Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN PARDUBICE- neděle

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II265
KIDS IKIDS I248
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200974
FAMFamily70
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201167
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200761
D4Dívky - rok narození 2006 - 200748
D3Dívky - rok narození 2008 - 200945
D2Dívky - rok narození 2010 - 201143
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201339
D1Dívky - rok narození 2012 - 201329
D5Dívky - rok narození 2004 - 200522
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200515
Celkem přihlášených513

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.7.2019Adamcová Lenka KIDS II D4 uhrazeno
6.8.2019Andrejko Lucas KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2019Andrejkova Vanesa KIDS II D4 uhrazeno
3.8.2019Andrlová Andrea KIDS I D2 uhrazeno
5.8.2019Andrš Marek KIDS I H1 uhrazeno
5.8.2019Andršová Adéla KIDS I D2 uhrazeno
30.7.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
2.8.2019Baník Patrik KIDS II H3 uhrazeno
24.7.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
24.7.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
24.7.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
22.7.2019Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM uhrazeno
22.7.2019Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
6.8.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
13.7.2019Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
7.8.2019Benschová Nela Division Schlesien KIDS I FAM uhrazeno
7.8.2019Benschová Eliška Division Schlesien KIDS I FAM uhrazeno
29.7.2019Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.7.2019Beroun Tadeáš KIDS II H3 uhrazeno
11.7.2019Blaho Noemi KIDS I FAM uhrazeno
11.7.2019Blaho Viola KIDS I D1 uhrazeno
14.7.2019Blažek Tomáš KIDS I FAM uhrazeno
14.7.2019Blažková Adéla KIDS I FAM uhrazeno
23.6.2019Bon Tomáš Tři čuníci KIDS II H3 uhrazeno
1.8.2019Brožková Elena KIDS II D4 uhrazeno
4.7.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
2.8.2019Bulis Samuel Joshua KIDS II H4 uhrazeno
5.8.2019Bulušek Kamil KIDS II H5 uhrazeno
5.8.2019Bulušková Julie KIDS II D3 uhrazeno
1.8.2019Cabalková Justýnka KIDS I D2 uhrazeno
18.7.2019Cachová Monika KIDS I D2 uhrazeno
3.8.2019Čámský Oldřich SK Janské Lázně KIDS II H4 uhrazeno
1.8.2019Čechová Nicole VM Cross KIDS II D3 uhrazeno
9.7.2019Cejnar Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Čekaňáková Daniela sk Janské Lázně KIDS II D5 uhrazeno
9.7.2019Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
9.7.2019Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
3.8.2019Černá Karolína SK Janské Lázně KIDS II D5 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
25.3.2019Černoch Tomáš Dlouhoňovice KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Černoch Marek KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Černoch Jakub Dlouhoňovice KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2019Černovský David KIDS I H1 uhrazeno
29.7.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
15.7.2019Černý Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
13.5.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Červinka Ondřej KIDS I FAM uhrazeno
27.5.2019Chalupová Anna KIDS II D4 uhrazeno
6.8.2019Chlíbková Julie KIDS I FAM uhrazeno
31.7.2019Chlumský Martin KIDS II H3 uhrazeno
6.8.2019Chramostová Marie KIDS I D1 uhrazeno
1.8.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
7.8.2019Daniel Matyaš KIDS II H3 uhrazeno
16.6.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
16.6.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2019David Frantisek KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
4.8.2019Davidova Eliška KIDS I D1 uhrazeno
1.8.2019Dehnerová Veronika KIDS I D2 uhrazeno
17.6.2019Dobrý Denis KIDS II H3 uhrazeno
29.7.2019Dohnalová Sára KIDS I FAM uhrazeno
29.7.2019Dohnalová Monika KIDS II D3 uhrazeno
4.8.2019Doležal Jakub KIDS II H5 uhrazeno
