Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - PARK ČIHADLA/PRAHA - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR50
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)16
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)14
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)8
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)5
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených50

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
20.4.2019Brzobohatá Šárka #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
27.1.2019Cingrošová Alice Osmička GR Z2 uhrazeno
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
24.5.2019Giridhar Arjun MJ! GR M nezaplaceno
8.3.2019Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora GR Z uhrazeno
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.10.2018Janotová Gabriela GR Z2 uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
31.1.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
11.2.2019Jonáš Michal Neprevazy GR M uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
6.1.2019Kosová Zuzana GR Z uhrazeno
13.5.2019Kučera Aleš GR M uhrazeno
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
30.4.2019Michalego Aleš GR MIX uhrazeno
Tým: K:O:↳ Michalegová Eliška
8.3.2019Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
24.5.2019Modh Apurv GR M nezaplaceno
31.12.2018Moupic Jan GR M2 uhrazeno
26.3.2019Mráček Jiří GR M uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
31.10.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
22.5.2019Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z uhrazeno
29.1.2019Petružálek Tomáš GR M uhrazeno
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
16.5.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
24.1.2019Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
30.12.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
8.3.2019Šimeček Martin Pierburg Team GR M uhrazeno
25.4.2019Šimůnková Iva Drsňáci GR MIX uhrazeno
Tým: drsnaci↳ Dvořák Kareldrsnaci
10.1.2019Sohr Jakub GR M uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
27.1.2019Srbová Lenka Osmička GR Z2 uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
7.1.2019Svibová Monika GR Z uhrazeno
24.1.2019Svobodová Klára GR Z uhrazeno
22.5.2019Tomanová Monika SRTG Praha GR Z2 uhrazeno
22.5.2019Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z uhrazeno
4.3.2019Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
24.4.2019Zima Wimmerová Martina GR Z uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.