Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - 7. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km379
K5 km78
A5A518
A4A414
A3A312
A6A611
A1A19
A2A29
Kategorie
M30+Muži 30 - 39 let79
M40+Muži 40 - 49 let74
M18+Muži 18 - 29 let49
ZŽeny 43
Z40+Ženy 40 - 49 let41
Z30+Ženy 30 - 39 let39
Z18+Ženy 18 - 29 let36
M50+Muži 50 - 59 let29
MMuži 24
CH5Chlapci 11 - 12 let11
Z50+Ženy 50 a více let11
M60+Muži 60 a více let9
D2Dívky 5 - 6 let7
D4Dívky 9 - 10 let7
D3Dívky 7 - 8 let7
D5Dívky 11 - 12 let7
CH4Chlapci 9 - 10 let7
Z60+Ženy 60 a více let7
CH6Chlapci 13 - 14 let6
JMJunioři 15 - 17 let6
CH1Chlapci 4 roky a mladší6
Ch3Chlapci 7 - 8 let5
JZJuniorky 15 - 17 let5
D6Dívky 13 -14 let5
KOLMKoloběžky MUŽI4
D1Dívky 4 roky a mladší3
Ch2Chlapci 5 - 6 let2
KOLZKoloběžky ŽENY1
Celkem přihlášených530

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.2.2019Adámek Daniel 10 km M18+ uhrazeno
21.12.2018Adamírová Lenka 10 km Z30+ uhrazeno
4.2.2019Andělová Monika OLYMPIA Spartan training 10 km Z40+ uhrazeno
6.2.2019Antoš Matěj GradyRun A2 Ch2 uhrazeno
21.3.2019Avramov Valentýn ENESA 10 km M40+ uhrazeno
10.2.2019Báčová Kristýna 10 km Z30+ uhrazeno
27.3.2019Bajer Miloslav cafeBajer 10 km M60+ uhrazeno
26.2.2019Balcarová Zdeňka 10 km Z40+ uhrazeno
20.2.2019Balousová Andrea 10 km Z30+ uhrazeno
27.3.2019Bárta Tomáš Atletika Líbeznice A4 CH4 uhrazeno
27.3.2019Bártová Zuzana Atletika Líbeznice A3 D3 uhrazeno
18.3.2019Basel Miroslav Kralupy nad Vltavou 10 km M50+ uhrazeno
18.3.2019Basel Mikuláš Kralupy nad Vltavou A1 CH1 uhrazeno
18.3.2019Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou 10 km Z18+ uhrazeno
24.3.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky 10 km Z40+ uhrazeno
25.3.2019Benešová Iva Run4fun 10 km Z30+ uhrazeno
13.1.2019Beran Lubomír 5 km M uhrazeno
13.1.2019Beranová Jana 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Bernardova Magda 10 km Z50+ uhrazeno
11.2.2019Bíbová Kamila 5 km Z uhrazeno
17.3.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS 10 km M18+ uhrazeno
24.3.2019Bis Dalibor Triathlon team Chrudim 10 km M40+ uhrazeno
27.3.2019Bláhová Tereza TJ Sokol HK A5 D5 uhrazeno
25.3.2019Blažej Jiří 10 km M50+ uhrazeno
26.2.2019Bodnar Jan Pohyb hrou 10 km M30+ uhrazeno
18.2.2019Bojanovský Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2019Brachtlová Iveta 10 km Z30+ uhrazeno
22.3.2019Bradáčová Martina Maratón klub Kladno 10 km Z40+ uhrazeno
11.3.2019Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km M50+ uhrazeno
14.1.2019Brožová Anna 10 km Z18+ uhrazeno
10.2.2019Brzák Jan 10 km M30+ uhrazeno
10.2.2019Brzáková Viktorie A2 D2 uhrazeno
27.3.2019Bulisová Eva Altus Pons 10 km Z30+ uhrazeno
11.3.2019Bulušek Filip Wild Snails 5 km JM uhrazeno
19.3.2019Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové 10 km Z40+ uhrazeno
18.3.2019Buršík Michal 10 km M18+ uhrazeno
5.12.2018Buřval Lukáš 10 km M18+ uhrazeno
5.12.2018Buřvalová Anežka 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2019Čáp Ricahrd 10 km M30+ uhrazeno
18.3.2019Čáp Martin 10 km M30+ uhrazeno
15.2.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team 10 km M40+ uhrazeno
9.12.2018Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10 km M30+ uhrazeno
24.3.2019Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM 10 km M30+ uhrazeno
14.2.2019Černá Kamila 10 km Z40+ uhrazeno
15.2.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team 10 km Z40+ uhrazeno
26.3.2019Černohorský Adam 10 km M18+ uhrazeno
26.3.2019Černý Adam 10 km M18+ uhrazeno
24.3.2019Černý Jakub 10 km M18+ uhrazeno
26.2.2019Česenková Regina Claremont Road Runners 10 km Z18+ uhrazeno
7.3.2019Chlanda Oldřich ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km M40+ uhrazeno
4.2.2019Chmelař Michal 10 km M30+ uhrazeno
4.2.2019Chrásková Jana 10 km Z40+ uhrazeno
