Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - PEVNOST JOSEFOV - neděle

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II423
KIDS IKIDS I267
FF54
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 2009127
H2Chlapci - rok narození 2010 - 2011104
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200793
D3Dívky - rok narození 2008 - 200981
D2Dívky - rok narození 2010 - 201170
D4Dívky - rok narození 2006 - 200762
FKIDS FAMILY54
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201349
D1Dívky - rok narození 2012 - 201344
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200531
D5Dívky - rok narození 2004 - 200529
Celkem přihlášených744

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
20.8.2019Adamec Oliver SKG Přerov KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2019Andrš Marek KIDS I H1 uhrazeno
24.8.2019Andršová Adéla KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2019Auersvald Daniel KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
23.7.2019Balcar Martin F F uhrazeno
23.7.2019Balcarová Anna KIDS I D1 uhrazeno
20.8.2019Bártl Eliáš Loko Nymburk- lyžařský oddíl KIDS I H1 uhrazeno
20.8.2019Bártl Mikoláš Loko Nymburk- lyžařský oddíl KIDS I H2 uhrazeno
20.8.2019Bártl Jonáš KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2019Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D1 uhrazeno
21.3.2019Baťka Petr Jan KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
12.5.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
15.5.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
24.8.2019Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
24.8.2019Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
15.7.2019Benda Jiří Fit-klub Ludvík KIDS II H5 uhrazeno
15.7.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2018Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Beneš Viktor Kids II KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2019Beránek Jiří KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Bernard Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Bernardova Aneta KIDS II D3 uhrazeno
28.8.2019Bešťák Jakub KIDS I H1 uhrazeno
29.8.2019Bešťák Dominik KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2019Bilic David KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2019Biskupičová Adéla KIDS II D5 nezaplaceno
28.8.2019Bjaloncik David Sk trebechovice pod orebem KIDS I H2 nezaplaceno
13.8.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
27.3.2019Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II D4 uhrazeno
28.8.2019Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
28.8.2019Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
13.8.2019Bohm David KAPEBAJA TEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.8.2019Bon Tomáš Tři čuníci KIDS II H3 uhrazeno
18.8.2019Borůvková Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
9.7.2019Břízková Alžběta Moravan Louňovice KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2019Břízková Anna Moravan Louňovice KIDS II D3 uhrazeno
16.8.2019Brožková Elena KIDS II D4 uhrazeno
14.8.2019Brůna Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Brzák Filip FUBO10 KIDS II H3 uhrazeno
11.8.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2019Buďárek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Buďárková Laura KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2019Bulat Josef Fubo team KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2019Bulat Vojtěch Fubo team KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2019Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D1 uhrazeno
25.11.2018Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Čadová Anna Pardubice KIDS II D4 uhrazeno
2.12.2018Čapková Miroslava MIKOTERY KIDS II D3 uhrazeno
2.12.2018Čapková Tereza MIKOTERY KIDS I D1 uhrazeno
15.8.2019Čapská Valerie KIDS I D2 uhrazeno
19.7.2019Castellon Ariana KIDS I D1 uhrazeno
19.7.2019Castellon Scarlett F F uhrazeno
26.8.2019Čečetka Boris KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Čečetka Radim KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Čechová Nicole VM Cross KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2019Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2019Cédl Jakub HC Rakovník F F uhrazeno
21.8.2019Cenker Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2019Cenkerová Adéla KIDS II D5 uhrazeno
15.8.2019Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019Čermák Robin KIDS I H2 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
17.8.2019Černilovská Lucie KIDS II D5 uhrazeno
19.8.2019Černovská Barbora KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2019Černovská Adéla KIDS II D5 uhrazeno
13.5.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Červinka Ondřej F F uhrazeno
25.8.2019Chmelíček Ondřej FUBO Team KIDS II H3 uhrazeno
1.8.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
29.7.2019Chvojka Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
25.8.2019Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
13.5.2019Cigler Filip KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Ciglerová Viktorie KIDS II D4 uhrazeno
13.5.2019Ciglerová Alžběta KIDS II D3 uhrazeno
