Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - TANKODROM MILOVICE - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR133
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)42
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)32
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)16
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)13
JMJunioři (2002 - 2005)3
JZJuniorky (2002 - 2005)3
Celkem přihlášených133

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.10.2018Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
12.11.2018Beran Lukáš LEGO GR M uhrazeno
7.1.2019Berka Milan REBELS 766 GR M2 uhrazeno
3.1.2019Blažková Helena CEE Logistics GR Z uhrazeno
21.3.2019Bojtarová Karina GR Z nezaplaceno
19.12.2018Buben Václav GR M uhrazeno
9.2.2019Bubeníček Leoš GR M uhrazeno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
29.11.2018Chocholouš Tomáš GR M uhrazeno
1.1.2019Cihlářová Kateřina GR Z uhrazeno
27.1.2019Cingrošová Alice Osmička GR Z2 uhrazeno
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
14.2.2019Danihel Petr NVS GR M uhrazeno
20.1.2019Dlouhá Denisa #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM.↳ Dlouhý MartinŽelvy na úprku
20.1.2019Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.1.2019Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM
11.3.2019Došková Lenka GR Z uhrazeno
8.3.2019Fejtek Jakub Pierburg Team GR M uhrazeno
17.1.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: K&M Fénix Plzeň↳ Fencl Miroslav
8.2.2019Fryštacká Simona Plešouni GR Z uhrazeno
13.3.2019Grau Jakub Postřelmov GR M uhrazeno
10.3.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
22.2.2019Hanzalova Tereza GR Z uhrazeno
14.11.2018Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
23.11.2018Hnát Petr GR M uhrazeno
8.3.2019Houfek David Pierburg team GR M uhrazeno
26.11.2018Hrách Lukáš GR M uhrazeno
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
22.3.2019Janda Tomáš Městská policie GR M nezaplaceno
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
11.2.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
10.3.2019Kačírková Květa Ždimiators GR Z uhrazeno
15.3.2019Kališ Erik GR M uhrazeno
22.3.2019Kamaryt František MP GR M nezaplaceno
9.3.2019Karychová Eva GR Z2 uhrazeno
25.10.2018Kazda Dan Lišáci GR M2 uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
25.12.2018Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.2.2019Klimeš Pavel GR JM uhrazeno
22.2.2019Klimeš Stanislav GR M2 uhrazeno
20.1.2019Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX uhrazeno
Tým: ŽELVY NA ÚPRKU ↳ Kolomá Kateřina Karla Kolomá
20.1.2019Kobosilová Alena Želvy na úprku GR Z2 uhrazeno
22.2.2019Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
23.11.2018Kouřil Václav GR M uhrazeno
11.3.2019Král Václav želvičky GR M2 uhrazeno
14.2.2019Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M uhrazeno
8.3.2019Křivohlavý Radek Pierburg Team GR M uhrazeno
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.12.2018Lochmanová Lucie 2hasance GR Z uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
22.3.2019Mencová Petra GR Z nezaplaceno
9.2.2019mervart Jiří GR M uhrazeno
29.1.2019Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
8.3.2019Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
23.12.2018Mlynařík Josef GR M2 uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
11.3.2019Mrhal Vladimír želvičky GR MIX uhrazeno
Tým: Želvičky↳ Roštášová Eliškaželvičky
11.3.2019Mrhal Ondra želvičky GR JM uhrazeno
22.3.2019Mrhálková Ludmila GR JZ nezaplaceno
11.2.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
8.3.2019Němec David Pierburg Team GR M uhrazeno
21.3.2019Nezbedová Marie GR Z nezaplaceno
17.1.2019Novák Lukáš Sičáci GR MIX uhrazeno
Tým: Sičáci ↳ Chaloupková KateřinaKačenka & Jarda
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
20.2.2019Nováková Nikol Buřtguláš GR JZ uhrazeno
22.3.2019Novotná Diana GR Z2 nezaplaceno
20.3.2019Novotný Jan GR M nezaplaceno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
6.3.2019Pavčová Sandra GR Z uhrazeno
21.3.2019Pešková Tereza GR Z uhrazeno
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
30.1.2019Pospíchal Jan Koronárka GR MIX uhrazeno
Tým: Pospovci↳ Pospíchalová KristýnaKoronárka
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
11.2.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
31.12.2018Procházková Monika 2haSance GR Z uhrazeno
9.2.2019Prokop Petr GR M2 uhrazeno
18.1.2019Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
15.3.2019Provazníková Veronika #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
6.2.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
19.12.2018Reiser Martin GR M uhrazeno
19.12.2018Reiserová Kristýna GR Z uhrazeno
2.2.2019Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
21.3.2019Rjabi Matyáš GR M nezaplaceno
22.2.2019Rylková Kateřina OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
27.2.2019Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: IAODG↳ Dlouhý PetrIDPD
17.1.2019Sičáková Gabriela Sičáci GR MIX uhrazeno
Tým: Řezáčovi↳ Řezáč Jaroslav
7.2.2019Šindelářová Tereza GR Z uhrazeno
5.11.2018Šircová Pavlína Lišáci GR Z2 uhrazeno
7.11.2018Skálová Jana Lišáci GR Z2 uhrazeno
8.2.2019Slaninová Nikol Team R39 GR Z uhrazeno
17.1.2019Smutná Veronika Kobylnice GR MIX uhrazeno
Tým: Run Magazine Team↳ Smutný MartinKobylnice
20.3.2019Špimr Ondřej GR M nezaplaceno
16.3.2019Špiroch Lukáš GR M uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
27.1.2019Srbová Lenka Osmička GR Z2 uhrazeno
28.12.2018Steinbachová Tereza GR Z uhrazeno
15.3.2019Štěpničková Dominika GR JZ nezaplaceno
16.3.2019Stiska Petr GR M uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
10.3.2019Šumeldová Magdalena Ždimiators GR Z uhrazeno
14.3.2019Švarcová Ilona Spartan gym GR MIX uhrazeno
Tým: MaIneobsazeno
31.10.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
14.2.2019Terberová Táňa Buřtguláš GR Z uhrazeno
10.2.2019Urban František GR M2 uhrazeno
1.3.2019Vacek Jiří GR M uhrazeno
4.3.2019Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
7.2.2019Váradiová Barbora GR Z uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
11.3.2019Veselá Marie želvičky GR Z2 uhrazeno
5.11.2018Vlčková Lída Lišáci GR Z2 uhrazeno
11.3.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
28.2.2019Volšická Barbora Gladiatorraceteam GR Z uhrazeno
10.3.2019Vrbová Hana Ždimiators GR Z uhrazeno
8.3.2019Wünsch Petr Pierburg Team GR M uhrazeno
14.1.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.