Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - TANKODROM MILOVICE - neděle

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II425
KIDS IKIDS I259
FF80
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 2009109
H2Chlapci - rok narození 2010 - 2011107
H4Chlapci - rok narození 2006 - 2007103
FKIDS FAMILY80
D2Dívky - rok narození 2010 - 201173
D3Dívky - rok narození 2008 - 200970
D4Dívky - rok narození 2006 - 200762
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201353
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200542
D5Dívky - rok narození 2004 - 200539
D1Dívky - rok narození 2012 - 201326
Celkem přihlášených764

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.4.2019Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D3 uhrazeno
30.4.2019Andel Marek KIDS I H1 uhrazeno
30.4.2019Andel Jakub KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019Andrt Štěpán KIDS II H3 nezaplaceno
24.4.2019Antl Daniel F F uhrazeno
24.4.2019Antlová Eliška F F uhrazeno
20.4.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Baier Daniel F F uhrazeno
27.4.2019Balcar Jiří CHEMI KIDS II H4 uhrazeno
26.3.2019Bánská Michaela KIDS I D1 uhrazeno
14.2.2019Baťka Petr Jan KIDS II H4 uhrazeno
8.2.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
8.2.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
8.2.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
10.4.2019Bednář Kryštof Bedýnky F F uhrazeno
10.4.2019Bednář Vojtěch Bedýnky KIDS I H1 uhrazeno
10.4.2019Bednářová Klára Bedýnky KIDS I D1 uhrazeno
10.4.2019Belyuš Matyáš Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
26.4.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Benda Jiří Fit-klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2018Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
26.4.2019Benešová Denisa KIDS I D2 uhrazeno
6.3.2019Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
28.4.2019BENISCH David KIDS II H4 uhrazeno
28.4.2019Beránek Jiří KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
27.4.2019Berný Marek KIDS I H2 uhrazeno
7.4.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
18.4.2019Blažek Tomáš F F uhrazeno
18.4.2019Blažková Adéla KIDS I D1 uhrazeno
17.4.2019Boháč Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
10.3.2019Bohm David KAPEBAJA TEAM KIDS II H4 uhrazeno
7.4.2019Borčová Šarlotka SRTG KLADNO F F uhrazeno
9.4.2019Borovičková Viktorie STG Mladá Boleslav KIDS I D2 uhrazeno
9.4.2019Bortlíková Eliška TKD Pečky KIDS II D4 uhrazeno
18.3.2019Brenka Erik F F uhrazeno
18.3.2019Brenka Alex KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Březina Pavel F F uhrazeno
27.1.2019Břízková Anna Moravan Louňovice KIDS II D3 uhrazeno
28.4.2019Brožek Ondřej RRRrrr! KIDS II H3 uhrazeno
30.4.2019Brožková Marie KIDS II D5 uhrazeno
26.12.2018Brzobohatá Anička KIDS II D3 uhrazeno
26.12.2018Brzobohatá Eliška KIDS II D3 uhrazeno
6.4.2019Buben Jan KIDS II H4 uhrazeno
26.4.2019Buček Ondra YourBody KIDS I H2 uhrazeno
5.4.2019Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019Buďárek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
26.4.2019Buďárková Laura KIDS I D2 uhrazeno
12.4.2019Bukovský Adam Spartan Kolín F F uhrazeno
11.1.2019Bukovsky Adam KIDS II H4 uhrazeno
25.4.2019Burdová Anika GYMPRA KIDS II D5 uhrazeno
30.4.2019Bureš Hynek KIDS II H4 uhrazeno
30.4.2019Bureš Adam KIDS I H1 nezaplaceno
29.4.2019Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D1 uhrazeno
25.11.2018Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
7.4.2019Cabrnochová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
14.4.2019Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
14.4.2019Čapková Anna Sofie #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
14.4.2019Čapková Claudie KIDS II D4 uhrazeno
23.4.2019Cédl Jiří KIDS I H2 uhrazeno
14.2.2019Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
25.4.2019Čermák Denis KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2019Čermáková Johana KIDS I D1 uhrazeno
28.3.2019Černá Kristýna F F uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura SUN SKI ACADEMY KIDS II D3 uhrazeno
30.12.2018Černoch Marek KIDS II H3 uhrazeno
28.3.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
19.3.2019Charvát Ondřej KIDS II H5 uhrazeno
19.3.2019Charvatova Kristina KIDS II D5 uhrazeno
28.3.2019Chlouba Tomáš KIDS I H1 uhrazeno
4.4.2019Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
15.4.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Chrastná Kristýna SRTG Teplice KIDS II D5 uhrazeno
25.11.2018Chrástný Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
11.4.2019Chvojková Anna Chvojini KIDS II D4 uhrazeno
11.4.2019Chvojková Ema Chvojini KIDS II D4 uhrazeno
26.4.2019Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.4.2019Cingroš Filip KIDS II H5 uhrazeno
3.4.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Čížek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
27.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
28.4.2019Čížek Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
30.4.2019Čmejrková Emma KIDS II D3 uhrazeno
