Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - MOTOKROS HOLICE - neděle

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II365
KIDS IKIDS I203
FF61
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 2009111
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201177
D3Dívky - rok narození 2008 - 200974
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200763
FKIDS FAMILY61
D2Dívky - rok narození 2010 - 201161
D4Dívky - rok narození 2006 - 200755
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201338
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200538
D1Dívky - rok narození 2012 - 201327
D5Dívky - rok narození 2004 - 200524
Celkem přihlášených629

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.4.2019Andrš Marek KIDS I H1 uhrazeno
28.4.2019Andršová Adéla KIDS I D2 uhrazeno
12.6.2019Antl Daniel F F uhrazeno
12.6.2019Antlová Eliška F F uhrazeno
14.5.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
14.4.2019Baga Alexandr KIDS II H4 uhrazeno
2.6.2019Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
28.5.2019Barva Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
27.5.2019Bauerová Ella KIDS I D2 uhrazeno
12.6.2019Bayer Antonín KIDS II H3 nezaplaceno
6.6.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
6.6.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
6.6.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
4.6.2019Bednář Vojtěch Bedýnky KIDS I H1 uhrazeno
4.6.2019Bednář Kryštof Bedýnky F F uhrazeno
13.5.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
4.6.2019Bednářová Klára Bedýnky KIDS I D1 uhrazeno
27.5.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
27.5.2019Benda Jiří Fit-klub Ludvík KIDS II H5 uhrazeno
25.12.2018Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
9.6.2019Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II H3 uhrazeno
11.6.2019Benešová Denisa KIDS I D2 uhrazeno
9.6.2019Berák Marek KIDS II H5 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
10.5.2019Berila Šimon SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
14.2.2019Berounský Martin KIDS II H5 uhrazeno
23.4.2019Bezděk Bedřich Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
23.4.2019Bezděk Vojtěch Česká Třebová KIDS II H3 uhrazeno
4.6.2019Bílek Jakub Jan F F uhrazeno
19.5.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
7.6.2019Blaho Viola F F uhrazeno
7.6.2019Blaho Noemi F F uhrazeno
13.5.2019Blažek Vojta Šneci KIDS I H1 uhrazeno
31.5.2019Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
31.5.2019Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Bolehovský Štěpán TJ Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
22.4.2019Bon Tomáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
29.1.2019Branda Aleš KIDS II H5 uhrazeno
25.4.2019Breberová Viktorie KACU GROUP KIDS I D2 uhrazeno
21.5.2019Brož Lukáš HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Buben Jan KIDS II H4 uhrazeno
5.6.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
9.6.2019Buďárek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Buďárková Laura KIDS I D2 uhrazeno
25.11.2018Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Cabrnochová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
13.4.2019Čadek Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
11.6.2019Castellon Scarlett F F uhrazeno
11.6.2019Castellon Ariana KIDS I D1 uhrazeno
2.6.2019Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
5.6.2019Cédl Jakub HC Rakovník F F uhrazeno
23.5.2019Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
30.5.2019Čermák Martin Smrkáči KIDS II H5 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
8.5.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
2.6.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Červený Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Červený Vítek KIDS II H5 uhrazeno
19.5.2019Červinka Ondřej F F uhrazeno
11.5.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
3.6.2019Chrbolka Kristián HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
3.5.2019Chvojka Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
10.6.2019Cihlář Václav SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
8.5.2019Čuda Jan SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
8.5.2019Čudová Agáta Týpci na prknech KIDS II D5 uhrazeno
7.6.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
7.6.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
6.6.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
26.5.2019Dlouhá Tereza Tuněchody KIDS II D4 uhrazeno
26.5.2019Dlouhý Lukáš HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
20.5.2019Dobruský Daniel Sexy bonbonky KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Dobrý Denis KIDS II H3 uhrazeno
28.4.2019Dobšová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
8.6.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
