Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ 2019

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton381
11km11km114
A2A28
A4A45
A1A15
A3A34
A5A52
A6A61
Kategorie
M40+Muži 40 - 49 let91
M30+Muži 30 - 39 let74
ZŽeny 64
Z30+Ženy 30 - 39 let59
Z40+Ženy 40 - 49 let49
MMuži 42
M50+Muži 50 - 59 let32
Z18+Ženy 19 - 29 let32
M18+Muži 18 - 29 let30
Z50+Ženy 50 a více let12
D2Dívky 5 - 6 let7
D3Dívky 7 - 8 let4
JMJunioři 15 - 17 let4
JZJuniorky 15 - 17 let4
CH4Chlapci 9 - 10 let3
D1Dívky 4 roky a mladší3
M60+Muži 60 a více let2
CH1Chlapci 4 roky a mladší2
D4Dívky 9 - 10 let2
CH5Chlapci 11 - 12 let1
D5Dívky 11 - 12 let1
CH2Chlapci 5 - 6 let1
CH6Chlapci 13 - 14 let1
Celkem přihlášených520

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.8.2019Aleixo Nastoupilová Andrea P.R.A.V.A 11km Z uhrazeno
16.8.2019Alvaradová Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.6.2019Andrade Telmo Terronska UTD 11km M uhrazeno
14.4.2019Antalová Saskie 11km Z uhrazeno
7.8.2019Antonín Adam A3 moto-cyklo půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2019Antoš Jan Červenobílá síla půlmaraton M40+ uhrazeno
9.9.2019Augsten Petr 11km M uhrazeno
11.7.2019Baladránová Romana půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.9.2019Balatka Miroslav ZF Automotive Czech 11km M uhrazeno
10.9.2019Balatková Jessica Rádlo A1 D1 uhrazeno
10.9.2019Balatková Tina Rádlo A2 D2 uhrazeno
4.9.2019Bálik Štefan Hraj Na tie nožky půlmaraton M30+ uhrazeno
4.2.2019Balušík Michal KČT Nový Bydžov půlmaraton M40+ uhrazeno
11.12.2018Bartáková Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.4.2019Bartošová Lenka půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.5.2019Baško Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
13.2.2019Bečvarovská Petra půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.8.2019Bednár Andrej půlmaraton M40+ uhrazeno
28.6.2019Bělík Robert kurzas run team půlmaraton M40+ uhrazeno
5.9.2019Belovski Saso RunCzech půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2019Beneš Roman 11km M uhrazeno
5.9.2019Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton M30+ uhrazeno
7.3.2019Bíklová Kateřina BŽB půlmaraton Z40+ uhrazeno
25.6.2019Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha půlmaraton Z30+ uhrazeno
19.8.2019Bojanovský Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
10.9.2019Borsky Dana Castle půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.8.2019Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton M50+ uhrazeno
10.9.2019Brause Herbert BCB Broumov půlmaraton M18+ uhrazeno
14.4.2019Bretová Kristýna 11km Z uhrazeno
30.5.2019Brettschneiderová Martina Herbalife půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.9.2019Buben Luboš půlmaraton M30+ nezaplaceno
9.9.2019Bulíček Radek Altran CZ 11km M uhrazeno
4.9.2019Burešová Lucie MK Hafling Driving team 11km Z uhrazeno
22.6.2019Buřval Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
24.8.2019Bušek Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
5.8.2019Čadil Josef Lauf Team Kněžmost půlmaraton M30+ uhrazeno
13.8.2019Čadilová Adélka A3 D3 uhrazeno
13.8.2019Čadilová Klára A2 D2 uhrazeno
12.8.2019Čadilová Klára 11km Z uhrazeno
7.1.2019Čapek Petr Bob a Bobek půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2019Čapková Karolína 11km Z uhrazeno
8.8.2019Cejpkova Petra Milovičti běžci půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.9.2019Čepelík Jan CebaVertical půlmaraton M30+ uhrazeno
9.9.2019Čepelka Olda Loudové 11km M uhrazeno
2.9.2019Čermák Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
7.9.2019Čermák Pavel půlmaraton M50+ uhrazeno
23.4.2019Čermák Jiří Liťák Grand Prix Team 11km M uhrazeno
8.9.2019Čermáková Veronika Roprachtice 11km Z uhrazeno
5.8.2019ČERMÁKOVÁ Lucie Děčín půlmaraton Z30+ uhrazeno
23.4.2019Čermáková Anna Liťák Grand Prix Team 11km Z uhrazeno
26.8.2019Černík Miroslav SUN SKI ACADEMY půlmaraton M40+ uhrazeno
14.3.2019Černohorská Lucie 11km Z uhrazeno
24.8.2019Červa Jan 11km M uhrazeno
19.8.2019Česenek Ivo půlmaraton M30+ uhrazeno
30.7.2019Chadimová Zuzana STUDENTKY V POKLUSU půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.9.2019Chmelař Libor půlmaraton M50+ uhrazeno
