Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN HK

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II269
KIDS IKIDS I146
FF44
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200986
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201162
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200752
D3Dívky - rok narození 2008 - 200952
FKIDS FAMILY44
D4Dívky - rok narození 2006 - 200743
D2Dívky - rok narození 2010 - 201139
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201329
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200520
D5Dívky - rok narození 2004 - 200516
D1Dívky - rok narození 2012 - 201316
Celkem přihlášených459

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.3.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
24.3.2019Auersvald Daniel KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
13.2.2019Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
15.3.2019Batelková Eliška BEAST - OCR team KIDS I D2 uhrazeno
8.2.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
8.2.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
8.2.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
14.3.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
24.3.2019Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II H3 uhrazeno
20.2.2019Benová Terezka KIDS I D2 uhrazeno
20.2.2019Benová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Benschová Eliška Division Schlesien F F uhrazeno
19.3.2019Benschová Nela Division Schlesien KIDS I D2 uhrazeno
9.3.2019Berák Marek KIDS II H5 uhrazeno
25.3.2019Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
18.3.2019Berky Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Berky Adela KIDS II D4 uhrazeno
14.2.2019Berounský Martin KIDS II H5 uhrazeno
20.2.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
24.3.2019Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
24.3.2019Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS I D2 uhrazeno
24.3.2019Boháčová Kristýna JOUDRS KIDS II D3 uhrazeno
10.3.2019Bon Tomáš Tři čuníci KIDS II H3 uhrazeno
27.1.2019Břízková Anna Moravan Louňovice KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Brožová Adéla Joudrs KIDS II D3 uhrazeno
10.2.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
22.3.2019Bursová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2018Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Catala Maricel Miquel KIDS II D4 uhrazeno
13.3.2019Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
13.3.2019Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
18.12.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice KIDS I H2 uhrazeno
18.12.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice KIDS II H4 uhrazeno
18.3.2019Černovská Barbora KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
19.2.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
20.2.2019Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
10.3.2019Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.1.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
28.2.2019Čistá Kristýna F F uhrazeno
24.11.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
18.3.2019Čuda Jan SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019David Frantisek KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
24.3.2019Dědková Natálie TRIVIUM F F uhrazeno
12.1.2019DGHEIM FILIP KIDS II H4 uhrazeno
6.3.2019Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
6.3.2019Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
14.2.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
19.3.2019Dřevová Nela KIDS II D4 uhrazeno
24.3.2019Dubcová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
20.3.2019Ducháček Matěj Řetováci KIDS I H2 uhrazeno
20.3.2019Ducháček Vít Řetováci KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
5.3.2019Ďurech Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
10.2.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
16.12.2018Dvořáková Anežka KIDS II D3 uhrazeno
25.11.2018Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2018Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
23.3.2019Ellmrich Erik KIDS I H1 uhrazeno
19.3.2019Erben Miroslav KIDS I H2 uhrazeno
19.3.2019Erbenova Nikola KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Erbenova Monika KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Fajčík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
20.3.2019Farský Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
20.3.2019Farský Richard #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
25.3.2019Fišer Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Fišer Daniel KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Fišerová Anna KIDS II D5 uhrazeno
16.3.2019Fondrnaj Maxim KIDS II H3 uhrazeno
23.3.2019Franc Viktor KIDS II H4 uhrazeno
14.3.2019Franc Honzik SRTG Čelákovice F F uhrazeno
16.3.2019Francová Týna F F uhrazeno
16.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
11.2.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