3.4.2019Cosentino Marco KIDS II H4 uhrazeno
24.4.2019Čudová Agáta Týpci na prknech KIDS II D5 uhrazeno
23.3.2019Daněčková Silvie KIDS II D4 uhrazeno
19.4.2019Daníček Victor Dílce Gang F F uhrazeno
18.4.2019Danicek Vaclav KIDS II H3 uhrazeno
24.4.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
1.5.2019Dedek Ondřej KIDS I H1 nezaplaceno
21.3.2019Deif Jusef ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I H2 uhrazeno
21.3.2019Deif Samer ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I H2 uhrazeno
21.3.2019Deif Karim ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
14.2.2019Dobruský Daniel Sexy bonbonky KIDS I H2 uhrazeno
24.2.2019Dobšová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
10.1.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
28.4.2019Doležal TIMON KIDS I H2 uhrazeno
1.5.2019Domácí Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
1.5.2019Dominová Anika KIDS II D4 uhrazeno
1.4.2019Dosedla Vojtěch Nymburk KIDS I H2 uhrazeno
1.4.2019Dosedlová Jolana Nymburk KIDS II D3 uhrazeno
19.4.2019Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
19.4.2019Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
14.4.2019Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II H3 uhrazeno
19.4.2019Duchková Terezie KIDS I D2 uhrazeno
13.4.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2019Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II D5 uhrazeno
13.4.2019Dvořák Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
6.4.2019Dvořák Adam F F uhrazeno
10.12.2018Dvořák Lukáš Bahňáci KIDS II H4 uhrazeno
10.12.2018Dvořáková Barbora Bahňáci KIDS II D5 uhrazeno
10.4.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
27.4.2019EISNER Honza KIDS II H5 uhrazeno
27.4.2019EISNER Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Exner Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
3.4.2019Exnerová Petra KIDS I D2 uhrazeno
19.3.2019Fajglová Šárka Sokol Cítov KIDS I D1 uhrazeno
19.3.2019Fajglová Anna Sokol Cítov KIDS I D2 uhrazeno
24.4.2019Farský Richard #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
24.4.2019Farský Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Fefková Terezie KIDS II D3 uhrazeno
23.4.2019Fefková Sofie KIDS I D2 uhrazeno
3.4.2019Fiala Martin Bouchači KIDS II H4 uhrazeno
10.3.2019Fiedler Bedřich KIDS I H2 uhrazeno
30.1.2019Flanderová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
30.1.2019Flanderová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
26.3.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
26.3.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
3.11.2018Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
28.4.2019Fořtová Anežka Liberec KIDS II D3 uhrazeno
12.4.2019Fott Marek Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
17.4.2019Franc Honzik SRTG Čelákovice F F uhrazeno
16.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
2.4.2019Francová Týna F F uhrazeno
5.4.2019Frdlík Jan KIDS II H4 uhrazeno
5.4.2019Frdlík Jakub KIDS II H4 uhrazeno
25.4.2019Freslová Natálie GYMPRA KIDS II D5 uhrazeno
25.4.2019Freslová Adéla GYMPRA KIDS II D3 uhrazeno
22.4.2019Frouz Matěj OCRA Junior CZ KIDS I H1 uhrazeno
22.4.2019Frouz Vojtěch F F uhrazeno
18.12.2018Geist Patrik KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Gerhát Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.11.2018Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.4.2019Glaser Slávek SK Joudrs Praha KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Glaserová Sofie KIDS I D1 uhrazeno
7.11.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
3.4.2019Görglová Kateřina Team Slivenec KIDS II D3 uhrazeno
3.4.2019Görglová Karolina SC Radotín KIDS II D5 uhrazeno
20.4.2019Gramelová Natalka SRTG Čelákovice F F uhrazeno
19.4.2019Grechishin Sasa KIDS II H5 uhrazeno
5.4.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
2.4.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
2.4.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Haizlerová Mia KIDS I D1 uhrazeno
17.4.2019Halíková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
17.4.2019Halíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
30.11.2018Haluška Adam KIDS II H5 uhrazeno
4.2.2019Haluška Šimon KIDS I H1 uhrazeno
28.4.2019Hamadová Nela KIDS II D4 uhrazeno
28.4.2019Hamadová Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
3.4.2019Hampl David Team Slivenec KIDS II H4 uhrazeno
10.2.2019Hanák Matěj KIDS II H4 uhrazeno
11.3.2019Harcek Tobias KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Hartlová Majda KIDS II D3 nezaplaceno
25.4.2019Hašek Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
21.4.2019Havel Matěj Novovesan KIDS II H4 uhrazeno
21.4.2019Havel Antonín Novovesan KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Havlíček ml. Jaroslav Hřiště Chutnovka KIDS I H2 uhrazeno
18.12.2018Havlíčková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
1.5.2019Havránek Michal KIDS I H2 nezaplaceno
29.4.2019Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
20.4.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Hejl Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Hejnal Kuba Hejny team KIDS II H3 uhrazeno