26.8.2019Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2019Čipera Lukáš F F uhrazeno
15.8.2019Čipera Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
5.5.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Čížek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
30.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
21.8.2019Čmejrková Emma KIDS II D3 uhrazeno
20.8.2019Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS I D2 uhrazeno
28.8.2019Cupák Vašík Cupíci KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Cupák Šimon Spartak Vrchlabí KIDS I H2 uhrazeno
28.8.2019Cupáková Anička Cupíci KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2019Cupáková Johana Spartak Vrchlabí KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2019Daníček Jakub Dandíci KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Daňsa Rosťa KIDS II H3 nezaplaceno
25.8.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
11.8.2019Dědková Natálie TRIVIUM KIDS I D1 uhrazeno
22.8.2019Dehnerová Veronika KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Derner Tomáš FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2019Dernerová Tereza KIDS II D3 uhrazeno
23.8.2019Dernerová Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2019Dlabová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
18.8.2019Dlaskova Emma KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2019Dobruský Daniel Sexy bonbonky KIDS I H2 uhrazeno
17.6.2019Dobrý Denis KIDS II H3 uhrazeno
28.7.2019Dobšová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
17.8.2019Dolezal Jakub Martina Balkova KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Doležal Jakub TJ Spartak Vrchlabí KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Dörr Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2019Dörr Vítek KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2019Dostál Jiří JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2019Dostál Jan JAE Incognito KIDS II H4 uhrazeno
7.4.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
28.7.2019Dryáková Lucie Acema Sparta Praha KIDS II D4 uhrazeno
28.7.2019Dryáková Marie Acema Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
24.6.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Dudrikova Nina Flex Fitness KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2019Dudrikova Tamara Flex Fitness F F uhrazeno
12.5.2019Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Dus Tomáš F F uhrazeno
7.5.2019Dušánek Jáchym Los Ala Lamos KIDS I H2 uhrazeno
7.5.2019Dušánková Johana Los Ala Lamos KIDS II D3 uhrazeno
7.5.2019Dušánková Justýnka Los Ala Lamos F F uhrazeno
25.8.2019Dusová Denisa F F uhrazeno
19.8.2019Dvořáčková Zuzana KIDS I D2 uhrazeno
21.8.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2019Ehrlich Jachym KB Kamenický Šenov KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2019Ehrlichová Agata KB Kamenický Šenov KIDS I D1 uhrazeno
21.8.2019EISNER Honza KIDS II H5 uhrazeno
21.8.2019EISNER Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Erben Antonín Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Fajfr Adam HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2019Fajfrová Markéta HCM Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
19.8.2019Fefková Sofie KIDS I D2 uhrazeno
19.8.2019Fefková Terezie KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Fejfar Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
6.8.2019Fejfarová Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
10.8.2019Fendrych Vít KIDS II H3 uhrazeno
10.8.2019Fendrych Vojtěch KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2019Ferynová Natálie KIDS II D3 uhrazeno
17.8.2019Ficenec William FICAs team KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2019Ficenec David Fícas team KIDS II H4 uhrazeno
29.7.2019Flanderová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
29.7.2019Flanderová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
30.7.2019Flégl Jakub Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II H5 uhrazeno
30.7.2019Flégl Matěj Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II H3 uhrazeno
26.7.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
26.7.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
27.8.2019Fofová Veronika KIDS I D1 uhrazeno
25.8.2019Fojtík Václav KIDS I H1 nezaplaceno
21.8.2019Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
12.8.2019Folc Tomáš SK-Janská Lázně KIDS II H5 uhrazeno
12.8.2019FOLC Ludvík SK Janské Lázně KIDS I H2 uhrazeno
12.8.2019Fořt Damien KIDS II H3 uhrazeno
12.8.2019Fořt Petr KIDS II H5 uhrazeno
20.8.2019Fousek Albert KIDS II H5 uhrazeno
16.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
13.8.2019Frimlová Anna - KIDS II D4 uhrazeno
25.7.2019Frouz Vojtěch F F uhrazeno
25.7.2019Frouz Matěj OCRA Junior CZ KIDS I H1 uhrazeno
18.12.2018Geist Patrik KIDS II H3 uhrazeno
17.2.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
24.6.2019glos filip -6105- KIDS II H3 uhrazeno
7.11.2018Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
24.6.2019glosová adéla -6105- KIDS I D2 uhrazeno
21.8.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
