Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II260
KIDS IKIDS I159
FF48
Kategorie
95
58
52
50
48
48
38
27
24
17
10
Celkem přihlášených467

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.8.2019Aberlová Nikola F uhrazeno
31.8.2019Aberlová Kristýna F uhrazeno
14.8.2019Adamová Štěpánka KIDS II uhrazeno
29.8.2019Agh Kryštof Nymburk KIDS II uhrazeno
29.8.2019Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II uhrazeno
7.9.2019Andrt Štěpán KIDS II uhrazeno
7.9.2019Andrt Vojtěch KIDS I uhrazeno
11.9.2019Applt Vítězslav F uhrazeno
15.8.2019Audrlický Viktor KIDS II uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I uhrazeno
10.9.2019Bártl Štěpán KIDS II uhrazeno
10.9.2019Bártlová Tereza KIDS I uhrazeno
11.9.2019Bartoš Antonín KIDS I uhrazeno
5.9.2019Bartošová Kristýna KIDS I uhrazeno
6.9.2019Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I uhrazeno
11.9.2019Bašta David Varovi Legie KIDS I uhrazeno
9.9.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I uhrazeno
9.9.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II uhrazeno
1.9.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I uhrazeno
14.8.2019Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.9.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
8.9.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
25.8.2019Beránek Jiří KIDS II uhrazeno
28.8.2019Bešťák Dominik KIDS II uhrazeno
28.8.2019Bešťák Jakub KIDS I uhrazeno
11.9.2019Bittman Václav BRC Racing KIDS II nezaplaceno
13.8.2019Bláha Michal KIDS II uhrazeno
3.9.2019Blín Jonáš KIDS II uhrazeno
6.9.2019Bohatová Tereza Osmička KIDS I uhrazeno
28.8.2019Borovičková Viktorie STG Mladá Boleslav KIDS I uhrazeno
20.6.2019Brabec Vojtěch F uhrazeno
5.9.2019Brožková Elena KIDS II uhrazeno
1.9.2019Brůna Matyáš KIDS I uhrazeno
6.9.2019Bulušek Jaromír KIDS I uhrazeno
27.8.2019Bulušek Kamil KIDS II uhrazeno
6.9.2019Bulušková Barbora KIDS II uhrazeno
27.8.2019Bulušková Julie KIDS II uhrazeno
4.9.2019Cabaj Ondřej KIDS I uhrazeno
4.9.2019Cabajová Kristýna KIDS II uhrazeno
7.9.2019Cabrnochová Tereza KIDS II uhrazeno
29.8.2019Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
29.8.2019Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
4.9.2019Čermáková Johana KIDS I uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II uhrazeno
25.3.2019Černoch Tomáš Dlouhoňovice KIDS I uhrazeno
25.3.2019Černoch Jakub Dlouhoňovice KIDS II uhrazeno
7.9.2019Červený Kryštof KIDS II uhrazeno
7.9.2019Červený Vítek KIDS II uhrazeno
8.9.2019Chocová Michaela SDT Stráž nad Nisou KIDS II uhrazeno
8.9.2019Chocová Anna SDT Stráž nad Nisou KIDS II uhrazeno
4.9.2019Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS I uhrazeno
7.9.2019Cingroš Dennis KIDS II uhrazeno
2.9.2019Cingroš Filip Osmička KIDS II uhrazeno
7.9.2019Cingrošová Tereza Patricie KIDS I uhrazeno
27.7.2019Císař Jakub KIDS II uhrazeno
30.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I uhrazeno
7.9.2019Čížek Šimon KIDS II uhrazeno
30.12.2018Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II uhrazeno
7.9.2019Daníček Jakub Dandíci F uhrazeno
4.9.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I uhrazeno
4.9.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I uhrazeno
9.9.2019David Frantisek KIDS I uhrazeno