24.3.2019Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Grýgera Alan S1A KIDS II H3 uhrazeno
13.1.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
13.1.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
24.3.2019Hackerová Anna KIDS II D4 uhrazeno
23.3.2019Hamáček Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
23.3.2019Hamáčková Anežka F F uhrazeno
23.3.2019Hamadová Nela KIDS II D4 uhrazeno
23.3.2019Hamadová Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
8.3.2019Haraga Šimon STG Kutná Hora F F uhrazeno
22.2.2019Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H2 uhrazeno
22.2.2019Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší F F uhrazeno
20.3.2019Havlová Bára KIDS I D1 uhrazeno
20.3.2019Havlová Adéla KIDS II D3 uhrazeno
27.2.2019Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
26.2.2019Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
18.3.2019Hercík Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
15.3.2019Hercík Matěj KIDS I H2 uhrazeno
6.3.2019Heřman Kristián KIDS I H1 uhrazeno
20.3.2019Hlava Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
20.3.2019Hlavová Veronika KIDS I D2 uhrazeno
3.1.2019Hlavsa Nikolas Bílý Újezd KIDS I H2 uhrazeno
21.3.2019Hoffmann Tobiáš Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
27.2.2019Hoffmannová Marianna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
23.2.2019Hofman Adam F F uhrazeno
25.3.2019Holan Matěj Holáňata KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D3 uhrazeno
13.3.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2018Horváthová Elizabeth KIDS I D1 uhrazeno
7.1.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
22.3.2019Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
21.3.2019Hron Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
12.2.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
12.2.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
12.2.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
11.3.2019Hušek Erik F F uhrazeno
11.3.2019Hušková Emma F F uhrazeno
12.2.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2018Hýla Jan SDH Letňany KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
15.3.2019Ižol Vojta KIDS II H4 uhrazeno
15.2.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
24.3.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
19.3.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Jirousek Adam KIDS I H1 uhrazeno
24.3.2019Johan Marek KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
17.2.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
17.2.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
25.3.2019Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H4 uhrazeno
13.12.2018Kalous Filip KIDS I H2 uhrazeno
13.12.2018Kalous Dominik KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
28.2.2019Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
28.2.2019Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
25.3.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
25.3.2019Kassl Matyáš Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Kaválek Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Kaválková Erika Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
27.2.2019Kejval Mikuláš KIDS II H4 uhrazeno
10.3.2019Kembická Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
10.3.2019Kembický Max KIDS I H1 uhrazeno
6.3.2019Khomová Viktorie F F uhrazeno
5.3.2019Klimeš Pavel KIDS II H5 uhrazeno
25.3.2019Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
16.12.2018Koblasa Jakub KIDS II H4 uhrazeno
3.3.2019Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I H1 uhrazeno
3.3.2019Kolářová Kateřina SK Vlaška KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
4.3.2019Komárek Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
7.3.2019Konšel Matyáš Spartans Vyškov F F uhrazeno
7.3.2019Konšelová Michaela Spartans Vyškov KIDS I D1 uhrazeno
13.2.2019Kopecká Kateřina Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
21.12.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Kopecký Václav Altus Pons KIDS II H3 uhrazeno
21.12.2018Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
2.3.2019Kopecký Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
25.3.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
22.3.2019Košatková Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
19.3.2019Kostovský Matěj TJ Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
16.3.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
16.3.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
9.3.2019Kotyková Nina KIDS II D5 uhrazeno
23.2.2019Koubek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Koudelova Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
20.3.2019Kozák Daniel Mountfield HK KIDS I H1 uhrazeno
20.3.2019Kozáková Kateřina Mountfield HK KIDS II D4 uhrazeno
28.2.2019Kracík Matěj KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
21.3.2019Krajíčková Natálie F F uhrazeno
21.3.2019Krajíčková Vanesa KIDS I D1 uhrazeno
10.2.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
