Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - PARK ČIHADLA/PRAHA

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II386
KIDS IKIDS I256
FF71
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 2009110
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201191
D3Dívky - rok narození 2008 - 200984
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200773
FKIDS FAMILY71
D2Dívky - rok narození 2010 - 201168
D4Dívky - rok narození 2006 - 200762
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201352
D1Dívky - rok narození 2012 - 201345
D5Dívky - rok narození 2004 - 200530
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200527
Celkem přihlášených713

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.9.2019 Pultar Jiřík F F uhrazeno
4.10.2019Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D3 uhrazeno
8.10.2019Ančinec Libor Sokol Čestlice KIDS I H1 uhrazeno
1.9.2019Andrš Marek KIDS I H1 uhrazeno
31.8.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
14.7.2019Babáček Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
14.7.2019Babáčková Karolína KIDS II D4 uhrazeno
25.4.2019Babičková Monika KIDS I D1 uhrazeno
24.10.2018Babuška David KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2018Babuška Matěj KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2018Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
21.9.2019Baier Daniel KIDS I H1 uhrazeno
16.10.2019Balatková Nikola Bohemia Sport Žatec KIDS II D3 uhrazeno
5.10.2019Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Balvín Matěj STG Praha KIDS I H1 uhrazeno
22.4.2019Bártl Filip KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2019Bartošová Michaela Bartoš club F F uhrazeno
15.10.2019Bauerová Tereza Bohemia Sport Žatec KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Bazala Jakub KIDS I H2 uhrazeno
3.10.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
9.9.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
9.9.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
17.9.2019Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
17.9.2019Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
9.9.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
4.10.2019Belyuš Matyáš Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
4.10.2019Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
15.7.2019Benda Jiří Fit-klub Ludvík KIDS II H5 uhrazeno
15.7.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2018Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
3.10.2019Beneš Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
2.10.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I H1 uhrazeno
4.10.2019Beneš Mikuláš SVVAT KIDS I H2 uhrazeno
2.10.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
4.10.2019Beneš Jiří SVVAT KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Beránek Dalimil KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2019Beránek Metoděj KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2018Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
3.10.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
19.9.2019Blailová Edita KIDS II D3 uhrazeno
19.9.2019Blailová Bára KIDS I D2 uhrazeno
7.10.2019Blažek Jakub SOKOL CESTLICE KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Blažek Štěpán Bohemia sport Žatec KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Blažková Iva Bohemia sport Žatec KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
31.8.2019Boudný Petr BRUTÁLNÍ PRINCEZNY KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2019Bránecký Daniel SOKOL ČESTLICE KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2019Brožková Marie KIDS II D5 uhrazeno
9.10.2019Brudnjaková Vanessa SOKOL ČESTLICE KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
15.10.2019Buďárek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Buďárková Laura KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2019Budoš Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2019Buganová Petra KIDS I D2 nezaplaceno
16.10.2019Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
16.10.2019Čapková Anna Sofie #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
24.9.2019Čapková Claudie KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2019Čapková Josefína KIDS I D2 uhrazeno
12.10.2019Cenker Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2019Cenkerová Adéla KIDS II D5 uhrazeno
7.10.2019Čepková Kristýna Narušené Myšlení KIDS I D2 uhrazeno
8.5.2019Čermák Denis KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Čermáková Johana KIDS I D1 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
28.8.2019Červená Alena hřebíci KIDS I D2 uhrazeno
28.8.2019Červená Helena KIDS II D3 uhrazeno
28.8.2019Červený Daniel KIDS II H4 uhrazeno
20.8.2019Charouzková Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
17.9.2019Chmelík Lukáš F F uhrazeno
1.10.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
29.9.2019Chromý Bartoloměj KIDS II H4 uhrazeno