3.6.2019Dopitová Martina Tuněchody KIDS II D4 uhrazeno
10.5.2019Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
23.5.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
1.4.2019Doubrava Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
30.5.2019Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II H3 uhrazeno
12.5.2019Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
29.5.2019Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II D5 uhrazeno
10.6.2019Dvořáčková Zuzana KIDS I D2 uhrazeno
4.6.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
29.4.2019Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
10.6.2019EISNER Honza KIDS II H5 uhrazeno
10.6.2019EISNER Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
3.6.2019Farský Richard #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
3.6.2019Farský Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
17.5.2019Filipčík Adam F F uhrazeno
1.5.2019Flanderová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
1.5.2019Flanderová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
5.6.2019Flanier Patrik KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Flégl Zdeněk KIDS I H2 uhrazeno
7.4.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
7.4.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
15.5.2019Fliger Michal KIDS II H4 uhrazeno
9.2.2019Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
2.4.2019Fousek Albert KIDS II H5 uhrazeno
16.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
8.6.2019Frouz Matěj OCRA Junior CZ KIDS I H1 uhrazeno
11.2.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
7.11.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
17.5.2019Gruberová Kristýna F F uhrazeno
5.5.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
29.5.2019Hájková Rozálie KIDS II D4 uhrazeno
3.6.2019Hájková Zuzka KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Halíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Halíková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
9.6.2019Haluška Šimon KIDS I H1 uhrazeno
10.6.2019Hanák Matěj KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Hanousková Karolína Piškot KIDS II D4 uhrazeno
30.4.2019Harciník Ondřej F F uhrazeno
30.5.2019Hašek Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
4.6.2019Havelka Ondřej Bedýnky KIDS II H3 uhrazeno
11.6.2019Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší F F uhrazeno
11.6.2019Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H2 uhrazeno
18.12.2018Havlíčková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
10.6.2019Havránek Michal KIDS I H2 nezaplaceno
7.6.2019Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
29.12.2018Hebká Lucie KIDS II D3 uhrazeno
7.6.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
6.6.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
5.5.2019Hladíková Adéla OKSSAZ KIDS II D5 uhrazeno
12.6.2019Hledíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
29.5.2019Hloušek Ondřej KIDS II H5 uhrazeno
29.5.2019Hloušek Samuel KIDS II H3 uhrazeno
10.6.2019Hodr Matthias KIDS I H2 uhrazeno
25.5.2019Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D4 uhrazeno
29.1.2019Holá Karolína KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Holečková Naty TJ Sokol Horní Ředice KIDS II D5 uhrazeno
18.5.2019Holubec Matyáš čvacht KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Horáček Šimon KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
26.5.2019Horáková Viktorie Tuněchody KIDS II D4 uhrazeno
9.6.2019Horálková Lucie F F uhrazeno
9.6.2019Hornych Matyáš M&S KIDS II H3 uhrazeno
4.6.2019Horváthová Elizabeth KIDS I D1 uhrazeno
20.5.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Hrochová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
8.6.2019Hrubý Jáchym Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
9.6.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
4.6.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
4.6.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
8.6.2019Hrušková Hana KIDS II D4 uhrazeno
4.6.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
4.5.2019Hudcová Alexandra KIDS II D3 uhrazeno
10.4.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
7.6.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
9.6.2019Hypš Jan SK Dynamo České Budějovice KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
22.3.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019janackova tereza KIDS II D5 uhrazeno
5.6.2019Janda Petr F F uhrazeno
5.6.2019Janda Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
18.4.2019Janeček Vladimír HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
23.5.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
19.5.2019Janků Jonáš Gladiátor Kids HK KIDS I H2 uhrazeno
7.6.2019Jánský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
10.4.2019Javůrek Tomáš Gladiátor z Úval KIDS II H5 uhrazeno