9.9.2019Davidova Eliška KIDS I uhrazeno
4.9.2019Dlaskova Emma KIDS II uhrazeno
29.8.2019Dohnálek Vojtěch Hvězdovi KIDS II uhrazeno
8.9.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II uhrazeno
10.9.2019Doležal Jakub TJ Spartak Vrchlabí KIDS II nezaplaceno
5.5.2019Dörfl Dominik KIDS I uhrazeno
8.9.2019Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II uhrazeno
7.4.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I uhrazeno
10.9.2019Drahovzal Matyáš KIDS II uhrazeno
10.9.2019Drahovzalová Ema KIDS I uhrazeno
26.6.2019Drugda Jakub Judo ZŠ Týnec nad Labem KIDS I uhrazeno
2.9.2019Dubovská Michaela Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
2.9.2019Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
11.8.2019Dudek Dominik KIDS II uhrazeno
4.9.2019Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
24.8.2019Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
8.9.2019Dusek Tomas #GLADIATORRACETEAM F uhrazeno
8.9.2019Dušek Ondřej #GLADIATORRACETEAM F uhrazeno
7.9.2019Dvořák Daniel Varovi legie KIDS I uhrazeno
9.9.2019Ehrlich Jachym KB Kamenický Šenov KIDS II uhrazeno
10.9.2019Eliášová Denisa KIDS II uhrazeno
27.8.2019Erbenová Tereza KIDS I uhrazeno
8.9.2019ERLEBACHOVÁ JITKA KIDS II uhrazeno
2.9.2019Fadrhons Jakub KIDS II uhrazeno
5.9.2019Fadrhonsová Sára KIDS II uhrazeno
16.8.2019Fajčík Tomáš KIDS II uhrazeno
23.7.2019Fajglová Anna Sokol Cítov KIDS I uhrazeno
23.7.2019Fajglová Šárka Sokol Cítov KIDS I uhrazeno
14.8.2019Fehérová Magdaléna KIDS II uhrazeno
17.8.2019Fiala Martin Bouchači KIDS II uhrazeno
21.8.2019Fikker Jaroslav KIDS I uhrazeno
7.9.2019Forbelská Lenka KIDS II uhrazeno
11.9.2019Forbelský Martin KIDS II uhrazeno
7.9.2019Forbelský Michal KIDS II uhrazeno
15.8.2019Frýba Josef KIDS II uhrazeno
15.8.2019Frýbová Anežka KIDS II uhrazeno
28.3.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
11.9.2019Glosová Nela KIDS II uhrazeno
4.9.2019Gollová Anna KIDS II uhrazeno
4.9.2019Gollová Eliška KIDS II uhrazeno
25.8.2019Guňka Jakub F uhrazeno
25.8.2019Guňka Lukáš KIDS II uhrazeno
31.8.2019Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
31.8.2019Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.9.2019Hanousková Karolína Piškot KIDS II uhrazeno
13.8.2019Haraga Šimon STG Kutná Hora KIDS I uhrazeno
19.8.2019Havel Antonín Novovesan KIDS II uhrazeno
19.8.2019Havel Matěj Novovesan KIDS II uhrazeno
17.5.2019Havelková Kristýna KIDS II uhrazeno
11.9.2019Havlíček ml. Jaroslav Hřiště Chutnovka KIDS I uhrazeno
2.9.2019Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM F uhrazeno
11.9.2019Havlíčková Tereza KIDS II uhrazeno
10.8.2019Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.9.2019Hejcman Patrik KIDS II uhrazeno
9.9.2019Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
6.9.2019Heliš Daniel KIDS II uhrazeno
9.9.2019Helísek Dan KIDS II uhrazeno
1.9.2019Heřman Samuel KIDS II uhrazeno
7.9.2019Hladík Josef KIDS I uhrazeno
7.9.2019Hladík Martin F nezaplaceno
18.6.2019Hladíková Adéla OKSSAZ KIDS II uhrazeno
5.9.2019Hlavackova Michaela SKP Nymburk KIDS II uhrazeno
4.9.2019Hodr Matthias KIDS I nezaplaceno
9.9.2019Hoffmannová Marianna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.9.2019Hofman Adam F uhrazeno
6.9.2019Honzálek Kamil KIDS II uhrazeno
