Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina ČSOB HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton1312
42kmmaraton193
A4A414
A3A310
A5A59
A2A2 - nesoutěžní8
A1A1 - nesoutěžní6
A6A63
Kategorie
279
255
167
122
121
105
97
80
61
48
26
24
22
21
15
13
12
10
9
8
8
6
6
5
5
5
5
5
4
4
3
3
1
Celkem přihlášených1555

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
18.9.2019Abraham Marek půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Abrahámová Vlaďka Jablonné nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
3.7.2019Adam Jan maraton uhrazeno
24.6.2019Adamec Lukáš Sobíňováci půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Adamec Rudolf Sobíňováci půlmaraton uhrazeno
Tým: SDH Sobíňov↳ Adamec Tomáš
8.6.2019Adámek Jakub půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Adámek Ladislav půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Adametzová Lucie maraton uhrazeno
2.7.2019Adamíra Jan půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Adamírová Lenka půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Ambroz Michal HZS půlmaraton uhrazeno
26.5.2019Andera Michal maraton uhrazeno
16.6.2019Andrle Tomáš půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Antošová Anna SK LOB Nová Paka půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Antuš Erik SANUS HK půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Auersvald Roman půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Aur Zdeněk VK Slavia Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
21.3.2019Avramov Valentýn ENESA půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Babulík Václav Bobíci půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Bajzobá Renata půlmaraton nezaplaceno
24.9.2019Bajzová Renata půlmaraton uhrazeno
18.6.2019Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Baláš Martin run4run půlmaraton uhrazeno
26.6.2019Balcarová Zdeňka půlmaraton uhrazeno
7.6.2019Baliar Vaclav půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Balunová Lucie půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Barboříková Martina Doběhnem půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Bařina Vít maraton uhrazeno
30.9.2019Bartas Jan SK Babice půlmaraton uhrazeno
14.9.2019Bartoš Marek půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Bartoš Miroslav půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Bartoš Petr Zahrádkáři Svatý Jiří půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem půlmaraton uhrazeno
Tým: Hlavně přežít!↳ Kubátová Dana
5.2.2019Bartošová Klára maraton uhrazeno
14.12.2018Bartůšek Štěpán půlmaraton uhrazeno
14.12.2018Bartůšková Hana půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Bašný Adam IR 28 půlmaraton uhrazeno
16.6.2019Batelková Petra půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Batten Tom Old Town Running půlmaraton uhrazeno
18.2.2019Bauerová Lucie OCR Runners Olomouc půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Bečica Radek půlmaraton uhrazeno
25.2.2019Bednář Vlastislav půlmaraton uhrazeno
26.2.2019Bednář Vojtěch půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Bednářová Jana maraton uhrazeno
25.9.2019Bedrna Radek BMBK půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Bedroš Roman RETIA půlmaraton nezaplaceno
16.4.2019Bek Tomáš my0e0s půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Bělehrádek Pavel TJ Čolek maraton uhrazeno
31.8.2019Belková Patrícia půlmaraton uhrazeno
20.4.2019Beneda Jan VK HK půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Beneš Vít A5 uhrazeno
12.9.2019Beneš Roman půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Benešová Lucie půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Benešová Iva Run4fun půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Benko Jan ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Beňo Richard maraton uhrazeno
25.9.2019Beran Daniel Run4fun půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Beran Lukáš půlmaraton uhrazeno
5.5.2019Beránek Jan maraton uhrazeno
28.9.2019Beránková Eva Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
Tým: Bery teamneobsazeno
26.12.2018Bergmann David půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Bernard Adam Unicorn půlmaraton uhrazeno
Tým: AZ-Best↳ Pacourková ZuzanaUnicorn
1.10.2019Bíba Ondřej půlmaraton uhrazeno
27.7.2019Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton uhrazeno
12.12.2018Bísek Miroslav SK Bafana půlmaraton uhrazeno
31.7.2019Bittner Josef Vitality Brno půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Bíza Jaroslav půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Bláha Milan AF KŘOVICE půlmaraton uhrazeno
27.3.2019Bláhová Tereza TJ Sokol HK A5 uhrazeno
30.9.2019Blatník Josef půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Blažek Zdeněk mopos půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Blažka Dušan Svitavy půlmaraton uhrazeno
27.3.2019Blažková Bibiána půlmaraton uhrazeno
Tým: Hujeři↳ Vidová Barbora
25.9.2019Blažková Nikola půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Boček Tomáš Hollandia Team půlmaraton uhrazeno
Tým: Hollandia Team↳ Rys Jiří AC Mlada Boleslav
15.9.2019Bodnar Jan Pohyb hrou půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Bojanovský Tomáš půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Bolech Patrik SK Bělá půlmaraton nezaplaceno
27.9.2019Bolechová Veronika půlmaraton uhrazeno
15.5.2019Boráňová Michaela maraton uhrazeno
30.9.2019Borovec Roman půlmaraton uhrazeno
26.12.2018Borovička Radko půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Bosák Zbyněk půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Bouček Zdeněk velké meziříčí půlmaraton uhrazeno
18.4.2019Boušková Stanislava Patriot Čelákovice půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Brabcová Lucie půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Brabec Luboš Horšovský Týn maraton uhrazeno
31.12.2018Brachtlová Iveta půlmaraton uhrazeno
8.8.2019Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic maraton uhrazeno
22.2.2019Branda Jan půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Brandýská Miroslava půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Brandýský Petr půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Branský Antonín FC Bukovka půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Breburda Jan půlmaraton uhrazeno
12.12.2018Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton uhrazeno
19.8.2019Břešťanová Kateřina UNICORN půlmaraton uhrazeno
Tým: Unicorn ↳ Serbousek OndřejUNICORN
31.8.2019Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Březina Marek půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Březinová Alena run4run půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Bříza David www.papr.cz půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Broulík Luděk TJ Jiskra Jaroměř půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Brožová Anna půlmaraton uhrazeno
23.6.2019Brožová Anna Eutop půlmaraton uhrazeno
1.5.2019Bryknerová Michaela půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Bubník Milan půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Bucifalová Markéta půlmaraton uhrazeno
27.2.2019Budín Radek půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Budín Jan Gags Bělečko půlmaraton uhrazeno
Tým: Gags Bělečko A↳ Poláček RadimGags Bělečko
10.5.2019Bulíček Martin maraton uhrazeno
20.8.2019Bulisová Eva Altus Pons půlmaraton uhrazeno
14.7.2019Bureš Michal půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Bureš Jan půlmaraton uhrazeno
Tým: Sirotčí běžci↳ Podhajský JosefJB+JP
23.9.2019Bureš Ivo půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Burešová Denisa půlmaraton uhrazeno
21.4.2019Burgerová Markéta půlmaraton uhrazeno
5.12.2018Buřval Lukáš půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Buryan Michal AKVM půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Čalfová Andrea půlmaraton uhrazeno
27.3.2019Canda Michal půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Čapek Josef půlmaraton uhrazeno
18.4.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
19.7.2019Částek Michal Fort SMC půlmaraton uhrazeno
28.7.2019Čech Jan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Čechová Markéta půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Čechová Andrea půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Čechová Iva půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Čechová Martina TJ Sokol Hradec Králové A5 uhrazeno
29.9.2019Čechová Monika TJ Sokol Hradec Králové A4 uhrazeno
25.9.2019Čechvala Jozef Atletika Nové Mesto nad Váhom maraton uhrazeno
23.8.2019Čejchan Matěj půlmaraton uhrazeno
9.12.2018Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton uhrazeno
23.5.2019Čejka David půlmaraton uhrazeno
27.5.2019Cejpek Stanislav půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Celba Jiří půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Čentíš Ján Čáslav půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Čepelka Petr Run4Fun půlmaraton uhrazeno
7.7.2019Ceral Michal 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Čermáková Denisa Photogenic Runners půlmaraton uhrazeno
Tým: Photogenic Runners↳ Marek Tomas
18.3.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton uhrazeno
24.3.2019Černohorská Lucie půlmaraton uhrazeno
21.7.2019Černý Aleš TC Dobruška půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Černý Tomáš 25A půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Červenka Jaroslav Dobřenice maraton uhrazeno
11.9.2019ČERVENÝ Michal půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Červinka Rudolf Happy Loop Team maraton uhrazeno
9.9.2019Červinka Václav půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Červinka Michal Kingspan půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Červinková Alice Happy Loop Team maraton uhrazeno
7.9.2019Červinková Eliška půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Česal Martin půlmaraton uhrazeno
31.7.2019cetel Miroslav maratonsky klub půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Chadimová Dominika půlmaraton uhrazeno
28.1.2019Chaloupka Jan Široký Důl maraton uhrazeno
15.9.2019Chaloupka František půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Chlumský Tomáš půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Chmelík Petr Boxing Team Chmelík půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Chourová Martina půlmaraton uhrazeno
27.11.2018Chudomel Petr maraton uhrazeno
13.9.2019Chvojka Tomáš půlmaraton uhrazeno
23.12.2018Číhař Tomáš půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Číž Josef půlmaraton uhrazeno
11.5.2019Čížek Petr AC GoMango Högner půlmaraton uhrazeno
21.5.2019Čížková Andrea Vyražený pojistky půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Čtvrtečka Ondřej SPOKO RUN půlmaraton uhrazeno
16.12.2018Czagan Jan SDH Dědek půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Czernek Miroslav půlmaraton uhrazeno
12.5.2019Dadák Jiří Surikata Meerkat půlmaraton uhrazeno
16.8.2019Danielka Filip Vegan runner půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Danilov Denis půlmaraton uhrazeno
17.6.2019Daniš Tomáš půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Dařbuján Lukáš maraton uhrazeno
24.9.2019Darbujan Matous A5 uhrazeno
24.9.2019Dařbujánová Dorothea A4 uhrazeno
24.9.2019Dařbujánová Valentina A4 uhrazeno
18.3.2019Dejmek Luboš půlmaraton uhrazeno
13.1.2019Demel Ondřej OMV půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Diatka Vladimír Brno půlmaraton uhrazeno
4.7.2019Dietrich Nikolaus Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Dlabáček Lukáš Orel Řečkovice maraton uhrazeno
