Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina ČSOB HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton1317
42kmmaraton193
A4A414
A3A310
A5A59
A2A2 - nesoutěžní8
A1A1 - nesoutěžní6
A6A63
Kategorie
M30+Muži 30 - 39 let279
M40+Muži 40 - 49 let255
DDvojice171
Z40+Ženy 40 - 49 let122
Z30+Ženy 30 - 39 let121
M18+Muži 18 - 29 let105
Z18+Ženy 18 - 29 let97
M50+Muži 50 - 59 let80
M40Muži 40 - 49 let61
M30Muži 30 - 39 let48
IZSMIZS - pouze Policie ČR, HZS, SDH, Armáda ČR, Městská policie, Vězeňská služba26
M60+Muži 60 a více let25
Z50+Ženy 50 - 59 let22
Z30Ženy 30 - 39 let21
Z40Ženy 40 - 49 let15
M18Muži 18 - 29 let13
M50Muži 50 - 59 let12
Z18Ženy 19 - 29 let10
IZSZIZS - pouze Policie ČR, HZS, SDH, Armáda ČR, Městská policie, Vězeňská služba9
M60Muži 60 a více let8
D4Dívky 9 - 10 let8
CH3Chlapci 7 - 8 let6
CH4Chlapci 9 - 10 let6
D2Dívky 5 - 6 let5
Z60+Ženy 60 a více let5
D1Dívky 4 roky a mladší5
Z50Ženy 50 - 59 let5
D5Dívky 11 - 12 let5
CH5Chlapci 11 - 12 let4
D3Dívky 7 - 8 let4
CH2Chlapci 5 - 6 let3
CH6Chlapci 13 - 14 let3
CH1Chlapci 4 roky a mladší1
Celkem přihlášených1560

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
18.9.2019Abraham Marek půlmaraton M30+ uhrazeno
9.4.2019Abrahámová Vlaďka Jablonné nad Orlicí půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.7.2019Adam Jan maraton M40 uhrazeno
24.6.2019Adamec Lukáš Sobíňováci půlmaraton M18+ uhrazeno
30.8.2019Adamec Rudolf Sobíňováci půlmaraton D uhrazeno
Tým: SDH Sobíňov↳ Adamec Tomáš
8.6.2019Adámek Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2019Adámek Ladislav půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2019Adametzová Lucie maraton Z30 uhrazeno
2.7.2019Adamíra Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
2.7.2019Adamírová Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.8.2019Ambroz Michal HZS půlmaraton IZSM uhrazeno
26.5.2019Andera Michal maraton M30 uhrazeno
16.6.2019Andrle Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
17.9.2019Antošová Anna SK LOB Nová Paka půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2019Antuš Erik SANUS HK půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Auersvald Roman půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2019Aur Zdeněk VK Slavia Hradec Králové půlmaraton M60+ uhrazeno
21.3.2019Avramov Valentýn ENESA půlmaraton M40+ uhrazeno
4.8.2019Babulík Václav Bobíci půlmaraton M30+ uhrazeno
24.9.2019Bajzobá Renata půlmaraton Z40+ nezaplaceno
24.9.2019Bajzová Renata půlmaraton Z40+ uhrazeno
18.6.2019Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40+ uhrazeno
26.9.2019Baláš Martin run4run půlmaraton M40+ uhrazeno
26.6.2019Balcarová Zdeňka půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.6.2019Baliar Vaclav půlmaraton M50+ uhrazeno
16.4.2019Balunová Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.9.2019Barboříková Martina Kiekert půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.10.2019Bařina Vít maraton M30 uhrazeno
30.9.2019Bartas Jan SK Babice půlmaraton M30+ uhrazeno
14.9.2019Bartoš Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
18.9.2019Bartoš Miroslav půlmaraton M18+ uhrazeno
23.9.2019Bartoš Petr Zahrádkáři Svatý Jiří půlmaraton M50+ uhrazeno
1.10.2019Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hlavně přežít!↳ Kubátová Dana
5.2.2019Bartošová Klára maraton Z30 uhrazeno
14.12.2018Bartůšek Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
14.12.2018Bartůšková Hana půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.7.2019Bašný Adam IR 28 půlmaraton M40+ uhrazeno
16.6.2019Batelková Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Batten Tom Old Town Running půlmaraton M18+ uhrazeno
18.2.2019Bauerová Lucie OCR Runners Olomouc půlmaraton Z18+ uhrazeno
19.8.2019Bečica Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
25.2.2019Bednář Vlastislav půlmaraton M40+ uhrazeno
26.2.2019Bednář Vojtěch půlmaraton M18+ uhrazeno
10.4.2019Bednářová Jana maraton Z30 uhrazeno
25.9.2019Bedrna Radek BMBK půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Bedroš Roman RETIA půlmaraton M30+ nezaplaceno
16.4.2019Bek Tomáš my0e0s půlmaraton M30+ uhrazeno
29.7.2019Bělehrádek Pavel TJ Čolek maraton M60 uhrazeno
31.8.2019Belková Patrícia půlmaraton Z18+ uhrazeno
20.4.2019Beneda Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
12.9.2019Beneš Vít A5 CH5 uhrazeno
12.9.2019Beneš Roman půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton M30+ uhrazeno
28.4.2019Benešová Lucie půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.9.2019Benešová Iva Run4fun půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2019Benko Jan AC Gomango Hogner půlmaraton M40+ uhrazeno
29.7.2019Beňo Richard maraton M50 uhrazeno
25.9.2019Beran Daniel Run4fun půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Beran Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
5.5.2019Beránek Jan maraton M18 uhrazeno
28.9.2019Beránková Eva Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bery teamneobsazeno
26.12.2018Bergmann David půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2019Bernard Adam Unicorn půlmaraton D uhrazeno
Tým: AZ-Best↳ Pacourková ZuzanaUnicorn
1.10.2019Bíba Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
27.7.2019Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40+ uhrazeno
12.12.2018Bísek Miroslav SK Bafana půlmaraton M50+ uhrazeno
31.7.2019Bittner Josef Vitality Brno půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Bíza Jaroslav půlmaraton M60+ uhrazeno
1.10.2019Bláha Milan AF KŘOVICE půlmaraton M60+ uhrazeno
27.3.2019Bláhová Tereza TJ Sokol HK A5 D5 uhrazeno
30.9.2019Blatník Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
22.8.2019Blažek Zdeněk mopos půlmaraton M60+ uhrazeno
30.9.2019Blažka Dušan Svitavy půlmaraton M40+ uhrazeno
27.3.2019Blažková Bibiána půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hujeři↳ Vidová Barbora
25.9.2019Blažková Nikola půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.10.2019Boček Tomáš Hollandia Team půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hollandia Team↳ Rys Jiří AC Mlada Boleslav
18.9.2019Bočkayová Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.9.2019Bodnar Jan Pohyb hrou půlmaraton M30+ uhrazeno
19.8.2019Bojanovský Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Bolech Patrik SK Bělá půlmaraton M18+ nezaplaceno
27.9.2019Bolechová Veronika půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.5.2019Boráňová Michaela maraton Z30 uhrazeno
30.9.2019Borovec Roman půlmaraton M50+ uhrazeno
26.12.2018Borovička Radko půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Bosák Zbyněk půlmaraton M40+ uhrazeno
25.8.2019Bouček Zdeněk velké meziříčí půlmaraton M60+ uhrazeno
18.4.2019Boušková Stanislava Patriot Čelákovice půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2019Brabcová Lucie půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.10.2019Brabec Luboš Horšovský Týn maraton M40 uhrazeno
31.12.2018Brachtlová Iveta půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.8.2019Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic maraton M50 uhrazeno
22.2.2019Branda Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Brandýská Miroslava půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.8.2019Brandýský Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Branský Antonín FC Bukovka půlmaraton M18+ uhrazeno
1.9.2019Breburda Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
12.12.2018Breburdová Hana MK Kladno maraton Z50 uhrazeno
19.8.2019Břešťanová Kateřina UNICORN půlmaraton D uhrazeno
Tým: Unicorn ↳ Serbousek OndřejUNICORN
31.8.2019Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.8.2019Březina Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
14.8.2019Březinová Alena run4run půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2019Bříza David www.papr.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Broulík Luděk TJ Jiskra Jaroměř půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2018Brožová Anna půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.6.2019Brožová Anna Eutop půlmaraton Z50+ uhrazeno
1.5.2019Bryknerová Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2019Bubník Milan půlmaraton M40+ uhrazeno
19.8.2019Bucifalová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.2.2019Budín Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
19.9.2019Budín Jan Gags Bělečko půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gags Bělečko A↳ Poláček RadimGags Bělečko
10.5.2019Bulíček Martin maraton M40 uhrazeno
20.8.2019Bulisová Eva Altus Pons půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.7.2019Bureš Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Bureš Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sirotčí běžci↳ Podhajský JosefJB+JP
23.9.2019Bureš Ivo půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2019Burešová Denisa půlmaraton Z18+ uhrazeno
21.4.2019Burgerová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.12.2018Buřval Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
26.9.2019Buryan Michal AKVM půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Čalfová Andrea půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.3.2019Canda Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Čapek Josef půlmaraton IZSM uhrazeno
18.4.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M40+ uhrazeno
19.7.2019Částek Michal Fort SMC půlmaraton M40+ uhrazeno
28.7.2019Čech Jan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton IZSM uhrazeno
2.11.2018Čechová Markéta půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.6.2019Čechová Andrea půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.8.2019Čechová Iva půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2019Čechová Martina TJ Sokol Hradec Králové A5 D5 uhrazeno
29.9.2019Čechová Monika TJ Sokol Hradec Králové A4 D4 uhrazeno
25.9.2019Čechvala Jozef Atletika Nové Mesto nad Váhom maraton M18 uhrazeno
23.8.2019Čejchan Matěj půlmaraton M30+ uhrazeno
9.12.2018Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton M30+ uhrazeno
23.5.2019Čejka David půlmaraton M40+ uhrazeno
27.5.2019Cejpek Stanislav půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2019Celba Jiří půlmaraton M60+ uhrazeno
9.9.2019Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
10.4.2019Čentíš Ján Čáslav půlmaraton IZSM uhrazeno
14.8.2019Čepelka Petr Run4Fun půlmaraton M30+ uhrazeno
7.7.2019Ceral Michal 3D Fitness Race Team půlmaraton M40+ uhrazeno
4.8.2019Čermáková Denisa Photogenic Runners půlmaraton D uhrazeno
Tým: Photogenic Runners↳ Marek Tomas
18.3.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.3.2019Černohorská Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.7.2019Černý Aleš TC Dobruška půlmaraton M50+ uhrazeno
23.8.2019Černý Tomáš 25A půlmaraton M40+ uhrazeno
11.9.2019Červenka Jaroslav Dobřenice maraton M40 uhrazeno
11.9.2019ČERVENÝ Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
21.8.2019Červinka Rudolf Happy Loop Team maraton M30 uhrazeno
9.9.2019Červinka Václav půlmaraton M18+ uhrazeno
17.9.2019Červinka Michal Kingspan půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2019Červinková Alice Happy Loop Team maraton Z30 uhrazeno
7.9.2019Červinková Eliška půlmaraton Z18+ uhrazeno
13.8.2019Česal Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
31.7.2019cetel Miroslav maratonsky klub půlmaraton M50+ uhrazeno
29.9.2019Chadimová Dominika půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.1.2019Chaloupka Jan Široký Důl maraton M18 uhrazeno
15.9.2019Chaloupka František půlmaraton M18+ uhrazeno
18.9.2019Chlumský Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
2.7.2019Chmelík Petr Boxing Team Chmelík půlmaraton M18+ uhrazeno
10.4.2019Chourová Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.11.2018Chudomel Petr maraton M50 uhrazeno
13.9.2019Chvojka Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
23.12.2018Číhař Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2018Číž Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
11.5.2019Čížek Petr AC GoMango Högner půlmaraton M40+ uhrazeno
21.5.2019Čížková Andrea Vyražený pojistky půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.4.2019Čtvrtečka Ondřej SPOKO RUN půlmaraton M18+ uhrazeno
16.12.2018Czagan Jan SDH Dědek půlmaraton M40+ uhrazeno
2.7.2019Czernek Miroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
12.5.2019Dadák Jiří Surikata Meerkat půlmaraton M50+ uhrazeno
16.8.2019Danielka Filip půlmaraton M18+ uhrazeno