15.4.2019Hejnal Honza Hejny team KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Hejnalova Lucinka Hejny team KIDS I D1 uhrazeno
24.4.2019Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
22.4.2019Helclová Isabel F F uhrazeno
22.4.2019Helclová Noemi F F uhrazeno
3.4.2019Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
9.4.2019Herink Petr Herman´s kluk KIDS II H4 uhrazeno
18.3.2019Hladík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
23.3.2019Hladíková Adéla OKSSAZ KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Hloušek Samuel KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Holub Jan KIDS II H4 uhrazeno
23.4.2019Holubová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
29.1.2019Honzů Matěj Gladiators Kralupy KIDS I H1 uhrazeno
16.4.2019Horák Matouš Srtg Mladá Boleslav KIDS I H2 uhrazeno
14.1.2019Horák Filip KIDS II H3 uhrazeno
26.3.2019Horáková Sára KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
7.4.2019Hornych Matyáš M&S KIDS II H3 uhrazeno
14.4.2019Houdek Marek KIDS I H2 uhrazeno
16.4.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
25.11.2018Hrdlička Nikos KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2018Hrdlička Tobík KIDS II H3 uhrazeno
11.3.2019Hrebičíková Natálie želvičky KIDS II D4 uhrazeno
28.4.2019Hromas Magdaléna KIDS II D5 uhrazeno
28.4.2019Hromasová Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
19.4.2019Hronová Gabriela KIDS II D4 uhrazeno
24.4.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
24.4.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
15.4.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
5.4.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
1.5.2019Hurák Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
17.4.2019Husenský Denis DOLCE GANG KIDS II H5 uhrazeno
1.5.2019Hutlová Simona KIDS II D3 uhrazeno
6.2.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
17.4.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Ildža Ondra Žížaláci KIDS II H4 uhrazeno
14.4.2019Imrysek Tomas F F uhrazeno
26.4.2019Jafaru Jamal KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
28.4.2019Jakubík Jaromír KIDS II H4 uhrazeno
22.3.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
17.4.2019Janda Petr F F uhrazeno
17.4.2019Janda Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
15.4.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
9.12.2018Janišová Eva KIDS II D4 uhrazeno
21.4.2019Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D1 uhrazeno
21.4.2019Janovský Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
18.11.2018Janurová Nicol F F uhrazeno
10.4.2019Javůrek Tomáš Gladiátor z Úval KIDS II H5 uhrazeno
3.12.2018Jebousek Michal Václav KIDS I H1 uhrazeno
4.12.2018Jebousková Anna Marie KIDS I D2 uhrazeno
14.4.2019Jelínek Matyáš Bedýnky F F uhrazeno
19.4.2019Jelínek Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2018Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
19.4.2019Jelínková Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
21.3.2019jiráň antonín Narušené myšlení KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
6.2.2019Josíeková Kristýna KIDS I D2 uhrazeno
6.2.2019Josíeková Karolína KIDS I D2 uhrazeno
16.4.2019jura simon SRTG Praha KIDS II H5 uhrazeno
25.2.2019Jurková Anna KIDS II D4 uhrazeno
30.4.2019Kabeláč Jiří F F uhrazeno
26.3.2019Kábele Max KIDS I H1 uhrazeno
26.3.2019Kábeleová Vanesa KIDS II D3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
1.5.2019Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
18.4.2019Kajzarova Barča IZ KIDS II D3 uhrazeno
15.4.2019Kalousková Aneta KIDS I D1 uhrazeno
29.11.2018Kamaryt Filip KIDS II H5 uhrazeno
29.11.2018Kamarytová Karin KIDS II D3 uhrazeno
1.5.2019Kamen Michael KIDS I H1 uhrazeno
3.4.2019Kaplanova Dominka Šachy - Lysá nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2018Kapoun Jakub F F uhrazeno
31.12.2018Kapounova Tereza KIDS I D2 uhrazeno
28.3.2019Kára Mikuláš Jan KIDS II H5 uhrazeno
15.4.2019Káranský Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
18.4.2019Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
18.4.2019Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
12.2.2019Karnetová Michaela KIDS II D4 uhrazeno
9.3.2019Karychová Nela KIDS II D3 uhrazeno
20.4.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
22.4.2019Kava Jiří KIDS I H1 uhrazeno
1.5.2019Kavka Martin KIDS I H2 uhrazeno
8.4.2019Khomová Viktorie F F uhrazeno
11.4.2019Kinclová Markéta KIDS I D2 uhrazeno
29.3.2019Kittlová Liliana KIDS I D2 uhrazeno
5.4.2019Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
18.4.2019Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
24.11.2018Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Klimeš Pavel KIDS II H5 uhrazeno
12.1.2019Klímová Lucie KIDS II D5 uhrazeno
28.4.2019Klímová Petra KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Klouček Petr KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Knížek Albert KIDS I H1 uhrazeno
18.4.2019Knol Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
