Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE/ORIGINAL - MOTOKROS HOLICE - sobota

Statistika přihlášených

Trať
GRGR166
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)69
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)35
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)29
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)22
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)7
JMJunioři (2002 - 2005)2
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených166

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.1.2019Ambury Hugh GR M2 nezaplaceno
24.10.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 30.10.2018
27.12.2018Balek Jan Bohemia GR M 28.12.2018
31.10.2018Barnet Daniel GR M 3.11.2018
24.11.2018Bartoníček Jan GR M 26.11.2018
29.10.2018Bednář Radim GR MIX 30.10.2018
Tým: Hvězdná pěchota↳ Nekvindová Veronika
20.11.2018Beran Daniel VB club GR M2 21.11.2018
31.12.2018Bergl Petr 2haSance GR M2 2.1.2019
29.12.2018Bezchlebová Eva NO TY VOLE GR Z 31.12.2018
30.12.2018Bischofová Viktorie GR MIX 31.12.2018
Tým: Lamoraptoříci↳ Bašek Karel
4.1.2019Blanár Josef GR M 8.1.2019
24.10.2018Blažková Michaela GR Z 25.10.2018
2.1.2019Branda Petr GR M 8.1.2019
31.12.2018Brčák Pavel D.T.P. GR M 7.1.2019
30.12.2018Brožek Radovan GR M 31.12.2018
14.1.2019Brýna Leoš #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
16.11.2018Čaplygina Viktorija GR MIX 17.11.2018
Tým: Spojenci ↳ Crla Karel
6.11.2018Černý Jakub GR M 7.11.2018
19.12.2018Černý Lukáš GR M 20.12.2018
13.12.2018Cigler Jan cigi GR M2 15.12.2018
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 3.11.2018
24.10.2018Crawford Michaela GR Z 25.10.2018
28.10.2018Crawford Mark GR M2 7.11.2018
23.12.2018Crlík Lukáš GR M 27.12.2018
25.10.2018Demjanovič Tomáš GR M 25.10.2018
24.10.2018Diblík Jan GR M 25.10.2018
19.12.2018Dlouhý Lukáš GR M2 21.12.2018
31.10.2018Dobeš Radek Total Vital GR M 7.11.2018
24.11.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M 27.11.2018
31.10.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 7.11.2018
16.12.2018Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM GR M 18.12.2018
23.11.2018Erben Karel NO TY VOLE GR M2 30.11.2018
25.10.2018Fialová Lucie Tačmud Run GR Z 31.10.2018
25.10.2018Frait Marek Hector GR M2 25.10.2018
19.11.2018Gacov David GR M2 19.11.2018
11.11.2018Galko Lubomír GR M2 13.11.2018
11.11.2018Galková Gabriela GR Z 13.11.2018
17.12.2018glos petr GR M 27.12.2018
17.12.2018Glosová Kristýna svabi.cz GR Z 18.12.2018
2.12.2018Habásková Markéta Total Vital GR Z 5.12.2018
18.12.2018Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z 19.12.2018
28.10.2018Hoffmann Jaroslav ČZU Kozatar team GR M 30.10.2018
31.12.2018Hora Vojtěch Predator Workout Kladno GR M 2.1.2019
27.10.2018Horváthová Michaela NO TY VOLE GR Z 30.10.2018
16.11.2018Hošák Roman GR M2 19.11.2018
16.12.2018Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM GR M 21.12.2018
31.12.2018Hribal Vojtech Lacrima GR MIX 3.1.2019
Tým: Lacrimaneobsazeno
11.1.2019Hromádko Jaroslav AČR VP Pardubice GR M2 16.1.2019
30.10.2018Hromas Michal GR M 3.11.2018
5.1.2019Hubená Iva GR Z 5.1.2019
5.1.2019Hudec Marek GR M 5.1.2019
31.12.2018Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M 4.1.2019
10.11.2018Hyhlík František GR M 15.11.2018
12.1.2019ILAVSKÝ ROMAN #GLADIATORRACETEAM GR M2 12.1.2019
24.11.2018Janda Marcel GR M2 26.11.2018
24.11.2018Janda Marcel GR JM 26.11.2018
24.11.2018Jandová Klára Kin-ball Pardubice GR JZ 26.11.2018
9.12.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 11.12.2018
28.12.2018Jansen Martin GR M 31.12.2018
31.10.2018Javůrek Jakub Valhalla Gym GR MIX 1.11.2018
Tým: Blonďákovi↳ Kopecká Kateřina
31.10.2018Jelínek Jaromír GR M2 7.11.2018
31.10.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 7.11.2018
12.12.2018Kašpar Marián GR M 18.12.2018
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 30.10.2018
31.10.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 3.11.2018
16.12.2018Klos Petr GR M 17.12.2018
30.12.2018Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM GR Z 7.1.2019
30.12.2018Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 7.1.2019
6.1.2019Kocourek Martin GR M2 7.1.2019
2.1.2019Koláček Martin GR M 8.1.2019
14.1.2019Kolář Jan GR M nezaplaceno
25.10.2018Kopecká Martina GLADIATORRACETEAM GR Z 30.10.2018
24.10.2018Kotrnec Jan Pat a Mat GR M 30.10.2018
26.12.2018Kozák Milan GR M 31.12.2018
31.10.2018Kozáková Jindra Total Vital GR Z2 3.11.2018
