Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - WESTERN ŠIKLŮV MLÝN - neděle

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II225
KIDS IKIDS I133
FF36
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200956
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201152
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200744
D4Dívky - rok narození 2006 - 200744
D3Dívky - rok narození 2008 - 200941
FKIDS FAMILY36
D2Dívky - rok narození 2010 - 201135
D1Dívky - rok narození 2012 - 201324
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200523
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201322
D5Dívky - rok narození 2004 - 200517
Celkem přihlášených394

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.5.2019 Fierlova Lilien GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
27.5.2019Auersvald Daniel KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Bartáková Tereza KIDS II D3 uhrazeno
27.5.2019Bartoš Damián Big band theory KIDS II H3 uhrazeno
27.5.2019Bartošová Lucie Big band theory KIDS II D4 uhrazeno
12.5.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
12.5.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
19.5.2019Bednář Kryštof Bedýnky F F uhrazeno
19.5.2019Bednář Dominik Bedýnky F F uhrazeno
19.5.2019Bednář Vojtěch Bedýnky KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
19.5.2019Bednářová Klára Bedýnky KIDS I D1 uhrazeno
27.5.2019Benda Jiří Fit-klub Ludvík KIDS II H5 uhrazeno
27.5.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2018Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
20.5.2019Benešová Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
9.5.2019Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
19.5.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
24.4.2019Bohm David KAPEBAJA TEAM KIDS II H4 uhrazeno
14.5.2019Buben Jan KIDS II H4 uhrazeno
29.5.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
23.5.2019Buďárek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
23.5.2019Buďárková Laura KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
14.2.2019Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
9.4.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
17.4.2019Červený Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
17.4.2019Červený Vítek KIDS II H5 uhrazeno
4.12.2018Chrudimský Hugo KIDS I H2 uhrazeno
26.4.2019Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
28.5.2019Cingroš Dennis KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Cingroš Filip KIDS II H5 uhrazeno
28.5.2019Cingrošová Tereza Patricie KIDS I D2 uhrazeno
22.5.2019Cink Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
28.5.2019Čížek Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
24.5.2019Čmejrková Emma KIDS II D3 uhrazeno
22.5.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
7.4.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
6.5.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
23.5.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
29.4.2019Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
29.4.2019Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
22.5.2019EISNER Honza KIDS II H5 uhrazeno
22.5.2019EISNER Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
29.5.2019Ekartová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
12.3.2019Faitl Radim KIDS I H2 uhrazeno
13.4.2019Fiala Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
13.4.2019Fiala Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
7.4.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
7.4.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
26.5.2019Fojtů Emma KIDS I D1 uhrazeno
26.5.2019Fojtů Samuel KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Fousek Albert KIDS II H5 uhrazeno
16.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
26.5.2019Geist Patrik KIDS II H3 uhrazeno
21.5.2019Gerhát Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
5.5.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
6.5.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
5.5.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
11.4.2019Halíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
11.4.2019Halíková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
26.5.2019Hanousková Karolína Piškot KIDS II D4 uhrazeno
8.5.2019Havlín Matěj Run magazine team F F uhrazeno
8.5.2019Havlínová Markéta Run Magazine Team F F uhrazeno
26.5.2019Havránek Michal KIDS I H2 uhrazeno
28.5.2019Havránková Veronika OCRA Junior F F uhrazeno
24.5.2019Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
6.5.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
23.5.2019Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
24.5.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 nezaplaceno
24.1.2019Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
25.10.2018Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí KIDS II H3 uhrazeno
14.3.2019Hlavizna Adam KIDS II H3 uhrazeno
14.3.2019Hlaviznová Sofie F F uhrazeno
29.5.2019Hledíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
27.5.2019Holingerová Alžběta KIDS II D3 uhrazeno
5.5.2019Holub Jan KIDS II H4 uhrazeno
29.4.2019Honzů Matěj Gladiators Kralupy KIDS I H1 uhrazeno
23.5.2019Honzů Kryštof F F uhrazeno
23.5.2019Horáček Šimon KIDS II H3 uhrazeno
25.5.2019Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Hořínek Martin www.honza.horinek.cz KIDS II H4 uhrazeno
