Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN PARDUBICE- neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR303
FUNFUN16
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)90
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)69
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)46
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)41
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)32
TTýmy (čtyřčlenné)16
FFUN16
JMJunioři (2002 - 2005)6
JZJuniorky (2002 - 2005)3
Celkem přihlášených319

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.4.2019Absolonová Soňa GR Z uhrazeno
29.10.2018Adámková Nikola GR Z uhrazeno
7.2.2019Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
30.10.2018Antoš Radek Grady Run GR M2 uhrazeno
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M uhrazeno
29.4.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
24.5.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky GR Z2 nezaplaceno
24.10.2018Bednář Ladislav Bedýnky GR M uhrazeno
26.4.2019Bensch Michal Division Schlesien GR M2 uhrazeno
29.12.2018Beran Lukáš Spartan gym GR MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gymneobsazeno
14.4.2019Beran Michal GR M uhrazeno
10.5.2019Bergerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
28.12.2018Berková Simona #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
29.10.2018Blažková Michaela GR Z uhrazeno
30.10.2018Blažková Pavla GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M uhrazeno
8.3.2019Bohata Petr MJ! GR M uhrazeno
19.5.2019Brzobohatá Šárka #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
27.4.2019Buben Václav GR M uhrazeno
24.5.2019Buriánek Viktor GR M nezaplaceno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
18.3.2019Čejpová Markéta FUN F uhrazeno
31.12.2018Černoch Marek GR M2 uhrazeno
25.3.2019Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 uhrazeno
6.11.2018Černý Jakub GR M uhrazeno
29.12.2018Chlíbek Lukáš GR M uhrazeno
31.3.2019Chobotský Miloš GR M uhrazeno
15.5.2019Chvalová Kateřina Kladno GR Z2 nezaplaceno
26.4.2019Čiamporová Vendula Kimmca GR MIX uhrazeno
Tým: Kimmca↳ Klikoš JiříA-team
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.5.2019Čiháková Alexandra SRTG Rychnov nad Kněžnou GR MIX uhrazeno
Tým: STG RK↳ Žatečka JakubSTG Rychnov nad Kněžnou
24.5.2019Císařová Kristýna GR Z nezaplaceno
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
28.4.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
25.10.2018Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
24.4.2019Derka David GR M uhrazeno
28.4.2019Dlask Tomáš Skorogladiátoři GR M2 uhrazeno
12.5.2019Dočekal Petr Elite Squad GR M uhrazeno
13.5.2019Dočekal Pavel Elite Squad GR M uhrazeno
26.11.2018Doležal Jan RunFórFun GR M uhrazeno
26.11.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 uhrazeno
12.5.2019Dospěl Patrik GR MIX uhrazeno
Tým: Marvel↳ Malá Eliška
25.1.2019Doubravová Anna GR Z uhrazeno
29.11.2018Drab Jiri GR M2 uhrazeno
18.12.2018Drabek Martin GR M uhrazeno
12.4.2019Drbohlavová Šárka GR Z uhrazeno
11.2.2019Drbohlavová Lucie GR Z uhrazeno
13.4.2019Dřímal Petr GR M uhrazeno
9.5.2019Dytrtová Silvie GR Z uhrazeno
18.5.2019Dziakova Alena GR Z nezaplaceno
2.12.2018Efler Jakub GR M uhrazeno
27.4.2019Eliášová Kateřina GR Z uhrazeno
30.4.2019Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
28.4.2019Filipová Lenka SRTG Česká Třebová GR Z uhrazeno
31.3.2019Forbelský Lukáš GR M uhrazeno
25.10.2018Franc Jan GR M uhrazeno
27.12.2018Frintová Sabina GR Z2 uhrazeno
5.5.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
16.4.2019Gottffied Max GR M uhrazeno
10.4.2019Gottfried Petra GR Z uhrazeno
30.11.2018Habrnal Martin GR M uhrazeno
22.5.2019Hajzler Petr GR MIX nezaplaceno
