Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE/ORIGINAL - TANKODROM MILOVICE - neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR229
FUNFUN4
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)67
MMuži do 39 let (2001 - 1980)55
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)36
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)32
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)21
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)15
FFUN4
JZJuniorky (2002 - 2005)3
Celkem přihlášených233

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.1.2019Ambrozi Štefan GR T uhrazeno
Tým: Držky v blátě↳ Petrová Zuzana
↳ Svoboda Lukáš
neobsazeno
10.2.2019Andělová Ivana GR Z uhrazeno
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M uhrazeno
24.1.2019Bartoníček Jan Prostě tým! GR M2 uhrazeno
27.12.2018Bartošová Andrea GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Bednář Petr GR M uhrazeno
31.10.2018Bednář Ladislav ALPA GR M uhrazeno
31.10.2018Bendová Petra GR MIX uhrazeno
Tým: Bendovineobsazeno
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
15.2.2019Beránek Martin GR MIX uhrazeno
Tým: Krocaní Komando↳ Novotná Eliška
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
3.3.2019Bogač Jaroslav GR M2 uhrazeno
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M uhrazeno
10.2.2019Bohatá Marie GR Z uhrazeno
30.10.2018Bohatý Martin GR M uhrazeno
8.11.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
25.1.2019Brýna Leoš #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
26.12.2018Brzobohaty Jiri GR M2 uhrazeno
11.1.2019Bukovská Jitka GR Z2 uhrazeno
1.3.2019Burda Jiří GR M uhrazeno
1.12.2018Čáka Petr GR M uhrazeno
30.12.2018Černoch Marek GR M2 uhrazeno
5.11.2018Círek Jan GR MIX uhrazeno
Tým: Institute of TOG↳ Ondysová Veronika
14.1.2019Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
24.10.2018Cvrčková Helena GR Z uhrazeno
31.1.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
31.1.2019Darebný Filip SKP Maják GR M uhrazeno
30.10.2018Dobrovolná Lucie GR Z uhrazeno
29.10.2018Dobrovolný Filip GR M uhrazeno
31.12.2018Dobruský Jaromír Sexy bonbónky GR M2 uhrazeno
30.12.2018Drhlík Zbyněk Milovičtí běžci GR T uhrazeno
Tým: Primátoři↳ Drhlik David
↳ Netík PetrPrimátoři
↳ Kubeček Daniel
31.10.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M uhrazeno
14.3.2019Eret Roman Netáhla GR T uhrazeno
Tým: Netáhla↳ Šmejkal MartinNetáhla
↳ Kvapil JakubNetáhla
↳ Hlíza DavidNetáhla
13.11.2018Fortelka Jiří GR M uhrazeno
25.10.2018Franc Jan GR M uhrazeno
12.12.2018Gabriel Jan GR M uhrazeno
10.2.2019Gazárková Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
15.12.2018Hakenová Kateřina Funkční trénink Milovice GR Z2 uhrazeno
5.3.2019Havelková Renata GR Z2 uhrazeno
30.12.2018Havrdová Aneta GR Z uhrazeno
18.3.2019Hladík Stanislav GR M2 uhrazeno
24.10.2018Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.11.2018Hrdličková Cecílie GR JZ uhrazeno
26.11.2018Hrdoušek Filip GR M uhrazeno
11.1.2019Hroník Jaroslav Viakom GR T uhrazeno
Tým: Viakom 1↳ Racek TomášViakom
↳ Jungwirth MiroslavViakom
neobsazeno
27.2.2019Hubinger Tomáš SRTG České Budějovice GR M uhrazeno
14.2.2019Hurajová Veronika OHS GR Z uhrazeno
4.2.2019Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M uhrazeno
6.2.2019Hýblová Kateřina GR Z2 uhrazeno
5.12.2018Janda Pavel GR MIX uhrazeno
Tým: Koblížci↳ Jandová Adéla
23.3.2019Janovská Dana GR Z nezaplaceno
31.10.2018Jelínek Miloš GR M uhrazeno