3.8.2019Dolezal Jakub Martina Balkova KIDS II H3 uhrazeno
4.8.2019Doležal Matyaš KIDS II H4 uhrazeno
20.6.2019Doležalová Dorota KIDS I D1 uhrazeno
8.7.2019Doležalová Nela KIDS I FAM uhrazeno
24.5.2019Donthová Karolína KIDS I D1 uhrazeno
15.7.2019Dospíšilová Leontýna KIDS I D2 uhrazeno
26.6.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
15.7.2019Doubrava Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
3.8.2019Drahníková Veronika SK Janské Lázně KIDS II D4 uhrazeno
14.5.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
7.8.2019Dundová Karolína MŠ Veverkova KIDS I FAM nezaplaceno
7.8.2019Dundová Ema FBC Hradec Králové KIDS II D3 nezaplaceno
4.8.2019Ďurech Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
26.7.2019Dvořáková Linda KIDS I D2 uhrazeno
26.7.2019Dvořáková Laura KIDS I D2 uhrazeno
30.7.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019DYMÁČEK Toník #GLADIATOR RACE TEAM čekatel KIDS I FAM uhrazeno
1.8.2019Dytrt Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2018Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
24.11.2018Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
31.7.2019Fajčík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
24.7.2019Farský Richard #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
24.7.2019Farský Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2019Faško Mirek KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2019Fiala Jan KIDS I H2 uhrazeno
1.11.2018Florianová Nela KIDS I D2 uhrazeno
5.7.2019FOLC Ludvík SK Janské Lázně KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Folc Tomáš SK Janské Lázně KIDS II H5 uhrazeno
19.11.2018Francová Alice KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Gerhard Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
4.8.2019Glencner Ondřej KIDS I FAM uhrazeno
17.6.2019Gorolová Michaela Spartans Vyškov KIDS I D2 uhrazeno
25.6.2019Gug Charlotta KIDS I D1 uhrazeno
14.7.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
14.7.2019Guňka Jakub KIDS I FAM uhrazeno
2.8.2019Hajek Patrik TJ Jiskra Horice KIDS I H1 nezaplaceno
20.5.2019Hájek Tomáš Fortnite team RIOT KIDS I H2 uhrazeno
1.8.2019Hála Jan KIDS II H3 nezaplaceno
20.5.2019Hamáček Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
20.5.2019Hamáčková Anežka KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Hanousková Karolína Piškot KIDS II D4 nezaplaceno
6.8.2019Haraga Šimon STG Kutná Hora KIDS I H1 uhrazeno
7.8.2019Havelka Petr KIDS I H2 uhrazeno
19.6.2019Havlíčková Eliška FUBO Team KIDS I D1 uhrazeno
21.6.2019Hebaska Lucie KIDS II D3 uhrazeno
4.8.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
16.4.2019Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
5.8.2019Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
19.7.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
19.7.2019Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
13.7.2019Hladíková Adéla OKSSAZ KIDS II D5 uhrazeno
9.5.2019Hlava Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Hlaváček Lukas KIDS I FAM uhrazeno
5.8.2019Hlaváček David KIDS I FAM uhrazeno
9.5.2019Hlavová Veronika KIDS I D2 uhrazeno
3.8.2019Hlízová Eliška SK Janské Lázně KIDS II D5 uhrazeno
5.8.2019Hodr Matthias KIDS I H2 uhrazeno
9.5.2019Hoffmannová Marianna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Hofman Adam KIDS I FAM uhrazeno
31.7.2019Holasová Ema KIDS I FAM uhrazeno
7.8.2019Holík Martin KIDS II H4 uhrazeno
19.7.2019Honskus Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
13.6.2019Honzů Matěj Gladiators Kralupy KIDS I H1 uhrazeno
13.6.2019Honzů Kryštof KIDS I FAM uhrazeno
13.7.2019Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
31.7.2019Horák Robert KIDS I H2 uhrazeno
20.5.2019Horák Patrik KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
9.7.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
24.11.2018Horváthová Elizabeth KIDS I D1 uhrazeno
18.6.2019Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D1 uhrazeno
