Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina JARNÍ PŮLMARATON**** 3. ročník

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton109
11 km11 km88
6 km6 km12
A4A48
A3A37
A2A24
A6A63
A1A13
A5A51
Kategorie
50
34
28
20
18
12
10
9
9
6
5
5
4
4
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
Celkem přihlášených235

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
17.2.2019Aleixo Nastoupilová Andrea P.R.A.V.A 11 km uhrazeno
31.3.2019Barna Martin Ždimiators půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Barvič Michal STG Pardubice půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton uhrazeno
20.2.2019Blehová Michaela AK Hradec 11 km uhrazeno
27.2.2019Bočkaj Karel SRTG Ceska Trebova půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Brada Jiří 11 km uhrazeno
10.4.2019Bradová Michala 11 km uhrazeno
10.4.2019Bradová Jaroslava 11 km uhrazeno
9.4.2019Brýdl Pavel Salomon/Suunto půlmaraton uhrazeno
8.3.2019Budina Jakub Trailrun. Cz půlmaraton uhrazeno
8.3.2019Bumbálková Andrea 11 km uhrazeno
1.4.2019Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
31.3.2019Buřval Lukáš půlmaraton uhrazeno
17.4.2019Bykova Jana 11 km uhrazeno
15.2.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
3.4.2019Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton uhrazeno
15.2.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
7.4.2019Černý Aleš TC Dobruška půlmaraton uhrazeno
13.4.2019Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 11 km uhrazeno
4.2.2019Chaloupka Jan Široký Důl půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Charvát Jan TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton uhrazeno
1.1.2019Chmelík Petr Boxing Team Chmelík půlmaraton uhrazeno
13.4.2019Chvojka Tomáš 6 km uhrazeno
27.2.2019Chvojková Veronika TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton uhrazeno
22.1.2019David Lubos SRTG Kolín půlmaraton uhrazeno
12.11.2018Dostál Michal Pandovic půlmaraton uhrazeno
2.4.2019Dubský Roman SK Přibyslav půlmaraton uhrazeno
6.4.2019Dunda Pavel AC1866 půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Dvorský Roman BoRo půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Elefantová Šárka půlmaraton uhrazeno
14.2.2019Filingerová Radka Živelné stavby Synkov 11 km uhrazeno
13.3.2019Fišerová Iveta 11 km uhrazeno
16.4.2019Flégl Zdeněk Slatinaci 11 km uhrazeno
14.4.2019Foffová Nikola půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Fogl Marek JBL - Standa tým 11 km uhrazeno
15.4.2019Fridrichová Adéla 11 km uhrazeno
19.3.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton uhrazeno
7.12.2018Fulínová Jana půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Gabriel Aleš Týníště n.Orl. půlmaraton uhrazeno
13.3.2019Gajdošová Markéta půlmaraton uhrazeno
5.3.2019Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton uhrazeno
31.3.2019Hak Tomáš půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Hanáček Zbyněk 11 km uhrazeno
2.11.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton uhrazeno
26.11.2018Hartmanová Marcela GoMango 11 km uhrazeno
8.4.2019Havlíková Zuzana 11 km uhrazeno
12.4.2019Hejl Radek 11 km uhrazeno
15.4.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM 11 km uhrazeno
8.4.2019Hladíková Lucie SDH Nahořany půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton uhrazeno
5.3.2019Holubová Zuzana půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Horák Jakub půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 11 km uhrazeno
13.3.2019Hornickova Pavla 11 km uhrazeno
31.3.2019Hubáček Pavel půlmaraton uhrazeno
17.4.2019Hubálek Lukáš SRTG Hradec Králové 11 km uhrazeno
30.3.2019jakl jaroslav SK Slatiny půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11 km uhrazeno
26.2.2019Ješina Ondra TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton uhrazeno
26.2.2019Ješina Jakub TJ zavinutý tvarůžek A2 uhrazeno
26.2.2019Ješinová Lucie TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Karásková Darina Báječné ženy v běhu 11 km uhrazeno
6.4.2019Karasová Jana Ždimiators 11 km uhrazeno
25.3.2019Keprtová Anna STG Choceň 11 km uhrazeno
6.4.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Klíchová Petra půlmaraton uhrazeno
12.2.2019Klimešová Zuzka GoMango 11 km uhrazeno
16.11.2018Knopová Ilona 11 km uhrazeno