31.3.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
22.5.2019Jezdinský Jáchym GRKHK KIDS II H3 uhrazeno
3.6.2019Jindrák Filip RK Petrovice KIDS II H4 uhrazeno
11.6.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
30.4.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
30.4.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
25.4.2019Joukalová Maruška Cyklomax Rockmachine KIDS I D2 uhrazeno
26.5.2019Jurek Daniel KIDS II H3 uhrazeno
23.5.2019Jurková Anna KIDS II D4 uhrazeno
3.6.2019Kabeláč Jiří KIDS I H1 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
8.6.2019Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
24.5.2019Kakrdová Nela Jiskra Rybitví KIDS II D3 uhrazeno
24.5.2019Kakrdová Sára Jiskra Rybitví KIDS I D1 uhrazeno
24.4.2019Kalaba Vladimír HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
6.6.2019Kalčíková Gabriela kalčusky KIDS I D2 uhrazeno
6.6.2019Kalčíková Kateřina kalčusky KIDS II D3 uhrazeno
1.6.2019Kaplan Petr KIDS I H2 uhrazeno
24.5.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
18.4.2019Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
18.4.2019Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
6.6.2019Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
11.3.2019Karychová Nela KIDS II D3 uhrazeno
15.5.2019Kašpar Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
4.6.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
15.5.2019Kašpar Tobiáš KIDS I H2 uhrazeno
5.6.2019Kava Jiří KIDS I H1 uhrazeno
7.6.2019Kinclová Markéta KIDS I D2 uhrazeno
20.5.2019Kleinová Sabina KIDS II D4 uhrazeno
8.6.2019Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
10.6.2019Kletenský Bartoloměj KIDS I H2 uhrazeno
5.5.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
30.5.2019Klímová Petra KIDS I D2 uhrazeno
4.6.2019Kočovský Radek KIDS I H2 uhrazeno
7.6.2019Kočovský Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
18.12.2018Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
4.6.2019Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I H1 uhrazeno
4.6.2019Kolářová Kateřina SK Vlaška KIDS II D3 uhrazeno
26.5.2019Kolbe David HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Koldovská Nella Osmička KIDS II D3 uhrazeno
15.5.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
20.5.2019Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
11.6.2019Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
21.5.2019Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
20.5.2019Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
20.5.2019Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
21.5.2019Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
10.5.2019Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
13.2.2019Kořenář Adam KIDS II H3 uhrazeno
12.6.2019Kořenářová Julie HB kořeni KIDS I D1 uhrazeno
28.5.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
10.6.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
12.6.2019Kořínková Karolína Pardubice KIDS II D4 uhrazeno
1.6.2019Košina Filip KIDS I H2 uhrazeno
4.6.2019Košťálová Žofie KIDS I D2 uhrazeno
10.6.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
10.6.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
18.5.2019Kotrncová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
18.5.2019Kotrnec Jan F F uhrazeno
10.6.2019Kotyková Nina KIDS II D5 uhrazeno
7.6.2019Koubek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
6.6.2019Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
6.6.2019Koubová Nella Sokol Kejžlice F F uhrazeno
7.5.2019Koubová Ema TJ Sokol Horní Ředice KIDS II D5 uhrazeno
6.5.2019Koucký Kamil KIDS II H5 uhrazeno
9.6.2019Kovář Hugo F F uhrazeno
2.5.2019Kovář Melichar HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Kovářová Klára KIDS I D2 uhrazeno
10.6.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
7.5.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
7.5.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
3.6.2019Krauseová Marie KIDS II D3 uhrazeno
6.6.2019Krejčí Tobiáš Písečná F F uhrazeno
16.5.2019Krejci Leona Borůvky na útěku KIDS II D3 uhrazeno
19.5.2019Krejčí Matěj KIDS I H2 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
3.6.2019Krejčíř Vladimír KIDS II H3 uhrazeno
2.12.2018Kresta Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
7.6.2019Kroulík Oliver KIDS I H2 uhrazeno
7.6.2019Kroulíková Victoria KIDS I D1 uhrazeno
3.6.2019Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
3.6.2019Krpatová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
2.4.2019Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
2.4.2019Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
29.5.2019Kryštůfková Monika KIDS I D1 uhrazeno
5.6.2019Kuba Kryštof Smrkáči KIDS I H1 uhrazeno
8.6.2019Kubánek Bronislav ZNACAR Holice KIDS II H5 uhrazeno
29.4.2019Kubík Petr KIDS I H1 uhrazeno
12.6.2019Kubínová Alžběta KIDS I D2 uhrazeno