17.7.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2019Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
29.7.2019Hradilová Ludmila KIDS II D3 uhrazeno
2.8.2019Hruban Jan Hasiči Holice KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 nezaplaceno
11.7.2019Humlíčková Nela KIDS II D5 uhrazeno
30.7.2019Hůrková Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
4.7.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
18.7.2019Ildža Ondra Žížaláci KIDS II H4 uhrazeno
27.7.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
1.6.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
6.8.2019Janda Matěj Magorgym KIDS II H4 uhrazeno
7.8.2019Jandová Sára KIDS II D4 nezaplaceno
23.5.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
26.7.2019Ječmínek Milan KIDS II H5 uhrazeno
26.7.2019Ječmínek Vikor KIDS II H5 uhrazeno
21.6.2019Jezdínská Nina KIDS II D4 uhrazeno
23.7.2019Jindrák Filip HC Kobra Praha KIDS II H4 uhrazeno
17.7.2019Jiráská Elen KIDS II D4 uhrazeno
5.8.2019Jiravová Gabriela KIDS I FAM uhrazeno
11.7.2019Jirousek Adam KIDS I H1 uhrazeno
5.8.2019Johan Marek KIDS II H3 nezaplaceno
5.8.2019Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
4.3.2019Johnová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
4.3.2019Johnová Pavlína KIDS I D2 uhrazeno
27.7.2019Jonáš Oliver KIDS II H3 uhrazeno
7.8.2019Jonáš Martin Jonášovci KIDS II H3 uhrazeno
28.7.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
7.8.2019Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I D1 uhrazeno
28.7.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
7.8.2019Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I FAM uhrazeno
7.8.2019Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D4 uhrazeno
10.5.2019Kabeláč Jiří KIDS I FAM uhrazeno
7.7.2019Kábele Max KIDS I H1 uhrazeno
7.7.2019Kábeleová Vanesa KIDS II D3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
24.7.2019Kácovský David KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Kaczur Vojtěch SK Janské Lázně KIDS II H4 uhrazeno
9.7.2019Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H4 uhrazeno
5.8.2019Kakrdová Nela Jiskra Rybitví KIDS II D3 uhrazeno
5.8.2019Kakrdová Sára Jiskra Rybitví KIDS I D1 uhrazeno
14.7.2019Kalina Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
23.6.2019Kalous Filip KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2019Kalous Jakub KIDS II H3 uhrazeno
23.6.2019Kalous Dominik KIDS II H4 uhrazeno
7.8.2019Kalousová Anna KIDS II D5 uhrazeno
17.6.2019Kaplan Petr KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM uhrazeno
7.7.2019Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
7.7.2019Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
29.7.2019Kava Jiří KIDS I H1 uhrazeno
2.7.2019Kejzlar Adam KIDS I H1 uhrazeno
3.8.2019Ketman Florian KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2019Ketmanová Julie KIDS II D5 uhrazeno
1.8.2019Khomová Viktorie KIDS I FAM uhrazeno
10.7.2019Klčo Emily KIDS I D1 uhrazeno
4.8.2019Kletenský Bartoloměj KIDS I H2 uhrazeno
27.7.2019Klímová Lucie KIDS II D5 uhrazeno
7.8.2019Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
16.12.2018Koblasa Jakub KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2019Koblic Martin Avantgard.cz - košile | kravaty | doplňky KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Koblicová Lucie Avantgard.cz - košile | kravaty | doplňky KIDS II D4 uhrazeno
3.8.2019Kočí Laura SK Janské Lázně KIDS II D4 uhrazeno
6.8.2019Kočnar Vendelín KIDS I H1 uhrazeno
7.8.2019Kolářová Gabriela KIDS I D1 uhrazeno
3.8.2019Kolb Jan SK Janské Lázně KIDS II H3 uhrazeno
24.6.2019Kolbe David HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
30.7.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
3.8.2019Kopecká Daniela SK Janské Lázně KIDS II D5 uhrazeno
3.8.2019Kopecky Jessica KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
6.8.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
6.8.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
4.8.2019Kostovský Matěj TJ Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