2.7.2019Chmelík Petr Boxing Team Chmelík půlmaraton M18+ uhrazeno
2.9.2019Čihák Pavel Bauer Ski Team půlmaraton M40+ uhrazeno
12.12.2018Cihlo Jan PERNŠTEJN TÝM Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
1.6.2019Cila Iva půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.7.2019David Lubos SRTG Kolín půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Desenský Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2019Dlab Ladislav Roztoky u Jilemnice půlmaraton M40+ uhrazeno
9.6.2019Dneboský František Terronská UTD 11km M uhrazeno
29.1.2019Doan Linda půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.5.2019Domalípová Eva MB Šneci 11km Z uhrazeno
4.6.2019Doucha Jiří Hvězda Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
28.4.2019Drábek Lukáš 11km M uhrazeno
28.4.2019Drábková Dagmar 11km Z uhrazeno
9.9.2019Dragoun Radek půlmaraton M18+ nezaplaceno
8.9.2019Drbohlav Bohumil Drbani půlmaraton M50+ uhrazeno
23.4.2019Drbohlav Pavel 11km M uhrazeno
14.1.2019Drbohlav Michal adidas Runners Prague půlmaraton M18+ uhrazeno
3.8.2019Droznová Pavlína půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.9.2019Dufková Terezka Atletika Říčany A4 D4 uhrazeno
18.3.2019Dundrová Klára půlmaraton Z18+ uhrazeno
2.6.2019Dusbabová Radka půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.2.2019Duštírová Lenka Mattoni Freerun půlmaraton Z18+ uhrazeno
16.5.2019Dvořák Radek půlmaraton M50+ uhrazeno
4.9.2019Dvořák Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
6.5.2019Dvořáková Ivana půlmaraton Z50+ uhrazeno
29.4.2019Eigl Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
4.9.2019Endler Marek Šneci v běhu 11km M uhrazeno
7.5.2019Fajman Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2019Faltová Jiřina půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.9.2019Faltová Eliška Tri club Česká Lípa 11km JZ uhrazeno
21.8.2019Farský Radim půlmaraton M30+ uhrazeno
19.6.2019Feistnerová Stanislava Brutal Team Děčín půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Fejtek Oto půlmaraton M18+ uhrazeno
29.8.2019Fikar Ondřej Hobby Runners Hořice půlmaraton M30+ uhrazeno
9.9.2019FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton M50+ uhrazeno
30.4.2019Filipcová Ilona půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.4.2019Filipec Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
16.7.2019Fišerová Markéta MP Mahonyroach půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.3.2019FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton M40+ uhrazeno
29.3.2019FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2019Foniová Pokorná Klára půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2019Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
16.7.2019Francová Jitka Triatlon Mladá Boleslav půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.8.2019Fridrich Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
18.1.2019Frková Dita Výletnice půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
19.11.2018Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Gabriel Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
10.9.2019Gebauerová Barbora 11km Z uhrazeno
28.4.2019Gittlerová Jana Biatlon Liberec 11km Z uhrazeno
29.8.2019Gofman Viktoria půlmaraton Z18+ uhrazeno
12.4.2019Gottfried Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.9.2019Grolmus Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2019Guňka Igor půlmaraton M40+ uhrazeno
25.8.2019Guňka Jakub A2 CH2 uhrazeno
25.8.2019Guňka Lukáš A4 CH4 uhrazeno
12.8.2019Hájková Michaela Karel a jeho holky 11km JZ uhrazeno
2.9.2019Hájková Ludmila CET půlmaraton Z40+ uhrazeno
17.7.2019Hájková Jitka Karel a jeho holky půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.9.2019Hakenová Jana RunBo Team Liberec 11km Z uhrazeno
10.9.2019Halaj Milan 11km M uhrazeno
12.1.2019Hamáčková Kateřina půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 11km M uhrazeno
9.9.2019Hanáček Zbyněk 11km M uhrazeno
12.8.2019Hanák Jan 11km M uhrazeno
5.8.2019Hanouskova Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.11.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2019Hašl Pavel 11km M uhrazeno
