Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášených

Trať
GRGR330
FUNFUN3
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)97
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)75
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)57
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)42
TTýmy (čtyřčlenné)26
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)21
JMJunioři (2002 - 2005)7
JZJuniorky (2002 - 2005)5
FFUN3
Celkem přihlášených333

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.6.2019Adam Martin Fitness Life Liberec GR M2 uhrazeno
14.6.2019Adam Matěj Fitness Life GR JM uhrazeno
29.5.2019Adamec Jan GR M2 uhrazeno
30.10.2018Antoš Radek Grady Run GR M2 uhrazeno
14.6.2019Applt Ladislav FUN F uhrazeno
26.3.2019Baďura Richard GR M2 uhrazeno
17.12.2018Bahbouhová Štěpánka SBAK GR Z2 uhrazeno
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M uhrazeno
29.6.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.11.2018Bartoš Ondřej Petr J.O. GR MIX uhrazeno
Tým: J.O.↳ Bartošová JanaJ.O.
24.10.2018Bednář Ladislav Bedýnky GR M uhrazeno
19.7.2019Beranová Hana GR Z uhrazeno
28.5.2019Bérešová Jana GR MIX uhrazeno
Tým: Mašiny9000↳ Šuverík Tomáš
5.5.2019Berková Simona #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
16.7.2019Bezchlebová Eva NO TY VOLE GR Z uhrazeno
14.7.2019Bilek Ales CZECH TALLBOYS GR M2 uhrazeno
8.3.2019Bohata Petr MJ! GR M uhrazeno
27.5.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.6.2019Brabec Patrik GR M uhrazeno
10.3.2019Březinová Monika GR Z uhrazeno
21.2.2019Bubová Terezie GR Z uhrazeno
25.3.2019Černoch Michal Dlouhoňovice GR M2 uhrazeno
20.1.2019Černý Jakub GR M uhrazeno
5.6.2019Červený David Gatorade GR M2 uhrazeno
15.5.2019Chalupová Alena GR MIX uhrazeno
Tým: eutym+alena↳ Mátis Eutym
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.5.2019Čiháková Alexandra SRTG Rychnov nad Kněžnou GR MIX uhrazeno
Tým: STG RK↳ Žatečka JakubSTG Rychnov nad Kněžnou
20.4.2019Cihlář Milan GR M uhrazeno
19.7.2019Cöger Jiří GR T uhrazeno
Tým: Dva a půl chlapa ↳ Jiroušek František
↳ Holubcová Katka
↳ Piňosová Michaela
25.10.2018Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.5.2019Dánová Kristýna GR T uhrazeno
Tým: Kozáčtí vorvanineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
20.6.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
20.6.2019Darebný Filip SKP Maják GR M uhrazeno
29.5.2019Debnár Petr GR M2 uhrazeno
22.6.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
3.7.2019Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
3.7.2019Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
3.7.2019Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.12.2018Doležal Jan RunFórFun GR M uhrazeno
20.12.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 uhrazeno
19.6.2019Dostrašil David GR M uhrazeno
21.6.2019Dragoun Michal GR MIX uhrazeno
Tým: V&M↳ Velemanová Valerie
18.7.2019Ducháčková Barbora #GoodiesFreshBistro GR Z uhrazeno
21.2.2019Dudková Klára GR Z uhrazeno
26.3.2019Dufek Karel GR M2 uhrazeno
15.7.2019Dumek Libor GR M uhrazeno
27.5.2019Dušková Magdaléna Gladiátoři z Panský GR JZ uhrazeno