Tým: Hajzlerovi↳ Hajzlerová Zuzana
20.5.2019Hamáčková Kateřina GR Z uhrazeno
7.5.2019Hamplová Vlasta GR Z2 uhrazeno
6.3.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
2.12.2018Hanuš Jaromír GR M2 uhrazeno
8.12.2018Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora GR Z uhrazeno
15.5.2019Harapát Milan FUN F uhrazeno
30.12.2018Havrdová Aneta GR Z uhrazeno
5.3.2019Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
18.5.2019heřmánek martin GR M nezaplaceno
18.5.2019Heřmánek Petr GR M2 nezaplaceno
29.12.2018Hindráková Petra GR Z uhrazeno
2.5.2019Holečková Dana GR Z uhrazeno
5.5.2019Holubová Iva GR Z2 uhrazeno
2.4.2019Hořák Jan MJ! GR M uhrazeno
1.4.2019Horak Petr MJ! GR M2 uhrazeno
21.5.2019Horák Martin GR M2 nezaplaceno
3.11.2018Houdek Jakub Run magazine team GR MIX uhrazeno
Tým: J+J Houdkovi↳ Čanecká Jitka
28.4.2019Hradecka Barbora FUN F uhrazeno
12.5.2019Hrdlovičová Daniela GR Z uhrazeno
20.4.2019Hric Martin Kámo brácho GR M2 uhrazeno
14.5.2019Hric Patrik GR M uhrazeno
28.11.2018Hrstka Tomáš GR T uhrazeno
Tým: 17 rozzuřených mužů↳ Hrstka Marek
↳ Hübnerová Zuzana
↳ Bakulová Zuzana
29.11.2018Hrstková Mirka GR Z2 uhrazeno
17.5.2019Hrubý Jiří GR M uhrazeno
3.5.2019Hruskova Michaela GR T uhrazeno
Tým: FREEDOM↳ Jeřábek Jiří
↳ Lacko Tomáš
↳ Šmíd Jan
10.5.2019Huf Michal GR M uhrazeno
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
9.5.2019Ilek Václav GR M2 uhrazeno
24.5.2019Jadrná Sylva GR Z nezaplaceno
24.4.2019Jakubovitsová Andrea FUBO GR Z2 uhrazeno
17.3.2019Jančík Jakub BKČS FUN F uhrazeno
9.5.2019Janderová Natálie GR Z uhrazeno
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
17.5.2019Janouchová Viktorie GR Z uhrazeno
15.5.2019Janoušek Petr GR M uhrazeno
11.5.2019Jeřábek Martin GR M uhrazeno
31.3.2019Jeřábek Tomáš The Running Dead GR M uhrazeno
3.5.2019Jeřábková Veronika GR MIX uhrazeno
Tým: Jerabinky↳ Dorazín Vaclav
6.4.2019Jílek Petra GR Z uhrazeno
6.4.2019Jílek Čeněk GR M2 uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
30.4.2019Jirava Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.4.2019JIRKA Vojtěch GR JM uhrazeno
30.12.2018Jordánová Petra Mapet GR MIX uhrazeno
Tým: Mapet↳ Kostka MarekMapet
26.4.2019Kabourková Renata GR Z uhrazeno
10.3.2019Kadeřábková Iva GR Z uhrazeno
12.5.2019Kafková Simona GR Z2 uhrazeno
2.1.2019Káninská Aneta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
14.5.2019Kapras Jiří GR M uhrazeno
24.3.2019Karanská Hana GR Z uhrazeno
25.4.2019Karasová Jana Ždimiators GR MIX uhrazeno
Tým: Ždimiatorsneobsazeno
10.12.2018Kasík Lukáš GR M uhrazeno
10.12.2018Kasík Zdeněk GR M2 uhrazeno
25.10.2018Kašpar David OCR TEAM Pardubice GR T uhrazeno
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 uhrazeno
15.5.2019Koblížek Kryštof FUN F uhrazeno
15.5.2019Koblížková Kristýna FUN F uhrazeno
8.5.2019Konečný Jaroslav GR T uhrazeno
Tým: OPIČKY↳ Kočí Petra
↳ Čáp Martin
neobsazeno
29.4.2019Kotík Tomáš Skorogladiátoři GR M2 uhrazeno
23.4.2019Kouba Pavel GR M uhrazeno
24.4.2019Kovářová Veronika GR Z uhrazeno
30.3.2019Krajíčková Kateřina GR Z uhrazeno
23.5.2019Krčmarik Milan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
11.5.2019Křesťan Vladimír Vesničani GR M uhrazeno
18.3.2019Kreuzmannová Markéta Monkey Race Skuhrov GR Z uhrazeno
25.11.2018Kruliš Tomáš GR M uhrazeno
18.3.2019Kruntorádová Jaroslava GR Z2 uhrazeno
2.4.2019Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
30.10.2018Kukula Michal Skorolezci GR M uhrazeno
25.4.2019Kukulová Nikola Skorolezci GR Z uhrazeno
10.12.2018Larva Miloslav FUN F uhrazeno
31.10.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Vlaštovičky↳ Laštovičková Lenka
10.4.2019Laštovička Martin GR M uhrazeno
23.5.2019Leško Patrik GR MIX nezaplaceno
Tým: FIboTeam↳ Kovalová Tereza
31.12.2018Ličková Nikola GR Z uhrazeno
