Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE/ORIGINAL - PEVNOST JOSEFOV - neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR92
FUNFUN4
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)23
MMuži do 39 let (2001 - 1980)23
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)20
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)10
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)9
FFUN4
Z2Ženy 40 a více let3
JMJunioři (2002 - 2005)2
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených96

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.5.2019Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M uhrazeno
2.4.2019Bartoš Přemysl GR M2 uhrazeno
8.5.2019Bendová Petra GR MIX uhrazeno
Tým: Bendovineobsazeno
8.4.2019Beneš Martin GR M2 uhrazeno
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
30.12.2018Blažek Ondřej GR JM uhrazeno
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M uhrazeno
30.10.2018Bohatý Martin GR M uhrazeno
7.2.2019Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
15.5.2019Burda Jiří GR M uhrazeno
16.5.2019Černá Andrea FUN F uhrazeno
Tým: Jimiliani↳ Černý Jiří
10.5.2019Chlupová Veronika The blondes GR T uhrazeno
Tým: The Blondes↳ Klenzová Tereza
neobsazeno
neobsazeno
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
7.5.2019Dušánek Tomáš Los Ala Lamos GR M uhrazeno
28.10.2018Felkl Martin GR JM uhrazeno
28.10.2018Felkl Tomáš GR M2 uhrazeno
27.3.2019Fnouček Tomáš SK Gym Humpolec GR M uhrazeno
25.10.2018Franc Jan GR M uhrazeno
26.4.2019glos petr 6105 GR M uhrazeno
26.4.2019Glosová Kristýna GR Z uhrazeno
18.5.2019Hamáčková Kateřina GR MIX uhrazeno
Tým: TOMKAT↳ Raszka TomaszTataři
16.2.2019Havelka Jan GR M uhrazeno
19.4.2019Hetfleiš Jan GR M uhrazeno
21.3.2019Hösel Thomas union dirtrun.company GR M2 uhrazeno
9.4.2019Hubinger Tomáš SRTG České Budějovice GR M uhrazeno
23.5.2019Janků Veronika GR T uhrazeno
Tým: Hard Party Runners↳ Lapčík Bronislav
neobsazeno
neobsazeno
2.5.2019Janoušková Michaela Invalidi GR Z uhrazeno
15.5.2019Kalivoda Jakub GR M uhrazeno
25.3.2019Karal Vlastimil #GLADIATORRACETEAM GR T uhrazeno
Tým: Králíčci↳ Králíček Vojtěch
neobsazeno
neobsazeno
24.1.2019Kašpar David OCR TEAM Pardubice GR T uhrazeno
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
neobsazeno
neobsazeno
24.4.2019Kocourek Martin GR M2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 uhrazeno
8.5.2019Konečný Jaroslav GR T uhrazeno
Tým: OPIČKY↳ Kalašová Veronika
↳ Čáp Martin
neobsazeno
10.5.2019Kordík František Sport Most - krasobruslení GR M uhrazeno
6.5.2019Kracík Petr GR M2 uhrazeno
16.5.2019Králová Linda FUN F uhrazeno
Tým: Jimiliani2↳ Porožňák Michal
27.3.2019Krpatová Martina Prvňáci GR Z uhrazeno
2.4.2019Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice GR M2 uhrazeno
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ uhrazeno
2.5.2019Lenčéšová Veronika Invalidi GR T uhrazeno
Tým: Invalidi↳ Šnorová LucieInvalidi
↳ Šnajdr Jirka Invalidi
↳ Kohout MartinInvalidi
27.4.2019Lukášek Michal GR M uhrazeno
27.4.2019Lukášek Martin GR M2 uhrazeno
2.4.2019Motal Jan GR M2 uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR MIX uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z uhrazeno
15.5.2019Pakandl Zbyněk STG Mělník GR M uhrazeno
1.5.2019Pevný Jan GR M2 uhrazeno
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ uhrazeno
21.5.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
31.12.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 uhrazeno
18.12.2018Roessler Tomáš GR T uhrazeno
Tým: supEraci↳ Turský Juraj
↳ Betlach Jan
↳ Panovský Zbyněk
18.11.2018Rožboud Tomáš GR M uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
25.3.2019Šmok David Retardíci GR MIX uhrazeno
Tým: RETARDÍCI↳ Havlová Kateřina
12.3.2019Souček Luděk GR T uhrazeno
Tým: Sokolka 2019↳ Martínek Antonín
↳ Petira Jiří
↳ Kluh Michal
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 uhrazeno
26.11.2018Štembera Petr GR MIX uhrazeno
Tým: jElitaneobsazeno
5.3.2019Štrof Michal duo iuris GR M uhrazeno
13.3.2019Suk Lukáš SK Gym Humpolec GR M uhrazeno
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 uhrazeno
31.12.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
30.10.2018Toman Miloš GR M uhrazeno
2.5.2019Tvrdková Jana Invalidi GR MIX uhrazeno
Tým: Invalidi↳ Tvrdek LiborInvalidi
15.5.2019Ulbrichová Šárka GR Z uhrazeno
13.11.2018Zábská Eliška GR Z uhrazeno
9.4.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
11.5.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
2.4.2019Zezůlka Jan ATELIERX.CZ GR M2 uhrazeno
31.10.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.