28.8.2019Havelka Petr Citrus Bike Team půlmaraton M40+ uhrazeno
13.8.2019Havelka Petr Eleven Run Team půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Havlíček Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2019Havrdlík Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
5.9.2019Hejcman Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
8.9.2019Hladíková Marie půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.7.2019Hlaváčová Lucie 11km Z uhrazeno
24.8.2019Hnátko Vojtěch půlmaraton M18+ uhrazeno
6.9.2019Hnilička Martin Lauf Team Kněžmost půlmaraton M30+ uhrazeno
16.8.2019Hoffmanová Gabriela 11km Z uhrazeno
26.1.2019Hoke Jiří Tatobitsky mudlove půlmaraton M30+ uhrazeno
17.12.2018Holdova Kamila Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.9.2019Holík Michal ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M18+ uhrazeno
25.8.2019Holý Jakub Lumpi u pumpy půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Honc Milan Benátky nad Jizerou 11km JM uhrazeno
24.1.2019Honců Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
10.8.2019Honzová Petra 11km Z uhrazeno
3.9.2019Horáček Václav SOPKolin půlmaraton M50+ uhrazeno
2.9.2019Horák Dalibor půlmaraton M30+ uhrazeno
19.5.2019Horáková Šárka Orel Silůvky půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.8.2019Horký Jaromír Intersport půlmaraton M30+ uhrazeno
2.3.2019Horska Petra 11km Z uhrazeno
15.8.2019Horsky Petr LEGO půlmaraton M30+ uhrazeno
11.4.2019Houserová Radka RunBo Team Liberec půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.2.2019Hrabala Petr Ders půlmaraton M18+ uhrazeno
28.2.2019Hrabala Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
8.8.2019Hrdinka Jirka Run4fun 11km M uhrazeno
12.7.2019Hrubý Jindřich Klokočí Dream Team půlmaraton M30+ uhrazeno
21.7.2019Husáková Zuzana Běžecký klub České spořitelny 11km Z uhrazeno
17.6.2019Ingr Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
14.12.2018Janata Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
12.8.2019Janata Milan Run4fun/Salming půlmaraton M30+ uhrazeno
31.5.2019Janatová Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.5.2019Janatová Dana Křemílek a vochomůrka půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.12.2018Janatová Zuzana Rungo pro ženy půlmaraton Z30+ uhrazeno
20.8.2019Jančík Bořek Svartes Hořice/SALMING půlmaraton M50+ uhrazeno
28.6.2019Janda Jiri Milovičtí běžcí půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Janeček Václav KSM HRÁDEK půlmaraton M40+ uhrazeno
25.12.2018Janečková Jana půlmaraton Z50+ uhrazeno
8.9.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11km M uhrazeno
23.4.2019Janoud Štěpán půlmaraton M18+ uhrazeno
9.8.2019Javůrková Miroslava P.R.A.V.A. půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.9.2019Ječná Tereza SDH Raspenava 11km Z uhrazeno
16.4.2019Ježková Jitka půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.4.2019Jílek Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Jiřičková Simona ZF Automotive Czech 11km Z uhrazeno
10.8.2019Jíšová Barbora Eleven run team půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.9.2019Jodas Zdeněk půlmaraton M50+ uhrazeno
4.9.2019johan oldřich SK Nové město nad Metují půlmaraton M40+ uhrazeno
4.9.2019Johanová Sofie Dolní Sytová A2 D2 uhrazeno
18.8.2019Jor Martin Runsport Team půlmaraton M30+ uhrazeno
25.4.2019Joukalová Sysa Cyklomax Rockmachine půlmaraton Z40+ uhrazeno
17.7.2019Judová Petra Běhna z Trauče půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.9.2019Jüptner Petr ČSOB Na Zdraví půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2019Jurek Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
9.9.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl půlmaraton M40+ uhrazeno
9.9.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.8.2019Kacálek Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2019Kacerovsky Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Kadleček Viktor A1 CH1 uhrazeno
10.9.2019Kadlečková Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Kadlečková Dita A2 D2 uhrazeno
10.9.2019Kahánková Jitka Raketové kecky 11km Z uhrazeno
24.7.2019Kálal Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
