Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ 2019

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton381
11km11km114
A2A28
A4A45
A1A15
A3A34
A5A52
A6A61
Kategorie
91
74
64
59
49
42
32
32
30
12
7
4
4
4
3
3
2
2
2
1
1
1
1
Celkem přihlášených520

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.8.2019Aleixo Nastoupilová Andrea P.R.A.V.A 11km uhrazeno
16.8.2019Alvaradová Tereza půlmaraton uhrazeno
9.6.2019Andrade Telmo Terronska UTD 11km uhrazeno
14.4.2019Antalová Saskie 11km uhrazeno
7.8.2019Antonín Adam A3 moto-cyklo půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Antoš Jan Červenobílá síla půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Augsten Petr 11km uhrazeno
11.7.2019Baladránová Romana půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Balatka Miroslav ZF Automotive Czech 11km uhrazeno
10.9.2019Balatková Jessica Rádlo A1 uhrazeno
10.9.2019Balatková Tina Rádlo A2 uhrazeno
4.9.2019Bálik Štefan Hraj Na tie nožky půlmaraton uhrazeno
4.2.2019Balušík Michal KČT Nový Bydžov půlmaraton uhrazeno
11.12.2018Bartáková Eva půlmaraton uhrazeno
22.4.2019Bartošová Lenka půlmaraton uhrazeno
7.5.2019Baško Martin půlmaraton uhrazeno
13.2.2019Bečvarovská Petra půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Bednár Andrej půlmaraton uhrazeno
28.6.2019Bělík Robert kurzas run team půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Belovski Saso RunCzech půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Beneš Roman 11km uhrazeno
7.3.2019Bíklová Kateřina BŽB půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Bojanovský Tomáš půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Borsky Dana Castle půlmaraton uhrazeno
8.8.2019Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Brause Herbert BCB Broumov půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Bretová Kristýna 11km uhrazeno
30.5.2019Brettschneiderová Martina Herbalife půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Buben Luboš půlmaraton nezaplaceno
9.9.2019Bulíček Radek Altran CZ 11km uhrazeno
4.9.2019Burešová Lucie MK Hafling Driving team 11km uhrazeno
22.6.2019Buřval Lukáš půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Bušek Martin Sazka a.s. půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Čadil Josef Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Čadilová Klára 11km uhrazeno
13.8.2019Čadilová Adélka A3 uhrazeno
13.8.2019Čadilová Klára A2 uhrazeno
7.1.2019Čapek Petr Bob a Bobek půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Čapková Karolína 11km uhrazeno
8.8.2019Cejpkova Petra Milovičti běžci půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Čepelík Jan CebaVertical půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Čepelka Olda Loudové 11km uhrazeno
7.9.2019Čermák Pavel půlmaraton uhrazeno
23.4.2019Čermák Jiří Liťák Grand Prix Team 11km uhrazeno
2.9.2019Čermák Tomáš BK VRCHLABÍ půlmaraton uhrazeno
23.4.2019Čermáková Anna Liťák Grand Prix Team 11km uhrazeno
8.9.2019Čermáková Veronika Roprachtice 11km uhrazeno
5.8.2019ČERMÁKOVÁ Lucie Děčín půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Černík Miroslav SUN SKI ACADEMY půlmaraton uhrazeno
14.3.2019Černohorská Lucie 11km uhrazeno
24.8.2019Červa Jan 11km uhrazeno
19.8.2019Česenek Ivo půlmaraton uhrazeno
30.7.2019Chadimová Zuzana STUDENTKY V POKLUSU půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Chmelař Libor půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Chmelík Petr Boxing Team Chmelík půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Čihák Pavel Bauer Ski Team půlmaraton uhrazeno
12.12.2018Cihlo Jan PERNŠTEJN TÝM Pardubice půlmaraton uhrazeno
1.6.2019Cila Iva půlmaraton uhrazeno
30.7.2019David Lubos SRTG Kolín půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Desenský Martin půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Dlab Ladislav Roztoky u Jilemnice půlmaraton uhrazeno
9.6.2019Dneboský František Terronská UTD 11km uhrazeno
29.1.2019Doan Linda půlmaraton uhrazeno
25.5.2019Domalípová Eva MB Šneci 11km uhrazeno
4.6.2019Doucha Jiří Hvězda Pardubice půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Drábek Lukáš 11km uhrazeno
28.4.2019Drábková Dagmar 11km uhrazeno
9.9.2019Dragoun Radek půlmaraton nezaplaceno
14.1.2019Drbohlav Michal adidas Runners Prague půlmaraton uhrazeno
23.4.2019Drbohlav Pavel 11km uhrazeno
8.9.2019Drbohlav Bohumil Drbani půlmaraton uhrazeno