31.10.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M uhrazeno
19.6.2019Dvořák Otto GR M2 uhrazeno
16.7.2019Erben Karel GR M2 uhrazeno
12.4.2019Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
28.4.2019Filipová Lenka SRTG Česká Třebová GR Z uhrazeno
16.11.2018Folprechtová Kateřina GR Z uhrazeno
31.3.2019Forbelský Lukáš GR M uhrazeno
25.10.2018Frait Marek Hector GR M2 uhrazeno
17.12.2018Galan Samuel SBAK GR M uhrazeno
28.3.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
16.4.2019Gottffied Max GR M uhrazeno
10.4.2019Gottfried Petra GR Z uhrazeno
14.6.2019Gottwaldová Lenka GR Z uhrazeno
23.4.2019Grusová Adéla GR MIX uhrazeno
Tým: SPOŘIČI↳ Mráz Pavel
13.6.2019Haklová Jana GR Z uhrazeno
30.5.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
17.12.2018Heczková Kristina SBAK GR Z2 uhrazeno
29.5.2019Hejduková Nikol GR JZ uhrazeno
6.4.2019Heřman Patrik GR M2 uhrazeno
21.4.2019Heroldová Dominika GR Z uhrazeno
29.12.2018Hindráková Petra GR Z uhrazeno
18.7.2019Hladíková Eva GR Z uhrazeno
1.7.2019Hladiš Jan GR M uhrazeno
11.6.2019Hnátek Kamil Winter is running GR M uhrazeno
19.12.2018Holan Michal GR M uhrazeno
27.6.2019Hora Michal GR M uhrazeno
2.4.2019Hořák Jan MJ! GR M uhrazeno
1.4.2019Horak Petr MJ! GR M2 uhrazeno
17.7.2019Hořeňovská Petra GR Z nezaplaceno
31.5.2019Horniak Patrik GR MIX uhrazeno
Tým: A&P↳ Zvonková Anežka
16.7.2019Horváthová Michaela NO TY VOLE GR Z uhrazeno
30.5.2019Hrabovský Michal FC Spitfire GR M uhrazeno
24.2.2019Hrdličková Cecílie GR JZ uhrazeno
15.5.2019Hubinger Tomáš SRTG České Budějovice GR M uhrazeno
11.6.2019Hýblová Kateřina GR Z2 uhrazeno
25.10.2018Hybner Petr frýdlant GR M2 uhrazeno
10.6.2019Isach Daniel GR M uhrazeno
21.6.2019Ivaniskova Lenka GR T uhrazeno
Tým: Pruhované pandy↳ Kojš Jan
↳ Brychtová Kateřina
↳ Bílková Hananrcymp
16.7.2019Jagoš Jakub GR MIX uhrazeno
Tým: Jíčínští Buldoci↳ Langhans LindaJíčínští Buldoci
19.6.2019Jágr Josef Když nemůžeš, tak přidej! GR M uhrazeno
30.5.2019Jakubík Petr GR M2 uhrazeno
12.5.2019Janák Miloš #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Ona a On↳ Dufková Alena#GLADIATORRACETEAM
30.5.2019Janderová Natálie FUBO GR Z uhrazeno
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
23.6.2019Janoušková Leona GR Z uhrazeno
17.12.2018Janováč Adam SBAK GR M uhrazeno
27.4.2019Janovská Eliška GR Z uhrazeno
6.4.2019Jílek Petra GR Z uhrazeno
6.4.2019Jílek Čeněk GR M2 uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
24.6.2019Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
10.12.2018Jirutka Vít GR M uhrazeno
17.6.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
30.12.2018Jordánová Petra Mapet GR MIX uhrazeno
Tým: Mapet↳ Kostka MarekMapet
31.5.2019Kadeřábková Věra GR Z2 uhrazeno
10.3.2019Kadeřábková Iva GR Z uhrazeno
27.6.2019Kalina Marek GR M uhrazeno
24.3.2019Karanská Hana GR Z uhrazeno
26.6.2019Karasová Jana Ždimiators GR MIX uhrazeno
Tým: Ždimiatorsneobsazeno
22.7.2019Kareš Martin Karešáci GR T uhrazeno
Tým: Karešáci↳ Kareš JaroslavKarešáci
↳ Karešová BarboraKarešáci
neobsazeno
11.3.2019Karychová Eva GR Z2 uhrazeno
17.5.2019Kašperová Jaroslava GR Z2 uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
29.5.2019Kepková Lenka GR Z uhrazeno
