Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / ORIGINAL - PARK ČIHADLA/PRAHA- sobota

Statistika přihlášených

Trať
GRGR144
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)67
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)25
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)22
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)19
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)10
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených144

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
2.11.2018Al-Rihani Jakub GR M uhrazeno
5.11.2018Ambrůzová Kateřina Predator Workout Brno GR Z uhrazeno
24.10.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
9.1.2019Balek Jan Bohemia GR M uhrazeno
30.1.2019Barvič Michal GR M uhrazeno
30.10.2018Becvar Radek Ampéři GR M uhrazeno
29.10.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M uhrazeno
30.12.2018Bednář Radim GR MIX uhrazeno
Tým: Hvězdná pěchota↳ Nekvindová Veronika
29.1.2019Bednář Petr GR M uhrazeno
29.1.2019Bednář Ladislav ALPA GR M uhrazeno
11.2.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
29.1.2019Beran Lukáš Spartan gym GR MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gymneobsazeno
31.10.2018Beran Pavel GR M2 uhrazeno
31.12.2018Bergl Petr 2haSance GR M2 uhrazeno
8.3.2019Bohata Petr MJ! GR M uhrazeno
31.12.2018Brčák Pavel D.T.P. GR M uhrazeno
22.2.2019Brzobohatá Šárka Sharek GR Z uhrazeno
15.11.2018Čečáková Jitka GR MIX uhrazeno
Tým: Jisimici↳ Čečák Michal
19.12.2018Černý Lukáš GR M uhrazeno
20.1.2019Černý Jakub GR M uhrazeno
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.10.2018Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
24.10.2018Diblík Jan BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR M uhrazeno
19.12.2018Dlouhý Lukáš GR M2 uhrazeno
31.10.2018Dobeš Radek Total Vital GR M uhrazeno
20.12.2018Doležal Jan RunFórFun GR M uhrazeno
20.12.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 uhrazeno
14.3.2019Dubravský Lukáš GR M uhrazeno
24.11.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M uhrazeno
16.12.2018Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.10.2018Fialová Lucie Tačmud Run GR Z uhrazeno
31.12.2018Gacov David GR M2 uhrazeno
12.3.2019glos petr GR M uhrazeno
12.3.2019Glosová Kristýna GR Z uhrazeno
29.12.2018Gondek Pavel Už tam budeeem?! GR MIX uhrazeno
Tým: Už tam budeeem?! 2↳ Šmaterová MichaelaUž tam budeeem?!
2.12.2018Habásková Markéta Total Vital GR Z uhrazeno
18.12.2018Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z uhrazeno
30.10.2018Hlavová Vendula EXTRA Brno GR Z uhrazeno
28.10.2018Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.12.2018Hora Vojtěch Predator Workout Kladno GR M uhrazeno
16.12.2018Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.11.2018HUBÁLEK David SRTG Praha GR MIX uhrazeno
Tým: Dobrá dvojka↳ Juláková Kristýna
10.11.2018Hyhlík František GR M uhrazeno
31.1.2019Janda Pavel GR MIX uhrazeno
Tým: Koblížci↳ Jandová Adéla
9.12.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
31.10.2018Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
31.10.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
21.1.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.12.2018Kapras Jiří GR M uhrazeno
12.12.2018Kašpar Marián GR M uhrazeno
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
17.3.2019Kinská Kateřina LionsTeamOCR GR Z uhrazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 uhrazeno
31.10.2018Kozáková Jindra Total Vital GR Z2 uhrazeno
25.11.2018Kruliš Tomáš GR M uhrazeno
25.10.2018Kubišta Petr GR M uhrazeno
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M2 uhrazeno
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M uhrazeno
3.11.2018Kudrna Daniel GR M uhrazeno
3.11.2018Kudrna Aleš GR M uhrazeno