21.9.2019Danilov Denis půlmaraton M30+ uhrazeno
17.6.2019Daniš Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
19.8.2019Dařbuján Lukáš maraton M40 uhrazeno
24.9.2019Darbujan Matous A5 CH5 uhrazeno
24.9.2019Dařbujánová Dorothea A4 D4 uhrazeno
24.9.2019Dařbujánová Valentina A4 D4 uhrazeno
18.3.2019Dejmek Luboš půlmaraton M30+ uhrazeno
13.1.2019Demel Ondřej OMV půlmaraton M40+ uhrazeno
20.9.2019Diatka Vladimír Brno půlmaraton M50+ uhrazeno
4.7.2019Dietrich Nikolaus Bühler Motor půlmaraton M50+ uhrazeno
29.8.2019Dlabáček Lukáš Orel Řečkovice maraton M40 uhrazeno
29.8.2019Dlouhý Michal maraton M30 uhrazeno
15.4.2019Dočkal Petr ERA a.s. půlmaraton M40+ uhrazeno
19.8.2019Dogaru Vasil Rungo.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
27.9.2019Dolecek Josef Fort SMC Usti nad Orlici půlmaraton M40+ uhrazeno
21.9.2019Dolejška Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
15.9.2019Doležal Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
1.11.2018Doležalová Iveta SRTG Hradec Králové půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.10.2019Doležalová Zora KOVO TEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.2.2019Dombrowská Liběna půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2019Dominik Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Dominová Alina půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.4.2019Došel Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
4.4.2019Dostálová Zlata Hustokrutomordor půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.9.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř A4 D4 uhrazeno
9.8.2019Doubek Tomáš CYKLO-SKI klub Polička půlmaraton M30+ uhrazeno
4.6.2019Doucha Jiří Hvězda Pardubice maraton M40 uhrazeno
24.9.2019Douda Ladislav půlmaraton M50+ uhrazeno
2.11.2018Dovičín Petr BBB team (Báječní Bratři Běží) půlmaraton M40+ uhrazeno
2.11.2018Dovičín Michal BBB team (Báječní Bratři Běží) půlmaraton M30+ uhrazeno
17.2.2019Drašner Adam Leoš Lucky Forrest Company domov Na cestě půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Dražan Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2019Dražek Tomáš REDPOINT TEAM půlmaraton M40+ uhrazeno
31.1.2019Drbohlavová Šárka půlmaraton Z18+ uhrazeno
21.8.2019Drobný Michal MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Drozd Jiří Mopos Pce půlmaraton M60+ uhrazeno
20.8.2019Drtina David půlmaraton M40+ uhrazeno
4.1.2019Dryml Mojmír Hvězda Pardubice maraton M30 uhrazeno
12.9.2019Dufková Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2019Duha Jakub půlmaraton M40+ uhrazeno
26.9.2019Dunda Pavel AC1866 půlmaraton M18+ uhrazeno
22.9.2019Dundáček Ondřej Triathlon Team Chrudim půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2019Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.8.2019Dundová Ema FBC Hradec Králové A4 D4 uhrazeno
7.8.2019Dundová Karolína MŠ Veverkova A1 - nesoutěžní D1 uhrazeno
29.9.2019Dus Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Dus Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
26.9.2019Dusbaba Jan TJ Jiskra Velký Dřevíč půlmaraton M30+ uhrazeno
11.8.2019Dušek Patrik 3D fitness race team půlmaraton M40+ uhrazeno
12.9.2019Dušek Aleš půlmaraton M30+ uhrazeno
24.7.2019Duzbaba Václav IDIADA CZ půlmaraton M18+ uhrazeno
12.8.2019Dvořáček Vlastimil maraton M60 uhrazeno
28.8.2019Dvořáček Jan MEDORO půlmaraton M30+ uhrazeno
15.3.2019dvořák libor půlmaraton M30+ uhrazeno
3.7.2019Dvořák Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
21.9.2019Dvořák Václav půlmaraton M18+ uhrazeno
26.9.2019Dvořák Tomáš Atlet Šestajovice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Atlet Šestajovice D1↳ Dvořáková PetraAtlet Šestajovice
15.3.2019DVOŘÁKOVÁ ZUZANA půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.6.2019Dvořáková Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.9.2019Dvořáková Kamila půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2019Dycka Jan Podrážek půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Dyckova Sarka půlmaraton Z30+ uhrazeno
18.12.2018Ehrlichová Alena půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.9.2019Elefantová Šárka maraton Z30 uhrazeno
30.9.2019Eppich Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
19.4.2019Fábera Luboš půlmaraton M30+ uhrazeno
11.8.2019Fabiánek David půlmaraton M30+ uhrazeno
6.2.2019Fabík František půlmaraton M40+ uhrazeno
12.5.2019Fagre Iva OK99 Hradec půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.10.2018Fajfrlíková Lenka půlmaraton Z18+ uhrazeno
19.9.2019Falta Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
1.9.2019Faltová Jiřina maraton Z50 uhrazeno
5.7.2019Famfulík David půlmaraton M40+ uhrazeno
17.4.2019Fejfarová Marie maraton Z30 uhrazeno
3.6.2019Fejfarová Karla Bonbon půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.9.2019Ferda Kamil T.J. Sokol Moravské Bránice půlmaraton M40+ uhrazeno
17.8.2019Fešar Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2018Fiala Milan Kacha&Zelí půlmaraton M30+ uhrazeno
22.8.2019Fiala Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: Violet↳ Fialová RadmilaSanus HK
15.9.2019Fiala Václav půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2019Fialová Hana SRTG Jihlava maraton Z30 uhrazeno
3.9.2019Fiedlerová Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
23.9.2019Fikar Ondřej Hobby Runners Hořice půlmaraton M30+ uhrazeno
24.9.2019Fikejs Vladimír 3D fitness Race Team Žamberk maraton M60 uhrazeno
23.9.2019Fíla Jakub maraton M30 uhrazeno
28.9.2019Filip Mirek půlmaraton M30+ uhrazeno
25.5.2019Fintora Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Flajžík Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
19.8.2019Flegel Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2019Flégl Zdeněk Slatinaci maraton M30 uhrazeno
2.4.2019Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M40 uhrazeno
31.8.2019Fojtů Dája půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.7.2019Franc Bohuslav Unicorn půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vítězný tým↳ Scháněl PetrUnicorn
14.8.2019Frátrik Peter APPA Žilina půlmaraton M50+ uhrazeno
13.9.2019Friml Ondřej půlmaraton D uhrazeno
Tým: Rychlonožky↳ Trojan Adam
10.7.2019Frodl Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Frodlová Jana Quadient půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.9.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2019Frost Miroslav ASK LUM půlmaraton M30+ uhrazeno
19.11.2018Fuchs Jan Ondřejov maraton M30 uhrazeno
18.9.2019Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton M30+ uhrazeno
5.2.2019Fulínová Jana maraton Z40 uhrazeno
19.9.2019Fusková Iva půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.8.2019Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Gaubmannová Anna půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Gavčíková Alena půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.9.2019Gazdíková Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2019Gebhardt Karsten Dresden půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Geherová Kristýna Unicorn půlmaraton D uhrazeno
Tým: Unicorn_K↳ Hejnová VeronikaUnicorn_K
28.9.2019Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.6.2019Golčiter Kamil CAB půlmaraton M30+ uhrazeno
14.8.2019Gololobovová Blanka Run magazine team/ AVC Praha maraton Z40 uhrazeno
30.4.2019Granec Denis půlmaraton M30+ uhrazeno
5.3.2019Grätz Ondřej www.ranapece.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
24.9.2019Gremlica Filip půlmaraton D uhrazeno
Tým: Fire↳ Paďourová Renata
30.8.2019Grešková Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.9.2019Grolmus Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
5.8.2019Grulich Tomáš Prostějov maraton M40 uhrazeno
21.8.2019Grundová Gabriela půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sawcon runners↳ Grund Oliver
8.6.2019Gryga Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
31.12.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton M30+ uhrazeno
27.1.2019Guniš Ondřej maraton M30 uhrazeno
18.9.2019Guňka Igor půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2019Guňka Lukáš A4 CH4 uhrazeno
18.9.2019Guňka Jakub A2 - nesoutěžní CH2 uhrazeno
1.10.2019Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton M30+ uhrazeno
14.8.2019Haase Lukáš AK Hradec půlmaraton D uhrazeno
Tým: AK Hradec↳ Blehová MichaelaAK Hradec
18.9.2019Hájek Radek maraton M40 uhrazeno
30.9.2019Hájek Martin půlmaraton IZSM uhrazeno
27.8.2019Hajič Jan ALBI půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2019Hajičová Jitka ALBI půlmaraton D uhrazeno
Tým: ALBI - štafeta 2↳ Kocourková VeronikaALBI
25.3.2019Hájková Gabriela Drtiči a květinky půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.9.2019Hájková Eliška A1 - nesoutěžní D1 uhrazeno
28.9.2019Hajská Gabriela šlemrgang půlmaraton D uhrazeno
Tým: Šlemrgang2neobsazeno
12.5.2019Haklová Pavla půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.4.2019Hála Miroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2019Halamka Lukas půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Hameršmíd Vladimír půlmaraton D uhrazeno
Tým: VLADA↳ Kňapová DanaMilovice
25.5.2019Hamplová Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.8.2019Hanák Milan TFRUN půlmaraton M40+ uhrazeno
18.4.2019Hanáková Radka Praha 9 půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.8.2019Hanáková Karolina TFRUN půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.9.2019Handl Michal půlmaraton D uhrazeno
Tým: Šlemrgang↳ Beránková Nikola
1.9.2019Haník Zdeněk Nymburské Bomby maraton M30 uhrazeno
19.9.2019Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec půlmaraton Z50+ uhrazeno
1.10.2019Hanslík Aleš půlmaraton M50+ uhrazeno
2.11.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Hartlová Zuzana půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.8.2019Hartman Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
26.9.2019Hartmanová Marcela GoMango půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Hašková Eliška půlmaraton Z18+ nezaplaceno
24.6.2019Hastik Dalibor půlmaraton M50+ uhrazeno
16.7.2019Hausnerová Liliana BK Méta maraton Z40 uhrazeno
28.8.2019Havel Lukáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Elitní desítka↳ Micková Petra
11.9.2019Havel Eduard půlmaraton M50+ uhrazeno
13.8.2019Havelka Petr Eleven Run Team maraton M40 uhrazeno
28.3.2019Havelková Michaela půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.9.2019HAVLASOVA Petra MenX Krucemburk půlmaraton Z50+ uhrazeno
12.8.2019Havlíček Jakub FUBO Team půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Havránek Richard maraton M30 uhrazeno
27.9.2019Havránková Daniela Kerteam půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.9.2019Heinrich Richard půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2019Hejcman Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
25.7.2019Hejduková Olga půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.12.2018Hejkrlíková Iva HejaHejTrail.cz půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Hejl Tomáš půlmaraton M30+ nezaplaceno
22.4.2019Hejna Petr půlmaraton M60+ uhrazeno
4.7.2019Hejna Leoš HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton IZSM uhrazeno
1.8.2019Helcl Ladislav půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Henclová Petra půlmaraton Z18+ uhrazeno
26.9.2019Herčíková Markéta Fajn tým půlmaraton D uhrazeno
Tým: Fajn tým↳ Kalinová Markéta
8.9.2019Herman Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
17.12.2018Hermann Petr maraton M30 uhrazeno
13.6.2019Herrmann Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Hill Anna půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.8.2019Hladík Richard půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Hladík Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Hlavatý Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
19.7.2019Hlinecký Ondřej Skuteč půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Hlínová Helena Skupice maraton Z40 uhrazeno
26.9.2019Hloušek Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Hlůšek Jaroslav MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2019Hlůšek Pavel Stárek MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
11.9.2019Hoder Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30+ uhrazeno
28.4.2019Hofman Jiri Ders půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Hofman František Triatlon Býšť maraton M50 uhrazeno
25.9.2019Hofman Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
