Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - 7. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km306
K5 km63
A5A512
A4A410
A3A38
A6A67
A1A17
A2A26
Kategorie
M30+Muži 30 - 39 let67
M40+Muži 40 - 49 let61
M18+Muži 18 - 29 let37
ZŽeny 37
Z40+Ženy 40 - 49 let35
Z30+Ženy 30 - 39 let32
Z18+Ženy 18 - 29 let29
M50+Muži 50 - 59 let25
MMuži 19
Z50+Ženy 50 a více let11
CH5Chlapci 11 - 12 let8
D4Dívky 9 - 10 let6
CH1Chlapci 4 roky a mladší5
Z60+Ženy 60 a více let5
CH6Chlapci 13 - 14 let4
JMJunioři 15 - 17 let4
CH4Chlapci 9 - 10 let4
D2Dívky 5 - 6 let4
Ch3Chlapci 7 - 8 let4
D3Dívky 7 - 8 let4
D5Dívky 11 - 12 let4
JZJuniorky 15 - 17 let3
D6Dívky 13 -14 let3
M60+Muži 60 a více let3
D1Dívky 4 roky a mladší2
Ch2Chlapci 5 - 6 let2
KOLMKoloběžky MUŽI1
Celkem přihlášených419

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.2.2019Adámek Daniel SRTG HK 10 km M18+ uhrazeno
21.12.2018Adamírová Lenka 10 km Z30+ uhrazeno
4.2.2019Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
6.2.2019Antoš Matěj GradyRun A2 Ch2 uhrazeno
21.3.2019Avramov Valentýn ENESA 10 km M40+ nezaplaceno
10.2.2019Báčová Kristýna 10 km Z30+ uhrazeno
19.3.2019Balcar Ondřej Vrchoviny 10 km M30+ nezaplaceno
26.2.2019Balcarová Zdeňka 10 km Z40+ uhrazeno
20.2.2019Balousová Andrea 10 km Z30+ uhrazeno
18.3.2019Basel Mikuláš Kralupy nad Vltavou A1 CH1 uhrazeno
18.3.2019Basel Miroslav Kralupy nad Vltavou 10 km M50+ uhrazeno
18.3.2019Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou 10 km Z18+ uhrazeno
13.1.2019Beran Lubomír 5 km M uhrazeno
13.1.2019Beranová Jana 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Bernardova Magda 10 km Z50+ uhrazeno
11.2.2019Bíbová Kamila 5 km Z uhrazeno
17.3.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS 10 km M18+ nezaplaceno
26.2.2019Bodnar Jan Pohyb hrou 10 km M30+ uhrazeno
16.3.2019Boháč Bonifác Vencl Tým Ústí nad Orlicí 5 km M nezaplaceno
18.2.2019Bojanovský Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2019Brachtlová Iveta 10 km Z30+ uhrazeno
22.3.2019Bradáčová Martina Maratón klub Kladno 10 km Z40+ nezaplaceno
11.3.2019Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km M50+ uhrazeno
14.1.2019Brožová Anna 10 km Z18+ uhrazeno
10.2.2019Brzák Jan 10 km M30+ uhrazeno
10.2.2019Brzáková Viktorie A2 D2 uhrazeno
11.3.2019Bulušek Filip 5 km JM uhrazeno
19.3.2019Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové 10 km Z40+ nezaplaceno
18.3.2019Buršík Michal 10 km M18+ uhrazeno
5.12.2018Buřval Lukáš 10 km M18+ uhrazeno
5.12.2018Buřvalová Anežka 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2019Čáp Ricahrd 10 km M30+ uhrazeno
18.3.2019Čáp Martin 10 km M30+ uhrazeno
15.2.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team 10 km M40+ uhrazeno
9.12.2018Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10 km M30+ uhrazeno
14.2.2019Černá Kamila 10 km Z40+ uhrazeno
15.2.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team 10 km Z40+ uhrazeno
26.2.2019Česenková Regina Claremont Road Runners 10 km Z18+ uhrazeno
7.3.2019Chlanda Oldřich ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km M40+ uhrazeno