10.2.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Kraus Jan KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Kraus Vojta KIDS I H1 uhrazeno
10.2.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
5.3.2019Krejčíková Amálie KIDS I D1 uhrazeno
5.3.2019Krejčíková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
17.3.2019Krejčíř Vladimír KIDS II H3 uhrazeno
14.2.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
23.3.2019Kroulík Oliver KIDS I H2 uhrazeno
23.3.2019Kroulíková Victoria KIDS I D1 uhrazeno
24.3.2019Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
20.3.2019Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
20.3.2019Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Kubištová Natálie KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Kultová Ludmila KIDS II D5 uhrazeno
18.3.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
8.1.2019Langer Ondřej gladiator race team KIDS I H1 uhrazeno
19.3.2019Langer Ondrej KIDS I H1 uhrazeno
18.3.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
20.3.2019Lelek Jan Trivium KIDS II H5 uhrazeno
20.3.2019Lelková Anežka Trivium KIDS I D2 uhrazeno
20.3.2019Lipavský Matěj F F uhrazeno
17.3.2019Lorencová Bára TRIVIUM KIDS I D2 uhrazeno
10.3.2019Macálová Viktorie Nella KIDS II D4 uhrazeno
18.2.2019Macek David KIDS II H4 uhrazeno
17.3.2019Macek Jakub TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
20.3.2019Mach Tomáš trivium KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2019Macháček Tomáš HO Stěžery KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2019Macháček Jakub HO Stěžery KIDS I H1 uhrazeno
6.3.2019Macháčková Lucie HO Stěžery KIDS I D2 uhrazeno
21.3.2019Maivaldová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
16.3.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
10.2.2019Martincová Markéta KIDS I D2 uhrazeno
10.2.2019Martinec Václav KIDS I H1 uhrazeno
25.3.2019Meierová Tereza TRIVIUM F F uhrazeno
25.3.2019Meierová Natálie TRIVIUM F F uhrazeno
13.3.2019Mihulka Matyáš MHK KIDS I H1 uhrazeno
25.3.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
11.2.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
18.3.2019Minařík Karel KIDS I H1 uhrazeno
18.3.2019Minařík Richard KIDS II H3 uhrazeno
14.2.2019Mišák Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
14.2.2019Mišák Adam KIDS II H5 uhrazeno
19.3.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
21.1.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Mlčoch Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
19.2.2019Mňuk Alex FC Probluz KIDS II H3 uhrazeno
21.2.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
23.3.2019Motlochová Helena F F uhrazeno
13.3.2019Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
10.2.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
13.3.2019Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
23.3.2019Munzar Maxmilián KIDS I H1 uhrazeno
27.2.2019Narbutaité Austéja KIDS I D2 uhrazeno
20.3.2019Nástraha Patrik Řetováci KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Naušová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Naušová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
3.3.2019Neckar Patrik KIDS II H3 uhrazeno
3.3.2019Neckarová Andrea KIDS I D2 uhrazeno
23.3.2019Netalová Izabela TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
12.2.2019Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS I H1 uhrazeno
12.2.2019Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS I D1 uhrazeno
28.11.2018Nikodím Michal KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
30.1.2019Novák Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
30.1.2019Novák Jakub KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2019Novák Matěj KIDS I H2 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
16.3.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
21.3.2019Novotná Rozálie Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
19.3.2019Novotná Beata TRIVIUM KIDS II D3 uhrazeno
21.3.2019Novotný David Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
21.3.2019Novotný Tobias Joudrs KIDS I H2 uhrazeno
19.3.2019Novotný Michal TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
20.3.2019Nyč Daniel KIDS II H4 uhrazeno
24.3.2019Olšavský Nikolas SRTG RK KIDS II H5 uhrazeno
13.3.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 uhrazeno
23.3.2019Ondrová Lucie SK Joudrs KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
19.3.2019Ouhrabka Šimon EGGER KIDS I H2 uhrazeno
1.3.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
14.3.2019Pajerová Ema KIDS II D4 uhrazeno
14.3.2019Pajerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
26.2.2019Palán Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2019Paleníková Mariana KIDS I D1 uhrazeno
13.2.2019Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
16.12.2018Páv Matouš Čápici KIDS II H3 uhrazeno
18.3.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
25.3.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
