Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - MOTOKROS HOLICE - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR108
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)38
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)22
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)19
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)16
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)8
JMJunioři (2002 - 2005)3
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených108

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.5.2019Ansorge Martin Bohemia GR MIX uhrazeno
Tým: Pivoni↳ Loskotová Tereza
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
6.5.2019Berka Milan REBELS 766 GR M2 uhrazeno
30.12.2018Blažek Ondřej GR JM uhrazeno
5.3.2019Bouška Jan GR M uhrazeno
21.3.2019Buben Václav GR M uhrazeno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
16.12.2018Chocholouš Tomáš GR M uhrazeno
26.4.2019Čiamporová Vendula Kimmca GR MIX uhrazeno
Tým: Kimmca↳ Klikoš JiříA-team
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.3.2019Dlouhá Denisa #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
20.3.2019Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.3.2019Dlouhý Martin Želvy na úprku GR M uhrazeno
20.3.2019Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM
22.4.2019Ducháček Bohumír GR M2 uhrazeno
29.4.2019Eliášová Kateřina GR Z uhrazeno
14.2.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
30.4.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
14.5.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
8.5.2019Hollý Martn GR M uhrazeno
8.5.2019Hollý Tomáš GR M uhrazeno
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
6.5.2019Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
6.5.2019Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
11.2.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
30.4.2019Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov GR M2 uhrazeno
30.4.2019Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov GR Z2 uhrazeno
8.5.2019Kadlečík Milan GR M uhrazeno
25.4.2019Kavulok Lukáš GR M2 uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
16.4.2019Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.4.2019Kliková Renáta GR Z uhrazeno
31.3.2019Kobosil Karel želvy na úprku GR JM uhrazeno
31.3.2019Kobosilová Alena Želvy na úprku GR Z2 uhrazeno
19.5.2019Kolb Antonín Esquadra GR M uhrazeno
31.3.2019Kolomá Kateřina Karla Kolomá GR JZ uhrazeno
31.10.2018Kopáčová Lenka GR MIX uhrazeno
Tým: Tuleni↳ Holub Lukáš
22.4.2019Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
23.5.2019Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M uhrazeno
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
4.3.2019Kudrnáčová Kristýna I love mud GR Z uhrazeno
7.2.2019Levý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ GR MIX uhrazeno
Tým: PŘEKÁŽKÁČ↳ Chmelenská Petra PŘEKÁŽKÁČ
20.3.2019Levý Jan GR M uhrazeno
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
10.4.2019Maštálka Daniel GR M uhrazeno
5.1.2019Mědílková Anna GR Z uhrazeno
20.2.2019Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
8.3.2019Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
19.5.2019Mlchová Simona Spartan Gym GR Z uhrazeno
11.5.2019Mlejnek Karel Bahňuláci GR M uhrazeno
23.12.2018Mlynařík Josef GR M2 uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
26.3.2019Mráček Jiří GR M uhrazeno
8.5.2019Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
1.5.2019mucha jiri komar tým GR M2 uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
6.5.2019Neužil Jiří Osmička GR MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Koldovská TerezaOsmička
20.3.2019Novák Tomáš GR M uhrazeno
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
22.4.2019Pajor Jaroslav Duka asist GR M uhrazeno
13.5.2019Pávek Petr GR M uhrazeno
26.4.2019Pecina Jiří GR M uhrazeno
4.3.2019Pekáčová Aneta I LOVE MUD GR Z uhrazeno
30.4.2019Petrášová Barbora GR Z uhrazeno
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
29.4.2019Pohorský Jan GR M uhrazeno
19.4.2019Pospíšil Vojtěch GR M uhrazeno
19.4.2019Pospíšil Ondřej GR M uhrazeno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
11.2.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
6.2.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
7.12.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
24.5.2019Řeřichová Anna GR Z nezaplaceno
22.5.2019Řeřichová Jaroslava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
19.5.2019Rychnovský Jan Esquadra GR M uhrazeno
21.5.2019Skácel Filip GR M nezaplaceno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
14.5.2019Štěpánková Veronika CRTC WORKOUT GR MIX uhrazeno
Tým: Absolutno↳ Lantora JanSRTG Praha
18.2.2019Štěpánková Petra GR MIX uhrazeno
Tým: My↳ Štěpánek Martin
21.5.2019Suchá kristýna GR Z nezaplaceno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
7.12.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z uhrazeno
1.3.2019Vacek Jiří GR M uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
11.4.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.4.2019Vyčítalová Romana GR Z uhrazeno
8.3.2019Wünsch Petr Pierburg Team GR M uhrazeno
3.4.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
9.5.2019Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM GR M2 nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.