31.12.2018Ličková Hanka Špalíci GR Z uhrazeno
31.12.2018Ličková Radka GR Z uhrazeno
11.4.2019Linhartová Petra GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
15.5.2019Liška Roman FUN F uhrazeno
15.5.2019Lišková Veronika FUN F uhrazeno
17.5.2019Listopad Jan GR M2 nezaplaceno
31.12.2018Mach Honza GR M uhrazeno
6.12.2018Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
21.5.2019Málek Jakub GR MIX uhrazeno
Tým: KUMARneobsazeno
13.5.2019Maloch Aleš PEPINA TEAM RUDNÍK GR MIX uhrazeno
Tým: PEPINA TEAM RUDNÍK↳ Kozderková Dagmar
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
8.5.2019Martincová Sofia RC Litol GR JZ uhrazeno
25.4.2019Matejovicova Anna F45 GR Z uhrazeno
11.4.2019Melicharová Hana GR Z2 uhrazeno
14.5.2019Michálek Jan GR M uhrazeno
22.4.2019Mikyska Václav GR M2 uhrazeno
1.5.2019Milata Martin GR M2 uhrazeno
30.4.2019Milatová Iva GR Z2 uhrazeno
19.4.2019Mňuková Kristýna FUN F uhrazeno
28.12.2018Molnárová Petra SRTG Praha GR Z uhrazeno
18.3.2019Moravec Milan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
7.4.2019Müller Michal SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
30.10.2018Nauš Robert GR M2 uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
8.4.2019Netušilová Nela GR Z uhrazeno
3.4.2019Nezbedová Marie GR Z uhrazeno
9.11.2018Norocelová Eva SRTG Česká Třebová GR Z uhrazeno
7.5.2019Novák Jan GR M uhrazeno
24.5.2019Nováková Michaela GR Z2 nezaplaceno
1.5.2019Ochoc Thomas GR MIX uhrazeno
Tým: JT↳ Humlová Jana
3.4.2019Ochocova Jolana GR Z2 uhrazeno
23.5.2019Olšavský Nikolas SRTG RK GR MIX uhrazeno
Tým: STG RK junior↳ Žatečková NatálieSTG Rychnov nad Kněžnou
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z uhrazeno
13.3.2019Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z uhrazeno
29.1.2019Pašková Pavlína GR Z2 uhrazeno
13.5.2019Pátek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
6.5.2019Patka Michal MORSY GR M2 uhrazeno
5.12.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín GR Z uhrazeno
12.5.2019Pecková Dominika GR Z uhrazeno
18.2.2019Pekař Patrik Kamarádi GR M uhrazeno
18.2.2019Pekařová Lucie Kamarádi GR Z uhrazeno
23.5.2019Peňák Ondřej GR T nezaplaceno
Tým: Vymeteme radiátoryneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
29.4.2019Picek Ladislav Skorogladiátoři GR M2 uhrazeno
22.5.2019Picková Lenka RUN magazine team GR Z uhrazeno
16.5.2019Pleskot Jiří Elite Squad GR M uhrazeno
21.5.2019Plhalová Markéta GR Z uhrazeno
27.12.2018Podaný Lubomír GR M uhrazeno
8.5.2019Poledne Štěpán RC Litol GR JM uhrazeno
8.5.2019Poledne Martin RC Litol GR M2 uhrazeno
8.5.2019Poledne Ondřej RC Litol GR JM uhrazeno
22.5.2019Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
3.5.2019Prokšová Kateřina GR Z2 uhrazeno
13.5.2019Průša Milan GR M uhrazeno
27.4.2019Radoň Michal GR M2 uhrazeno
31.10.2018Rajdlová Monika GR Z uhrazeno
14.5.2019Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM FUN F nezaplaceno
19.5.2019Rejda David GR M uhrazeno
9.1.2019Rejlová Jiřina Kondiční box Trutnov GR Z2 uhrazeno
13.1.2019Rejmanová Tereza GR JZ uhrazeno
13.2.2019Roth Zdeněk GR M uhrazeno
23.4.2019Růt Tomáš GR M uhrazeno
29.4.2019Růt Lukáš GR M uhrazeno
9.5.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
7.4.2019Ryšavý Tomáš SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
28.4.2019Šabata Miloslav SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
23.5.2019Sadil Šimon GR M nezaplaceno
3.4.2019Sadílek Petr GR M2 uhrazeno
31.10.2018Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Speedy Ducks↳ Šafaříková KateřinaRUN magazine team
31.10.2018Sajfrtová Kateřina NO Barbie Team FUN F uhrazeno
24.5.2019Šandorka Marian GR MIX nezaplaceno
Tým: Team BaMa ↳ Kristlová Barbora
8.12.2018Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