28.4.2019Kočík Lucas F F nezaplaceno
28.4.2019Kočíková Mia F F nezaplaceno
25.4.2019Kočovský Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
24.4.2019Kočovský Radek KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Kohoutová Markéta F F uhrazeno
18.12.2018Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
23.3.2019Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I H1 uhrazeno
23.3.2019Kolářová Kateřina SK Vlaška KIDS II D3 uhrazeno
28.4.2019Kolbe David HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Koldovská Nella Osmička KIDS II D3 uhrazeno
23.4.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
10.4.2019Kopecká Kateřina Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
28.4.2019Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
15.3.2019Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
24.4.2019Kopecký Matěj KIDS II H5 uhrazeno
15.3.2019Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
24.4.2019Kopecký Kryštof KIDS II H4 uhrazeno
10.4.2019Kopecký Václav Altus Pons KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
11.3.2019Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
1.5.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
28.4.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
28.4.2019Košková Bára #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
28.4.2019Košková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
1.5.2019Kostlán Bořek KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Kostlánová Stella KIDS II D3 uhrazeno
12.1.2019Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
13.2.2019Koťátko Jan KIDS II H4 uhrazeno
21.4.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
21.4.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
27.4.2019Kotyková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
11.3.2019Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
30.4.2019Koukl Filip KIDS I H1 uhrazeno
17.4.2019Kovaříková Kristýna F F uhrazeno
29.4.2019Král Josef Tj Straky KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Král Jakub želvičky KIDS II H4 uhrazeno
11.3.2019Králová Lucie želvičky KIDS II D3 uhrazeno
9.11.2018Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
9.11.2018Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
17.3.2019Krejčíř Vladimír KIDS II H3 uhrazeno
14.2.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019Kříž Filip KIDS II H3 uhrazeno
14.4.2019Kroupa Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
27.3.2019Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
27.3.2019Krpatová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
1.5.2019Krsnak Petr KIDS I H1 uhrazeno
1.5.2019Kršňák Tomáš F F uhrazeno
28.4.2019Kryštůfková Monika KIDS I D1 uhrazeno
15.4.2019Kuba Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
29.4.2019Kubata Kuba KIDS I H2 nezaplaceno
28.4.2019Kubata Jakub KIDS II H4 nezaplaceno
14.4.2019Kubeš Daniel Target Sport Milovice F F uhrazeno
14.4.2019Kubešová Valerie Target Sport Milovice KIDS I D2 uhrazeno
9.11.2018Kubešová Aneta Target Sport Milovice KIDS II D3 uhrazeno
22.4.2019Kučera Štěpán F F uhrazeno
22.4.2019Kučera Matěj KIDS I H2 uhrazeno
6.3.2019Kučera Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
1.5.2019Kučírková Tereza KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
9.3.2019Kufa Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Kűhnel Petr KÝNY-TEAM KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Kűhnel Michael KÝNY-TEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.4.2019Kulhánek Marek F F uhrazeno
17.4.2019Kulhavý Martin F F uhrazeno
30.10.2018Kutil Filip KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Kutil Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
7.4.2019Kvapilová Klára KIDS I D2 uhrazeno
15.4.2019Kvasnička David KIDS II H4 uhrazeno
13.4.2019Kvasničková Matylda Rugby Petrovice KIDS II D3 uhrazeno
24.4.2019Kýna Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
24.4.2019Kýna Jan HC Rakovník KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Kýnová Magda KIDS I D1 uhrazeno
16.4.2019Kysela Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
18.3.2019Lamačová Nikol AVSP KIDS II D3 uhrazeno
14.4.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
9.4.2019Lásková Rozálie KIDS II D3 uhrazeno
22.4.2019Lehocký Patrik KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019Löffler Dominik Spartan gym F F uhrazeno
15.4.2019Lorencová Bára TRIVIUM KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Loupová Hana Okssaz KIDS I H1 uhrazeno
28.4.2019Lukáš Jáchym Horni Pocernice KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Macek Jakub TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
26.4.2019Maivaldová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
8.11.2018Malík David KIDS II H5 uhrazeno
8.11.2018Malík Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
22.2.2019Maly Jakub KIDS II H4 uhrazeno
21.3.2019Mandík Michal Atletika Jižní Město KIDS I H2 uhrazeno
21.3.2019Mandíková Daniela Atletika Jižní Město KIDS II D4 uhrazeno
19.4.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