25.3.2019Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM 10 km M18+ uhrazeno
23.12.2018Číhař Tomáš 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Cink Petr 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2018Číž Josef 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Cupák Šimon Spartak Vrchlabí A3 Ch3 uhrazeno
26.3.2019Cupák Martin Spartak Vrchlabí 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Cupáková Johana Spartak Vrchlabí A5 D5 uhrazeno
26.3.2019Cutych Jakub Hradecký Spinning Klub 10 km M18+ uhrazeno
26.3.2019Cutychová Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
7.1.2019Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5 km M uhrazeno
26.3.2019Daněk Jiří Rychlá Rota b.s. 10 km M30+ uhrazeno
5.3.2019Danielka Filip 10 km M18+ uhrazeno
24.3.2019Daňková Pavlína 5 km Z uhrazeno
25.3.2019Dašek Tomáš A4 CH4 uhrazeno
25.3.2019Dašková Veronika A5 D5 uhrazeno
20.3.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
25.3.2019Dlabáčková Miroslava Zdravka team 10 km Z60+ uhrazeno
20.11.2018Dlouhá Lenka Běh pro radost 5 km Z uhrazeno
14.3.2019Dočekalová Klára Česká Skalice 10 km Z18+ uhrazeno
24.3.2019Doleček Milan SRTG Rychnov nad Kněžnou 10 km M40+ uhrazeno
24.3.2019Doležal Vít AC TJ Jičín 5 km M uhrazeno
13.1.2019Došel Jan 10 km M18+ uhrazeno
14.2.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř A4 D4 uhrazeno
23.12.2018Drapáč Radek TJ Sokol Kunvald 10 km KOLM uhrazeno
13.11.2018Drasner Pepa beh pro radost 5 km M uhrazeno
11.3.2019Dražan Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
25.3.2019Dreslerová Emča A3 D3 uhrazeno
25.3.2019Dreslerová Stelča A2 D2 uhrazeno
12.3.2019Dubják Ondřej Jiskra Zruč nad Sázavou 5 km JM uhrazeno
12.3.2019Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km M40+ uhrazeno
12.3.2019Dubjáková Kateřina Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km Z18+ uhrazeno
24.11.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec 10 km M18+ uhrazeno
18.3.2019Dunda Pavel AC1866 10 km M18+ uhrazeno
26.3.2019Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 10 km Z30+ uhrazeno
22.3.2019Dundová Ema FBC Hradec Králové A4 D4 uhrazeno
22.3.2019Dundová Karolína MŠ Veverkova A1 D1 uhrazeno
26.3.2019Dus Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2019Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM 10 km Z30+ uhrazeno
24.1.2019Duzbaba Václav IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
5.1.2019Dvořák Radek 10 km M40+ uhrazeno
10.2.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM A4 D4 uhrazeno
19.3.2019Dvořáková Markéta Duo Blesk 10 km Z18+ uhrazeno
16.3.2019Ersepke Lubos 10 km M30+ uhrazeno
13.3.2019Fassati Gabriela Equicentrum Jaroměř 10 km Z50+ uhrazeno
11.3.2019Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
6.3.2019Fejfarová Marie 10 km Z30+ uhrazeno
8.1.2019Fialová Pavla Herálec 5 km Z uhrazeno
8.1.2019Fialová Barbora Herálec 10 km Z18+ uhrazeno
20.2.2019Fiedlerová Lucie 10 km Z30+ uhrazeno
3.3.2019Filipcová Iveta Vrchoviny 10 km Z40+ uhrazeno
22.3.2019Filipec Jiří 10 km M18+ uhrazeno
14.2.2019Flašar Marek SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ A5 CH5 uhrazeno
8.2.2019Flašarová Lenka SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 10 km Z40+ uhrazeno
27.12.2018Flídrová Lenka SRTG Česká Třebová 10 km Z30+ uhrazeno
23.3.2019Fogl Marek JBL - Standa tým 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2019Fojtů Dája 10 km Z40+ uhrazeno
11.3.2019Friml Jiří NUTMI 10 km M18+ uhrazeno
10.3.2019Fuksa Oldrich GoMango 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2019Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 10 km M50+ uhrazeno
21.3.2019Galbova Tereza A6 D6 uhrazeno
16.3.2019Gottfried Marek 5 km M uhrazeno
11.1.2019Grebennikov Boris Estoy Loco 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 5 km M uhrazeno