8.12.2018Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.4.2019Šenkýřová Aneta FUN F uhrazeno
18.11.2018Šerf Jiří GR M2 uhrazeno
12.11.2018Shejbalová Jana RUN magazine team GR Z uhrazeno
26.4.2019Šimonová Marcela GR Z uhrazeno
27.2.2019Šindelářová Michaela kondiční Box Trutnov GR Z2 uhrazeno
19.5.2019Sládeček Jiří GR M uhrazeno
28.2.2019Slavíček Josef #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.12.2018Slavíková Zuzana RRRrrr! GR Z2 uhrazeno
13.5.2019Smetana Ondřej Elite Squad GR M uhrazeno
25.10.2018Šmídová Gabriela SRTG Česká Třebová GR Z2 uhrazeno
11.5.2019Šob Petr Vesničani GR M uhrazeno
11.5.2019Šobová Dagmar Vesničani GR Z uhrazeno
27.3.2019Šolcová Lenka FUN F uhrazeno
7.12.2018soldátová lenka FUN F uhrazeno
18.5.2019sornas karolina GR Z2 nezaplaceno
13.5.2019Šotolová Kristýna GR MIX uhrazeno
Tým: All Stars↳ Danihel Michael
19.5.2019Sotona Petr Kolín GR M2 uhrazeno
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 uhrazeno
14.2.2019Spáčil Miloš GR MIX uhrazeno
Tým: Draculi↳ Spáčilová Natálie
12.4.2019Špacírová Denisa GR Z uhrazeno
12.5.2019Spalenska Veronika GR Z uhrazeno
23.11.2018Šponer Vlastimil GR MIX uhrazeno
Tým: Hakn&Maty↳ Šponerová Olga
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z uhrazeno
23.4.2019Štandera Miloš GR MIX uhrazeno
Tým: Alfíci↳ Štanderová Lenka
28.2.2019Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
18.3.2019Staveník Pavel GR M uhrazeno
18.3.2019Staveník Petr GR M uhrazeno
18.3.2019Štrof Michal duo iuris GR M uhrazeno
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 uhrazeno
26.4.2019Švabyová Monika GR Z2 uhrazeno
14.5.2019Švancara Jakub GR M uhrazeno
19.4.2019Svoboda Jan GR JM uhrazeno
16.4.2019Svoboda Marek GR M uhrazeno
31.3.2019Svobodová Dominika Mission: SURVIVE GR Z uhrazeno
15.4.2019Těhník Jiří GR M uhrazeno
15.4.2019Těhníková Veronika GR Z uhrazeno
25.4.2019Tillová Lucie GR Z2 uhrazeno
25.4.2019Tomanová Ivana GR Z uhrazeno
21.3.2019Tomanová Monika SRTG Praha GR Z2 uhrazeno
6.5.2019Tomíška David GR M2 uhrazeno
31.10.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
1.1.2019Trojan Jiří GR M uhrazeno
17.4.2019Turečková Simona GR MIX uhrazeno
Tým: Ederer↳ Tureček Jakub
23.4.2019Urbánek Michal #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.4.2019Václavková Petra GR Z2 uhrazeno
30.4.2019Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: JustForFun↳ Vagnerova Dominika
13.3.2019Valová Věra SRTG Praha FUN F uhrazeno
13.3.2019Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z uhrazeno
15.2.2019Vaňková Lucie Šneci v běhu GR Z uhrazeno
4.3.2019Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
25.10.2018Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team GR JZ uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
12.3.2019Velisek Jan STG Spořice GR M uhrazeno
8.4.2019Venzara Pavel Devils GR M uhrazeno
28.12.2018Venzarová Martina GR Z2 uhrazeno
31.12.2018Vítková Zuzana Most GR Z2 uhrazeno
25.4.2019Vladyková Kateřina GR MIX uhrazeno
Tým: Vladykovcineobsazeno
1.4.2019Vlník Jan Nepřevazy GR M uhrazeno
21.5.2019Voglová Soňa GR Z nezaplaceno
10.5.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
23.5.2019Volný Jan Kozure okami GR MIX uhrazeno
Tým: Je nám to Volný↳ Frýdová Gabriela
20.4.2019Vrbka Josef GR M uhrazeno
27.4.2019Vyčítalová Romana GR Z uhrazeno
30.12.2018Zaoralová Pavlína GR Z uhrazeno
14.5.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
29.4.2019Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.12.2018Zdeněk Miroslav GR M uhrazeno
3.4.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
22.5.2019Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
4.4.2019Zikmund Martin GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.