20.5.2019Hornych Matyáš M&S KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2019Hošek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D1 uhrazeno
6.3.2019Hoškova Barbora KIDS II D3 uhrazeno
26.5.2019Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
27.5.2019Hradilová Ludmila KIDS II D3 uhrazeno
16.4.2019Hribal Vojtech F F uhrazeno
23.5.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
23.5.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
6.5.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
6.5.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
26.5.2019Hvozdenská Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
7.3.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
3.5.2019Jaďuďová Emma KIDS I D2 uhrazeno
11.5.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
22.3.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.5.2019Janča Jakub KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Janča David KIDS II H3 uhrazeno
24.5.2019Janda Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
24.5.2019Janda Petr F F uhrazeno
6.5.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
10.4.2019Javůrek Tomáš Gladiátor z Úval KIDS II H5 uhrazeno
31.3.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
3.5.2019Ježová Karolína HB kraso Brno KIDS II D5 uhrazeno
15.5.2019Jiroudek Ruben LukAl KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Jiroudková Tabita LukAl KIDS I D1 uhrazeno
27.5.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
21.5.2019Johan Marek KIDS II H3 uhrazeno
21.5.2019Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
30.4.2019Jurková Anna KIDS II D4 uhrazeno
16.5.2019Kabeláč Jiří KIDS I H1 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
29.5.2019Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
18.5.2019Kapuciánová Vanesa Gladiators F F uhrazeno
24.5.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
9.5.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
15.5.2019Kavuloková Anna KIDS II D3 uhrazeno
2.5.2019Klčo Emily KIDS I D1 uhrazeno
23.5.2019Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
9.2.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
24.5.2019Klimentova Zuzana RIS KIDS II D4 uhrazeno
24.5.2019Klimentova Ema RIS KIDS II D4 uhrazeno
29.5.2019Kment Patrik KIDS II H4 uhrazeno
28.5.2019Knotková Eliška KIDS I D2 uhrazeno
25.5.2019Kočovský Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
24.5.2019Kočovský Radek KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I H1 uhrazeno
6.5.2019Kolářová Kateřina SK Vlaška KIDS II D3 uhrazeno
15.5.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
15.3.2019Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
27.5.2019Kopecká Dita Kopečci F F uhrazeno
27.5.2019Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
27.5.2019Kopecká Nikola Kopečci F F uhrazeno
15.5.2019Kopecká Kateřina Altus Pons KIDS I D2 uhrazeno
15.5.2019Kopecký Václav Altus Pons KIDS II H3 uhrazeno
15.3.2019Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
11.3.2019Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
24.5.2019Kostlán Bořek HC Warrior Brno KIDS II H4 uhrazeno
24.5.2019Kostlánová Stella TJ Stadion Brno KIDS II D3 uhrazeno
8.5.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II D3 uhrazeno
27.5.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
29.5.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
3.5.2019Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
26.5.2019Kovandová Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
9.5.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Kracík Matěj KIDS II H4 uhrazeno
7.5.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
7.5.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
6.4.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
23.5.2019Kritzbach Matěj AK Most KIDS I H1 uhrazeno
23.5.2019Kritzbachová Adéla SK Jevíčko KIDS I D1 uhrazeno
22.5.2019Kroulík Oliver KIDS I H2 uhrazeno
22.5.2019Kroulíková Victoria KIDS I D1 uhrazeno
7.5.2019Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
10.5.2019Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Krpatová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
18.3.2019Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
18.3.2019Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
27.4.2019Kubík Petr KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Kučerová Barbora SK NMNM KIDS II D4 uhrazeno
21.5.2019Kuchař Oliver Tenisový oddíl TJ Žďár KIDS I H2 uhrazeno
21.5.2019Kuchařová Emma Oddíl moderní gymnastiky TJ Žďár KIDS I D1 uhrazeno
27.5.2019Kudláč Vojtěch Zbýšov KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
29.11.2018Kuklik Kuba KIDS II H4 uhrazeno
29.11.2018Kuklik Pepa KIDS II H5 uhrazeno
26.5.2019Kýna Jan HC Rakovník KIDS I H2 uhrazeno
26.5.2019Kýna Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
26.5.2019Kýnová Magda KIDS I D1 uhrazeno
10.5.2019Lebowski Šimon KIDS I H2 uhrazeno
26.5.2019Lehocký Patrik KIDS I H2 uhrazeno
28.5.2019Löffler Dominik Spartan gym F F uhrazeno
14.5.2019Lokajíček Štěpán HC Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
27.5.2019Lukáš Jáchym Horni Pocernice KIDS II H4 uhrazeno
25.4.2019Macek David KIDS I H1 uhrazeno
23.4.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