8.7.2019Kálal Kučerová Kateřina půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.4.2019Kára Vladimír AC-Patřín půlmaraton M50+ uhrazeno
10.9.2019Karásková Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.11.2018Kárová Tereza půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.9.2019Karpíšková Hana půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Kasal Zdeněk Bakajda Harachov půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2019Kaška Filip DUKASE půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2019Kašparec Petr LASVIT AJETO RUNNING TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
10.8.2019Kautzký Tomáš Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton M40+ uhrazeno
23.6.2019Kelnar Radim půlmaraton M30+ uhrazeno
22.6.2019Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton M30+ uhrazeno
5.8.2019Kelnar Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
1.8.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40+ uhrazeno
14.7.2019Kleibl Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
15.7.2019Klik Stanislav půlmaraton M40+ uhrazeno
14.3.2019Klímová Kamila 11km Z uhrazeno
4.9.2019Klvaňa Daniel - 11km M uhrazeno
9.9.2019Knapová Lucie 11km Z nezaplaceno
18.7.2019Kňavová Martina půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.9.2019Knespl Pavel půlmaraton M30+ uhrazeno
10.9.2019Knotek Tomáš - půlmaraton M18+ uhrazeno
9.9.2019KNÝŘOVÁ JITKA SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.9.2019Kočí Petra #GLADIATORRACETEAM 11km Z uhrazeno
8.11.2018Kolář Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
10.11.2018Kolářová Iva Cesta do Mechova půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton M18+ uhrazeno
7.9.2019Kolátor Aleš MTB MEL 11km M uhrazeno
7.9.2019Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km Z uhrazeno
24.8.2019Komárek Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
3.9.2019Kopačka Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
3.9.2019Kopačková Slávka půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.1.2019Koppová Ingrid 11km Z uhrazeno
9.9.2019Kopřiva Jaroslav Altran půlmaraton M30+ uhrazeno
9.8.2019Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
20.8.2019Kořínková Jaroslava půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Košťál Jakub Hořice půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Koťátková Věra půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.7.2019Kout Ondřej půlmaraton M50+ uhrazeno
14.8.2019Kovář Jan Kumpáni Vyskeř půlmaraton M30+ uhrazeno
13.8.2019Kovářová Anna OB Česká Třebová půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.9.2019Kozák Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2019Kräftner Joachim půlmaraton M40+ uhrazeno
14.12.2018Kratochvíl Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
29.4.2019Kreiselová Slávka půlmaraton Z50+ uhrazeno
5.8.2019Krejcarová Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.1.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka A5 CH5 uhrazeno
16.5.2019Krejčí Kateřina půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.6.2019Křepelová Anna 11km Z uhrazeno
19.7.2019Kriesche Alena půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Křížek Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.8.2019Kubcová Alena P.R.A.V.A. 11km Z uhrazeno
9.8.2019Kubec Richard P.R.A.V.A. půlmaraton M18+ uhrazeno
3.9.2019Kubeček Jáchym HK pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
13.4.2019Kubíček Martin Valdizer Buldogs půlmaraton M18+ uhrazeno
7.9.2019Kucerova Marcela 11km Z uhrazeno
13.8.2019Kučerová Ludmila půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.4.2019Kučerová Pavla 11km Z uhrazeno
14.8.2019Kukula Michal Skorolezci 11km M uhrazeno
27.8.2019Kulhánek Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2019Kulhánková Dana šneci v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.9.2019Kůtková Martina - půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.6.2019Kvasnica Miloš 11km M uhrazeno
11.8.2019Kvasnička Jaroslav 11km M uhrazeno
3.9.2019LAMIOVÁ KATEŘINA půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.8.2019Lauerman Martin 11km M uhrazeno