17.9.2019Chudáček Martin KIDS I H1 uhrazeno
10.9.2019Chudárková Zuzana KIDS II D5 uhrazeno
15.10.2019Chudoba Pepa KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Chvojka Samuel KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2019Chvojka Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
7.10.2019Chvojková Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
15.9.2019Chytil František KIDS II H4 uhrazeno
4.9.2019Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS I H2 uhrazeno
15.10.2019Cingroš Dennis KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2019Cingroš Filip KIDS II H5 uhrazeno
15.10.2019Cingrošová Tereza Patricie KIDS I D2 uhrazeno
31.8.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
30.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
30.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
12.10.2019Čmejrková Emma KIDS II D3 uhrazeno
15.9.2019Čočková Šárka WeInMotion KIDS I D2 uhrazeno
15.9.2019Čočková Alena KIDS II D3 uhrazeno
16.10.2019Čupela Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Čupela Jakub KIDS II H3 uhrazeno
11.9.2019Daňsa Rostislav KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019De Bolle Laura KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Dedek Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
16.10.2019Dědíček Jan KIDS I H2 uhrazeno
7.10.2019Dobruský Daniel Sexy bonbonky KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2019Dobry Andreas Diablo666 F F uhrazeno
10.10.2019Dobrý Lukáš KIDS II H5 uhrazeno
1.9.2019Dobšová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Dohnalová Monika KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Dohnalová Sára F F uhrazeno
18.8.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
7.9.2019Doležal Antonín F F uhrazeno
12.10.2019dolezalova karolina gldp hradec kraálové KIDS I D1 nezaplaceno
14.10.2019Doležalová Anna KIDS II D3 uhrazeno
19.9.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
3.9.2019Dostálová Ema KIDS I D2 uhrazeno
25.9.2019Drahota Daniel KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Drahotínská Kateřina F F uhrazeno
13.10.2019Drahotínská Anna KIDS I D1 uhrazeno
13.10.2019Drahotínský Daniel F F uhrazeno
13.10.2019Drahotínský Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
25.9.2019Drahotová Natálie F F uhrazeno
16.10.2019Drahovzal Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
16.10.2019Drahovzalová Ema KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Drbohlav Jan KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Drbohlavová Marie KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Dryáková Lucie Acema Sparta Praha KIDS II D4 uhrazeno
15.10.2019Dubovská Michaela Rugby Petrovice KIDS II D4 nezaplaceno
14.10.2019Dubovsky Jan Rugby Petrovice F F uhrazeno
14.10.2019Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II H3 uhrazeno
18.9.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
7.10.2019Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D1 uhrazeno
9.10.2019Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II D5 uhrazeno
25.9.2019Dusek Tomas #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
9.9.2019Dvořák Šimon KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Dvořáková Eliška KIDS II D3 nezaplaceno
23.9.2019Dytrych Michal KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2019Dytrych Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Ehrlich Jachym KB Kamenický Šenov KIDS II H3 uhrazeno
5.10.2019ekartová tereza KIDS II D5 uhrazeno
7.10.2019Fajglová NIkol nikol KIDS I D1 uhrazeno
29.9.2019Faltová Eliška Tri club Česká Lípa KIDS II D5 uhrazeno
7.9.2019Fencl Vojta KIDS I H2 uhrazeno
7.9.2019Fenclová Tereza F F uhrazeno
18.9.2019Fikker Jaroslav KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2019Fišer Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2019Fišer Daniel KIDS II H3 uhrazeno
4.9.2019Flanderová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
4.9.2019Flanderová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
26.9.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
26.9.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
9.2.2019Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
7.10.2019Forejtník Adam F F uhrazeno
7.10.2019Forejtník Ondřej F F uhrazeno
14.10.2019Fousek Albert KIDS II H5 uhrazeno
16.10.2019Franc Honzik SRTG Čelákovice F F uhrazeno
16.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
2.10.2019Frankovičová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
2.10.2019Frankovičová Klára KIDS II D3 uhrazeno
7.10.2019Gajdošová Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
17.2.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Gondek Tomáš UŽ TAM BUDEEEM?! KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Gondek Jan UŽ TAM BUDEEEM?! F F uhrazeno
14.10.2019Gondeková Adéla UŽ TAM BUDEEEM?! KIDS II D4 uhrazeno
8.9.2019Grajciarová Sasha KIDS II D3 uhrazeno
4.10.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