6.9.2019Honzálková Adéla KIDS II uhrazeno
8.9.2019Honzů Kryštof #GladiatorKralupy F uhrazeno
10.9.2019Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS I nezaplaceno
10.9.2019Horáčková Karolína SKI & RUN Čakovice F nezaplaceno
7.9.2019Horák Jáchym KIDS I uhrazeno
9.5.2019Horáková Sára KIDS I uhrazeno
29.8.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
8.9.2019Hořejšová Natálie KIDS II uhrazeno
28.8.2019Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I uhrazeno
8.9.2019Hrabík Lukáš KIDS II uhrazeno
24.2.2019Hrdlička Nikos KIDS I uhrazeno
24.2.2019Hrdlička Tobík KIDS II uhrazeno
1.9.2019Hruška Vít STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
1.9.2019Hruška Matěj STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
6.9.2019Hrušková Hana KIDS II uhrazeno
1.9.2019Hrušková Nella STG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
11.6.2019Hyblova Jasmina KIDS I uhrazeno
3.9.2019Jaček Štěpán KIDS II uhrazeno
3.9.2019Jaček Vojtěch KIDS II uhrazeno
8.9.2019Jakubička Antonín KIDS I uhrazeno
7.9.2019Jakubík Jaromír KIDS II uhrazeno
28.6.2019Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.6.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I uhrazeno
16.7.2019Janišová Eva KIDS II uhrazeno
7.9.2019Jiráň Toník KIDS I uhrazeno
10.9.2019Jiravová Gabriela F uhrazeno
2.9.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II nezaplaceno
9.9.2019Jonáš Martin Jonášovci KIDS II uhrazeno
15.8.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
9.9.2019Jonáš Oliver KIDS II uhrazeno
19.8.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
9.9.2019Jonášová Nelly Jonášovci F uhrazeno
9.9.2019Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I uhrazeno
9.9.2019Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II uhrazeno
7.9.2019Jurek Jakub F uhrazeno
10.9.2019Jurek David F uhrazeno
10.9.2019Jurek Daniel KIDS II uhrazeno
11.9.2019Kabatnik Mikuláš Skiklub Ještěd KIDS II uhrazeno
11.9.2019Kabatnikova Viktorie Skiklub Ještěd KIDS II uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
6.9.2019Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
6.9.2019Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
23.4.2019Kalous Filip KIDS I uhrazeno
23.4.2019Kalous Dominik KIDS II uhrazeno
11.9.2019Karschová Kateřina SKI-RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
10.8.2019Karychová Nela KIDS II uhrazeno
2.9.2019Kašpar David KIDS I uhrazeno
21.8.2019Kaválek Erik Lagunino KIDS II uhrazeno
26.8.2019Keřt Marcel Kubikovci F uhrazeno
22.8.2019Keřt Daniel Kubikovci F uhrazeno
5.8.2019Kinclová Adéla F uhrazeno
5.8.2019Kinclová Markéta KIDS I uhrazeno
21.8.2019Klajblová Tereza Lagunino KIDS II uhrazeno
4.8.2019Kletenský Bartoloměj KIDS I uhrazeno
9.9.2019Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS I uhrazeno
9.9.2019Knížek Albert KIDS I uhrazeno
11.8.2019Kobrlová Eliška Prostě MY KIDS II uhrazeno
8.9.2019Kociánová Patricie KIDS I uhrazeno
6.9.2019Kodym Vojtěch KIDS II nezaplaceno
9.9.2019Kolbe David HC Trutnov KIDS II uhrazeno
10.9.2019Koldovská Nella Osmička KIDS II uhrazeno
22.8.2019Komárek Matyáš KIDS I uhrazeno
8.9.2019Koričanská Andrea KIDS I uhrazeno
8.9.2019Koričanský Ivan KIDS II uhrazeno
8.9.2019Koričanský Lukáš KIDS II uhrazeno