15.2.2019Legát Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2019Leisser Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Leisser Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Leisser Hana půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.2.2019Lenfeld Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
8.8.2019Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
5.4.2019Loňková Lenka 11km Z uhrazeno
3.9.2019Lopour Miroslav Fénix team 11km M uhrazeno
18.12.2018Lukeš Marek Pernštejn tým/ Běžouni z Klánovického lesa půlmaraton M40+ uhrazeno
14.12.2018Macháčková Zuzana půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.1.2019Macková Helena půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.9.2019Macounova Eliska FCU-LKP 11km Z nezaplaceno
30.8.2019Maguire Peter půlmaraton M30+ nezaplaceno
14.2.2019Majer Jan ASK Děčín 11km JM uhrazeno
14.2.2019Majerová Kateřina Báječné ženy v běhu 11km Z uhrazeno
7.4.2019Majerová Adéla 11km JZ uhrazeno
9.9.2019Makulová Markéta 11km Z uhrazeno
9.9.2019Malá Klára LIAZ Jbc půlmaraton Z30+ uhrazeno
18.1.2019Malá Věra Výletnice půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.9.2019Malad Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
7.1.2019Malich Jan BezKlubu půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2019Malíková Klára Hakuna Matata půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.1.2019Malý Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
9.9.2019Malý Jiří LIAZ Jbc 11km M uhrazeno
27.8.2019Malypetrová Eliška A1 D1 uhrazeno
17.7.2019Malypetrová Kristína půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.8.2019Marcincakova Karin půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.5.2019Martínek Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
27.3.2019Maruna Robert Rozběháme Prahu půlmaraton M40+ uhrazeno
26.7.2019Maruška Zdeněk Diamant půlmaraton M50+ uhrazeno
6.9.2019Másilková Pavla JPG půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.4.2019Mašková Monika půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.4.2019Maštálka Daniel půlmaraton M18+ uhrazeno
6.8.2019Matějová Radka půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.8.2019Matějů Pavlína půlmaraton Z30+ uhrazeno
20.11.2018Materna Luboš půlmaraton M40+ uhrazeno
14.6.2019Mátl Radek TK Radošovice půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2018Matthews Doug Terronska UTD půlmaraton M50+ uhrazeno
22.8.2019Matthissen Hana Hamaro 11km Z uhrazeno
11.7.2019Maudrová Denisa Krofian půlmaraton Z30+ uhrazeno
3.6.2019Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové A2 D2 uhrazeno
10.9.2019Mervartova Kristýna Atletická škola Hradec Králové 11km Z uhrazeno
25.7.2019Minar Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2019Mišovičová Kateřina Běžecká škola Prahy 4 půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.7.2019Misterová Michaela Karel a jeho holky 11km Z uhrazeno
18.7.2019Mitterwald Martin Lety půlmaraton M40+ uhrazeno
23.8.2019Morávková Dana KUS Sopotnice půlmaraton Z30+ uhrazeno
23.8.2019Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.4.2019Moskala Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
14.5.2019Mráček Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Mrzenova Eva 11km Z nezaplaceno
1.9.2019Mudrík Ján půlmaraton M30+ nezaplaceno
10.9.2019Műllerova Petra Mattonifreerun půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.1.2019Najman Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
20.8.2019Najman Petr 11km M uhrazeno
21.4.2019Nečas Vladimír půlmaraton M30+ uhrazeno
6.7.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
18.8.2019Nemcová Lucia 11km Z uhrazeno
5.9.2019Němcová Tereza SPK Zaloňov 11km Z uhrazeno
4.9.2019Němcová Šárka SPK Zaloňov 11km JZ uhrazeno
23.8.2019Nikodem Libor Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton M40+ uhrazeno
15.1.2019Nouza Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
10.9.2019Novák Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
8.9.2019NOVÁK JAN Bezvalyže.cz půlmaraton M40+ uhrazeno
2.9.2019Nováková Radomíra 11km Z nezaplaceno
19.7.2019Nováková Andrea půlmaraton Z30+ uhrazeno
20.12.2018Novotná Ivana půlmaraton Z50+ uhrazeno
25.8.2019Novotný Luboš Lumpi u pumpy půlmaraton M30+ uhrazeno
