Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / ORIGINAL - PARK ČIHADLA - neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR44
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)16
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)10
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)9
TTýmy (čtyřčlenné)4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)2
JZJuniorky (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených44

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M 15.11.2018
17.11.2018Benda Stanislav GR M 19.11.2018
31.10.2018Bendová Petra GR Z 1.11.2018
31.10.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M 7.11.2018
24.10.2018Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z2 25.10.2018
24.10.2018Bergerová Tereza GR Z 31.10.2018
31.10.2018Bogdan Lubomír Běháme pro radost Pardubice GR M 7.11.2018
30.10.2018Bohatý Martin GR M 31.10.2018
9.11.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 12.11.2018
25.10.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z 31.10.2018
24.10.2018Cvrčková Helena GR Z 26.10.2018
31.10.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 7.11.2018
25.10.2018Franc Jan GR M 26.10.2018
31.12.2018Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M 4.1.2019
25.10.2018Kašpar David SRTG Pardubice GR T 30.10.2018
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Letáček RadekSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
6.1.2019Kosová Zuzana GR Z 7.1.2019
26.12.2018Kroutil Roman #GLADIATORRACETEAM GR M 27.12.2018
30.12.2018Krpatová Martina Prvňáci GR Z 7.1.2019
31.10.2018Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice GR M2 1.11.2018
31.10.2018Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice GR JZ 1.11.2018
9.11.2018Lukeš Vladimír Varovi legie GR M 13.11.2018
27.12.2018Mišáková Kristýna GR Z 28.12.2018
31.12.2018Moupic Jan GR MIX 7.1.2019
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová ŠárkaRUN OR DIE
30.10.2018Nauš Robert GR M2 7.11.2018
31.10.2018Ouředník Vít GR M 7.11.2018
25.10.2018Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M2 30.10.2018
31.10.2018Pacolova Ivana GR Z 7.11.2018
31.12.2018Pokorná Kateřina Predator Workout Brno GR Z 3.1.2019
30.10.2018Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M2 31.10.2018
18.11.2018Rožboud Tomáš GR M 19.11.2018
30.12.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 4.1.2019
24.10.2018Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 25.10.2018
31.10.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 7.11.2018
30.10.2018Stalmacherová Michaela GR Z 1.11.2018
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 8.12.2018
26.11.2018Surý Martin Brutal Kruháč Team GR M2 26.11.2018
30.10.2018Toman Miloš GR M 31.10.2018
14.1.2019Voborský Matěj GR M 16.1.2019
1.11.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M 3.11.2018
31.10.2018Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team GR Z2 7.11.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.