3.8.2019Droznová Pavlína půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Dufková Terezka Atletika Říčany A4 uhrazeno
18.3.2019Dundrová Klára půlmaraton uhrazeno
2.6.2019Dusbabová Radka půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Duštírová Lenka Mattoni Freerun půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Dvořák Tomáš půlmaraton uhrazeno
16.5.2019Dvořák Radek půlmaraton uhrazeno
6.5.2019Dvořáková Ivana půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Eigl Michal půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Endler Marek 11km uhrazeno
7.5.2019Fajman Jaroslav půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Faltová Eliška Tri club Česká Lípa 11km uhrazeno
1.9.2019Faltová Jiřina půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Farský Radim půlmaraton uhrazeno
19.6.2019Feistnerová Stanislava Brutal Team Děčín půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Fejtek Oto půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Fikar Ondřej Hobby Runners Hořice půlmaraton uhrazeno
9.9.2019FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Filipcová Ilona půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Filipec Lukáš půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Fišerová Markéta MP Mahonyroach půlmaraton uhrazeno
29.3.2019FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
29.3.2019FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Foniová Pokorná Klára půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Francová Jitka Triatlon Mladá Boleslav půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Fridrich Tomáš půlmaraton uhrazeno
18.1.2019Frková Dita Výletnice půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton uhrazeno
19.11.2018Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Gabriel Tomáš půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Gebauerová Barbora 11km uhrazeno
28.4.2019Gittlerová Jana Biatlon Liberec 11km uhrazeno
29.8.2019Gofman Viktoria půlmaraton uhrazeno
12.4.2019Gottfried Petra půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Grolmus Radek půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Guňka Jakub A2 uhrazeno
25.8.2019Guňka Lukáš A4 uhrazeno
25.8.2019Guňka Igor půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Hájková Michaela Karel a jeho holky 11km uhrazeno
2.9.2019Hájková Ludmila CET půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Hájková Jitka Karel a jeho holky půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 11km uhrazeno
10.9.2019Halaj Milan 11km uhrazeno
12.1.2019Hamáčková Kateřina půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 11km uhrazeno
9.9.2019Hanáček Zbyněk 11km uhrazeno
12.8.2019Hanák Jan 11km uhrazeno
5.8.2019Hanouskova Lenka půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Hašl Pavel 11km uhrazeno
13.8.2019Havelka Petr Eleven Run Team půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Havelka Petr Citrus Bike Team půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Havlíček Jaroslav půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Havrdlík Pavel půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Hejcman Jiří půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Hladíková Marie půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Hlaváčová Lucie 11km uhrazeno
24.8.2019Hnátko Vojtěch půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Hnilička Martin Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
16.8.2019Hoffmanová Gabriela 11km uhrazeno
26.1.2019Hoke Jiří Tatobitsky mudlove půlmaraton uhrazeno
17.12.2018Holdova Kamila Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Holík Michal ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Holý Jakub Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Honc Milan Benátky nad Jizerou 11km uhrazeno
24.1.2019Honců Jan půlmaraton uhrazeno
10.8.2019Honzová Petra 11km uhrazeno
3.9.2019Horáček Václav SOPKolin půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Horák Dalibor půlmaraton uhrazeno
19.5.2019Horáková Šárka Orel Silůvky půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Horký Jaromír Intersport půlmaraton uhrazeno
2.3.2019Horska Petra 11km uhrazeno
15.8.2019Horsky Petr LEGO půlmaraton uhrazeno
11.4.2019Houserová Radka RunBo Team Liberec půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Hrabala Petr Ders půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Hrabala Petr půlmaraton uhrazeno