29.8.2019Dlouhý Michal maraton uhrazeno
15.4.2019Dočkal Petr ERA a.s. půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Dogaru Vasil Rungo.cz půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Dolecek Josef Fort SMC Usti nad Orlici půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Dolejška Lukáš půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Doležal Jiří půlmaraton uhrazeno
1.11.2018Doležalová Iveta SRTG Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Doležalová Zora KOVO TEAM půlmaraton uhrazeno
25.2.2019Dombrowská Liběna půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Dominik Petr půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Dominová Alina půlmaraton uhrazeno
19.4.2019Došel Jan půlmaraton uhrazeno
4.4.2019Dostálová Zlata Hustokrutomordor půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř A4 uhrazeno
9.8.2019Doubek Tomáš CYKLO-SKI klub Polička půlmaraton uhrazeno
4.6.2019Doucha Jiří Hvězda Pardubice maraton uhrazeno
24.9.2019Douda Ladislav půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Dovičín Petr BBB team (Báječní Bratři Běží) půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Dovičín Michal BBB team (Báječní Bratři Běží) půlmaraton uhrazeno
17.2.2019Drašner Adam Leoš Lucky Forrest Company domov Na cestě půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Dražan Tomáš půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Dražek Tomáš REDPOINT TEAM půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Drbohlavová Šárka půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Drobný Michal MoroSystems půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Drozd Jiří Mopos Pce půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Drtina David půlmaraton uhrazeno
4.1.2019Dryml Mojmír Hvězda Pardubice maraton uhrazeno
12.9.2019Dufková Šárka půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Duha Jakub půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Dunda Pavel AC1866 půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Dundáček Ondřej Triathlon Team Chrudim půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim půlmaraton uhrazeno
7.8.2019Dundová Ema FBC Hradec Králové A4 uhrazeno
7.8.2019Dundová Karolína MŠ Veverkova A1 - nesoutěžní uhrazeno
29.9.2019Dus Ondřej půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Dus Tomáš půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Dusbaba Jan TJ Jiskra Velký Dřevíč půlmaraton uhrazeno
11.8.2019Dušek Patrik 3D fitness race team půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Dušek Aleš půlmaraton uhrazeno
24.7.2019Duzbaba Václav IDIADA CZ půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Dvořáček Vlastimil maraton uhrazeno
28.8.2019Dvořáček Jan MEDORO půlmaraton uhrazeno
15.3.2019dvořák libor půlmaraton uhrazeno
3.7.2019Dvořák Petr půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Dvořák Václav půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Dvořák Tomáš Atlet Šestajovice půlmaraton uhrazeno
Tým: Atlet Šestajovice D1↳ Dvořáková PetraAtlet Šestajovice
15.3.2019DVOŘÁKOVÁ ZUZANA půlmaraton uhrazeno
12.6.2019Dvořáková Adéla půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Dvořáková Kamila půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Dycka Jan Podrážek půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Dyckova Sarka půlmaraton uhrazeno
18.12.2018Ehrlichová Alena půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Elefantová Šárka maraton uhrazeno
30.9.2019Eppich Lukáš půlmaraton uhrazeno
19.4.2019Fábera Luboš SportRaces půlmaraton uhrazeno
11.8.2019Fabiánek David půlmaraton uhrazeno
6.2.2019Fabík František půlmaraton uhrazeno
12.5.2019Fagre Iva OK99 Hradec půlmaraton uhrazeno
31.10.2018Fajfrlíková Lenka půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Falta Jan půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Faltová Jiřina maraton uhrazeno
5.7.2019Famfulík David půlmaraton uhrazeno
17.4.2019Fejfarová Marie maraton uhrazeno
3.6.2019Fejfarová Karla Bonbon půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Ferda Kamil T.J. Sokol Moravské Bránice půlmaraton uhrazeno
17.8.2019Fešar Marek půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Fiala Milan Kacha&Zelí půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Fiala Petr půlmaraton uhrazeno
Tým: Violet↳ Fialová RadmilaSanus HK
15.9.2019Fiala Václav Silvini Madshus Team půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Fialová Hana SRTG Jihlava maraton uhrazeno
3.9.2019Fiedlerová Lucie půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Fikar Ondřej Hobby Runners Hořice půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Fikejs Vladimír 3D fitness Race Team Žamberk maraton uhrazeno
23.9.2019Fíla Jakub maraton uhrazeno
28.9.2019Filip Mirek půlmaraton uhrazeno
25.5.2019Fintora Jakub půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Flajžík Petr půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Flegel Jan půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Flégl Zdeněk Slatinaci maraton uhrazeno
2.4.2019Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton uhrazeno
31.8.2019Fojtů Dája půlmaraton uhrazeno
9.7.2019Franc Bohuslav Unicorn půlmaraton uhrazeno
Tým: Vítězný tým↳ Scháněl PetrUnicorn
14.8.2019Frátrik Peter APPA Žilina půlmaraton uhrazeno
13.9.2019Friml Ondřej půlmaraton uhrazeno
Tým: Rychlonožky↳ Trojan Adam
10.7.2019Frodl Martin POLL půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Frodlová Jana Quadient půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Frost Miroslav ASK LUM půlmaraton uhrazeno
19.11.2018Fuchs Jan Ondřejov maraton uhrazeno
18.9.2019Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton uhrazeno
5.2.2019Fulínová Jana maraton uhrazeno
19.9.2019Fusková Iva půlmaraton uhrazeno
10.8.2019Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Gaubmannová Anna půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Gavčíková Alena půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Gazdíková Tereza půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Gebhardt Karsten Dresden půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Geherová Kristýna Unicorn půlmaraton uhrazeno
Tým: Unicorn_K↳ Hejnová VeronikaUnicorn_K
28.9.2019Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice půlmaraton uhrazeno
24.6.2019Golčiter Kamil CAB půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Gololobovová Blanka Run magazine team/ AVC Praha maraton uhrazeno
30.4.2019Granec Denis půlmaraton uhrazeno
5.3.2019Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Gremlica Filip půlmaraton uhrazeno
Tým: Fire↳ Paďourová Renata
30.8.2019Grešková Markéta půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Grolmus Radek půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Grulich Tomáš Prostějov maraton uhrazeno
21.8.2019Grundová Gabriela půlmaraton uhrazeno
Tým: Sawcon runners↳ Grund Oliver
8.6.2019Gryga Lukáš půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton uhrazeno
27.1.2019Guniš Ondřej maraton uhrazeno
18.9.2019Guňka Igor půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Guňka Lukáš A4 uhrazeno
18.9.2019Guňka Jakub A2 - nesoutěžní uhrazeno
1.10.2019Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Haase Lukáš AK Hradec půlmaraton uhrazeno
Tým: AK Hradec↳ Blehová MichaelaAK Hradec
18.9.2019Hájek Radek maraton uhrazeno
30.9.2019Hájek Martin půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Hajič Jan ALBI půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Hajičová Jitka ALBI půlmaraton uhrazeno
Tým: ALBI - štafeta 2↳ Kocourková VeronikaALBI
25.3.2019Hájková Gabriela Drtiči a květinky půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Hájková Eliška A1 - nesoutěžní uhrazeno
28.9.2019Hajská Gabriela šlemrgang půlmaraton uhrazeno
Tým: Šlemrgang2neobsazeno
12.5.2019Haklová Pavla půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Hála Miroslav půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Halamka Lukas půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Hameršmíd Vladimír půlmaraton uhrazeno
Tým: VLADA↳ Kňapová DanaMilovice
25.5.2019Hamplová Šárka půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Hanák Milan TFRUN půlmaraton uhrazeno
18.4.2019Hanáková Radka Praha 9 půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Hanáková Karolina TFRUN půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Handl Michal půlmaraton uhrazeno
Tým: Šlemrgang↳ Beránková Nikola
1.9.2019Haník Zdeněk Nymburské Bomby maraton uhrazeno
19.9.2019Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Hanslík Aleš půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Harant Petr Sobotka půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Hartlová Zuzana půlmaraton uhrazeno
2.8.2019Hartman Radek půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Hartmanová Marcela GoMango půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Hašková Eliška půlmaraton nezaplaceno
24.6.2019Hastik Dalibor půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Hausnerová Liliana BK Méta maraton uhrazeno
28.8.2019Havel Lukáš půlmaraton uhrazeno
Tým: Elitní desítka↳ Micková Petra
11.9.2019Havel Eduard půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Havelka Petr Eleven Run Team maraton uhrazeno
28.3.2019Havelková Michaela půlmaraton uhrazeno
5.9.2019HAVLASOVA Petra MenX Krucemburk půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Havlíček Jakub FUBO Team půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Havránek Richard maraton uhrazeno
27.9.2019Havránková Daniela Kerteam půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Heinrich Richard půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Hejcman Jan půlmaraton uhrazeno
25.7.2019Hejduková Olga půlmaraton uhrazeno
26.12.2018Hejkrlíková Iva HejaHejTrail.cz půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Hejl Tomáš Jičín půlmaraton nezaplaceno
22.4.2019Hejna Petr půlmaraton uhrazeno
4.7.2019Hejna Leoš HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton uhrazeno
1.8.2019Helcl Ladislav půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Henclová Petra půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Herčíková Markéta Fajn tým půlmaraton uhrazeno
Tým: Fajn tým↳ Kalinová Markéta
8.9.2019Herman Lukáš půlmaraton uhrazeno
17.12.2018Hermann Petr maraton uhrazeno
13.6.2019Herrmann Jiří půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Hill Anna půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Hladík Richard půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Hladík Pavel půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Hlavatý Michal půlmaraton uhrazeno
19.7.2019Hlinecký Ondřej Skuteč půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Hlínová Helena Skupice maraton uhrazeno
26.9.2019Hloušek Martin půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Hlůšek Jaroslav MoroSystems půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Hlůšek Pavel Stárek MoroSystems půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Hoder Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Hofman Jiri Ders půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Hofman František Triatlon Býšť maraton uhrazeno
25.9.2019Hofman Jan půlmaraton uhrazeno
4.5.2019Hofrichter Pavel půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Hojgr Jiří půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové A5 uhrazeno
30.9.2019Holanová Pavla půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Holcr Jiří T půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Holeček Michal LABE TRI CLUB HK půlmaraton uhrazeno