6.7.2019Kotalíková Klaudie KIDS II uhrazeno
21.8.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II uhrazeno
13.2.2019Koťátko Jan KIDS II uhrazeno
10.9.2019Kotík Ladislav KIDS I uhrazeno
10.9.2019Kotíková Lada KIDS I uhrazeno
6.9.2019Kotíkova Vanda KIDS II uhrazeno
8.9.2019Kotlant David KIDS II uhrazeno
8.9.2019Kotlantová Kateřina KIDS II uhrazeno
25.4.2019Kovář Stanislav KIDS II uhrazeno
3.9.2019Kovaříková Kristýna F uhrazeno
4.9.2019Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.9.2019Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.9.2019Králová Nicol Cheerky v akci KIDS II uhrazeno
2.9.2019Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
2.9.2019Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II uhrazeno
3.9.2019Krejčíř Vladimír KIDS II uhrazeno
6.9.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
26.8.2019Kremla Dan KIDS I uhrazeno
26.8.2019Kremla Jakub KIDS I uhrazeno
24.8.2019Kroupa Štěpán KIDS II uhrazeno
6.9.2019Kuba Matyáš KIDS II uhrazeno
9.9.2019Kudláček Jakub KIDS II uhrazeno
4.9.2019Kudrna Jonáš Sportigo.cz KIDS II uhrazeno
5.9.2019Kuklik Pepa KIDS II uhrazeno
1.9.2019Kuklik Kuba KIDS II uhrazeno
30.10.2018Kutil Lukáš KIDS I uhrazeno
11.9.2019Labudová Barbora KIDS I uhrazeno
6.9.2019Langer Matěj Maximilian KIDS II uhrazeno
7.9.2019Lánská Barbora KIDS I uhrazeno
7.9.2019Lánská Natálie KIDS II uhrazeno
4.9.2019Lioliasová Natálie STG Jablonec KIDS II uhrazeno
29.8.2019Lipavský Matěj KIDS II uhrazeno
29.7.2019Macek David komar tým KIDS II uhrazeno
6.8.2019Macháček Jakub HO Stěžery KIDS I uhrazeno
9.8.2019Macháček Tomáš HO Stěžery KIDS II uhrazeno
28.7.2019Macháčková Lucie HO Stěžery KIDS I uhrazeno
4.9.2019Madlo Filip Ač gladiátor KIDS I uhrazeno
11.9.2019Malá Klaudie SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
8.11.2018Malík Tomáš KIDS II uhrazeno
11.9.2019Malý Viktor SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
30.6.2019Marhold Jan Choceň KIDS II uhrazeno
30.6.2019Marholdová Nikola Choceň KIDS I uhrazeno
4.8.2019Maršounová Anna KIDS I uhrazeno
6.9.2019Matějáková Daniela KIDS I uhrazeno
22.8.2019Matthissen Robert Hamaro F uhrazeno
22.8.2019Matthissen Martin Hamaro KIDS II uhrazeno
18.6.2019Melichar Pavel TJ Sokol Batňovice KIDS II uhrazeno
10.9.2019Melzer Filip KIDS II uhrazeno
9.8.2019Mencová Vanessa KIDS II uhrazeno
6.9.2019Menšíková Elena KIDS I uhrazeno
11.9.2019Mikulec Čeněk F uhrazeno
11.9.2019Mikulec Břetislav F uhrazeno
12.8.2019Mikulecký Matyáš KIDS II uhrazeno
29.8.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
3.8.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
20.8.2019Mišák Tomáš KIDS I uhrazeno
5.9.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová F uhrazeno
5.9.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I uhrazeno
9.9.2019Mixová Linda Osmička F nezaplaceno
9.9.2019Mixová Laura Osmička KIDS I nezaplaceno
21.8.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
12.8.2019Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.9.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.9.2019Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
7.9.2019Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
2.9.2019Mrázová Darja KIDS II uhrazeno