10.2.2019Jelínková Tereza GR MIX uhrazeno
Tým: Spanilá koťátka↳ Wichera Adam
18.3.2019Jenčík Jan GR M uhrazeno
1.3.2019Jenčík Petr Praha GR M2 uhrazeno
1.3.2019Kalivoda Jakub GR M uhrazeno
16.11.2018Karanská Hana GR Z uhrazeno
12.12.2018Kašpar Marián GR M uhrazeno
25.10.2018Kašpar David OCR TEAM Pardubice GR T uhrazeno
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
30.10.2018Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.1.2019Kedršt Daniel SRTG Kolín GR T uhrazeno
Tým: SRTG Kolín↳ Šafránek MichalSRTG Kolín
↳ Turek MartinSRTG Kolín
neobsazeno
19.2.2019Kmoch Michal GR M uhrazeno
19.2.2019kmoch Škodova Linda Boxing podebrady GR Z2 uhrazeno
6.1.2019Kocourek Martin GR M2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 uhrazeno
24.10.2018Kopecký David GR M2 uhrazeno
11.3.2019Kordík František Sport Most - krasobruslení GR M uhrazeno
31.10.2018Koza Roman GR M2 uhrazeno
12.3.2019Králík Petr GR M uhrazeno
4.3.2019Krivčík Jan GR M uhrazeno
26.12.2018Kroutil Roman #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
9.11.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z uhrazeno
14.3.2019Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 nezaplaceno
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ uhrazeno
8.12.2018Kufová Jarka GR Z uhrazeno
30.10.2018Kupka Petr GR M uhrazeno
16.11.2018Lamač Milan GR T uhrazeno
Tým: Worms↳ Lamacova Radka
↳ Lamačová Lucie
↳ Strnadová Lucie
10.2.2019Liška Martin GR M uhrazeno
21.2.2019Lofajova Jitka Lofici GR Z2 uhrazeno
19.12.2018Lončák Andrej GR M uhrazeno
9.11.2018Lukeš Vladimír Varovi legie GR M uhrazeno
21.3.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
21.1.2019Magušin Peter GR M2 uhrazeno
10.12.2018Malá Marie Maxáci GR Z uhrazeno
28.1.2019Maneth Petr GR M uhrazeno
28.1.2019Manethová Jana GR Z uhrazeno
27.10.2018Marek Jiri Jersey team GR M uhrazeno
31.1.2019Mašek Marek GR M uhrazeno
7.3.2019Matysová Kristýna GR T uhrazeno
Tým: Růžoví jednorožci↳ Krinertová Nikola
↳ Veruněk Patrik
↳ Glos Michal
4.1.2019Mikulecký Jan GR T uhrazeno
Tým: Ženich a nevěsta↳ Zimová Jana
↳ Škvor Vojtěch
↳ Blum Niels
3.12.2018Milotová Petra GR Z uhrazeno
12.12.2018Mišáková Kristýna GR Z uhrazeno
20.12.2018Míšek Tomáš GR T uhrazeno
Tým: Tak třeba...↳ Míšek Michal
↳ Míšková Lucie
↳ Francová Barbora
31.12.2018Moupic Jan GR MIX uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová ŠárkaRUN OR DIE
11.1.2019Mrkáček Aleš Viakom GR T uhrazeno
Tým: Viakom 2↳ Látal Janviakom
↳ Ouda MartinViakom
↳ Mrkáček VladimírViakom
14.1.2019Novák Vit čvacht GR M2 uhrazeno
25.12.2018Novák Jan Tvoje bába GR MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
14.1.2019Novák Ota čvacht GR M2 uhrazeno
14.1.2019Novák Michal čvacht GR M2 uhrazeno
12.2.2019Novosel Mario TuS Feldbach GR M2 uhrazeno
23.2.2019Novotná Petra Totální katastrofy GR T uhrazeno
Tým: Totální katastrofy↳ Kočárková RadkaTotální katastrofy
↳ Černá SoňaTotální katastrofy
↳ Burianková Tereza Totální katastrofy
2.3.2019Nykodým Richard GR M2 uhrazeno
19.12.2018Ohem Jan GR T uhrazeno
Tým: ONMB_doktoři↳ Dědková Eva
↳ Andrýsková Zuzana
↳ Čáslavský Petr
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
14.2.2019Pacola Milan GR M uhrazeno
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
21.3.2019Pecharová Aneta SRTG Kolín GR Z uhrazeno
18.3.2019Pengl Tomáš GR M uhrazeno
30.10.2018Pešková Alena GR Z2 uhrazeno
5.11.2018Petřek Pavel GR M uhrazeno
25.10.2018Pevný Jan GR M2 uhrazeno