14.7.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
14.7.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Hájková Zuzka KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2019Háková Johana Sokol Studenec KIDS I D1 uhrazeno
21.8.2019Háková Barbora Sokol Studenec KIDS I D2 uhrazeno
21.8.2019Háková Zuzana Sokol Studenec KIDS I D1 uhrazeno
26.8.2019Halanič Marek KIDS I H1 uhrazeno
19.6.2019Halíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
19.6.2019Halíková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
7.8.2019Haluška Adam KIDS II H5 uhrazeno
7.8.2019Haluška Šimon KIDS I H1 uhrazeno
12.8.2019Hamáček Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
12.8.2019Hamáčková Anežka F F uhrazeno
10.7.2019Hanák Matěj KIDS II H4 uhrazeno
27.8.2019Havelka Petr KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Havelková Magdalena F F uhrazeno
10.8.2019Havlíčková Eliška FUBO Team KIDS I D1 uhrazeno
18.12.2018Havlíčková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
17.8.2019Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
21.8.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
14.8.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
6.8.2019Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2019Henčl Marek Vojtěch Jaroš KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
13.8.2019Hiesl Sebastián FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Hladik Venda Třebechovice pod Orebem KIDS II H3 uhrazeno
23.6.2019Hladký Jan Judo Club Bohemia KIDS I H2 uhrazeno
4.4.2019Hlaváček Pavel KIDS II H4 uhrazeno
14.8.2019Hodr Matthias KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2019Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2019Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D3 uhrazeno
8.8.2019Holata Oliver KIDS II H3 uhrazeno
8.8.2019Holata Tobiáš KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Holík Martin KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2019Holub Jan KIDS II H4 uhrazeno
30.7.2019Holub Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
24.8.2019Horáček Šimon KIDS II H3 uhrazeno
28.7.2019Horák Filip KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2019Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
28.7.2019Horák Jakub F F uhrazeno
27.8.2019Horák Jakub KIDS II H4 nezaplaceno
24.8.2019Hořava Oskar Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2019Hořava Maxim Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2019Hornych Matyáš M&S KIDS II H3 nezaplaceno
29.7.2019Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D1 uhrazeno
17.7.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Hrábek Matouš Jungle Cafe KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Hrábková Natálie Jungle Cafe KIDS II D3 uhrazeno
6.5.2019Hrnčířová Alexandra KIDS I D2 uhrazeno
13.8.2019Hrobský Šimon KIDS II H3 uhrazeno
13.8.2019Hrobský Filip KIDS II H5 uhrazeno
16.7.2019Hrubý Radim KIDS I H1 uhrazeno
20.8.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
20.8.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
15.8.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
23.8.2019Hudáček Josef KIDS II H3 nezaplaceno
21.8.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
16.4.2019Hurt Jakub PMJM KIDS II H4 uhrazeno
4.7.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
18.8.2019Hynek Jakub F F uhrazeno
14.8.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
18.8.2019Ildža Ondra Žížaláci KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Innert Matěj KIDS II H4 uhrazeno
12.4.2019Ižol Vojta KIDS II H4 uhrazeno
25.1.2019Jaklová Vendula Atletika Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
30.5.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2019Janda Petr F F uhrazeno
25.8.2019Janda Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
4.6.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Janíčková Ella Šumperk F F uhrazeno
26.8.2019Janíčková Kristýna Šumperk KIDS II D4 uhrazeno
10.8.2019Jánský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2019Jarkovský Kristián KIDS II H3 uhrazeno
4.7.2019Jaroš Vojtěch Marek Henčl KIDS II H4 uhrazeno
1.7.2019Javůrek Tomáš Gladiátor z Úval KIDS II H5 uhrazeno
11.8.2019Jedličková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2019Ježova Tereza Holky z hor KIDS I D1 nezaplaceno
26.8.2019Ježová Barbora TJ Sokol Dvůr Králové KIDS I D1 uhrazeno
25.8.2019Jirák Filip jElita KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2019jirakova amálie KIDS I D2 uhrazeno
8.8.2019jiráň antonín Narušené myšlení KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2019Jiráská Elen KIDS II D4 uhrazeno
18.8.2019Jiroudek Ruben LukAl KIDS I H2 uhrazeno
18.8.2019Jiroudková Tabita LukAl KIDS I D1 uhrazeno
19.6.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
11.7.2019Jirousek Adam KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Johan Marek KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2019Johanová Anika KIDS I D1 uhrazeno
20.8.2019Jonáš Oliver KIDS II H3 uhrazeno
23.7.2019Jonáš Adam KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2019Jonášová Laura KIDS II D5 uhrazeno
17.6.2019Jurková Anna KIDS II D4 uhrazeno