10.6.2019Kloss Thomas Bautzner GR M uhrazeno
3.7.2019Kobosil Karel želvy na úprku GR JM uhrazeno
3.7.2019Kobosilová Alena Želvy na úprku GR Z2 uhrazeno
3.7.2019Kolomá Kateřina Karla Kolomá GR JZ uhrazeno
31.5.2019Komňacký Miloš Gladio Týnec GR MIX uhrazeno
Tým: Gladio Týnec↳ Svobodová AdélaGladio Týnec
31.5.2019Konečná Karolína GR Z uhrazeno
3.4.2019Konečný Tomáš Hlubočky GR M uhrazeno
8.5.2019Konečný Jaroslav GR T uhrazeno
Tým: OPIČKY↳ Kočí Petra
↳ Čáp Martin
↳ Bažantová Ivetaju2hvt
26.6.2019Kosina Jiří GR M uhrazeno
29.5.2019Kožnarová Dominika HR tým GR Z2 uhrazeno
31.5.2019Krejčí Vanda GR MIX uhrazeno
Tým: Krejčí↳ Krejčí Štěpán
2.7.2019Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.5.2019Kűfner Jiří GR T uhrazeno
Tým: Bestiálně Šťastníneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.10.2018Kukula Michal Skorolezci GR M uhrazeno
30.4.2019Kukulová Nikola Skorolezci GR Z uhrazeno
16.1.2019Kulhánek Martin GR M uhrazeno
31.5.2019Lancová Lucie GR Z uhrazeno
5.6.2019Laštovička Martin GR M uhrazeno
31.10.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Vlaštovičky↳ Laštovičková Lenka
17.12.2018Lauermannová Irča SBAK GR Z uhrazeno
23.6.2019Liberda Jiří GR MIX uhrazeno
Tým: moorcata↳ Šindelářová Zuzana
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
21.3.2019Lukešová Barbora SPOLU GR T uhrazeno
Tým: Dreamteam↳ Turynský Michal
↳ Lukeš Pavel
↳ Knillová TerezaDreamteam
3.7.2019Lukič Matěj GR M uhrazeno
29.6.2019Macáková Magda GR MIX uhrazeno
Tým: Pytlis Týmneobsazeno
31.5.2019Mácha Luděk GR T uhrazeno
Tým: Bahňácineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
9.4.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora GR M uhrazeno
13.6.2019Macola Pavel SRTG - Pardubice GR M2 uhrazeno
13.5.2019Malatinský Miloslav Winter is running! GR M uhrazeno
4.6.2019Malý Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: Kvjetáci↳ Outratová Martina
6.5.2019Mareš Petr GR M uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
23.6.2019Mevaldová Andrea GR Z2 uhrazeno
22.4.2019Mikyska Václav GR M2 uhrazeno
11.6.2019Milotová Vlasta GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Minařík Svatopluk GR M uhrazeno
16.4.2019Mísař Martin GR M uhrazeno
28.12.2018Molnárová Petra SRTG Praha GR Z uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
11.6.2019Mrázek Bárt FUN F uhrazeno
30.10.2018Nauš Robert GR M2 uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Nouzová Eva Chaos GR Z uhrazeno
26.6.2019Novák Jiří GR M uhrazeno
6.5.2019Novotná Lucie Tři sestry GR Z uhrazeno
12.7.2019Novotná Tomanová Klára GR Z uhrazeno
26.4.2019Novotný Miloš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.5.2019Novotný Petr GR M2 uhrazeno
27.11.2018Odlas Lukáš GR M uhrazeno
23.5.2019Olšavský Nikolas SRTG RK GR MIX uhrazeno
Tým: STG RK junior↳ Žatečková NatálieSTG Rychnov nad Kněžnou
2.6.2019Olšavský Marian STG RK GR M uhrazeno
17.12.2018Otieno Gregory SBAK GR M uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
20.3.2019P. Lísková Barbora GR MIX uhrazeno
Tým: Čivícineobsazeno
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z uhrazeno
