Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / ORIGINAL - PARK ČIHADLA/PRAHA- sobota

Statistika přihlášených

Trať
GRGR104
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)48
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)17
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)16
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)16
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)7
Celkem přihlášených104

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
2.11.2018Al-Rihani Jakub GR M 7.11.2018
5.11.2018Ambrůzová Kateřina Predator Workout Brno GR Z 12.11.2018
24.10.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 30.10.2018
9.1.2019Balek Jan Bohemia GR M 10.1.2019
30.10.2018Becvar Radek Ampéři GR M 31.10.2018
29.10.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M 1.11.2018
30.12.2018Bednář Radim GR MIX 31.12.2018
Tým: Hvězdná pěchota↳ Nekvindová Veronika
31.10.2018Beran Pavel GR M2 1.11.2018
31.12.2018Bergl Petr 2haSance GR M2 2.1.2019
31.12.2018Brčák Pavel D.T.P. GR M 7.1.2019
15.11.2018Čečáková Jitka GR MIX 22.11.2018
Tým: Jisimicineobsazeno
19.12.2018Černý Lukáš GR M 20.12.2018
30.10.2018Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M 3.11.2018
25.10.2018Demjanovič Tomáš GR M 25.10.2018
24.10.2018Diblík Jan GR M 25.10.2018
6.1.2019Ditrych Tomáš GR M nezaplaceno
19.12.2018Dlouhý Lukáš GR M2 21.12.2018
31.10.2018Dobeš Radek Total Vital GR M 7.11.2018
20.12.2018Doležal Jan RunFórFun GR M 22.12.2018
20.12.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 28.12.2018
24.11.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M 27.11.2018
16.12.2018Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM GR M 18.12.2018
25.10.2018Fialová Lucie Tačmud Run GR Z 31.10.2018
31.12.2018Gacov David GR M2 2.1.2019
29.12.2018Gondek Pavel Už tam budeeem?! GR MIX 30.12.2018
Tým: Už tam budeeem?! 2neobsazeno
2.12.2018Habásková Markéta Total Vital GR Z 5.12.2018
18.12.2018Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z 19.12.2018
30.10.2018Hlavová Vendula EXTRA Brno GR Z 31.10.2018
28.10.2018Hoffmann Jaroslav ČZU Kozatar team GR M 30.10.2018
31.12.2018Hora Vojtěch Predator Workout Kladno GR M 2.1.2019
16.12.2018Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM GR M 21.12.2018
30.10.2018Hromas Michal GR M 3.11.2018
29.11.2018HUBÁLEK David SRTG Praha GR MIX 1.12.2018
Tým: Dobrá dvojka↳ Juláková Kristýna
10.11.2018Hyhlík František GR M 15.11.2018
9.12.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 11.12.2018
28.12.2018Jansen Martin GR M 31.12.2018
31.10.2018Jelínek Jaromír GR M2 7.11.2018
31.10.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 7.11.2018
30.12.2018Kapras Jiří GR M 1.1.2019
12.12.2018Kašpar Marián GR M 18.12.2018
25.10.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 31.10.2018
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M2 7.1.2019
31.10.2018Kozáková Jindra Total Vital GR Z2 3.11.2018
25.11.2018Kruliš Tomáš GR M 27.11.2018
25.10.2018Kubišta Petr GR M 1.11.2018
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M2 26.10.2018
24.10.2018Kučera Radek Doksy GR M 26.10.2018
3.11.2018Kudrna Daniel GR M 7.11.2018
3.11.2018Kudrna Aleš GR M 7.11.2018
30.10.2018Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z 31.10.2018
24.10.2018Kysilka Lukáš GR M 25.10.2018
31.12.2018Liberda Jiří GR MIX 7.1.2019
Tým: Moorcata↳ Šindelářová Zuzana
25.10.2018Lukešová Kristýna Varovi legie GR Z 26.10.2018
5.1.2019Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M 10.1.2019
25.10.2018Machová Tereza GR MIX 30.10.2018
Tým: Žofkes↳ Jiránek Petr
25.12.2018Malá Marie Maxáci GR Z 27.12.2018
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M 1.1.2019
27.12.2018Maštálka Daniel GR M 28.12.2018
31.10.2018Matoušek Miroslav GR M 1.11.2018
30.12.2018Mikeš Filip GR M 31.12.2018
31.10.2018Milotová Lucie GR Z 7.11.2018
31.10.2018Náhlík Jan Total Vital GR M 3.11.2018
31.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
31.10.2018Nouzová Eva Chaos GR Z 8.11.2018
31.12.2018Novotný Jakub Rest GR M 2.1.2019
26.10.2018Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX 30.10.2018
Tým: Už tam budeeem?!↳ Pacholíková LenkaUž tam budeeem?!
8.11.2018Pecharová Aneta SRTG Kolín GR Z 9.11.2018
2.12.2018Pekař Patrik Kamarádi GR M 4.12.2018
2.12.2018Pekařová Lucie Kamarádi GR Z 6.12.2018
9.1.2019Polický Jiří GR M 10.1.2019
31.10.2018Potěšil Roman TSdesign GR M 1.11.2018
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 31.10.2018
24.10.2018Roth Zdeněk GR M 25.10.2018
31.10.2018Rott Pavel Total Vital GR M2 1.11.2018
26.12.2018Ryba Michal #GLADITORRACETEAM GR M 27.12.2018
18.12.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M2 28.12.2018
18.12.2018Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z2 28.12.2018
31.12.2018Šindlerová Dita SVVAT GR Z 3.1.2019
26.10.2018Škvor Josef GR M2 30.10.2018
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX 11.12.2018
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
14.1.2019Štička Antonín FBC Slavia Praha GR M 15.1.2019
14.1.2019Švajnerová Martina FBC Slavia Praha GR Z nezaplaceno
20.11.2018Tesař Michal GR MIX 21.11.2018
Tým: Pelechy 11↳ Tesařová Andrea
31.10.2018Topinková Daniela GR Z2 7.11.2018
31.10.2018Tremmel Jakub GR M 7.11.2018
31.10.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 7.11.2018
31.10.2018Urbanová Jaroslava GR Z 7.11.2018
8.12.2018Vacula Tomáš GR M2 11.12.2018
19.12.2018Vágner Pavel GR M 21.12.2018
8.1.2019Vejr Matěj GR M 9.1.2019
31.10.2018Vojta Vladimír Chaos GR M 8.11.2018
28.11.2018Vondráčková Jana Maxáci GR Z 29.11.2018
25.10.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M 3.11.2018
25.10.2018Všetula Ivo GR M 26.10.2018
2.12.2018Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z2 4.12.2018
13.11.2018Zábská Eliška GR Z 13.11.2018
30.12.2018Zmitko Jan Classic Workout Praha GR M 1.1.2019

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.