9.5.2019Holeček Ondřej půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Holík Jan půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Holub Karel Scenic Trail Rock Goats maraton uhrazeno
24.9.2019Horáček Jaroslav SDH Lukavice půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Horák Václav Libčany maraton uhrazeno
23.9.2019Horák Slavoj půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Horák Jan půlmaraton uhrazeno
Tým: Horácineobsazeno
19.8.2019Horáková Alice Sportík Čáslav půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Horochovská Martina maraton uhrazeno
7.8.2019Hošek Ctibor Unicorn půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Hošek Pavel půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Hoško Martin půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Hoško Marek Cembrit a.s. půlmaraton uhrazeno
2.11.2018Houdek Jakub Run magazine team maraton uhrazeno
30.4.2019Hovadová Monika půlmaraton uhrazeno
23.7.2019Hovorka Martin půlmaraton uhrazeno
2.4.2019Hovorková Jana ČSOB půlmaraton uhrazeno
7.6.2019Hozáková Markéta CZSA půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Hozmanová Ivana půlmaraton uhrazeno
16.5.2019Hrabík Pavel maraton uhrazeno
10.7.2019Hrbková Simona půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Hrdý Jaroslav půlmaraton uhrazeno
19.7.2019Hromádko Jiří Skuteč půlmaraton uhrazeno
8.1.2019Hron Michal - půlmaraton uhrazeno
3.2.2019Hrouda Vojtěch půlmaraton uhrazeno
4.2.2019Hroudová Marie půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Hruban Jan půlmaraton uhrazeno
2.8.2019Hrůša Miroslav maraton uhrazeno
24.9.2019Hruška Lukáš půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Hruška Dominik A3 uhrazeno
1.10.2019Hrušková Kristýna A5 uhrazeno
22.9.2019Hryzlík Martin Kingspan půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Hubáček Pavel půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Hubálek Miloš KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
17.6.2019Hubička Lukáš Pusinkagang půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Hubka Vojtěch půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Hübl Radek RunSport Salomon Team půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Hudáková Jitka Durikam Team Trenčín půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Hůlek Michal půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Hulík Vojtěch HTW půlmaraton uhrazeno
28.3.2019Hulin Roman půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Hulinova Kateřina půlmaraton nezaplaceno
30.7.2019Hůlka Josef Unicorn maraton uhrazeno
9.9.2019Huml Filip půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Hurtová Michaela PMJM půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Hurych Jan maraton uhrazeno
24.8.2019Hušák Jiří Pankrác půlmaraton uhrazeno
27.12.2018Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Hušek Pavel maraton uhrazeno
11.9.2019Hůza Petr půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Hvězda Jiří půlmaraton uhrazeno
7.7.2019Hýbl Jaroslav půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Hybl Zdenek Zábřeh maraton uhrazeno
24.9.2019Hynek Tomáš FTC Vysoké Mýto půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Iffland Gábor půlmaraton uhrazeno
9.7.2019Ilczyszyn Alan Rado půlmaraton uhrazeno
20.6.2019Irein Jan ridicem.cz půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Ivan Pavol maraton uhrazeno
6.4.2019Ivančák Roland půlmaraton uhrazeno
2.12.2018Ivánková Kateřina maraton uhrazeno
19.2.2019Izák Miroslav SRTG Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Jadrníček Tomáš AC Mladá Boleslav půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Jágr Josef Když nemůžeš, tak přidej! půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Jakeš Vojtěch půlmaraton uhrazeno
Tým: Vlkouši↳ Dejmek Tomáš
1.10.2019Jamborová Kateřina Dračice půlmaraton uhrazeno
Tým: Jamboříci↳ Jambor Martin
12.8.2019Janata Milan Run4fun/Salming maraton uhrazeno
17.9.2019Janata David KS půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Jančík Bořek Salming/Run4fun půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Jandera Jakub půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Janderová Veronika půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Jandik petr půlmaraton uhrazeno
11.8.2019jandíková barbora půlmaraton uhrazeno
6.5.2019Jandova Michaela maraton uhrazeno
8.7.2019Janečková Jana půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Janečková Petra půlmaraton uhrazeno
Tým: Petra a Jirka↳ Ottmar Jiří
19.8.2019Janek Ondřej půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Jankovský Martin půlmaraton uhrazeno
14.6.2019Janků Jiří půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Janota Lukas půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Janouchová Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Janoušek Milan Sokol Kolín půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Janušková Marie půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Janyšková Radka Runsport team půlmaraton uhrazeno
9.5.2019Jareš Radek půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Jašíček Radek fKlidu sport team půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Jašíčková Jarmila fKlidu sport team půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Javůrková Klára Běhny půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Jedlinský Miloš půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Jelínek Martin Rakousy půlmaraton nezaplaceno
21.9.2019Jelínková Radka Stežník bike team půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Jeníčková Zuzana Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
2.4.2019Jeništa Petr Drtiči a květinky půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Jenka Jiří Quadient půlmaraton uhrazeno
2.8.2019Jež Jiří půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Jílek Petra maraton uhrazeno
22.9.2019Jílek Čeněk půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Jindra Jaroslav půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Jindra Jan půlmaraton uhrazeno
17.2.2019Jiříček Petr maraton uhrazeno
12.2.2019Jirouš David KADADO půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Jirout Bohumil Gomango půlmaraton uhrazeno
25.7.2019Jírovec Vojtěch SK Babice půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Jírů Renata půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Jírů Jaroslav půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Jiruška Martin půlmaraton uhrazeno
4.9.2019johan oldřich Jilemnice půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Johan Barbora půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Johan Marek A4 uhrazeno
1.10.2019Johan Marek Městská policie Trutnov půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Johanová Ema Dolní Sytová A1 - nesoutěžní uhrazeno
29.9.2019Johanová Anika A3 uhrazeno
11.9.2019Jonáš David půlmaraton uhrazeno
26.7.2019Jones david Bohnicky Blues půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Jorníček Petr MK Seitl Ostrava maraton uhrazeno
19.9.2019Josefová Dominika Sportstyl HK maraton uhrazeno
26.9.2019Joska Radek půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Jožáková Soňa Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
Tým: Bühler Motor 1↳ Holý AlešHSK
6.8.2019Judová Petra Běhna z Trauče půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Junek Aleš #panNupak půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Junger Pavel Atlet Šestajovice půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Jüptner Petr ČSOB Na Zdraví maraton uhrazeno
7.7.2019Juránková Klára půlmaraton uhrazeno
1.2.2019jurczyk Michal CZdrS Přáslavice půlmaraton uhrazeno
14.6.2019Jureček Jan půlmaraton uhrazeno
6.5.2019Just Milan půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Just Petr maraton uhrazeno
13.8.2019Jůza Jan Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Jůzová Tereza MoroSystems půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Kábrtová Jitka Sokol Studnice maraton uhrazeno
19.8.2019Kacálek Jaroslav půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice půlmaraton uhrazeno
13.3.2019Kácovská Petra půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Kahánek Tomáš půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Kahánková Jitka Raketové kecky půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Kaizner Petr PMJM půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Kajzrlík Aleš Zahrádkáři Choceň půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Kalina Pavel Třemošnice půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Kalinová Erika Třemošnice půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Kalkus Roman Run4Fun půlmaraton uhrazeno
3.5.2019Kalvodová Jitka GUSTO CAFÉ maraton uhrazeno
9.3.2019Kamenický Tomáš půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Kampová Iveta Pardubice půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Kampová Kamila Pardubice půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Káňa Vojtěch dyjkuy3a5y půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Kaňková Blanka půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Kaplan Radek Retia půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Kaplanová Denisa půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Kapoun Petr Atletika Polička půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Kapoun Jan VENCL TEAM, Ústí n.O. půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM A2 - nesoutěžní uhrazeno
24.9.2019Karban Štěpán BMC CZ Racing team půlmaraton nezaplaceno
29.9.2019Karel Janků maraton uhrazeno
10.9.2019Karger Vít SCP Pardubice maraton uhrazeno
20.4.2019Karnetova Tereza LCC Radotín půlmaraton uhrazeno
12.7.2019Káš František půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Kasa Petr AC Dolni Chabry půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Kasalová Hana Běhny půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Kaška Filip DUKASE půlmaraton uhrazeno
10.12.2018Keil Vladimír půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Keller Alexandr půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Kellerová Pavlína půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Kendíková Nikola půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Kerekes Kate půlmaraton uhrazeno
27.6.2019Kesslerova Olga půlmaraton uhrazeno
31.7.2019Ketner Karel půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Khandlová Zdena Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
7.8.2019Khýn Lukáš maraton uhrazeno
29.8.2019Kinska Kveta půlmaraton uhrazeno
23.2.2019Kinzlová Zdenka půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Kirchdörfer Matthias Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
Tým: Bühler ↳ Chládková Karolína
25.3.2019Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton uhrazeno
26.9.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton nezaplaceno
16.9.2019Klamta Václav půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Klepáč Jiří UNIKOSY půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Klíma David Rychnov nad Kněžnou maraton uhrazeno
29.9.2019Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton uhrazeno
26.4.2019Klímová Lada půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Klírová Jana Smart Run půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Klozová Adéla půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Klusák Petr půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Kmentová Olga půlmaraton uhrazeno