22.8.2019Kabeláč Jiří KIDS I H1 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
18.2.2019Kábrt Patrik KIDS II H4 uhrazeno
16.8.2019Kácovský David KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Kalenda Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Kalenda Jaroslav KIDS II H4 uhrazeno
20.8.2019Kaplan Jakub KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
11.7.2019Karban Jakub KARBAŇÁCI KIDS II H4 uhrazeno
11.7.2019Karban Šimon KARBAŇÁCI KIDS II H3 uhrazeno
11.7.2019Karban Štěpán KARBAŇÁCI F F uhrazeno
19.8.2019Karbanová Kateřina KARBAŇÁCI KIDS I D2 uhrazeno
7.7.2019Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
7.7.2019Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
23.6.2019Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
2.8.2019Kašpar Matyáš TJ Sokol Lično KIDS II H3 uhrazeno
16.5.2019Kašpar Vitek Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
2.8.2019Kašpar Tobiáš TJ Sokol Lično KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2019Kašparová Denisa KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Kašuba Jan KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2019Kaufman Patrik KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Kava Jiří KIDS I H1 uhrazeno
30.7.2019Kejzar Lukáš KIDS II H5 uhrazeno
22.8.2019Keřt Marcel Kubikovci F F uhrazeno
26.8.2019Keřt Daniel Kubikovci F F uhrazeno
22.8.2019Khomová Viktorie F F uhrazeno
21.8.2019Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
10.8.2019KLAPAL VOJTĚCH KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Klečák Radim KIDS II H3 uhrazeno
12.7.2019Kleinová Sabina KIDS II D4 uhrazeno
21.7.2019Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
5.5.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Klimeš Pavel KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2019Kluhová Nela KIDS II D5 uhrazeno
16.6.2019Kmochova Laura KIDS II D3 uhrazeno
16.12.2018Koblasa Jakub KIDS II H4 uhrazeno
8.8.2019Kociánová Patricie KIDS I D2 uhrazeno
17.6.2019Kočovský Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2019Kočovský Radek HC Rakovník KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
26.5.2019Kolbe David HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2019Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2019Kopecky Matěj KIDS II H5 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
26.7.2019Kopecký Šimon KIDS II H5 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2019Kopecký Matěj KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
26.8.2019Kosáčková Alice sokol studenec KIDS I D1 uhrazeno
4.8.2019Košnarová Eliška KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Kostlánová Stella TJ Stadion Brno KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2019Kostovský Matěj TJ Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
18.7.2019Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
21.8.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
22.8.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
26.8.2019Kotrncová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
26.8.2019Kotrnec Jan F F uhrazeno
10.2.2019Koza Petr KIDS II H4 uhrazeno
10.2.2019Kozová Klára KIDS II D3 uhrazeno
2.8.2019Kracík Matěj KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
9.8.2019Kramář Adam KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
15.7.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
19.6.2019Krejčí Matěj KIDS I H2 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
12.8.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2019Křížalová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
26.8.2019Kroulík Oliver KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Kroulíková Victoria KIDS I D1 uhrazeno
24.6.2019Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
24.6.2019Krpatová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
20.8.2019Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
20.8.2019Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
26.8.2019Kuba Štěpán Smrkáči F F uhrazeno
26.8.2019Kuba Kryštof Smrkáči KIDS I H1 uhrazeno
16.7.2019Kubíčková Kateřina Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D5 uhrazeno
1.8.2019Kučera David KIDS I H2 uhrazeno
8.11.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Kulichová Barbora KIDS II D5 uhrazeno
27.8.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
30.10.2018Kutil Filip KIDS II H3 uhrazeno
30.10.2018Kutil Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2019Kvasnička David Lemuři KIDS II H4 uhrazeno
15.8.2019Kvasnička Jaroslav Lemuři KIDS II H5 uhrazeno
26.8.2019Kýna Jan HC Rakovník KIDS I H2 nezaplaceno
26.8.2019Kýna Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2019Kyncl Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2019Kýnová Magda KIDS I D1 nezaplaceno
11.8.2019Laba Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
22.8.2019Láchová Anna-Marie KIDS I D2 uhrazeno
18.8.2019Lamačová Nikol AVSP KIDS II D3 uhrazeno
25.6.2019Lang Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
23.8.2019Lánská Barbora KIDS I D1 uhrazeno
23.8.2019Lánská Natálie KIDS II D3 uhrazeno