8.3.2019Guňka Igor 10 km M40+ uhrazeno
25.3.2019Haas Jan Kasper Swix Team 10 km M30+ uhrazeno
6.11.2018Habal František Šneci v běhu 10 km M30+ uhrazeno
13.3.2019Haese Olaf 10 km M40+ uhrazeno
29.12.2018Hak Tomáš 10 km M40+ uhrazeno
24.3.2019Hakenová Kateřina 5 km JZ uhrazeno
26.3.2019Hálová Sabina A6 D6 uhrazeno
26.3.2019Hálová Sabina 5 km JZ uhrazeno
26.3.2019Hálová Lucie 5 km Z uhrazeno
22.3.2019Hamplová Šárka 5 km Z uhrazeno
27.3.2019Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM 10 km Z30+ uhrazeno
10.3.2019Hanzelková Veronika 10 km Z18+ uhrazeno
1.11.2018Harant Petr Sobotka 10 km M30+ uhrazeno
15.3.2019Hartig Jan 10 km M18+ uhrazeno
20.1.2019Hartmanová Marcela GoMango 10 km Z40+ uhrazeno
24.3.2019Hartmanová Kristýna 10 km Z18+ uhrazeno
3.2.2019Haškovec Jan 10 km M30+ uhrazeno
24.2.2019Havelková Tereza Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
22.3.2019Havránková Daniela Kerteam 10 km Z30+ uhrazeno
24.3.2019Havrda Aleš 10 km KOLM uhrazeno
9.2.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM 10 km Z30+ uhrazeno
26.3.2019Henych Tomas Svět Zdraví Jičín 10 km M40+ uhrazeno
29.12.2018Hindráková Petra 5 km Z uhrazeno
27.12.2018Hladík Václav Lískovice A6 CH6 uhrazeno
27.12.2018Hladík Martin Lískovice 5 km M uhrazeno
27.12.2018Hladík Vojtěch Lískovice A6 CH6 uhrazeno
25.3.2019Hladík Mikuláš A1 CH1 uhrazeno
11.1.2019Hladíková Lucie SDH Nahořany 10 km Z18+ uhrazeno
12.11.2018Hlinecký Martin Sneci v běhu 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2019Hlobil Petr Run4fun 10 km M40+ uhrazeno
21.3.2019Hodboď Radko AC Slovan Liberec 10 km M60+ uhrazeno
21.3.2019Hodboďová Jiřina 10 km Z60+ uhrazeno
25.2.2019Hofman František Triatlon Býšť 10 km M50+ uhrazeno
25.3.2019Holas Stanislav HK Homolka 10 km M40+ uhrazeno
25.3.2019Honzak Petr 10 km M40+ uhrazeno
27.3.2019Horák Leoš cafe Bajer 10 km M50+ uhrazeno
23.2.2019Horák Aleš Schejbal systém 10 km M30+ uhrazeno
27.3.2019Horáková Jana cafebajer 10 km Z40+ uhrazeno
13.2.2019Hornych Milan M&S 10 km M30+ uhrazeno
22.3.2019Hrabík Lukáš A5 CH5 uhrazeno
16.3.2019Hrbek Tomáš Athletic Foottball Academy Hradec Králové 10 km M50+ uhrazeno
23.2.2019Hrdina Marek 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2018Hrdinka Jirka Run4fun 10 km M30+ uhrazeno
21.12.2018Hrdý Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2019Hrečínová Michaela Tempo Malšovice 5 km Z uhrazeno
25.2.2019Hron Lubomír Kfpar 10 km M50+ uhrazeno
27.3.2019Hrubý Martin Bikero.cz 10 km M30+ uhrazeno
8.2.2019Hubená Eliška Fakeer Team 10 km Z30+ uhrazeno
25.3.2019Hübl Radek RunSport Salomon Team 10 km M30+ uhrazeno
17.3.2019Ilina Olga I Love Running 10 km Z40+ uhrazeno
24.2.2019Jančová Leona Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
6.1.2019Jandera Jakub 10 km M40+ uhrazeno
16.3.2019Janderová Veronika 10 km Z30+ uhrazeno
25.12.2018Janečková Jana 10 km Z50+ uhrazeno
26.3.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 10 km M50+ uhrazeno
4.3.2019Janouchová Jana Báječné ženy v běhu 10 km Z50+ uhrazeno
25.2.2019Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2019Jeřábek Jakub Claremont Road Runners 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2019Jeřábková Iva Triatlon Býšť 10 km Z50+ uhrazeno
26.2.2019Ježek Jakub Gauner club Jihlava 10 km M18+ uhrazeno
25.3.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 10 km Z18+ uhrazeno
23.3.2019Jirásko Dušan SK SRCH 10 km M40+ uhrazeno
12.11.2018Jiřička Miloš 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Jiruška Petr 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2019Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 10 km M50+ uhrazeno
18.3.2019Junek Aleš #panNupak 10 km M40+ uhrazeno
9.2.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl A5 CH5 uhrazeno
9.2.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl 10 km M40+ uhrazeno
