Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL / GLADIATOR RACE MAX - WESTERN ŠIKLŮV MLÝN - neděle

Statistika přihlášených

Trať
MAXMAX50
GR GR30
FUNFUN2
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)18
MMuži do 39 let (2001 - 1980)9
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)9
TTýmy (čtyřčlenné)8
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)8
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
TTýmy (čtyřčlenné)3
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)2
FFUN - jen trať ORIGINAL2
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)1
JZJuniorky (2002 - 2005)1
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených82

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 25.10.2018
24.10.2018Bergerová Tereza GR Z 31.10.2018
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 7.11.2018
23.12.2018Bošková Michaela NO BARBIE TEAM FUN F 27.12.2018
13.12.2018Cajkářová Anna MAX Z 18.12.2018
8.1.2019Čapek Aleš MAX M 14.1.2019
26.10.2018Čech Daniel VM Cross MAX M2 30.10.2018
24.10.2018Diblík Jan MAX M 25.10.2018
30.10.2018Dobrovolná Lucie MAX Z 31.10.2018
29.10.2018Dobrovolný Filip MAX M 30.10.2018
28.10.2018Felkl Martin GR JM 30.10.2018
9.11.2018Fiala Martin MAX M 12.11.2018
25.10.2018Franc Jan GR M 26.10.2018
10.11.2018Gacov David MAX M2 12.11.2018
26.11.2018Hervertová Klára GR MIX 29.11.2018
Tým: Správná dvojka↳ Frank Jiri
6.1.2019Hladík Martin GR M 9.1.2019
29.12.2018Hlásenská Andrea GR Z2 31.12.2018
29.12.2018Hlásenská Natálie GR Z 1.1.2019
29.12.2018Hlásenský Marek GR M 1.1.2019
23.11.2018Horáková Lucie MAX Z 27.11.2018
29.10.2018Horáková Simona VM Cross MAX Z2 30.10.2018
29.11.2018HUBÁLEK David SRTG Praha MAX M2 1.12.2018
30.12.2018Ilčíková Barbora pivní princátka MAX Z 31.12.2018
25.10.2018Kašpar David SRTG Pardubice MAX T 30.10.2018
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
30.10.2018Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM MAX M 7.11.2018
10.1.2019Kedršt Daniel SRTG Kolín GR T 14.1.2019
Tým: SRTG Kolín↳ Novák Tomáš
↳ Turek MartinSRTG Kolín
neobsazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 7.1.2019
24.10.2018Kotrnec Jan Pat a Mat GR M 30.10.2018
30.12.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z 7.1.2019
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice MAX M2 1.11.2018
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice MAX JZ 1.11.2018
3.11.2018Kudrna Aleš MAX M 7.11.2018
3.11.2018Kudrna Daniel MAX M 7.11.2018
30.10.2018Kupka Petr MAX M 3.11.2018
6.1.2019Letfusová Tereza GR Z 7.1.2019
29.12.2018Libigerová Tereza GR MIX 31.12.2018
Tým: Luky&Terra↳ Gajdošík Lukáš
7.11.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín MAX M 9.11.2018
24.11.2018Marek Lukáš MAX M 25.11.2018
3.1.2019Martiška Jan GR M 4.1.2019
31.12.2018Morávek Jan MAX M 9.1.2019
30.10.2018Nauš Robert GR M2 7.11.2018
25.12.2018Novák Jan Tvoje bába MAX MIX 31.12.2018
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav MAX M2 30.10.2018
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z 7.11.2018
8.1.2019Palásek Petr MAX M 11.1.2019
8.1.2019Palásková Monika MAX Z nezaplaceno
27.10.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín MAX Z 30.10.2018
28.10.2018Podivinskÿ Tomáš GR M 1.11.2018
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.1.2019
13.11.2018Pošvářová Eliška MAX JZ 15.11.2018
30.10.2018Pravdová Petra MAX Z 31.10.2018
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 31.10.2018
24.10.2018Roth Zdeněk MAX M 25.10.2018
31.12.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM MAX M 2.1.2019
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM MAX M2 25.10.2018
31.10.2018Sajfrtová Kateřina NO Barbie Team FUN F 7.11.2018
14.12.2018Šalomoun Stanislav GR M 17.12.2018
28.11.2018Scheithauer Marek GR M2 6.12.2018
28.11.2018Šesták Aleš GR M 6.12.2018
31.12.2018Snětivý Tomáš MAX M 7.1.2019
8.1.2019Sobota Ondřej MAX M 10.1.2019
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z 1.11.2018
29.12.2018Steiner Jan MAX MIX 31.12.2018
Tým: turbomyši↳ Mušálková Pavlaturbomyši
31.10.2018Štembera Petr MAX M 7.11.2018
31.12.2018Trojan Dalibor MAX M2 8.1.2019
25.10.2018Tužil Jiří MAX T 31.10.2018
Tým: Funteam↳ Jechort Tomáš
↳ Pláničková Lenka
↳ Abrahamova Tereza
26.10.2018Václavík Karel MAX M2 30.10.2018
30.12.2018Vaškůjová Pavlína pivní princátka MAX Z 1.1.2019
30.12.2018Vaškůjová Marie Pivní Princátka MAX Z 31.12.2018
3.1.2019Zítko Petr KSK Koldín MAX M 9.1.2019

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.