24.4.2019Kmínek Pavel půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Knébl Ondřej Malý Rohozec maraton uhrazeno
11.9.2019Knop Jan A6 uhrazeno
27.9.2019Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
Tým: AV-team↳ Knoulichová Vladana#GLADIATORRACETEAM
31.12.2018Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Kobertová Vendula půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Kobzev Vladimír půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Kocábová Jana Glycon Biochem půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Kočanová Veronika Quadient půlmaraton uhrazeno
8.4.2019Kohl Filip půlmaraton uhrazeno
27.8.2019kOHOUTEK jAROMÍR watter & snow ski club maraton uhrazeno
9.9.2019kohut jan FÉNIX SPORT / jankohut.com půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Kokeš Petr půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Kolář Ladislav maraton uhrazeno
25.4.2019Kolářová Iva Cesta do Mechova půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Kolátor Aleš MTB MEL půlmaraton uhrazeno
Tým: MTB MEL↳ Kolátorová PavlínaMTB MEL
26.9.2019Komárek Tomáš půlmaraton uhrazeno
14.7.2019Konopásková Karolína půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Konvalina Lukáš Skiklub Dobruška půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Kopečková Petra Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
4.3.2019Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Kopecký Michal Kopi půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Kopecký Jan Hvězda Pardubice maraton uhrazeno
4.6.2019Kopečný Josef maraton uhrazeno
9.8.2019Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Kordula Jaroslav půlmaraton uhrazeno
14.5.2019Korenčiková Eliška půlmaraton uhrazeno
28.7.2019Korenčiková Kristýna půlmaraton uhrazeno
9.4.2019Kořínek Martin půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Koskova Simona půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Košťál Petr SRTG Trutnov půlmaraton uhrazeno
Tým: SRTG Trutnov↳ Košťál PetrSRTG Trutnov
30.9.2019Kostková Petra Popina Team maraton uhrazeno
26.9.2019Košulič Antonín SAP půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Kosvancova Adriana půlmaraton uhrazeno
13.6.2019Kotásková Sylvie půlmaraton uhrazeno
25.12.2018Kotěrová Ludmila Baron team půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Kotherová Hedvika půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Kotková Gabriela Matum půlmaraton nezaplaceno
30.9.2019Kotyza Tomáš půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Kouba Libor run for fun půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Koubová Jitka půlmaraton nezaplaceno
19.7.2019Koudelka Martin půlmaraton uhrazeno
18.1.2019Kováčová Simona půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Kovalčuk Vladimír půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Kovařík Pavel Run4Fun maraton uhrazeno
3.8.2019Kovářová Monika půlmaraton uhrazeno
11.7.2019Kowalczyk Stanislav Pardubice půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Kozák Jakub Knecht team Říčany maraton uhrazeno
20.9.2019Kozák Ondřej maraton uhrazeno
27.8.2019Koželuhová Gabriela půlmaraton uhrazeno
17.8.2019Kozubek Petr půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Kozubková Zuzana půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Krajíčková Martina RUN magazine team půlmaraton uhrazeno
9.7.2019Král Jakub Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Král David SK Pod Dubem půlmaraton uhrazeno
7.8.2019Královský Martin Nicmoc půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Krameš Jaroslav maraton uhrazeno
23.9.2019Krasny Dan půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Kratěnová Šárka půlmaraton uhrazeno
Tým: LUKŠA↳ Lohnický Lukáš
30.9.2019Kratěnová Lucie Šlemrgang půlmaraton uhrazeno
Tým: Šlemrgang 3↳ Danačík Tomáš Dandy
5.9.2019Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Kratochvíl Martin Run4fun půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Kratochvíl Jan SK hasičů KHK půlmaraton uhrazeno
5.5.2019Krausová Martina půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Krechler Martin půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Krejcarová Eva půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Krejcarová Eva MajaTeam Jičín půlmaraton uhrazeno
Tým: MajaTeam Jičín↳ KREJCAROVÁ MarieMajaTeam Jičín
4.1.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka A5 uhrazeno
7.2.2019Krejčí Klára půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Krejčí Vojtěch TK LOKO HK půlmaraton uhrazeno
14.9.2019krejci jaromir ski klub Pastviny půlmaraton uhrazeno
12.3.2019Krejčová Martina půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Krejdl Ales půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Křemen Jaroslav HC Válec Úvaly půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Křemenská Jana Trutnov půlmaraton uhrazeno
Tým: Jannyneobsazeno
27.8.2019Krempa Milan AC Gomango Högner půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Krempa Martin půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Krempová Anna AC Gomango Högner půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Křičenský Martin MK bagry půlmaraton nezaplaceno
10.4.2019Křídlová Vlastimila půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Křivda Petr půlmaraton uhrazeno
19.6.2019Křivohlavý Antonín půlmaraton uhrazeno
14.6.2019Kropacek Vladislav Vrbatuv Kostelec půlmaraton uhrazeno
23.6.2019Kropáčková Marta půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Krotil Ondřej půlmaraton uhrazeno
1.8.2019Kroulík Václav půlmaraton uhrazeno
8.4.2019Kroulíková Pavla půlmaraton uhrazeno
14.12.2018Krumer Miroslav MK Ostrov maraton uhrazeno
10.4.2019Krupička Roman půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Krupicka Tomas Nutristar Ironsport půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Krupka Lukáš CYKLO POINT JIČÍN půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Křupková Lenka RUN magazine team půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Krutilkova Karolina půlmaraton uhrazeno
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz půlmaraton uhrazeno
26.11.2018Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Krykorková Jana půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Krzyžanowski Maciej půlmaraton uhrazeno
Tým: Minole↳ Krzyzanowska KatarzynaMinole
11.9.2019Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Kubec Lukáš půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Kubeček Ondřej půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Kubiasová Kateřina tyčka a kulička půlmaraton uhrazeno
13.7.2019Kubickova Jana půlmaraton uhrazeno
Tým: Dancing ladies↳ Adamová Zuzana
9.8.2019Kubičková Eliška Anna SC Marathon Plzeň maraton uhrazeno
2.8.2019Kubín Jan maraton uhrazeno
25.9.2019Kubín Josef půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Kubinec Pavel půlmaraton uhrazeno
2.8.2019Kubínová Zuzana maraton uhrazeno
12.9.2019Kubričan Pavel SAUCONY půlmaraton uhrazeno
23.3.2019Kučera Václav půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Kucera Tomas půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Kučera Daniel půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Kučerová Ivana půlmaraton uhrazeno
Tým: Kačeři↳ Kučera Jan
19.9.2019Kučerová Markéta půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Kucharíková Jarmila půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Kuchařová Michaela půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Kučírek Tomáš OMT Pardubice půlmaraton uhrazeno
31.1.2019KUCKO Miroslav Liberec maraton uhrazeno
23.4.2019Kudrnová Hana půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Kuklová Ilona Kovářství Souček Benátky půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Kulhánek Marcel půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Kulíková Aneta půlmaraton uhrazeno
Tým: Áčka↳ Kocourková Andrea
1.8.2019Kulíř Martin AK Hradec půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Kunc Jakub půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Kupová Jana Kiekert půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Kusnier Lenka půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Kusnier Pavel půlmaraton uhrazeno
14.4.2019Kusý Radek půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Kuttich Martin půlmaraton uhrazeno
28.6.2019Kvasnica Miloš maraton uhrazeno
29.9.2019Květoň Roman půlmaraton nezaplaceno
30.9.2019Laba Robert Dobroběh půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Labová Renata půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Lagarde Martin BMBK půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Lagarde Matyáš BMBK půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Lambert Josef Syrovátka půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Landštof David Štefko running team půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Langová Majka Xxx půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Lánský Rudolf TC Dobruška půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Lášek Josef IOS Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Lášek Marek IOS Hradec Králové, půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Lášek Tomáš KALENJI RACING TEAM půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Lastovecká Petra AC Hedgehogs půlmaraton uhrazeno
28.5.2019Látal Václav SuperJan fitness půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Lauryn Radek maraton uhrazeno
9.4.2019Laža Ondra půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Lednický Juraj Lednické Kone půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Lender Jan Ders maraton uhrazeno
14.8.2019Lenehan Patrick půlmaraton uhrazeno
16.8.2019Letko Zbyněk SK hasiči Jičín půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton uhrazeno
13.6.2019Lhotsky Michal Kovářství Souček Team Benátky půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Libánek Tomáš půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Linhartová Iva půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Linka Dominik Temný stín smrti nad obzorem půlmaraton uhrazeno
6.4.2019Lipovská Monika půlmaraton uhrazeno
6.8.2019Lipovská Josefína půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Lipták Daniel B.D.S. taneční akademie půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Lízner Jiří ALBI půlmaraton uhrazeno
11.3.2019Lochman Petr půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Lohová Monika Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
14.9.2019Lomnická Dagmar půlmaraton uhrazeno
14.3.2019Lopour Miroslav půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Lorenčík Aleš Chrudim půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Losenický Martin půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Losenický Vít půlmaraton uhrazeno
18.7.2019Lubomir Josl Hurka půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Lukášek Jiří půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Luňáčková Lucie Rozhoupej město půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Máca Tomáš půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Macák Jiří půlmaraton nezaplaceno
30.8.2019Macek Michal půlmaraton uhrazeno
3.6.2019Macháček Jiří Mattoni Freerun půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Macháček Tomáš HO Stěžery A5 nezaplaceno
28.9.2019Macháček Jakub HO Stěžery A3 nezaplaceno
3.1.2019Macháčková Zuzana půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Macháčková Lucie HO Stěžery A3 nezaplaceno
5.9.2019Machačová Ivana půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Machová Iva půlmaraton uhrazeno
