Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - WESTERN ŠIKLŮV MLÝN - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR100
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)40
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)26
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)14
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)9
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)7
JZJuniorky (2002 - 2005)3
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených100

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.4.2019Absolonová Soňa GR Z uhrazeno
1.2.2019Bartelsen Martin Menťáci GR M uhrazeno
16.1.2019Bartošová Andrea GR Z2 uhrazeno
21.5.2019Bártová Veronika GR Z uhrazeno
26.2.2019Berka Milan REBELS 766 GR M2 uhrazeno
24.4.2019Beyer Zdeněk GR M uhrazeno
14.5.2019Bubeníček Leoš GR M uhrazeno
10.5.2019Buldra Otakar GR M uhrazeno
10.5.2019Buldrová Alexandra Kinderkamionaci.eu GR Z uhrazeno
11.4.2019Chocholouš Tomáš GR M uhrazeno
23.5.2019Chromý David #KluciBezTrika GR M nezaplaceno
7.5.2019Chromý Roman GR M uhrazeno
21.5.2019Drčka Jiří SVVAT GR MIX nezaplaceno
Tým: SVVAT AVANGERS↳ Šindlerová DitaSVVAT
21.5.2019Dufková Miroslava 4maxfitness GR Z2 uhrazeno
28.2.2019Dvořák Otto GR M2 uhrazeno
21.5.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
1.4.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
7.5.2019Havelková Lada STG Žďár nad Sázavou GR MIX uhrazeno
Tým: STG ZNS↳ Leirich JiříStg Žďár nad Sázavou
13.5.2019Hošek Martin Tygři GR M uhrazeno
12.5.2019Hrdlovičová Daniela GR Z uhrazeno
8.11.2018Hušková Lucie GR Z uhrazeno
2.5.2019Ivaniskova Lenka GR MIX uhrazeno
Tým: Pruhované pandy↳ Kojš Jan
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
21.5.2019Janová Petra 4maxfitness GR Z2 uhrazeno
11.2.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
25.3.2019Kalmárová Žaneta GR Z uhrazeno
15.3.2019Kalmárová Romana GR Z2 uhrazeno
5.1.2019Kaša František Menťáci GR M uhrazeno
6.5.2019Klajbl Martin Lagunino GR M uhrazeno
18.1.2019Kmoch Michal GR MIX uhrazeno
Tým: Kmošáci↳ kmoch Škodova LindaBoxing podebrady
29.4.2019Koldovská Tereza Osmička GR Z uhrazeno
16.5.2019Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
24.5.2019Kotlant David GR M nezaplaceno
5.4.2019Kotlín Roman Lagunino GR M2 uhrazeno
13.5.2019Kroupa Tomáš Tygři GR M uhrazeno
17.4.2019Kuchar Daniel GR M2 uhrazeno
15.4.2019Kudrna Daniel GR M uhrazeno
15.4.2019Kudrna Aleš GR M uhrazeno
29.4.2019Kyjovský Matěj GR M uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
29.4.2019Martinek Miroslav GR M uhrazeno
10.2.2019Melzerova Lenka GR Z2 uhrazeno
5.5.2019mervart Jiří GR M uhrazeno
29.1.2019Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
8.5.2019Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
25.4.2019Mühlfeit Dominik OCRA CZ TEAM GR M uhrazeno
21.5.2019Musil Martin GR M nezaplaceno
15.5.2019Navrátil Petr GR MIX uhrazeno
Tým: SkoroNavrátilovi↳ Svobodová Jana
15.5.2019Nečas Lubomír GR MIX uhrazeno
Tým: Střelci v běhu ↳ Nečasová LucieŠneci v běhu
1.4.2019Nedvědický Zbyněk GR M uhrazeno
30.4.2019Neužil Jiří Osmička GR M uhrazeno
29.4.2019Nováková Monika GR MIX uhrazeno
Tým: Gladiatořineobsazeno
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
5.5.2019Pařízek Pavel Workout Lomnice GR M uhrazeno
6.5.2019Pávek Petr GR M uhrazeno
17.5.2019Perthen Ervín GR M2 uhrazeno
17.5.2019Perthen Ervín ml. GR M uhrazeno
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
23.3.2019Popelková Barbora GR Z uhrazeno
24.2.2019Port Vojtěch GR JM uhrazeno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
16.5.2019Procházka Tomáš GR M uhrazeno
19.3.2019Procházková Zdeňka GR MIX uhrazeno
Tým: Modroocí↳ Vejmělek Jan
14.3.2019Radutoiu Razvan GR M2 uhrazeno
24.5.2019Roza Dominik Rebels GR M nezaplaceno
29.4.2019Sechterová Lenka GR MIX uhrazeno
Tým: Trabanti↳ Kadlec JanTrabanti
30.4.2019Slezáček Michal SRTG Vyškov GR MIX uhrazeno
Tým: Edgar.power↳ Soukupová VendulaGladiators
22.5.2019Souček Tomáš SKBU Trutnov GR M2 uhrazeno
14.3.2019Soulier Anatole GR M uhrazeno
1.4.2019Šperlich adam OCR Runners Šumperk GR M uhrazeno
14.5.2019Stulír Miroslav Brutální princezny GR M uhrazeno
15.5.2019Suchomel Ondřej GR M nezaplaceno
23.5.2019Šumeldová Magdalena Ždimiators GR Z nezaplaceno
10.5.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
27.1.2019Švarcbachová Karolína GR MIX uhrazeno
Tým: Estrella↳ Mráček Jiří
22.5.2019Svoboda Pavel GR M nezaplaceno
2.4.2019Tillová Lucie GR JZ uhrazeno
13.5.2019Tomanová Veronika Olympia Spartan Training KH GR Z uhrazeno
9.3.2019Tóth Roman GR M uhrazeno
24.5.2019Treutner Robin GR MIX nezaplaceno
Tým: KláRobneobsazeno
7.12.2018Udatný Václav GR M2 uhrazeno
29.4.2019Urbanec Luboš GR M uhrazeno
21.5.2019Veletova Michaela GR Z nezaplaceno
24.4.2019Veselý Jakub GR M uhrazeno
4.5.2019Vlník Jan Neprevazy GR M uhrazeno
24.4.2019Vranova Monika GR Z uhrazeno
13.5.2019Weishaupt Martin Tygři GR M uhrazeno
19.5.2019Zikuška Prokop GR MIX uhrazeno
Tým: ProPet↳ Žaludová Petra

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.