4.5.2019Hofrichter Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
20.9.2019Hojgr Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
20.9.2019Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové A5 D5 uhrazeno
30.9.2019Holanová Pavla půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.9.2019Holcr Jiří T půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Holeček Michal LABE TRI CLUB HK půlmaraton M30+ uhrazeno
9.5.2019Holeček Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Holík Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
15.9.2019Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.9.2019Holub Karel Scenic Trail Rock Goats maraton M40 uhrazeno
24.9.2019Horáček Jaroslav SDH Lukavice půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Horák Václav Libčany maraton M60 uhrazeno
23.9.2019Horák Slavoj půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Horák Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Horácineobsazeno
19.8.2019Horáková Alice Sportík Čáslav půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.8.2019Horochovská Martina maraton Z40 uhrazeno
7.8.2019Hošek Ctibor Unicorn půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Hošek Pavel půlmaraton IZSM uhrazeno
13.8.2019Hoško Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
15.8.2019Hoško Marek Cembrit a.s. půlmaraton M18+ uhrazeno
2.11.2018Houdek Jakub Run magazine team maraton M30 uhrazeno
30.4.2019Hovadová Monika půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.7.2019Hovorka Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
2.4.2019Hovorková Jana ČSOB půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.6.2019Hozáková Markéta 2 Lemry půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.8.2019Hozmanová Ivana půlmaraton IZSZ uhrazeno
16.5.2019Hrabík Pavel maraton M18 uhrazeno
10.7.2019Hrbková Simona půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.12.2018Hrdý Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
19.7.2019Hromádko Jiří Skuteč půlmaraton M40+ uhrazeno
8.1.2019Hron Michal - půlmaraton M50+ uhrazeno
3.2.2019Hrouda Vojtěch půlmaraton M50+ uhrazeno
4.2.2019Hroudová Marie půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2019Hruban Jan půlmaraton M50+ uhrazeno
2.8.2019Hrůša Miroslav maraton M40 uhrazeno
24.9.2019Hruška Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Hruška Dominik A3 CH3 uhrazeno
1.10.2019Hrušková Kristýna A5 D5 uhrazeno
22.9.2019Hryzlík Martin Kingspan půlmaraton M18+ uhrazeno
22.8.2019Hubáček Pavel půlmaraton M50+ uhrazeno
9.4.2019Hubálek Miloš KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton M40+ uhrazeno
17.6.2019Hubička Lukáš Pusinkagang půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Hubka Vojtěch půlmaraton M18+ uhrazeno
26.9.2019Hübl Radek RunSport Salomon Team půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Hudáková Jitka Durikam Team Trenčín půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Hůlek Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
19.8.2019Hulík Vojtěch HTW půlmaraton M30+ uhrazeno
28.3.2019Hulin Roman půlmaraton M40+ uhrazeno
26.9.2019Hulinova Katerina PČR půlmaraton IZSZ nezaplaceno
30.7.2019Hůlka Josef Unicorn maraton M30 uhrazeno
9.9.2019Huml Filip půlmaraton M40+ uhrazeno
29.4.2019Hurtová Michaela PMJM půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.9.2019Hurych Jan maraton M30 uhrazeno
24.8.2019Hušák Jiří Pankrác půlmaraton M30+ uhrazeno
27.12.2018Hušek Jaroslav RUN4FUN půlmaraton M40+ uhrazeno
25.8.2019Hušek Pavel maraton M40 uhrazeno
11.9.2019Hůza Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Hvězda Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
7.7.2019Hýbl Jaroslav půlmaraton M50+ uhrazeno
9.8.2019Hybl Zdenek Zábřeh maraton M30 uhrazeno
24.9.2019Hynek Tomáš FTC Vysoké Mýto půlmaraton M18+ uhrazeno
20.8.2019Iffland Gábor půlmaraton M30+ uhrazeno
9.7.2019Ilczyszyn Alan Rado půlmaraton M40+ uhrazeno
20.6.2019Irein Jan ridicem.cz půlmaraton M40+ uhrazeno
13.8.2019Ivan Pavol maraton M40 uhrazeno
6.4.2019Ivančák Roland půlmaraton M50+ uhrazeno
2.12.2018Ivánková Kateřina maraton Z18 uhrazeno
19.2.2019Izák Miroslav SRTG Hradec Králové půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Jadrníček Tomáš AC Mladá Boleslav půlmaraton M40+ uhrazeno
19.9.2019Jágr Josef Když nemůžeš, tak přidej! půlmaraton M30+ uhrazeno
21.9.2019Jakeš Vojtěch půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vlkouši↳ Dejmek Tomáš
1.10.2019Jamborová Kateřina Dračice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jamboříci↳ Jambor Martin
12.8.2019Janata Milan Run4fun/Salming maraton M30 uhrazeno
17.9.2019Janata David KS půlmaraton M30+ uhrazeno
20.8.2019Jančík Bořek Svartes Hořice/SALMING půlmaraton M50+ uhrazeno
25.9.2019Jandera Jakub půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2019Janderová Veronika půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.10.2019Jandik petr půlmaraton M50+ uhrazeno
11.8.2019jandíková barbora půlmaraton Z50+ uhrazeno
6.5.2019Jandova Michaela maraton Z18 uhrazeno
8.7.2019Janečková Jana půlmaraton Z50+ uhrazeno
16.9.2019Janečková Petra půlmaraton D uhrazeno
Tým: Petra a Jirka↳ Ottmar Jiří
19.8.2019Janek Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
1.9.2019Jankovský Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
14.6.2019Janků Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
27.8.2019Janota Lukas půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
20.9.2019Janouchová Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton Z50+ uhrazeno
26.9.2019Janoušek Milan Sokol Kolín půlmaraton M18+ uhrazeno
5.8.2019Janušková Marie půlmaraton Z50+ uhrazeno
24.9.2019Janyšková Radka půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.5.2019Jareš Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2019Jašíček Radek fKlidu sport team půlmaraton M18+ uhrazeno
23.8.2019Jašíčková Jarmila fKlidu sport team půlmaraton Z50+ uhrazeno
24.9.2019Javůrková Klára Běhny půlmaraton Z18+ uhrazeno
5.8.2019Jedlinský Miloš půlmaraton M18+ uhrazeno
1.10.2019Jelínek Martin Rakousy půlmaraton M40+ nezaplaceno
21.9.2019Jelínková Radka Stežník bike team půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.8.2019Jeníčková Zuzana Šneci v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.4.2019Jeništa Petr Drtiči a květinky půlmaraton M18+ uhrazeno
28.8.2019Jenka Jiří Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
2.8.2019Jež Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2019Jílek Petra maraton Z30 uhrazeno
22.9.2019Jílek Čeněk půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2019Jindra Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Jindra Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
17.2.2019Jiříček Petr maraton M30 uhrazeno
12.2.2019Jirouš David KADADO půlmaraton M30+ uhrazeno
17.9.2019Jirout Bohumil Gomango půlmaraton M40+ uhrazeno
25.7.2019Jírovec Vojtěch SK Babice půlmaraton M18+ uhrazeno
23.8.2019Jírů Renata půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Jírů Jaroslav půlmaraton M18+ uhrazeno
20.9.2019Jiruška Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
4.9.2019johan oldřich SK Nové město nad Metují půlmaraton M40+ uhrazeno
9.9.2019Johan Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Johan Marek A4 CH4 uhrazeno
1.10.2019Johan Marek Městská policie Trutnov půlmaraton IZSM uhrazeno
4.9.2019Johanová Ema Dolní Sytová A1 - nesoutěžní D1 uhrazeno
29.9.2019Johanová Anika A3 D3 uhrazeno
11.9.2019Jonáš David půlmaraton M18+ uhrazeno
26.7.2019Jones david Bohnicky Blues půlmaraton M40+ uhrazeno
22.8.2019Jorníček Petr MK Seitl Ostrava maraton M50 uhrazeno
19.9.2019Josefová Dominika Sportstyl HK maraton Z18 uhrazeno
26.9.2019Joska Radek půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2019Jožáková Soňa Bühler Motor půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bühler Motor 1↳ Holý AlešHSK
6.8.2019Judová Petra Běhna z Trauče půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Junek Aleš #panNupak půlmaraton M40+ uhrazeno
12.9.2019Junger Pavel Atlet Šestajovice půlmaraton M40+ uhrazeno
4.9.2019Jüptner Petr ČSOB Na Zdraví maraton M40 uhrazeno
7.7.2019Juránková Klára půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.2.2019jurczyk Michal CZdrS Přáslavice půlmaraton IZSM uhrazeno
14.6.2019Jureček Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
6.5.2019Just Milan půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2019Just Petr maraton M40 uhrazeno
13.8.2019Jůza Jan Bühler Motor půlmaraton M18+ uhrazeno
21.8.2019Jůzová Tereza MoroSystems půlmaraton Z18+ uhrazeno
26.8.2019Kábrtová Jitka Sokol Studnice maraton Z40 uhrazeno
19.8.2019Kacálek Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice půlmaraton M30+ uhrazeno
13.3.2019Kácovská Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.8.2019Kahánek Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2019Kahánková Jitka Raketové kecky půlmaraton Z50+ uhrazeno
29.4.2019Kaizner Petr PMJM půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Kajzrlík Aleš Zahrádkáři Choceň půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2019Kalina Pavel Třemošnice půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2019Kalinová Erika Třemošnice půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.7.2019Kalkus Roman Run4Fun půlmaraton M30+ uhrazeno
3.5.2019Kalvodová Jitka GUSTO CAFÉ maraton Z30 uhrazeno
9.3.2019Kamenický Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Kampová Iveta Pardubice půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.8.2019Kampová Kamila Pardubice půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.9.2019Káňa Vojtěch dyjkuy3a5y půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Kaňková Blanka půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.4.2019Kaplan Radek Retia půlmaraton M40+ uhrazeno
11.9.2019Kaplanová Denisa půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.9.2019Kapoun Petr Atletika Polička půlmaraton M40+ uhrazeno
19.9.2019Kapoun Jan VENCL TEAM, Ústí n.O. půlmaraton M18+ uhrazeno
26.9.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM A2 - nesoutěžní D2 uhrazeno
24.9.2019Karban Štěpán BMC CZ Racing team půlmaraton IZSM nezaplaceno
29.9.2019Karel Janků maraton M40 uhrazeno
10.9.2019Karger Vít SCP Pardubice maraton M40 uhrazeno
20.4.2019Karnetova Tereza LCC Radotín půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.7.2019Káš František půlmaraton M18+ uhrazeno
28.9.2019Kasa Petr AC Dolni Chabry půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2019Kasalová Hana Běhny půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.9.2019Kaška Filip DUKASE půlmaraton M40+ uhrazeno
10.12.2018Keil Vladimír půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Keller Alexandr půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Kellerová Pavlína půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2019Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton M30+ uhrazeno
22.9.2019Kendíková Nikola půlmaraton Z18+ uhrazeno
26.9.2019Kerekes Kate půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.6.2019Kesslerova Olga půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.7.2019Ketner Karel půlmaraton M60+ uhrazeno
21.8.2019Khandlová Zdena Šneci v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.8.2019Khýn Lukáš maraton M18 uhrazeno
29.8.2019Kinska Kveta půlmaraton Z30+ uhrazeno
23.2.2019Kinzlová Zdenka půlmaraton Z40+ uhrazeno
18.9.2019Kirchdörfer Matthias Bühler Motor půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bühler ↳ Chládková Karolína
25.3.2019Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40 uhrazeno
26.9.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40+ nezaplaceno
16.9.2019Klamta Václav půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Klepáč Jiří UNIKOSY půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Klíma David Rychnov nad Kněžnou maraton M40 uhrazeno
29.9.2019Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton Z50+ uhrazeno
26.4.2019Klímová Lada půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.4.2019Klírová Jana SATT Praha půlmaraton Z50+ uhrazeno
30.9.2019Klozová Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.9.2019Klusák Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2019Kmentová Olga půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.4.2019Kmínek Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
10.4.2019Knébl Ondřej Malý Rohozec maraton M30 uhrazeno
11.9.2019Knop Jan A6 CH6 uhrazeno