17.3.2019Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Pavlíková Ella KIDS II D3 uhrazeno
10.2.2019Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Pekárková Zuzana Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II D4 uhrazeno
16.12.2018Pelc Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
16.12.2018Pelcová Eliška KIDS I D1 uhrazeno
8.3.2019Peleška Martin KIDS II H5 uhrazeno
21.11.2018Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
21.11.2018Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
18.3.2019Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
22.3.2019Peťovská Nicol KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Petr Šimon JOUDRS KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Petráček Štěpán Kobylnice KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Petrová Pavla KIDS II D4 uhrazeno
19.3.2019Petrová Bára KIDS II D5 uhrazeno
16.3.2019Petrovický Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2019Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
14.2.2019Petschová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
12.2.2019Pivoňková Simona Gladiators KIDS I D1 uhrazeno
15.3.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
24.3.2019Pokorná Laura KIDS II D3 uhrazeno
20.2.2019Posolda Tomáš SC Jičín KIDS II H3 uhrazeno
20.2.2019Posolda Lukáš SC Jičín KIDS I H2 uhrazeno
20.1.2019Pospíchalová Emma F F uhrazeno
23.3.2019Pospíšil Daniel F F uhrazeno
23.3.2019Pospíšilová Aneta KIDS II D4 uhrazeno
24.3.2019Postlerová Beáta KIDS I D2 uhrazeno
26.10.2018Pošvářová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
22.3.2019Pour Štěpán JOUDRS Praha KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Preclík Pavel Sokol Lično KIDS II H4 uhrazeno
11.2.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
15.2.2019Procházka Daniel Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
21.3.2019Pršala Adam KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Raška Marek Lomnice KIDS II H5 uhrazeno
13.3.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Rejzek Daniel KIDS I H1 uhrazeno
25.3.2019Říčař Viktor HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Říčařová Nela F F uhrazeno
21.3.2019Říha Jan Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
25.3.2019Romito Anna KIDS II D3 uhrazeno
18.2.2019Rozsypalová Tereza #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
23.3.2019Rubešová Anna JOUDRS KIDS II D3 uhrazeno
9.2.2019Rudolf Marek Deep Sea KIDS II H4 uhrazeno
20.3.2019Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová KIDS II D4 uhrazeno
24.3.2019Rychlý Matěj Joudrs KIDS I H2 uhrazeno
24.3.2019Rychlý Ondřej Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
20.3.2019Salátová Šarlota SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
15.3.2019Sampford Henrika Marie HMS KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Santler Filip KIDS I H1 uhrazeno
24.3.2019Santler Adam KIDS I H2 uhrazeno
24.3.2019Santlerová Aneta KIDS II D3 uhrazeno
25.3.2019Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
21.1.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
15.3.2019Sedláček Jakub KIDS I H2 uhrazeno
15.3.2019Sedláčková Nikola F F uhrazeno
16.3.2019Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
16.3.2019Šestáková Elen F F uhrazeno
26.10.2018Shala Ayline KIDS I D2 uhrazeno
27.2.2019Šima Filip KIDS I H2 uhrazeno
27.2.2019Šima Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
20.3.2019Šimeček Jan KIDS II H4 uhrazeno
20.3.2019Šimečková Ella KIDS I D2 uhrazeno
19.3.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
22.3.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
20.2.2019Široká Valentína Treperendy KIDS II D4 uhrazeno
14.2.2019Skabelkina Violetta KIDS II D4 uhrazeno
14.3.2019Skalová Šarlota Az do cile KIDS I D2 uhrazeno
14.3.2019Šklíba Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
14.3.2019Šklíba Honza KIDS II H4 uhrazeno
22.3.2019Škopek David Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Škudrna Ratibor Wild Hogs KIDS I H1 uhrazeno
11.3.2019Škvor Mikuláš F F uhrazeno
11.3.2019Škvorová Zita F F uhrazeno
21.3.2019Slejška Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
3.3.2019Šmerda Vladan KIDS I H2 uhrazeno
28.2.2019Smolik Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
24.3.2019Smutná Simonka Kobylnice KIDS II D3 uhrazeno
11.2.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
13.3.2019Sojáková Barbora SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
28.2.2019Sondová Rita SVVAT KIDS II D5 uhrazeno
11.12.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
23.3.2019Součková Jana KIDS II D4 uhrazeno
19.3.2019Špalek Jáchym F F uhrazeno
30.10.2018Stalmacher Alex KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2018Stalmacherová Sofie KIDS II D3 uhrazeno
18.3.2019Steklá Barbora TJ Svitavy, z . s. KIDS II D3 uhrazeno
20.2.2019Štemberová Elen KIDS I D1 uhrazeno
31.10.2018Štěpán Ondřej LPL KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2018Štěpán Viktor LPL KIDS I H2 uhrazeno