12.6.2019Kubínová Šarlota KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
10.4.2019Kuthan Jakub KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Kutil Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2018Kutil Filip KIDS II H3 uhrazeno
6.6.2019Labuť Bohuslav F F uhrazeno
12.6.2019Langer Ondřej gladiator race team KIDS I H1 nezaplaceno
21.5.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
7.6.2019Lehocký Patrik KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Lindr Ondřej SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
10.6.2019Linhart Radim HC Chrudim KIDS I H2 uhrazeno
10.6.2019Linhartová Pavlína KIDS II D3 uhrazeno
27.5.2019Lipavský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
1.6.2019Lipavský Jindřich KIDS II H4 uhrazeno
10.6.2019Löffler Dominik Spartan gym F F uhrazeno
11.6.2019Lojanová Karolína HC SLAVIA Hradec Králové KIDS II D3 uhrazeno
31.5.2019Lokvenc Richard KIDS I H2 uhrazeno
11.6.2019Lokvenc Jakub KIDS I H2 uhrazeno
31.5.2019Lokvenc Martin KIDS II H5 uhrazeno
12.6.2019Lukáš Jáchym Horni Pocernice KIDS II H4 uhrazeno
13.1.2019Lyčka Ondřej Paskov KIDS II H4 uhrazeno
13.1.2019Lyčková Helenka Paskov KIDS II D3 uhrazeno
26.5.2019Machálek Viktor KIDS II H3 uhrazeno
2.5.2019Machaň Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Macková Marie KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
15.5.2019Macková Eliška KIDS II D4 uhrazeno
23.5.2019Mandík Michal Atletika Jižní Město KIDS I H2 uhrazeno
23.5.2019Mandíková Daniela Atletika Jižní Město KIDS II D4 uhrazeno
28.5.2019Marhold Jan Choceň KIDS II H3 uhrazeno
28.5.2019Marholdová Nikola Choceň KIDS I D2 uhrazeno
5.6.2019Marková Claudia KIDS I D2 nezaplaceno
22.5.2019Marková Jana KIDS II D3 uhrazeno
7.6.2019Martincová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
15.5.2019Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Martínek Jonáš KIDS I H2 uhrazeno
10.5.2019Martínek Matouš KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Matějka Jakub KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Matějková Anna KIDS II D3 uhrazeno
5.6.2019Matouš Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
23.5.2019Matuška Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
31.5.2019Mazánek Jan KIDS I H1 uhrazeno
14.2.2019Meierová Emílie KIDS II D3 uhrazeno
14.2.2019Meierová Magdaléna KIDS I D2 uhrazeno
28.5.2019Melc Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
11.6.2019Mikeš Vojtěch KIDS II H4 uhrazeno
11.6.2019Mikešová Klára KIDS II D3 uhrazeno
11.6.2019Mikešová Magdaléna F F uhrazeno
7.5.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.5.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
29.4.2019Mimra Marián Pekeláci F F uhrazeno
10.6.2019Miščíková Antonie F F uhrazeno
6.5.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
12.6.2019Mládková Izabella KIDS I D1 uhrazeno
23.4.2019Mládková Nella KIDS II D5 uhrazeno
4.6.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
9.6.2019Mošovský Jan KIDS I H1 uhrazeno
25.5.2019Moupic Martin KIDS II H3 uhrazeno
8.5.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
10.6.2019Müller Patrik KIDS I H1 uhrazeno
9.6.2019Murmak Lukáš CGE KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Murmaková Tereza CGE F F uhrazeno
20.1.2019Mutina Adam KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Náhlovská Anna KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Naušová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Naušová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
3.6.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
27.5.2019Nekvinda Ondrej KIDS II H3 uhrazeno
11.6.2019Neliba Martin HOPO KIDS II H4 uhrazeno
5.6.2019Němcová Michaela KIDS I D2 uhrazeno
21.5.2019Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS I H1 uhrazeno
21.5.2019Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2019Novák Matěj KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
11.2.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
15.5.2019Nováková Pavlína F F uhrazeno
10.6.2019Novotná Josefína Shybuj.cz F F uhrazeno
9.6.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
10.6.2019Novotný Mikeš Shybuj.cz F F uhrazeno
20.4.2019Odehnal Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
8.6.2019Odvárková Eliška Tea GR Warriors KIDS I D2 uhrazeno
6.5.2019Orgoník Filip KIDS II H5 uhrazeno
6.6.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
6.6.2019Ouhrabková Elena F F uhrazeno
8.6.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
3.6.2019Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Pajerová Ema KIDS II D4 uhrazeno
15.5.2019Pajerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
22.5.2019Palán Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
7.6.2019Pálka Benjamin KIDS I H2 uhrazeno
24.5.2019Pamánek Tomáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS II H4 uhrazeno