4.2.2019Chmelař Michal 10 km M30+ uhrazeno
4.2.2019Chrásková Jana 10 km Z40+ uhrazeno
23.12.2018Číhař Tomáš 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2018Číž Josef 10 km M40+ uhrazeno
7.1.2019Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5 km M uhrazeno
5.3.2019Danielka Filip 10 km M18+ uhrazeno
20.3.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
20.11.2018Dlouhá Lenka Běh pro radost 5 km Z uhrazeno
14.3.2019Dočekalová Klára Česká Skalice 10 km Z18+ uhrazeno
13.1.2019Došel Jan 10 km M18+ uhrazeno
14.2.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř A4 D4 uhrazeno
23.12.2018Drapáč Radek TJ Sokol Kunvald 10 km KOLM uhrazeno
13.11.2018Drasner Pepa beh pro radost 5 km M uhrazeno
11.3.2019Dražan Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
12.3.2019Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km M40+ uhrazeno
12.3.2019Dubják Ondřej Jiskra Zruč nad Sázavou 5 km JM uhrazeno
12.3.2019Dubjáková Kateřina Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km Z18+ uhrazeno
24.11.2018Dufka Vladislav Červený Kostelec 10 km M18+ uhrazeno
18.3.2019Dunda Pavel AC1866 10 km M18+ uhrazeno
22.3.2019Dundová Karolína MŠ Veverkova A1 D1 nezaplaceno
22.3.2019Dundová Ema FBC Hradec Králové A4 D4 nezaplaceno
28.2.2019Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM 10 km Z30+ uhrazeno
24.1.2019Duzbaba Václav IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
5.1.2019Dvořák Radek 10 km M40+ uhrazeno
10.2.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM A4 D4 uhrazeno
19.3.2019Dvořáková Markéta Duo Blesk 10 km Z18+ uhrazeno
16.3.2019Ersepke Lubos 10 km M30+ uhrazeno
13.3.2019Fassati Gabriela Equicentrum Jaroměř 10 km Z50+ uhrazeno
11.3.2019Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
6.3.2019Fejfarová Marie 10 km Z30+ uhrazeno
8.1.2019Fialová Pavla Herálec 5 km Z uhrazeno
8.1.2019Fialová Barbora Herálec 10 km Z18+ uhrazeno
20.2.2019Fiedlerová Lucie 10 km Z30+ uhrazeno
3.3.2019Filipcová Iveta Vrchoviny 10 km Z40+ uhrazeno
22.3.2019Filipec Jiří 10 km M18+ nezaplaceno
14.2.2019Flašar Marek SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ A5 CH5 uhrazeno
8.2.2019Flašarová Lenka SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 10 km Z40+ uhrazeno
27.12.2018Flídrová Lenka SRTG Česká Třebová 10 km Z30+ uhrazeno
27.2.2019Fojtů Dája 10 km Z40+ uhrazeno
11.3.2019Friml Jiří NUTMI 10 km M18+ uhrazeno
19.3.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice 10 km M40+ nezaplaceno
10.3.2019Fuksa Oldrich GoMango 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2019Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 10 km M50+ uhrazeno
21.3.2019Galbova Tereza A6 D6 uhrazeno
16.3.2019Gottfried Marek 5 km M uhrazeno
11.1.2019Grebennikov Boris Estoy Loco 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 5 km M uhrazeno
8.3.2019Guňka Igor 10 km M40+ uhrazeno
6.11.2018Habal František Šneci v běhu 10 km M30+ uhrazeno
13.3.2019Haese Olaf 10 km M40+ uhrazeno
29.12.2018Hak Tomáš 10 km M40+ uhrazeno
22.3.2019Hamplová Šárka 5 km Z uhrazeno