11.8.2019Machút Michal půlmaraton uhrazeno
6.8.2019Madejewský Radek maraton uhrazeno
29.9.2019Maderová Magda Jaruška team půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Mádlíková Markéta ALBI půlmaraton uhrazeno
Tým: ALBI - štafeta 3↳ Latzel MichaelaALBI
30.8.2019Madron Milos Rozbehame Cesko půlmaraton uhrazeno
25.12.2018Makovská Stáňa Fajn Tým půlmaraton uhrazeno
29.12.2018Makovský Tomáš Fajn Tým půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Makovský Vladimír půlmaraton uhrazeno
3.8.2019Málek František půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Málek Jan Running Lions půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Málek Michal A1 - nesoutěžní uhrazeno
1.10.2019Málek Ivan A2 - nesoutěžní uhrazeno
25.8.2019Malinek Pavel Mattoni free run Olomouc půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Malinová Miroslava půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Malůšek Ladislav půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Malý Vojtěch půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Malý Jan Eleven Run Team půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Maňáková Marie Unicorn půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Mansfeldová Blanka Triatlon Býšť půlmaraton uhrazeno
21.6.2019Mařák Václav půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Mareček Jaroslav půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Marečková Lucie půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Marečková Romana půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Marečková Veronika půlmaraton uhrazeno
Tým: Pěkný čísla↳ Cvrčková Petra
2.11.2018Marek Vojtěch SK Svěrák půlmaraton uhrazeno
8.4.2019Marek Dušan Sokol K.n.O. maraton uhrazeno
4.7.2019Marek Michal Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Marek Martin Running Team Nepolisy půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Marek Miloš Pelhřimov půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Marek Filip A4 uhrazeno
14.9.2019Marek Martin Herbalife Nutrition půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Marešová Renáta půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Marha Josef půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Marholdová Klára půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Marková Simona půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Márová Eliška půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Martinec Tomáš SPOKO RUN půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Martinek Jiří půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Martinková Slávka půlmaraton uhrazeno
27.3.2019Maruna Robert Rozběháme Prahu půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Mašek Jan půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Mašek Radek PEKASS running team půlmaraton uhrazeno
26.4.2019Másilková Pavla půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Matějus Tomáš půlmaraton uhrazeno
14.6.2019Mátl Radek TK Radošovice maraton uhrazeno
11.5.2019Matoušek Martin maraton uhrazeno
27.9.2019Matulík René Pardubice půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Matyska Pavel půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Maxa Václav půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Mazač Jaroslav Wikov Hronov půlmaraton uhrazeno
27.12.2018Mazůrek Roman půlmaraton uhrazeno
2.1.2019Medlík Jan Česká čtvrť Šumperk maraton uhrazeno
30.8.2019Medlík Ctirad Šumperk půlmaraton uhrazeno
22.7.2019Menclova Barbora půlmaraton uhrazeno
9.5.2019Menšlová Kristýna půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Mervartova Kristýna Vlčí smečka půlmaraton uhrazeno
Tým: Atletická škola HK↳ Hamral LukášATLETICKÁ ŠKOLA HK
15.5.2019Mette Vlastimil půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Michálek Ondřej půlmaraton uhrazeno
Tým: Majolka Ski Team↳ Michálková Mariepocem majolka
3.8.2019Michalička David TK Radošovice maraton uhrazeno
12.5.2019Mikšovský Petr Drtiči a květinky půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Mikulecký Stanislav Unicorn půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Mikulecký Martin půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Mikulecký Radek půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Miluničová Rita Běžci Slaný půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Miroslava Dlabáčková půlmaraton uhrazeno
10.8.2019Mišík Jakub půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Mitáček Petr půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Mizera Bretislav CSBS půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Molková Miriam půlmaraton uhrazeno
1.8.2019Moník Petr AK Hradec půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Moravcova Klara Ski klub Jablonec půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Moravec Marian SCHILLER Choceň TT půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Moravec Martin Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
15.7.2019Morávek Ivan půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Mořkovský Ondřej Just for Fun! půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Mošner Petr maraton uhrazeno
12.3.2019Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
17.5.2019Motl Jan Hradecký amatér půlmaraton uhrazeno
20.8.2019Motl Libor MP Zábřeh půlmaraton uhrazeno
Tým: FAST POWER↳ Hýbl JaroslavDimpex Kosov
27.11.2018Moulisová Hana půlmaraton uhrazeno
13.9.2019Moulisová Helena maraton uhrazeno
27.8.2019Mráz Jaroslav půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Mráz Bořivoj TSS půlmaraton uhrazeno
25.7.2019Mrázková Tereza půlmaraton uhrazeno
3.6.2019Mrázová Lucie STG HK půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Mrázová Petra půlmaraton uhrazeno
24.4.2019Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Mudroch Michal půlmaraton uhrazeno
19.12.2018Mudrončík Michal Mattoni FreeRun Olomouc maraton uhrazeno
19.8.2019Müller Roman půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Musil Vladimír maraton uhrazeno
12.8.2019Musilová Iveta půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Musilová Pavla Dýmka míru maraton uhrazeno
7.9.2019Mužátko Pavel Gauč team maraton uhrazeno
23.9.2019Muzikář Martin Salming running team půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Myšák Tomáš půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Myska Honza půlmaraton uhrazeno
Tým: Myšky↳ Myška Markéta
3.6.2019Myslivecek Jan maraton uhrazeno
Tým: Petr+Honzaneobsazeno
30.9.2019Nádvorník Martin půlmaraton uhrazeno
16.6.2019Navrátil Martin #pohybjecestaklepsimuzdravi půlmaraton uhrazeno
16.6.2019Navrátil Ivo Svitavy půlmaraton uhrazeno
24.7.2019Navrátil Vlastimil půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Navrátil Tomáš AK Kroměříž / ONěmec.cz půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Navrátil Michal půlmaraton nezaplaceno
16.6.2019Navrátilová Petra Svitavy půlmaraton uhrazeno
11.12.2018Nebus Peter půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Nedeliaková Andrea půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Nejdr Aleš půlmaraton uhrazeno
7.2.2019Nejedlý Petr TJ Sokol Tisová půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Nejedlý Petr maraton uhrazeno
30.4.2019Nekolová Martina I thought they said rum?! půlmaraton uhrazeno
5.5.2019Nekulová Alena run4fun půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Němec Petr půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Nemecek Josef CSC půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Neradilek Martin půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Nespěšná Ludmila půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Nespěšný Jiří půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Nešpor Martin TK Open půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Nesvadbová Andrea půlmaraton uhrazeno
4.7.2019Neumann Andreas Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Nídlová Pavla půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Nikodým Ivan Lékárna.cz půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Nimmerrichter Matěj ALBI půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Nimmerrichterová Sandra ALBI půlmaraton uhrazeno
28.7.2019Nogová Denisa půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Nosek Tomáš BKČS půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Notovná Gréta BMBK půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner maraton uhrazeno
8.7.2019Nováček Jaroslav Koldín půlmaraton uhrazeno
18.8.2019Nováček Petr maraton uhrazeno
10.8.2019Novâčková Tereza půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Novák Tomáš Quadient půlmaraton uhrazeno
9.7.2019Novák Petr Bühler Motor půlmaraton uhrazeno
10.7.2019Novák Michal půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Novák Filip RFOBL Team Rychnov nad Kněžnou půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Novák Vojtěch půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Novák Karel půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Novák Jan půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Novák Emanuel RWTTC půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Novák Evžen RWTTC půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Novák Josef RWTTC půlmaraton uhrazeno
5.9.2019novák alois RWTTC půlmaraton uhrazeno
13.9.2019Novák Viktor www.kalirna.cz maraton uhrazeno
25.9.2019Novák Roman půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Novák Miroslav půlmaraton nezaplaceno
30.9.2019Novák Michal půlmaraton uhrazeno
15.2.2019Nováková Tereza půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Nováková Andrea půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Nováková Jana A1 - nesoutěžní uhrazeno
23.9.2019Nováková Anna půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Nováková Aneta Habřina A3 nezaplaceno
26.9.2019Nováková Zuzana Habřina A2 - nesoutěžní nezaplaceno
30.9.2019Nováková Barbora Sokol Kunvald maraton uhrazeno
20.12.2018Novotná Ivana půlmaraton uhrazeno
26.12.2018Novotná Eliška půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Novotná Martina půlmaraton uhrazeno
Tým: Březhradský holky↳ Novotná Pavlína
21.8.2019Novotná Renata báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Novotná Jana Běžecky klub České sporitelny půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Novotná Veronika půlmaraton uhrazeno
21.3.2019Novotný Jiří půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Novotný Vojtěch KCA maraton uhrazeno
7.9.2019Novotný Miloš půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Novotný Luděk 3D Fitness Race team půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Novotný Jiří UNO Srch půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Novotný Michal půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Nožičková Jana půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Nožičková Helena Kobit Holding půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Nožka Roman Standa tým půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Nožka Jakub půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Obermajer Richard půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Ochoc Thomas půlmaraton uhrazeno
Tým: JT↳ Humlová Jana
30.9.2019Okrouhlická Tereza maraton uhrazeno
22.9.2019Oliva Radim Kalda Triatlon Team půlmaraton uhrazeno
5.8.2019Olívka Tomáš CHDP sport divizion půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Olšovský Vítězslav Báječné ženy v běhu / SABZO půlmaraton uhrazeno
Tým: LionFawn↳ Jelínková Lucie
