Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE /ORIGINAL- MOTOKROS HOLICE - neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR77
FUNFUN4
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)20
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
TTýmy (čtyřčlenné)9
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)8
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)6
FFUN4
JMJunioři (2002 - 2005)3
JZJuniorky (2002 - 2005)3
Celkem přihlášených81

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M 15.11.2018
28.12.2018Bednář Michal Myšáci GR M 31.12.2018
31.10.2018Bednář Petr GR M 1.11.2018
31.10.2018Bednář Ladislav ALPA GR M 1.11.2018
31.10.2018Bendová Petra GR MIX 1.11.2018
Tým: Bendovineobsazeno
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M 7.11.2018
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 25.10.2018
24.10.2018Bergerová Tereza GR Z 31.10.2018
30.12.2018Blažek Ondřej GR JM 31.12.2018
30.10.2018Bobek Jiri Predator Workout Brno GR M 1.11.2018
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 7.11.2018
30.10.2018Bohatá Marie GR Z 31.10.2018
30.10.2018Bohatý Martin GR M 31.10.2018
9.11.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 12.11.2018
31.12.2018Bureš Jiří Hradecký spinning klub GR JM 7.1.2019
31.12.2018Burešová Jaroslava Hradecký spinning klub GR Z2 7.1.2019
26.11.2018Doležal Jan RunFórFun GR M 28.11.2018
26.11.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 3.12.2018
28.10.2018Felkl Martin GR JM 30.10.2018
21.12.2018Fiamoli Silvie Blansko GR Z 27.12.2018
25.10.2018Franc Jan GR M 26.10.2018
29.12.2018Gajdošík Lukáš GR MIX 31.12.2018
Tým: Luky&Terra↳ Libigerová Tereza
29.12.2018Gondek Pavel Už tam budeeem?! GR MIX 30.12.2018
Tým: Už tam budeeem?! 2neobsazeno
30.12.2018Havrdová Aneta GR Z 31.12.2018
30.10.2018Hlavová Vendula EXTRA Brno GR Z 31.10.2018
28.12.2018Hrdinová Barbora Myšáci GR Z 31.12.2018
31.12.2018Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub GR Z2 7.1.2019
25.10.2018Kašpar David SRTG Pardubice GR T 30.10.2018
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
30.12.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z 7.1.2019
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice GR M2 1.11.2018
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ 1.11.2018
30.10.2018Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z 31.10.2018
9.12.2018Lebeda Michael GR M 11.12.2018
8.1.2019Matoušek Karel GR M 15.1.2019
31.10.2018Matoušek Miroslav GR M 1.11.2018
16.12.2018Millichová Tereza GR MIX 18.12.2018
Tým: Koldíňáci↳ Nováček TomášKoldíňáci
31.12.2018Moupic Jan GR MIX 7.1.2019
Tým: RUN OR DIEneobsazeno
30.10.2018Nauš Robert GR M2 7.11.2018
4.1.2019Novák Jiří GR T 7.1.2019
Tým: Tsunamineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.12.2018Novák Jan Tvoje bába GR M 31.12.2018
28.12.2018Novotná Lucie Myšáci GR Z 31.12.2018
28.12.2018Obst Martin Myšáci GR M 2.1.2019
21.12.2018Ondroušek David Blansko GR M 27.12.2018
27.10.2018Orsáková Kateřina GR Z 30.10.2018
26.10.2018Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX 30.10.2018
Tým: Už tam budeeem?!↳ Pacholíková LenkaUž tam budeeem?!
31.10.2018Ouředník Vít GR M 7.11.2018
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 30.10.2018
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z 7.11.2018
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ 7.1.2019
7.12.2018Rapčan Ladislav GR M 8.12.2018
31.10.2018Renčová Alena GR Z 7.11.2018
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 31.10.2018
18.11.2018Rožboud Tomáš GR M 19.11.2018
30.12.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 4.1.2019
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 25.10.2018
31.12.2018Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk GR T 4.1.2019
Tým: OCR RUNNERS ŠUMPERK↳ Saňák DenisOCR Runners Šumperk
↳ Saňáková NikolaOCR Runners Šumperk
↳ Baumová BarboraOCR Runners Šumperk
28.10.2018Saňáková Josephine Gabriela GR Z 30.10.2018
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z 1.11.2018
5.11.2018Štěpánková Eva Biatlon Beroun GR MIX 7.11.2018
Tým: Staršáci z Biatlonu↳ Prošek Josef Staršáci Strašecí
8.1.2019Suchánková Jana GR Z 10.1.2019
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 26.10.2018
7.12.2018Svobodová Klára GR Z 8.12.2018
30.10.2018Toman Miloš GR M 31.10.2018
31.12.2018Tomčala David FUN F 7.1.2019
31.12.2018Tomčalová Tereza Tomčalovi a Trojan FUN F 7.1.2019
31.10.2018Topinková Daniela GR Z2 7.11.2018
31.12.2018Trojan Jiří FUN F 7.1.2019
7.1.2019Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team GR JZ 7.1.2019
31.12.2018Weinerová Ilona FUN F 4.1.2019
13.11.2018Zábská Eliška GR Z 13.11.2018
31.10.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 7.11.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.