1.5.2019Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav GR M2 uhrazeno
1.5.2019Paldus Dominik STG Mlada Boleslav GR JM uhrazeno
7.5.2019Panclova sandra GR Z uhrazeno
24.4.2019Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z uhrazeno
5.12.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín GR Z uhrazeno
30.10.2018Pešková Alena GR Z2 uhrazeno
18.3.2019Peterová Martina GR MIX uhrazeno
Tým: Hasiči Dubenec↳ Petera Daniel
27.12.2018Podaný Lubomír GR M uhrazeno
11.6.2019Poupa Martin GR M uhrazeno
27.11.2018Pribula Pavel GR M uhrazeno
22.5.2019Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
17.7.2019Prokešová Kateřina GR Z uhrazeno
13.5.2019Průša Milan GR M uhrazeno
30.4.2019Puščiznová Radka GR T uhrazeno
Tým: CGI↳ Mol Matúš
↳ Mračko Aleš
neobsazeno
31.5.2019Puzrla Jan GR M uhrazeno
27.12.2018Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
29.12.2018Rek Lubomir GR M uhrazeno
20.7.2019Resl Jan GR M2 uhrazeno
13.2.2019Roth Zdeněk GR M uhrazeno
31.12.2018Rožek Tomáš GR M2 uhrazeno
31.12.2018Rožková Magdaléna GR Z uhrazeno
17.7.2019Ryba Adam GR M uhrazeno
18.7.2019Rychetníková Tereza #GoodiesFreshBistro GR Z nezaplaceno
31.5.2019Ryplová Renata GR Z2 uhrazeno
3.4.2019Rytinová Kateřina Když nemůžeš, tak přidej! GR Z uhrazeno
28.4.2019Šabata Miloslav SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
28.5.2019Šádek Ondřej GR MIX uhrazeno
Tým: Šádíci↳ Šádková Michaela
18.11.2018Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Speedy Ducks↳ Šafaříková KateřinaRUN magazine team
24.4.2019Sajfrtová Kateřina NO Barbie Team FUN F uhrazeno
22.7.2019Sakač Jan GR M uhrazeno
1.4.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
6.5.2019Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
3.7.2019Schovanec Robert GR M2 uhrazeno
24.3.2019Šebela Jakub GR M uhrazeno
18.11.2018Šerf Jiří GR M2 uhrazeno
18.11.2018Šerfová Květuše GR Z uhrazeno
28.11.2018Šesták Aleš GR M uhrazeno
28.11.2018Šestáková Monika GR Z uhrazeno
13.6.2019Šimko Jan GR M uhrazeno
21.5.2019Šimová Jana GR Z uhrazeno
1.7.2019Šindler Radek GR M uhrazeno
6.5.2019Slánská Barbora Tři sestry GR Z uhrazeno
10.5.2019Slánský Patrik GR M uhrazeno
28.2.2019Slavíček Josef #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.12.2018Slavíková Zuzana RRRrrr! GR Z2 uhrazeno
28.4.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M2 uhrazeno
15.5.2019Šmídová Lucie GR Z uhrazeno
31.10.2018Šmudla Radek Tři švagři GR M2 uhrazeno
12.6.2019Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 uhrazeno
19.5.2019Sotona Petr Kolín GR M2 uhrazeno
19.7.2019Špác Jakub GR M uhrazeno
13.6.2019Špácová Michaela GR Z uhrazeno
11.7.2019Špalková Lucie SRTG Pardubice GR Z uhrazeno
28.6.2019Šplíchalová Alena GR Z uhrazeno
26.6.2019Šrytrová Veronika GR Z uhrazeno
19.6.2019Staffen Daniel GR M uhrazeno
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z uhrazeno
28.2.2019Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
18.3.2019Staveník Pavel GR M uhrazeno
15.7.2019Stejskal Jan GR MIX uhrazeno
Tým: Miryan Teamneobsazeno
31.10.2018Štembera Petr GR M uhrazeno
31.10.2018Štemberová Věra GR Z uhrazeno
19.12.2018Štěrba David GR JM uhrazeno
29.5.2019Stodolová Eliška GR Z uhrazeno
