Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina JARNÍ PŮLMARATON**** 3. ročník

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton109
11 km11 km88
6 km6 km12
A4A48
A3A37
A2A24
A6A63
A1A13
A5A51
Kategorie
ZŽeny50
MMuži 34
M30+Muži 30 - 39 let28
M40+Muži 40 - 49 let20
M18+Muži 18 - 29 let18
Z18+Ženy 18 - 29 let12
Z30+Ženy 30 - 39 let10
M50+Muži 50 - 59 let9
Z40+Ženy 40 - 49 let9
Z6Ženy6
M6Muži 5
CH3Chlapci 7 - 8 let5
D4Dívky 9 - 10 let4
CH4Chlapci 9 - 10 let4
Z50+Ženy 50 a více let3
JMJunioři 15 - 17 let3
D1Dívky 4 roky a mladší2
CH2Chlapci 5 - 6 let2
CH6Chlapci 13 - 14 let2
D3Dívky 7 - 8 let2
D2Dívky 5 - 6 let2
D6Dívky 13 - 14 let1
JZJuniorky 15 - 17 let1
JM6Junioři (2002 - 2004)1
Ch1Chlapci 4 roky a mladší1
CH5Chlapci 11 - 12 let1
Celkem přihlášených235

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
17.2.2019Aleixo Nastoupilová Andrea P.R.A.V.A 11 km Z uhrazeno
31.3.2019Barna Martin Ždimiators půlmaraton M30+ uhrazeno
9.4.2019Barvič Michal SRTG Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
10.4.2019Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.2.2019Blehová Michaela AK Hradec 11 km Z uhrazeno
27.2.2019Bočkaj Karel SRTG Ceska Trebova půlmaraton M40+ uhrazeno
10.4.2019Brada Jiří 11 km M uhrazeno
10.4.2019Bradová Jaroslava 11 km Z uhrazeno
10.4.2019Bradová Michala 11 km Z uhrazeno
9.4.2019Brýdl Pavel Salomon/Suunto půlmaraton M30+ uhrazeno
8.3.2019Budina Jakub Trailrun. Cz půlmaraton M18+ uhrazeno
8.3.2019Bumbálková Andrea 11 km Z uhrazeno
1.4.2019Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.3.2019Buřval Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
17.4.2019Bykova Jana 11 km Z uhrazeno
15.2.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M40+ uhrazeno
3.4.2019Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton M30+ uhrazeno
1.1.2019Čermáková Kamila půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.2.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.4.2019Černý Aleš TC Dobruška půlmaraton M50+ uhrazeno
13.4.2019Červenka Milan Pepek Námořník 11 km M uhrazeno
4.2.2019Chaloupka Jan Široký Důl půlmaraton M18+ uhrazeno
27.2.2019Charvát Jan TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton M18+ uhrazeno
1.1.2019Chmelík Petr Boxing Team Chmelík půlmaraton M18+ uhrazeno
13.4.2019Chvojka Tomáš 6 km JM6 uhrazeno
27.2.2019Chvojková Veronika TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.1.2019David Lubos SRTG Kolín půlmaraton M30+ uhrazeno
12.11.2018Dostál Michal Pandovic půlmaraton M30+ uhrazeno
2.4.2019Dubský Roman SK Přibyslav půlmaraton M40+ uhrazeno
6.4.2019Dunda Pavel AC1866 půlmaraton M18+ uhrazeno
14.4.2019Dvorský Roman BoRo půlmaraton M50+ uhrazeno
14.4.2019Elefantová Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.2.2019Filingerová Radka Živelné stavby Synkov 11 km Z uhrazeno
13.3.2019Fišerová Iveta 11 km Z uhrazeno
16.4.2019Flégl Zdeněk Slatinaci 11 km M uhrazeno
14.4.2019Foffová Nikola půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.4.2019Fogl Marek JBL - Standa tým 11 km M uhrazeno
15.4.2019Fridrichová Adéla 11 km Z uhrazeno
19.3.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
7.12.2018Fulínová Jana půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.2.2019Gabriel Aleš Týníště n.Orl. půlmaraton M50+ uhrazeno
13.3.2019Gajdošová Markéta půlmaraton Z18+ uhrazeno
5.3.2019Grätz Ondřej www.ranapece.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
15.4.2019Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton M30+ uhrazeno
31.3.2019Hak Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
14.4.2019Hanáček Zbyněk 11 km M uhrazeno