27.4.2019Marešová Ivana Ika KIDS II D3 uhrazeno
9.4.2019Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2018Marišler Vít KIDS II H3 uhrazeno
25.4.2019MARTINCOVÁ Tereza KSM Hrádek KIDS II D5 uhrazeno
4.4.2019Martincová Markéta KIDS I D2 uhrazeno
4.4.2019Martinec Václav KIDS I H1 uhrazeno
26.3.2019Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
5.4.2019Maruth Jan Jindřich KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Mašata Petr KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Mašatová Šárka F F uhrazeno
24.4.2019Máslo David KIDS II H5 uhrazeno
2.4.2019Matouš Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
10.2.2019Matoušek Jan SKP Nymburk KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Maxa Viktor KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Meišner Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Meišner Samuel KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Mikulec Břetislav KIDS I H2 uhrazeno
1.5.2019Mikulec Čeněk F F uhrazeno
29.4.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
14.3.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.4.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
30.4.2019Mílová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
4.12.2018Mišák Robert KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Mišák Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
4.12.2018Mišák Richard F F uhrazeno
29.4.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
7.4.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
26.11.2018Moravcová Tereza KIDS I D2 uhrazeno
3.4.2019Moravec Jiří KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Moravec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
28.4.2019Moupic Martin KIDS II H3 nezaplaceno
17.4.2019Moutelík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
2.4.2019Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
10.2.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.3.2019Mrhalová Marie želvičky KIDS II D3 uhrazeno
23.4.2019Mrňa Karel F F uhrazeno
24.4.2019Mrrňová Adina T.J.Sokol Mochov F F uhrazeno
20.4.2019Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
30.4.2019Munzar Maxmilián KIDS I H1 uhrazeno
21.4.2019Musil František KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Mutinský Jiří Tygři Klecany KIDS I H2 uhrazeno
29.4.2019Nadrchalová Štěpánka Sokol Hradec Králové F F uhrazeno
31.3.2019Náhlovská Anna KIDS II D4 uhrazeno
28.4.2019Naušová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
28.4.2019Naušová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
21.3.2019Navrátil Matyas STG Mladá Boleslav KIDS II H3 uhrazeno
21.3.2019Navrátil Tobiáš STG Mladá Boleslav KIDS I H1 uhrazeno
13.4.2019Navrátil Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
13.4.2019Navrátilová Aneta KIDS I D1 uhrazeno
21.3.2019Navrátilová Eliška STG Mladá Boleslav KIDS I D2 uhrazeno
13.4.2019Navrátilová Nella KIDS I D2 uhrazeno
16.4.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
25.3.2019Nedbal Dalibor X-force KIDS II H4 uhrazeno
14.3.2019Nedoma Marek F F uhrazeno
1.4.2019Nejezchleba Jakub KIDS I H2 uhrazeno
1.4.2019Nejezchlebová Anna KIDS II D4 uhrazeno
23.4.2019Neliba Martin HOPO KIDS II H4 uhrazeno
23.4.2019Němcová Žaneta KIDS II D4 uhrazeno
17.4.2019Němcová Michaela KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Němec Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
1.3.2019Nešuta Petr TeamLiners KIDS II H4 uhrazeno
1.3.2019Nešuta Martin TeamLiners KIDS II H5 uhrazeno
10.4.2019Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS I H1 uhrazeno
10.4.2019Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS I D1 uhrazeno
29.4.2019Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS I H1 uhrazeno
20.4.2019Nohejl Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
20.4.2019Nohejl Vít KIDS I H1 uhrazeno
9.4.2019Nohynková Eliška STG Mladá Boleslav KIDS I D2 uhrazeno
14.1.2019Novák Vit čvacht F F uhrazeno
17.4.2019Novák Tomáš LiveCross KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
18.4.2019Novak Adam Lysa nL KIDS I H1 uhrazeno
14.1.2019Novák Lukas čvacht KIDS II H3 uhrazeno
30.4.2019Novák Tadeáš Šneci KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
17.4.2019Nováková Stela LiveCross KIDS II D3 uhrazeno
28.4.2019Novotná Simona KIDS II D3 uhrazeno
30.4.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
5.3.2019Novotná Ema F F uhrazeno
1.5.2019Novotná Terezie KIDS II D5 nezaplaceno
30.4.2019Novotná Josefína Shybuj.cz F F uhrazeno
29.4.2019Novotná Vilma SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
30.4.2019Novotný Mikeš Shybuj.cz F F uhrazeno
28.4.2019Novotný Čeněk KIDS I H1 uhrazeno
20.4.2019Novotny Šimon KIDS II H4 uhrazeno
5.3.2019Novotný Ctirad F F uhrazeno
25.4.2019Nyč Daniel KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2018Odehnal Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Odvárková Eliška Tea GR Warriors KIDS I D2 uhrazeno
11.3.2019Orgoník Filip KIDS II H5 uhrazeno
5.4.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
28.4.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