22.5.2019Pamánek Lukáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS I H2 uhrazeno
26.5.2019Paraj Matyáš HC Chrudim KIDS I H1 uhrazeno
26.5.2019Paraj Patrik HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
7.6.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
6.6.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
10.6.2019Pavlík Daniel KIDS II H3 uhrazeno
31.5.2019Pavlík Matouš Sokol Nasavrky KIDS II H4 uhrazeno
10.6.2019Pavlíková Ella KIDS II D3 uhrazeno
4.6.2019Pavlíková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
6.6.2019Pavlíková Veronika #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
31.3.2019Pavlová Aneta Náš tým KIDS II D3 uhrazeno
9.6.2019Pavlová Berenika Piškot KIDS II D4 uhrazeno
7.6.2019Pekárková Zuzana Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II D4 uhrazeno
12.2.2019Peřina Lukáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
16.4.2019Peřina Jakub HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Peřinová Adéla Náš tým KIDS II D4 uhrazeno
7.6.2019Perthen Michal KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Perthenová Eva KIDS II D4 uhrazeno
4.6.2019Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
10.6.2019Petráček Štěpán Kobylnice KIDS II H3 uhrazeno
31.5.2019Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
3.6.2019Petrová Pavla KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
8.6.2019Pivková Eliška F F uhrazeno
8.6.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
28.5.2019Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Plašilová Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
11.5.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.5.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.6.2019Plešnerová Valerie Valča KIDS I D1 uhrazeno
11.2.2019Pokorná Laura KIDS II D3 uhrazeno
5.5.2019Polčák Ondřej KIDS II H5 uhrazeno
9.5.2019Poledne Ondřej RC Litol KIDS II H5 uhrazeno
9.5.2019Poledne Štěpán RC Litol KIDS II H5 uhrazeno
4.6.2019Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
6.6.2019Port Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
10.6.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Pour Sebastian EN QUAD TEAM KIDS I H2 uhrazeno
10.5.2019Pour Nikolas EN QUAD TEAM KIDS I H1 uhrazeno
4.6.2019Povr Tobias iDiot 2015 KIDS I H2 uhrazeno
4.6.2019Povr Tadeáš iDiot 2015 KIDS II H4 uhrazeno
2.6.2019Pražák Viktor KIDS II H4 uhrazeno
2.6.2019Pražák Kevin KIDS II H5 uhrazeno
10.5.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
10.5.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
11.2.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
6.6.2019Přikryl Dominik Mad Parrots Úhřetice KIDS I H2 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
11.6.2019Protivánek Daniel Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
11.6.2019Pršala Adam KIDS II H4 uhrazeno
4.6.2019Ptáček David Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
19.5.2019Ptáček Patrik Batman racing KIDS I H1 uhrazeno
4.6.2019Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS II H3 uhrazeno
12.6.2019Pultarova Katarina KIDS II D4 uhrazeno
11.4.2019Racocha Filip KIDS I H2 uhrazeno
11.4.2019Racocha Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
12.6.2019Raška Marek Lomnice KIDS II H5 uhrazeno
17.4.2019Ratkoš Tobiáš KIDS I H2 uhrazeno
4.4.2019Rázek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
12.2.2019Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
12.2.2019Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
19.5.2019Řeháková Valentýna Jiskra Rybitví KIDS II D3 uhrazeno
5.6.2019Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
5.6.2019Řeháková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
7.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.1.2019Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
5.6.2019Říha Jan Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
21.5.2019Říha Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
9.6.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
29.1.2019Řivnáč Matěj KIDS II H4 uhrazeno
6.6.2019Řivnáč Šimon Mad Parrots Úhřetice KIDS II H3 uhrazeno
29.1.2019Řivnáč Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
10.6.2019Roček Lukáš DTJ Holice KIDS II H4 uhrazeno
17.5.2019Rokosová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
11.6.2019Römer David KIDS II D3 uhrazeno
5.6.2019Roth Zdeněk F F nezaplaceno
17.2.2019Rybišarová Tina čvacht KIDS II D3 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Lucie čvacht KIDS II D5 uhrazeno
27.5.2019Rychtaříková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
19.5.2019Ryvorová Denisa F F uhrazeno
3.6.2019Rýz Štěpán snakes Vysoké Mýto KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Šabartová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
4.6.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
