GR M 7.11.2018
28.12.2018Rapčan Ladislav GR M 31.12.2018
30.10.2018Říha Pavel Písecké Zmije GR MIX 31.10.2018
Tým: Písecké zmijeneobsazeno
23.12.2018Roztomilá Petra GR Z2 27.12.2018
19.12.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M 21.12.2018
20.11.2018Ryšánek Lukáš GR M 21.11.2018
28.10.2018Šabata Miloslav SRTG Česká Třebová GR M 30.10.2018
31.10.2018Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM GR MIX 1.11.2018
Tým: Speedy Ducks↳ Šafaříková KateřinaSpeedy Ducks
18.11.2018Šerf Jiří GR M2 19.11.2018
26.10.2018Shala Enver GR M 30.10.2018
16.12.2018Šmerda Pavel GR M2 18.12.2018
16.12.2018Šmerda Adam GR M 18.12.2018
30.12.2018Šmerdová Alexandra GR JZ 31.12.2018
6.1.2019Smetana Ondřej Elite Squad GR M 10.1.2019
14.1.2019Sotona Petr Kolín GR M2 16.1.2019
14.1.2019Špacírová Denisa GR Z 15.1.2019
14.12.2018Špalková Lucie GR Z 18.12.2018
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z 1.11.2018
28.11.2018Šteinerová Martina GR Z 29.11.2018
26.12.2018Stejskal David #GLADIATORRACETEAM GR T 27.12.2018
Tým: Kupředu!↳ Stejskalová Anna
↳ Siatková Anna
neobsazeno
31.10.2018Štembera Petr GR M 7.11.2018
31.10.2018Štemberová Věra GR Z 7.11.2018
20.11.2018Štěpán Petr LPL GR M2 21.11.2018
10.12.2018Strašrybka Tibor GR M 11.12.2018
14.12.2018Šubrová Hanka GR Z2 15.12.2018
5.12.2018Suchá Simona GR JZ 7.12.2018
22.12.2018Suchanová Martina GR MIX 24.12.2018
Tým: M+R↳ Soták Radek
5.12.2018Suchý Petr GR M2 10.12.2018
3.1.2019Sůra Milan GR M 4.1.2019
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 26.10.2018
27.11.2018Švajcrová Denisa GR Z 28.11.2018
14.12.2018Svatoňová Pavlína GR Z 15.12.2018
28.12.2018Svobodová Klára GR Z 31.12.2018
31.10.2018Tremmel Jakub GR M 7.11.2018
31.10.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
1.1.2019Trojan Jiří FUN F 7.1.2019
14.1.2019Urbánek Michal #GLADIATORRACETEAM GR M 16.1.2019
14.1.2019Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z 16.1.2019
25.10.2018Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team GR JZ 26.10.2018
7.1.2019Vegrichtová Jitka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 11.1.2019
24.11.2018Vejsal Matyáš Štíři v bahně GR MIX 26.11.2018
Tým: Štíři v bahně↳ Menoušková KarolínaŠtíři v bahně
17.11.2018Venzarová Martina GR Z2 22.11.2018
31.12.2018Vilinger Lukáš SDH Letňany GR M 1.1.2019
31.12.2018Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN F 1.1.2019
31.12.2018Vilingerová Lucie NO BARBIE TEAM FUN F 1.1.2019
21.12.2018Víšek Tadeáš GR M 27.12.2018
15.1.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
6.1.2019Vondroušová Barbora GR MIX 10.1.2019
Tým: Lišáci↳ Kovář Martin
28.12.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 31.12.2018
30.11.2018Zezula Martin GR M2 30.11.2018
7.11.2018Zima Jan GR M 7.11.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.