9.2.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl A6 D6 uhrazeno
9.2.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl 10 km Z40+ uhrazeno
18.2.2019Kacálek Jaroslav 10 km M30+ uhrazeno
19.2.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice 10 km M30+ uhrazeno
16.3.2019Kadeřábková Iva 10 km Z30+ uhrazeno
24.3.2019Kahl Václav Draci v Hradci 10 km M30+ uhrazeno
19.1.2019Kalaš Pavel PaMiZuDe 10 km M40+ uhrazeno
19.1.2019Kalašová Zuzana PaMiZuDe A2 D2 uhrazeno
27.3.2019Kalinová Monika 5 km Z uhrazeno
13.3.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora 10 km M30+ uhrazeno
15.2.2019Kalkus Roman Run4Fun 10 km M30+ uhrazeno
21.2.2019Kalvasová Monika Kondičáci Trutnov 5 km Z uhrazeno
25.3.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM A2 D2 uhrazeno
26.3.2019Karásková Tereza měšťáci 10 km Z30+ uhrazeno
24.3.2019Kazdová Petra 10 km Z40+ uhrazeno
25.2.2019Kekulová Tereza Báječné ženy v běhu 10 km Z40+ uhrazeno
22.3.2019Khandl Libor Šneci v běhu A3 Ch3 uhrazeno
22.3.2019Khandlová Zdena Šneci v běhu 10 km Z30+ uhrazeno
22.3.2019Khandlová Kateřina Šneci v běhu A4 D4 uhrazeno
26.3.2019Khýn Lukáš 10 km M18+ uhrazeno
13.3.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
18.3.2019Klacl Radim SRTG Česká Třebová 10 km M40+ uhrazeno
25.3.2019Kleinova Andrea Pohyb hrou 10 km Z18+ uhrazeno
25.2.2019Klenovská Ariana A1 CH1 uhrazeno
25.2.2019Klenovský Tomáš 5 km M uhrazeno
25.2.2019Klenovský Alex A1 CH1 uhrazeno
9.12.2018Klimešová Zuzka GoMango 10 km Z50+ uhrazeno
24.3.2019Klížová Petra 5 km Z uhrazeno
16.11.2018Knop Martin 10 km M50+ uhrazeno
16.11.2018Knopová Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
23.2.2019Kočanová Veronika Quadient 10 km Z18+ uhrazeno
10.3.2019Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou 10 km M40+ uhrazeno
28.2.2019Kolar Jakub 10 km M30+ uhrazeno
27.3.2019Kolovratnik František AC 1866 10 km M18+ uhrazeno
20.3.2019Komárek Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
15.2.2019Konečný Jaroslav #GLADIATORRACETEAM 10 km M40+ uhrazeno
19.2.2019Kopecká Soňa 10 km Z40+ uhrazeno
13.2.2019Kopecký Aleš Altus Pons 10 km M40+ uhrazeno
10.12.2018Kopecký Jiří AC Gomango-Högner 10 km M40+ uhrazeno
21.2.2019Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10 km M50+ uhrazeno
15.2.2019Kořínek Martin 10 km M50+ uhrazeno
24.3.2019Kosáčková Alice sokol studenec A3 D3 uhrazeno
24.2.2019Košický Štefan RSB Harrachov Team 10 km M18+ uhrazeno
19.3.2019Koskova Simona 10 km Z40+ uhrazeno
17.3.2019Kostrov Igor I Love Running 10 km M50+ uhrazeno
8.3.2019Kotenová Bohunka SSC Otrokovice 5 km Z uhrazeno
25.3.2019Kotková Gabriela Matum 10 km Z30+ uhrazeno
11.12.2018Koudelka Drahomir meixner consulting 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2019Kovářová Monika 10 km Z50+ uhrazeno
19.11.2018Kowalczyk Stanislav Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2019Kozák Jan 10 km M30+ uhrazeno
23.3.2019Kozakova Klara Wild team 10 km Z18+ uhrazeno
28.11.2018Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km Z40+ uhrazeno
21.3.2019Krajíčková Markéta SRTG Pardubice 10 km Z30+ uhrazeno
31.1.2019Králíček Vojtěch 10 km M30+ uhrazeno
3.3.2019Královský Martin Nicmoc 10 km M40+ uhrazeno
15.3.2019Kratěnová Lucie 5 km Z uhrazeno
13.3.2019Kratěnová Šárka 10 km Z40+ uhrazeno
14.12.2018Kratochvíl Jiří 10 km M18+ uhrazeno
26.2.2019Kratochvílová Lucie OMT Pardubice 10 km Z18+ uhrazeno
20.3.2019Krcháková Alena AC Moravská Slavia Brno 10 km Z60+ uhrazeno
4.1.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka A5 CH5 uhrazeno
26.3.2019Krejčí Barbora 10 km Z18+ uhrazeno
27.2.2019Krejčí Klára 10 km Z40+ uhrazeno
15.3.2019Kremláček Vojtěch 10 km M18+ uhrazeno
26.12.2018Krempa Milan AC Gomango Högner 10 km M50+ uhrazeno
26.12.2018Krempová Anna AC Gomango Högner 10 km Z50+ uhrazeno