9.9.2019Nožičková Helena Kobit Holding půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Odehnalová Marie 11km Z uhrazeno
11.1.2019Odnoha David Kosmorunners půlmaraton M40+ uhrazeno
3.9.2019Ondruchová Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.8.2019Ouředník Vít půlmaraton M18+ uhrazeno
20.8.2019Ouředníková Iva 11km Z uhrazeno
25.8.2019Paděrová Petra půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.4.2019Pánková Christiane 11km Z uhrazeno
20.5.2019Papoušek Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
12.3.2019Pátek Štěpán Vlci Trebechovice půlmaraton M30+ uhrazeno
12.8.2019Pavlů Milan 11km M uhrazeno
12.8.2019Pecina David ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40+ uhrazeno
4.3.2019Pergner Petr LDN půlmaraton M50+ uhrazeno
10.9.2019Pešl Josef TT Loko Beroun 11km M uhrazeno
4.9.2019Peterková Nora 11km Z uhrazeno
9.9.2019Petrlák Miroslav 11km M uhrazeno
9.9.2019Petsch Jaroslav Vebrovyboudy.com půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2019Pfaffeneder Roland půlmaraton M40+ uhrazeno
8.4.2019Pham Linh půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.1.2019Pilbauerová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.7.2019Pilsky Tomáš Dycky MOST! půlmaraton M30+ uhrazeno
8.9.2019Pilz Karel JAKOBY TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
4.7.2019Písko Josef TJ Internacionalizace Sokol Přídolí půlmaraton M30+ uhrazeno
14.2.2019Pisková Ilona Mont Blanc půlmaraton Z40+ uhrazeno
25.7.2019Plíšková Romana ELEVENRUNTEAM 11km Z uhrazeno
10.9.2019Podoubská Veronika půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.8.2019Pohl Marek půlmaraton M30+ uhrazeno
5.8.2019Pohlová Gabriela půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.4.2019Poláchová Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.8.2019Ponikelska Gabriela půlmaraton Z30+ uhrazeno
6.9.2019Pospíšil Vít Lauf team Sokol Kněžmost půlmaraton M40+ uhrazeno
7.8.2019Pospíšil Adam Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton M40+ uhrazeno
29.8.2019Pospíšil Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2019Pospíšil Daniel půlmaraton M40+ uhrazeno
29.8.2019Pospíšilová Radka půlmaraton Z50+ uhrazeno
3.9.2019Prchal Pavel GP Kolín půlmaraton M60+ uhrazeno
8.9.2019Procházková Lucie Brutal team Děčín půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Prokeš Dušan Chomutov půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Prokešová Renata Chomutov půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.3.2019Pšenička Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
14.7.2019Pšenko Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
14.7.2019Pšenková Eliška SKIracingMB A5 D5 uhrazeno
14.7.2019Pšenková Tereza SKIracingMB A3 D3 uhrazeno
21.6.2019Ptáčková Radmila Sokol Podlázky půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.7.2019Pufr František půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Pytlík Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
30.7.2019Rabenseifnerová Tereza STUDENTKY V POKLUSU půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.4.2019Řada Jaroslav půlmaraton M50+ uhrazeno
30.4.2019Rampas Václav Pařezská Lhota Runners půlmaraton M50+ uhrazeno
13.7.2019Raul Štěpán A1 CH1 uhrazeno
13.7.2019Raulová Ema A2 D2 uhrazeno
13.7.2019Raulová Radka Rungo pro ženy půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.4.2019Regner Tomáš Biatlon Liberec 11km JM uhrazeno
8.9.2019Řehák Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
28.4.2019Reiterova Hana půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.12.2018Reiterová Monika půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.4.2019Rejšková Alena OK Kamenice 11km Z uhrazeno
26.1.2019Repáňová Aneta Tatobitcký mudlové půlmaraton Z18+ uhrazeno
3.9.2019Reslová Hana 11km Z uhrazeno
3.9.2019Reslová Hana půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.8.2019Řezáč Jan Podolští běžci půlmaraton M40+ uhrazeno
4.8.2019Řezáčová Stella Podolští běžci A1 D1 uhrazeno
4.8.2019Řezáčová Klára Podolští běžci půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.11.2018Röbisch Pavel Von Röbischstein půlmaraton M40+ uhrazeno