27.9.2019Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: AV-team↳ Knoulichová Vladana#GLADIATORRACETEAM
31.12.2018Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50+ uhrazeno
23.9.2019Kobertová Vendula půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Kobzev Vladimír půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2019Kocábová Jana Glykon půlmaraton Z60+ uhrazeno
25.9.2019Kočanová Veronika Quadient půlmaraton Z18+ uhrazeno
8.4.2019Kohl Filip půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019kOHOUTEK jAROMÍR watter & snow ski club maraton M60 uhrazeno
9.9.2019kohut jan FÉNIX SPORT / jankohut.com půlmaraton M30+ uhrazeno
26.9.2019Kokeš Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
23.9.2019Kolář Ladislav maraton M30 uhrazeno
25.4.2019Kolářová Iva Cesta do Mechova půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.9.2019Kolátor Aleš MTB MEL půlmaraton D uhrazeno
Tým: MTB MEL↳ Kolátorová PavlínaMTB MEL
26.9.2019Komárek Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
14.7.2019Konopásková Karolína půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2019Konvalina Lukáš Skiklub Dobruška půlmaraton M18+ uhrazeno
24.9.2019Kopečková Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.3.2019Kopecký Jiří AC Gomango-Högner půlmaraton M40+ uhrazeno
25.6.2019Kopecký Michal Kopi půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2019Kopecký Jan Hvězda Pardubice maraton M18 uhrazeno
4.6.2019Kopečný Josef maraton M30 uhrazeno
9.8.2019Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
9.9.2019Kordula Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
14.5.2019Korenčiková Eliška půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.7.2019Korenčiková Kristýna půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.4.2019Kořínek Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
17.9.2019Koskova Simona půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.8.2019Košťál Petr SRTG Trutnov půlmaraton D uhrazeno
Tým: SRTG Trutnov↳ Košťál PetrSRTG Trutnov
30.9.2019Kostková Petra Popina Team maraton Z30 uhrazeno
26.9.2019Košulič Antonín SAP půlmaraton M50+ uhrazeno
21.9.2019Kosvancova Adriana půlmaraton Z18+ uhrazeno
13.6.2019Kotásková Sylvie půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.12.2018Kotěrová Ludmila Baron team půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.4.2019Kotherová Hedvika půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.10.2019Kotková Gabriela Matum půlmaraton IZSZ nezaplaceno
30.9.2019Kotyza Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
23.9.2019Kouba Libor run for fun půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2019Koubová Jitka půlmaraton Z30+ nezaplaceno
19.7.2019Koudelka Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
18.1.2019Kováčová Simona půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Kovalčuk Vladimír půlmaraton M18+ uhrazeno
15.8.2019Kovařík Pavel Run4Fun maraton M40 uhrazeno
3.8.2019Kovářová Monika půlmaraton Z50+ uhrazeno
11.7.2019Kowalczyk Stanislav Pardubice půlmaraton IZSM uhrazeno
30.8.2019Kozák Jakub Knecht team Říčany maraton M30 uhrazeno
20.9.2019Kozák Ondřej maraton M30 uhrazeno
27.8.2019Koželuhová Gabriela půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.8.2019Kozubek Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2019Kozubková Zuzana půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.9.2019Krajíčková Martina RUN magazine team půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.7.2019Král Jakub Bühler Motor půlmaraton M18+ uhrazeno
20.9.2019Král David SK Pod Dubem půlmaraton M18+ uhrazeno
7.8.2019Královský Martin Nicmoc půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Krameš Jaroslav maraton M40 uhrazeno
23.9.2019Krasny Dan půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Kratěnová Šárka půlmaraton D uhrazeno
Tým: LUKŠA↳ Lohnický Lukáš
30.9.2019Kratěnová Lucie půlmaraton D uhrazeno
Tým: Šlemrgang 3↳ Danačík Tomáš Dandy
5.9.2019Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30+ uhrazeno
5.9.2019Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30+ uhrazeno
30.8.2019Kratochvíl Martin Run4fun půlmaraton M18+ uhrazeno
2.9.2019Kratochvíl Jan SK hasičů KHK půlmaraton IZSM uhrazeno
5.5.2019Krausová Martina půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.9.2019Krechler Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2019Krejcarová Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2019Krejcarová Eva MajaTeam Jičín půlmaraton D uhrazeno
Tým: MajaTeam Jičín↳ KREJCAROVÁ MarieMajaTeam Jičín
4.1.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka A5 CH5 uhrazeno
7.2.2019Krejčí Klára půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.9.2019Krejčí Vojtěch TK LOKO HK půlmaraton M40+ uhrazeno
14.9.2019krejci jaromir ski klub Pastviny půlmaraton M50+ uhrazeno
12.3.2019Krejčová Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2019Krejdl Ales půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2019Křemen Jaroslav HC Válec Úvaly půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Křemenská Jana Trutnov půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jannyneobsazeno
27.8.2019Krempa Milan AC Gomango Högner půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2019Krempa Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Krempová Anna AC Gomango Högner půlmaraton Z50+ uhrazeno
1.10.2019Křičenský Martin MK bagry půlmaraton M40+ nezaplaceno
10.4.2019Křídlová Vlastimila půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.8.2019Křivda Petr půlmaraton IZSM uhrazeno
19.6.2019Křivohlavý Antonín půlmaraton M30+ uhrazeno
14.6.2019Kropacek Vladislav Vrbatuv Kostelec půlmaraton M40+ uhrazeno
23.6.2019Kropáčková Marta půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.9.2019Krotil Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
1.8.2019Kroulík Václav půlmaraton M30+ uhrazeno
8.4.2019Kroulíková Pavla půlmaraton Z18+ uhrazeno
14.12.2018Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60 uhrazeno
10.4.2019Krupička Roman půlmaraton M50+ uhrazeno
1.10.2019Krupicka Tomas Nutristar Ironsport půlmaraton M30+ uhrazeno
26.9.2019Krupka Lukáš CYKLO POINT JIČÍN půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2019Křupková Lenka RUN magazine team půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.9.2019Krutilkova Karolina půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.11.2018Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Krykorková Jana půlmaraton Z50+ uhrazeno
27.8.2019Krzyžanowski Maciej půlmaraton D uhrazeno
Tým: Minole↳ Krzyzanowska KatarzynaMinole
11.9.2019Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton M30+ uhrazeno
30.8.2019Kubec Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
18.9.2019Kubeček Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
21.9.2019Kubiasová Kateřina tyčka a kulička půlmaraton Z40+ uhrazeno
13.7.2019Kubickova Jana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dancing ladies↳ Adamová Zuzana
9.8.2019Kubičková Eliška Anna SC Marathon Plzeň maraton Z50 uhrazeno
2.8.2019Kubín Jan maraton M30 uhrazeno
25.9.2019Kubín Josef půlmaraton M60+ uhrazeno
19.9.2019Kubinec Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
2.8.2019Kubínová Zuzana maraton Z30 uhrazeno
12.9.2019Kubričan Pavel SAUCONY půlmaraton M30+ uhrazeno
23.3.2019Kučera Václav půlmaraton M50+ uhrazeno
19.9.2019Kucera Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Kučera Daniel půlmaraton M30+ uhrazeno
16.7.2019Kučerová Ivana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kačeři↳ Kučera Jan
19.9.2019Kučerová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.4.2019Kucharíková Jarmila půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.8.2019Kuchařová Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.10.2019Kučírek Tomáš OMT Pardubice půlmaraton M18+ uhrazeno
31.1.2019KUCKO Miroslav Liberec maraton M60 uhrazeno
23.4.2019Kudrnová Hana půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.9.2019Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30+ uhrazeno
31.1.2019Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2019Kuklová Ilona Kovářství Souček Benátky půlmaraton Z40+ uhrazeno
12.9.2019Kulhánek Marcel půlmaraton IZSM uhrazeno
30.8.2019Kulíková Aneta půlmaraton D uhrazeno
Tým: Áčka↳ Kocourková Andrea
1.8.2019Kulíř Martin AK Hradec půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Kunc Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
12.9.2019Kupová Jana Kiekert půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.9.2019Kusnier Lenka půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.9.2019Kusnier Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
14.4.2019Kusý Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
2.9.2019Kuttich Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
28.6.2019Kvasnica Miloš maraton M40 uhrazeno
29.9.2019Květoň Roman půlmaraton M18+ nezaplaceno
30.9.2019Laba Robert Dobroběh půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Labová Renata půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.9.2019Lagarde Martin BMBK půlmaraton M50+ uhrazeno
16.9.2019Lagarde Matyáš BMBK půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Lambert Josef Syrovátka půlmaraton M60+ uhrazeno
19.9.2019Landštof David Štefko running team půlmaraton M30+ uhrazeno
3.9.2019Langová Majka Xxx půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Lánský Rudolf TC Dobruška půlmaraton M60+ uhrazeno
25.8.2019Lášek Josef IOS Hradec Králové půlmaraton IZSM uhrazeno
30.8.2019Lášek Marek IOS Hradec Králové, půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2019Lášek Tomáš KALENJI RACING TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
29.7.2019Lastovecká Petra AC Hedgehogs půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.5.2019Látal Václav SuperJan fitness půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2019Lauryn Radek maraton M40 uhrazeno
9.4.2019Laža Ondra půlmaraton M30+ uhrazeno
19.8.2019Lednický Juraj Lednické Kone půlmaraton M18+ uhrazeno
5.8.2019Lender Jan Ders maraton M40 uhrazeno
14.8.2019Lenehan Patrick půlmaraton M50+ uhrazeno
16.8.2019Letko Zbyněk SK hasiči Jičín půlmaraton IZSM uhrazeno
4.9.2019Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
22.8.2019Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
13.6.2019Lhotsky Michal Kovářství Souček Team Benátky půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2019Libánek Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
17.7.2019Linhartová Iva půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2019Linka Dominik Temný stín smrti nad obzorem půlmaraton M30+ uhrazeno
6.4.2019Lipovská Monika půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.8.2019Lipovská Josefína půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2019Lipták Daniel B.D.S. taneční akademie půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Lízner Jiří ALBI půlmaraton M30+ uhrazeno
11.3.2019Lochman Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Lohová Monika Šneci v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.9.2019Lomnická Dagmar půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.3.2019Lopour Miroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Lorenčík Aleš Chrudim půlmaraton M40+ uhrazeno
30.4.2019Losenický Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
30.4.2019Losenický Vít půlmaraton M18+ uhrazeno
18.7.2019Lubomir Josl Hurka půlmaraton M50+ uhrazeno
1.10.2019Lukášek Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2019Luňáčková Lucie Rozhoupej město půlmaraton Z18+ uhrazeno
6.9.2019Máca Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Macák Jiří půlmaraton M30+ nezaplaceno
30.8.2019Macek Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
3.6.2019Macháček Jiří Laky Team půlmaraton M30+ uhrazeno
28.9.2019Macháček Tomáš HO Stěžery A5 CH5 nezaplaceno
28.9.2019Macháček Jakub HO Stěžery A3 CH3 nezaplaceno
3.1.2019Macháčková Zuzana půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.9.2019Macháčková Lucie HO Stěžery A3 D3 nezaplaceno
5.9.2019Machačová Ivana půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.9.2019Machová Iva půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.8.2019Machút Michal půlmaraton M50+ uhrazeno
6.8.2019Madejewský Radek maraton M18 uhrazeno
29.9.2019Maderová Magda Jaruška team půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.8.2019Mádlíková Markéta ALBI půlmaraton D uhrazeno