27.3.2019Kristková Markéta fortell 5 km Z uhrazeno
2.11.2018Kristoforyová Markéta Šneci v běhu 10 km Z40+ uhrazeno
16.3.2019Krupka Milan Indičtí běžci 5 km JM uhrazeno
16.3.2019Krupka Adam Indičtí běžci 10 km M18+ uhrazeno
21.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz 10 km Z30+ uhrazeno
17.3.2019Kubeček Ondřej 5 km M uhrazeno
27.2.2019Kučera Petr 10 km M18+ uhrazeno
25.3.2019Kučera Radek Marcipan 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training Kutná Hora 10 km Z18+ uhrazeno
12.1.2019Kupková Karolína 10 km Z18+ uhrazeno
5.2.2019Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 10 km M18+ uhrazeno
5.1.2019Kuttich Zdenek 5 km M uhrazeno
18.12.2018Kuttichová Natálie 5 km JZ uhrazeno
18.12.2018Kuttichová Barbora 5 km Z uhrazeno
21.3.2019Labíková Veronika ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK 10 km Z18+ uhrazeno
22.3.2019Labuda Tomáš 10 km M18+ uhrazeno
16.12.2018Lacina Václav Havlíčkova Borová 10 km M50+ uhrazeno
16.12.2018Lacinová Hana Havlíčkova Borová 10 km Z40+ uhrazeno
27.2.2019Lebedínská Andrea 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Lebedínský Petr 5 km M uhrazeno
26.3.2019Lédl Václav 10 km KOLM uhrazeno
26.12.2018Lehký Vladimír T. J. Sokol Ústí nad Orlicí 10 km M30+ uhrazeno
20.3.2019Lencsesová Lucia 10 km Z30+ uhrazeno
15.1.2019Letko Zbyněk SK hasiči Jičín 10 km M30+ uhrazeno
25.3.2019Leugner Jan HOVRCH 10 km M40+ uhrazeno
2.1.2019Lněnička Jan UHK 5 km M uhrazeno
8.2.2019Longin Pavel 10 km M50+ uhrazeno
18.3.2019Losman Miroslav 10 km M60+ uhrazeno
18.3.2019Lubomir Josl Hurka 10 km M50+ uhrazeno
13.3.2019Lukešová Petra 10 km Z30+ uhrazeno
6.3.2019Macháček Tomáš HO Stěžery A5 CH5 uhrazeno
23.3.2019Macháček Jiří HO Stěžery 10 km KOLM uhrazeno
7.3.2019Macháček Jakub HO Stěžery A3 Ch3 uhrazeno
6.3.2019Macháčková Lucie HO Stěžery A3 D3 uhrazeno
28.2.2019Machačová Ivana 10 km Z30+ uhrazeno
27.2.2019Machút Michal 10 km M50+ uhrazeno
7.11.2018Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 10 km Z30+ uhrazeno
11.3.2019Malá Tereza NUTMI 5 km Z uhrazeno
20.3.2019Mandlík Radek Chrudim 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2019Mansfeld Pepa 10 km M18+ uhrazeno
25.2.2019Mansfeldová Blanka Triatlon Býšť 10 km Z50+ uhrazeno
18.3.2019Marek Martin Běžecký klub Nepolisy 10 km M40+ uhrazeno
4.2.2019Marek Michal Bühler Motor 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Mareš Jan 10 km M18+ uhrazeno
26.3.2019Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
24.3.2019Martincová Zuzana 5 km Z uhrazeno
19.2.2019Matejicek Petr 1.R.S.C. Hradec 10 km M40+ uhrazeno
25.3.2019Matějíček Robert Brutální princezny 10 km M18+ uhrazeno
14.3.2019Mazániková Diana Wendy+Dia 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Mazániková Vendula 5 km Z uhrazeno
25.3.2019Měchura Marek SK Svěrák 5 km M uhrazeno
30.1.2019Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové A2 D2 uhrazeno
25.3.2019Mendřická Marta Blonďáci 10 km Z18+ uhrazeno
24.1.2019Mikšík Michal IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
30.12.2018Mikulová Veronika 10 km Z30+ uhrazeno
11.2.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
10.3.2019Milata Pavel Loko Trutnov 5 km M uhrazeno
11.2.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM A6 D6 uhrazeno
25.3.2019Miluničová Rita Běžci Slaný 10 km Z40+ uhrazeno
27.3.2019Mišáková Kristýna 10 km Z30+ uhrazeno
31.1.2019Mocek Jakub Mocino 10 km M30+ uhrazeno
13.3.2019Moník Petr AK Hradec 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Motal Jan 10 km M40+ uhrazeno
10.2.2019Motl Jan Hradecký amatér 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Navrátil Vlastimil 10 km M60+ uhrazeno
23.2.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM 10 km M50+ uhrazeno
14.3.2019Němcová Šárka SPK Zaloňov 5 km JZ uhrazeno
14.3.2019Němcová Lenka SPK Zaloňov 5 km Z uhrazeno