5.5.2019Onderková Vladislava Lipenští draci půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Ondrišková Eva Lanškroun půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Ondrová Lada půlmaraton uhrazeno
10.8.2019Ondruš Jan maraton uhrazeno
18.6.2019Opravilová Ivana půlmaraton uhrazeno
9.5.2019Oravcová Magdalena maraton uhrazeno
26.9.2019Oros Roman Dynamo půlmaraton nezaplaceno
31.10.2018Osvald René Fit Effect Kladno maraton uhrazeno
21.8.2019Otavová Eva půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Otta Roman Q Sport Vrchlabí maraton nezaplaceno
1.5.2019Ouřada Vlastimil Atlet Šestajovice půlmaraton uhrazeno
1.5.2019Ouřadová Kateřina půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Ouředník Vít maraton uhrazeno
11.9.2019Ovcarčík Ján půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Pachman Aleš maraton uhrazeno
23.8.2019Pachtová Iva Mk Seitl ostrava maraton uhrazeno
19.5.2019Pajchl Marek maraton uhrazeno
30.9.2019Palas Michal půlmaraton uhrazeno
25.12.2018Panáčková Karla půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Panchártek Leoš půlmaraton uhrazeno
22.8.2019Panchártková Zuzana Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Panský Daniel FVeZy půlmaraton uhrazeno
20.5.2019Papoušek Petr maraton uhrazeno
23.8.2019Parák David Svitavy-Lačnov půlmaraton uhrazeno
24.6.2019Paráková Jitka Svitavy-Lačnov půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Parýzek Jiří půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Paštová Veronika maraton uhrazeno
27.8.2019Pastyřík Jan půlmaraton uhrazeno
24.4.2019Patka Ondřej MOLS Team půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Patočková Lucie půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Patočková Simona půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Paulíková Simona Gomango půlmaraton uhrazeno
12.4.2019Pauzar David Trutnov Triathlon Team půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Pavlík Radovan půlmaraton uhrazeno
30.12.2018Pavlíková Dagmar půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Pavliš Jiří Humbuk půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Pavlištík Tomáš Mouří půlmaraton uhrazeno
12.8.2019Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Pechač Jan půlmaraton uhrazeno
27.3.2019Pechačová Veronika Hop hop půlmaraton uhrazeno
Tým: Hujers↳ Řezníček Jan
14.8.2019Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Pecina David ELEVEN RUN TEAM maraton uhrazeno
25.9.2019Pecka Lukáš SK Řečany nad Labem 1920 A6 uhrazeno
24.9.2019Pecka Lukáš RETIA maraton nezaplaceno
25.9.2019Pecka Šimon SK Řečany nad Labem 1920 A4 uhrazeno
16.8.2019Pecuš Eduard LNT Insurance Running Team půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Peka David Všechno způsobil Honza Málek půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Pekárková Blanka Baječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko půlmaraton uhrazeno
15.8.2019Pelčák Martin půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Pelikánová Barbora půlmaraton uhrazeno
20.2.2019Pencák Marcel TJ Warta půlmaraton uhrazeno
4.3.2019Pergner Petr LDN půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Pešadík Miroslav hihlíci půlmaraton uhrazeno
Tým: hihlici↳ Rusyn Marjana
29.9.2019Pesadik Michal CSG TRI Team půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Pešek Pavel Pohodoví Zámršťáci půlmaraton uhrazeno
Tým: Pohodoví Zámršťáci↳ Pešková LuciePohodoví Zámršťáci
8.9.2019Pešková Šárka půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Pešl Josef TT Loko Beroun půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Peštálová Lucie EXTRA Brno půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Peterková Hana maraton uhrazeno
10.11.2018Petira Michal maraton uhrazeno
11.12.2018Petr Jan Ještětice maraton uhrazeno
21.8.2019Petr Radek MoroSystems půlmaraton uhrazeno
5.9.2019Petr David půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Petráňová Jana půlmaraton uhrazeno
23.5.2019Petrášová Kateřina půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Petrů Pepek Hasiči města Náchoda půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Petržílková Kateřina Lišky půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Pfeiferova Alena Atletika Dobruška maraton uhrazeno
13.9.2019Píchal Tomáš Růžďka půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Piknerová Martina maraton uhrazeno
17.9.2019Pilařová Jana půlmaraton uhrazeno
11.5.2019Pinkas Pavel půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Pinkava Roman Predator Workout Kladno půlmaraton uhrazeno
2.8.2019Piňos Tomáš Unicorn půlmaraton uhrazeno
18.8.2019Pirkl Vlastimil Ohrazenice půlmaraton uhrazeno
14.9.2019Pirkl Pavel Liberec půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Píša Jan půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Pišný Michael půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Pišová Věra půlmaraton uhrazeno
29.5.2019Plansoen Chris půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Plítek Ondřej Třtěnice půlmaraton uhrazeno
22.6.2019Plšek Radek ERA a.s. půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Pluhař Pavel půlmaraton uhrazeno
24.6.2019Poborská Jitka AC Čáslav půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Podubecký Václav Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
7.4.2019Podzimková Alena půlmaraton uhrazeno
1.5.2019Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí maraton uhrazeno
29.8.2019Pokorný Jiří Žižkovský tygři půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Pokorný Milan SK Vraclav půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Poláchová Lucie maraton uhrazeno
4.9.2019Polák Matej Šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Polanská Lenka půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Polanský Michal maraton uhrazeno
22.9.2019Polanský Petr půlmaraton uhrazeno
15.7.2019Polášek Matěj maraton uhrazeno
11.5.2019Polehla Roman půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Polívka Vladimír Splašená Lokomotiva Chlumec půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Polívková Monika půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým půlmaraton uhrazeno
Tým: JBL - Standa tým ↳ Fogl MarekJBL - Standa tým
29.9.2019Popelíková Iveta maraton uhrazeno
23.9.2019Portyš Jakub půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Poslušný Pavel Funkční trénink Ústí,Třebová půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Pospíchal Jan SRTG Pardubice půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Pospíchalová Hana půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Pospíšil Daniel půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Pospíšil Jaroslav půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Pospíšil Miloš půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Pospíšil Josef Moravská Třebová půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Pospíšilová Petra půlmaraton uhrazeno
Tým: PetraIveta↳ Nádvorníková Iveta
5.9.2019Potoček Daniel půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Potocek Pavel Vrtule Ledska maraton uhrazeno
22.2.2019Potůček Petr Potůčci půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Potůček Jiří Fast and light půlmaraton uhrazeno
22.2.2019Potůčková Markéta Potůčci půlmaraton uhrazeno
4.4.2019Pozivil Ivan půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Prachař Ondřej A3 uhrazeno
30.9.2019Prachařová Anna A4 uhrazeno
29.4.2019Pradáč Leoš Maleč tým maraton uhrazeno
6.5.2019Pradáč Petr OlfinCar Skilauf team Trutnov maraton uhrazeno
25.9.2019Pragrová Lucie Linde půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Pravencová Petra půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Pravenec Milan půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
16.6.2019Pražáková Kristýna půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Prchlík Jindřich Wolfiho smečka půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Preisler Michal Jablonecké Mattonky půlmaraton nezaplaceno
17.9.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
Tým: SPEED SKI↳ Příhoda JiříSK SPEEDSKI CZ
27.7.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton uhrazeno
1.9.2019Probst Tomáš půlmaraton uhrazeno
6.5.2019Procházka Martin půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Procházka David PEKASS maraton uhrazeno
1.10.2019Procházka Josef Děčín půlmaraton uhrazeno
5.5.2019Prosecký Lubomír půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Provazník David půlmaraton uhrazeno
27.12.2018Pšenička Jiří Fajn Tým půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Pšenička Otakar půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Pšikal Jan půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Pucandl Jan půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Pummer Jan Drtiči a květinky půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Putnová Martina EVN Run půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Rada Ondřej I thought they said rum?! půlmaraton uhrazeno
7.5.2019Radinová Monika půlmaraton uhrazeno
Tým: Radina↳ Radina PavelRadina
12.8.2019Radoň Luboš půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Radová Zuzana AC Rumburk půlmaraton uhrazeno
12.4.2019Rajsigl David půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Rajsiglová Jiřina půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Ráliš Tomáš Staré Hradiště půlmaraton uhrazeno
30.4.2019Rampas Václav Pařezská Lhota Runners půlmaraton uhrazeno
22.7.2019Randa Drahomír Běžecké tréninky on. line půlmaraton uhrazeno
5.3.2019Rataj Ladislav půlmaraton uhrazeno
21.7.2019Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
13.9.2019Rázek Petr půlmaraton uhrazeno
20.5.2019Rederer Jan Konečně se rozeběhl půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Řeháčková Monika půlmaraton uhrazeno
15.2.2019Rejcha Karel BK Barium Vysoká nad Labem půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Rejha Lukáš MoroSystems půlmaraton uhrazeno
28.12.2018Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
12.3.2019Reslová Hana půlmaraton uhrazeno
12.3.2019Reslová Hana půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Řezníček Jan půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Řezníčková Lucii půlmaraton nezaplaceno
31.8.2019Richter Milan Run magazine team půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Richterová Zuzana A2 - nesoutěžní uhrazeno
1.10.2019Richtr Štěpán Dubina půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Říha Jindřich půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Říha Petr Sexy Guru maraton uhrazeno
28.8.2019Říhová Zdeňka půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Roček Tomáš půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Roček Tomáš Běhej Poděbrady půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Roháček Jan Seznam.cz půlmaraton uhrazeno
13.3.2019Roháčová Věra půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Rokoská Jana půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Ropková Marie Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Rottová Monika půlmaraton uhrazeno
26.4.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton uhrazeno
7.9.2019Ruta Jiří A3 uhrazeno
7.9.2019Rutová Renata A4 uhrazeno
23.9.2019Růžičková Linda Polepy půlmaraton uhrazeno
13.11.2018Rybář Radek Teplice půlmaraton uhrazeno
17.5.2019Rybín Petr Pirelli půlmaraton uhrazeno
2.2.2019Rybová Kamila půlmaraton uhrazeno
23.8.2019Rychtera Petr půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Rychterová Eva Quadient půlmaraton uhrazeno
4.5.2019Rydlová Lucie půlmaraton uhrazeno
1.8.2019Sáblíková Jindřiška půlmaraton uhrazeno