12.3.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Strapek Petr KIDS II H5 uhrazeno
10.3.2019Štrup Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
10.3.2019Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II D3 uhrazeno
24.3.2019Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Štvrtecká Kateřina Over Obstacles KIDS I D2 uhrazeno
23.2.2019Suchá Tereza gym jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
23.2.2019Suchý Jaroslav F F uhrazeno
24.10.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.3.2019Šulc Sebastian KIDS I H2 uhrazeno
24.10.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.2.2019Šulc Vojtěch Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
14.3.2019Sunkovský Jiří KIDS II H3 uhrazeno
27.2.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
27.2.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
9.2.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
14.12.2018Svatoňová Karolína KIDS II D5 uhrazeno
19.3.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
19.3.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
25.3.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D3 uhrazeno
22.2.2019Szalay Maxim TJ Sokol HK KIDS I H1 uhrazeno
22.2.2019Szalay Oliver TJ Sokol HK KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Tajcnár Michal KIDS II H3 uhrazeno
18.3.2019Tajcnárová Eliška KIDS I D2 uhrazeno
17.3.2019Tamáš Jakub TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
10.2.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
23.3.2019Thiele Antonín FC HK KIDS II H3 uhrazeno
23.3.2019Thiele Ema TJ Sokol HK KIDS II D4 uhrazeno
21.3.2019Tichý Daniel KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Tillová Lucie KIDS II D5 uhrazeno
25.2.2019Toman Karel KIDS I H2 uhrazeno
24.3.2019Tomáš Ondřej trivium KIDS II H4 uhrazeno
23.3.2019Tomešková Tereza JOUDRS KIDS II D4 uhrazeno
29.1.2019Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Tošner Robin Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
13.3.2019Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
23.3.2019Trégl David KIDS II H3 uhrazeno
6.1.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
11.1.2019Tylš Nikolas HC YOUNG-TALENTS KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
14.1.2019Vala Tomáš SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Valachová Lucie Tereza Tj Lokomotiva Beroun KIDS II D4 uhrazeno
5.12.2018Valenta Kryštov KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Valentová Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
15.3.2019Valeš Jonáš KIDS II H4 uhrazeno
3.3.2019Vaněk Matěj KIDS II H5 uhrazeno
8.3.2019Vaněk Matěj Obklady Vaněk F F uhrazeno
3.3.2019Vaněk Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
19.3.2019Vašíčková Elena TRIVIUM F F uhrazeno
9.3.2019Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H1 uhrazeno
9.3.2019Vavruška David SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
9.3.2019Vavrušková Adéla SRTG Praha F F uhrazeno
19.3.2019Večerek Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
19.3.2019Večerková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
6.1.2019Vegrichtová Johana KIDS II D3 uhrazeno
16.1.2019Veselský Štěpán Bouráci Malšova Lhota KIDS II H5 uhrazeno
10.2.2019Vincent jr. Oldřich F F uhrazeno
16.3.2019Vitásek Jonáš KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2019Vízková Thea F F uhrazeno
28.2.2019Vízková Anna KIDS I D1 uhrazeno
15.3.2019Vlačiha Daniel TRIVIUM KIDS II H4 uhrazeno
15.3.2019Vlačiha Kristián TRIVIUM F F uhrazeno
23.3.2019Vlasák Šebastián KIDS II H3 uhrazeno
8.2.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
8.2.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
22.3.2019Vojáček Prokop KIDS II H3 uhrazeno
12.3.2019Vojáček Josef KIDS II H4 uhrazeno
12.3.2019Vojáček Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
22.3.2019Vojáčková Natálie KIDS II D4 uhrazeno
12.3.2019Vojáčková Tereza KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Vojta Martin KIDS II H5 uhrazeno
11.3.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
9.2.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
10.2.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.3.2019Vondraš Ladislav F F uhrazeno
25.3.2019Vondruška Václav KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Vondruška Jaroslav KIDS II H3 uhrazeno
14.3.2019Vontor Patrik KIDS II H3 uhrazeno
12.12.2018Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II H3 uhrazeno
24.3.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
25.3.2019Zapadlová Johana KIDS II D5 uhrazeno
21.3.2019Zápotocká Kristýna SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
25.3.2019Žatečková Natálie STG Rychnov nad Kněžnou KIDS II D5 uhrazeno
23.3.2019Zavoralova Alenka KIDS II D4 uhrazeno
23.3.2019Zavoralová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
23.1.2019Ždila Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.2.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
16.3.2019Žižková Klára KIDS II D3 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.