14.3.2019Němcová Tereza SPK Zaloňov 10 km Z18+ uhrazeno
21.1.2019Novák Zdeněk 10 km M40+ uhrazeno
18.3.2019Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 10 km M18+ uhrazeno
29.1.2019Novák Patrik IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
24.3.2019Nováková Aneta TJ Sokol Jaroměř A3 D3 uhrazeno
24.3.2019Nováková Zuzana TJ Sokol Jaroměř A2 D2 uhrazeno
24.2.2019Novotná Anna #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
27.3.2019Novotná Nelly Sokol HK A6 D6 uhrazeno
10.3.2019Novotná Denisa 5 km Z uhrazeno
19.2.2019Novotný Jakub Atletická škola HK 10 km M30+ uhrazeno
17.1.2019Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Novotný Michael 10 km M18+ uhrazeno
24.3.2019Novotný Marek 10 km M30+ uhrazeno
15.3.2019Nývlt Michal LIPÍ 10 km M30+ uhrazeno
6.2.2019Odl Milan Rejden 10 km M30+ uhrazeno
27.2.2019Opravilová Ivana 10 km Z60+ uhrazeno
12.2.2019Ouředník Vít 10 km M18+ uhrazeno
25.2.2019Pachtová Iva Mk Seitl ostrava 10 km Z40+ uhrazeno
28.12.2018Paděrová Petra 10 km Z40+ uhrazeno
26.1.2019Páleník Miroslav Bertík a Ricky 5 km M uhrazeno
15.1.2019Pánek Jakub 10 km M30+ uhrazeno
8.3.2019Páv Michal SVVAT 5 km M uhrazeno
24.3.2019Pavelka Robert 10 km M60+ uhrazeno
18.3.2019Pavliš Jiří Humbuk 10 km M30+ uhrazeno
26.3.2019Pavlišta David SK Svěrák 10 km M30+ uhrazeno
14.2.2019Pěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbrady 10 km M50+ uhrazeno
4.3.2019Pergner Petr LDN 10 km M50+ uhrazeno
11.3.2019Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
26.3.2019Petrová Magdalena 10 km Z30+ uhrazeno
9.3.2019Pham Linh 10 km Z30+ uhrazeno
22.3.2019Pickova Rebeka A4 D4 uhrazeno
22.2.2019Pidanič Michal 10 km M30+ uhrazeno
18.12.2018Pirkl Miroslav CzechTRI K. Team 10 km M40+ uhrazeno
24.3.2019Plíhal Tomáš svidnicky extrem 10 km M40+ uhrazeno
2.3.2019Plívová Kristýna 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Plšek Radek ERA a.s. 10 km M40+ uhrazeno
18.2.2019Podsztavek Ondřej 10 km M18+ uhrazeno
12.1.2019Polan Michal KC Kutná Hora 10 km M30+ uhrazeno
19.3.2019Poledník Michal Canicross Beskydy 5 km M uhrazeno
27.3.2019Pončová Eva RunSportTeam 10 km Z40+ uhrazeno
25.1.2019Ponikelský Jan IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
10.2.2019Portych Michal 10 km M40+ uhrazeno
26.1.2019Pospíšil Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
4.3.2019Prchlík Jindřich Wolfiho smečka 10 km M50+ uhrazeno
24.3.2019Preclík Pavel Sokol Lično A6 CH6 uhrazeno
5.1.2019Probst Tomáš 10 km M50+ uhrazeno
26.3.2019Pršala Adam A6 CH6 uhrazeno
27.12.2018Pšenička Jiří Fajn Tým 10 km M50+ uhrazeno
26.3.2019Puhlovský Michal měšťáci 10 km M30+ uhrazeno
26.3.2019PULTAR Aleš SK MADALI 10 km M40+ uhrazeno
10.3.2019Pultarová Veronika šlemrgang 5 km Z uhrazeno
2.3.2019Purmová Markéta 5 km Z uhrazeno
13.3.2019Radoň Luboš 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2019Rais Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2019Raisová Kateřina 5 km Z uhrazeno
18.2.2019Rejlová Jiřina Kondiční box Trutnov 5 km Z uhrazeno
26.3.2019Richter Lukáš OCR Pardubáci 10 km M30+ uhrazeno
5.3.2019Ridl Jan Fubo Team 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Roza Dominik Rebels Gym 10 km M18+ uhrazeno
24.1.2019Rozum Honza IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
12.3.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
23.2.2019Rundova Renata Zdravka team 10 km Z50+ uhrazeno
26.3.2019Růžičková Emily A1 D1 uhrazeno
19.2.2019Rychtera Petr 10 km M30+ uhrazeno
22.3.2019Rydlo Stanislav 10 km M18+ uhrazeno
27.2.2019Sáblová Irena Báječné ženy v běhu 10 km Z60+ uhrazeno
11.3.2019Ságner Roman 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Ságnerová Eliška 5 km JZ uhrazeno
23.2.2019Šámal Oldřich iQLANDIA 5 km M uhrazeno
23.2.2019Šámalová Julie Šámalindy :-) A5 D5 uhrazeno
23.2.2019Šámalová Zuzana Šámalindy :-) A5 D5 uhrazeno
