Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE/ORIGINAL - PEVNOST JOSEFOV - neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR52
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)15
MMuži do 39 let (2001 - 1980)12
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)10
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)5
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
Z2Ženy 40 a více let2
JMJunioři (2002 - 2005)2
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených52

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M uhrazeno
31.10.2018Bendová Petra GR MIX uhrazeno
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
30.12.2018Blažek Ondřej GR JM uhrazeno
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M uhrazeno
30.10.2018Bohatý Martin GR M uhrazeno
7.2.2019Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
13.3.2019Černá Andrea GR T nezaplaceno
Tým: Jimiliani↳ Králová Linda
↳ Černý Jiří
↳ Porožňák Michal
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
28.10.2018Felkl Tomáš GR M2 uhrazeno
28.10.2018Felkl Martin GR JM uhrazeno
25.10.2018Franc Jan GR M uhrazeno
16.2.2019Havelka Jan GR M uhrazeno
21.3.2019Hösel Thomas union dirtrun.company GR M2 nezaplaceno
24.1.2019Kašpar David OCR TEAM Pardubice GR T uhrazeno
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
neobsazeno
neobsazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 uhrazeno
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice GR M2 uhrazeno
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR MIX uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z uhrazeno
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ uhrazeno
18.3.2019Pošvová Iveta SRTG Pipi a spol. GR T nezaplaceno
Tým: SRTG Pipi a spol.neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
31.12.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 uhrazeno
18.12.2018Roessler Tomáš GR T uhrazeno
Tým: supEraci↳ Turský Juraj
↳ Betlach Jan
↳ Panovský Zbyněk
18.11.2018Rožboud Tomáš GR M uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
15.3.2019Šmok David Retardíci GR MIX uhrazeno
12.3.2019Souček Luděk GR T uhrazeno
Tým: Sokolka 2019↳ Martínek Antonín
↳ Petira Jiří
↳ Kluh Michal
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 uhrazeno
26.11.2018Štembera Petr GR MIX uhrazeno
5.3.2019Štrof Michal duo iuris GR M uhrazeno
13.3.2019Suk Lukáš GR M uhrazeno
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 uhrazeno
31.12.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
30.10.2018Toman Miloš GR M uhrazeno
13.11.2018Zábská Eliška GR Z uhrazeno
31.10.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.