8.8.2019Hrdinka Jirka Run4fun 11km uhrazeno
12.7.2019Hrubý Jindřich Klokočí Dream Team půlmaraton uhrazeno
21.7.2019Husáková Zuzana Běžecký klub České spořitelny 11km uhrazeno
17.6.2019Ingr Jaroslav půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Janata Milan Run4fun/Salming půlmaraton uhrazeno
14.12.2018Janata Tomáš půlmaraton uhrazeno
15.5.2019Janatová Dana Křemílek a vochomůrka půlmaraton uhrazeno
31.5.2019Janatová Tereza půlmaraton uhrazeno
14.12.2018Janatová Zuzana Rungo pro ženy půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Jančík Bořek Salming/Run4fun půlmaraton uhrazeno
28.6.2019Janda Jiri Milovičtí běžcí půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Janeček Václav KSM HRÁDEK půlmaraton uhrazeno
25.12.2018Janečková Jana půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11km uhrazeno
23.4.2019Janoud Štěpán půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Javůrková Miroslava P.R.A.V.A. půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Ječná Tereza SDH Raspenava 11km uhrazeno
16.4.2019Ježková Jitka půlmaraton uhrazeno
6.4.2019Jílek Petra půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Jiřičková Simona ZF Automotive Czech 11km uhrazeno
10.8.2019Jíšová Barbora Eleven run team půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Jodas Zdeněk půlmaraton uhrazeno
4.9.2019johan oldřich Jilemnice půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Johanová Sofie Dolní Sytová A2 uhrazeno
18.8.2019Jor Martin Runsport Team půlmaraton uhrazeno
25.4.2019Joukalová Sysa Cyklomax Rockmachine půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Judová Petra Běhna z Trauče půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Jüptner Petr Alemannia Fuchsberg půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Jurek Jiří půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Kacálek Jaroslav půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Kacerovsky Jan půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Kadleček Viktor A1 uhrazeno
10.9.2019Kadlečková Petra půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Kadlečková Dita A2 uhrazeno
10.9.2019Kahánková Jitka Raketové kecky 11km uhrazeno
24.7.2019Kálal Jan půlmaraton uhrazeno
8.7.2019Kálal Kučerová Kateřina půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Kára Vladimír AC-Patřín půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Karásková Eva půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Kárová Tereza půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Karpíšková Hana půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Kasal Zdeněk Bakajda Harachov půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Kaška Filip DUKASE půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Kašparec Petr LASVIT AJETO RUNNING TEAM půlmaraton uhrazeno
10.8.2019Kautzký Tomáš Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton uhrazeno
22.6.2019Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Kelnar Petr půlmaraton uhrazeno
23.6.2019Kelnar Radim půlmaraton uhrazeno
1.8.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton uhrazeno
14.7.2019Kleibl Michal půlmaraton uhrazeno
15.7.2019Klik Stanislav půlmaraton uhrazeno
14.3.2019Klímová Kamila 11km uhrazeno
4.9.2019Klvaňa Daniel - 11km uhrazeno
9.9.2019Knapová Lucie 11km nezaplaceno
18.7.2019Kňavová Martina půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Knespl Pavel půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Knotek Tomáš - půlmaraton uhrazeno
9.9.2019KNÝŘOVÁ JITKA SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Kočí Petra #GLADIATORRACETEAM 11km uhrazeno
8.11.2018Kolář Jan půlmaraton uhrazeno
10.11.2018Kolářová Iva Cesta do Mechova půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Kolátor Aleš MTB MEL 11km uhrazeno
9.9.2019Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km uhrazeno
24.8.2019Komárek Tomáš půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Kopačka Tomáš půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Kopačková Slávka půlmaraton uhrazeno
5.1.2019Koppová Ingrid 11km uhrazeno
9.9.2019Kopřiva Jaroslav Altran půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Kořínková Jaroslava půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Košťál Jakub Hořice půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Koťátková Věra půlmaraton uhrazeno
