Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - PEVNOST JOSEFOV - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR153
1
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)48
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)39
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)33
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)18
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)13
JMJunioři (2002 - 2005)2
JZJuniorky (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených154

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.6.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
23.5.2019Barchánek Jan GR M2 uhrazeno
6.3.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
3.6.2019Berka Milan REBELS 766 GR M2 uhrazeno
31.5.2019Bohadlová Barbora Vejcosh GR Z uhrazeno
10.6.2019Bouška Jan GR M uhrazeno
12.7.2019Buben Václav GR M uhrazeno
15.6.2019Bubeníček Leoš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
3.7.2019Chlumová Monika Dolní Sytová GR Z uhrazeno
12.7.2019Čiamporová Vendula Kimmca GR Z uhrazeno
27.1.2019Cingrošová Alice Osmička GR Z2 uhrazeno
18.7.2019Cöger Jiří GR M uhrazeno
1.5.2019Dlouhá Denisa #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: gladiatorraceteam↳ Dlouhý MartinŽelvy na úprku
30.4.2019Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.4.2019Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: gladoatorraceteam ↳ Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM
14.7.2019Dusilová Jana Dusil Team GR MIX uhrazeno
Tým: Ježci↳ Ježek MiroslavAŠ Kvasiny
12.5.2019Dvořáková Petra AČR GR Z uhrazeno
22.5.2019Fencl Michal GR MIX uhrazeno
Tým: M&M↳ Fenclová Monika
14.7.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
17.7.2019Grau Jakub Postřelmov GR M uhrazeno
31.5.2019Gregora Lukáš GR M uhrazeno
9.6.2019Hahnová Daniela GR Z uhrazeno
12.6.2019Hanovec František GR M uhrazeno
27.2.2019Heindl Martin Čukrové GR M uhrazeno
10.7.2019Hejnyš Ondřej GR M uhrazeno
10.7.2019Hladíková Lucie SDH Nahořany GR Z uhrazeno
12.5.2019Hnát Petr SDH Kopidlno GR M uhrazeno
12.5.2019Hnátová Barbora SDH Kopidlno GR Z uhrazeno
10.1.2019Horák Tomáš GR MIX uhrazeno
Tým: Horáci↳ Horáková LenkaHoráci
31.5.2019Hraňo Jan GR M uhrazeno
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
24.6.2019Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
24.6.2019Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
11.2.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
12.12.2018Kašpar Marián GR M uhrazeno
16.7.2019Kašparová Karolína GR Z uhrazeno
6.7.2019Kavulok Lukáš GR M2 uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
16.7.2019Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M nezaplaceno
22.6.2019Klikoš Jiří A-team GR M uhrazeno
11.6.2019Klikoš Jiří Vlčata GR M2 uhrazeno
11.6.2019Klimeš Pavel GR JM uhrazeno
11.6.2019Klimeš Stanislav GR M2 uhrazeno
9.6.2019Kobosil Karel želvy na úprku GR MIX uhrazeno
Tým: ŽELVY NA ÚPRKU↳ Kolomá Kateřina Karla Kolomá
9.6.2019Kobosilová Alena Želvy na úprku GR Z2 uhrazeno
4.7.2019Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
12.5.2019Kouřil Václav SDH Kopidlno GR M uhrazeno
18.6.2019Kovaříková Adéla #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Kovaříkovi !↳ Kovařík Marian #GLADIATORRACETEAM
8.1.2019Kozák Milan GR MIX uhrazeno
Tým: Červený Kostelec↳ Mrkousová Lenka
22.7.2019Kral Pavel Magoři GR M uhrazeno
8.3.2019Křivohlavý Radek Pierburg Team GR M uhrazeno
17.7.2019Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
22.7.2019Kudláček Petr magoři GR M uhrazeno
21.7.2019Kuželová Zuzana #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Sporťáci↳ Mikel Jakub
5.6.2019Liberda Jiří GR MIX uhrazeno
Tým: moorcata↳ Šindelářová Zuzana