Tým: ALBI - štafeta 3↳ Latzel MichaelaALBI
30.8.2019Madron Milos Rozbehame Cesko půlmaraton M40+ uhrazeno
25.12.2018Makovská Stáňa Fajn Tým půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.12.2018Makovský Tomáš Fajn Tým půlmaraton M40+ uhrazeno
17.7.2019Makovský Vladimír půlmaraton M30+ uhrazeno
3.8.2019Málek František půlmaraton M30+ uhrazeno
24.9.2019Málek Jan Running Lions půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Málek Michal A1 - nesoutěžní CH1 uhrazeno
1.10.2019Málek Ivan A2 - nesoutěžní CH2 uhrazeno
25.8.2019Malinek Pavel Mattoni free run Olomouc půlmaraton M40+ uhrazeno
21.9.2019Malinová Miroslava půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.9.2019Malůšek Ladislav půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Malý Vojtěch půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2019Malý Jan Eleven Run Team půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Maňáková Marie Unicorn půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.8.2019Mansfeldová Blanka Triatlon Býšť půlmaraton Z50+ uhrazeno
21.6.2019Mařák Václav půlmaraton IZSM uhrazeno
18.9.2019Mareček Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
18.9.2019Marečková Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.9.2019Marečková Romana půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.9.2019Marečková Veronika půlmaraton D uhrazeno
Tým: Pěkný čísla↳ Cvrčková Petra
2.11.2018Marek Vojtěch SK Svěrák půlmaraton M30+ uhrazeno
8.4.2019Marek Dušan Sokol K.n.O. maraton M40 uhrazeno
4.7.2019Marek Michal Bühler Motor půlmaraton M40+ uhrazeno
12.8.2019Marek Martin Běžecký klub Nepolisy půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Marek Miloš Pelhřimov půlmaraton M30+ uhrazeno
9.9.2019Marek Filip A4 CH4 uhrazeno
14.9.2019Marek Martin Herbalife Nutrition půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Marešová Renáta půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Marha Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
16.9.2019Marholdová Klára půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.4.2019Marková Simona půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.8.2019Márová Eliška půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.4.2019Martinec Tomáš SPOKO RUN půlmaraton M18+ uhrazeno
11.9.2019Martinek Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Martinková Slávka půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.3.2019Maruna Robert Rozběháme Prahu půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Mašek Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Mašek Radek PEKASS running team půlmaraton M40+ uhrazeno
26.4.2019Másilková Pavla půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2019Matějus Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
14.6.2019Mátl Radek TK Radošovice maraton M40 uhrazeno
11.5.2019Matoušek Martin maraton M40 uhrazeno
27.9.2019Matulík René Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2019Matyska Pavel půlmaraton M30+ uhrazeno
31.1.2019Maxa Václav půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2019Mazač Jaroslav Wikov Hronov půlmaraton M50+ uhrazeno
27.12.2018Mazůrek Roman půlmaraton IZSM uhrazeno
2.1.2019Medlík Jan Česká čtvrť Šumperk maraton M30 uhrazeno
30.8.2019Medlík Ctirad Šumperk půlmaraton M60+ uhrazeno
22.7.2019Menclova Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.5.2019Menšlová Kristýna půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.8.2019Mervartova Kristýna Atletická škola Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Atletická škola HK↳ Hamral LukášATLETICKÁ ŠKOLA HK
15.5.2019Mette Vlastimil půlmaraton M30+ uhrazeno
15.9.2019Michálek Ondřej půlmaraton D uhrazeno
Tým: Majolka Ski Team↳ Michálková Mariepocem majolka
3.8.2019Michalička David TK Radošovice maraton M30 uhrazeno
12.5.2019Mikšovský Petr Drtiči a květinky půlmaraton M40+ uhrazeno
15.8.2019Mikulecký Stanislav Unicorn půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Mikulecký Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
1.10.2019Mikulecký Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
17.9.2019Miluničová Rita Běžci Slaný půlmaraton Z40+ uhrazeno
14.8.2019Miroslava Dlabáčková půlmaraton Z60+ uhrazeno
10.8.2019Mišík Jakub půlmaraton IZSM uhrazeno
24.9.2019Mitáček Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
17.9.2019Mizera Bretislav CSBS půlmaraton M60+ uhrazeno
30.9.2019Molková Miriam půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.8.2019Moník Petr AK Hradec půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2019Moravcova Klara Ski klub Jablonec půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.8.2019Moravec Marian SCHILLER Choceň TT půlmaraton IZSM uhrazeno
26.9.2019Moravec Martin Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton M30+ uhrazeno
15.7.2019Morávek Ivan půlmaraton M50+ uhrazeno
2.7.2019Mořkovský Ondřej Just for Fun! půlmaraton M30+ uhrazeno
30.8.2019Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.9.2019Mošner Petr maraton M18 uhrazeno
12.3.2019Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
17.5.2019Motl Jan Hradecký amatér půlmaraton M40+ uhrazeno
20.8.2019Motl Libor půlmaraton D uhrazeno
Tým: FAST POWER↳ Hýbl JaroslavDimpex Kosov
27.11.2018Moulisová Hana půlmaraton Z50+ uhrazeno
13.9.2019Moulisová Helena maraton Z40 uhrazeno
27.8.2019Mráz Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Mráz Bořivoj TSS půlmaraton M40+ uhrazeno
25.7.2019Mrázková Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
3.6.2019Mrázová Lucie Mattoni FreeRun: Hradec Králové půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2019Mrázová Petra půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.4.2019Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ uhrazeno
28.4.2019Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2019Mudroch Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
19.12.2018Mudrončík Michal Mattoni FreeRun Olomouc maraton M30 uhrazeno
19.8.2019Müller Roman půlmaraton M30+ uhrazeno
30.4.2019Musil Vladimír maraton M30 uhrazeno
12.8.2019Musilová Iveta půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Musilová Pavla Dýmka míru maraton Z40 uhrazeno
7.9.2019Mužátko Pavel Gauč team maraton M30 uhrazeno
23.9.2019Muzikář Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Myšák Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Myska Honza půlmaraton D uhrazeno
Tým: Myšky↳ Myška Markéta
3.6.2019Myslivecek Jan maraton M30 uhrazeno
Tým: Petr+Honzaneobsazeno
30.9.2019Nádvorník Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
16.6.2019Navrátil Martin #pohybjecestaklepsimuzdravi půlmaraton M30+ uhrazeno
16.6.2019Navrátil Ivo Svitavy půlmaraton IZSM uhrazeno
24.7.2019Navrátil Vlastimil půlmaraton M60+ uhrazeno
23.9.2019Navrátil Tomáš AK Kroměříž / ONěmec.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Navrátil Michal půlmaraton M40+ nezaplaceno
16.6.2019Navrátilová Petra Svitavy půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.12.2018Nebus Peter půlmaraton M50+ uhrazeno
17.9.2019Nedeliaková Andrea půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2019Nejdr Aleš půlmaraton M30+ uhrazeno
7.2.2019Nejedlý Petr TJ Sokol Tisová půlmaraton M40+ uhrazeno
23.8.2019Nejedlý Petr maraton M40 uhrazeno
30.4.2019Nekolová Martina I thought they said rum?! půlmaraton Z18+ uhrazeno
5.5.2019Nekulová Alena run4fun půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.8.2019Němec Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2019Nemecek Josef CSC půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Neradilek Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2019Nespěšná Ludmila půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.8.2019Nespěšný Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
13.8.2019Nešpor Martin TK Open půlmaraton M40+ uhrazeno
25.8.2019Nesvadbová Andrea půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.7.2019Neumann Andreas Bühler Motor půlmaraton M50+ uhrazeno
30.8.2019Nídlová Pavla půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.4.2019Nikodým Ivan Lékárna.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2019Nimmerrichter Matěj ALBI půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2019Nimmerrichterová Sandra ALBI půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.7.2019Nogová Denisa půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2019Nosek Tomáš BKČS půlmaraton M18+ uhrazeno
16.9.2019Notovná Gréta BMBK půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.9.2019Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner maraton M40 uhrazeno
8.7.2019Nováček Jaroslav Koldín půlmaraton M50+ uhrazeno
18.8.2019Nováček Petr maraton M40 uhrazeno
10.8.2019Novâčková Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2019Novák Tomáš Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
9.7.2019Novák Petr Bühler Motor půlmaraton M40+ uhrazeno
10.7.2019Novák Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M18+ uhrazeno
27.8.2019Novák Vojtěch půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Novák Karel půlmaraton M50+ uhrazeno
4.9.2019Novák Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
5.9.2019Novák Emanuel RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
5.9.2019Novák Evžen RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
5.9.2019Novák Josef RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
5.9.2019novák alois RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
13.9.2019Novák Viktor www.kalirna.cz maraton M40 uhrazeno
25.9.2019Novák Roman půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Novák Miroslav půlmaraton M40+ nezaplaceno
30.9.2019Novák Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
15.2.2019Nováková Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
12.8.2019Nováková Andrea půlmaraton Z30+ uhrazeno
19.9.2019Nováková Jana A1 - nesoutěžní D1 uhrazeno
23.9.2019Nováková Anna půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.9.2019Nováková Aneta TJ Sokol Jaroměř A3 D3 nezaplaceno
26.9.2019Nováková Zuzana TJ Sokol Jaroměř A2 - nesoutěžní D2 nezaplaceno
30.9.2019Nováková Barbora Sokol Kunvald maraton Z30 uhrazeno
20.12.2018Novotná Ivana půlmaraton Z50+ uhrazeno
26.12.2018Novotná Eliška půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.4.2019Novotná Martina půlmaraton D uhrazeno
Tým: Březhradský holky↳ Novotná Pavlína
21.8.2019Novotná Renata báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2019Novotná Jana Běžecky klub České sporitelny půlmaraton Z30+ uhrazeno
21.3.2019Novotný Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
9.8.2019Novotný Vojtěch KCA maraton M40 uhrazeno
7.9.2019Novotný Miloš půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Novotný Luděk 3D Fitness Race team půlmaraton M50+ uhrazeno
18.9.2019Novotný Jiří UNO Srch půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Novotný Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
27.8.2019Nožičková Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.9.2019Nožičková Helena Kobit Holding půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.7.2019Nožka Roman Standa tým půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Nožka Jakub půlmaraton M18+ uhrazeno
22.9.2019Obermajer Richard půlmaraton M18+ uhrazeno
15.9.2019Ochoc Thomas půlmaraton D uhrazeno
Tým: JT↳ Humlová Jana
30.9.2019Okrouhlická Tereza maraton Z18 uhrazeno
22.9.2019Oliva Radim Kalda Triatlon Team půlmaraton M40+ uhrazeno
5.8.2019Olívka Tomáš CHDP sport divizion půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2019Olšovský Vítězslav Báječné ženy v běhu / SABZO půlmaraton D uhrazeno
Tým: LionFawn↳ Jelínková Lucie
5.5.2019Onderková Vladislava Lipenští draci půlmaraton Z50+ uhrazeno
12.8.2019Ondrišková Eva Lanškroun půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2019Ondrová Lada půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.8.2019Ondruš Jan maraton M60 uhrazeno
18.6.2019Opravilová Ivana půlmaraton Z60+ uhrazeno
9.5.2019Oravcová Magdalena maraton Z18 uhrazeno
26.9.2019Oros Roman Dynamo půlmaraton M40+ nezaplaceno
31.10.2018Osvald René MK Kladno maraton M40 uhrazeno
21.8.2019Otavová Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.9.2019Otta Roman Q Sport Vrchlabí maraton M50 nezaplaceno
1.5.2019Ouřada Vlastimil Atlet Šestajovice půlmaraton M40+ uhrazeno
1.5.2019Ouřadová Kateřina půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.8.2019Ouředník Vít maraton M18 uhrazeno
11.9.2019Ovcarčík Ján půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Pachman Aleš maraton M30 uhrazeno
