Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL / GLADIATOR RACE MAX - WESTERN ŠIKLŮV MLÝN - neděle

Statistika přihlášených

Trať
MAXMAX71
GRGR64
FUNFUN10
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)27
TTýmy (čtyřčlenné)21
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)13
TTýmy (čtyřčlenné)12
MMuži do 39 let (2001 - 1980)12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
FFUN - jen trať ORIGINAL10
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)9
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)9
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)3
JZJuniorky (2002 - 2005)2
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)2
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených145

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.3.2019Antoš Jakub Dieffenbacher GR T uhrazeno
Tým: Rychlá Rotaneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
11.3.2019Bartl Lukáš Dieffenbacher GR T uhrazeno
Tým: Lvi drží úhel↳ Kříž RomanDieffenbacher
↳ Klauda MartinDieffenbacher
neobsazeno
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M uhrazeno
23.12.2018Bošková Michaela NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
13.12.2018Cajkářová Anna MAX Z uhrazeno
8.1.2019Čapek Aleš MAX M uhrazeno
26.10.2018Čech Daniel VM Cross MAX M2 uhrazeno
25.2.2019Chytilová Hana Ostrý trénink GR MIX uhrazeno
Tým: Mahača↳ Chytil MarekOstrý trénink
24.10.2018Diblík Jan BRUTÁLNÍ PRINCEZNY MAX M uhrazeno
30.10.2018Dobrovolná Lucie MAX Z uhrazeno
29.10.2018Dobrovolný Filip MAX M uhrazeno
28.2.2019Dvořák Petr SDH Letňany MAX M uhrazeno
28.2.2019Feglarová Adéla Sdh Letňany FUN F uhrazeno
28.10.2018Felkl Martin GR JM uhrazeno
9.11.2018Fiala Martin MAX M uhrazeno
25.10.2018Franc Jan GR M uhrazeno
10.11.2018Gacov David MAX M2 uhrazeno
28.2.2019Hanuljaková Lucie NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
21.2.2019Hartmanova Pavlina MAX Z2 uhrazeno
23.2.2019Havlínová Jana Run Magazine team GR Z uhrazeno
26.11.2018Hervertová Klára GR MIX uhrazeno
Tým: Správná dvojka↳ Frank Jiri
6.1.2019Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.12.2018Hlásenská Natálie GR Z uhrazeno
29.12.2018Hlásenská Andrea GR Z2 uhrazeno
29.12.2018Hlásenský Marek GR M uhrazeno
14.3.2019Hlavizna Pavel Over Obstacles GR M2 uhrazeno
29.10.2018Horáková Simona VM Cross MAX Z2 uhrazeno
23.11.2018Horáková Lucie MAX Z uhrazeno
28.2.2019Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
28.2.2019Hospodková Anna SDH Letňany GR JZ uhrazeno
29.11.2018HUBÁLEK David SRTG Praha MAX M2 uhrazeno
30.1.2019Hubený Jan Extra Brno MAX M2 uhrazeno
27.2.2019Hubinger Tomáš SRTG České Budějovice GR M uhrazeno
7.3.2019Hýblová Kateřina GR Z2 uhrazeno
30.12.2018Ilčíková Barbora pivní princátka MAX Z uhrazeno
13.2.2019Juránek František MAX M2 uhrazeno
25.10.2018Kašpar David OCR TEAM Pardubice MAX T uhrazeno
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
30.10.2018Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM MAX M uhrazeno
10.1.2019Kedršt Daniel SRTG Kolín GR T uhrazeno
Tým: SRTG Kolín↳ Novák Tomáš
↳ Turek MartinSRTG Kolín
neobsazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 uhrazeno
11.3.2019Kordík František Sport Most - krasobruslení GR M uhrazeno
28.2.2019Kotrbáčková Ivana NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
28.2.2019Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
24.10.2018Kotrnec Jan Pat a Mat GR M uhrazeno
7.3.2019Kovářová Veronika MAX Z uhrazeno
25.2.2019Kratochvíl Miroslav Little Hoofs MAX M uhrazeno
23.2.2019Krbica Michal MAX M uhrazeno
30.12.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z uhrazeno
18.3.2019Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice MAX M2 uhrazeno
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice MAX JZ uhrazeno
20.3.2019Kudláč Luboš Zbýšov MAX M uhrazeno