28.4.2019Ouhrabková Elena F F uhrazeno
28.4.2019Pacák Martin KIDS II H5 uhrazeno
28.4.2019Pacák Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
28.4.2019Pacák Jakub KIDS I H2 uhrazeno
17.4.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
22.4.2019Pacolová Tereza F F uhrazeno
29.3.2019Palán Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
17.4.2019Palenčárová Simona F F uhrazeno
5.4.2019Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
28.3.2019Pavelka Mikulas KIDS I H2 uhrazeno
28.3.2019Pavelkova Marianna KIDS I D2 uhrazeno
28.4.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
28.4.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
25.4.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
27.3.2019Pavlíková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
1.5.2019Pejša Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
1.5.2019Pejšová Jana KIDS II D4 uhrazeno
8.3.2019Peleška Martin KIDS II H5 uhrazeno
11.2.2019Peřina Lukáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Peřinová Adéla Náš tým KIDS II D4 uhrazeno
1.5.2019Pešek Alexander KIDS II H3 nezaplaceno
26.4.2019Petráček Štěpán Kobylnice KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
24.11.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
26.3.2019Petschová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
29.4.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
5.4.2019Plašilová Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
27.4.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
27.4.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.4.2019Plecitý Nicolas KIDS II H4 uhrazeno
27.4.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Pokorný Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
21.12.2018Poledne Štěpán RC Litol KIDS II H4 uhrazeno
21.12.2018Poledne Ondřej RC Litol KIDS II H5 uhrazeno
23.4.2019Polívková Šárka KIDS I D2 uhrazeno
24.2.2019Port Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
22.4.2019Pošva Jakub SRTG Pardubice KIDS I H1 uhrazeno
22.4.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
17.2.2019Povr Tadeáš iDiot 2015 KIDS II H4 uhrazeno
17.2.2019Povr Tobias iDiot 2015 KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Prchlík Tomaš KIDS II H5 uhrazeno
10.4.2019Prchlík Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
20.4.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
20.4.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
11.2.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
18.4.2019Procházka Tomáš Brutal team Děčín KIDS I H1 uhrazeno
18.4.2019Procházková Tereza Brutal team Děčín KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Procházková Silvie KIDS I D1 uhrazeno
17.4.2019Prokop Matýsek KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
18.11.2018Průchová Kristýna KIDS I D1 uhrazeno
16.4.2019Prudký Jakub Fly Iron KIDS II H5 uhrazeno
15.4.2019Průšová Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
25.4.2019Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS II H3 uhrazeno
25.4.2019Ptáček David Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
25.4.2019Pultarova Katarina KIDS II D4 uhrazeno
11.4.2019Racocha Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
11.4.2019Racocha Filip KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Rádl Šimon KIDS II H5 uhrazeno
11.4.2019Rádlová Emma F F uhrazeno
30.1.2019Raslová Eliška Maserf KIDS II D5 uhrazeno
12.2.2019Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Řeháková Natálie KIDS I D2 uhrazeno
26.4.2019Řeháková Klára KIDS II D4 uhrazeno
31.3.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
27.4.2019Reinbergová Michaela KIDS II D4 uhrazeno
23.11.2018Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
26.4.2019Res Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Res Matyáš KIDS II H5 uhrazeno
30.4.2019Řihout Patrik KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
24.4.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
15.4.2019Roessler Jan šikulíci KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Roesslerová Michaela šikulíci KIDS II D4 uhrazeno
14.3.2019Rokos Michal KIDS II H5 uhrazeno
14.3.2019Rokosová Lucie KIDS II D3 uhrazeno
22.3.2019Rokošová Nella KIDS I D2 uhrazeno
24.4.2019Rolek Vaclav Rolčata KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Rolková Eliška Rolčata KIDS II D3 uhrazeno
26.4.2019Rosůlek Matěj YourBody KIDS I H2 uhrazeno
29.4.2019Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová KIDS II D4 uhrazeno
23.4.2019Ryba Matouš KIDS I H1 uhrazeno
23.4.2019Ryba Šimon KIDS II H4 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Tina čvacht KIDS II D3 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Lucie čvacht KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
10.4.2019Šabartová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
17.4.2019Šádová Michaela KIDS II D5 uhrazeno
24.4.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Šaldová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Šaldová Karolína KIDS II D4 uhrazeno
13.2.2019Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