28.2.2019Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 10 km M18+ uhrazeno
10.3.2019Hanzelková Veronika 10 km Z18+ uhrazeno
1.11.2018Harant Petr Sobotka 10 km M30+ uhrazeno
15.3.2019Hartig Jan 10 km M18+ uhrazeno
20.1.2019Hartmanová Marcela AC GoMango Hogner 10 km Z40+ uhrazeno
3.2.2019Haškovec Jan 10 km M30+ uhrazeno
24.2.2019Havelková Tereza Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
22.3.2019Havránková Daniela Kerteam 10 km Z30+ nezaplaceno
9.2.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM 10 km Z30+ nezaplaceno
29.12.2018Hindráková Petra 5 km Z uhrazeno
27.12.2018Hladík Václav Lískovice A6 CH6 uhrazeno
27.12.2018Hladík Martin Lískovice 5 km M uhrazeno
27.12.2018Hladík Vojtěch Lískovice A6 CH6 uhrazeno
11.1.2019Hladíková Lucie SDH Nahořany 10 km Z18+ uhrazeno
12.11.2018Hlinecký Martin Sneci v běhu 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2019Hlobil Petr Run4fun 10 km M40+ uhrazeno
21.3.2019Hodboď Radko AC Slovan Liberec 10 km M60+ uhrazeno
21.3.2019Hodboďová Jiřina 10 km Z60+ uhrazeno
25.2.2019Hofman František Triatlon Býšť 10 km M50+ uhrazeno
23.2.2019Horák Aleš Schejbal systém 10 km M30+ uhrazeno
13.2.2019Hornych Milan M&S 10 km M30+ uhrazeno
22.3.2019Hrabík Lukáš A5 CH5 nezaplaceno
16.3.2019Hrbek Tomáš Athletic Foottball Academy Hradec Králové 10 km M50+ uhrazeno
23.2.2019Hrdina Marek 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2018Hrdinka Jirka Run4fun 10 km M30+ uhrazeno
21.12.2018Hrdý Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2019Hrečínová Michaela Tempo Malšovice 5 km Z uhrazeno
25.2.2019Hron Lubomír Kfpar 10 km M50+ uhrazeno
19.3.2019Hryzlik Ladislav Glatt 10 km M30+ nezaplaceno
8.2.2019Hubená Eliška Fakeer Team 10 km Z30+ uhrazeno
17.3.2019Ilina Olga I Love Running 10 km Z40+ nezaplaceno
24.2.2019Jančová Leona Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
6.1.2019Jandera Jakub 10 km M40+ uhrazeno
16.3.2019Janderová Veronika 10 km Z30+ uhrazeno
25.12.2018Janečková Jana 10 km Z50+ uhrazeno
19.3.2019Janočko Miroslav 10 km M30+ nezaplaceno
4.3.2019Janouchová Jana Báječné ženy v běhu 10 km Z50+ uhrazeno
25.2.2019Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2019Jeřábek Jakub Claremont Road Runners 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2019Jeřábková Iva Triatlon Býšť 10 km Z50+ uhrazeno
26.2.2019Ježek Jakub Gauner club Jihlava 10 km M18+ uhrazeno
12.11.2018Jiřička Miloš 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Jiruška Petr 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2019Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 10 km M50+ uhrazeno
18.3.2019Junek Aleš #panNupak 10 km M40+ uhrazeno
9.2.2019Kabrhel Jan Šneci 10 km M40+ uhrazeno
9.2.2019Kabrhel Jan šneci A5 CH5 uhrazeno
9.2.2019Kabrhelová Pavlína šneci A6 D6 uhrazeno
9.2.2019Kabrhelová Pavlína Šneci 10 km Z40+ uhrazeno
18.2.2019Kacálek Jaroslav 10 km M30+ uhrazeno
19.2.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice 10 km M30+ uhrazeno
16.3.2019Kadeřábková Iva STG Sporice 10 km Z30+ uhrazeno
19.1.2019Kalaš Pavel PaMiZuDe 10 km M40+ uhrazeno