31.3.2019Grýgera Alan S1A KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Haider Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Haiderová Michaela KIDS I D2 uhrazeno
15.10.2019Haklová Štěpánka KIDS II D5 uhrazeno
5.9.2019Halíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
5.9.2019Halíková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
3.9.2019Haluška Adam KIDS II H5 uhrazeno
3.9.2019Haluška Šimon KIDS I H1 uhrazeno
8.10.2019Hanák Matěj KIDS II H4 uhrazeno
17.9.2019Hartlová Majda KIDS II D3 uhrazeno
16.10.2019Havlíčková Eliška FUBO Team KIDS I D1 uhrazeno
16.10.2019Havlíčková Julie F F uhrazeno
18.12.2018Havlíčková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
5.10.2019Havlínová Eliška Gladiators Kralupy nad Vltavou F F uhrazeno
9.10.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
12.10.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
12.10.2019Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Henyšová Eliška KIDS II D4 uhrazeno
28.9.2019Heřman Samuel KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Hladík Vít F F uhrazeno
1.9.2019Hladíková Adéla OKSSAZ KIDS II D5 uhrazeno
3.9.2019Hladký Jan Judo Club Bohemia KIDS I H2 uhrazeno
22.9.2019Hlávková Ester KIDS II D4 uhrazeno
14.10.2019Holík Martin KIDS II H4 uhrazeno
4.10.2019Holub Jan KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2019Holubec Matyáš čvacht KIDS II H3 uhrazeno
30.9.2019Homoliak Max KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
11.10.2019Horáček Šimon KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Horáčková Karolína SKI & RUN Čakovice F F uhrazeno
14.10.2019Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
5.10.2019HORAKOVA NATALIE SAMANTHA KIDS II D4 uhrazeno
15.9.2019Horáková Sára KIDS I D2 uhrazeno
2.10.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
4.9.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
16.10.2019Hovorková Victoria F F uhrazeno
16.10.2019Hovorková Kristyna KIDS I D2 uhrazeno
12.10.2019Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2019Hrdlička Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2019Hronová Gabriela KIDS II D4 uhrazeno
8.10.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
8.10.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
15.9.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2019Hrušková Hana KIDS II D4 uhrazeno
15.9.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
23.9.2019Hubená Lucie KIDS I D1 uhrazeno
4.10.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
14.10.2019Hůrková Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
13.9.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
25.9.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
4.10.2019Hypšová Markéta Lagunino KIDS I D2 uhrazeno
4.10.2019Hypšová Karolína Lagunino KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2019Imrysek Tomas F F uhrazeno
29.9.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
28.6.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
1.10.2019Janda Petr F F uhrazeno
1.10.2019Janda Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2019Janda Matěj Magorgym KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2019jandová Anna Magorgym KIDS II D3 uhrazeno
4.6.2019Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
16.8.2019Janouškovec Vojtěch F F uhrazeno
7.10.2019Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Janovsky Tadeas KIDS I H2 nezaplaceno
4.10.2019Janovský Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Jánský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
16.10.2019Jaroš Peter KIDS II H3 uhrazeno
1.7.2019Javůrek Tomáš Gladiátor z Úval KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2019Javůrková Viola Gladiátor z Úval KIDS II D4 uhrazeno
1.10.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
9.10.2019Ježová Karolína HB kraso Brno KIDS II D5 uhrazeno
21.9.2019Jiravová Gabriela F F uhrazeno
13.10.2019Jiříková Kristyna Pricefx KIDS II D3 uhrazeno
2.9.2019Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Jirušková Nela Magorgym KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Johan Marek KIDS II H3 nezaplaceno
13.10.2019Johanová Anika KIDS I D1 nezaplaceno
3.10.2019Jonáš Martin Jonášovci KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2019Junek Jakub KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Kabeláč Jiří KIDS I H1 uhrazeno
7.10.2019Kabelka David SOKOL ČESTLICE KIDS I H1 uhrazeno
7.10.2019Kabelka Filip SOKOL ČESTLICE KIDS I H2 uhrazeno
13.11.2018Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
4.10.2019Kácha Matěj Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Kadeřávek Jakub KIDS I H2 uhrazeno
16.10.2019Kadlec Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Kadlec Lukáč KIDS I H2 uhrazeno
3.10.2019Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Kalčíková Gabriela kalčusky KIDS I D2 uhrazeno
15.10.2019Kalčíková Kateřina kalčusky KIDS II D3 uhrazeno