23.8.2019Pachtová Iva Mk Seitl ostrava maraton Z40 uhrazeno
19.5.2019Pajchl Marek maraton M40 uhrazeno
30.9.2019Palas Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
25.12.2018Panáčková Karla půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.8.2019Panchártek Leoš půlmaraton M30+ uhrazeno
22.8.2019Panchártková Zuzana Šneci v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.8.2019Panský Daniel FVeZy půlmaraton M18+ uhrazeno
20.5.2019Papoušek Petr maraton M40 uhrazeno
23.8.2019Parák David Svitavy-Lačnov půlmaraton M40+ uhrazeno
24.6.2019Paráková Jitka Svitavy-Lačnov půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.8.2019Parýzek Jiří půlmaraton M50+ uhrazeno
31.8.2019Paštová Veronika maraton Z30 uhrazeno
27.8.2019Pastyřík Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
24.4.2019Patka Ondřej MOLS Team půlmaraton M40+ uhrazeno
29.4.2019Patočková Lucie půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.4.2019Patočková Simona půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.8.2019Paulíková Simona půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.4.2019Pauzar David Trutnov Triathlon Team půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2019Pavlík Radovan půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2018Pavlíková Dagmar půlmaraton Z60+ uhrazeno
9.9.2019Pavliš Jiří Humbuk půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Pavlištík Tomáš Mouří půlmaraton M30+ uhrazeno
12.8.2019Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton M40+ uhrazeno
16.9.2019Pechač Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
27.3.2019Pechačová Veronika Hop hop půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hujers↳ Řezníček Jan
14.8.2019Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice půlmaraton M30+ uhrazeno
13.8.2019Pecina David ELEVEN RUN TEAM maraton M40 uhrazeno
25.9.2019Pecka Lukáš SK Řečany nad Labem 1920 A6 CH6 uhrazeno
24.9.2019Pecka Lukáš RETIA maraton M40 nezaplaceno
25.9.2019Pecka Šimon SK Řečany nad Labem 1920 A4 CH4 uhrazeno
16.8.2019Pecuš Eduard LNT Insurance Running Team půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Peka David Všechno způsobil Honza Málek půlmaraton M18+ uhrazeno
25.8.2019Pekař Patrik Kamarádi půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2019Pekárková Blanka Baječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
25.8.2019Pekařová Lucie Kamarádi půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.8.2019Pelčák Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
4.9.2019Pelikánová Barbora půlmaraton Z18+ uhrazeno
20.2.2019Pencák Marcel TJ Warta půlmaraton M40+ uhrazeno
4.3.2019Pergner Petr LDN půlmaraton M50+ uhrazeno
24.8.2019Pešadík Miroslav hihlíci půlmaraton D uhrazeno
Tým: hihlici↳ Rusyn Marjana
29.9.2019Pesadik Michal CSG TRI Team půlmaraton M30+ uhrazeno
26.9.2019Pešek Pavel Pohodoví Zámršťáci půlmaraton D uhrazeno
Tým: Pohodoví Zámršťáci↳ Pešková LuciePohodoví Zámršťáci
8.9.2019Pešková Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
3.9.2019Pešl Josef TT Loko Beroun půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Peštálová Lucie EXTRA Brno půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.8.2019Peterková Hana maraton Z40 uhrazeno
10.11.2018Petira Michal maraton M18 uhrazeno
11.12.2018Petr Jan Ještětice maraton M18 uhrazeno
21.8.2019Petr Radek MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
5.9.2019Petr David půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Petráňová Jana půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.5.2019Petrášová Kateřina půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.8.2019Petrů Pepek Hasiči města Náchoda půlmaraton IZSM uhrazeno
14.8.2019Petržílková Kateřina Lišky půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.1.2019Pfeiferova Alena Atletika Dobruška maraton Z50 uhrazeno
13.9.2019Píchal Tomáš Růžďka půlmaraton M50+ uhrazeno
25.9.2019Piknerová Martina maraton Z30 uhrazeno
17.9.2019Pilařová Jana půlmaraton IZSZ uhrazeno
11.5.2019Pinkas Pavel půlmaraton M18+ uhrazeno
3.9.2019Pinkava Roman Predator Workout Kladno půlmaraton M40+ uhrazeno
2.8.2019Piňos Tomáš Unicorn půlmaraton M30+ uhrazeno
18.8.2019Pirkl Vlastimil Ohrazenice půlmaraton M40+ uhrazeno
14.9.2019Pirkl Pavel Liberec půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2019Píša Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
16.7.2019Pišný Michael půlmaraton M30+ uhrazeno
28.9.2019Pišová Věra půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.5.2019Plansoen Chris půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Plítek Ondřej Třtěnice půlmaraton M18+ uhrazeno
22.6.2019Plšek Radek ERA a.s. půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Pluhař Pavel půlmaraton M50+ uhrazeno
24.6.2019Poborská Jitka AC Čáslav půlmaraton Z50+ uhrazeno
27.9.2019Podubecký Václav Šneci v běhu půlmaraton M30+ uhrazeno
7.4.2019Podzimková Alena půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.5.2019Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí maraton Z18 uhrazeno
29.8.2019Pokorný Jiří Žižkovský tygři půlmaraton M30+ uhrazeno
11.9.2019Pokorný Milan SK Vraclav půlmaraton M50+ uhrazeno
25.9.2019Poláchová Lucie maraton Z30 uhrazeno
4.9.2019Polák Matej půlmaraton M18+ uhrazeno
15.9.2019Polanská Lenka půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.9.2019Polanský Michal maraton M40 uhrazeno
22.9.2019Polanský Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
15.7.2019Polášek Matěj maraton M30 uhrazeno
11.5.2019Polehla Roman půlmaraton M50+ uhrazeno
29.4.2019Polívka Vladimír Splašená Lokomotiva Chlumec půlmaraton M40+ uhrazeno
29.4.2019Polívková Monika Český běh půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.9.2019Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým půlmaraton D uhrazeno
Tým: JBL - Standa tým ↳ Fogl MarekJBL - Standa tým
29.9.2019Popelíková Iveta maraton Z40 uhrazeno
23.9.2019Portyš Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Poslušný Pavel Funkční trénink Ústí,Třebová půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Pospíchal Jan SRTG Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Pospíchalová Hana půlmaraton Z18+ uhrazeno
26.8.2019Pospíšil Daniel půlmaraton M40+ uhrazeno
29.8.2019Pospíšil Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
9.9.2019Pospíšil Miloš půlmaraton M30+ uhrazeno
12.9.2019Pospíšil Josef Moravská Třebová půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Pospíšilová Petra půlmaraton D uhrazeno
Tým: PetraIveta↳ Nádvorníková Iveta
5.9.2019Potoček Daniel půlmaraton M18+ uhrazeno
27.9.2019Potocek Pavel Vrtule Ledska maraton M50 uhrazeno
22.2.2019Potůček Petr Potůčci půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2019Potůček Jiří Fast and light půlmaraton M30+ uhrazeno
22.2.2019Potůčková Markéta Potůčci půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.4.2019Pozivil Ivan půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2019Prachař Ondřej A3 CH3 uhrazeno
30.9.2019Prachařová Anna A4 D4 uhrazeno
29.4.2019Pradáč Leoš Maleč tým maraton M40 uhrazeno
6.5.2019Pradáč Petr Olfin Car Ski team Trutnov maraton M50 uhrazeno
25.9.2019Pragrová Lucie Linde půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.9.2019Pravencová Petra půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.9.2019Pravenec Milan půlmaraton M50+ uhrazeno
25.9.2019Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
16.6.2019Pražáková Kristýna půlmaraton Z18+ uhrazeno
3.9.2019Prchlík Jindřich Wolfiho smečka půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2019Preisler Michal Jablonecké Mattonky půlmaraton M40+ nezaplaceno
17.9.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: SPEED SKI↳ Příhoda JiříSK SPEEDSKI CZ
27.7.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2019Probst Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
6.5.2019Procházka Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Procházka David PEKASS maraton M30 uhrazeno
1.10.2019Procházka Josef Děčín půlmaraton M40+ uhrazeno
5.5.2019Prosecký Lubomír půlmaraton M40+ uhrazeno
13.8.2019Provazník David půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2018Pšenička Jiří Fajn Tým půlmaraton M50+ uhrazeno
19.8.2019Pšenička Otakar půlmaraton M18+ uhrazeno
27.8.2019Pšikal Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
17.9.2019Pucandl Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Pummer Jan Drtiči a květinky půlmaraton M30+ uhrazeno
25.6.2019Putnová Martina EVN Run půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.4.2019Rada Ondřej I thought they said rum?! půlmaraton M18+ uhrazeno
7.5.2019Radinová Monika půlmaraton D uhrazeno
Tým: Radina↳ Radina PavelRadina
12.8.2019Radoň Luboš půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2019Radová Zuzana AC Rumburk půlmaraton Z18+ uhrazeno
12.4.2019Rajsigl David půlmaraton M30+ uhrazeno
15.4.2019Rajsiglová Jiřina půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.9.2019Ráliš Tomáš Staré Hradiště půlmaraton M40+ uhrazeno
30.4.2019Rampas Václav Pařezská Lhota Runners půlmaraton M50+ uhrazeno
22.7.2019Randa Drahomír půlmaraton M40+ uhrazeno
5.3.2019Rataj Ladislav půlmaraton M40+ uhrazeno
21.7.2019Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhu půlmaraton IZSZ uhrazeno
13.9.2019Rázek Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
20.5.2019Rederer Jan Konečně se rozeběhl půlmaraton M18+ uhrazeno
26.8.2019Řeháčková Monika půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.2.2019Rejcha Karel BK Barium Vysoká nad Labem půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Rejha Lukáš MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
28.12.2018Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové půlmaraton M40+ uhrazeno
12.3.2019Reslová Hana půlmaraton Z40+ uhrazeno
12.3.2019Reslová Hana půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2019Řezníček Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
24.9.2019Řezníčková Lucii půlmaraton Z30+ nezaplaceno
31.8.2019Richter Milan Run magazine team půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Richterová Zuzana A2 - nesoutěžní D2 uhrazeno
1.10.2019Richtr Štěpán Dubina půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2019Říha Jindřich půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Říha Petr Sexy Guru maraton M40 uhrazeno
28.8.2019Říhová Zdeňka půlmaraton Z60+ uhrazeno
30.8.2019Roček Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
1.10.2019Roček Tomáš Běhej Poděbrady půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Roháček Jan Seznam.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
13.3.2019Roháčová Věra půlmaraton Z30+ uhrazeno
13.8.2019Rokoská Jana půlmaraton IZSZ uhrazeno
6.9.2019Ropková Marie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.9.2019Rottová Monika půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.4.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton Z40 uhrazeno
7.9.2019Ruta Jiří A3 CH3 uhrazeno
7.9.2019Rutová Renata A4 D4 uhrazeno
23.9.2019Růžičková Linda Polepy půlmaraton Z18+ uhrazeno
13.11.2018Rybář Radek Teplice půlmaraton M30+ uhrazeno
17.5.2019Rybín Petr Pirelli půlmaraton M50+ uhrazeno
2.2.2019Rybová Kamila půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.8.2019Rychtera Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Rychterová Eva Quadient půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.5.2019Rydlová Lucie půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.8.2019Sáblíková Jindřiška půlmaraton IZSZ uhrazeno
27.7.2019Sádek Přemysl půlmaraton IZSM uhrazeno
4.9.2019Šafková Jana GoMango Högner půlmaraton Z18+ uhrazeno
19.8.2019Sahánková Milana - půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.6.2019Šalata Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
22.9.2019Salivar Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
4.9.2019Samec Jiří maraton M30 uhrazeno
2.12.2018Samková Lenka maraton Z30 uhrazeno
9.9.2019Šauerova Adela půlmaraton Z18+ uhrazeno
16.4.2019Schiller Andrea půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.9.2019Schirlo Daniel půlmaraton M30+ uhrazeno
26.3.2019Schneider Oldřich maraton M18 uhrazeno
15.9.2019Schoř Lukáš HZS LOUNY půlmaraton IZSM uhrazeno
31.8.2019Schoval František Atletika Stará Boleslav maraton M30 uhrazeno
1.10.2019Šeda Marika maraton Z40 nezaplaceno
1.10.2019Šeda Petr maraton M40 nezaplaceno