19.1.2019Kalašová Zuzana PaMiZuDe A2 D2 uhrazeno
13.3.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora 10 km M30+ uhrazeno
15.2.2019Kalkus Roman 10 km M30+ uhrazeno
21.2.2019Kalvasová Monika Kondičáci Trutnov 5 km Z uhrazeno
9.3.2019Kamenický Tomáš 10 km M30+ nezaplaceno
25.2.2019Kekulová Tereza Báječné ženy v běhu 10 km Z40+ uhrazeno
22.3.2019Khandl Libor Šneci v běhu A3 Ch3 uhrazeno
22.3.2019Khandlová Kateřina Šneci v běhu A4 D4 uhrazeno
22.3.2019Khandlová Zdena Šneci v běhu 10 km Z30+ nezaplaceno
13.3.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
18.3.2019Klacl Radim SRTG Česká Třebová 10 km M40+ uhrazeno
25.2.2019Klenovská Ariana A1 CH1 uhrazeno
25.2.2019Klenovský Tomáš 5 km M uhrazeno
25.2.2019Klenovský Alex A1 CH1 uhrazeno
9.12.2018Klimešová Zuzka GoMango 10 km Z50+ uhrazeno
19.2.2019Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM A3 D3 nezaplaceno
16.11.2018Knop Martin 10 km M50+ uhrazeno
16.11.2018Knopová Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
10.3.2019Knoppova Kamila 5 km Z nezaplaceno
23.2.2019Kočanová Veronika Quadient 10 km Z18+ uhrazeno
21.3.2019Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM 10 km M40+ nezaplaceno
10.3.2019Kodydek Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10 km M40+ uhrazeno
28.2.2019Kolar Jakub 10 km M30+ uhrazeno
20.3.2019Komárek Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
15.2.2019Konečný Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
19.2.2019Kopecká Soňa 10 km Z40+ uhrazeno
13.2.2019Kopecký Aleš Altus Pons 10 km M40+ uhrazeno
10.12.2018Kopecký Jiří AC Gomango-Högner 10 km M40+ uhrazeno
21.2.2019Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10 km M50+ uhrazeno
15.2.2019Kořínek Martin 10 km M50+ uhrazeno
24.2.2019Košický Štefan RSB Harrachov Team 10 km M18+ uhrazeno
19.3.2019Koskova Simona 10 km Z40+ uhrazeno
17.3.2019Kostrov Igor I Love Running 10 km M50+ nezaplaceno
8.3.2019Kotenová Bohunka SSC Otrokovice 5 km Z uhrazeno
11.12.2018Koudelka Drahomir meixner consulting 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2019Kovářová Monika 10 km Z50+ uhrazeno
19.11.2018Kowalczyk Stanislav Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2019Kozák Jan 10 km M30+ uhrazeno
23.3.2019Kozakova Klara Wild team 10 km Z18+ nezaplaceno
28.11.2018Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km Z40+ uhrazeno
21.3.2019Krajíčková Markéta SRTG Pardubice 10 km Z30+ uhrazeno
31.1.2019Králíček Vojtěch 10 km M30+ uhrazeno
3.3.2019Královský Martin Nicmoc 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Kratěnová Šárka 10 km Z40+ uhrazeno
15.3.2019Kratěnová Lucie 5 km Z uhrazeno
14.12.2018Kratochvíl Jiří 10 km M18+ uhrazeno
26.2.2019Kratochvílová Lucie OMT Pardubice 10 km Z18+ uhrazeno
20.3.2019Krcháková Alena AC Moravská Slavia Brno 10 km Z60+ uhrazeno
4.1.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka A5 CH5 uhrazeno
27.2.2019Krejčí Klára 10 km Z40+ uhrazeno
14.3.2019Krejčová Michaela 5 km Z nezaplaceno
15.3.2019Kremláček Vojtěch 10 km M18+ uhrazeno