25.11.2018Kruliš Tomáš GR M 27.11.2018
25.10.2018Kubišta Petr GR M 1.11.2018
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M 26.10.2018
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M2 26.10.2018
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 2.11.2018
3.11.2018Kudrna Aleš GR M 7.11.2018
3.11.2018Kudrna Daniel GR M 7.11.2018
24.10.2018Kysilka Lukáš GR M 25.10.2018
31.10.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 1.11.2018
26.12.2018Levai Vojtěch Rumoví tatínci GR M 2.1.2019
31.12.2018Liberda Jiří GR MIX 7.1.2019
Tým: Moorcata↳ Šindelářová Zuzana
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 7.11.2018
31.12.2018Lochmanová Lucie 2hasance GR Z 7.1.2019
25.10.2018Lukeš Vladimír Varovi legie GR M 26.10.2018
5.1.2019Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 10.1.2019
31.12.2018Mach Honza GR M 2.1.2019
7.11.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín GR M 9.11.2018
25.12.2018Malá Marie Maxáci GR Z 27.12.2018
30.12.2018Malchárek Miroslav GR M 31.12.2018
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M 1.1.2019
27.12.2018Maštálka Daniel GR M 28.12.2018
15.12.2018Michálek František Rumoví tatínci GR M2 18.12.2018
25.12.2018Mocek Jurij GR M 27.12.2018
31.12.2018Morávek Jan GR M 9.1.2019
31.12.2018Morávek Jan Barbarian Extreme Team GR M 9.1.2019
14.1.2019Morávková Tereza BittMor GR Z 16.1.2019
31.10.2018Náhlík Jan Total Vital GR M 3.11.2018
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
31.10.2018Nouzová Eva Chaos GR Z 8.11.2018
31.12.2018Novotný Jakub Rest GR M 2.1.2019
31.12.2018Nyergesová Jana GR Z2 1.1.2019
31.10.2018Páníková Lucie GR Z 3.11.2018
4.1.2019Pátek Jan (T)lamy GR M 5.1.2019
16.12.2018Pávová Gabriela Čápici GR MIX 19.12.2018
Tým: čápici↳ Páv RadovanČápici
27.10.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín GR Z 30.10.2018
20.12.2018Petrová Štěpánka Perníci GR Z 28.12.2018
14.1.2019Plesl Radek GR M nezaplaceno
31.12.2018Pokorná Kateřina Predator Workout Brno GR Z 3.1.2019
20.12.2018Polický Jiří GR M 22.12.2018
31.12.2018Procházková Monika 2haSance GR Z 2.1.2019
24.11.2018ptáček jan GR M2 26.11.2018
24.11.2018Ptáček Jan GR JM 26.11.2018
24.11.2018Ptáčková Anna GR JZ 26.11.2018
19.12.2018Rambousková Kristýna GR MIX 20.12.2018
Tým: MiKineobsazeno
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 31.10.2018
24.10.2018Roth Zdeněk GR M 25.10.2018
31.10.2018Rott Pavel Total Vital GR M2 1.11.2018
26.12.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M 27.12.2018
14.12.2018Šalomoun Stanislav GR M 17.12.2018
27.10.2018Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 30.10.2018
27.10.2018Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 30.10.2018
2.12.2018Silný Jaroslav GR M2 3.12.2018
2.12.2018Silný Ondřej GR M 3.12.2018
31.12.2018Šindlerová Dita SVVAT GR Z 3.1.2019
19.11.2018Šírek Luděk GR MIX 20.11.2018
Tým: M/L team↳ Šírková Marie
15.11.2018Sládek Jaroslav GR M2 19.11.2018
13.1.2019Sluková Andrea Bojovníci GR Z 14.1.2019
31.12.2018Snětivý Tomáš GR M 7.1.2019
31.10.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 7.11.2018
6.12.2018Šprachta Milan GR M2 10.12.2018
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX 11.12.2018
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
31.12.2018Stejskalová Dana GR Z 2.1.2019
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 8.12.2018
13.1.2019Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM GR MIX 16.1.2019
Tým: super tym Bílinaneobsazeno
24.10.2018Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM GR M 26.10.2018
31.10.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
31.12.2018Trojan Dalibor GR M2 7.1.2019
31.10.2018Trunec Michal GR M 7.11.2018
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z 7.11.2018
8.12.2018Vacula Tomáš GR M2 11.12.2018
19.12.2018Vágner Pavel GR M 21.12.2018
28.10.2018Vaic Pavel GR M2 7.11.2018
13.1.2019Vala Richard Bojovníci GR M nezaplaceno
25.10.2018Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 26.10.2018
31.10.2018Vojta Vladimír Chaos GR M 8.11.2018
31.12.2018Vojtíšek Tomáš Chrchla a spol. GR M2 2.1.2019
16.12.2018Vondráček Martin GR M 17.12.2018
28.11.2018Vondráčková Jana Maxáci GR Z 29.11.2018
25.10.2018Všetula Ivo GR M 26.10.2018
2.12.2018Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z2 4.12.2018
25.10.2018Weinzettl René Hector GR MIX 25.10.2018
Tým: hector↳ Holečková TerezaHector

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.