1.4.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
28.11.2018Scheithauerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
28.11.2018Scheithauerová Ella KIDS I D2 uhrazeno
31.1.2019Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
3.4.2019Šeba Michal KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Šeba Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
19.4.2019Sedláčková Nikola F F uhrazeno
28.4.2019Šestáková Mia KIDS II D3 uhrazeno
9.4.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Shala Ayline KIDS I D2 uhrazeno
27.1.2019Shejbal Filip KIDS I H2 uhrazeno
27.1.2019Shejbalova Lucie KIDS II D3 uhrazeno
5.4.2019Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
16.4.2019Šimek David KIDS II H5 uhrazeno
5.4.2019Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
9.4.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
30.4.2019Šklíba Honza KIDS II H4 uhrazeno
30.4.2019Šklíba Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Sládková Denisa Team Barrandov KIDS II D3 uhrazeno
27.2.2019Slánský Richard KIDS I H1 uhrazeno
27.2.2019Slánský Viktor F F uhrazeno
30.12.2018Slavík Martin RRRrrr! KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2018Slavíková Anna RRRrrr! KIDS II D3 uhrazeno
17.4.2019Šlemr Ondřej Dolce Gang KIDS I H2 uhrazeno
17.4.2019Šlemr Štěpán Dolce Gang KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Smutná Simonka Kobylnice KIDS II D3 uhrazeno
22.4.2019Sodomka Martin Babí KIDS II H4 uhrazeno
28.3.2019Sodomka Petr F F uhrazeno
28.3.2019Soldán Jakub F F uhrazeno
28.3.2019Soldánová Ema KIDS I D2 uhrazeno
19.4.2019Soloninková Vanessa KIDS II D5 uhrazeno
28.2.2019Sondová Rita SVVAT KIDS II D5 uhrazeno
11.12.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
28.4.2019Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I H2 uhrazeno
11.12.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Šourek Adam KIDS II H4 uhrazeno
23.4.2019Šourková Silvie KIDS II D3 uhrazeno
28.4.2019Srbová Anna KIDS II D3 uhrazeno
26.4.2019Šrejma Matěj KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Srnová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
26.4.2019Srp Marek Lišáci F F uhrazeno
28.4.2019Stalmacher Alex KIDS II H4 uhrazeno
28.4.2019Stalmacherová Sofie KIDS II D3 uhrazeno
6.1.2019Stehlík Patrik KIDS II H3 uhrazeno
15.4.2019Štenclová Daniela Žížaláci KIDS I D2 uhrazeno
15.4.2019Štenclová Kateřina Žížaláci KIDS II D4 uhrazeno
29.4.2019Štěpán David KIDS II H5 uhrazeno
27.4.2019Štěpánek Vlastimil KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Štěpánek Radovan KIDS I H1 uhrazeno
24.4.2019Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I H2 uhrazeno
21.4.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
22.4.2019Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
25.4.2019Stránský Ladislav KIDS I H2 uhrazeno
4.4.2019Strapek Petr KIDS II H5 uhrazeno
11.4.2019Straširybka Martin KIDS I H2 uhrazeno
31.3.2019Střílková Šárka Šneci KIDS I D2 uhrazeno
28.4.2019Štryncl Vilda JOVI team KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Štrynclová Johanka JOVI team KIDS II D4 uhrazeno
23.4.2019Suchý David Fitnesscentrum Dobříš KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
28.1.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.4.2019Šulc Sebastian KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Sunkovský Jiří KIDS II H3 uhrazeno
1.4.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
1.4.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
21.3.2019Svárovský Petr KIDS II H4 uhrazeno
17.4.2019Svatoň Tomåš KIDS I H2 uhrazeno
17.4.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
14.4.2019Svatoš Adam KIDS II H3 uhrazeno
14.4.2019Svatošová Valerie F F uhrazeno
6.3.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Švec Vojtěch HOPO KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
15.4.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Svoboda Ondřej Svoboďáci F F uhrazeno
12.4.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D3 uhrazeno
13.3.2019Svobodová Petra F F uhrazeno
13.4.2019Sýkorovský Karel AC Sparta Praha KIDS II H3 uhrazeno
13.4.2019Sýkorovský Honza FC Admira Praha KIDS I H2 uhrazeno
11.4.2019Tajzler Filip Bouchači KIDS II H4 uhrazeno
11.4.2019Tajzler Patrik Bouchači KIDS II H3 uhrazeno
24.4.2019Tamáš Jakub TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Taudy Ema čvacht KIDS II D5 uhrazeno
12.2.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
27.4.2019Tojnarová Natálie DARLING KIDS I D2 uhrazeno
27.4.2019Tojnarová Sofie DARLING KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Toman Karel KIDS I H2 uhrazeno
18.4.2019Tomášek Martin KIDS II H4 uhrazeno
18.4.2019Tomášková Lucie KIDS I D2 uhrazeno
4.3.2019Tomčala Michal F F uhrazeno
25.4.2019Tomíček David totostudio KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2019Tomíčková Anna totostudio KIDS I D1 uhrazeno
23.4.2019Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 uhrazeno
20.4.2019Tomková Vendula KIDS II D4 uhrazeno
5.4.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H4 uhrazeno
5.11.2018Tříska Lukáš Šsk Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