3.11.2018Kudrna Aleš MAX M uhrazeno
3.11.2018Kudrna Daniel MAX M uhrazeno
30.10.2018Kupka Petr MAX M uhrazeno
25.2.2019Langerová Kateřina Ostrý trénink GR MIX uhrazeno
Tým: Kačaba↳ Procházka Ondřej
6.1.2019Letfusová Tereza GR Z uhrazeno
29.12.2018Libigerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Luky&Terra↳ Gajdošík Lukáš
7.11.2018Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH MAX M uhrazeno
28.2.2019Maloň Tomáš MAX M uhrazeno
20.3.2019Manolevski Michael MAX M2 uhrazeno
11.3.2019Marcell Jakub Dieffenbacher GR T uhrazeno
Tým: Brusný papír P80↳ Bucko DávidDieffenbacher
↳ Vrablík Štěpán
↳ Ševčík LukášDieffenbacher
24.11.2018Marek Lukáš MAX M uhrazeno
3.1.2019Martiška Jan GR M uhrazeno
10.2.2019Mikyska Václav FUN F uhrazeno
31.12.2018Morávek Jan MAX M uhrazeno
30.10.2018Nauš Robert GR M2 uhrazeno
25.12.2018Novák Jan Tvoje bába MAX MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
11.3.2019Novotná Monika GR Z uhrazeno
11.3.2019Novotný Jiří FitBrokers MAX T uhrazeno
Tým: NOKOLA↳ Novotná ZuzanaFitBrokers
↳ Kokešová Radka
↳ Lata Lukas
23.2.2019Obrdlík Daniel MAX M uhrazeno
17.1.2019Oulehla Michal MAX M2 uhrazeno
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav MAX M2 uhrazeno
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z uhrazeno
8.1.2019Palásek Petr MAX M uhrazeno
27.10.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín MAX Z uhrazeno
28.10.2018Podivinskÿ Tomáš GR M uhrazeno
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ uhrazeno
13.11.2018Pošvářová Eliška MAX JZ uhrazeno
18.3.2019Pošvová Iveta SRTG Pipi a spol. GR T nezaplaceno
Tým: SRTG Pipi a spol.neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.10.2018Pravdová Petra MAX Z uhrazeno
4.2.2019Příhoda Martin KaMikaze team MAX MIX uhrazeno
Tým: KaMikaze team↳ Čermáková Kamila
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 uhrazeno
24.10.2018Roth Zdeněk MAX M uhrazeno
28.2.2019Rozsíval Marek GR M uhrazeno
31.12.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM MAX M uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM MAX M2 uhrazeno
31.10.2018Sajfrtová Kateřina NO Barbie Team FUN F uhrazeno
14.12.2018Šalomoun Stanislav GR M uhrazeno
15.2.2019Šámal Jiří #GLADIATORRACETEAM MAX M uhrazeno
22.3.2019Šamořilová Dana GR T nezaplaceno
Tým: Hvězdičky neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
28.11.2018Scheithauer Marek GR M2 uhrazeno
28.11.2018Šesták Aleš GR M uhrazeno
31.12.2018Snětivý Tomáš MAX M uhrazeno
8.1.2019Sobota Ondřej MAX M uhrazeno
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec MAX M2 uhrazeno
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z uhrazeno
29.12.2018Steiner Jan MAX MIX uhrazeno
Tým: turbomyši↳ Mušálková Pavlaturbomyši
31.10.2018Štembera Petr MAX M uhrazeno
13.3.2019Štěpán Martin GR MIX uhrazeno
Tým: Při-ště↳ Přikrylová Michaela
5.3.2019Štrof Michal duo iuris MAX M uhrazeno
31.12.2018Trojan Dalibor MAX M2 uhrazeno
25.10.2018Tužil Jiří MAX T uhrazeno
Tým: Funteam↳ Jechort Tomáš
↳ Pláničková Lenka
↳ Borecký Jan
12.3.2019Tvrdý Vojtěch Dieffenbacher GR T uhrazeno
Tým: Prověřovací komando↳ Halas MiroslavDieffenbacher
↳ Švejda Jan
↳ Šmídová SabinaDieffenbacher
26.10.2018Václavík Karel MAX M2 uhrazeno
30.12.2018Vaškůjová Marie Pivní Princátka MAX Z uhrazeno
30.12.2018Vaškůjová Pavlína pivní princátka MAX Z uhrazeno
28.2.2019Vilinger Lukáš SDH Letňany MAX M uhrazeno
28.2.2019Vilingerová Lucie NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
28.2.2019Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
11.3.2019Vojta Radek Dieffenbacher GR T uhrazeno
Tým: Hvězdná Pěchota ↳ Kunc MichalDieffenbacher
↳ Vašulín PavelDieffenbacher
neobsazeno
27.2.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
3.1.2019Zítko Petr KSK Koldín MAX M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.