26.3.2019Kolovrátník Jiří JIROUS 11 km uhrazeno
24.3.2019Kolovrátník Václav JIROUS A3 uhrazeno
24.3.2019Kolovrátníková Ema JIROUS A4 uhrazeno
27.12.2018Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 11 km uhrazeno
7.4.2019Kos Tomas 11 km uhrazeno
19.3.2019Kotek František Indigo cycling team půlmaraton uhrazeno
2.4.2019Kovařík Pavel Run4Fun půlmaraton uhrazeno
13.12.2018Králová Pavla Choceň - Lhota půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Kratochvil Jan Poděbrady 11 km uhrazeno
14.12.2018Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Kratochvílova Markéta 6 km uhrazeno
16.4.2019Křemenská Jana Trutnov 11 km uhrazeno
16.4.2019Křemenský Filip Trutnov A4 uhrazeno
16.4.2019Křemenský Jan Trutnov A5 uhrazeno
6.2.2019Křepelka Karel Zdravotní klaun 11 km uhrazeno
6.2.2019Křepelka Matěj Police nad Metují A3 uhrazeno
13.1.2019Křížková Denisa 11 km uhrazeno
14.4.2019Křížová Monika Extreme Obstacle Runners půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Kroulík Bohuslav BoRo půlmaraton uhrazeno
24.3.2019Krunčík Pavel SK Týniště nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz 11 km uhrazeno
18.2.2019Kubcová Alena P.R.A.V.A. 11 km uhrazeno
18.2.2019Kubec Richard P.R.A.V.A. 11 km uhrazeno
17.4.2019Kubíček Josef půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Kubíčková Barbora 6 km uhrazeno
10.3.2019Kubík Petr SRTG Choceň 11 km uhrazeno
12.4.2019Kubišta Michal Šmídl Running Team půlmaraton uhrazeno
4.4.2019Kučera Radek Marcipan 11 km uhrazeno
12.4.2019Kulhánek Josef 11 km uhrazeno
20.2.2019Kulíř Martin AK Hradec 6 km uhrazeno
3.2.2019Langer Milan 11 km uhrazeno
15.2.2019Lenfeld Martin půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Lorencová Bára TRIVIUM A3 uhrazeno
25.3.2019Luňák Vít STG Choceň 11 km uhrazeno
15.4.2019Macek Jakub TRIVIUM A4 uhrazeno
7.2.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Macháček Vít Orli Choceň A3 uhrazeno
8.4.2019Macková Petra 11 km uhrazeno
23.3.2019Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 11 km uhrazeno
10.4.2019Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team 11 km uhrazeno
5.4.2019Mansfeld Pepa půlmaraton uhrazeno
5.4.2019Mansfeldová Blanka půlmaraton uhrazeno
23.2.2019Marcincakova Karin 11 km uhrazeno
12.3.2019Mařík Jiří 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
7.3.2019Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou A1 uhrazeno
7.3.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou A3 uhrazeno
25.2.2019Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM A2 uhrazeno
20.2.2019Minar Jan půlmaraton uhrazeno
15.3.2019Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
4.3.2019Moravec Marian SCHILLER Choceň TT půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Motlová Lucie KB Letohrad 11 km uhrazeno
9.4.2019Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná půlmaraton uhrazeno
13.3.2019Mudrik Tomáš půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Müllerová Simona půlmaraton uhrazeno
11.4.2019Musilová Kateřina 11 km uhrazeno
7.4.2019Nagy Adam Tj Sokol Jaroměř A6 uhrazeno
24.3.2019Navrátil Ivo Svitavy 11 km uhrazeno
24.3.2019Navrátilová Petra Svitavy 11 km uhrazeno
24.3.2019Nechanická Karin 11 km uhrazeno
7.12.2018Nejezchlebová Eva 11 km uhrazeno
12.4.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Nespěšná Ludmila 11 km uhrazeno
8.3.2019Nespěšný Jiří půlmaraton uhrazeno
18.3.2019Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 11 km uhrazeno
16.4.2019Novák Josef 11 km uhrazeno
14.4.2019Novák Tomáš FC Zdelov 1963 půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Novák Karel půlmaraton uhrazeno
3.1.2019Novák Jiří "živelné stavby Synkov" půlmaraton uhrazeno
20.12.2018Novotná Ivana půlmaraton uhrazeno
11.4.2019Novotný Luděk 3D Fitness Race team 11 km uhrazeno
5.3.2019Okrouhlická Tereza půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Ondrová Lada půlmaraton uhrazeno
7.4.2019Ostrenskyi Oleksii Elab Team půlmaraton uhrazeno
13.3.2019Pánek Miloš půlmaraton uhrazeno
13.3.2019Pánková Veronika půlmaraton uhrazeno
17.4.2019Paštiková Petra Javornice 11 km uhrazeno
15.4.2019Patzák Jindřich 11 km uhrazeno
15.4.2019Patzak Martin 11 km uhrazeno
16.4.2019Pavlů Adam MARATONmama.cz 11 km uhrazeno
12.12.2018Pávová Gabriela Čápici 11 km uhrazeno
15.4.2019Pelc Martin PuK 11 km uhrazeno