19.7.2019Kout Ondřej půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Kovář Jan Vyskeř půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Kovářová Anna OB Česká Třebová půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Kozák Pavel půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Kräftner Joachim půlmaraton uhrazeno
14.12.2018Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Kreiselová Slávka půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Krejcarová Eva půlmaraton uhrazeno
4.1.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka A5 uhrazeno
16.5.2019Krejčí Kateřina půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Křepelová Anna 11km uhrazeno
19.7.2019Kriesche Alena půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Křížek Petr půlmaraton uhrazeno
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Kubcová Alena P.R.A.V.A. 11km uhrazeno
9.8.2019Kubec Richard P.R.A.V.A. půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Kubeček Jáchym HK pardubice půlmaraton uhrazeno
13.4.2019Kubíček Martin Valdizer Buldogs půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Kucerova Marcela 11km uhrazeno
29.4.2019Kučerová Pavla 11km uhrazeno
13.8.2019Kučerová Ludmila půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Kukula Michal Skorolezci 11km uhrazeno
27.8.2019Kulhánek Tomáš půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Kulhánková Dana šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Kůtková Martina - půlmaraton uhrazeno
23.6.2019Kvasnica Miloš 11km uhrazeno
11.8.2019Kvasnička Jaroslav 11km uhrazeno
3.9.2019LAMIOVÁ KATEŘINA půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Lauerman Martin 11km uhrazeno
15.2.2019Legát Tomáš půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Leisser Jiří půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Leisser Hana půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Leisser Petr půlmaraton uhrazeno
15.2.2019Lenfeld Martin půlmaraton uhrazeno
8.8.2019Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
5.4.2019Loňková Lenka 11km uhrazeno
3.9.2019Lopour Miroslav Fénix team 11km uhrazeno
18.12.2018Lukeš Marek Pernštejn tým/ Běžouni z Klánovického lesa půlmaraton uhrazeno
14.12.2018Macháčková Zuzana půlmaraton uhrazeno
16.1.2019Macková Helena půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Macounova Eliska FCU-LKP 11km nezaplaceno
30.8.2019Maguire Peter půlmaraton nezaplaceno
14.2.2019Majer Jan ASK Děčín 11km uhrazeno
7.4.2019Majerová Adéla 11km uhrazeno
14.2.2019Majerová Kateřina Báječné ženy v běhu 11km uhrazeno
9.9.2019Makulová Markéta 11km uhrazeno
18.1.2019Malá Věra Výletnice půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Malá Klára LIAZ Jbc půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Malad Jan půlmaraton uhrazeno
7.1.2019Malich Jan BezKlubu půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Malíková Klára Hakuna Matata půlmaraton uhrazeno
4.1.2019Malý Martin půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Malý Jiří LIAZ Jbc 11km uhrazeno
17.7.2019Malypetrová Kristína půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Malypetrová Eliška A1 uhrazeno
4.8.2019Marcincakova Karin půlmaraton uhrazeno
30.5.2019Martínek Tomáš půlmaraton uhrazeno
27.3.2019Maruna Robert Rozběháme Prahu půlmaraton uhrazeno
26.7.2019Maruška Zdeněk Diamant půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Másilková Pavla JPG půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Mašková Monika půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Maštálka Daniel půlmaraton uhrazeno
6.8.2019Matějová Radka půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Matějů Pavlína půlmaraton uhrazeno
20.11.2018Materna Luboš půlmaraton uhrazeno
14.6.2019Mátl Radek TK Radošovice půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Matthews Doug Terronska UTD půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Matthissen Hana Hamaro 11km uhrazeno
11.7.2019Maudrová Denisa Krofian půlmaraton uhrazeno
3.6.2019Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM A2 uhrazeno
10.9.2019Mervartova Kristýna Vlčí smečka 11km uhrazeno
25.7.2019Minar Jan půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Mišovičová Kateřina Běžecká škola Prahy 4 půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Misterová Michaela Karel a jeho holky 11km uhrazeno