30.10.2018Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z uhrazeno
24.10.2018Kysilka Lukáš GR M uhrazeno
31.12.2018Liberda Jiří GR MIX uhrazeno
Tým: Moorcata↳ Šindelářová Zuzana
25.10.2018Lukešová Kristýna Varovi legie GR Z uhrazeno
5.1.2019Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
8.3.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
25.10.2018Machová Tereza GR MIX uhrazeno
Tým: Žofkes↳ Jiránek Petr
25.12.2018Malá Marie Maxáci GR Z uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
10.2.2019Martinec Zdeněk #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
29.1.2019Mašek Marek GR M uhrazeno
27.12.2018Maštálka Daniel GR M uhrazeno
31.10.2018Matoušek Miroslav GR M uhrazeno
30.12.2018Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.10.2018Milotová Lucie GR Z uhrazeno
8.3.2019Miltner Milan Pierburg Team GR M2 uhrazeno
31.10.2018Náhlík Jan Total Vital GR M uhrazeno
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.10.2018Nouzová Eva Chaos GR Z uhrazeno
31.12.2018Novotný Jakub Rest GR M uhrazeno
17.3.2019Nový Jaroslav LionsTeamOCR GR M uhrazeno
26.10.2018Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX uhrazeno
Tým: Už tam budeeem?!↳ Pacholíková LenkaUž tam budeeem?!
28.1.2019Palýová Tereza SRTG Praha GR MIX uhrazeno
Tým: Palýovci↳ Palý Daniel
11.2.2019Pavlišta Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
8.11.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín GR Z uhrazeno
2.12.2018Pekař Patrik Kamarádi GR M uhrazeno
2.12.2018Pekařová Lucie Kamarádi GR Z uhrazeno
9.1.2019Polický Jiří GR M uhrazeno
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M uhrazeno
24.1.2019Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
12.2.2019Řehák Jaroslav Box Milovice GR M uhrazeno
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 uhrazeno
24.10.2018Roth Zdeněk GR M uhrazeno
31.10.2018Rott Pavel Total Vital GR M2 uhrazeno
26.12.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M uhrazeno
21.1.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
21.1.2019Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
18.12.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M2 uhrazeno
18.12.2018Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z2 uhrazeno
8.3.2019Šimeček Martin Pierburg Team GR M uhrazeno
31.12.2018Šindlerová Dita SVVAT GR Z uhrazeno
26.10.2018Škvor Josef GR M2 uhrazeno
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M2 uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
12.3.2019Srb Ondřej GR M uhrazeno
13.2.2019Štěpánková Andrea GR Z uhrazeno
14.1.2019Štička Antonín FBC Slavia Praha GR M uhrazeno
5.3.2019Štrof Michal duo iuris GR M uhrazeno
14.1.2019Švajnerová Martina FBC Slavia Praha GR Z uhrazeno
24.1.2019Svobodová Klára GR Z uhrazeno
20.11.2018Tesař Michal GR MIX uhrazeno
Tým: Pelechy 11↳ Tesařová Andrea
31.10.2018Topinková Daniela GR Z2 uhrazeno
31.10.2018Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
31.10.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
6.3.2019Trnka Pavel GR M uhrazeno
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z uhrazeno
8.12.2018Vacula Tomáš GR M2 uhrazeno
19.12.2018Vágner Pavel GR M uhrazeno
4.3.2019Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
8.1.2019Vejr Matěj GR M uhrazeno
31.10.2018Vojta Vladimír Chaos GR M uhrazeno
28.11.2018Vondráčková Jana Maxáci GR Z uhrazeno
25.2.2019Vorlickova Zdenka GR Z2 uhrazeno
25.10.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
17.1.2019Vrlík Petr GR M uhrazeno
25.10.2018Všetula Ivo GR M uhrazeno
2.12.2018Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z2 uhrazeno
13.11.2018Zábská Eliška GR Z uhrazeno
12.2.2019Zelník Andrej GR M uhrazeno
30.12.2018Zmitko Jan Classic Workout Praha GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.