30.9.2019Šeděnka Michal Fénix sport půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2019Šedivá Hana #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.4.2019Šedivý Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
2.8.2019Šedivý Josef CSOB půlmaraton M30+ uhrazeno
28.9.2019Šedivý Luděk Weidmuller Klippon Connect maraton M40 uhrazeno
29.8.2019Sedláček Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2019Sedláček Tomáš Quadient maraton M30 uhrazeno
1.10.2019Sedláček Lukáš A2 - nesoutěžní CH2 uhrazeno
26.8.2019Sedláčková Ilona RUN4FUN půlmaraton D uhrazeno
Tým: RUN4FUN↳ Kulhánek MartinRUN4FUN
1.10.2019Sedláčková Klára A1 - nesoutěžní D1 uhrazeno
30.9.2019Sedlák Pavel MK Seitl Ostrava maraton M40 uhrazeno
24.7.2019Selucký Zbyněk Kyjov půlmaraton M50+ uhrazeno
11.8.2019Šembera Štěpán půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Šembera Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
5.4.2019Šesták Martin TJ EMĚ Mělník půlmaraton M50+ uhrazeno
20.5.2019Severa René půlmaraton M40+ uhrazeno
17.8.2019Sháněl Martin SKIMIL půlmaraton D uhrazeno
Tým: SKIMIL↳ Sháněl Martin
7.9.2019Shánělová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.9.2019Šíchová Iveta SKH KHK půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.9.2019Šikolová Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.6.2019Sikora Leoš maraton M40 uhrazeno
18.9.2019Šíl Petr tRUtNov půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2019Šilar Zdeněk RunSport Team maraton M30 uhrazeno
26.9.2019Šilarová Helena půlmaraton Z18+ uhrazeno
3.3.2019Šilhan Stanislav půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Silovská Silvie půlmaraton Z30+ uhrazeno
3.6.2019Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Šimek Jiří HTW půlmaraton M30+ uhrazeno
4.8.2019Šinágl Filip půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2019Šindelář Pavel MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
31.1.2019Šindler Ondřej Buga půlmaraton M30+ uhrazeno
28.4.2019Šírek Jan maraton M30 uhrazeno
23.1.2019Škaldová Hana GLATT půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.4.2019Skalníková Eliška SRTG Kutná Hora maraton Z18 uhrazeno
17.7.2019Škaloud Jan maraton M30 uhrazeno
12.5.2019Škarohlíd Marcel Stráž nad Nisou půlmaraton M40+ uhrazeno
6.5.2019Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2019Skaunic Tomáš A4 CH4 nezaplaceno
5.9.2019Sklenář Jan maraton M30 uhrazeno
29.5.2019Škodová Soňa půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.9.2019Skořepová Zdeňka půlmaraton Z40+ uhrazeno
12.9.2019Škorvánek Jiří Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Skovajsa Adam půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2019Skrbek Jan KoKoSk půlmaraton D uhrazeno
Tým: KoKoSkneobsazeno
6.9.2019Slabý Jan TVOJE MÁMA půlmaraton D uhrazeno
Tým: TVOJE_MÁMA↳ Maxa Jaroslav
31.12.2018Sládek František Presstextile půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Šlaisová Renáta Báječné ženy v běhu půlmaraton Z18+ uhrazeno
26.9.2019Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50+ uhrazeno
18.9.2019Šlambora Jakub AC GoMango Högner půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2019Slanina Zdeněk půlmaraton M40+ uhrazeno
17.3.2019Slavicek David Mládenc půlmaraton D uhrazeno
Tým: Máca a Dejv↳ Chmelařová Marcela
26.8.2019Slavíček Lukáš Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
30.8.2019Slavíček Lubomír Kondoři půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kondoři↳ Chmela DavidKondoři
27.6.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero půlmaraton M40+ uhrazeno
14.8.2019Sloup Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
25.2.2019Slováčková Kateřina maraton Z30 uhrazeno
30.9.2019Šmatolánová Alena půlmaraton D uhrazeno
Tým: trubičky↳ Vrabcová Soňa
30.9.2019Smažík Viktor půlmaraton M50+ uhrazeno
23.9.2019Smerda Dan půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Smetanová Karolína Musher club Český ráj půlmaraton D uhrazeno
Tým: Musher club Český ráj ↳ Smetana Lukáš Musher club Český ráj
30.5.2019Šmíd Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
29.4.2019Šmídová Romana půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.6.2019Šmika Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
18.6.2019Šmiková Ilona půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.7.2019Smola Jakub půlmaraton M18+ uhrazeno
13.9.2019Smola Petr TJ Vysoký Újezd půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2019Smola Josef Náchod půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2019Smolka Aleš Pardubice maraton M40 uhrazeno
29.7.2019Smutný Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
31.7.2019Šnáblová Jana BKČS maraton Z30 uhrazeno
30.8.2019Šnir Petr půlmaraton M18+ uhrazeno
21.8.2019Šobáň Vojtěch MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2019Šolcová Romana Ventilek půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.5.2019Sopek Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Šorf Bohuš Drtiči a květinky půlmaraton M40+ uhrazeno
2.7.2019Šotola Daniel KKK K půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2019Soukupová Kamila Mozaika Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2019Šoupal Václav půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2019Špaček Jiří Praha 6 půlmaraton M18+ uhrazeno
23.9.2019Špaček Martin Fitness Kopidlno maraton M30 uhrazeno
13.7.2019Špatenka Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Mijesanda↳ Rezková Michaela
9.5.2019Špelina Dušan maraton M40 uhrazeno
21.2.2019Šperková Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.8.2019Špeta Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Speta Josef Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton M40+ uhrazeno
13.9.2019Spěváčková Lucie kadado půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.10.2019Špičanová Lenka půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2019Spilkova Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.9.2019Špinlerová Pavla půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2019Špringrová Ivona Maratonstav Úpice půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.6.2019Šrámek Pavel NZBK půlmaraton M50+ uhrazeno
9.8.2019Srp Radek Unicorn půlmaraton M40+ uhrazeno
17.6.2019Štancel Milan Prievidza půlmaraton M60+ uhrazeno
22.7.2019Štancl Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
26.6.2019Štanclová Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.7.2019Štanclová Terezie půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.1.2019Štandera Martin Před použitím protřepat maraton M30 uhrazeno
26.9.2019Staněk Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Štangler David Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40 uhrazeno
14.8.2019Štanglerova Jitka Choceň půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.8.2019Staňková Milada půlmaraton D uhrazeno
Tým: Staňkovineobsazeno
19.9.2019Štarmanová Lucie WIST o.s. půlmaraton Z18+ uhrazeno
12.6.2019Šťastná Petra Sobí ženy půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sobí ženy↳ Filipová AdélaSobí ženy
11.9.2019Šťastný Zděnek půlmaraton M40+ uhrazeno
1.10.2019Štefánek Rostislav půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2019Štencl Jaromír maraton M50 uhrazeno
21.9.2019Štencl Lukáš LF MUNI půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2019Stenzl Libor půlmaraton M40+ uhrazeno
10.11.2018Štěpán Jakub maraton M18 uhrazeno
8.9.2019Štěpová Adéla půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dee a Ada↳ Novotná Denisa
16.12.2018Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50+ uhrazeno
6.4.2019Štětka Robert půlmaraton M40+ uhrazeno
16.12.2018Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50+ uhrazeno
16.12.2018Štětková Anna Dobětický expres půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.8.2019Stika Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Štika Martin STIKAman maraton M30 uhrazeno
8.7.2019Stloukal Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Stohwasser Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2019Stolín Václav Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2019Štorek Josef půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2019štorek milan Skupice maraton M40 uhrazeno
1.8.2019Straňák Tomáš AC GOMANGO HOGNER půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Stráník František půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2019Stránská Zuzana půlmaraton IZSZ uhrazeno
7.3.2019Stránský Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Stránský Michal Kometa Bethlehem půlmaraton M30+ uhrazeno
4.9.2019Stránský Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
28.2.2019Střecha Tomáš maraton M40 uhrazeno
20.6.2019Střecha Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Strejčková Anna TESTR running team půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.9.2019Strejčková Zuzana TESTR running team půlmaraton D uhrazeno
Tým: TESTR running team↳ Černušáková JanaTESTR running team
3.4.2019Stříteský Lukáš SK Třebechovice půlmaraton M18+ uhrazeno
10.8.2019Stříteský Štěpán půlmaraton M18+ uhrazeno
10.4.2019Stromšík Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
7.7.2019Stryk Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
20.6.2019Štukovská Petra ERA a.s. půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.4.2019Šturmová Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.8.2019Štverák Ondřej Unicorn půlmaraton M30+ uhrazeno
19.7.2019Štych Přemysl maraton M40 uhrazeno
7.9.2019Šubert Matěj Atlet Šestajovice půlmaraton M18+ uhrazeno
13.5.2019Šubrt David půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Suchanek Bohdan půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Suchánková Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: Ba+Ma↳ Suchánková MarcelaČSOB Na Zdraví
19.5.2019Šuk Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
11.9.2019Suk David půlmaraton M18+ uhrazeno
11.7.2019Šúkala Ondřej Rebelové půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2019Šulc Miroslav maraton M50 uhrazeno
30.9.2019Šumelda ivan Ždimiators půlmaraton M30+ uhrazeno
18.9.2019Šupich Martin Wikov půlmaraton D uhrazeno
Tým: WIKOV↳ Friede JanWikov
13.8.2019Šustek Stanislav půlmaraton M30+ uhrazeno
18.5.2019Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav, Lawi maraton M30 uhrazeno
30.8.2019Švarc Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Švarc Aleš Pocem půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2019Svatá Zdeňka Jaruška půlmaraton Z40+ uhrazeno
18.9.2019Svatoňová Edita půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.3.2019Švec Robert půlmaraton D uhrazeno
Tým: Robert&Natka↳ Švecová Natálie
14.9.2019Švec Jiří Běhej Poděbrady půlmaraton M60+ uhrazeno
2.9.2019Švejda Roman Švejdíci půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019Švejdová Adéla Švejdíci A5 D5 uhrazeno
1.8.2019Svoboda Martin Red Devils půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2019Svoboda Jiří AZAS Dolní Čermná maraton M40 uhrazeno
7.6.2019Svobodová Jana maraton Z30 uhrazeno
21.7.2019Svobodová Martina AZAS Dolní Čermná půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.9.2019Svobodová Natálie A2 - nesoutěžní D2 uhrazeno
28.8.2019Svobodová Wejdová Jana S/W půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.12.2018Švorc Jiří Ještětice maraton M30 uhrazeno
31.3.2019Švorc Ondřej HC Bílý Újezd půlmaraton M30+ uhrazeno
4.9.2019Svozil Otakar Klub potápěčů zábřeh půlmaraton M40+ uhrazeno
3.7.2019Szűcsová Monika půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2019Tachecí Miroslava půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.9.2019Tauchman David půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2018Tecl Jan Troubsko půlmaraton M60+ uhrazeno
21.8.2019Teichmann Radek MoroSystems půlmaraton D uhrazeno
Tým: MoroSystems 1↳ Teichmannová MichaelaMoroSystems
21.9.2019Teichmanová Veronika Hradec Králové půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.9.2019Tejkalová Věra maraton Z40 uhrazeno
29.8.2019Teplý Jaromír půlmaraton M30+ uhrazeno
7.7.2019Terč David půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2019Tesař Milan Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M40+ uhrazeno
10.12.2018Tichý Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2019Tillmann Wolfgang AC Čáslav půlmaraton M50+ uhrazeno
31.8.2019Tkáč Ján půlmaraton M40+ uhrazeno
15.4.2019Tobišek Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
28.9.2019Tobiška Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2019Tobišková Diana půlmaraton Z18+ uhrazeno