18.7.2019Mitterwald Martin Lety půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Morávková Dana KUS Sopotnice půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Moskala Pavel půlmaraton uhrazeno
14.5.2019Mráček Marek půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Mrzenova Eva 11km nezaplaceno
1.9.2019Mudrík Ján půlmaraton nezaplaceno
10.9.2019Műllerova Petra Mattonifreerun půlmaraton uhrazeno
16.1.2019Najman Tomáš půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Najman Petr 11km uhrazeno
21.4.2019Nečas Vladimír půlmaraton uhrazeno
6.7.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
18.8.2019Nemcová Lucia 11km uhrazeno
4.9.2019Němcová Šárka SPK Zaloňov 11km uhrazeno
5.9.2019Němcová Tereza SPK Zaloňov 11km uhrazeno
23.8.2019Nikodem Libor Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton uhrazeno
15.1.2019Nouza Tomáš půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Novák Michal půlmaraton uhrazeno
8.9.2019NOVÁK JAN Bezvalyže.cz půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Nováková Radomíra 11km nezaplaceno
19.7.2019Nováková Andrea půlmaraton uhrazeno
20.12.2018Novotná Ivana půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Novotný Luboš Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Nožičková Helena Kobit Holding půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Odehnalová Marie 11km uhrazeno
11.1.2019Odnoha David Kosmorunners půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Ondruchová Adéla půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Ouředník Vít půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Ouředníková Iva 11km uhrazeno
25.8.2019Paděrová Petra půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Pánková Christiane 11km uhrazeno
20.5.2019Papoušek Petr půlmaraton uhrazeno
12.3.2019Pátek Štěpán Vlci Trebechovice půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Pavlů Milan 11km uhrazeno
12.8.2019Pecina David ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
4.3.2019Pergner Petr LDN půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Pešl Josef TT Loko Beroun 11km uhrazeno
4.9.2019Peterková Nora 11km uhrazeno
9.9.2019Petrlák Miroslav 11km uhrazeno
9.9.2019Petsch Jaroslav Vebrovyboudy.com půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Pfaffeneder Roland půlmaraton uhrazeno
8.4.2019Pham Linh půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Pilbauerová Kateřina půlmaraton uhrazeno
24.7.2019Pilsky Tomáš Dycky MOST! půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Pilz Karel Jakoby Team půlmaraton uhrazeno
4.7.2019Písko Josef TJ Internacionalizace Sokol Přídolí půlmaraton uhrazeno
14.2.2019Pisková Ilona Mont Blanc půlmaraton uhrazeno
25.7.2019Plíšková Romana ELEVENRUNTEAM 11km uhrazeno
10.9.2019Podoubská Veronika půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Pohl Marek půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Pohlová Gabriela půlmaraton uhrazeno
22.4.2019Poláchová Jana půlmaraton uhrazeno
18.8.2019Ponikelska Gabriela půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Pospíšil Jaroslav půlmaraton uhrazeno
7.8.2019Pospíšil Adam Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Pospíšil Vít Lauf team Sokol Kněžmost půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Pospíšil Daniel půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Pospíšilová Radka půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Prchal Pavel GP Kolín půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Procházková Lucie Brutal team Děčín půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Prokeš Dušan Chomutov půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Prokešová Renata Chomutov půlmaraton uhrazeno
2.3.2019Pšenička Jaroslav půlmaraton uhrazeno
14.7.2019Pšenko Michal půlmaraton uhrazeno
14.7.2019Pšenková Eliška A5 uhrazeno
14.7.2019Pšenková Tereza A3 uhrazeno
21.6.2019Ptáčková Radmila Sokol Podlázky půlmaraton uhrazeno
30.7.2019Pufr František půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Pytlík Ondřej půlmaraton uhrazeno
30.7.2019Rabenseifnerová Tereza STUDENTKY V POKLUSU půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Řada Jaroslav půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Rampas Václav Pařezská Lhota Runners půlmaraton uhrazeno