4.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.9.2019Mrzílková Sára KIDS II uhrazeno
1.4.2019Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
9.9.2019Murmak Lukáš CGE KIDS II uhrazeno
11.9.2019Murmaková Tereza CGE KIDS I nezaplaceno
20.8.2019Musil František NOVOVESAN KIDS II uhrazeno
26.8.2019Mžik LUKÁŠ F uhrazeno
26.8.2019Mžiková Barbora F uhrazeno
26.8.2019Najman Matyáš KIDS II uhrazeno
30.10.2018Naušová Veronika KIDS II uhrazeno
30.10.2018Naušová Barbora KIDS II uhrazeno
9.9.2019Navrátil Tobiáš STG Mladá Boleslav KIDS I uhrazeno
9.9.2019Navrátilová Eliška STG Mladá Boleslav KIDS I uhrazeno
5.9.2019Nejezchleba Jakub KIDS I uhrazeno
5.9.2019Nejezchlebová Anna KIDS II uhrazeno
8.9.2019Nezbeda Petr KIDS II uhrazeno
6.9.2019Nezbeda Tomáš F uhrazeno
6.9.2019Nezbeda Kryštof KIDS I uhrazeno
6.9.2019Nezbedová Eliška KIDS II uhrazeno
8.9.2019Nezbedová Jana KIDS II uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I uhrazeno
11.8.2019Nováková Bára Jablonec nad Jizerou KIDS II uhrazeno
5.9.2019Novotná Terezie KIDS II uhrazeno
9.9.2019Novotná Simona KIDS II uhrazeno
9.9.2019Novotný Čeněk KIDS I nezaplaceno
11.8.2019Nyč Daniel KIDS II uhrazeno
29.8.2019Nýdrlová Štěpánka SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
29.8.2019Nýdrlová Eliška SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
5.9.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
21.8.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II uhrazeno
19.8.2019Pacola Lukáš KIDS II uhrazeno
19.8.2019Pacolová Tereza KIDS I uhrazeno
28.4.2019Pakandl Lukáš KIDS II uhrazeno
28.4.2019Pakandlová Sára KIDS I uhrazeno
10.9.2019Pálka Benjamin KIDS I uhrazeno
5.9.2019Pallová Eliška KIDS II uhrazeno
2.9.2019Patková Laura #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
2.9.2019Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.9.2019patzelt Viktor hc trutnov KIDS II uhrazeno
27.8.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I uhrazeno
27.8.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F uhrazeno
8.9.2019Pavlíková Veronika #GLADIATORRACETEAM F uhrazeno
7.9.2019Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I uhrazeno
14.8.2019Pecko Štěpán KIDS II uhrazeno
22.1.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
22.1.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
3.9.2019Petera Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.9.2019Petera Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.9.2019Petrláková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
16.7.2019Petrovský Vojtěch KIDS I uhrazeno
14.7.2019Petschová Kristýna KIDS II uhrazeno
2.9.2019Picek Ladislav Skorogladiátoři F uhrazeno
8.9.2019Pilecka Pavlina KIDS II uhrazeno
11.9.2019Píšová Anna KIDS I uhrazeno
4.9.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
27.8.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
27.8.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.9.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.9.2019Polívka Jonáš Spartak Praha 4 KIDS II uhrazeno
13.8.2019Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.9.2019Pospíšil Pavel KIDS I uhrazeno
6.9.2019Pospíšilová Emma KIDS II uhrazeno
10.9.2019Procházka Vincent KIDS II uhrazeno
8.9.2019Procházka Jakub KIDS II uhrazeno
8.9.2019Procházková Tereza KIDS I uhrazeno