27.3.2019Samek Petr OÚ Zábřezí-Řečice 10 km M60+ uhrazeno
27.3.2019Samek Ondřej AC Sparta Zdobín 10 km M30+ uhrazeno
5.2.2019Šanda Ladislav Anička&Ládík 5 km M uhrazeno
17.2.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
22.2.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM A3 Ch3 uhrazeno
24.2.2019Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM 10 km M18+ uhrazeno
15.3.2019Schmidt Vojtěch FK Vysoká nad Labem A3 Ch3 uhrazeno
15.3.2019Schmidt Matěj FK Vysoká nad Labem A5 CH5 uhrazeno
27.3.2019Schönbaum Lukáš 5 km M uhrazeno
13.3.2019Sedláček Jan SK Svěrák 10 km M30+ uhrazeno
24.3.2019Seidl Jiří 5 km M uhrazeno
19.2.2019Sejkora Martin 10 km M40+ uhrazeno
23.3.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
10.3.2019Shejbalová Jana RUN magazine team 10 km Z18+ uhrazeno
23.3.2019Siegl Josef Svídnický Extrém Team 10 km M40+ uhrazeno
21.2.2019Šindelářová Michaela kondiční Box Trutnov 5 km Z uhrazeno
11.3.2019Šinkovská Olga #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
19.3.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM A2 Ch2 uhrazeno
23.1.2019Škaldová Hana GLATT 10 km Z40+ uhrazeno
16.3.2019Skalicka Michaela 5 km Z uhrazeno
26.3.2019Škardová Tereza 10 km Z18+ uhrazeno
28.2.2019Škvrnová Zuzana 5 km Z uhrazeno
4.1.2019Šlambora Jakub AC GoMango Högner 10 km M30+ uhrazeno
25.3.2019Slanina Martin Sokol Hradec Králové 10 km M30+ uhrazeno
25.3.2019Slaninová Ludmila AC TJ Jičín 10 km Z60+ uhrazeno
2.3.2019Šlesingrová Markéta 3D FITNESS Žamberk 10 km Z18+ uhrazeno
26.1.2019Šmejda Radek 10 km M30+ uhrazeno
26.1.2019Šmejdová Magdaléna A3 D3 uhrazeno
26.1.2019Šmejdová Lenka 5 km Z uhrazeno
10.3.2019Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
9.2.2019Smola Josef Náchod 10 km M30+ uhrazeno
17.3.2019Socha Štěpán 5 km JM uhrazeno
17.3.2019Socha Ondřej A6 CH6 uhrazeno
22.3.2019Šorejsová Anna Wild team 10 km Z18+ uhrazeno
12.2.2019Šotola Jindřich 10 km M40+ uhrazeno
26.3.2019Špaček Jan 5 km M uhrazeno
26.3.2019Špačková Markéta 5 km Z uhrazeno
11.1.2019Špulák Josef 10 km M40+ uhrazeno
13.2.2019staffa pavel sokol racice nad trotinou 10 km M40+ uhrazeno
5.12.2018Štancl Josef 10 km M40+ uhrazeno
8.12.2018Štanclová Terezie 10 km Z18+ uhrazeno
13.3.2019Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
18.3.2019Steklá Barbora TJ Svitavy, z . s. A5 D5 uhrazeno
13.3.2019Štencl Petr 10 km M40+ uhrazeno
10.11.2018Štěpán Jakub 10 km M18+ uhrazeno
24.3.2019Štěpán Ondřej LPL A5 CH5 uhrazeno
21.2.2019Stoklasa Zbyněk 10 km M30+ uhrazeno
11.3.2019Stoklasová Anna A1 D1 uhrazeno
11.3.2019Stoklasová Viktorie A2 D2 uhrazeno
25.3.2019Stránský Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
27.2.2019Stránský Ladislav 10 km M50+ uhrazeno
28.12.2018Strašil Miroslav 10 km M50+ uhrazeno
23.3.2019Strejček Pavel TESTR running team 10 km M60+ uhrazeno
10.2.2019Šubert Milan 10 km M30+ uhrazeno
24.3.2019Šulc Vojtěch A.C.Tepo Kladno 10 km M18+ uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators 10 km M30+ uhrazeno
17.2.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Švancara Jiří 10 km M18+ uhrazeno
26.3.2019Švec Adam Stáj italských hřebců 10 km M18+ uhrazeno
8.3.2019Svoboda Ludvík Igráčci 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Svobodová Renata NUTMI 10 km Z40+ uhrazeno
25.1.2019Svobodová Marie 5 km Z uhrazeno
26.3.2019Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 10 km M40+ uhrazeno
22.3.2019Thiele Aleš STG Kolín 10 km M18+ uhrazeno
24.3.2019Tobišková Tereza atletika Žamberk 10 km Z40+ uhrazeno
22.3.2019Točoň David 10 km M18+ uhrazeno
12.3.2019Tomáš Zdeněk Triatlon Býšť 10 km M40+ uhrazeno
16.3.2019Tomášová Lenka AC Gomango - Hogner 10 km Z30+ uhrazeno
19.3.2019Tomášová Klára 5 km Z uhrazeno
16.3.2019Tomášová Klára AC GoMango HÖGNER A3 D3 uhrazeno
16.3.2019Tomášová Bára AC GoMango HÖGNER A5 D5 uhrazeno