13.7.2019Raul Štěpán A1 uhrazeno
13.7.2019Raulová Ema A2 uhrazeno
13.7.2019Raulová Radka Rungo pro ženy půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Regner Tomáš Biatlon Liberec 11km uhrazeno
8.9.2019Řehák Radek Rozběháme Roudnici půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Reiterova Hana půlmaraton uhrazeno
10.12.2018Reiterová Monika půlmaraton uhrazeno
21.4.2019Rejšková Alena OK Kamenice 11km uhrazeno
26.1.2019Repáňová Aneta Tatobitcký mudlové půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Reslová Hana půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Reslová Hana 11km uhrazeno
4.8.2019Řezáč Jan Podolští běžci půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Řezáčová Klára Podolští běžci půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Řezáčová Stella Podolští běžci A1 uhrazeno
22.11.2018Röbisch Pavel Von Röbischstein půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Roblíková Markéta Milovičtí běžci ;) půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Rozsívalová Markéta půlmaraton uhrazeno
3.8.2019Rubášová Katka půlmaraton uhrazeno
26.4.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov půlmaraton uhrazeno
4.5.2019Růžičková Marta Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Rychnová Markéta půlmaraton uhrazeno
5.3.2019Šabaka Petr půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Šafková Kateřina Intersport půlmaraton uhrazeno
24.4.2019Sangho Aline půlmaraton uhrazeno
22.5.2019Šanko Jan půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Schneider Zbyněk Běžecká škola Prahy 4 půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Šebková Petra půlmaraton uhrazeno
24.4.2019Sečkár Alois TJ Sokol Praha-Krč půlmaraton uhrazeno
30.7.2019Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
20.4.2019Šenková Šárka půlmaraton uhrazeno
20.4.2019Šenková Martina půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Šilerová Eva Běhej Poděbrady 11km nezaplaceno
28.1.2019Šilhánek Tomáš půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Šindelářová Michaela půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM A4 uhrazeno
3.7.2019Šítal Jan půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Sládková Denisa 11km uhrazeno
10.8.2019Slavíková Martina půlmaraton uhrazeno
30.5.2019Slavkovský Milan Dum spiro 11km uhrazeno
6.9.2019Šlégl Jan RunBo Team Liberec půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Šmejda Radek Lauf Team Kněžmost 11km uhrazeno
1.9.2019Šmejdová Magdaléna A3 uhrazeno
22.8.2019Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 11km uhrazeno
8.11.2018Smolová Michaela půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Sofín Luděk Sófa půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Šolc Jaroslav HBC 11km uhrazeno
16.5.2019Šolcová Kateřina půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Solil Pavel Spolek Borek půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Sopek Tomas půlmaraton uhrazeno
15.5.2019Špinková Lucie půlmaraton uhrazeno
2.2.2019Spoustová Lucie 11km uhrazeno
5.7.2019Šrajerová Iveta půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Stanko Honza - půlmaraton uhrazeno
30.5.2019Starý Adam půlmaraton uhrazeno
5.9.2019STEGNJAJA ŽARKO půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Stejskal Miroslav půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Štembera Petr půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Štemberová Elen A3 uhrazeno
16.8.2019Štemberová Věra půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Štěpán Jaroslav Ještěd Skyrace půlmaraton nezaplaceno
25.8.2019Štěpanovský Martin Lumpi u pumpy půlmaraton uhrazeno
18.11.2018Stezka Václav správná stezka půlmaraton uhrazeno
18.11.2018Stezková Jana správná stezka půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Stoklasa Zbyněk 11km nezaplaceno
9.9.2019Straňák Tomáš AC GOMANGO HOGNER půlmaraton uhrazeno
1.9.2019stránský luděk AO Vrchlabí půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Strnad Petr KSM Hrádek půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Strnadová Natálie OlfinCarSkiTeam Trutnov A4 uhrazeno
1.9.2019Strnadová Barbora OlfinCarSkiTeam Trutnov A2 uhrazeno
1.9.2019Strnadová Petra 11km uhrazeno
28.6.2019Stursa Vít kurzas run team půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Šulák Alexandr Deaf sport půlmaraton nezaplaceno