27.7.2019Sádek Přemysl půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Šafková Jana GoMango Högner půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Sahánková Milana - půlmaraton uhrazeno
12.6.2019Šalata Martin půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Salivar Michal půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Samec Jiří maraton uhrazeno
2.12.2018Samková Lenka maraton uhrazeno
9.9.2019Šauerova Adela půlmaraton uhrazeno
16.4.2019Schiller Andrea půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Schirlo Daniel půlmaraton uhrazeno
26.3.2019Schneider Oldřich maraton uhrazeno
15.9.2019Schoř Lukáš HZS LOUNY půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Schoval František Atletika Stará Boleslav maraton uhrazeno
1.10.2019Šeda Marika maraton nezaplaceno
1.10.2019Šeda Petr maraton nezaplaceno
30.9.2019Šeděnka Michal Fénix sport půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Šedivá Hana #GLADIATORRACETEAM půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Šedivý Martin půlmaraton uhrazeno
2.8.2019Šedivý Josef CSOB půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Šedivý Luděk Weidmuller Klippon Connect maraton uhrazeno
29.8.2019Sedláček Ondřej půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Sedláček Tomáš Quadient maraton uhrazeno
1.10.2019Sedláček Lukáš A2 - nesoutěžní uhrazeno
26.8.2019Sedláčková Ilona RUN4FUN půlmaraton uhrazeno
Tým: RUN4FUN↳ Kulhánek MartinRUN4FUN
1.10.2019Sedláčková Klára A1 - nesoutěžní uhrazeno
30.9.2019Sedlák Pavel MK Seitl Ostrava maraton uhrazeno
24.7.2019Selucký Zbyněk Kyjov půlmaraton uhrazeno
11.8.2019Šembera Štěpán půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Šembera Jan půlmaraton uhrazeno
5.4.2019Šesták Martin TJ EMĚ Mělník půlmaraton uhrazeno
20.5.2019Severa René půlmaraton uhrazeno
17.8.2019Sháněl Martin SKIMIL půlmaraton uhrazeno
Tým: SKIMIL↳ Sháněl Martin
7.9.2019Shánělová Markéta půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Šíchová Iveta SKH KHK půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Šikolová Tereza půlmaraton uhrazeno
18.6.2019Sikora Leoš maraton uhrazeno
18.9.2019Šíl Petr tRUtNov půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Šilar Zdeněk RunSport Team maraton uhrazeno
26.9.2019Šilarová Helena půlmaraton uhrazeno
3.3.2019Šilhan Stanislav půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Silovská Silvie půlmaraton uhrazeno
3.6.2019Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Šimek Jiří HTW půlmaraton uhrazeno
4.8.2019Šinágl Filip půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Šindelář Pavel MoroSystems půlmaraton uhrazeno
31.1.2019Šindler Ondřej BUGA - Originální Česká Móda půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Šírek Jan maraton uhrazeno
23.1.2019Škaldová Hana půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Skalníková Eliška SRTG Kutná Hora maraton uhrazeno
17.7.2019Škaloud Jan maraton uhrazeno
12.5.2019Škarohlíd Marcel Stráž nad Nisou půlmaraton uhrazeno
6.5.2019Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Skaunic Tomáš A4 nezaplaceno
5.9.2019Sklenář Jan maraton uhrazeno
29.5.2019Škodová Soňa půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Skořepová Zdeňka půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Škorvánek Jiří Quadient půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Skovajsa Adam půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Skrbek Jan KoKoSk půlmaraton uhrazeno
Tým: KoKoSkneobsazeno
6.9.2019Slabý Jan TVOJE MÁMA půlmaraton uhrazeno
Tým: TVOJE_MÁMA↳ Maxa Jaroslav
31.12.2018Sládek František Presstextile půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Šlaisová Renáta Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Šlambora Jakub AC GoMango Högner půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Slanina Zdeněk půlmaraton uhrazeno
17.3.2019Slavicek David Mládenc půlmaraton uhrazeno
Tým: Máca a Dejv↳ Chmelařová Marcela
26.8.2019Slavíček Lukáš Quadient půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Slavíček Lubomír Kondoři půlmaraton uhrazeno
Tým: Kondoři↳ Chmela DavidKondoři
27.6.2019Slavkovský Milan Dum spiro půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Sloup Radek půlmaraton uhrazeno
25.2.2019Slováčková Kateřina maraton uhrazeno
30.9.2019Šmatolánová Alena půlmaraton uhrazeno
Tým: trubičky↳ Vrabcová Soňa
30.9.2019Smažík Viktor půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Smerda Dan půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Smetanová Karolína Musher club Český ráj půlmaraton uhrazeno
Tým: Musher club Český ráj ↳ Smetana Lukáš Musher club Český ráj
30.5.2019Šmíd Lukáš půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Šmídová Romana půlmaraton uhrazeno
18.6.2019Šmika Jan půlmaraton uhrazeno
18.6.2019Šmiková Ilona půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Smola Jakub půlmaraton uhrazeno
13.9.2019Smola Petr TJ Vysoký Újezd půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Smola Josef Běžecký klub Náchod půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Smolka Aleš Pardubice maraton uhrazeno
29.7.2019Smutný Jan půlmaraton uhrazeno
31.7.2019Šnáblová Jana BKČS maraton uhrazeno
30.8.2019Šnir Petr půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Šobáň Vojtěch MoroSystems půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Šolcová Romana Ventilek půlmaraton uhrazeno
7.5.2019Sopek Tomas půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Šorf Bohuš Drtiči a květinky půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Šotola Daniel KKK K půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Soukupová Kamila Mozaika Team půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Šoupal Václav půlmaraton uhrazeno
29.8.2019Špaček Jiří Praha 6 půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Špaček Martin Fitness Kopidlno maraton uhrazeno
13.7.2019Špatenka Jan půlmaraton uhrazeno
Tým: Mijesanda↳ Rezková Michaela
9.5.2019Špelina Dušan maraton uhrazeno
21.2.2019Šperková Lenka půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Špeta Jan půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Speta Josef Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton uhrazeno
13.9.2019Spěváčková Lucie kadado půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Špičanová Lenka půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Spilkova Martina půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Špinlerová Pavla půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Špringrová Ivona Maratonstav Úpice půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Šrámek Pavel NZBK půlmaraton uhrazeno
9.8.2019Srp Radek Unicorn půlmaraton uhrazeno
17.6.2019Štancel Milan Prievidza půlmaraton uhrazeno
22.7.2019Štancl Josef půlmaraton uhrazeno
26.6.2019Štanclová Tereza půlmaraton uhrazeno
22.7.2019Štanclová Terezie půlmaraton uhrazeno
22.1.2019Štandera Martin Český běžecký klub maraton uhrazeno
26.9.2019Staněk Marek půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Štangler David Triatlon Team Loko Trutnov maraton uhrazeno
14.8.2019Štanglerova Jitka Choceň půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Staňková Milada půlmaraton uhrazeno
Tým: Staňkovineobsazeno
19.9.2019Štarmanová Lucie WIST o.s. půlmaraton uhrazeno
12.6.2019Šťastná Petra Sobí ženy půlmaraton uhrazeno
Tým: Sobí ženy↳ Filipová AdélaSobí ženy
11.9.2019Šťastný Zděnek půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Štefánek Rostislav půlmaraton uhrazeno
26.8.2019Štencl Jaromír maraton uhrazeno
21.9.2019Štencl Lukáš LF MUNI půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Stenzl Libor půlmaraton uhrazeno
10.11.2018Štěpán Jakub maraton uhrazeno
8.9.2019Štěpová Adéla půlmaraton uhrazeno
Tým: Dee a Ada↳ Novotná DenisaMokrý Banditi
16.12.2018Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton uhrazeno
6.4.2019Štětka Robert půlmaraton uhrazeno
16.12.2018Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton uhrazeno
16.12.2018Štětková Anna Dobětický expres půlmaraton uhrazeno
11.8.2019Stika Jan půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Štika Martin STIKAman maraton uhrazeno
8.7.2019Stloukal Jiří půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Stohwasser Petr půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Stolín Václav Quadient půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Štorek Josef půlmaraton uhrazeno
30.9.2019štorek milan Skupice maraton uhrazeno
1.8.2019Straňák Tomáš AC GOMANGO HOGNER půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Stráník František půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Stránská Zuzana půlmaraton uhrazeno
7.3.2019Stránský Radek Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Stránský Michal Kometa Bethlehem půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Stránský Tomáš půlmaraton uhrazeno
28.2.2019Střecha Tomáš maraton uhrazeno
20.6.2019Střecha Martin půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Strejčková Anna TESTR running team půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Strejčková Zuzana TESTR running team půlmaraton uhrazeno
Tým: TESTR running team↳ Černušáková JanaTESTR running team
3.4.2019Stříteský Lukáš SK Třebechovice půlmaraton uhrazeno
10.8.2019Stříteský Štěpán půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Stromšík Jakub půlmaraton uhrazeno
7.7.2019Stryk Josef půlmaraton uhrazeno
20.6.2019Štukovská Petra ERA a.s. půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Šturmová Kristýna půlmaraton uhrazeno
8.8.2019Štverák Ondřej Unicorn půlmaraton uhrazeno
19.7.2019Štych Přemysl maraton uhrazeno
7.9.2019Šubert Matěj Atlet Šestajovice půlmaraton uhrazeno
13.5.2019Šubrt David půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Suchanek Bohdan půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Suchánková Barbora půlmaraton uhrazeno
Tým: Ba+Ma↳ Suchánková MarcelaČSOB Na Zdraví
19.5.2019Šuk Michal půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Suk David půlmaraton uhrazeno
11.7.2019Šúkala Ondřej Rebelové půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Šulc Miroslav maraton uhrazeno
30.9.2019Šumelda ivan Ždimiators půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Šupich Martin Wikov půlmaraton uhrazeno
Tým: WIKOV↳ Friede JanWikov
13.8.2019Šustek Stanislav půlmaraton uhrazeno
18.5.2019Švadlenka Jan AC Mladá Boleslav, Lawi maraton uhrazeno
30.8.2019Švarc Jiří půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Švarc Aleš Pocem půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Svatá Zdeňka Jaruška půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Svatoňová Edita půlmaraton uhrazeno
30.3.2019Švec Robert půlmaraton uhrazeno
Tým: Robert&Natka↳ Švecová Natálie
14.9.2019Švec Jiří Běhej Poděbrady půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Švejda Roman Švejdíci půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Švejdová Adéla Švejdíci A5 uhrazeno
1.8.2019Svoboda Martin Red Devils půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Svoboda Jiří AZAS Dolní Čermná maraton uhrazeno
7.6.2019Svobodová Jana maraton uhrazeno
21.7.2019Svobodová Martina AZAS Dolní Čermná půlmaraton uhrazeno
9.9.2019Svobodová Natálie A2 - nesoutěžní uhrazeno
28.8.2019Svobodová Wejdová Jana S/W půlmaraton uhrazeno
11.12.2018Švorc Jiří Ještětice maraton uhrazeno
31.3.2019Švorc Ondřej HC Bílý Újezd půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Svozil Otakar Klub potápěčů zábřeh půlmaraton uhrazeno
3.7.2019Szűcsová Monika půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Tachecí Miroslava půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Tauchman David půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Teichmann Radek MoroSystems půlmaraton uhrazeno