24.10.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
10.9.2019Průša DAVID HC Vrchlabí KIDS I nezaplaceno
14.7.2019Pšenková Eliška KIDS II uhrazeno
14.7.2019Pšenková Tereza KIDS I uhrazeno
7.9.2019Racek Josef KIDS II uhrazeno
7.9.2019Rackova Alžběta KIDS II uhrazeno
9.9.2019Rádl Šimon KIDS II uhrazeno
26.8.2019Rajtr Bobeš KIDS II uhrazeno
27.8.2019Rajtr Matěj F uhrazeno
14.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.9.2019Remeš Aina R.E.M. team KIDS I uhrazeno
1.9.2019Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II uhrazeno
6.8.2019Res Tadeáš KIDS I uhrazeno
6.8.2019Res Matyáš KIDS II uhrazeno
2.9.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
11.9.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
11.9.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
22.8.2019Rokošová Nella KIDS I uhrazeno
8.9.2019Rovná Tereza KIDS I uhrazeno
8.9.2019Rovný Vojtěch F uhrazeno
6.9.2019Ryba Matouš KIDS I uhrazeno
6.9.2019Ryba Šimon KIDS II nezaplaceno
7.9.2019Šafránek Štěpán KIDS II uhrazeno
8.9.2019Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS I uhrazeno
22.6.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
27.8.2019Šebánek Antonín KIDS II uhrazeno
5.9.2019Sedláček Vojtěch KIDS I uhrazeno
5.9.2019Sedláček Antonín KIDS II uhrazeno
2.9.2019Šesták Adam KIDS I uhrazeno
6.9.2019Šesták Denis KIDS I uhrazeno
21.5.2019Šima Filip KIDS I uhrazeno
21.5.2019Šima Matyáš KIDS II uhrazeno
9.9.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.9.2019Šípal Janek AC Šípal KIDS I uhrazeno
4.9.2019Šípal Josef AC Šípal KIDS II uhrazeno
4.9.2019Šípalová Rozárie AC Šípal KIDS I uhrazeno
8.9.2019Skrbek Sebastian Sokol Železný Brod KIDS II uhrazeno
8.9.2019Skrbek Matouš Sokol Železný Brod KIDS I uhrazeno
12.3.2019Slánský Richard KIDS I uhrazeno
12.3.2019Slánský Viktor F uhrazeno
30.12.2018Slavík Martin RRRrrr! KIDS II uhrazeno
30.12.2018Slavíková Anna RRRrrr! KIDS II uhrazeno
9.9.2019Šmejkal Matěj KIDS II uhrazeno
9.9.2019Šmejkalová Karolína KIDS II uhrazeno
11.9.2019Šmejkalová Jakub KIDS II uhrazeno
9.9.2019Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II uhrazeno
8.9.2019Šokirová Daniela KIDS II uhrazeno
10.9.2019Šonská Amálka Varovi legie KIDS II uhrazeno
10.9.2019Šonský Matěj Varovi legie KIDS I uhrazeno
10.9.2019Špilar Tobias F uhrazeno
30.10.2018Stalmacher Alex KIDS II uhrazeno
30.10.2018Stalmacherová Sofie KIDS II uhrazeno
2.9.2019Štefan Radek KIDS II uhrazeno
11.9.2019Štefanyk Filip F uhrazeno
6.9.2019Štemberová Elen KIDS I uhrazeno
10.9.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
10.9.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
2.9.2019Stránská Tereza KIDS II uhrazeno
5.8.2019Straširybka Martin KIDS I uhrazeno
27.8.2019Štrup Tomáš KIDS II uhrazeno
27.8.2019Štrupová Eliška KIDS II uhrazeno
9.9.2019Šujanová Ester Piškot KIDS II uhrazeno
31.12.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.12.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
6.9.2019Šulc Jan F uhrazeno
6.9.2019Šulc Jakub KIDS II uhrazeno
9.9.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
21.3.2019Svárovský Petr KIDS II uhrazeno
11.8.2019Svítil Patrik KIDS II uhrazeno
11.8.2019Svítil Martin KIDS II uhrazeno
9.9.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ F uhrazeno