8.4.2019Kalousková Aneta KIDS I D1 uhrazeno
4.10.2019Kalynyčová Nela Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
16.10.2019Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
16.10.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
15.4.2019Káranský Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
7.7.2019Kareš Ondřej Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
7.7.2019Kareš Matouš Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
8.9.2019Karniš Simon KIDS II H5 uhrazeno
20.9.2019KAROCH Filip F F uhrazeno
3.10.2019Karych Alexander KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Karychová Nela KIDS II D3 uhrazeno
12.10.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
4.10.2019Kaválek Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
4.10.2019Kittlová Liliana KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Klapal Oliver KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Klapal Teodor KIDS I H2 uhrazeno
11.9.2019Klempířová Marie KIDS II D3 uhrazeno
5.5.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
4.9.2019Klimeš Pavel KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2019Klímová Petra KIDS I D2 uhrazeno
25.9.2019Kmochova Laura KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Knotek Jan KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Knotek Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Kočí Miroslav Gladiator Kids Hradec Kralové KIDS II H4 uhrazeno
7.9.2019Kočovský Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
10.10.2019Kočovský Radek HC Rakovník KIDS I H2 uhrazeno
29.9.2019Kocum Marek KIDS I H1 uhrazeno
29.9.2019Kocumová Martina KIDS I D1 uhrazeno
18.12.2018Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
9.10.2019Kohoutová Barbora KIDS II D4 uhrazeno
1.1.2019Kokešová Lara KIDS I D1 uhrazeno
15.10.2019Kolářová Ema KIDS II D4 uhrazeno
14.10.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
7.10.2019Komárková Beáta Osenice KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Jan Gladio Týnec KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2018Komňacký Petr Gladio Týnec KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
9.10.2019Kopecká Tereza Tj sokol kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2019Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
30.9.2019Kopečná Anastázie Mámin tým KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Korbelova Adela KIDS II D3 uhrazeno
3.9.2019Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
6.10.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
9.10.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
18.7.2019Kos Michael KIDS I H1 uhrazeno
18.7.2019Kosová Veronika KIDS I D1 uhrazeno
16.9.2019Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
4.10.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Koťátko Jan KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
12.10.2019Kotus Robert KIDS II H3 uhrazeno
12.10.2019Kotus Patrik KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D4 uhrazeno
4.10.2019Koucký Tomáš Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
14.9.2019Kovář Stanislav KIDS II H3 uhrazeno
3.9.2019Kovaříková Kristýna F F uhrazeno
3.10.2019Kracík Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Kracík Matěj KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Kralikova Lucie KIDS II D4 uhrazeno
16.10.2019Kramář Adam KIDS II H3 uhrazeno
10.9.2019Kramešová Bara KIDS II D4 uhrazeno
15.9.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
15.9.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2019Kratochvíl Jakub KIDS II H3 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
28.9.2019Křenek Jakub KIDS II H4 uhrazeno
8.10.2019Křenková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Křížalová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
19.9.2019Kroupa Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
29.8.2019Krpata Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
2.10.2019Krupičková Ellen KIDS II D3 uhrazeno
2.10.2019Krupičková Vivien KIDS I D2 uhrazeno
28.9.2019Kuba Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Kubišta Patrik KIDS II H3 uhrazeno
15.9.2019Kuchař Petr KIDS I H1 uhrazeno
15.9.2019Kuchař Vladimír KIDS I H1 uhrazeno
8.11.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
4.10.2019Kudrova Kateřina KIDS I D1 uhrazeno
15.10.2019Kühn Filip F F uhrazeno
18.9.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
30.9.2019Kuthan Jan KIDS II H4 uhrazeno
30.9.2019Kuthanová Simona KIDS II D3 uhrazeno
20.9.2019Kvasnička Antonín RK Petrovice KIDS I H1 uhrazeno
20.9.2019Kvasničková Matylda Rugby Petrovice KIDS II D3 uhrazeno
15.9.2019Lambert Sebastian Charles F F uhrazeno
19.9.2019Langer Marek STG Praha KIDS II H3 uhrazeno
14.9.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
15.10.2019Lánská Natálie KIDS II D3 uhrazeno
15.10.2019Lánská Barbora KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2019Laurýnová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