Tým: MoroSystems 1↳ Teichmannová MichaelaMoroSystems
21.9.2019Teichmanová Veronika Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
12.9.2019Tejkalová Věra maraton uhrazeno
29.8.2019Teplý Jaromír půlmaraton uhrazeno
7.7.2019Terč David půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Tesař Milan Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton uhrazeno
10.12.2018Tichý Jan půlmaraton uhrazeno
16.9.2019Tillmann Wolfgang AC Čáslav půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Tkáč Ján půlmaraton uhrazeno
15.4.2019Tobišek Martin půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Tobiška Štěpán půlmaraton uhrazeno
28.9.2019Tobišková Diana půlmaraton uhrazeno
6.5.2019Tobolka Jiří půlmaraton uhrazeno
30.7.2019Toman Lukáš Unicorn půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Tomášek Adam půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Tomášová Barbora TK Choceň půlmaraton uhrazeno
Tým: SK Knödel↳ Řemínek MatějAC Choceň
1.9.2019Tomešová Adéla půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Tomi Emil ALBI půlmaraton uhrazeno
13.7.2019Topol Martin půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Tóthová Eva Crossfit Hradec Králové půlmaraton uhrazeno
Tým: Holky Alkoholky↳ Šlesingrová Markéta3D FITNESS Žamberk
27.8.2019Toužilová Martina půlmaraton uhrazeno
11.9.2019Trávníček Marek půlmaraton uhrazeno
Tým: r4f↳ Celar MarekIntecha HK
15.7.2019Trávník Robert Mattoni FreeRun Zlín půlmaraton uhrazeno
12.3.2019Trávníková Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Trejtnar Jiří půlmaraton uhrazeno
7.8.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
29.5.2019Třísková Katarína maraton uhrazeno
9.7.2019Trnková Iva půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Trojanová Alžběta SRTGHK půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Trojanová Alice půlmaraton uhrazeno
10.4.2019Trojek Jiří půlmaraton uhrazeno
7.12.2018Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Trpišovský Miroslav SK Jakub půlmaraton uhrazeno
23.7.2019Truhlářová Kateřina půlmaraton uhrazeno
23.7.2019Truhlářová Barbora Holčičky MT půlmaraton uhrazeno
Tým: Holčičky MT↳ Pustka Tomáš
25.9.2019Trunec Martin půlmaraton uhrazeno
9.1.2019Tůmová Kateřina půlmaraton uhrazeno
Tým: MyToDame↳ Tůma Jan
24.9.2019Tunklová Petra půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Turek Jiří maraton uhrazeno
19.6.2019Türke Ondřej půlmaraton uhrazeno
6.9.2019Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton uhrazeno
27.6.2019Tydlitát Jiří půlmaraton uhrazeno
27.6.2019Tydlitátová Zuzana půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Tyleček Pavel Jundrováci maraton uhrazeno
16.7.2019Učeň František půlmaraton uhrazeno
13.8.2019Učňová Michaela půlmaraton uhrazeno
Tým: Boskovice↳ Učňová PetraBoskovice
30.9.2019Uhlíř Martin Pardubice půlmaraton uhrazeno
26.3.2019Ulma Tomáš maraton uhrazeno
26.8.2019Urban Jan Lanškroun půlmaraton uhrazeno
10.11.2018Urbánek Ivan Hostěrádky-Rešov půlmaraton uhrazeno
31.12.2018Urbanová Johana půlmaraton uhrazeno
Tým: Novomanželéneobsazeno
29.9.2019Urbanová Věra Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Vacek Jiří Standa Tým půlmaraton uhrazeno
17.5.2019Vacl Zdenek půlmaraton uhrazeno
15.5.2019Vajrychová Marie půlmaraton uhrazeno
15.5.2019Vajrychová Renata půlmaraton uhrazeno
9.5.2019VALACH Vladimír půlmaraton uhrazeno
9.5.2019VALACHOVÁ Katarína půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Valeček Adam půlmaraton uhrazeno
10.6.2019Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton uhrazeno
29.6.2019Valentová Eva půlmaraton uhrazeno
17.9.2019Valíček Ondřej Unicorn půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Valo Radim půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Valtrová Helena půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Vaňáč Michal půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Vaňáčová Eva HušVaň půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Vančatová Helena půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Vaněk Tomáš A3 uhrazeno
3.3.2019Vaněk Petr Fitness & Relax LEV Nový Bydžov maraton uhrazeno
10.7.2019Vaněk Jan půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Vanek Tomáš A4 nezaplaceno
30.9.2019Vaněk Jan Bike Point Roudnice nad Labem maraton nezaplaceno
14.8.2019Vaňková Lucie Rozběhame Česko půlmaraton uhrazeno
Tým: Šneci v běhu ↳ Kadlecová JanaŠneci v běhu
24.9.2019Vaňková Karolína A4 nezaplaceno
6.9.2019Vaňura Ondřej Sokol Běrunice půlmaraton uhrazeno
7.9.2019Vařečka Lukáš maraton uhrazeno
20.4.2019Vařeka Martin půlmaraton uhrazeno
17.8.2019Vařeka Pavel Orrero půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Vašek René Krucemburk maraton uhrazeno
1.10.2019Vašíček Jakub Športniki půlmaraton uhrazeno
25.8.2019Vašíčková Klára půlmaraton uhrazeno
24.7.2019Vašinová Markéta TJ Sokol Horní Brusnice půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Vatrt Vilem Quadient půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Vavrečka Martin nic mě nenapadá půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Vavrlová Kateřina půlmaraton nezaplaceno
30.9.2019Veber Josef LK Tatran Chodov půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Vebrová Monika Tj Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Vejskrab David Painlovers CB půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Vejskrab Šimon A3 uhrazeno
15.9.2019Vejskrabová Zuzana A2 - nesoutěžní uhrazeno
15.8.2019Venclík David RunPORG půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Vencovský Jiří půlmaraton uhrazeno
Tým: quadraginta↳ Vencovská Eva
19.9.2019Verster Rigardt Quadient maraton uhrazeno
19.9.2019Verster Ivana půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Veselá Dana LeDaJa půlmaraton uhrazeno
29.4.2019Veselý Petr Royal Bay půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Videcký Jan AC Mladá Boleslav půlmaraton uhrazeno
10.5.2019Vidim Jaroslav půlmaraton uhrazeno
25.9.2019visek david krb chrudim maraton uhrazeno
18.8.2019Višňovský Daniel půlmaraton uhrazeno
6.6.2019Vít Tomáš SCP Pardubice půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Vít Jiří TONDA Sport Prušánky půlmaraton uhrazeno
16.8.2019Vitkova Klara půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Vítová Markéta TJ Sokol Lhota za Červeným Kostelcem maraton uhrazeno
21.9.2019Vlachynská Kristýna HaKi-run půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Vlasák Václav RETIA půlmaraton nezaplaceno
10.12.2018Vlasáková Ria maraton uhrazeno
10.12.2018Vlasáková Beáta maraton uhrazeno
30.9.2019Vlček Tomáš půlmaraton uhrazeno
3.9.2019Vobořil Martin Piccadilly Bühler půlmaraton uhrazeno
Tým: Bühler Motor ↳ Hellerová HanaBühler Motor
23.9.2019Voborník Vlastimil půlmaraton uhrazeno
27.6.2019Vodičková Petra půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Vodickova Katerina půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Vogel Radim půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Vogel Claudie A3 uhrazeno
9.5.2019Vojáček Daniel půlmaraton uhrazeno
15.9.2019Vojáček Vladimír půlmaraton uhrazeno
26.12.2018Vojtěch Pavel Horní Jelení půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Vojtíšek Ondřej MoroSystems půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Vojtková Marie maraton uhrazeno
29.8.2019Vokáč Milan Běžecký klub ČS půlmaraton uhrazeno
25.5.2019Vokřál Ivan půlmaraton uhrazeno
28.6.2019Vokušová Dana půlmaraton uhrazeno
2.9.2019Voleská Michaela půlmaraton uhrazeno
25.9.2019Volter Zdeněk půlmaraton nezaplaceno
22.9.2019Vomáčka Josef Jose Sauce TRI půlmaraton uhrazeno
29.7.2019Vondrousova Petra Fitness Club Slovany půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Vopršálek Miroslav Bohemia Rings Team půlmaraton uhrazeno
20.9.2019Vopršálek Tomáš FTC Vysoké Mýto půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Voříšková Renata půlmaraton uhrazeno
17.7.2019Vorlová Michaela půlmaraton uhrazeno
9.7.2019Vosahlo Jakub Rado půlmaraton uhrazeno
31.8.2019Voseček Jiří půlmaraton uhrazeno
11.12.2018Vostoupal Richard Ještětice maraton uhrazeno
14.12.2018Vostrý Miroslav MK Kladno maraton uhrazeno
16.9.2019Votava Radek BMBK půlmaraton uhrazeno
9.5.2019Voženílek Vlastimil půlmaraton uhrazeno
2.7.2019Vrana Adam půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Vránková Pavla půlmaraton uhrazeno
7.6.2019Vrátilová Soňa 2 Lemry půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Vrátná Michaela půlmaraton uhrazeno
16.7.2019Vršecký Michal Děkana Group půlmaraton uhrazeno
19.9.2019Vychopeň Tomáš Gags Bělečko půlmaraton uhrazeno
Tým: Gags Bělečko B↳ Wimmer MichalGags Bělečko
31.5.2019Vymazal MILAN půlmaraton uhrazeno
3.12.2018Vysoká Hanka DIVOČÁCI LÚ půlmaraton uhrazeno
30.6.2019Vystrčil Štěpán Květnice půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Vytinová Monika půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Weisz Filip půlmaraton uhrazeno
28.4.2019Weiszová Kateřina půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Weiszová Kateřina půlmaraton uhrazeno
29.9.2019wejda vlastimil půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Werner Oldřich Wikov půlmaraton uhrazeno
30.8.2019Wernerova Denisa Unicorn půlmaraton uhrazeno
4.9.2019Yendall Dwayne půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Žabčík Marek půlmaraton uhrazeno
15.7.2019Zabranská Lucie Adventní běhání půlmaraton uhrazeno
Tým: Avengerky↳ Křivohlávková Olga
1.10.2019Žáček Martin půlmaraton uhrazeno
24.8.2019Zach Tomáš Hopman Žatec maraton uhrazeno
27.9.2019Zahorec Stanislav Fenix Ski Team Jeseník půlmaraton uhrazeno
14.8.2019Zajíc Ondřej maraton uhrazeno
30.8.2019Zajícová Lucie ALBI půlmaraton uhrazeno
30.9.2019Zákravská Eva půlmaraton nezaplaceno
10.7.2019Zakrzewski Jaroslaw půlmaraton uhrazeno
21.9.2019Žalská Barbora ITADECO půlmaraton uhrazeno
1.10.2019Zámečník Roman půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Zaplatílek Radim Ardagh Runners půlmaraton uhrazeno
16.6.2019Zapletal Josef půlmaraton uhrazeno
29.9.2019Zapletal Jan půlmaraton uhrazeno
27.12.2018Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton uhrazeno
28.12.2018Zárubová Pavla maraton uhrazeno
28.5.2019Zárybnický Tomáš půlmaraton uhrazeno
22.3.2019Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton uhrazeno
10.9.2019Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton uhrazeno
2.5.2019Zelenka Jan ČSOBP půlmaraton uhrazeno
13.6.2019Zelenka Petr RopCzeSki Team půlmaraton uhrazeno
21.8.2019Zelinko Vardanová Veronika MoroSystems půlmaraton uhrazeno
Tým: MoroSystems 2↳ Zelinko PeterMoroSystems
23.1.2019Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové A6 uhrazeno
5.9.2019Zemánek Daniel půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Zemanová Denisa Nový Ples půlmaraton uhrazeno
27.9.2019Zetochová Iveta půlmaraton uhrazeno
23.9.2019Zezulka Martin půlmaraton uhrazeno
25.6.2019Ziška Jan půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Zítka Jiří půlmaraton uhrazeno
27.8.2019Zittová Veronika ALBI půlmaraton uhrazeno
Tým: ALBI - štafeta 1↳ Fišerová KateřinaALBI
18.9.2019Zlámal David půlmaraton uhrazeno
5.7.2019Zoubek Michal Poolservis půlmaraton uhrazeno
18.9.2019Zpěvák Jiří AZAS Dolní Čermná půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Zubr Hynek NORD půlmaraton uhrazeno
19.8.2019Zubrová Kateřina NORD půlmaraton uhrazeno
28.8.2019Zubrová Eva NORD půlmaraton uhrazeno
22.9.2019Žůrek Jan Šneci v Běhu půlmaraton uhrazeno
24.9.2019Zvolánek Michal půlmaraton uhrazeno
26.9.2019Zych Ing. Jaroslav HOKL Club Lužec nad Cidlinou půlmaraton uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.