27.4.2019Maixnerová Alice Lola SRTG OPAVA KIDS II D3 uhrazeno
6.5.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D4 uhrazeno
24.5.2019Martincová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
15.5.2019Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Mazánek Filip KIDS II H5 uhrazeno
28.5.2019Mezerová Justina Rachot lebek KIDS II D4 nezaplaceno
5.5.2019Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
28.5.2019Mikešová Magdaléna F F uhrazeno
28.5.2019Mikešová Klára KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.5.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
20.5.2019Mišák Richard F F uhrazeno
20.5.2019Mišák Robert KIDS I H2 uhrazeno
28.5.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 nezaplaceno
25.5.2019Moupic Martin KIDS II H3 uhrazeno
8.5.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
25.5.2019Musilová Natálie KIDS II D5 uhrazeno
14.5.2019Náhlovská Anna KIDS II D4 uhrazeno
5.5.2019Náplavová Lucie Spartans Vyškov KIDS II D5 uhrazeno
30.10.2018Naušová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Naušová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
19.5.2019Navrátilová Žofie KIDS II D3 uhrazeno
24.5.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
29.5.2019Neliba Martin HOPO KIDS II H4 uhrazeno
26.5.2019Němcová Michaela KIDS I D2 uhrazeno
19.5.2019Nešuta Martin TeamLiners KIDS II H5 uhrazeno
19.5.2019Nešuta Petr TeamLiners KIDS II H4 uhrazeno
29.4.2019Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS I H1 uhrazeno
29.4.2019Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2019Novák Kuba KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
11.2.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
24.5.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
2.1.2019Novotný Thomas F F uhrazeno
27.5.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
27.5.2019Ouhrabková Elena F F uhrazeno
9.4.2019Outerská Sofie KIDS I D1 uhrazeno
23.5.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
27.5.2019Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Pallová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
29.5.2019Patková Laura #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
29.5.2019Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
26.4.2019Pauřík Nicolas Sebastien F F uhrazeno
23.4.2019Pavéska Jiří KIDS II H3 uhrazeno
23.4.2019Pavéska Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
21.5.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
21.5.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
22.5.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
24.5.2019Pavlíková Veronika #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
27.3.2019Pavlíková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
26.5.2019Pavlová Berenika Piškot KIDS II D4 nezaplaceno
8.3.2019Peřina Lukáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
8.3.2019Peřinová Adéla Náš tým KIDS II D4 uhrazeno
27.5.2019Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
26.4.2019Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
24.11.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
14.5.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.5.2019Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
1.5.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
1.5.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.5.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2019Pokorná Laura KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Pokorná Kristýna Pokémoni KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Pokorný Jan Pokémoni KIDS II H4 uhrazeno
24.2.2019Port Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
27.5.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 nezaplaceno
13.11.2018Pošvářová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
5.5.2019Povr Tadeáš iDiot 2015 KIDS II H4 uhrazeno
5.5.2019Povr Tobias iDiot 2015 KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Procházka Daniel KIDS II H5 uhrazeno
29.5.2019Procházková Sabina KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.4.2019Ptáček David Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
25.4.2019Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS II H3 uhrazeno
19.5.2019Rampas Vendelín F F uhrazeno
12.2.2019Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
25.5.2019Řeháková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.5.2019Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
8.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.1.2019Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
14.5.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
14.5.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.5.2019Růža Tomáš GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
12.5.2019Růža Dominik GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
28.5.2019Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová KIDS II D4 nezaplaceno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Šabartová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
26.5.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
27.4.2019Šalomoun Stanislav F F uhrazeno
19.2.2019Saňák Denis OCR Runners Šumperk KIDS II H5 uhrazeno
26.5.2019Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
1.4.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