31.12.2018Plešner Michal MPplast Elite Team GR M uhrazeno
4.2.2019Pokorná Kateřina Predator Workout Brno GR Z uhrazeno
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ uhrazeno
18.3.2019Pošvová Iveta SRTG Pipi a spol. GR T nezaplaceno
Tým: SRTG Pipi a spol.neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.10.2018Pravdová Petra GR Z uhrazeno
31.10.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
31.10.2018Renčová Alena GR Z uhrazeno
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 uhrazeno
27.12.2018Řihout Roman SRTG Brandýs nad Labem GR M2 uhrazeno
18.12.2018Roessler Tomáš GR T uhrazeno
Tým: supEraci↳ Turský Juraj
↳ Panovský Zbyněk
↳ Betlach Jan
18.3.2019Roulichová Jana GR T uhrazeno
Tým: Kudy Kam↳ Janas Lukas
↳ Roulich Jan
↳ Simek Lukas
30.12.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
22.2.2019Rylková Kateřina OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Sajfrtová Kateřina NO Barbie Team FUN F uhrazeno
25.2.2019Samseli Veronika KOmety GR Z uhrazeno
31.12.2018Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk GR M2 uhrazeno
13.2.2019Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Gladiátoři↳ Šašek Matěj#GLADIATORRACETEAM
28.11.2018Scheithauer Marek GR M2 uhrazeno
26.10.2018Shala Enver GR M uhrazeno
20.3.2019Šinkovská Olga SPORTVISIO TEAM GR Z2 nezaplaceno
30.12.2018Skvanova Alena GR MIX uhrazeno
Tým: VA↳ Skvan Vladimir
15.11.2018Sládek Jaroslav GR M2 uhrazeno
30.12.2018Slavík Michal GR M2 uhrazeno
30.12.2018Slavíková Zuzana RRRrrr! GR Z2 uhrazeno
8.12.2018Smutná Veronika Kobylnice GR Z uhrazeno
8.12.2018Smutný Martin Kobylnice GR M uhrazeno
31.10.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 uhrazeno
28.1.2019Sonda Martin SVVAT GR T uhrazeno
Tým: SVVATneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 uhrazeno
9.12.2018Soviš David GR M uhrazeno
10.2.2019Šťastná Kysilková Eliška GR Z uhrazeno
15.2.2019Štěpán Martin GR MIX uhrazeno
Tým: Při-ště↳ Přikrylová Michaela
26.11.2018Štěpánek Radim GR M uhrazeno
10.2.2019Štěpánková Tereza GR Z uhrazeno
14.2.2019Štětinová Soňa OHS GR Z uhrazeno
13.3.2019Suk Lukáš GR M uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 uhrazeno
6.3.2019švec luboš GR M uhrazeno
31.10.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
8.12.2018Tobolová Monika GR Z uhrazeno
27.12.2018Tököly Filip STG Brandýs nad Labem GR M uhrazeno
30.10.2018Toman Miloš GR M uhrazeno
4.3.2019Tomčala David FUN F uhrazeno
4.3.2019Tomčalová Tereza Tomčalovi a Trojan FUN F uhrazeno
2.1.2019Trojan Jiří FUN F uhrazeno
24.10.2018Tužil Jiří GR T uhrazeno
Tým: Funteam↳ Pláničková Lenka
↳ Jechort Tomáš
↳ Borecký Jan
1.3.2019Ulbrichová Šárka GR Z uhrazeno
6.3.2019Vaněk Jakub GR T uhrazeno
Tým: Vaňkovi a koblížci↳ Vaňková IvaFit club milbe
↳ Doleček Jakub
↳ ŽILÍK Vojtěch
4.3.2019Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
9.3.2019Vavrušková Veronika SRTG Praha GR Z2 uhrazeno
16.2.2019Veselý Marek GR M2 uhrazeno
14.1.2019Vlasák Aleš Ždimiators GR M uhrazeno
24.2.2019Voříšek Luděk Skorpion GR M uhrazeno
24.11.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
13.3.2019Weinerová Ilona GR Z2 uhrazeno
27.2.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
14.1.2019Ždímal Michal Ždimiators GR MIX uhrazeno
Tým: Ždimiators↳ Karasová JanaŽdimiators
31.10.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 uhrazeno
13.12.2018Zítka Václav GR M2 uhrazeno
8.12.2018Zítková Veronika GR Z2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.