13.1.2019Plašil Václav krtci půlmaraton uhrazeno
4.11.2018Plašilová Lenka 11 km uhrazeno
4.11.2018Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo A4 uhrazeno
10.4.2019Polická Liliana POLIČÁTKA A6 uhrazeno
10.4.2019Polická Beáta POLIČÁTKA A4 uhrazeno
10.4.2019Polická Julie Poličátka A3 uhrazeno
10.4.2019Polický Tomáš Kudowianka RuN 11 km uhrazeno
2.4.2019Portašíková Jana I like it heavy půlmaraton uhrazeno
30.3.2019Portych Michal 11 km uhrazeno
28.2.2019Pospíšilová Petra 11 km uhrazeno
1.1.2019Příhoda Martin KaMikaze team půlmaraton uhrazeno
1.1.2019Příhodová Kamila #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Procházková Martina 6 km uhrazeno
16.4.2019Prokopcová Renáta 6 km uhrazeno
17.4.2019Rehakova Veronika Pro Athlete Team Dvoro 6 km uhrazeno
12.4.2019Roza Dominik Rebels Gym Hořice půlmaraton uhrazeno
7.4.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Růžička Lukáš Runsport Team půlmaraton uhrazeno
8.3.2019Ruzickova Emily A1 uhrazeno
16.4.2019Rybička Jakub OCR Losers 11 km uhrazeno
19.2.2019Rychtera Petr 11 km uhrazeno
7.4.2019Sákrová Markéta půlmaraton uhrazeno
29.3.2019Šichová Marcela 11 km uhrazeno
12.4.2019Šíma Vojtěch A3 uhrazeno
1.3.2019Šíma Jiří půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A4 uhrazeno
6.3.2019Šitinová Kateřina půlmaraton uhrazeno
23.12.2018Škeřík Josef 6 km uhrazeno
23.12.2018Škeřík Martin Zahrádkáři Svatý Jiří 11 km uhrazeno
23.12.2018Škeříková Pavla Zahrádkáři Svatý Jiří 11 km uhrazeno
16.4.2019Sláma Jakub HASIČI Kosičky 6 km uhrazeno
30.1.2019Šlambora Jakub AC GoMango Högner půlmaraton uhrazeno
17.3.2019Smola Josef Běžecký klub Náchod půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Smolík Matyáš JKF Jaroměř půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Smolka Tomáš půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Sokol Nicolas Dominik A2 uhrazeno
16.12.2018Sopek Tomas půlmaraton uhrazeno
17.3.2019Štanglerova Jitka Choceň půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Šťastná Dana Kruh zdraví 11 km uhrazeno
8.4.2019Šťastný Ivo půlmaraton uhrazeno
28.1.2019Steckerová Beáta půlmaraton uhrazeno
17.4.2019Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM 11 km uhrazeno
25.2.2019Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Strnadová Petra 6 km uhrazeno
16.4.2019Strnadová Barbora OlfinCarSkiTeam Trutnov A2 uhrazeno
16.4.2019Strnadová Natálie OlfinCarSkiTeam Trutnov A4 uhrazeno
7.3.2019Strouhalová Marta BŽB 11 km uhrazeno
16.4.2019Suk Daniel 11 km uhrazeno
13.3.2019Šutová Eva půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Tikalová Lucie 11 km uhrazeno
1.4.2019Tomáš Josef půlmaraton uhrazeno
7.4.2019Tomáš Zdeněk Triatlon Býšť půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Tomek Petr půlmaraton uhrazeno
18.3.2019Tomešová Adéla 11 km uhrazeno
7.4.2019Tomková Veronika DKoalice půlmaraton uhrazeno
11.2.2019Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 11 km uhrazeno
28.12.2018Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton uhrazeno
11.4.2019Valena Ondřej HC Mžany 6 km uhrazeno
10.3.2019Vencl Petr Výzva 21 dní půlmaraton uhrazeno
17.1.2019Vencl Jiri půlmaraton uhrazeno
28.3.2019Vencláková Kateřina 11 km uhrazeno
13.1.2019Veselý Petr Royal Bay půlmaraton uhrazeno
22.3.2019Visek David půlmaraton uhrazeno
3.12.2018Víšková Mirka 11 km uhrazeno
17.4.2019Vlach Bedrich 6 km uhrazeno
1.4.2019Vlachynská Kristýna HaKi-run 11 km uhrazeno
26.3.2019Weisser Jan FC Zdelov 1963 půlmaraton uhrazeno
26.2.2019Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Zámečníková Renata P.R.A.V.A. 11 km uhrazeno
16.4.2019Žampach Marek StormWeld půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Zavřel Vít Zavři Němčice 11 km uhrazeno
28.2.2019Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton uhrazeno
17.4.2019Zbránek Daniel 11 km uhrazeno
19.12.2018Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha A4 uhrazeno
23.1.2019Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A6 uhrazeno
15.4.2019Zemanová Kateřina 11 km uhrazeno
28.2.2019Zigová Helena půlmaraton uhrazeno
11.4.2019Ziška Jan 11 km uhrazeno
15.4.2019Zišková Tereza A1 uhrazeno
13.3.2019Zítko Petr STG Choceň 11 km uhrazeno
14.4.2019Žižka David TRX team Pardubice 11 km uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.