11.7.2019Lindr Ondřej SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2019Löffler Dominik Spartan gym F F uhrazeno
22.8.2019Ludvík Jan KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2019Ludvík Filip KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Lukášová Karolína Lukášovi KIDS I D2 uhrazeno
28.7.2019Macháček Jakub HO Stěžery KIDS I H1 uhrazeno
28.7.2019Macháček Tomáš HO Stěžery KIDS II H3 uhrazeno
28.7.2019Macháčková Lucie HO Stěžery KIDS I D2 uhrazeno
19.8.2019Machaň Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Macháně Martin KIDS I H2 uhrazeno
11.8.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
27.8.2019Maivaldová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
21.8.2019Mareček Ondra Atletika Chrudim KIDS I H1 uhrazeno
31.7.2019Mareček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
29.7.2019Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS I H1 uhrazeno
21.4.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
30.6.2019Marhold Jan Choceň KIDS II H3 uhrazeno
30.6.2019Marholdová Nikola Choceň KIDS I D2 uhrazeno
31.7.2019Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D4 uhrazeno
29.7.2019Marková Nikol Herbalife nutrition F F uhrazeno
19.8.2019Marková Jana KIDS II D3 uhrazeno
28.7.2019Martincová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
11.8.2019Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2019Martinovský Tomáš SquashHK KIDS I H2 uhrazeno
12.8.2019Martinovský Vojtěch SquashHK KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2019Matějka Jakub KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2019Matějková Eliška SDH Ohnišov KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2019Matějková Anna KIDS II D3 uhrazeno
14.7.2019Matouš Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
18.6.2019Melichar Pavel TJ Sokol Batňovice KIDS II H4 uhrazeno
28.8.2019Mestanova Viktorie F F uhrazeno
26.8.2019Mikeš Vojtěch FUBO team KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Mikešová Magdaléna F F uhrazeno
3.8.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.8.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
15.8.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
15.8.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
30.7.2019Mitera Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
30.7.2019Miterová Anna KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
23.8.2019Modrá Magdalena SDH Račice KIDS I D1 uhrazeno
23.8.2019Modrý Vaclav SDH Račice KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2019Morávková Alžběta JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
7.8.2019Mošovský Honzík KIDS I H1 uhrazeno
2.4.2019Motal Jan KIDS II H3 uhrazeno
25.5.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
4.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
23.8.2019Mrkos Filip KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2019Mrkvička Jakub KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2019Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
23.7.2019Národa Matouš AK Vega KIDS II H4 uhrazeno
23.7.2019Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2019Nejezchleba Jakub KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Nejezchlebová Anna KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2019Němcová Michaela KIDS I D2 uhrazeno
26.3.2019Netalová Izabela TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2019Neugebauer Patrik Altus Pons KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Neugebauerová Eliška Altus Pons KIDS I D1 uhrazeno
24.8.2019Novák Matěj KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Novák Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019Novotná Josefína Shybuj.cz F F uhrazeno
18.8.2019Novotna Lucie KIDS II D5 uhrazeno
22.8.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
26.8.2019Novotný Mikeš Shybuj.cz F F uhrazeno
11.8.2019Nyč Daniel KIDS II H4 uhrazeno
22.8.2019Očenáš Jakub SKB Česká Třebová KIDS II H5 uhrazeno
16.6.2019Odehnal Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2019Orlíková Kristýna TJ Sokol Dvůr Králové KIDS II D4 uhrazeno
21.8.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Ouhrabková Elena F F uhrazeno
8.8.2019Outerská Sofie KIDS I D1 uhrazeno
25.8.2019Pacák Jakub KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Pacák Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Pacáková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
13.8.2019Pačesný Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
13.8.2019Pačesný Eliáš KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Pacholík Max KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
5.8.2019Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
25.6.2019Pajerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
25.6.2019Pajerová Ema KIDS II D4 uhrazeno
29.3.2019Palán Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
9.8.2019Pánek Vítek F F uhrazeno
25.8.2019Patková Laura #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2019Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
16.12.2018Páv Matouš Čápici KIDS II H3 uhrazeno
8.8.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
8.8.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