4.8.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
4.8.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Kotyková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
30.7.2019Koubek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2019Koudelova Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.8.2019Kracík Matěj KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
13.7.2019Krajča Milan KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2019Krajíčková Natálie KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Krajíčková Vanesa KIDS I D1 uhrazeno
8.7.2019Krajíčková Barbora KIDS I FAM uhrazeno
15.7.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
3.8.2019Kraus Jakub SK Janské Lázně KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2019Krauseová Marie KIDS II D3 uhrazeno
27.7.2019Krčmaříková Tereza KIDS II D5 uhrazeno
30.7.2019Krejbich Jan KIDS II H5 nezaplaceno
28.7.2019Krejčí Tobiáš Písečná KIDS I FAM uhrazeno
19.6.2019Krejčí Matěj KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Krejčíková Amálie KIDS I D1 uhrazeno
5.8.2019Krejčíková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
12.7.2019Krejčíř Vladimír KIDS II H3 uhrazeno
6.4.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
1.8.2019Kremerová Karolina KIDS II D3 uhrazeno
27.6.2019Kreuzmann Adam KIDS I FAM uhrazeno
27.6.2019Kreuzmannová Aneta KIDS I FAM uhrazeno
1.8.2019Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Krpata Tadeas KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Kršmaru Lillian Hammer OCR Team KIDS I FAM uhrazeno
8.7.2019Kruntorád Vít KIDS I FAM uhrazeno
8.7.2019Kruntorád Petr KIDS II H3 uhrazeno
8.7.2019Kruntorádová Tereza KIDS I FAM uhrazeno
2.4.2019Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
1.7.2019Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
6.8.2019Kubát Matyas KIDS I H2 uhrazeno
29.4.2019Kubík Petr KIDS I H1 uhrazeno
5.8.2019Kuchyňka Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
5.8.2019Kuchyňková Barbora KIDS II D3 uhrazeno
6.5.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
19.7.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
25.6.2019Kvačková Michaela KIDS I FAM uhrazeno
31.7.2019Laba Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
26.6.2019Labuda Václav KIDS II H3 uhrazeno
27.6.2019Labudová Barbora KIDS I FAM uhrazeno
3.8.2019Labuť Bohuslav KIDS I FAM uhrazeno
4.8.2019Láchová Anna-Marie KIDS I D2 uhrazeno
7.8.2019Ladislava Kopsová KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
7.8.2019Lebduška Jakub KIDS II H4 uhrazeno
2.7.2019Lipavský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Lokajíček Štěpán HC Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
6.7.2019Macek David komar tým KIDS II H4 uhrazeno
23.6.2019Machač Jan KIDS II H4 uhrazeno
16.7.2019Macháček Vít STG Choceň KIDS I H1 uhrazeno
6.8.2019Machačová Lucie KIDS I D2 uhrazeno
6.8.2019Machačová Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2019Malá Klaudie SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
17.6.2019Malíková Petra KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2019Malý Viktor SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
30.7.2019Mareček Ondra Atletika Chrudim KIDS I H1 uhrazeno
31.7.2019Mareček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
21.6.2019Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS I H1 uhrazeno
30.6.2019Marhold Jan Choceň KIDS II H3 uhrazeno
30.6.2019Marholdová Nikola Choceň KIDS I D2 uhrazeno
21.6.2019Marková Nikol Herbalife nutrition KIDS I FAM uhrazeno
24.4.2019Marková Jana KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Maroši Vojta KIDS II H4 uhrazeno
6.8.2019Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
7.8.2019Mazáková Kristýna KIDS I FAM nezaplaceno
4.8.2019Melichová Štěpánka KIDS II D5 uhrazeno
4.8.2019Melichová Týna KIDS II D3 uhrazeno
9.7.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
28.7.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
28.7.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