16.9.2019Lebowski Šimon KIDS II H3 uhrazeno
29.9.2019Líkař Martin KIDS I H1 uhrazeno
29.9.2019Líkařová Aneta KIDS I D2 uhrazeno
5.10.2019Lloyd Caroline KIDS II D4 uhrazeno
9.10.2019Löffler Dominik Spartan gym F F uhrazeno
31.8.2019Lokajová Amálie KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Lončák Adam F F nezaplaceno
4.10.2019Lopauer Jakub Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
4.10.2019Lopauerová Valerie Lagunino KIDS I D2 uhrazeno
1.9.2019Macek David KIDS I H1 uhrazeno
15.10.2019Machan Filip KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
3.10.2019Malá Klaudie SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
3.10.2019Malý Viktor SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
2.9.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
8.9.2019Marhold Jan Choceň KIDS II H3 uhrazeno
8.9.2019Marholdová Nikola Choceň KIDS I D2 uhrazeno
10.10.2019Maříková Štěpánka krasobruslení - Sport Most KIDS II D4 nezaplaceno
15.9.2019Maršounová Anna KIDS I D2 uhrazeno
15.10.2019Marušincová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
16.10.2019Mašek Adam Mika training KIDS II H3 uhrazeno
7.10.2019Matouš Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Mazáková Kristýna F F uhrazeno
23.9.2019McGine Sophia KIDS II D4 uhrazeno
23.9.2019McGine Thomas F F uhrazeno
13.10.2019McSweeny Amélie KIDS II D4 uhrazeno
27.8.2019Med Adam KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Medková Mia F F uhrazeno
13.10.2019Medková Nicol KIDS I D1 uhrazeno
2.10.2019Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II H3 uhrazeno
7.10.2019Melzer Filip KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Mešková Zita KIDS I D1 uhrazeno
15.10.2019Michálek Jan KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2019Michálková Lucie F F uhrazeno
25.6.2019Mikulec Břeťa KIDS I H2 uhrazeno
25.6.2019Mikulec Čeněk F F uhrazeno
2.10.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.2.2019Mišák Robert KIDS I H2 uhrazeno
11.2.2019Mišák Richard KIDS I H1 uhrazeno
17.9.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
17.9.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
5.9.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
3.10.2019Mlčoch Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
6.10.2019Mlejnek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
6.10.2019Mlejnková Tereza KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
7.10.2019Morávková Alžběta JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
7.10.2019Mošovský Honzík KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2019Moudrý Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2019Moudrý Jakub KIDS I H1 uhrazeno
13.10.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
4.10.2019Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I H1 uhrazeno
4.10.2019Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
27.8.2019Mrázková Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
17.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
14.10.2019Müller Patrik KIDS I H1 uhrazeno
19.9.2019Munzar Maxmilián KIDS I H1 uhrazeno
16.10.2019Murdych Marek KIDS I H2 uhrazeno
16.10.2019Murdych Matěj KIDS II H3 uhrazeno
30.9.2019Mžik LUKÁŠ F F uhrazeno
28.9.2019Mžiková Barbora F F uhrazeno
6.10.2019Národa Matouš AK Vega KIDS II H4 uhrazeno
6.10.2019Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Neckářová Zuzana KIDS II D3 nezaplaceno
20.8.2019Nedbal Dalibor X-force KIDS II H4 uhrazeno
6.10.2019Nejezchleba Jakub KIDS I H2 uhrazeno
6.10.2019Nejezchlebová Anna KIDS II D4 uhrazeno
16.10.2019Neliba Martin HOPO KIDS II H4 uhrazeno
26.9.2019Němcová Michaela KIDS I D2 uhrazeno
13.7.2019Němeček Martin F F uhrazeno
15.10.2019Netolická Natálka KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Nikolov Christian KIDS II H3 uhrazeno
10.9.2019Novak Adam Lysa nL KIDS I H1 uhrazeno
23.9.2019Novák Jakub KIDS II H3 uhrazeno
23.9.2019Novák Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
8.9.2019Novák Vit čvacht KIDS II H5 uhrazeno
8.10.2019Novák Šimon SOKOL ČESTLICE KIDS I H1 uhrazeno
8.9.2019Novák Lukáš čvacht KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Novák Oliver SOKOL ČESTLICE KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2019Nováková Markéta KIDS II D4 uhrazeno
27.10.2018Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Nováková Aneta KIDS II D3 uhrazeno
6.10.2019Novotná Terezie KIDS II D5 uhrazeno
9.10.2019Novotná Vilma SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Novotný Matyáš SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Novotný Matěj KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2019Nýdrlová Eliška SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
1.9.2019Odehnal Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
2.10.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 uhrazeno
4.10.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
13.10.2019Ouhrabková Elena F F uhrazeno