2.11.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton M30+ uhrazeno
26.11.2018Hartmanová Marcela GoMango 11 km Z uhrazeno
8.4.2019Havlíková Zuzana 11 km Z uhrazeno
12.4.2019Hejl Radek 11 km M uhrazeno
15.4.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM 11 km Z uhrazeno
8.4.2019Hladíková Lucie SDH Nahořany půlmaraton Z18+ uhrazeno
14.4.2019Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton M40+ uhrazeno
14.4.2019Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.3.2019Holubová Zuzana půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.4.2019Horák Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
27.2.2019Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 11 km Z uhrazeno
13.3.2019Hornickova Pavla 11 km Z uhrazeno
31.3.2019Hubáček Pavel půlmaraton M50+ uhrazeno
17.4.2019Hubálek Lukáš SRTG Hradec Králové 11 km M uhrazeno
30.3.2019jakl jaroslav SK Slatiny půlmaraton M50+ uhrazeno
31.1.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11 km M uhrazeno
26.2.2019Ješina Jakub TJ zavinutý tvarůžek A2 CH2 uhrazeno
26.2.2019Ješina Ondra TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton M30+ uhrazeno
26.2.2019Ješinová Lucie TJ zavinutý tvarůžek půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.4.2019Karásková Darina Báječné ženy v běhu 11 km Z uhrazeno
6.4.2019Karasová Jana Ždimiators 11 km Z uhrazeno
25.3.2019Keprtová Anna STG Choceň 11 km Z uhrazeno
6.4.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.12.2018Klíchová Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.2.2019Klimešová Zuzka GoMango 11 km Z uhrazeno
16.11.2018Knopová Ilona 11 km Z uhrazeno
24.3.2019Kolovrátník Václav JIROUS A3 CH3 uhrazeno
26.3.2019Kolovrátník Jiří JIROUS 11 km M uhrazeno
24.3.2019Kolovrátníková Ema JIROUS A4 D4 uhrazeno
27.12.2018Koníček Filip SRTG Rychnov nad kněžnou 11 km M uhrazeno
7.4.2019Kos Tomas 11 km M uhrazeno
19.3.2019Kotek František Indigo cycling team půlmaraton M40+ uhrazeno
2.4.2019Kovařík Pavel Run4Fun půlmaraton M40+ uhrazeno
13.12.2018Králová Pavla Choceň - Lhota půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.12.2018Kratochvíl Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
14.4.2019Kratochvil Jan Poděbrady 11 km M uhrazeno
14.4.2019Kratochvílova Markéta 6 km Z6 uhrazeno
16.4.2019Křemenská Jana Trutnov 11 km Z uhrazeno
16.4.2019Křemenský Filip Trutnov A4 CH4 uhrazeno
16.4.2019Křemenský Jan Trutnov A5 CH5 uhrazeno
6.2.2019Křepelka Karel Pro radost 11 km M uhrazeno
6.2.2019Křepelka Matěj Hulk A3 CH3 uhrazeno
13.1.2019Křížková Denisa 11 km Z uhrazeno
14.4.2019Křížová Monika půlmaraton Z18+ uhrazeno
14.4.2019Kroulík Bohuslav BoRo půlmaraton M50+ uhrazeno
24.3.2019Krunčík Pavel SK Týniště nad Orlicí půlmaraton M30+ uhrazeno
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz 11 km Z uhrazeno
18.2.2019Kubcová Alena P.R.A.V.A. 11 km Z uhrazeno
18.2.2019Kubec Richard P.R.A.V.A. 11 km JM uhrazeno
17.4.2019Kubíček Josef půlmaraton M30+ uhrazeno
14.4.2019Kubíčková Barbora 6 km Z6 uhrazeno
10.3.2019Kubík Petr SRTG Choceň 11 km M uhrazeno
12.4.2019Kubišta Michal Šmídl Running Team půlmaraton M18+ uhrazeno
4.4.2019Kučera Radek Marcipan 11 km M uhrazeno
12.4.2019Kulhánek Josef 11 km M uhrazeno
20.2.2019Kulíř Martin AK Hradec 6 km M6 uhrazeno
3.2.2019Langer Milan 11 km M uhrazeno
15.2.2019Lenfeld Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
15.4.2019Lorencová Bára TRIVIUM A3 D3 uhrazeno
25.3.2019Luňák Vít STG Choceň 11 km M uhrazeno
15.4.2019Macek Jakub TRIVIUM A4 CH4 uhrazeno
7.2.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora půlmaraton M30+ uhrazeno
16.4.2019Macháček Vít STG Choceň A3 CH3 uhrazeno
8.4.2019Macková Petra 11 km Z uhrazeno