26.12.2018Krempa Milan AC Gomango Högner 10 km M50+ uhrazeno
26.12.2018Krempová Anna AC Gomango Högner 10 km Z50+ uhrazeno
2.11.2018Kristoforyová Markéta Šneci v běhu 10 km Z40+ uhrazeno
16.3.2019Krupka Adam Indičtí běžci 10 km M18+ uhrazeno
16.3.2019Krupka Milan Indičtí běžci 5 km JM uhrazeno
21.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz 10 km Z30+ uhrazeno
17.3.2019Kubeček Ondřej 5 km M uhrazeno
27.2.2019Kučera Petr 10 km M18+ uhrazeno
13.3.2019Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training Kutná Hora 10 km Z18+ uhrazeno
12.1.2019Kupková Karolína 10 km Z18+ uhrazeno
5.2.2019Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 10 km M18+ uhrazeno
5.1.2019Kuttich Zdenek 5 km M uhrazeno
18.12.2018Kuttichová Natálie 5 km JZ uhrazeno
18.12.2018Kuttichová Barbora 5 km Z uhrazeno
21.3.2019Labíková Veronika ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK 10 km Z18+ nezaplaceno
22.3.2019Labuda Tomáš 10 km M18+ nezaplaceno
16.12.2018Lacina Václav Havlíčkova Borová 10 km M50+ uhrazeno
16.12.2018Lacinová Hana Havlíčkova Borová 10 km Z40+ uhrazeno
27.2.2019Lebedínská Andrea 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Lebedínský Petr 5 km M uhrazeno
26.12.2018Lehký Vladimír T. J. Sokol Ústí nad Orlicí 10 km M30+ uhrazeno
20.3.2019Lencsesová Lucia 10 km Z30+ uhrazeno
15.1.2019Letko Zbyněk 10 km M30+ uhrazeno
2.1.2019Lněnička Jan UHK 5 km M uhrazeno
8.2.2019Longin Pavel 10 km M50+ uhrazeno
18.3.2019Losman Miroslav 10 km M60+ uhrazeno
18.3.2019Lubomir Josl Hurka 10 km M50+ uhrazeno
13.3.2019Lukešová Petra 10 km Z30+ uhrazeno
21.3.2019Macák Jiří 10 km M30+ nezaplaceno
6.3.2019Macháček Tomáš HO Stěžery A5 CH5 uhrazeno
7.3.2019Macháček Jakub HO Stěžery A3 Ch3 uhrazeno
6.3.2019Macháčková Lucie HO Stěžery A3 D3 uhrazeno
28.2.2019Machačová Ivana 10 km Z30+ uhrazeno
27.2.2019Machút Michal 10 km M50+ uhrazeno
7.11.2018Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 10 km Z30+ uhrazeno
11.3.2019Malá Tereza NUTMI 5 km Z uhrazeno
20.3.2019Mandlík Radek Chrudim 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2019Mansfeld Pepa 10 km M18+ uhrazeno
25.2.2019Mansfeldová Blanka 10 km Z50+ uhrazeno
18.3.2019Marek Martin Nepolisy 10 km M40+ uhrazeno
4.2.2019Marek Michal Bühler Motor 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Mareš Jan 10 km M18+ uhrazeno
19.2.2019Matejicek Petr 1.R.S.C. Hradec 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2019Mazániková Vendula 5 km Z uhrazeno
14.3.2019Mazániková Diana Wendy+Dia 5 km Z uhrazeno
30.1.2019Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové A2 D2 uhrazeno
24.1.2019Mikšík Michal IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
30.12.2018Mikulová Veronika 10 km Z30+ uhrazeno
11.2.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
10.3.2019Milata Pavel Loko Trutnov 5 km M uhrazeno
11.2.2019Milatová Veronika GLADIATORRACETEAM A6 D6 uhrazeno
31.1.2019Mocek Jakub Mocino 10 km M30+ uhrazeno
13.3.2019Moník Petr AK Hradec 10 km M40+ uhrazeno
10.2.2019Motl Jan Hradecký amatér 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM 10 km M50+ uhrazeno