21.8.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
11.8.2019Pavlík Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Pavlík Daniel FUBO Team KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2019Pavlíková Veronika #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
25.8.2019Pavlíková Ella FUBO Team KIDS II D3 uhrazeno
23.8.2019Pavlíková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
31.3.2019Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II D3 uhrazeno
9.8.2019Pechan Viktor KIDS I H1 uhrazeno
2.8.2019Pechanová Kristýna KIDS I D2 uhrazeno
2.8.2019Pechanová Anna KIDS II D3 uhrazeno
5.4.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2019Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2019Petera Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2019Petera Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2019Petirová Nela KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2019Petirová Alžběta KIDS I D1 uhrazeno
25.8.2019Petiška Matěj HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Petiška Oliver HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2019Petrides Viktoria Blato team F F uhrazeno
16.8.2019Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
14.7.2019Petrová Pavla KIDS II D4 uhrazeno
14.7.2019Petrová Bára KIDS II D5 uhrazeno
20.8.2019Petrovický Tomáš JUDO Chlumec n.C. KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
23.7.2019Pintner Matouš KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2019Pistovčák Andrej SRTG Pardubice KIDS II H3 uhrazeno
25.7.2019Pittnerová Adéla spartak vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE KIDS II D4 uhrazeno
25.7.2019Pittnerová Tereza spartak vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE KIDS II D5 uhrazeno
5.8.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.8.2019Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.8.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
6.8.2019Pluhař Jan F F uhrazeno
24.8.2019Poděbradský Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
13.8.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2019Pojarová Tereza F F uhrazeno
7.8.2019Polák Patrik Samuel KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2019Polc Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
28.8.2019Polonská Julie Ágnes KIDS I D1 uhrazeno
28.8.2019Polonská Eliška Spartak Vrchlabí KIDS II D4 uhrazeno
5.8.2019Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
26.6.2019Port Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2019Pospisil Jan KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Pospisil Matyas F F uhrazeno
26.8.2019Pospíšilová Viktorie Holky z Hradce KIDS I D1 uhrazeno
23.8.2019Pošva Jakub SRTG Pardubice KIDS I H1 uhrazeno
23.8.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Prchal Marek KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2019Příbramský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
9.8.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
11.2.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2019Protivánek Daniel FUBO team KIDS II H3 uhrazeno
18.6.2019Provazníková Eliška KIDS II D5 uhrazeno
25.8.2019Průša DAVID HC Vrchlabí F F nezaplaceno
25.8.2019Průša Marek HC Vrchlabí KIDS II H3 nezaplaceno
17.8.2019Ptáček David Team Opočno KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Ptáček Patrik Batman racing KIDS I H1 uhrazeno
17.8.2019Ptáček Lukáš Team Opočno KIDS II H3 uhrazeno
11.4.2019Racocha Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
11.4.2019Racocha Filip KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2019Rádl Šimon KIDS II H5 uhrazeno
29.4.2019Rakova Vendula Gaučáci KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2019Raušer Dominik Babí KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
12.2.2019Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2019Řeháková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
21.8.2019Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
14.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.1.2019Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
28.8.2019Remeš Aina REM team KIDS I D2 uhrazeno
28.8.2019Remeš Lenny REM team KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2019Rezek Kryštof HC Rytíři Vlašim KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2019Rezek Adam HC Rytíři Vlašim KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2019Rezková Dorota KIDS I D1 uhrazeno
18.8.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
15.8.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
26.8.2019Rozinková Adélka TJ Sokol Dvůr Králové KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2019Rudolf Marek Deep Sea KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2019Ruta Jiří KIDS I H1 nezaplaceno
21.8.2019Rutová Renata KIDS II D3 nezaplaceno
7.8.2019Růžička Patrik KIDS II H3 uhrazeno
27.8.2019Růžičková Vendy STG Česká Třrebová KIDS II D5 uhrazeno
27.8.2019Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D4 uhrazeno
14.8.2019Ryba Šimon KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2019Rychtaříková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