13.10.2019Outerská Sofie KIDS I D1 uhrazeno
30.9.2019Pačesný Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
30.9.2019Pačesný Eliáš KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Pacola Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2019Pacolová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
6.10.2019Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
22.9.2019Pajerová Ema KIDS II D4 uhrazeno
22.9.2019Pajerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Paleček Dominik KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2019Palečková Karolína Géniusky KIDS II D3 uhrazeno
4.10.2019Palička Lukáš Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2019Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2019Pauřík Nicolas Sebastien KIDS I H2 uhrazeno
27.9.2019Pavelka Mikulas KIDS I H2 uhrazeno
27.9.2019Pavelka Matej KIDS I H1 uhrazeno
27.9.2019Pavelkova Marianna KIDS I D2 uhrazeno
16.9.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
16.9.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
7.9.2019Pavlíková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Pavlová Karolína Sokol Studenec KIDS II D4 uhrazeno
18.9.2019Pecko Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Pertlova Katka KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Petráček Štěpán Kobylnice KIDS II H3 uhrazeno
10.10.2019Petrovický Tomáš JUDO Chlumec n.C. KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2018Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
14.7.2019Petschová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2019Piskač Jiří KIDS II H5 uhrazeno
13.10.2019Piskač Mirek F F uhrazeno
10.10.2019Pištolová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
3.10.2019Pištolová Karolina Gladiators F F uhrazeno
23.9.2019Pivoňková Simona Gladiators KIDS I D1 uhrazeno
10.10.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
1.10.2019Planík Martin KIDS II H4 uhrazeno
14.9.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
14.9.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Plešnerová Valerie Valča KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2019Pleva Štěpán RMR KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Pniowski Lilien F F uhrazeno
14.10.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
26.6.2019Pokorná Laura KIDS II D3 uhrazeno
15.10.2019Polák Martin KIDS I H2 uhrazeno
15.10.2019Poláková Nela KIDS II D4 uhrazeno
23.9.2019Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
12.9.2019Pořízková Amálie KIDS I D2 uhrazeno
12.9.2019Port Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
8.10.2019Pospisil Matyas F F uhrazeno
8.10.2019Pospisil Jan KIDS II H3 uhrazeno
9.10.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Prchlík Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Prchlík Tomaš KIDS II H5 nezaplaceno
15.10.2019Příbramský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
26.8.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
7.10.2019Procházka Martin SOKOL ČESTLICE KIDS I H1 uhrazeno
16.10.2019Procházka Vincent KIDS II H4 uhrazeno
24.9.2019Procházková Andrea Gladiators KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Prokop Lukáš AK Škoda Plzeň KIDS I H1 nezaplaceno
14.10.2019Prokopová Emma AK Škoda Plzeň KIDS I D2 nezaplaceno
5.9.2019Prokopová Patricie BRUTÁLNÍ PRINCEZNY F F uhrazeno
5.9.2019Prokopová Veronika BRUTÁLNÍ PRINCEZNY F F uhrazeno
16.9.2019Ptáček Matyáš FamilyLittleBirds KIDS I H1 uhrazeno
16.9.2019Ptáček Tobiáš FamilyLittleBirds KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2019Ptáček Samuel FamilyLittleBirds KIDS II H4 uhrazeno
8.10.2019Pultarová Adrienka KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Pur Ondra UŽ TAM BUDEEEM?! F F uhrazeno
14.10.2019Rajm Nela F F uhrazeno
16.10.2019Rampír Jiří KIDS II H3 uhrazeno
16.10.2019Rampír David KIDS I H1 uhrazeno
12.2.2019Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
12.2.2019Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H1 uhrazeno
19.9.2019Řeháková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
19.9.2019Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
14.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.9.2019Reinbergová Michaela KIDS II D4 uhrazeno
14.8.2019Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
2.9.2019Remeš Aina REM team KIDS I D2 uhrazeno
2.9.2019Remeš Lenny REM team KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Rezek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
15.9.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
16.9.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
5.9.2019Říman Daniel KIDS II H4 uhrazeno
5.9.2019Říman Marek KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2019Rosický Jan Gladiator Training Kralupy F F uhrazeno
5.10.2019rosová dominika KIDS II D3 uhrazeno
16.10.2019Rosůlek Matěj YourBody KIDS I H2 uhrazeno