15.7.2019Minářová Vendula KIDS II D3 uhrazeno
10.7.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
25.3.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
16.6.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
30.7.2019Mlčoch Šimon KIDS I H1 uhrazeno
20.6.2019Mňuková Nikola KIDS II D4 uhrazeno
20.7.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
27.7.2019Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
4.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
20.4.2019Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
24.7.2019Munková Alžbeta KIDS I FAM uhrazeno
12.6.2019Náhlovská Anna KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Naušová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2018Naušová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
22.7.2019Nečasová Šárka KIDS I FAM uhrazeno
22.7.2019Nečasová Zuzana KIDS I D1 uhrazeno
6.8.2019Nevřela Max KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Nevřelová Julie KIDS I FAM uhrazeno
4.8.2019Novák Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
26.7.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
1.8.2019Novák Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
1.8.2019Novák Jakub KIDS II H3 uhrazeno
26.7.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
4.8.2019Novák Matěj KIDS I H2 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
4.8.2019Nováková Malvína KIDS I FAM uhrazeno
10.7.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
2.8.2019Novotný Marek KIDS II H5 uhrazeno
5.8.2019Nyč Daniel KIDS II H4 uhrazeno
13.7.2019Olivová Viktorie KIDS II D5 uhrazeno
6.8.2019Olmrová Anežka KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 uhrazeno
2.8.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
26.6.2019Pacolová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
8.7.2019Palán Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
31.7.2019Paleníková Mariana KIDS I D1 uhrazeno
17.6.2019Pamánek Tomáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS II H4 uhrazeno
17.6.2019Pamánek Lukáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS I H2 uhrazeno
27.7.2019Paraska Lucie KIDS I D1 uhrazeno
27.7.2019Paraska Marie KIDS II D3 uhrazeno
27.7.2019Paraska Anna KIDS II D3 uhrazeno
27.7.2019Paraska Terezie KIDS I FAM uhrazeno
16.12.2018Páv Matouš Čápici KIDS II H3 uhrazeno
6.8.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
13.7.2019Pavliš Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Pavlová Denisa KIDS II D3 uhrazeno
31.3.2019Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II D3 uhrazeno
9.5.2019Pecháček Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Pekař Jan Kamarádi KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Pekař Štěpán Kamarádi KIDS I H1 uhrazeno
5.4.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
2.8.2019Peterka Jiří KIDS II H3 uhrazeno
25.7.2019Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
14.7.2019Petrová Bára KIDS II D5 uhrazeno
14.7.2019Petrová Pavla KIDS II D4 uhrazeno
16.7.2019Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
5.8.2019Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
2.8.2019Pospíchal Ondřej SRTG Pardubice KIDS I FAM uhrazeno
1.8.2019Pospíchalová Emma KIDS I FAM uhrazeno
1.8.2019Pošvářová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
6.8.2019Pražan Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
6.8.2019Pražan Filip KIDS I H2 uhrazeno
26.6.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
7.8.2019Procházka Matouš KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2019Procházka Šimon KIDS I H2 uhrazeno
22.7.2019Procházková Terezie KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
18.2.2019Ptáček Tomáš Bird team KIDS II H4 uhrazeno
7.8.2019Rahman Neylan KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Ráliš Dominik BMX Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Raszka Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
23.7.2019Rázek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