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.5.2019Máčalík Tomáš GR MIX uhrazeno
Tým: Team BAMBULA↳ Hrstková Jitka
10.7.2019Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.7.2019Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team GR Z uhrazeno
31.5.2019manolov Manol GR M uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
24.6.2019Martinkova JAROSLAVA GR Z2 uhrazeno
1.7.2019Melzerová Kateřina Ždimiators GR Z2 uhrazeno
21.2.2019Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
8.3.2019Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
26.5.2019Mlynařík Josef GR M2 uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
26.3.2019Mráček Jiří GR M uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
11.7.2019Němec Radek GR M2 uhrazeno
31.5.2019Novak Stanislav GR M uhrazeno
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
3.7.2019Novotková Kateřina Dolní Sytová GR Z uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
22.5.2019Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z uhrazeno
20.6.2019Páv Michal SVVAT GR MIX uhrazeno
Tým: Svvat↳ Vlčková Petra
19.7.2019Pikalová Zuzana Ždimiators GR Z uhrazeno
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
4.1.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
15.1.2019Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.5.2019Ptaková Silvie GR Z uhrazeno
2.6.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
31.12.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
7.1.2019Sandnerová Nikola GR MIX uhrazeno
Tým: Buřtícineobsazeno
10.6.2019Schejbal Roman GR M uhrazeno
8.7.2019Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: iaodg↳ Dlouhý PetrIDPD
29.12.2018Šerlovský Dominik Čukrové GR M uhrazeno
8.3.2019Šimeček Martin Pierburg Team GR M uhrazeno
5.5.2019Slavíčková Nikol GR MIX uhrazeno
Tým: Niki a Míšaneobsazeno
9.4.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M2 uhrazeno
22.5.2019Sohr Jakub GR M uhrazeno
27.6.2019Sokelová Kristýna GR Z uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
27.1.2019Srbová Lenka Osmička GR Z2 uhrazeno
2.7.2019Štancl Miroslav GR M uhrazeno
23.4.2019Starcková Eva Starck Plzeň GR Z uhrazeno
23.4.2019Starcková Eva Starck Plzeň GR Z2 uhrazeno
30.6.2019Štěpánek Marek GR JM uhrazeno
30.6.2019Štěpánková Petra GR MIX uhrazeno
Tým: My↳ Štěpánek Martin
11.7.2019Stiska Petr GR M uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
14.7.2019Šumeldová Magdalena Ždimiators GR Z uhrazeno
9.7.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM JZ uhrazeno
22.5.2019Svibová Monika GR Z uhrazeno
31.12.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
10.6.2019Sýkora Jakub GR M uhrazeno
21.7.2019Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team GR Z uhrazeno
22.5.2019Tomanová Monika SRTG Praha GR Z2 uhrazeno
9.7.2019Trestikova Michaela #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
24.6.2019Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
27.6.2019Tylsarova Aneta GR Z uhrazeno
28.5.2019Vacek Jiří GR M uhrazeno
22.5.2019Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z uhrazeno
3.1.2019Věchetová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
15.6.2019Vlník Jan Neprevazy GR M uhrazeno
10.5.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.10.2018Voženílek Michal GR M uhrazeno
3.7.2019Vych Jiří DAPI team GR M uhrazeno
9.6.2019Wollmuth Petr GR M2 uhrazeno
9.6.2019Wollmuth Aleš GR M2 uhrazeno
9.6.2019Wollmuth Adrián GR M uhrazeno
31.5.2019Zabystrzanová Monika GR Z uhrazeno
23.5.2019Zachová Vladimíra GR Z uhrazeno
11.5.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
17.1.2019Žejdlík Jan GR MIX uhrazeno
Tým: Od lomu Leštinka ↳ Skýbová Monika
11.7.2019Zlatovská Erika GR Z uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.