23.3.2019Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice 11 km Z uhrazeno
10.4.2019Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team 11 km Z uhrazeno
5.4.2019Mansfeld Pepa půlmaraton M18+ uhrazeno
5.4.2019Mansfeldová Blanka Triatlon Býšť půlmaraton Z50+ uhrazeno
23.2.2019Marcincakova Karin 11 km Z uhrazeno
12.3.2019Mařík Jiří 3D Fitness Race Team půlmaraton M40+ uhrazeno
7.3.2019Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou A1 Ch1 uhrazeno
7.3.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou A3 CH3 uhrazeno
25.2.2019Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové A2 D2 uhrazeno
20.2.2019Minar Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
15.3.2019Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton M40+ uhrazeno
4.3.2019Moravec Marian SCHILLER Choceň TT půlmaraton M40+ uhrazeno
16.4.2019Motlová Lucie KB Letohrad 11 km Z uhrazeno
9.4.2019Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná půlmaraton M40+ uhrazeno
13.3.2019Mudrik Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
16.4.2019Müllerová Simona půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.4.2019Musilová Kateřina 11 km Z uhrazeno
7.4.2019Nagy Adam Tj Sokol Jaroměř A6 CH6 uhrazeno
24.3.2019Navrátil Ivo Svitavy 11 km M uhrazeno
24.3.2019Navrátilová Petra Svitavy 11 km Z uhrazeno
24.3.2019Nechanická Karin 11 km Z uhrazeno
7.12.2018Nejezchlebová Eva 11 km Z uhrazeno
12.4.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
28.2.2019Nespěšná Ludmila 11 km Z uhrazeno
8.3.2019Nespěšný Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
14.4.2019Novák Tomáš FC Zdelov 1963 půlmaraton M18+ uhrazeno
18.3.2019Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou 11 km M uhrazeno
15.4.2019Novák Karel půlmaraton M50+ uhrazeno
16.4.2019Novák Josef 11 km M uhrazeno
3.1.2019Novák Jiří "živelné stavby Synkov" půlmaraton M30+ uhrazeno
20.12.2018Novotná Ivana půlmaraton Z50+ uhrazeno
11.4.2019Novotný Luděk 3D Fitness Race team 11 km M uhrazeno
5.3.2019Okrouhlická Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.2.2019Ondrová Lada půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.4.2019Ostrenskyi Oleksii Elab Team půlmaraton M18+ uhrazeno
13.3.2019Pánek Miloš půlmaraton M18+ uhrazeno
13.3.2019Pánková Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.4.2019Paštiková Petra Javornice 11 km Z uhrazeno
15.4.2019Patzák Jindřich 11 km M uhrazeno
15.4.2019Patzak Martin 11 km JZ uhrazeno
16.4.2019Pavlů Adam MARATONmama.cz 11 km JM uhrazeno
12.12.2018Pávová Gabriela Čápici 11 km Z uhrazeno
15.4.2019Pelc Martin PuK 11 km M uhrazeno
13.1.2019Plašil Václav krtci půlmaraton M18+ uhrazeno
4.11.2018Plašilová Lenka 11 km Z uhrazeno
4.11.2018Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo A4 D4 uhrazeno
10.4.2019Polická Beáta POLIČÁTKA A4 D4 uhrazeno
10.4.2019Polická Liliana POLIČÁTKA A6 D6 uhrazeno
10.4.2019Polická Julie Poličátka A3 D3 uhrazeno
10.4.2019Polický Tomáš POLIČÁTKA 11 km M uhrazeno
2.4.2019Portašíková Jana I like it heavy půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.3.2019Portych Michal 11 km M uhrazeno
28.2.2019Pospíšilová Petra 11 km Z uhrazeno
1.1.2019Příhoda Martin KaMikaze team půlmaraton M40+ uhrazeno
16.4.2019Procházková Martina 6 km Z6 uhrazeno
16.4.2019Prokopcová Renáta 6 km Z6 uhrazeno
17.4.2019Rehakova Veronika Pro Athlete Team Dvoro 6 km Z6 uhrazeno
12.4.2019Roza Dominik Rebels Gym půlmaraton M18+ uhrazeno
7.4.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.2.2019Růžička Lukáš Runsport Team půlmaraton M30+ uhrazeno
8.3.2019Ruzickova Emily A1 D1 uhrazeno
16.4.2019Rybička Jakub OCR Losers 11 km M uhrazeno
19.2.2019Rychtera Petr 11 km M uhrazeno
