Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN LANŠKROUN

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II152
KIDS IKIDS I86
FF27
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200942
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201142
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200738
FKIDS FAMILY27
D3Dívky - rok narození 2008 - 200924
D4Dívky - rok narození 2006 - 200723
D2Dívky - rok narození 2010 - 201122
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200516
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201312
D1Dívky - rok narození 2012 - 201310
D5Dívky - rok narození 2004 - 20059
Celkem přihlášených265

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.2.2019Andrš Marek KIDS I H1 uhrazeno
26.2.2019Andršová Adéla KIDS I D2 uhrazeno
9.4.2019Audrlický Viktor KIDS II H4 uhrazeno
14.3.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
14.4.2019Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II H3 uhrazeno
19.3.2019Benschová Eliška Division Schlesien F F uhrazeno
19.3.2019Benschová Nela Division Schlesien KIDS I D2 uhrazeno
11.4.2019Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
10.2.2019Berka Marek Šumperk KIDS I H2 uhrazeno
10.2.2019Berková Helena Šumperk KIDS I D1 uhrazeno
10.2.2019Berková Monika Šumperk KIDS I D2 uhrazeno
31.3.2019Bezděk Bedřich Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
31.3.2019Bezděk Vojtěch Česká Třebová KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
7.4.2019Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
15.3.2019Blažek David KIDS II H4 uhrazeno
7.4.2019Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS I D2 uhrazeno
31.3.2019Bon Tomáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
5.4.2019Borová Anna Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
15.11.2018Bozetický Denis KIDS I H2 uhrazeno
16.4.2019Brokeš Jakub Martin KIDS II H4 uhrazeno
8.2.2019Bryška Michal KIDS II H4 uhrazeno
8.2.2019Bryška Martin KIDS II H5 uhrazeno
14.4.2019Buchalová Vendula Hasiči Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
6.4.2019Čechová Nicole VM Cross KIDS II D3 uhrazeno
13.4.2019Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
18.12.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice KIDS I H2 uhrazeno
18.12.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice KIDS II H4 uhrazeno
23.2.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
23.2.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
19.2.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
2.4.2019Chrudinova Karolína KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
6.4.2019Daniel Filip OCR Lanškroun KIDS II H4 uhrazeno
10.4.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
10.4.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
8.4.2019David Frantisek KIDS I H2 uhrazeno
8.4.2019Derner Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Doleček Bruno KIDS I H1 uhrazeno
1.4.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
19.11.2018Dvořáková Michaela KIDS I D2 uhrazeno
5.4.2019Elznic Martin Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
2.4.2019Fajčík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
1.4.2019Fenik Matouš KIDS II H3 uhrazeno
19.2.2019Ferenčíková Sofie KIDS II D3 uhrazeno
19.2.2019Ferenčíková Nela KIDS II D4 uhrazeno
14.3.2019Fiser David #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
19.11.2018Francová Alice F F uhrazeno
2.4.2019Francová Týna F F uhrazeno
17.4.2019Fránek Michael KIDS I H1 uhrazeno
17.4.2019Fránek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
13.4.2019Frouz Vojtěch F F uhrazeno
13.4.2019Frouz Matěj OCRA Junior CZ KIDS I H1 uhrazeno
9.4.2019Gerhát Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.2.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
5.4.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
2.4.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
2.4.2019Guňka Jakub F F uhrazeno
16.4.2019Hájková Zuzana F F uhrazeno
18.3.2019Havla František F F uhrazeno
31.3.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
11.4.2019Hercík Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
11.4.2019Hercík Matěj KIDS I H2 uhrazeno
17.2.2019Holubec Vojtěch SRTG Česká Třebová KIDS II H5 uhrazeno
12.4.2019Honzálek Kamil KIDS II H3 uhrazeno
12.4.2019Honzálková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
14.4.2019Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
14.4.2019Horáčková Karolína SKI & RUN Čakovice F F uhrazeno
24.3.2019Hordósová Sabina Písečná F F uhrazeno
12.4.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
6.2.2019Horníček Šimon KIDS II H3 uhrazeno
6.2.2019Horníčková Julie Kateřina KIDS I D1 uhrazeno
6.3.2019Hošek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
17.4.2019Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice F F uhrazeno
6.3.2019Hoškova Barbora KIDS II D3 uhrazeno
20.3.2019Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Hruška Vít Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Hruška Matěj Hruszky KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Hrušková Nella Hruszky KIDS II D3 uhrazeno