20.9.2019Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2019Růžičková Vendy STG Česká Třrebová KIDS II D5 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Lucie čvacht KIDS II D5 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Tina čvacht KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2019Ryvorová Denisa KIDS I D1 uhrazeno
8.10.2019Sadílek Filip Sokol Čestlice KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2019Šafářová Ema KIDS II D3 uhrazeno
9.9.2019Saferna Sebastian AK Olomouc KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Salvet Michael SDH Letňany KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2019Šana Sebastian KIDS II H3 uhrazeno
3.9.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
15.7.2019Scheithauerová Anna KIDS II D3 uhrazeno
15.7.2019Scheithauerová Ella KIDS I D2 uhrazeno
30.9.2019Schwertschal Matyáš SRTG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Šebesta Kryštof Gladiators junior KIDS I H2 uhrazeno
27.8.2019Šebestová Ema Gladiators junior KIDS I D1 uhrazeno
8.10.2019Sedláček Marek SOKOL ČESTLICE KIDS I H2 uhrazeno
24.9.2019Sedláčková Šárka KIDS II D5 uhrazeno
16.10.2019Šedlbauerová Ema KIDS II D3 nezaplaceno
14.10.2019Semeráková Michaela KIDS II D5 uhrazeno
22.9.2019Šeredová Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2019Šestáková Elen KIDS I D1 uhrazeno
13.10.2019Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
24.9.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.10.2019Shavkunov Serafim KIDS I H2 uhrazeno
3.9.2019Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
3.9.2019Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
8.10.2019Šípal Janek AC Šípal KIDS I H2 uhrazeno
8.10.2019Šípal Josef AC Šípal KIDS II H3 uhrazeno
8.10.2019Šípalová Rozárie AC Šípal KIDS I D2 uhrazeno
12.10.2019Skabelkina Violetta KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2019Skala Adam RC Tatra Smíchov KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2019Slavík Martin RRRrrr! KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2019Slavíková Anna RRRrrr! KIDS II D3 uhrazeno
4.10.2019Slepčíková Dominika Lagunino KIDS I D2 uhrazeno
15.10.2019Smejkalova Terezka KIDS I D1 uhrazeno
13.10.2019Smek Pavel Bohemia Sport Žatec KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Smutná Simona STG MB KIDS II D3 uhrazeno
3.9.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
9.9.2019Soldán Jakub F F uhrazeno
9.9.2019Soldánová Ema KIDS I D2 uhrazeno
19.7.2019Soppé Alois KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Soška Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
15.10.2019Soška Martin KIDS II H3 uhrazeno
23.6.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
23.6.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
7.10.2019Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
24.9.2019Soukupová Ema WeInMotion KIDS II D3 uhrazeno
20.7.2019Špačková Laura SK Aktis Praha KIDS I D2 uhrazeno
8.10.2019Špiláček Vojtěch TJ Sokol Čestlice KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Srbová Anna KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Staňková Valerie KIDS I D2 uhrazeno
27.8.2019Štarmanová Lucie Anna KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Stečínský Viktor KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Stečínský Dominik KIDS I H2 uhrazeno
15.6.2019Steffal Daniel KIDS I H1 uhrazeno
13.10.2019Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
9.10.2019Strakošová Viktorie SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
2.9.2019Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
27.8.2019Strapek Petr KIDS II H5 uhrazeno
7.10.2019Střelka Petr KIDS I H2 uhrazeno
1.10.2019Stýblo Jakub SDH Písková Lhota KIDS II H4 uhrazeno
5.10.2019Stýblo Radim KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Sucharda Vítek KIDS II H3 uhrazeno
4.10.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
8.10.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
31.12.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
23.9.2019Svachouček Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
29.8.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
16.10.2019Švancara David SC Xaverov KIDS II H5 uhrazeno
16.10.2019Švancarová Alžběta Sokol Horní Počernice KIDS II D3 uhrazeno
17.6.2019Švec Vojtěch HOPO KIDS II H4 uhrazeno
7.8.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2019Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2019Švejdová Veronika F F uhrazeno
13.10.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
12.10.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ F F uhrazeno
15.10.2019Svoboda Tomáš F F uhrazeno
12.10.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D3 uhrazeno
15.10.2019Svobodová Petra KIDS II D3 uhrazeno
16.10.2019Sychrovská Jůlie KIDS II D3 uhrazeno
2.10.2019Szelke Natálie KIDS II D4 uhrazeno
10.1.2019Takimci Deniz KIDS I H1 uhrazeno
5.4.2019Taudy Ema čvacht KIDS II D5 uhrazeno
11.8.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
6.10.2019Telingerová Klára KIDS II D3 uhrazeno