4.9.2019Šuláková Renata Deaf Sport půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Šulc Pavel LKP Jičín půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Šváb Michal MP Mahonyroach půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Šverma Jaroslav 11km uhrazeno
26.8.2019Svitek Andrej Máme jiný problém... půlmaraton uhrazeno
24.3.2019Svobodová Iva L + L běháme pro radost půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Tichý Stanislav Červenobílá bojová síls půlmaraton uhrazeno
28.6.2019Tkadleček Jakub strcprstskrzkost půlmaraton uhrazeno
17.8.2019Toman Jaroslav 11km uhrazeno
17.8.2019Tomanová Ivana 11km uhrazeno
2.5.2019Tomešová Adéla půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Tomíšek Michal půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Tomka Bartoloměj půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Tomšíková Lenka Run4fun 11km uhrazeno
13.8.2019Toncar Květoslav Aikido Dojo MB půlmaraton uhrazeno
13.5.2019Trávníček Marek půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Trojan Josef 11km uhrazeno
6.9.2019Trojanová Markéta 11km uhrazeno
26.4.2019Trop Jakub PK TEAM půlmaraton uhrazeno
16.8.2019Trpišovská Iveta Běhám pro radost půlmaraton uhrazeno
16.8.2019Trpišovský František Běhám pro radost půlmaraton uhrazeno
8.7.2019Turková Kateřina půlmaraton uhrazeno
10.6.2019Ulrych Martin půlmaraton uhrazeno
3.6.2019Ulrych Václav půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Ungerová Lenka ELEVEN RUN TEAM 11km uhrazeno
9.9.2019Václavíková Hana Roprachtice 11km uhrazeno
10.6.2019Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton uhrazeno
1.4.2019Valenta David Velosport Valenta Scott team 11km uhrazeno
1.4.2019Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team 11km uhrazeno
5.6.2019Valigura Bedřich půlmaraton uhrazeno
19.4.2019Vamberová Veronika půlmaraton uhrazeno
7.5.2019Váňa Tomáš půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Vančo Ruben půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Vanek Petr šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
12.3.2019Vaniš Patrik půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Vašinová Zdenka 11km uhrazeno
10.9.2019Vebr Stanislav půlmaraton uhrazeno
9.5.2019Veselý Petr Royal Bay půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Vicha Kamil půlmaraton uhrazeno
7.1.2019Vicherková Petra půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Víchová Petra Conti tým půlmaraton nezaplaceno
19.7.2019Vít Tomáš SCP Pardubice půlmaraton uhrazeno
18.2.2019Vlachová Jana půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Vojteková Michaela RunBoTeam Liberec půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Volf Karel Ptenský Dvorek půlmaraton uhrazeno
24.5.2019Volfová Markéta půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Vondra Tomáš půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Vraj Matěj A6 uhrazeno
9.9.2019Vraj Pavel 11km uhrazeno
29.8.2019Vrána Petr Fehrer Liberec půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Vrbová Petra P.R.A.V.A. 11km uhrazeno
28.4.2019Zabloudilová Zdeňka 11km uhrazeno
8.9.2019Zajačiková Romana Běhny z Ředic 11km nezaplaceno
9.9.2019Zajíc Ondřej půlmaraton uhrazeno
1.3.2019ŽÁKOVÁ Olga Alpin Club Aš půlmaraton uhrazeno
6.8.2019Žalská Barbora ITADECO půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Zapletal Petr Na procházce půlmaraton uhrazeno
28.5.2019Zárybnický Tomáš půlmaraton uhrazeno
15.5.2019Záveská Monika Křemílek a vochomůrka půlmaraton uhrazeno
22.3.2019Zavřel Vít Zavři Němčice 11km uhrazeno
22.3.2019Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Zděnková Zuzana ZZ půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Ždímal Michal Ždimiators 11km uhrazeno
16.4.2019Zedníková Vendula půlmaraton uhrazeno
8.9.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha A4 uhrazeno
8.9.2019Zelenková Hana Torpédo Loučná u Hrádku nad Nisou půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Zeman Vladimír Sokol Kolín půlmaraton uhrazeno
22.5.2019Zeman David půlmaraton uhrazeno
23.2.2019Zemčáková Eva půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Zídková Marie půlmaraton uhrazeno
28.7.2019Zikmund Michal 11km uhrazeno
26.8.2019Žrout Karel Běžecká škola Prahy 4 půlmaraton uhrazeno
6.8.2019Zrzavý Jan TJ Sokol Kaňk půlmaraton uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.