9.9.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II uhrazeno
30.8.2019Svobodová Tereza KIDS I uhrazeno
6.9.2019Tajcnár Michal F uhrazeno
2.9.2019Tajcnár Michal KIDS II uhrazeno
2.9.2019Tajcnárová Eliška KIDS I uhrazeno
8.8.2019Tajzler Patrik Bouchači KIDS II uhrazeno
8.8.2019Tajzler Filip Bouchači KIDS II uhrazeno
11.8.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.9.2019tesař dominik KIDS I uhrazeno
7.9.2019tesař Radek F uhrazeno
8.9.2019Ticháček Matyáš KIDS II uhrazeno
8.9.2019Tláskal Bedřich F uhrazeno
8.9.2019Tláskal Matyáš KIDS II uhrazeno
6.9.2019Tomáš Oldřich KIDS II uhrazeno
24.8.2019Tomášková Viktorie atom kid Praha, ski run čakovice KIDS II uhrazeno
4.9.2019Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
30.3.2019Trubač Vojtěch KIDS I uhrazeno
10.9.2019Tuma Jonáš Lipno team KIDS II uhrazeno
10.9.2019Tumová Simona Lipno team KIDS I uhrazeno
10.9.2019Tumová Dominika Lipno team KIDS I uhrazeno
6.5.2019Turek Matěj KIDS II uhrazeno
3.9.2019Turynková Nela KIDS II uhrazeno
3.9.2019Turynková Sára KIDS I uhrazeno
6.9.2019ULÍK MATĚJ KIDS I uhrazeno
10.9.2019Ulman Ondřej KB Trefa KIDS I uhrazeno
1.7.2019Ulrich Matěj KIDS II uhrazeno
1.7.2019Ulrichová Ema KIDS I uhrazeno
11.9.2019Urban Matěj KIDS II uhrazeno
11.8.2019Urbanec Tomáš F uhrazeno
1.9.2019Urbánek Samuel - KIDS I uhrazeno
28.8.2019Válek Tobiáš KIDS II uhrazeno
23.8.2019Vanclová Tereza KIDS I uhrazeno
7.9.2019Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM F uhrazeno
15.8.2019Vaněk Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
11.9.2019Vaníček Viktor KIDS II uhrazeno
29.8.2019Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS I uhrazeno
11.9.2019Velán Matyáš KIDS II uhrazeno
7.9.2019Vlček Matěj KIDS I uhrazeno
9.9.2019Vlček Ondřej Wolfici F uhrazeno
25.8.2019Vobora Jáchym KIDS II uhrazeno
23.6.2019Voborník Radim KIDS I uhrazeno
23.6.2019Voborník Matěj KIDS II uhrazeno
10.9.2019Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.9.2019Vojtek Tomáš Hodkovice nad Mohelkou KIDS II uhrazeno
8.9.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.9.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
17.12.2018Voldán Jakub SBAK KIDS II uhrazeno
17.12.2018Voldán Lukáš SBAK KIDS I uhrazeno
11.7.2019Vostřák Josef KIDS II uhrazeno
11.7.2019Vostřáková Šárka F uhrazeno
26.8.2019Votruba Lukáš KIDS II uhrazeno
26.8.2019Votruba Daniel KIDS II uhrazeno
27.8.2019Votrubová Natálie KIDS I uhrazeno
11.6.2019Voženílek Martin KIDS II uhrazeno
8.9.2019VRZÁŇ David BONASUSGYM KIDS II uhrazeno
9.9.2019Vytlačilová Žaneta F uhrazeno
21.8.2019Weinfurtner Marek Lagunino KIDS II uhrazeno
21.8.2019Weinfurtner Karel Lagunino KIDS II uhrazeno
9.9.2019Zahradník Lukáš F uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS I uhrazeno
31.7.2019Zelenková Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
11.9.2019Zeman Marek neBULL a makej!!! KIDS II uhrazeno
30.8.2019Zich Marek Lužany KIDS I uhrazeno
11.8.2019Zichová Terezie Lužany KIDS I uhrazeno
10.9.2019Žižková Kateřina KIDS II uhrazeno
10.9.2019Žižková Eliška KIDS I uhrazeno
11.9.2019Zopka Jan Roman STG Kutná Hora KIDS II uhrazeno
11.9.2019Zopkova Pavla STG Kutná Hora KIDS I uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.