5.10.2019Teplá Zuzana KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Tocháček Václav KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2019Tocháčková Anna KIDS II D3 uhrazeno
30.10.2018Toman Karel Spartak Trutnov KIDS I H2 uhrazeno
25.9.2019Tomášková Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
17.9.2019Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
4.10.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka KIDS II H4 uhrazeno
5.10.2019Tsvetkov Alexandr KIDS II H4 uhrazeno
8.8.2019Tůma Julian Báječné děti v běhu F F uhrazeno
16.10.2019Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
13.8.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
20.9.2019Ulrich Matěj KIDS II H3 uhrazeno
20.9.2019Ulrichová Ema KIDS I D2 uhrazeno
16.10.2019Unger Jan KIDS I H2 uhrazeno
16.10.2019Unger Matěj F F uhrazeno
16.10.2019Ungerová Eliška F F uhrazeno
14.10.2019Urban Matěj KIDS II H5 uhrazeno
14.10.2019Urushadze David KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2019Uxa Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2019Václavík Filip Gladiators KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2019Vagenknecht David KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2019Valach Petr KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2019Vaníček Filip Báječné děti v běhu KIDS I H1 uhrazeno
15.10.2019Vaníčková Jana KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2019Vaňková Beáta KIDS II D3 uhrazeno
9.10.2019Vaňková Elena KIDS I D1 uhrazeno
19.8.2019Varcholová Kateřina Brutal Kruháč Team KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2019Vavruška David SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Vavrušková Adéla SRTG Praha F F uhrazeno
14.10.2019Vejběra Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Veselá Valerie #gladiatorreceteam KIDS I D2 uhrazeno
10.10.2019Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
15.9.2019Veselý Michal KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Vichova Sabina Pricefx KIDS II D3 uhrazeno
23.9.2019Vidlák Jakub KIDS II H4 uhrazeno
23.9.2019Vidlák Daniel KIDS I H2 uhrazeno
7.9.2019Vincent jr. Oldřich F F uhrazeno
7.10.2019Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
15.10.2019Vitásek Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
9.10.2019Vlasová Natálie F F uhrazeno
6.10.2019Vobejda Marek ------- KIDS II H5 uhrazeno
6.10.2019Vobejdová Kateřina sporting příbram KIDS II D3 uhrazeno
23.6.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
23.6.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
28.9.2019Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
12.10.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
9.10.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
8.10.2019Volráb Jan KIDS I H2 uhrazeno
28.11.2018Vondráček Jakub Maxáci KIDS I H2 uhrazeno
28.11.2018Vondráček Pavel Maxáci KIDS I H1 uhrazeno
11.9.2019Vondrášková Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
13.10.2019Vorel Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Vostarek Dominik KIDS I H2 uhrazeno
23.9.2019Vožda Dominik STG Neratovice KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Vozobule Štěpán LBS Sport Team KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohraby KIDS II D4 uhrazeno
13.10.2019VRZÁŇ David BONASUSGYM KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2019Vyčítal Šimon KIDS I H1 uhrazeno
12.10.2019Vyčítal Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II H3 uhrazeno
6.9.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Woolfe Dorothea KIDS I D2 uhrazeno
1.10.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
12.10.2019Žačiková Elsa F F uhrazeno
15.10.2019Zahrádka Vít TJ Sokol Senohraby KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Zahrádková Leontýna TJ Sokol Senohraby KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2019Zahradník Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
10.10.2019Zámečníková Zuzana Géniusky KIDS II D3 uhrazeno
5.10.2019Zamrzlová Vanesa KIDS I D1 uhrazeno
2.10.2019Zápotocká Kristýna SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
5.10.2019Zavoralová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
5.10.2019Zavoralova Alenka KIDS II D4 uhrazeno
12.10.2019Zdobinský Patrik KIDS I H2 nezaplaceno
9.10.2019Zdvihal Daniel Zdvihaláci F F uhrazeno
15.10.2019Žebro Daniel KIDS II H4 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
18.6.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
12.10.2019Zeman Michal F F uhrazeno
12.10.2019Zeman Dominik F F uhrazeno
15.10.2019Zeman Marek neBULL a makej!!! KIDS II H3 uhrazeno
12.10.2019Zemanová Pavlína F F uhrazeno
13.10.2019Žert Maxmilian KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2018Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KIDS II H3 uhrazeno
26.10.2018Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KIDS I D2 uhrazeno
7.10.2019Žohová Zuzana zuzka KIDS I D1 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.