12.5.2019Salfický Patrick HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
10.6.2019Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
8.6.2019Sedláček Jakub KIDS I H2 uhrazeno
8.6.2019Sedláčková Nikola F F uhrazeno
5.6.2019Semeráková Michaela KIDS II D5 uhrazeno
10.6.2019Šestáková Elen F F uhrazeno
10.6.2019Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
13.5.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.6.2019Severinová Radka KIDS I D1 uhrazeno
30.4.2019Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
30.5.2019Šimeček Jan KIDS II H4 uhrazeno
30.5.2019Šimečková Ella KIDS I D2 uhrazeno
30.4.2019Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
8.6.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
8.6.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
7.6.2019Široká Valentína Treperendy KIDS II D4 uhrazeno
3.6.2019Sklenka Václav KIDS I H1 uhrazeno
5.5.2019Šklíba Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
5.5.2019Šklíba Honza KIDS II H4 uhrazeno
7.6.2019Škoviera Samuel KIDS II H3 uhrazeno
6.6.2019Sládková Monika KIDS II D3 uhrazeno
3.6.2019Slezák Jan HC Chrudim KIDS I H2 uhrazeno
24.4.2019Slezáková Štěpánka Team Opočno KIDS II D4 uhrazeno
3.6.2019Slezáková Kateřina Tuněchody KIDS II D4 uhrazeno
22.5.2019Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Smutná Simonka Kobylnice KIDS II D3 uhrazeno
9.6.2019Snížek Matouš KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Snížková Eva KIDS II D3 uhrazeno
29.5.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
6.5.2019Soldán Jakub F F uhrazeno
6.5.2019Soldánová Ema KIDS I D2 uhrazeno
28.2.2019Sondová Rita SVVAT KIDS II D5 uhrazeno
7.6.2019Sotonova Bara Sotonaci KIDS II D3 uhrazeno
27.12.2018Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2018Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2019Šrámek David SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
29.5.2019Srbová Anna KIDS II D3 uhrazeno
7.6.2019Sršňová Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Stalmacher Alex KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2018Stalmacherová Sofie KIDS II D3 uhrazeno
21.4.2019Staněk Josef HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
16.5.2019Staněk Vojta HC Chrudim KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Staňková Barbora KIDS I D2 uhrazeno
13.5.2019Staňková Valerie KIDS I D1 uhrazeno
9.6.2019Stárková Sofie KSK Koldín KIDS II D3 uhrazeno
11.6.2019Štejnar Eduard KIDS II H3 uhrazeno
11.6.2019Štěpán David KIDS II H5 uhrazeno
6.6.2019Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I H2 uhrazeno
10.6.2019Štorková Natálie KIDS II D3 nezaplaceno
8.6.2019Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
5.6.2019Strapek Petr KIDS II H5 uhrazeno
6.6.2019Štrup Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
6.6.2019Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II D3 uhrazeno
22.5.2019Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Šujanová Ester Piškot KIDS II D3 uhrazeno
11.6.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
3.6.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
2.6.2019ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
2.6.2019Šulcová Viktorie #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
12.6.2019Švábová Nina F F uhrazeno
9.6.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
19.5.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
10.6.2019Švec Vojtěch HOPO KIDS II H4 uhrazeno
8.5.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.5.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
23.5.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
4.5.2019Svitana Jakub KIDS II H5 uhrazeno
10.6.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ F F uhrazeno
6.6.2019Svobodová Amélie KIDS I D2 uhrazeno
10.6.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D3 uhrazeno
6.6.2019Svobodová Dorotea KIDS I D1 uhrazeno
10.6.2019Szelke Natálie KIDS II D4 uhrazeno
4.5.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.5.2019Telecký Josef F F uhrazeno
3.6.2019Ticháček Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2018Toman Karel KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Tomášková Šárka KIDS I D1 uhrazeno
22.4.2019Tomášková Viktorie - KIDS II D4 uhrazeno
29.5.2019Tomášková Adriana KIDS II D3 uhrazeno
10.6.2019Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 nezaplaceno
16.5.2019Tošner Robin Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
16.5.2019Tošner Natálie Týpci na prknech KIDS II D4 uhrazeno
26.11.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H4 uhrazeno
6.5.2019Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
30.3.2019Trubač Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
11.6.2019Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
11.6.2019Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
6.5.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