15.4.2019Hrušková Hana KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2019Hvozdenská Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
11.3.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Janků Jan KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D1 uhrazeno
9.4.2019Janovský Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
13.4.2019Janů Monika KIDS II D5 uhrazeno
17.3.2019Javůrek Tomáš Gladiátor z Úval KIDS II H5 uhrazeno
31.3.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
15.4.2019Ježova Tereza KIDS I D1 uhrazeno
4.3.2019Johnová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
4.3.2019Johnová Pavlína KIDS I D2 uhrazeno
18.3.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
18.3.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
20.3.2019Junková Jana KIDS II D4 uhrazeno
14.4.2019Jurek Daniel KIDS II H3 uhrazeno
22.2.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
22.2.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
22.11.2018Kadlec Vladimir Vlcaci KIDS II H4 uhrazeno
22.11.2018Kadlec David Vlcaci KIDS I H2 uhrazeno
9.3.2019Kalous Dominik KIDS II H4 uhrazeno
9.3.2019Kalous Filip KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
31.3.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
9.2.2019Kašparová Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
16.4.2019Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
7.4.2019Koblencová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
9.4.2019Kolbe David HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
6.4.2019Kollert Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
14.4.2019Kolouch Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KIDS II D3 uhrazeno
13.2.2019Kopecký Matyáš Altus Pons KIDS II H4 uhrazeno
16.4.2019Kopřiva Miloš F F uhrazeno
31.3.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
31.3.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
31.3.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
23.3.2019Korizek Adam KIDS I H2 uhrazeno
31.3.2019Košťál Jan KIDS II H3 uhrazeno
31.3.2019Košťál Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
16.3.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
16.3.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
16.4.2019Koutníková Rozárie Biatlon Letohrad KIDS II D3 uhrazeno
23.3.2019Kovář Jan KIDS II H3 uhrazeno
18.3.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
18.3.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
25.3.2019Krejčí Tobiáš Písečná F F uhrazeno
10.2.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
14.2.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
24.3.2019Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Kubec Matouš F F uhrazeno
16.4.2019Kubelka Matěj KIDS II H5 uhrazeno
5.4.2019Kubísek Filip Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
22.11.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
15.4.2019Kupková Barbora F F uhrazeno
2.4.2019Kúth Lukáš AC pardubice KIDS I H2 uhrazeno
1.4.2019Langr Martin KIDS I H2 uhrazeno
1.4.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
1.4.2019Langrová Tereza KIDS II D3 uhrazeno
2.4.2019Lipavský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
14.4.2019Lněničková Lenka KIDS II D3 uhrazeno
18.3.2019Macek David KIDS II H4 uhrazeno
14.4.2019Machálek Viktor KIDS II H3 uhrazeno
13.2.2019Malínek Martin SRTG Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
14.4.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
16.4.2019Marková Jana KIDS II D3 uhrazeno
7.3.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
12.4.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
14.3.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
14.3.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.2.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
7.4.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
7.4.2019Moupic Martin KIDS II H3 uhrazeno
18.3.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
25.3.2019Müller Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
18.3.2019Musil Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
31.1.2019Náhlovská Anna KIDS II D4 uhrazeno
30.3.2019Nastoupil Jakub KIDS II H3 uhrazeno
30.3.2019Nastoupilová Daniela KIDS II D4 uhrazeno
16.4.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
6.4.2019Nohynková Eliška STG Mladá Boleslav KIDS I D2 uhrazeno
11.2.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2019Novák Vít KIDS II H5 uhrazeno
6.3.2019Novák Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
11.2.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
23.2.2019Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
12.4.2019Novotná Vilma SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
16.3.2019Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
31.3.2019Novotná Rozálie Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
10.4.2019Novotný Jan Lokomotiva C Třebové KIDS II H5 uhrazeno
3.4.2019Novotný Adam Lokomotiva C Třebové KIDS II H5 uhrazeno
31.1.2019Nový Tobiáš KCK TEAM Letohrad KIDS II H4 uhrazeno