14.3.2019Němcová Tereza SPK Zaloňov 10 km Z18+ uhrazeno
14.3.2019Němcová Lenka SPK Zaloňov 5 km Z uhrazeno
14.3.2019Němcová Šárka SPK Zaloňov 5 km JZ uhrazeno
29.1.2019Novák Patrik IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
18.3.2019Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 10 km M18+ uhrazeno
21.1.2019Novák Zdeněk 10 km M40+ uhrazeno
10.3.2019Novotná Denisa 5 km Z uhrazeno
24.2.2019Novotná Anna #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
17.1.2019Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10 km M40+ uhrazeno
19.2.2019Novotný Jakub Atletická škola HK 10 km M30+ uhrazeno
15.3.2019Nývlt Michal LIPÍ 10 km M30+ uhrazeno
6.2.2019Odl Milan Rejden 10 km M30+ uhrazeno
27.2.2019Opravilová Ivana 10 km Z60+ uhrazeno
12.2.2019Ouředník Vít 10 km M18+ uhrazeno
25.2.2019Pachtová Iva Mk Seitl ostrava 10 km Z40+ uhrazeno
28.12.2018Paděrová Petra 10 km Z40+ uhrazeno
26.1.2019Páleník Miroslav Bertík a Ricky 5 km M uhrazeno
15.1.2019Pánek Jakub 10 km M30+ uhrazeno
8.3.2019Páv Michal SVVAT 5 km M uhrazeno
18.3.2019Pavliš Jiří Humbuk 10 km M30+ uhrazeno
14.2.2019Pěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbrady 10 km M50+ uhrazeno
4.3.2019Pergner Petr LDN 10 km M50+ uhrazeno
11.3.2019Pernstecherová Andrea 10 km Z40+ uhrazeno
9.3.2019Pham Linh 10 km Z30+ uhrazeno
22.3.2019Pickova Rebeka A4 D4 uhrazeno
22.2.2019Pidanič Michal 10 km M30+ uhrazeno
18.12.2018Pirkl Miroslav CzechTRI K. Team 10 km M40+ uhrazeno
2.3.2019Plívová Kristýna 5 km Z uhrazeno
27.2.2019Plšek Radek ERA a.s. 10 km M40+ uhrazeno
18.2.2019Podsztavek Ondřej 10 km M18+ uhrazeno
12.1.2019Polan Michal KC Kutná Hora 10 km M30+ uhrazeno
19.3.2019Poledník Michal Canicross Beskydy 5 km M nezaplaceno
25.1.2019Ponikelský Jan IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
10.2.2019Portych Michal 10 km M40+ uhrazeno
26.1.2019Pospíšil Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
4.3.2019Prchlík Jindřich Wolfiho smečka 10 km M50+ uhrazeno
5.1.2019Probst Tomáš 10 km M50+ uhrazeno
13.2.2019Provazníková Veronika #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ nezaplaceno
27.12.2018Pšenička Jiří Fajn Tým 10 km M50+ uhrazeno
10.3.2019Pultarová Veronika šlemrgang 5 km Z uhrazeno
2.3.2019Purmová Markéta 5 km Z uhrazeno
13.3.2019Radoň Luboš 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2019Rais Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2019Raisová Kateřina 5 km Z uhrazeno
18.2.2019Rejlová Jiřina Kondiční box Trutnov 5 km Z uhrazeno
5.3.2019Ridl Jan 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Roza Dominik Rebels 10 km M18+ uhrazeno
24.1.2019Rozum Honza IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
12.3.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
23.2.2019Rundova Renata Zdravka team 10 km Z50+ uhrazeno
19.2.2019Rychtera Petr 10 km M30+ uhrazeno
22.3.2019Rydlo Stanislav 10 km M18+ nezaplaceno
27.2.2019Sáblová Irena Báječné ženy v běhu 10 km Z60+ uhrazeno
11.3.2019Ságner Roman 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Ságnerová Eliška 5 km JZ uhrazeno