14.8.2019Šabartová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
28.8.2019Sadílek Šimon Sáďovci KIDS II H4 uhrazeno
28.8.2019Sadílková Natálie Sáďovci KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
18.8.2019Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019ŠAŠEK VIKTOR #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
8.8.2019Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
3.4.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
15.7.2019Scheithauerová Ella KIDS I D2 uhrazeno
15.7.2019Scheithauerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
26.8.2019Schreiberová Kateřina Schreiberovic KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2019Schwertschal Lukáš F F uhrazeno
25.8.2019Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2019Sedláček Jakub KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Sedláček Maxmilián SDH Červená Hora KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2019Sedláčková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2019Sedláčková Nikola F F uhrazeno
7.7.2019Seidel Loisa Philippa KIDS I D1 uhrazeno
24.11.2018Seifertova Petra KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2019Semerád Marek Pocta Praha KIDS I H1 uhrazeno
23.7.2019Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
23.7.2019Šestáková Elen KIDS I D1 uhrazeno
17.6.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
27.8.2019Šimková Rozálie Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2019Sindelarova Ester KIDS II D4 uhrazeno
21.8.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
23.8.2019Škalda tomaš Červený Kostelec KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2019Škalda Josef Červený Kostelec KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2019Skálová Nikola KIDS II D4 uhrazeno
27.8.2019Šmejkal Jakub KIDS II H3 uhrazeno
27.8.2019Šmejkalová Karolína KIDS II D4 uhrazeno
22.8.2019Smutná Simona STG MB KIDS II D3 uhrazeno
28.8.2019Šnorová Adéla KIDS I D1 uhrazeno
12.8.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2019Sodomka Martin Babí KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Solár Adam KIDS I H2 uhrazeno
31.7.2019Soldán Jakub F F uhrazeno
31.7.2019Soldánová Ema KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019Sondová Rita SVVAT KIDS II D5 uhrazeno
14.2.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2019Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I H2 uhrazeno
14.2.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
15.7.2019Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
25.8.2019Soukup Patrik KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Špaček Pavel KIDS I H2 uhrazeno
14.8.2019Šramar Daniel FK Jaroměř KIDS I H1 uhrazeno
25.8.2019Šrámek David SK Třebechovice KIDS II H3 uhrazeno
28.8.2019Šrámek Vojtěch KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Šťastný Kryštof FUBO Team KIDS I H1 nezaplaceno
15.8.2019Štefániková Natália Kids II KIDS II D3 uhrazeno
27.8.2019Štejnar Eduard KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2019Štemberová Elen KIDS I D1 uhrazeno
18.8.2019Štenclová Kateřina Žížaláci KIDS II D4 uhrazeno
18.8.2019Štenclová Daniela Žížaláci KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Štěpán Dominik F F uhrazeno
11.8.2019Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
11.8.2019Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Štěpánová Barbora KIDS I D2 uhrazeno
20.8.2019Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
15.7.2019Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
15.8.2019Strouhová Vanessa ACEMA SPARTA PRAHA KIDS II D4 uhrazeno
15.8.2019Strouhová Nela ACEMA SPARTA PRAHA KIDS I D2 uhrazeno
11.8.2019Študlar Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2019Štursa Jan F F uhrazeno
22.8.2019Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2019Štursová Veronika HCM Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
18.5.2019Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
7.1.2019Štveráková Karolína TJ Sokol Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
25.8.2019Suchan Lukáš FUBO KIDS II H3 uhrazeno
18.8.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
6.8.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
27.8.2019Šulc Sebastian KIDS I H2 uhrazeno
9.7.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2019Švanda Samuel KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2019Švanda Jan KIDS I H1 uhrazeno
20.8.2019Svatoš Adam KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2019Svatošová Valerie KIDS I D1 uhrazeno
17.6.2019Švec Vojtěch HOPO KIDS II H4 uhrazeno
6.7.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
6.7.2019Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
27.7.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
27.7.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
13.8.2019Svetlák Simon KIDS I H1 uhrazeno
20.8.2019Svitana Jakub KIDS II H5 uhrazeno
22.8.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ F F uhrazeno
12.8.2019Svoboda Dušan KIDS I H1 uhrazeno
15.8.2019Svobodová Amélie KIDS I D2 uhrazeno
22.8.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D3 uhrazeno
15.8.2019Svobodová Dorotea KIDS I D1 uhrazeno
