Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - MOTOKROS HOLICE - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR202
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)65
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)49
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)40
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)24
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)13
JZJuniorky (2002 - 2005)6
JMJunioři (2002 - 2005)5
Celkem přihlášených202

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.5.2019Ansorge Martin Bohemia GR MIX uhrazeno
Tým: Pivoni↳ Loskotová Tereza
27.5.2019Baborova Lucie GR Z uhrazeno
27.5.2019Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
2.6.2019Bártová Veronika GR Z uhrazeno
6.6.2019Bekr Ondřej GR M uhrazeno
5.6.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
6.5.2019Berka Milan REBELS 766 GR M2 uhrazeno
7.6.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M uhrazeno
30.12.2018Blažek Ondřej GR JM uhrazeno
21.3.2019Buben Václav GR M uhrazeno
1.6.2019Bubeníček Leoš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
6.6.2019Buchalová Karolína GR Z uhrazeno
4.6.2019Buldrová Alexandra Kinderkamionaci.eu GR Z uhrazeno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
7.6.2019Čáp Martin GR M uhrazeno
7.6.2019Čapková Jessica GR Z uhrazeno
16.12.2018Chocholouš Tomáš GR M uhrazeno
26.4.2019Čiamporová Vendula Kimmca GR MIX uhrazeno
Tým: Kimmca↳ Klikoš JiříA-team
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.6.2019Daněk Luboš GR M uhrazeno
20.3.2019Dlouhá Denisa #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
20.3.2019Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.3.2019Dlouhý Martin Želvy na úprku GR M uhrazeno
20.3.2019Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM
29.5.2019Doležal Ondřej GR M uhrazeno
5.6.2019Donát Jakub SKBU Trutnov GR M uhrazeno
10.6.2019Dostálek Tomáš Nasa GR M uhrazeno
22.4.2019Ducháček Bohumír CRAMO GR M2 uhrazeno
9.6.2019Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
8.6.2019Dušková Adéla GR Z uhrazeno
10.6.2019Dvořáček Pavel Nasa GR M uhrazeno
29.4.2019Eliášová Kateřina GR Z uhrazeno
14.2.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
10.6.2019Funk Josef SRTG Prostějov GR MIX uhrazeno
Tým: STG-Prostějov ↳ Vymlátilová Klára STG Prostějov
9.6.2019Garay Iva GR Z2 uhrazeno
2.6.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.6.2019Gobernacová Martina GR Z2 nezaplaceno
9.6.2019Hackerová Anna GR JZ uhrazeno
7.6.2019Hackerová Martina GR Z2 uhrazeno
26.5.2019Hájek Adam GR MIX uhrazeno
Tým: Sloths↳ Šebestová Aneta
9.6.2019Hajný Pavel Pilníkovské běhny GR MIX uhrazeno
Tým: HAJŇÁSCI↳ Hajná HanaPilníkovské běhny
30.4.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
14.5.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
8.5.2019Hollý Martn GR M uhrazeno
8.5.2019Hollý Tomáš GR M uhrazeno
25.5.2019Holopová Aneta GR Z uhrazeno
7.6.2019Honzů Jiri GR M uhrazeno
9.6.2019Hošek Martin Tygři GR M uhrazeno
8.6.2019Hovádková Monika GR Z2 uhrazeno
4.6.2019Hrdlovičová Daniela GR Z uhrazeno
1.6.2019Janečková Aneta GR MIX uhrazeno
Tým: PA↳ Skoutajan Petr
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
3.6.2019Jaroš Daniel Krušnohorsky myslet,žít a snít GR M2 uhrazeno
6.6.2019Jasanský Radek GR M nezaplaceno
7.6.2019Jedlička Radek GR MIX uhrazeno
Tým: RS team↳ Vrbatová Sandra
6.5.2019Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
6.6.2019Jelínek Petr GR MIX uhrazeno
Tým: :-)↳ Lukošíková Lenka
6.5.2019Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
30.4.2019Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov GR M2 uhrazeno
11.2.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
30.4.2019Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov GR Z2 uhrazeno
8.5.2019Kadlečík Milan GR M uhrazeno
7.6.2019Káninská Aneta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
7.6.2019Karas Vítězslav SVVAT GR MIX uhrazeno
Tým: SVVAT Příbram↳ Šenkýřová Michaela
25.4.2019Kavulok Lukáš GR M2 uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
16.4.2019Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.4.2019Kliková Renáta GR Z uhrazeno
31.3.2019Kobosil Karel želvy na úprku GR JM uhrazeno
31.3.2019Kobosilová Alena Želvy na úprku GR Z2 uhrazeno
19.5.2019Kolb Antonín Esquadra GR M uhrazeno
31.3.2019Kolomá Kateřina Karla Kolomá GR JZ uhrazeno
31.10.2018Kopáčová Lenka GR MIX uhrazeno
Tým: Tuleni↳ Holub Lukáš
22.4.2019Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
2.6.2019Koubková Kateřina GR Z uhrazeno
23.5.2019Krátký Pavel Narušené Myšlení GR M uhrazeno
9.6.2019Kroupa Tomáš Tygři GR M uhrazeno
9.6.2019Kučera František GR MIX uhrazeno
Tým: FAK↳ Kličková Aneta
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
4.3.2019Kudrnáčová Kristýna I love mud GR Z uhrazeno
10.6.2019Kuncl Martin J.Elita GR M nezaplaceno