23.2.2019Šámal Oldřich iQLANDIA 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2019Šámalová Julie Šámalindy :-) A5 D5 uhrazeno
23.2.2019Šámalová Zuzana Šámalindy :-) A5 D5 uhrazeno
5.2.2019Šanda Ladislav Anička&Ládík 5 km M uhrazeno
17.2.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
22.2.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM A3 Ch3 uhrazeno
24.2.2019Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM 10 km M18+ uhrazeno
11.3.2019Schejbalová Dana 10 km Z18+ nezaplaceno
15.3.2019Schmidt Matěj FK Vysoká nad Labem A5 CH5 uhrazeno
15.3.2019Schmidt Vojtěch FK Vysoká nad Labem A3 Ch3 uhrazeno
13.3.2019Sedláček Jan SK Svěrák 10 km M30+ uhrazeno
19.2.2019Sejkora Martin 10 km M40+ uhrazeno
23.3.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ nezaplaceno
10.3.2019Shejbalová Jana RUN magazine team 10 km Z18+ uhrazeno
23.3.2019Siegl Josef Mrkvičky 10 km M40+ nezaplaceno
21.2.2019Šindelářová Michaela kondiční Box Trutnov 5 km Z uhrazeno
11.3.2019Šinkovská Olga SPORTVISIO TEAM 10 km Z40+ uhrazeno
22.3.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 nezaplaceno
19.3.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM A2 Ch2 uhrazeno
23.1.2019Škaldová Hana GLATT 10 km Z40+ uhrazeno
16.3.2019Skalicka Michaela 5 km Z nezaplaceno
28.2.2019Škvrnová Zuzana 5 km Z uhrazeno
4.1.2019Šlambora Jakub AC GoMango Högner 10 km M30+ uhrazeno
2.3.2019Šlesingrová Markéta 10 km Z18+ uhrazeno
26.1.2019Šmejda Radek 10 km M30+ uhrazeno
26.1.2019Šmejdová Lenka 5 km Z uhrazeno
26.1.2019Šmejdová Magdaléna A3 D3 uhrazeno
10.3.2019Šmejkalová Hana ACES Karlovy Vary 10 km Z40+ uhrazeno
9.2.2019Smola Josef Náchod 10 km M30+ uhrazeno
17.3.2019Socha Ondřej A6 CH6 uhrazeno
17.3.2019Socha Štěpán 5 km JM uhrazeno
22.3.2019Šorejsová Anna Wild team 10 km Z18+ uhrazeno
12.2.2019Šotola Jindřich 10 km M40+ uhrazeno
11.1.2019Špulák Josef 10 km M40+ uhrazeno
13.2.2019staffa pavel sokol racice nad trotinou 10 km M40+ uhrazeno
5.12.2018Štancl Josef 10 km M40+ uhrazeno
8.12.2018Štanclová Terezie 10 km Z18+ uhrazeno
13.3.2019Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ nezaplaceno
18.3.2019Steklá Barbora TJ Svitavy, z . s. A5 D5 uhrazeno
13.3.2019Štencl Petr 10 km M40+ uhrazeno
10.11.2018Štěpán Jakub 10 km M18+ uhrazeno
21.2.2019Stoklasa Zbyněk 10 km M30+ uhrazeno
11.3.2019Stoklasová Anna A1 D1 uhrazeno
11.3.2019Stoklasová Viktorie A2 D2 uhrazeno
27.2.2019Stránský Ladislav 10 km M50+ uhrazeno
28.12.2018Strašil Miroslav 10 km M50+ uhrazeno
10.2.2019Šubert Milan 10 km M30+ uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators 10 km M30+ uhrazeno
17.2.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Švancara Jiří 10 km M18+ uhrazeno
8.3.2019Svoboda Ludvík Igráčci 10 km M40+ uhrazeno
11.3.2019Svobodová Renata NUTMI 10 km Z40+ uhrazeno
25.1.2019Svobodová Marie 5 km Z uhrazeno
22.3.2019Thiele Aleš 10 km M18+ nezaplaceno
20.3.2019Tobolková Dominika 10 km Z18+ nezaplaceno
22.3.2019Točoň David 10 km M18+ nezaplaceno
12.3.2019Tomáš Zdeněk Triatlon Býšť 10 km M40+ uhrazeno
16.3.2019Tomášová Bára AC GoMango HÖGNER A5 D5 uhrazeno