23.8.2019Syrovátko Vilém KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2019Szelke Natálie KIDS II D4 uhrazeno
29.7.2019Tajcnár Michal KIDS II H3 uhrazeno
29.7.2019Tajcnárová Eliška KIDS I D2 uhrazeno
4.5.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
18.8.2019Tímová Laura Cvikováček Cvikov KIDS II D3 uhrazeno
16.8.2019Tocháček Jakub KIDS II H4 uhrazeno
16.8.2019Tocháček Václav KIDS II H5 uhrazeno
16.8.2019Tocháčková Anna KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Toman Karel Spartak Trutnov KIDS I H2 uhrazeno
22.4.2019Tomášková Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2019Tomášková Tereza fitnes centrum Hanky a Báry šulcové KIDS I D2 uhrazeno
23.8.2019Tomíška Antonín KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2019Tomíška Václav KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2019Toneiserová Natálie KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H4 uhrazeno
20.8.2019Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
30.3.2019Trubač Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Tvrdek Tobiáš KIDS II H3 uhrazeno
10.8.2019Tylš Nikolas HC YOUNG-TALENTS KIDS II H3 uhrazeno
12.8.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
1.7.2019Ulrich Matěj KIDS II H3 uhrazeno
1.7.2019Ulrichová Ema KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Václavíček Martin Beseda Kukleny KIDS II H3 nezaplaceno
25.8.2019Valachová Tereza KIDS II D3 uhrazeno
12.8.2019Valentová Kristýna kadetky KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Válková Berenika sokol dvůr králové n.l. KIDS II D3 uhrazeno
12.8.2019Váňa Filip KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
21.8.2019Vaníčková Jana KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2019Vaníčková Marta F F uhrazeno
7.8.2019Vašina Jindřich TJ Sokol Horní Brusnice KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2019Vavruška David SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2019Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2019Vavrušková Adéla SRTG Praha F F uhrazeno
22.8.2019Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
21.7.2019Veselý Michal KIDS II H4 uhrazeno
21.7.2019Veselý Jan F F uhrazeno
5.8.2019Veverka Daniel HC Mountfield KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2019Vincent jr. Oldřich F F uhrazeno
17.8.2019Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
30.7.2019Víšek Jan Kulíšci KIDS II H3 uhrazeno
30.7.2019Víšek Petr Kulíšci KIDS I H2 uhrazeno
10.8.2019Vítek Vojta FK Vysoká n. Labem KIDS II H3 uhrazeno
10.8.2019Vítek Jakub FK Vysoká n. Labem KIDS I H2 uhrazeno
20.6.2019Vlček Matěj KIDS I H1 uhrazeno
23.6.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
23.6.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Vojnarová Anna KIDS II D4 nezaplaceno
19.8.2019Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
5.3.2019Vojtíšek Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
5.3.2019Vojtíšek Jan KIDS II H5 uhrazeno
26.8.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
18.8.2019Volfová Gabriela Tři čuníci KIDS II D3 uhrazeno
13.8.2019Volráb Jan KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2019Volrábová Adélka JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
14.8.2019Vondrouš Antonín KIDS II H5 uhrazeno
30.7.2019Vondroušová Magdalena TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D5 uhrazeno
26.8.2019Vondroušová Linda TJ Sokol Horní Brusnice KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2019Vondruška Jaroslav SK Třebechovice p/O KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2019Vondruška Václav SK Třebechovice p/O KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2019Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H3 uhrazeno
29.5.2019Votroubek Jan Černilov KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2019VRZÁŇ David BONASUSGYM KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2019Vychytil Šimon KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2019Vyčítal Ondřej KIDS I H2 nezaplaceno
9.8.2019Vyhnálková Eliška Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
24.8.2019Wališ Jakub FUBO Team KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2019Wališová Viktorie FUBO Team KIDS II D3 uhrazeno
12.8.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 nezaplaceno
25.8.2019Zadrobílek Tomáš F F uhrazeno
19.8.2019Zahálková Lucie ISCAREX Junior tým Česká Třebová KIDS II D5 uhrazeno
27.8.2019Zahradník Lukáš F F uhrazeno
14.8.2019Zajicova Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2019Zavadil Adam KIDS II H5 uhrazeno
18.8.2019Zbranek Mikuláš KIDS I H1 uhrazeno
18.8.2019Zbranková Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
21.2.2019Zelený Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
19.8.2019Zemánková Karolína Herbalife Nutrition KIDS II D5 uhrazeno
2.4.2019Zezůlka Jan KIDS II H3 uhrazeno
15.8.2019Žíla Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2018Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2019Žílová Ema KIDS II D3 uhrazeno
28.8.2019Žižková Markéta KIDS II D5 uhrazeno
28.8.2019Žižková Pavlína KIDS II D5 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.