27.4.2019Tuma Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
27.4.2019Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
6.1.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2018Tvrdek Michael KIDS II H4 uhrazeno
30.3.2019Tylš Nikolas HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
9.4.2019Urban Ondřej F F uhrazeno
18.4.2019Václavíček Martin HC Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
29.4.2019Václavík Filip Gladiators KIDS I H2 uhrazeno
7.12.2018Valenta Kryštov KIDS II H4 uhrazeno
29.4.2019Valenta Bohumil KIDS I H1 uhrazeno
29.4.2019Valentová Sofie KIDS I D2 uhrazeno
11.4.2019Váňa Ondřej TKD PEČKY KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Vanclová Tereza KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Vaněk Denis KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Vaněk Daniel KIDS II H3 uhrazeno
29.4.2019Vaněk Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019Vaněk Matěj Obklady Vaněk F F uhrazeno
29.4.2019Vaněk Adam KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Vaněk Jakub KIDS II H3 uhrazeno
6.4.2019Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
29.4.2019Vaníčková Jana KIDS I D2 uhrazeno
1.2.2019Vávra David Jaroslav KIDS I H1 uhrazeno
3.4.2019Vávra Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
1.2.2019Vávra Adam Milan KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Vavruška Pavel KIDS I H2 uhrazeno
9.3.2019Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H1 uhrazeno
23.4.2019Vavruška Michael F F uhrazeno
9.3.2019Vavruška David SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Vavruška Daniel KIDS I H1 uhrazeno
9.3.2019Vavrušková Adéla SRTG Praha F F uhrazeno
24.4.2019Vedral Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
24.4.2019Vedralová Monika KIDS II D4 uhrazeno
28.4.2019Veletová Veronika TJ sokol kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
24.2.2019Veselá Valerie #gladiatorreceteam KIDS I D2 uhrazeno
22.2.2019Veselý František KIDS II H4 uhrazeno
11.3.2019Veselý Adam želvičky KIDS II H4 uhrazeno
16.2.2019Veselý Michal KIDS II H4 uhrazeno
24.4.2019Větrovská Ema KIDS I D2 uhrazeno
24.4.2019Větrovský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
19.4.2019Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
19.4.2019Víravová Eliška JAE Incognito KIDS II D5 uhrazeno
27.4.2019Vít Petr KIDS II H3 uhrazeno
5.3.2019Víta Jakub KIDS II H5 uhrazeno
26.4.2019Vlach František SC Jičín KIDS II H4 uhrazeno
26.4.2019Vlach Antonín SC Jičín KIDS II H3 uhrazeno
28.3.2019Vlasáková Michaela KIDS I D2 uhrazeno
22.4.2019Vlček Matyáš F F uhrazeno
22.4.2019Vlčková Anička F F uhrazeno
3.4.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Vojíř Jakub RK Petrovice KIDS II H4 uhrazeno
11.4.2019Vojta Martin KIDS II H5 uhrazeno
20.4.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
20.4.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
27.4.2019Vokáč Matyáš F F uhrazeno
22.4.2019Volráb Jan KIDS I H2 uhrazeno
19.4.2019Volrábová Adélka JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
28.11.2018Vondráček Jakub Maxáci KIDS I H2 uhrazeno
28.11.2018Vondráček Pavel Maxáci F F uhrazeno
11.4.2019Vondraš Ladislav F F uhrazeno
25.3.2019Vondrouš Antonín KIDS II H5 uhrazeno
27.4.2019Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H3 uhrazeno
20.4.2019Vožda Dominik STG Neratovice KIDS II H3 uhrazeno
18.12.2018Vyskočilová Agáta KIDS II D5 uhrazeno
28.4.2019Vyterna Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Vyterna Václav KIDS II H5 uhrazeno
16.4.2019Wagner Alex KIDS II H3 uhrazeno
16.4.2019Wagnerova Tereza #Gladiatorraceteam KIDS I D2 uhrazeno
13.3.2019Weiner Martin KIDS II H4 uhrazeno
13.3.2019Weinerová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
17.4.2019Weinfurtner Marek Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
17.4.2019Weinfurtner Karel Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
20.4.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
27.4.2019Žačiková Elsa F F uhrazeno
26.4.2019Záhorská Barbora KIDS II D3 uhrazeno
16.4.2019Zahradníková Nina Target Sport Milovice KIDS II D3 uhrazeno
9.4.2019zalabák matyáš KIDS II H3 uhrazeno
29.4.2019Zamrzlová Vanesa KIDS I D1 uhrazeno
4.4.2019Zavoralova Alenka KIDS II D4 uhrazeno
4.4.2019Zavoralová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
1.5.2019Žďárský Dan KIDS II H5 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
30.4.2019Zelinková Eliška KIDS I D2 uhrazeno
30.4.2019Zelinková Dominika KIDS II D3 uhrazeno
30.4.2019Zelinková Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
10.4.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
25.4.2019Zeman Marek neBULL a makej!!! KIDS I H2 uhrazeno
10.12.2018Zenkl Petr Bahňáci KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Zich Marek Lužany F F uhrazeno
1.5.2019Zichová Terezie Lužany KIDS I D2 uhrazeno
26.10.2018Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I D2 uhrazeno
25.4.2019Zlámalová Natálie KIDS I D1 uhrazeno
25.4.2019Zlámalová Kateřina F F uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.