18.5.2019Turynková Sára KIDS I D2 uhrazeno
18.5.2019Turynková Nela KIDS II D3 uhrazeno
21.5.2019Tylš Nikolas HC YOUNG-TALENTS KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
7.6.2019Ulrich Matěj KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Ulrichová Ema KIDS I D2 uhrazeno
6.6.2019Urbánek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
8.5.2019Václavíček Martin HC Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
14.12.2018Vágnerová Nella KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Valach Kryštof Pekeláci F F uhrazeno
29.4.2019Valach Vojtěch Pekeláci F F uhrazeno
14.5.2019Valášek Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
27.4.2019Valentová Veronika Valentovi holky KIDS I D2 uhrazeno
27.4.2019Valentová Zuzana Kaverika KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
11.6.2019Vaníčková Jana KIDS I D2 uhrazeno
18.4.2019Vašák Ondřej Tuněchody KIDS II H5 uhrazeno
18.4.2019Vašák Jan HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Vávra Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
9.6.2019Vavruška David SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H1 uhrazeno
9.6.2019Vavrušková Adéla SRTG Praha F F uhrazeno
6.6.2019Veckova Klárka KIDS II D4 uhrazeno
7.6.2019Velinská Tereza HC Chrudim KIDS I D1 uhrazeno
17.4.2019Velinský Jan HC Chrudim 2009 KIDS II H3 uhrazeno
31.5.2019Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
24.4.2019Veselý Michal KIDS II H4 uhrazeno
24.4.2019Veselý Jan F F uhrazeno
19.5.2019Veselý Milan KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Veverka Daniel HC Mountfield KIDS I H2 uhrazeno
28.5.2019Vincent jr. Oldřich F F uhrazeno
10.5.2019Víravová Eliška JAE Incognito KIDS II D5 uhrazeno
10.5.2019Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
10.5.2019Vlasáková Michaela KIDS I D2 uhrazeno
2.5.2019Vlk Jan KIDS I H2 uhrazeno
2.5.2019Vlková Veronika KIDS II D3 uhrazeno
3.4.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
3.4.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
30.5.2019Vojíř Jakub RK Petrovice KIDS II H4 uhrazeno
2.6.2019Vojta Martin KIDS II H5 uhrazeno
2.6.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
2.6.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
28.5.2019Vokatá Alena KIDS II D3 uhrazeno
28.5.2019Vokatá Daniela KIDS I D1 uhrazeno
28.5.2019Vokatý Filip KIDS I H2 uhrazeno
9.5.2019Volráb Jan KIDS I H2 uhrazeno
10.5.2019Volrábová Adélka JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
28.11.2018Vondráček Pavel Maxáci F F uhrazeno
28.11.2018Vondráček Jakub Maxáci KIDS I H2 uhrazeno
11.5.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
22.5.2019Vondrouš Antonín KIDS II H5 uhrazeno
15.5.2019Vondruška Václav SK Třebechovice p/O KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Vondruška Jaroslav SK Třebechovice p/O KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Vovsová Eva KIDS II D5 uhrazeno
9.6.2019Vovsová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
10.6.2019Voženílek Martin KIDS II H3 nezaplaceno
11.6.2019Vyčítal Vojta KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Vyčítal Šimon KIDS I H1 uhrazeno
9.6.2019Vyčítal Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
9.6.2019Vysoká Tereza KIDS II D3 uhrazeno
9.6.2019Vysoká Viktorie F F uhrazeno
7.6.2019Wagner Alex #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Wagnerova Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
10.6.2019Wališ Jakub KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
2.6.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
12.6.2019Zahrádka Jakub F F uhrazeno
5.6.2019Zavoralova Alenka KIDS II D4 uhrazeno
5.6.2019Zavoralová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
4.6.2019Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
18.4.2019Zbudil Filip KIDS II H5 uhrazeno
29.1.2019Zdeněk Jakub KIDS II H5 uhrazeno
29.1.2019Zdeněk Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
8.6.2019Zdeňková Eliška KIDS I D2 uhrazeno
5.6.2019Ždila Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Zelenková Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
8.6.2019Zelený Ladislav Zizelovci KIDS I H2 uhrazeno
8.6.2019Zelený Václav Zizelovci F F uhrazeno
6.6.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
19.5.2019Zeman Marek neBULL a makej!!! KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2019Žert Maxmilian KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2018Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I D2 uhrazeno
9.6.2019Zítková Edita KSK Koldín, z.s. KIDS I D2 uhrazeno
9.6.2019Zítková Simona KSK Koldín, z.s. KIDS I D2 uhrazeno
8.6.2019Zittová Eliška Zizelovci F F uhrazeno
8.6.2019Zittová Emma Zizelovci F F uhrazeno
12.6.2019Žižková Klára KIDS II D3 uhrazeno
30.5.2019Zlámalová Kateřina F F uhrazeno
30.5.2019Zlámalová Natálie KIDS I D1 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.