19.5.2019Řeháková Valentýna Jiskra Rybitví KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Řehůřek Alex KIDS II H3 uhrazeno
19.6.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
9.7.2019Rejdova Adéla KIDS I FAM uhrazeno
2.8.2019Resler Saša KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Rezková Dorota KIDS I FAM uhrazeno
17.7.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM uhrazeno
17.7.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
9.5.2019Rosický Jan Gladiator Training Kralupy KIDS I H1 uhrazeno
13.2.2019Roth Zdeněk KIDS I FAM uhrazeno
5.8.2019Rudolf Marek Deep Sea KIDS II H4 uhrazeno
10.7.2019Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová KIDS II D4 uhrazeno
10.7.2019Ryba Jakub KIDS I H1 uhrazeno
13.6.2019Rytířová Natálie KIDS I D1 uhrazeno
2.8.2019Salamon Marek KIDS II H3 uhrazeno
29.4.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
4.8.2019Schäferová Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
16.7.2019Šebesta Marek KIDS I FAM uhrazeno
16.7.2019Šebestová Veronika KIDS I FAM uhrazeno
2.8.2019Sedláček Jakub KIDS I H2 uhrazeno
2.8.2019Sedláčková Nikola KIDS I FAM uhrazeno
5.8.2019Šerf Jiří KIDS II D4 nezaplaceno
5.8.2019Šerfova Barbora KIDS II D4 uhrazeno
5.8.2019Šerfová Gabriela KIDS II D4 uhrazeno
2.7.2019Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
27.5.2019Šima Filip KIDS I H2 uhrazeno
27.5.2019Šima Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
5.8.2019Šimek Robin KIDS I FAM uhrazeno
5.8.2019Šimková Lara KIDS I FAM uhrazeno
2.7.2019Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.7.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
28.7.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2019Sladek Tadeas KIDS I H1 uhrazeno
28.7.2019Slavík Filip KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2018Slavík Martin RRRrrr! KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2018Slavíková Anna RRRrrr! KIDS II D3 uhrazeno
2.8.2019Šlechta Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
24.11.2018Slejška Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
29.7.2019Smejkalova Terezka KIDS I D1 uhrazeno
29.7.2019Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
3.8.2019Smetánka Mikuláš sk Janské Lázně KIDS II H4 uhrazeno
10.7.2019Soják Marek SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
9.7.2019Sojáková Barbora SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
3.8.2019Sokol Nicolas Dominik KIDS I H1 uhrazeno
21.6.2019Sondová Rita SVVAT KIDS II D5 uhrazeno
4.8.2019Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Soukupová Hana SK Janské Lázně KIDS II D5 uhrazeno
19.5.2019Spálenka Dominique KIDS II H3 uhrazeno
19.5.2019Spálenková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
5.8.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2019Srnová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
31.7.2019Sršňová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
7.8.2019Stará Vanesa KIDS II D4 uhrazeno
7.8.2019Starý David KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Šťastný Kryštof FUBO Team KIDS I H1 nezaplaceno
18.7.2019Štenclová Kateřina Žížaláci KIDS II D4 uhrazeno
18.7.2019Štenclová Daniela Žížaláci KIDS I D2 uhrazeno
30.7.2019Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
5.8.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
4.8.2019Strouhová Vanessa ACEMA SPARTA PRAHA KIDS II D4 uhrazeno
4.8.2019Strouhová Nela ACEMA SPARTA PRAHA KIDS I D2 uhrazeno
2.7.2019Štrup Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
2.7.2019Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II D3 uhrazeno
7.8.2019Šuhajda Andrej KIDS I FAM uhrazeno
7.8.2019Šuhajda Peter KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Šujanová Ester Piškot KIDS II D3 nezaplaceno
31.12.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
19.7.2019Sůra Milan KIDS I FAM uhrazeno
26.6.2019Šváb Martin Cockroach KIDS II H4 uhrazeno
21.6.2019Švábová Nina KIDS I D1 uhrazeno
26.6.2019Švábová Lucie Cockroach KIDS II D3 uhrazeno