15.3.2019Tomková Denisa 10 km Z18+ uhrazeno
28.1.2019Tomšíková Lenka Run4fun 10 km Z30+ uhrazeno
12.3.2019Tóthová Eva 3D FITNESS Žamberk 10 km Z18+ uhrazeno
24.3.2019Trč Lukáš 5 km JM uhrazeno
12.2.2019Tremmel Jiří Olympia Spartan Training KH 10 km M50+ uhrazeno
10.3.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10 km Z30+ uhrazeno
7.12.2018Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 10 km Z50+ uhrazeno
12.3.2019Tůmová Kateřina šneci v běhu 10 km KOLZ uhrazeno
11.3.2019Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
23.3.2019Urbánek Michal Běžci Slaný 10 km M30+ uhrazeno
26.3.2019Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 10 km M60+ uhrazeno
25.3.2019Vacek Lukáš 10 km M18+ uhrazeno
26.3.2019Valena Tomáš HC Mžany 10 km M40+ uhrazeno
15.3.2019Valeš Jonáš A6 CH6 uhrazeno
21.2.2019Valešová Pavla 10 km Z30+ uhrazeno
18.3.2019Vanek Tomáš A4 CH4 uhrazeno
18.3.2019Vaňková Lucie 5 km Z uhrazeno
13.3.2019Vaňková Nikola SDH Hylváty 10 km Z18+ uhrazeno
18.3.2019Vaňková Karolína A4 D4 uhrazeno
19.3.2019Věchetová Monika #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
26.3.2019Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín 10 km Z18+ uhrazeno
7.3.2019Vejrová Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
28.2.2019Věříš Petr 5 km M uhrazeno
28.2.2019Věříšová Veronika 5 km Z uhrazeno
28.2.2019Věříšová Jaroslava 10 km Z40+ uhrazeno
21.1.2019Verner Milan žádný 10 km M40+ uhrazeno
25.3.2019Veselík Miroslav Sk Svěrák 10 km M30+ uhrazeno
13.1.2019Veselý Petr OlfinCar s.r.o. 10 km M30+ uhrazeno
19.3.2019Vincour Petr Nový Bydžov 10 km M40+ uhrazeno
25.3.2019Vinš Lukáš Olfin Car Ski Team 5 km JM uhrazeno
25.3.2019Vinšová Romana 5 km Z uhrazeno
29.1.2019Vítek Jan 10 km M40+ uhrazeno
29.1.2019Vítková Alena Viťulíci 10 km Z30+ uhrazeno
30.12.2018Vítová Alena 10 km Z30+ uhrazeno
31.1.2019Vltavská Kristýna 10 km Z30+ uhrazeno
16.2.2019Voborník Vlastimil 10 km M30+ uhrazeno
16.2.2019Voborníková Radmila 5 km Z uhrazeno
11.3.2019Vodičková Nikola Jablonecké mattonky 10 km Z30+ uhrazeno
27.2.2019Vodvárka Petr AK Semily 10 km M60+ uhrazeno
27.2.2019Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhu 10 km Z60+ uhrazeno
24.3.2019Vojáček Tomáš A4 CH4 uhrazeno
24.3.2019Vojáček Josef A5 CH5 uhrazeno
24.3.2019Vojáčková Tereza A4 D4 uhrazeno
1.3.2019Volný Jan Kozure okami 10 km M18+ uhrazeno
10.2.2019Vomáčka Josef Individuál 10 km M40+ uhrazeno
4.3.2019Vondra Matěj Rudník A5 CH5 uhrazeno
4.3.2019Vondra Vaclav Rudník 5 km M uhrazeno
28.12.2018Voženílek Michal 10 km M30+ uhrazeno
26.3.2019Voženílek Miroslav Linde Material Handling 10 km M50+ uhrazeno
24.3.2019Wolfová Michelle I thought they said rum 10 km Z18+ uhrazeno
25.12.2018Žabčík Marek 10 km M30+ uhrazeno
23.3.2019Žampach Marek StormWeld 10 km M18+ uhrazeno
19.3.2019Zapletal Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2018Záruba Martin MěÚ DKnL 10 km M40+ uhrazeno
20.2.2019Zbránek Daniel 10 km M18+ uhrazeno
19.11.2018Ždímal Michal Ždimiators 10 km M30+ uhrazeno
27.3.2019Zelenka Jan AVENIR Financial Trutnov 10 km M30+ uhrazeno
14.3.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM A5 CH5 uhrazeno
27.3.2019Zelenka Jindřich AVENIR Financial Group Trutnov A5 CH5 uhrazeno
14.3.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
27.3.2019Zelenka Matěj Olfin Car Ski Team Trutnov A4 CH4 uhrazeno
27.3.2019Zelenková Michaela AVENIR Financial Group Trutnov 5 km Z uhrazeno
18.2.2019Zeman Michal 10 km M18+ uhrazeno
13.11.2018Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10 km M40+ uhrazeno
22.3.2019Zímová Jana Maratón klub Kladno 10 km Z30+ uhrazeno
17.2.2019Zoubek Michal Poolservis 10 km M40+ uhrazeno
1.1.2019Zumr Ondřej A1 CH1 uhrazeno
1.1.2019Zumr Vojtěch A1 CH1 uhrazeno
1.1.2019Zumrová Šárka 5 km Z uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.