31.3.2019Nyč Daniel KIDS II H4 uhrazeno
14.4.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 uhrazeno
5.4.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
29.3.2019Palán Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
5.4.2019Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
31.3.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
31.3.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová F F uhrazeno
31.3.2019Pavlová Aneta Náš tým KIDS II D3 uhrazeno
11.2.2019Peřina Lukáš Náš tým KIDS II H3 uhrazeno
11.2.2019Peřinová Adéla Náš tým KIDS II D4 uhrazeno
17.4.2019Petr Adam F F uhrazeno
11.2.2019Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Piňos Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
7.4.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.4.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
16.4.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
10.4.2019Prchlík Tomaš KIDS II H5 uhrazeno
1.4.2019Preclík Pavel Sokol Lično KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2018Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
17.4.2019Pultarova Katarina KIDS II D4 uhrazeno
12.4.2019Racek Josef KIDS II H3 uhrazeno
16.4.2019Rackova Alžběta KIDS II D5 uhrazeno
9.4.2019Racocha Filip KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Racocha Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
31.3.2019Řeháková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
31.3.2019Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
13.3.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
1.4.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
8.4.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
10.4.2019Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
10.4.2019Rozsypalová Tereza #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
13.2.2019Šafránek Štěpán Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
17.4.2019Sampford Henrika Marie HMS KIDS II D3 uhrazeno
15.4.2019Santler Adam KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Santler Filip KIDS I H1 uhrazeno
15.4.2019Santlerová Aneta KIDS II D3 uhrazeno
28.2.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
12.4.2019Sedláček Antonín KIDS II H3 uhrazeno
12.4.2019Sedláček Vojtěch F F uhrazeno
9.4.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
9.4.2019Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
28.3.2019Skalická Nikol žádný KIDS II D4 uhrazeno
18.12.2018Skalický Vít Orel Dolní Čermná KIDS I H1 uhrazeno
13.4.2019Smékal Roman KIDS II H3 uhrazeno
13.4.2019Smékalová Šárka KIDS II D4 uhrazeno
14.4.2019Snížek Matouš F F uhrazeno
2.1.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
3.4.2019Sokol Nicolas Dominik KIDS I H1 uhrazeno
10.3.2019Sommerová Michaela KIDS I D1 uhrazeno
15.4.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
19.3.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
17.4.2019suková rozalie sokol kejzlice KIDS I D1 uhrazeno
11.2.2019Šula Samuel KIDS I H1 uhrazeno
1.4.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
1.4.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
15.3.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
2.4.2019Svatoň Tomåš KIDS I H2 uhrazeno
3.4.2019Švejdová Tereza Trivium KIDS II D4 uhrazeno
3.4.2019Švejdová Karolína Trivium KIDS I D2 uhrazeno
14.4.2019Svojanovská Růžena KIDS II D3 uhrazeno
24.2.2019Svojanovský Miroslav KIDS I H2 uhrazeno
18.2.2019Tatoušek Jakub OCR RUNNERS ŠUMPERK KIDS II H3 uhrazeno
18.2.2019Tatoušková Anna OCR RUNNERS ŠUMPERK KIDS II D3 uhrazeno
4.3.2019Telecký Josef F F uhrazeno
1.4.2019Tillová Lucie KIDS II D5 uhrazeno
19.3.2019Tomiška Vojta To dáš KIDS I H2 uhrazeno
5.4.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
17.4.2019Tumová Amálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
17.4.2019Tumová Natálie Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
6.1.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
2.2.2019Tylš Nikolas HC YOUNG-TALENTS KIDS II H3 uhrazeno
12.4.2019Uhrinova Rozalie KIDS II D4 uhrazeno
30.12.2018Urban Sebastian KIDS II H4 uhrazeno
12.4.2019Václavíček Martin HC Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
6.4.2019Valachová Anežka KIDS I D2 uhrazeno
12.4.2019Valentová Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
10.2.2019Valoušková Kristina KIDS I D1 uhrazeno
10.2.2019Valoušková Andrea KIDS I D2 uhrazeno
14.4.2019Varcholová Kateřina Brutal Kruháč Team KIDS I D1 uhrazeno
17.4.2019Vašíček Jakub F F uhrazeno
2.4.2019Vlasák Šebastián KIDS II H3 uhrazeno
14.4.2019Vojta Martin KIDS II H5 uhrazeno
2.4.2019Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
9.4.2019Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
17.3.2019Vondra Jan Lanškroun KIDS II H4 uhrazeno
17.3.2019Vondra Jan Lanškroun KIDS I H2 uhrazeno
27.3.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2019Zajíček Vojtěch Atletika TJ Lanškroun KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.2.2019zemanová gréta KIDS II D3 uhrazeno
16.4.2019Žofka Vojtěch HO Skialp Dolní Morava KIDS II H5 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.