16.3.2019Tomášová Lenka AC Gomango - Hogner 10 km Z30+ uhrazeno
16.3.2019Tomášová Klára AC GoMango HÖGNER A3 D3 uhrazeno
19.3.2019Tomášová Klára 5 km Z uhrazeno
15.3.2019Tomková Denisa 10 km Z18+ uhrazeno
28.1.2019Tomšíková Lenka Šneček team 10 km Z30+ uhrazeno
12.3.2019Tóthová Eva 3D FITNESS Žamberk 10 km Z18+ uhrazeno
12.2.2019Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM 10 km M50+ uhrazeno
10.3.2019Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky 10 km Z30+ uhrazeno
7.12.2018Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 10 km Z50+ uhrazeno
12.3.2019Tůmová Kateřina šneci v běhu 10 km Z30+ uhrazeno
11.3.2019Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
15.3.2019Valeš Jonáš A6 CH6 uhrazeno
21.2.2019Valešová Pavla 10 km Z30+ uhrazeno
18.3.2019Vanek Tomáš A4 CH4 uhrazeno
18.3.2019Vaňková Karolína A4 D4 uhrazeno
18.3.2019Vaňková Lucie 5 km Z uhrazeno
13.3.2019Vaňková Nikola SDH Hylváty 10 km Z18+ uhrazeno
19.3.2019Věchetová Monika #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
7.3.2019Vejrová Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
28.2.2019Věříš Petr 5 km M uhrazeno
28.2.2019Věříšová Veronika 5 km Z uhrazeno
28.2.2019Věříšová Jaroslava 10 km Z40+ uhrazeno
21.1.2019Verner Milan žádný 10 km M40+ uhrazeno
13.1.2019Veselý Petr OlfinCar s.r.o. 10 km M30+ uhrazeno
19.3.2019Vincour Petr Nový Bydžov 10 km M40+ uhrazeno
28.2.2019Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM 10 km M40+ nezaplaceno
29.1.2019Vítek Jan 10 km M40+ uhrazeno
29.1.2019Vítková Alena Viťulíci 10 km Z30+ uhrazeno
30.12.2018Vítová Alena 10 km Z30+ uhrazeno
31.1.2019Vltavská Kristýna 10 km Z30+ uhrazeno
16.2.2019Voborník Vlastimil 10 km M30+ uhrazeno
16.2.2019Voborníková Radmila 5 km Z uhrazeno
11.3.2019Vodičková Nikola Jablonecké mattonky 10 km Z30+ uhrazeno
27.2.2019Vodvárka Petr AK Semily 10 km M60+ uhrazeno
27.2.2019Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhu 10 km Z60+ uhrazeno
1.3.2019Volný Jan Zabijáci 10 km M18+ uhrazeno
10.2.2019Vomáčka Josef Individuál 10 km M40+ uhrazeno
4.3.2019Vondra Matěj Rudník A5 CH5 uhrazeno
4.3.2019Vondra Vaclav Rudník 5 km M uhrazeno
28.12.2018Voženílek Michal 10 km M30+ uhrazeno
25.12.2018Žabčík Marek 10 km M30+ uhrazeno
19.3.2019Zapletal Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2018Záruba Martin MěÚ DKnL 10 km M40+ uhrazeno
20.2.2019Zbránek Daniel 10 km M18+ uhrazeno
19.11.2018Ždímal Michal Ždimiators 10 km M30+ uhrazeno
14.3.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
14.3.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM A5 CH5 uhrazeno
18.2.2019Zeman Michal 10 km M18+ uhrazeno
13.11.2018Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10 km M40+ uhrazeno
22.3.2019Zímová Jana Maratón klub Kladno 10 km Z30+ nezaplaceno
17.2.2019Zoubek Michal Poolservis 10 km M40+ uhrazeno
13.3.2019Zoubková Barbora Musher Club Český ráj 5 km Z nezaplaceno
1.1.2019Zumr Ondřej A1 CH1 uhrazeno
1.1.2019Zumr Vojtěch A1 CH1 uhrazeno
1.1.2019Zumrová Šárka 5 km Z uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.