28.11.2018Scheithauerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
28.11.2018Scheithauerová Ella KIDS I D2 uhrazeno
31.1.2019Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Schwertschal Lukáš F F uhrazeno
28.5.2019Sedlák Matě KIDS I H2 nezaplaceno
20.5.2019Semeráková Michaela KIDS II D5 uhrazeno
29.11.2018Šesták Denis F F uhrazeno
29.11.2018Šesták Adam F F uhrazeno
13.5.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
5.4.2019Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
28.5.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Šípová Julie SRTG OPAVA KIDS II D3 uhrazeno
8.5.2019Široká Valentína Treperendy KIDS II D4 uhrazeno
29.5.2019Skoupý Jan FC Dosta Bystrc - Kníničky KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Sládková Monika KIDS II D3 uhrazeno
29.5.2019Smutná Sofie SK SKOL Brno KIDS II D4 uhrazeno
13.5.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
28.2.2019Sondová Rita SVVAT KIDS II D5 uhrazeno
2.5.2019Sosík Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
26.5.2019Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I H2 uhrazeno
27.5.2019Špačková Sára Oddíl moderní gymnastiky TJ Žďár nad Sázavou KIDS I D1 uhrazeno
27.5.2019Špačková Mia Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou KIDS II D3 uhrazeno
21.5.2019Šroubek Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
21.5.2019Šroubková Valérie KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Stalmacher Alex KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2018Stalmacherová Sofie KIDS II D3 uhrazeno
27.5.2019Štemberová Elen KIDS I D1 uhrazeno
29.5.2019Štěpánek Daniel Bobešci KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Štěpánková Linda Bobešci KIDS I D2 uhrazeno
23.5.2019Štětina Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.5.2019Štětinová Barbora KIDS I D1 uhrazeno
21.5.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
11.5.2019Strapek Petr KIDS II H5 uhrazeno
26.5.2019Šujanová Ester Piškot KIDS II D3 uhrazeno
16.5.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
1.5.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
31.1.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
18.5.2019ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
18.5.2019Šulcová Viktorie #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
13.5.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
10.5.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
3.4.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
27.5.2019Švec Vojtěch HOPO KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
26.5.2019Svoboda Jiří KIDS I H1 uhrazeno
26.5.2019Svoboda Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
4.5.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
28.5.2019Tchirová Ela KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2019Tlustá Aneta Oddíl moderní gymnastiky TJ Žďár KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2019Tlustý Matěj F F uhrazeno
22.4.2019Tomášková Viktorie - KIDS II D4 uhrazeno
21.5.2019Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 nezaplaceno
6.5.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H4 uhrazeno
4.5.2019Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
28.5.2019Tuma Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
16.5.2019Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
17.5.2019Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
6.5.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
21.5.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
29.5.2019Vačkář Jan KIDS II H4 uhrazeno
29.5.2019Vačkář Petr KIDS II H5 uhrazeno
18.5.2019Václavík Filip Gladiators KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Valíček Jakub Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Valíčková Vendy KIDS II D4 uhrazeno
7.5.2019Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
26.5.2019Vávra Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Velčev Alex KIDS II H3 uhrazeno
27.5.2019Veletová Veronika TJ sokol kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
28.4.2019Víšek Petr Kulíšci KIDS I H2 uhrazeno
28.4.2019Víšek Jan Kulíšci KIDS II H3 uhrazeno
3.12.2018Vobora Jáchym KIDS II H3 uhrazeno
3.4.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
3.4.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
7.5.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
7.5.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Vokáč Matyáš F F uhrazeno
28.5.2019Vopravilová Romana Esquadra KIDS II D5 uhrazeno
26.5.2019Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Vyterna Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Vyterna Václav KIDS II H5 uhrazeno
26.5.2019Weismayr-Käpernick Julia KIDS I D2 uhrazeno
25.5.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
26.5.2019Záhorská Barbora KIDS II D3 uhrazeno
29.5.2019Žák Radek KIDS II H5 nezaplaceno
28.5.2019Zavoral Adam KIDS I H2 uhrazeno
11.5.2019Zavoralova Alenka KIDS II D4 uhrazeno
11.5.2019Zavoralová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
30.4.2019Zelinková Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
30.4.2019Zelinková Eliška KIDS I D2 uhrazeno
8.5.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
30.4.2019Zelinková Dominika KIDS II D3 uhrazeno
23.5.2019Zítková Edita KSK Koldín, z.s. KIDS I D2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.