18.6.2019Štrof Michal duo iuris GR M uhrazeno
14.5.2019Studená Tereza GR Z uhrazeno
29.5.2019Suchá Monika GR Z uhrazeno
6.5.2019Surá Kateřina Tři sestry GR Z uhrazeno
24.10.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 uhrazeno
27.12.2018Svobodová Klára GR Z uhrazeno
28.6.2019Svobodová Nina GR Z uhrazeno
9.6.2019Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: super tým bílinaneobsazeno
24.10.2018Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.3.2019Tesařová Jana GR Z uhrazeno
19.6.2019Thiele Aleš STG Kolín GR M uhrazeno
12.5.2019Tomanová Monika SRTG Praha GR Z2 uhrazeno
11.7.2019Tomanová Ivana GR MIX uhrazeno
Tým: Mrzáci↳ Toman Jaroslav
17.7.2019Tomková Denisa GR Z nezaplaceno
31.10.2018Tremmel Jiří Olympia Spartan Training KH GR M2 uhrazeno
31.10.2018Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
6.5.2019Třešňák Milan GR M uhrazeno
1.1.2019Trojan Jiří GR M uhrazeno
20.4.2019Tuček Václav GR M uhrazeno
6.5.2019Tůmová Barbora GR Z uhrazeno
6.5.2019Tůmová Alena GR Z uhrazeno
17.4.2019Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Ederer↳ Tureček Jakub#GLADIATORRACETEAM
8.7.2019Tyrol Vlastimil GR JM uhrazeno
8.7.2019Urbánek Michal #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
28.5.2019Vacínová Sandra GR Z uhrazeno
31.5.2019Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
1.4.2019Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team GR Z2 uhrazeno
26.6.2019Vaníček Libor GR M2 uhrazeno
24.4.2019Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z uhrazeno
4.3.2019Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
27.12.2018Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team GR JZ uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
25.5.2019Vávrová Lucie GR Z uhrazeno
8.1.2019Vejr Matěj GR M uhrazeno
12.3.2019Velisek Jan STG Spořice GR M uhrazeno
31.5.2019Víšek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.3.2019Vlník Jan Nepřevazy GR M uhrazeno
16.5.2019Vocásková Lucie GR Z uhrazeno
31.10.2018Vojta Vladimír Chaos GR M uhrazeno
16.6.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
17.12.2018Voldán Tomáš SBAK GR M2 uhrazeno
17.12.2018Voldánová Eva SBAK GR Z2 uhrazeno
31.5.2019Volník Michal GR MIX uhrazeno
Tým: Volkovci↳ Volníková Alexandra
11.7.2019Vostřáková Věra GR Z uhrazeno
7.3.2019Vrabec Jan GR T uhrazeno
Tým: Dráteníci neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
17.2.2019Vraný Ondřej GR M uhrazeno
29.4.2019Všetečková Lucie Ocelový párátka GR MIX uhrazeno
Tým: L&Ma̷↳ Kubica Michal
29.5.2019Vyhlídko Tomáš GR M uhrazeno
25.10.2018Weinzettl René Hector GR MIX uhrazeno
Tým: hector↳ Holečková TerezaHector
29.6.2019Zábranská Jana GR Z uhrazeno
19.4.2019Žáček Ondřej GR M uhrazeno
25.10.2018Zalabakova Petra frýdlant GR Z2 uhrazeno
28.5.2019Zámečník Ondřej GR MIX uhrazeno
Tým: Gladius↳ Hubatková Magdaléna
14.5.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
26.6.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
22.5.2019Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
12.4.2019Zítko Tomáš KSK Koldín GR M uhrazeno
12.4.2019Zítko Petr KSK Koldín GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.