20.7.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
22.7.2019Svatoň Tomåš KIDS I H2 uhrazeno
27.7.2019Švejdová Veronika KIDS I FAM uhrazeno
27.7.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
27.7.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
23.6.2019Svoboda Dušan KIDS I H1 uhrazeno
19.7.2019Syrový Adam KIDS II H3 uhrazeno
1.7.2019Szelke Natálie KIDS II D4 uhrazeno
5.8.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
5.8.2019Tchirová Ela KIDS I D1 uhrazeno
5.8.2019Těšitelová Adéla KIDS II D3 uhrazeno
1.8.2019Ticháček Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
17.7.2019Toman Peter KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2019Tomíška Václav KIDS II H3 uhrazeno
1.8.2019Tomíška Antonín KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Tschoche Tibor SK Janské Lázně KIDS II H4 uhrazeno
6.5.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
21.5.2019Tylš Nikolas HC YOUNG-TALENTS KIDS II H3 uhrazeno
10.7.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
1.7.2019Ulrich Matěj KIDS II H3 uhrazeno
1.7.2019Ulrichová Ema KIDS I D2 uhrazeno
16.6.2019Urbanec Tomáš KIDS I FAM uhrazeno
2.8.2019Urbánek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
17.6.2019Vágnerová Bára KIDS II D4 uhrazeno
5.8.2019Valachová Tereza KIDS II D3 uhrazeno
5.8.2019Valenta Bohumil KIDS I H1 uhrazeno
9.7.2019Valenta Petr SKI RUN Čakovice KIDS II H4 uhrazeno
18.6.2019Valentová Veronika Valentovi holky KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2019Valentová Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
18.6.2019Valentová Kateřina Kaverika KIDS II D3 uhrazeno
5.8.2019Valentová Sofie KIDS I D2 uhrazeno
29.6.2019Vaněk Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Vaněk Tomáš HC Poděbrady KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Vaněk Adam HC Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
30.7.2019Varcholová Kateřina Brutal Kruháč Team KIDS I D1 uhrazeno
28.7.2019Vašíček Jonáš KIDS I FAM uhrazeno
28.7.2019Vašíček Jakub KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Vecek Josef KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2019Vecková Klára KIDS II D4 uhrazeno
8.7.2019Veverka Daniel HC Mountfield KIDS I H2 uhrazeno
21.6.2019Vincent jr. Oldřich KIDS I FAM uhrazeno
16.6.2019Vladyka Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
30.7.2019Vlasák Šebastián KIDS II H3 uhrazeno
4.8.2019Vodička Pavel KIDS II H5 uhrazeno
4.8.2019Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
26.7.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.7.2019Votavová Ema KIDS I FAM uhrazeno
5.8.2019Vovsová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
5.8.2019Vovsová Eva KIDS II D5 uhrazeno
23.7.2019Vrzal František KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2019VRZÁŇ David BONASUSGYM KIDS II H4 uhrazeno
4.8.2019Vyčítal Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2019Vyčítal Vojta KIDS II H4 uhrazeno
28.6.2019Weber Jiří KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
5.8.2019Zahálka Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Zahálková Lucie ISCAREX Junior tým Česká Třebová KIDS II D5 uhrazeno
21.6.2019Zahrádka Jakub KIDS I H2 uhrazeno
14.7.2019Zahradník Lukáš KIDS I FAM uhrazeno
5.8.2019Zahradníková Anetka TJ Harant Pecka KIDS I FAM uhrazeno
6.8.2019Zajíc Lukáš Emmett KIDS I H1 uhrazeno
9.7.2019Zápotocká Kristýna SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
2.8.2019Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM uhrazeno
3.8.2019Ždila Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
18.6.2019Zdražil Tobiáš KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
18.6.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
5.8.2019zeman bruno KIDS II H4 uhrazeno
1.8.2019Zeman Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019zemanová gréta KIDS II D3 uhrazeno
14.7.2019Zich Marek Lužany KIDS I H1 uhrazeno
10.6.2019Zichová Terezie Lužany KIDS I D2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.