25.6.2019Roblíková Markéta Milovičtí běžci ;) půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.9.2019Rozsívalová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.8.2019Rubášová Katka půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.4.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.5.2019Růžičková Marta Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.4.2019Rychnová Markéta půlmaraton Z18+ uhrazeno
5.3.2019Šabaka Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2019Šafková Kateřina Intersport půlmaraton Z30+ uhrazeno
24.4.2019Sangho Aline půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.5.2019Šanko Jan půlmaraton M50+ uhrazeno
7.9.2019Schneider Zbyněk Běžecká škola Prahy 4 půlmaraton M50+ uhrazeno
15.8.2019Šebková Petra půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.4.2019Sečkár Alois TJ Sokol Praha-Krč půlmaraton M30+ uhrazeno
30.7.2019Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost půlmaraton M40+ uhrazeno
20.4.2019Šenková Šárka půlmaraton Z18+ uhrazeno
20.4.2019Šenková Martina půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.9.2019Šilerová Eva Běhej Poděbrady 11km Z nezaplaceno
28.1.2019Šilhánek Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Šindelářová Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.9.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
3.7.2019Šítal Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Sládková Denisa 11km Z uhrazeno
10.8.2019Slavíková Martina půlmaraton Z50+ uhrazeno
30.5.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero 11km M uhrazeno
6.9.2019Šlégl Jan RunBo Team Liberec půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2019Šmejda Radek 11km M uhrazeno
1.9.2019Šmejdová Magdaléna A3 D3 uhrazeno
22.8.2019Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 11km Z uhrazeno
8.11.2018Smolová Michaela půlmaraton Z30+ uhrazeno
13.8.2019Sofín Luděk Sófa půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Šolc Jaroslav HBC 11km M uhrazeno
16.5.2019Šolcová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
8.9.2019Solil Pavel Spolek Borek půlmaraton M30+ uhrazeno
2.7.2019Sopek Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
15.5.2019Špinková Lucie půlmaraton Z18+ uhrazeno
2.2.2019Spoustová Lucie 11km Z uhrazeno
5.7.2019Šrajerová Iveta půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.9.2019Stanko Honza - půlmaraton M40+ uhrazeno
30.5.2019Starý Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
5.9.2019STEGNJAJA ŽARKO půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2019Stejskal Miroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2019Štembera Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
16.8.2019Štemberová Věra půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.8.2019Štemberová Elen A3 D3 uhrazeno
10.9.2019Štěpán Jaroslav Ještěd Skyrace půlmaraton M40+ nezaplaceno
25.8.2019Štěpanovský Martin Lumpi u pumpy půlmaraton M30+ uhrazeno
18.11.2018Stezka Václav správná stezka půlmaraton M50+ uhrazeno
18.11.2018Stezková Jana správná stezka půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.9.2019Stoklasa Zbyněk 11km M nezaplaceno
9.9.2019Straňák Tomáš AC GOMANGO HOGNER půlmaraton M30+ uhrazeno
1.9.2019stránský luděk AO Vrchlabí půlmaraton M50+ uhrazeno
9.9.2019Strnad Petr KSM Hrádek půlmaraton M50+ uhrazeno
1.9.2019Strnadová Petra 11km Z uhrazeno
1.9.2019Strnadová Natálie Atletika Trutnov A4 D4 uhrazeno
1.9.2019Strnadová Barbora Atletika Trutnov A2 D2 uhrazeno
28.6.2019Stursa Vít kurzas run team půlmaraton M40+ uhrazeno
4.9.2019Šulák Alexandr Deaf sport půlmaraton Z40+ nezaplaceno
4.9.2019Šuláková Renata Deaf Sport půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.8.2019Šulc Pavel LKP Jičín půlmaraton M50+ uhrazeno
16.7.2019Šváb Michal MP Mahonyroach půlmaraton M40+ uhrazeno
29.8.2019Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť půlmaraton M18+ uhrazeno
6.9.2019Šverma Jaroslav 11km M uhrazeno
26.8.2019Svitek Andrej Máme jiný problém... půlmaraton M30+ uhrazeno
24.3.2019Svobodová Iva L + L běháme pro radost půlmaraton Z18+ uhrazeno
2.9.2019Tichý Stanislav Červenobílá bojová síls půlmaraton M50+ uhrazeno
28.6.2019Tkadleček Jakub strcprstskrzkost půlmaraton M30+ uhrazeno