6.5.2019Tobolka Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
30.7.2019Toman Lukáš Unicorn půlmaraton M30+ uhrazeno
13.8.2019Tomášek Adam půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2019Tomášová Barbora SK Knödel půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Knödel↳ Řemínek MatějSK Knödel
1.9.2019Tomešová Adéla půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.8.2019Tomi Emil ALBI půlmaraton M30+ uhrazeno
13.7.2019Topol Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
27.9.2019Tóthová Eva 3D FITNESS Žamberk půlmaraton D uhrazeno
Tým: Holky Alkoholky↳ Šlesingrová Markéta3D FITNESS Žamberk
27.8.2019Toužilová Martina půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.9.2019Trávníček Marek půlmaraton D uhrazeno
Tým: r4f↳ Celar MarekIntecha HK
15.7.2019Trávník Robert Mattoni FreeRun Zlín půlmaraton M50+ uhrazeno
12.3.2019Trávníková Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2019Trejtnar Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
7.8.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.5.2019Třísková Katarína maraton Z40 uhrazeno
9.7.2019Trnková Iva půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.8.2019Trojanová Alžběta SRTGHK půlmaraton Z18+ uhrazeno
26.9.2019Trojanová Alice půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.4.2019Trojek Jiří půlmaraton M60+ uhrazeno
7.12.2018Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner půlmaraton Z50+ uhrazeno
31.12.2018Trpišovský Miroslav SK Jakub půlmaraton M50+ uhrazeno
23.7.2019Truhlářová Kateřina půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.7.2019Truhlářová Barbora Holčičky MT půlmaraton D uhrazeno
Tým: Holčičky MT↳ Pustka Tomáš
25.9.2019Trunec Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
9.1.2019Tůmová Kateřina půlmaraton D uhrazeno
Tým: MyToDame↳ Tůma Jan
24.9.2019Tunklová Petra půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.9.2019Turek Jiří maraton M40 uhrazeno
19.6.2019Türke Ondřej půlmaraton M18+ uhrazeno
6.9.2019Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.6.2019Tydlitát Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
27.6.2019Tydlitátová Zuzana půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.10.2019Tyleček Pavel Jundrováci maraton M40 uhrazeno
16.7.2019Učeň František půlmaraton M50+ uhrazeno
13.8.2019Učňová Michaela půlmaraton D uhrazeno
Tým: Boskovice↳ Učňová PetraBoskovice
30.9.2019Uhlíř Martin Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
26.3.2019Ulma Tomáš maraton M50 uhrazeno
26.8.2019Urban Jan Lanškroun půlmaraton M40+ uhrazeno
10.11.2018Urbánek Ivan Hostěrádky-Rešov půlmaraton M30+ uhrazeno
31.12.2018Urbanová Johana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Novomanželéneobsazeno
29.9.2019Urbanová Věra Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.10.2019Vacek Jiří Standa Tým půlmaraton M18+ uhrazeno
17.5.2019Vacl Zdenek půlmaraton M40+ uhrazeno
15.5.2019Vajrychová Marie půlmaraton Z30+ uhrazeno
15.5.2019Vajrychová Renata půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.5.2019VALACH Vladimír půlmaraton IZSM uhrazeno
9.5.2019VALACHOVÁ Katarína půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.9.2019Valeček Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
10.6.2019Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40+ uhrazeno
29.6.2019Valentová Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.9.2019Valíček Ondřej Unicorn půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Valo Radim půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2019Valtrová Helena půlmaraton Z30+ uhrazeno
24.8.2019Vaňáč Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2019Vaňáčová Eva HušVaň půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.9.2019Vančatová Helena půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.9.2019Vaněk Tomáš A3 CH3 uhrazeno
3.3.2019Vaněk Petr Fitness & Relax LEV Nový Bydžov maraton M50 uhrazeno
10.7.2019Vaněk Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
24.9.2019Vanek Tomáš A4 CH4 nezaplaceno
30.9.2019Vaněk Jan Bike Point Roudnice nad Labem maraton M40 nezaplaceno
14.8.2019Vaňková Lucie Šneci v běhu půlmaraton D uhrazeno
Tým: Šneci v běhu ↳ Kadlecová JanaŠneci v běhu
24.9.2019Vaňková Karolína A4 D4 nezaplaceno
6.9.2019Vaňura Ondřej Sokol Běrunice půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2019Vařečka Lukáš maraton M30 uhrazeno
20.4.2019Vařeka Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
17.8.2019Vařeka Pavel Orrero půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Vašek René Krucemburk maraton M40 uhrazeno
1.10.2019Vašíček Jakub Športniki půlmaraton M40+ uhrazeno
25.8.2019Vašíčková Klára půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.7.2019Vašinová Markéta TJ Sokol Horní Brusnice půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.9.2019Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Vavrečka Martin nic mě nenapadá půlmaraton M18+ uhrazeno
27.9.2019Vavrlová Kateřina půlmaraton Z40+ nezaplaceno
30.9.2019Veber Josef LK Tatran Chodov půlmaraton IZSM uhrazeno
10.9.2019Vebrová Monika Tj Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.8.2019Vejskrab David Painlovers CB půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Vejskrab Šimon A3 CH3 uhrazeno
15.9.2019Vejskrabová Zuzana A2 - nesoutěžní D2 uhrazeno
15.8.2019Venclík David RunPORG půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2019Vencovský Jiří půlmaraton D uhrazeno
Tým: quadraginta↳ Vencovská Eva
19.9.2019Verster Rigardt Quadient maraton M30 uhrazeno
19.9.2019Verster Ivana půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2019Veselá Dana půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.4.2019Veselý Petr OlfinCar s.r.o. půlmaraton M30+ uhrazeno
1.10.2019Videcký Jan AC Mladá Boleslav půlmaraton M30+ uhrazeno
10.5.2019Vidim Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2019visek david krb chrudim maraton M40 uhrazeno
18.8.2019Višňovský Daniel půlmaraton M18+ uhrazeno
6.6.2019Vít Tomáš SCP Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2019Vít Jiří TONDA Sport Prušánky půlmaraton M40+ uhrazeno
16.8.2019Vitkova Klara půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.8.2019Vítová Markéta TJ Sokol Lhota za Červeným Kostelcem maraton Z30 uhrazeno
21.9.2019Vlachynská Kristýna HaKi-run půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.9.2019Vlasák Václav RETIA půlmaraton M30+ nezaplaceno
10.12.2018Vlasáková Ria maraton Z18 uhrazeno
10.12.2018Vlasáková Beáta maraton Z18 uhrazeno
30.9.2019Vlček Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
3.9.2019Vobořil Martin Piccadilly Bühler půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bühler Motor ↳ Hellerová HanaBühler Motor
23.9.2019Voborník Vlastimil půlmaraton M30+ uhrazeno
27.6.2019Vodičková Petra půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.8.2019Vodickova Katerina půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2019Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton Z30+ uhrazeno
24.9.2019Vogel Radim půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2019Vogel Claudie A3 D3 uhrazeno
9.5.2019Vojáček Daniel půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2019Vojáček Vladimír půlmaraton M40+ uhrazeno
26.12.2018Vojtěch Pavel Horní Jelení půlmaraton M40+ uhrazeno
21.8.2019Vojtíšek Ondřej MoroSystems půlmaraton M30+ uhrazeno
29.7.2019Vojtková Marie maraton Z50 uhrazeno
29.8.2019Vokáč Milan Běžecký klub ČS půlmaraton M60+ uhrazeno
25.5.2019Vokřál Ivan půlmaraton M30+ uhrazeno
28.6.2019Vokušová Dana půlmaraton Z40+ uhrazeno
2.9.2019Voleská Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.9.2019Volter Zdeněk půlmaraton M50+ nezaplaceno
22.9.2019Vomáčka Josef Individuál půlmaraton M40+ uhrazeno
29.7.2019Vondrousova Petra Fitness Club Slovany půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.9.2019Vopršálek Miroslav Bohemia Rings Team půlmaraton M40+ uhrazeno
20.9.2019Vopršálek Tomáš FTC Vysoké Mýto půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2019Voříšková Renata půlmaraton Z40+ uhrazeno
17.7.2019Vorlová Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.7.2019Vosahlo Jakub Rado půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2019Voseček Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
11.12.2018Vostoupal Richard Ještětice maraton M40 uhrazeno
14.12.2018Vostrý Miroslav MK Kladno maraton M40 uhrazeno
16.9.2019Votava Radek BMBK půlmaraton M40+ uhrazeno
9.5.2019Voženílek Vlastimil půlmaraton M30+ uhrazeno
2.7.2019Vrana Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
28.4.2019Vránková Pavla půlmaraton IZSZ uhrazeno
7.6.2019Vrátilová Soňa 2 Lemry půlmaraton Z30+ uhrazeno
19.8.2019Vrátná Michaela půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.7.2019Vršecký Michal HCT ATlet půlmaraton M40+ uhrazeno
19.9.2019Vychopeň Tomáš Gags Bělečko půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gags Bělečko B↳ Wimmer MichalGags Bělečko
31.5.2019Vymazal MILAN PROINTEPO půlmaraton M60+ uhrazeno
3.12.2018Vysoká Hanka DIVOČÁCI LÚ půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.6.2019Vystrčil Štěpán Květnice půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2019Vytinová Monika půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.4.2019Weisz Filip půlmaraton M30+ uhrazeno
28.4.2019Weiszová Kateřina půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.8.2019Weiszová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2019wejda vlastimil půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2019Werner Oldřich Wikov půlmaraton M50+ uhrazeno
30.8.2019Wernerova Denisa Unicorn půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.9.2019Yendall Dwayne půlmaraton M40+ uhrazeno
19.8.2019Žabčík Marek půlmaraton M30+ uhrazeno
15.7.2019Zabranská Lucie půlmaraton D uhrazeno
Tým: Avengerky↳ Křivohlávková Olga
1.10.2019Žáček Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2019Zach Tomáš Hopman Žatec maraton M30 uhrazeno
27.9.2019Zahorec Stanislav Fenix Ski Team Jeseník půlmaraton M40+ uhrazeno
14.8.2019Zajíc Ondřej maraton M40 uhrazeno
30.8.2019Zajícová Lucie ALBI půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2019Zákravská Eva půlmaraton Z40+ nezaplaceno
10.7.2019Zakrzewski Jaroslaw půlmaraton M40+ uhrazeno
21.9.2019Žalská Barbora ITADECO půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.10.2019Zámečník Roman půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2019Zaplatílek Radim Ardagh Runners půlmaraton M30+ uhrazeno
16.6.2019Zapletal Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2019Zapletal Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2018Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40+ uhrazeno
28.12.2018Zárubová Pavla maraton Z18 uhrazeno
28.5.2019Zárybnický Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
22.3.2019Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.9.2019Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z18+ uhrazeno
2.5.2019Zelenka Jan AVENIR Financial Trutnov půlmaraton M30+ uhrazeno
13.6.2019Zelenka Petr TJ Roprachtice půlmaraton M50+ uhrazeno
21.8.2019Zelinko Vardanová Veronika MoroSystems půlmaraton D uhrazeno
Tým: MoroSystems 2↳ Zelinko PeterMoroSystems
23.1.2019Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A6 CH6 uhrazeno
5.9.2019Zemánek Daniel půlmaraton M18+ uhrazeno
22.9.2019Zemanová Denisa Nový Ples půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.9.2019Zetochová Iveta půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.9.2019Zezulka Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
25.6.2019Ziška Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
19.8.2019Zítka Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2019Zittová Veronika ALBI půlmaraton D uhrazeno
Tým: ALBI - štafeta 1↳ Fišerová KateřinaALBI
18.9.2019Zlámal David půlmaraton M18+ uhrazeno
5.7.2019Zoubek Michal Poolservis půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2019Zpěvák Jiří AZAS Dolní Čermná půlmaraton M50+ uhrazeno
19.8.2019Zubr Hynek NORD půlmaraton M40+ uhrazeno
19.8.2019Zubrová Kateřina NORD půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.8.2019Zubrová Eva NORD půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.9.2019Žůrek Jan Šneci v Běhu půlmaraton M18+ uhrazeno
24.9.2019Zvolánek Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
26.9.2019Zych Ing. Jaroslav HOKL Club Lužec nad Cidlinou půlmaraton M50+ uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.