6.6.2019Lavičková Linda GR Z uhrazeno
20.3.2019Levý Jan GR M uhrazeno
7.2.2019Levý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ GR MIX uhrazeno
Tým: PŘEKÁŽKÁČ↳ Chmelenská Petra PŘEKÁŽKÁČ
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
1.6.2019Loskot Karel GR M2 uhrazeno
25.5.2019Loskotová Barbora Podhoří GR MIX uhrazeno
Tým: Oslík a špagetka ↳ Míšek Jakub
10.6.2019Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team GR Z uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
10.4.2019Maštálka Daniel GR M uhrazeno
20.2.2019Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
8.3.2019Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
4.6.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners GR JM uhrazeno
19.5.2019Mlchová Simona Spartan Gym GR Z uhrazeno
11.5.2019Mlejnek Karel Bahňuláci GR M uhrazeno
23.12.2018Mlynařík Josef GR M2 uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
26.3.2019Mráček Jiří GR M uhrazeno
8.5.2019Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
1.5.2019mucha jiri komar tým GR M2 uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
6.5.2019Neužil Jiří Osmička GR MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Koldovská TerezaOsmička
20.3.2019Novák Tomáš GR M uhrazeno
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
6.6.2019Olbrich Martin GR M uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
22.4.2019Pajor Jaroslav Duka asist GR M uhrazeno
6.6.2019Pánková Martina GR Z uhrazeno
13.5.2019Pávek Petr GR M uhrazeno
8.6.2019Pavloňová Hana GR Z uhrazeno
26.4.2019Pecina Jiří GR M uhrazeno
4.3.2019Pekáčová Aneta I LOVE MUD GR Z uhrazeno
7.6.2019Perthen Ervín ml. GR M uhrazeno
7.6.2019Perthen Ervín GR M2 uhrazeno
30.4.2019Petrášová Barbora GR Z uhrazeno
8.6.2019Pitáková Věra GR Z uhrazeno
3.6.2019Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
29.4.2019Pohorský Jan GR M uhrazeno
19.4.2019Pospíšil Vojtěch GR M uhrazeno
19.4.2019Pospíšil Ondřej GR M uhrazeno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
11.2.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
7.6.2019Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
8.6.2019Procházka Tomáš GR M uhrazeno
6.2.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
7.12.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
2.6.2019Rejda David GR M uhrazeno
22.5.2019Řeřichová Jaroslava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
2.6.2019Resl Jan GR M2 uhrazeno
29.5.2019Richter Milan GR M uhrazeno
10.6.2019Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
9.6.2019Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETOPTEAM↳ Babušková Stanislava#GLADIATORRACETEAM
19.5.2019Rychnovský Jan Esquadra GR M uhrazeno
5.6.2019Rychtera Václav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
9.6.2019Šašek Matěj #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
9.6.2019Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
21.5.2019Skácel Filip GR M uhrazeno
7.6.2019Škvařil Marek GR M uhrazeno
2.6.2019Sládeček Jiří GR M uhrazeno
9.6.2019Sonda Martin Trenéři GR kids GR M2 uhrazeno
5.6.2019Souček Tomáš SKBU Trutnov GR M2 uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
18.2.2019Štěpánková Petra GR MIX uhrazeno
Tým: My↳ Štěpánek Martin
14.5.2019Štěpánková Veronika CRTC WORKOUT GR MIX uhrazeno
Tým: Absolutno↳ Lantora JanSRTG Praha
21.5.2019Suchá kristýna GR Z uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
5.6.2019Šumeldová Magdalena Ždimiators GR Z uhrazeno
7.6.2019Sůrová Adéla GR Z uhrazeno
9.6.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
9.6.2019Švarcová Ilona Spartan gym GR MIX uhrazeno
Tým: MaI↳ Rehak Michak
7.12.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
10.6.2019Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team GR Z uhrazeno
9.6.2019Trestikova Michaela #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z uhrazeno
1.3.2019Vacek Jiří GR M uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
10.6.2019Vavrušková Veronika SRTG Praha GR MIX uhrazeno
Tým: Vavruneobsazeno
4.6.2019Večeřa Jan #KluciBezTrika GR M uhrazeno
3.6.2019Vlník Jan Neprevazy GR M uhrazeno
11.4.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
8.6.2019Volšická Barbora Gladiatorraceteam GR Z uhrazeno
9.6.2019Volšičková Karolína GR Z uhrazeno
29.4.2019Vyčítalová Romana GR Z uhrazeno
10.6.2019Vysoudil Jakub GR MIX nezaplaceno
Tým: MIDDLE↳ Gobernacová Lucie
9.6.2019Weishaupt Martin Tygři GR M uhrazeno
8.3.2019Wünsch Petr Pierburg Team GR M uhrazeno
3.4.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
3.6.2019Zelený Ladislav Zizelovci GR JM uhrazeno
6.6.2019Zeman Jaroslav JACKERMANN GR M2 uhrazeno
6.6.2019Zemanová Karina GR JZ uhrazeno
7.6.2019Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
3.6.2019Zittová Jana Zizelovci GR MIX uhrazeno
Tým: Zizel↳ Zelený LadislavZizelovci
9.5.2019Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.