17.8.2019Toman Jaroslav 11km M uhrazeno
17.8.2019Tomanová Ivana 11km Z uhrazeno
2.5.2019Tomešová Adéla půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.7.2019Tomíšek Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
31.1.2019Tomka Bartoloměj půlmaraton M18+ uhrazeno
24.8.2019Tomšíková Lenka Run4fun 11km Z uhrazeno
13.8.2019Toncar Květoslav Aikido Dojo MB půlmaraton M40+ uhrazeno
13.5.2019Trávníček Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
22.8.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Trojan Josef 11km M uhrazeno
6.9.2019Trojanová Markéta 11km Z uhrazeno
26.4.2019Trop Jakub PK TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
16.8.2019Trpišovská Iveta Běhám pro radost půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.8.2019Trpišovský František Běhám pro radost půlmaraton M40+ uhrazeno
8.7.2019Turková Kateřina půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.6.2019Ulrych Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
3.6.2019Ulrych Václav půlmaraton M40+ uhrazeno
9.8.2019Ungerová Lenka ELEVEN RUN TEAM 11km Z uhrazeno
9.9.2019Václavíková Hana Roprachtice 11km Z uhrazeno
10.6.2019Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40+ uhrazeno
1.4.2019Valenta David Velosport Valenta Scott team 11km M uhrazeno
1.4.2019Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team 11km Z uhrazeno
5.6.2019Valigura Bedřich půlmaraton M40+ uhrazeno
19.4.2019Vamberová Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.5.2019Váňa Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
30.4.2019Vančo Ruben půlmaraton M40+ uhrazeno
9.8.2019Vanek Petr šneci v běhu půlmaraton M50+ uhrazeno
12.3.2019Vaniš Patrik půlmaraton M18+ uhrazeno
30.8.2019Vašinová Zdenka 11km Z uhrazeno
10.9.2019Vebr Stanislav půlmaraton M40+ uhrazeno
9.5.2019Veselý Petr OlfinCar s.r.o. půlmaraton M30+ uhrazeno
10.9.2019Vicha Kamil půlmaraton M40+ uhrazeno
7.1.2019Vicherková Petra půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.9.2019Víchová Petra Conti tým půlmaraton Z40+ nezaplaceno
19.7.2019Vít Tomáš SCP Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
18.2.2019Vlachová Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.8.2019Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Vojteková Michaela RunBoTeam Liberec půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.7.2019Volf Karel Karel a jeho holky půlmaraton M50+ uhrazeno
24.5.2019Volfová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.9.2019Vondra Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
9.9.2019Vraj Pavel 11km M uhrazeno
9.9.2019Vraj Matěj A6 CH6 uhrazeno
29.8.2019Vrána Petr Fehrer Liberec půlmaraton M30+ uhrazeno
9.8.2019Vrbová Petra P.R.A.V.A. 11km Z uhrazeno
28.4.2019Zabloudilová Zdeňka 11km Z uhrazeno
8.9.2019Zajačiková Romana Běhny z Ředic 11km Z nezaplaceno
9.9.2019Zajíc Ondřej půlmaraton M40+ uhrazeno
1.3.2019ŽÁKOVÁ Olga Alpin Club Aš půlmaraton Z30+ uhrazeno
6.8.2019Žalská Barbora ITADECO půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.8.2019Zapletal Petr Na procházce půlmaraton M40+ uhrazeno
28.5.2019Zárybnický Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
15.5.2019Záveská Monika Křemílek a vochomůrka půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.3.2019Zavřel Vít Zavři Němčice 11km JM uhrazeno
22.3.2019Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50+ uhrazeno
9.9.2019Zděnková Zuzana ZZ půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.9.2019Ždímal Michal Ždimiators 11km M uhrazeno
16.4.2019Zedníková Vendula půlmaraton Z18+ uhrazeno
8.9.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM A4 CH4 uhrazeno
8.9.2019Zelenková Hana Torpédo Loučná u Hrádku nad Nisou půlmaraton Z50+ uhrazeno
22.5.2019Zeman David půlmaraton M18+ uhrazeno
9.9.2019Zeman Vladimír Sokol Kolín půlmaraton M60+ uhrazeno
23.2.2019Zemčáková Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.8.2019Zídková Marie půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.7.2019Zikmund Michal TJ Sokol Jičín 11km M uhrazeno
26.8.2019Žrout Karel Běžecká škola Prahy 4 půlmaraton M50+ uhrazeno
6.8.2019Zrzavý Jan TJ Sokol Kaňk půlmaraton M30+ uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.