7.4.2019Sákrová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.3.2019Šichová Marcela 11 km Z uhrazeno
12.4.2019Šíma Vojtěch A3 CH3 uhrazeno
1.3.2019Šíma Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
9.4.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
6.3.2019Šitinová Kateřina půlmaraton Z30+ uhrazeno
23.12.2018Škeřík Martin Zahrádkáři Svatý Jiří 11 km M uhrazeno
23.12.2018Škeřík Josef 6 km M6 uhrazeno
23.12.2018Škeříková Pavla Zahrádkáři Svatý Jiří 11 km Z uhrazeno
16.4.2019Sláma Jakub HASIČI Kosičky 6 km M6 uhrazeno
30.1.2019Šlambora Jakub AC GoMango Högner půlmaraton M30+ uhrazeno
17.3.2019Smola Josef Náchod půlmaraton M30+ uhrazeno
14.4.2019Smolík Matyáš JKF Jaroměř půlmaraton M18+ uhrazeno
9.4.2019Smolka Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
10.4.2019Sokol Nicolas Dominik A2 CH2 uhrazeno
16.12.2018Sopek Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
17.3.2019Štanglerova Jitka Choceň půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.4.2019Šťastná Dana Kruh zdraví 11 km Z uhrazeno
8.4.2019Šťastný Ivo půlmaraton M30+ uhrazeno
28.1.2019Steckerová Beáta půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.4.2019Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM 11 km Z uhrazeno
25.2.2019Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team půlmaraton M50+ uhrazeno
16.4.2019Strnadová Barbora Atletika Trutnov A2 D2 uhrazeno
16.4.2019Strnadová Natálie Atletika Trutnov A4 D4 uhrazeno
16.4.2019Strnadová Petra 6 km Z6 uhrazeno
7.3.2019Strouhalová Marta BŽB 11 km Z uhrazeno
16.4.2019Suk Daniel 11 km M uhrazeno
13.3.2019Šutová Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
14.4.2019Tikalová Lucie 11 km Z uhrazeno
7.4.2019Tomáš Zdeněk Triatlon Býšť půlmaraton M40+ uhrazeno
1.4.2019Tomáš Josef půlmaraton M30+ uhrazeno
27.2.2019Tomek Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
18.3.2019Tomešová Adéla 11 km Z uhrazeno
7.4.2019Tomková Veronika DKoalice půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.2.2019Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 11 km Z uhrazeno
28.12.2018Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40+ uhrazeno
11.4.2019Valena Ondřej HC Mžany 6 km M6 uhrazeno
10.3.2019Vencl Petr Výzva 21 dní půlmaraton M30+ uhrazeno
17.1.2019Vencl Jiri půlmaraton M40+ uhrazeno
28.3.2019Vencláková Kateřina 11 km Z uhrazeno
13.1.2019Veselý Petr OlfinCar s.r.o. půlmaraton M30+ uhrazeno
22.3.2019Visek David půlmaraton M40+ uhrazeno
3.12.2018Víšková Mirka 11 km Z uhrazeno
17.4.2019Vlach Bedrich 6 km M6 uhrazeno
1.4.2019Vlachynská Kristýna HaKi-run 11 km Z uhrazeno
26.3.2019Weisser Jan FC Zdelov 1963 půlmaraton M30+ uhrazeno
26.2.2019Wiedermann Ondřej 3D Fitness Race Team půlmaraton M30+ uhrazeno
27.2.2019Zámečníková Renata P.R.A.V.A. 11 km Z uhrazeno
16.4.2019Žampach Marek StormWeld půlmaraton M18+ uhrazeno
28.2.2019Zavřel Vít Zavři Němčice 11 km JM uhrazeno
28.2.2019Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.2.2019Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50+ uhrazeno
17.4.2019Zbránek Daniel 11 km M uhrazeno
19.12.2018Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton M30+ uhrazeno
14.4.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
23.1.2019Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A6 CH6 uhrazeno
15.4.2019Zemanová Kateřina 11 km Z uhrazeno
28.2.2019Zigová Helena půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.4.2019Ziška Jan 11 km M uhrazeno
15.4.2019Zišková Tereza A1 D1 uhrazeno
13.3.2019Zítko Petr KSK Koldín 11 km M uhrazeno
14.4.2019Žižka David TRX team Pardubice 11 km M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.